Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 7 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Azért változatosan alakult a párharc: 0:1 2:1 2:3 4:3 .-)
A döntőt sem nézhetem, nem tudom hogy lesz, de mindent a csapatért!
bcsarli
Soldi engem is eltiltott, de mondtam, hogy ez már új párharc lesz, az első meccstől függ minden, azt megnézem, ha nyerünk akkor nézhetem a többit is, ha nem, akkor sajnos.....
több mint 7 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 324 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Azért változatosan alakult a párharc: 0:1 2:1 2:3 4:3 .-)
A döntőt sem nézhetem, nem tudom hogy lesz, de mindent a csapatért!

több mint 7 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Tudtam én hogy nem szabad néznem .-). De jó erre ébredni!
bcsarli
Én sem mertem nézni, az utolsó harmadot az NHL.com telefonos appján követtem. Egy jégkorong meccs marha izgalmas tud lenni így 😀
több mint 7 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 324 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Tudtam én hogy nem szabad néznem .-). De jó erre ébredni!

több mint 7 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Ezt kib.szottul megérdemeltük! Ezen az estén nem egy gól volt a különbség a két csapat között. Az utolsó 5 percet leszámítva még akkor is mi voltunk a jobbak, veszélyesebbek, amikor a Bolts-nak kellett volna teperni. És a legfontosabb meccsen, amikor nagyon kellett, akkor a Malkin-féle sor dominált. Jó volt látni.

Összességében óriási párharc volt, de azt gondolom, megérdemelten mentünk tovább, mert nekünk 2 olyan meccsünk is volt, amikor feltöröltük a jeget a Bolts-szal és ebből az egyik a hetedik volt. Nekik legfeljebb a negyedik volt ilyen.

Tomlint pedig jó volt az első sorban látni Lemieux-mezben. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 7 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Ward újabb tv-s munkákat kapott. Már nem az oldalvonal mellől kell majd tudósítania, csak. vagy onnan talán már egyáltalán nem.
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Na felveszek akkor meg egy megoldast a vidtomp3.com melle, koszi 😀

több mint 7 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Kedves mindenki kicsit off

Lehet csak nekem új, a youtube-ról egy nagyon egyszerű trükkel tölthetőek le tartalmak. Köztük akár Steelers meccsek is teljes egészében.
a youtube linkből az "ube" részt kitörlöd és nyomsz egy entert. Átkerülsz egy másik oldalra yout.com, itt pedig kiválaszthatod, hogy videó vagy mp3 formában töltesz le. Persze nem csak Steelers meccset lehet 😀

Bocs, hogy off volt, de lehet van akinek segítség a dolog.
több mint 7 éve
Gizinéni Pittsburgh Steelers Clemson Tigers 522
Soldados
....
Még a végén lehet egy Hedman profilképet is kellene keresnem 😀
Klaci79
Voilá! 😊
 thehockeywriters.com/victor-hedman-best-defenseman-in-the-stanley-cup-final/

Szerkesztette: Gizinéni
több mint 7 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 314
Soldados
Na az nagyon kemény szitu volt. Mondjuk a pittsburghi hosszabbításos Tampa gól után meg is érdemeltük, hogy itt meg szerencsénk legyen. Ez szépen kiegyenlíti egymást.
Összességében nagyon örülök, hogy nem a levegőbe beszéltek a srácok, amikor nagyon fogadkoztak, hogy visszatérnek Pit-be. Most papíron mi vagyunk az esélyesebbek, talán 50,1/49,9 arányban, meg azért mert 3-szor ne kapjunk már ki hazai jégen. Murray is hozta amit kell, de most mindenkitől kell a 110%.
Én pedig majd szép nyugodtan reggel megnézem, mert kezdek nagyon babonás lenni.
Még a végén lehet egy Hedman profilképet is kellene keresnem 😀

Szerkesztette: Klaci79
több mint 7 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Szerencsénk volt, hogy a Tampa első gólját, amivel 1-0-ra vezettek volna, nem adták meg les miatt, de ennyi kell. Kb 2 centin múlott, és ha gól, teljesen meccs lett volna.

De nagyon nagyot játszottunk, megérdemeltük és ez a párharc tényleg megérdemli a hetedik meccset. Odaátról én a Sharksot várom, a mienk viszont piszok nehéz lesz, de képesek vagyunk rá!


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 7 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 314
Na most értem a végére...elképesztő meccs volt megint. Majdnem sikerült a 3 gólos előnyt is leadni. De szerencsére nem erről kell most beszélni. Nagyon odatették magukat, különösen Crosby játéka tetszett most. Malkin sérülése remélem nem komoly. Még mindig nem ment jól neki a játék, úgyhogy már nagyon várom, hogy kijöjjön neki a lépés. Baromi jó csapat ez a Tampa, úgyhogy nem tudom ki jön majd a döntőben, de ha sikerül bejutni ennél sokkal nehezebb ott se lehet.
több mint 7 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Nem nézem, akkor nyerünk! 😊
Alter Egó
Ez sikerült. Akkor a 7. meccset se nézd légyszi 😀
több mint 7 éve
Gizinéni Pittsburgh Steelers Clemson Tigers 522
Nem nézem, akkor nyerünk! 😊
több mint 7 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Murray kezd a kapuban
több mint 7 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 314
alapvetően tetszik Malkin hozzáállása a következő meccshez, hogy mindenképpen
visszatérnek még Pit-be, de ez baromi nehéz lesz...nagyon elrontottuk ezt az előző meccset
több mint 7 éve
zzz888 Pittsburgh Steelers 490 — zal8888@gmail.com
tóni bahátunk futott egy laza 4:35- ös 40 yardot
több mint 7 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
mert amint előnyben vagyunk olyan faszságokat csinálunk, hogy borzalom.
Klaci79
Ősi Pens-hagyomány.
kishaszi
Welcome in Pittsburgh

Szerkesztette: polamalu
több mint 7 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
mert amint előnyben vagyunk olyan faszságokat csinálunk, hogy borzalom.
Klaci79
Ősi Pens-hagyomány.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 7 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 324 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
2-0 után is jók voltunk, addig amíg be nem kapott egy shorthanded gólt 1 fokos szögből. Szerintem azon ment el. Onnan hamar ki is egyenlítettek.

több mint 7 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 314
Fleury nem volt jó...de az utolsó két meccsen Murray se. Volt azért valami remény abban, hogy majd most megmutatja, de nem volt jó sajnos. De az egész csapatot nem értem, mert amint előnyben vagyunk olyan faszságokat csinálunk, hogy borzalom.
több mint 7 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Én azt mondom lehetetlen 😕
több mint 7 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Óriási faszság volt Fleuryt kezdetni sztem. Innen piszok nehéz lesz.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 7 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Azt láttam, hogy Fleury kezd.
több mint 7 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 314
A Pens oldalon ma még azt írták, hogy a meccs napján döntenek majd
polamalu
Bokatöréssel? Kétlem 😕
Vége a szezonjának sajnos...és Fleury kezd...érthető döntés

Szerkesztette: Klaci79