Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 7 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
A Pens oldalon ma még azt írták, hogy a meccs napján döntenek majd
több mint 7 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 314
Basszus!!! Daley bokája eltört...egy újabb jó védőt buktunk el 😕
Így is nagyon kellene a győzelem éjszaka
több mint 7 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 314
Soldi, pont fordítva vagyok. 1-4-es meccseket néztem élőben. Vége az éjszakázásnak 😊
Többet ér a továbbjutás, mint hogy éjszaka ne tudjak aludni 😀
több mint 7 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Tényleg éjszakáznom kell, ezt nem láttam (csajügy 😊 ) és kikaptunk.

Na de komolyra fordítva, nem véletlen írtam, hogy kíváncsi vagyok meddig lehet ilyen intenzitással játszani és bizony látható volt, hogy ez nem lehetséges kétszer egymás után. A Tampának pedig élet-halál meccs volt ez, plusz 30 mp alatt ütöttek egy vezető gólt, innen borítékolható vollt, hogy mi fog következni. Ez a meccs nekik volt fontosabb.

A kulcsmeccs most jön, ha megnyerjük az 5.-et hazai pályán, onnan nagyon nehezen tudom elképzelni, hogy kiessünk, mert 4 meccs alapján jobbnak látom magunkat. Ha bukjuk, akkor viszont pokoli nehéz lesz.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 7 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 314
A 2. harmadik se tűnt vészesnek. Tipikusan az a meccs volt, hogy ami az egyiknek sikerült a másiknak nem. Enerváltak voltunk az elején, ők pedig nagyon pörögtek, de azért 27 mp alatt a gól nyilván rá is segített erre. Mi kihagytuk a helyzeteket, ők meg lőttek egy-két igencsak parádés gólt. Volt malacuk is rendesen, de mi bármit csináltunk az most besült. De még a 2. harmad után is azt gondoltam, hogy az első meccs sokkal gázabb volt. Itt inkább csak az első gól hiányzott nagyon, mint látható az be is indított valamit. Malkin 2 harmadig meg önmagát is alul tudta múlni. Remélem most helyrejön kicsit az önbizalma, mert pocsék volt még emberelőnyben is. Nélküle pedig ez rohadt nehéz lesz. De a hazai pálya előnye még megvan, most jöhetne újabb két W sorozatban.
több mint 7 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Hát ez az éjszakai teljesítmény....
2 harmadik csak szundikálás és asszisztálás a Tampának. Aztán a 3. harmadban elkezdtek hokizni. Mi a faszért nem lehetett az elejétől kezdve? Saját magunknak nehezítjük meg..
Végre Malkin is gólt lőtt, ez talán az egyetlen pozitívum. Kessel a 6. PO meccsen egymás után szerzett gólt.
több mint 7 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Én is láttam, nagyon ott van. Mozgó tekebábuk 😀
több mint 7 éve
zzz888 Pittsburgh Steelers 490 — zal8888@gmail.com
 www.steelers.com/videos/videos/WATCH-Steelers-test-Mobile-Virtual-Player/0179adc3-9d8f-41ae-acdc-6dcd468ae7c1
ez de durva jó ötlet 😀
remélem segít a fejlődésben
több mint 7 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 314
Davis aláírt...bár ez nem egy meglepő hír 😊
több mint 7 éve
Gizinéni Pittsburgh Steelers Clemson Tigers 522
Bucky Brooks (NFL Media Analyst) "ajánlott olvasmánya" ráérő időtökre szabva:
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/booakrudnlpxgrbkgcgm
Pittsburgh Steelers' defense poised to drive Super Bowl push
Yes, the Steelers' offense is fierce -- but don't overlook Cameron Heyward and the D. Bucky Brooks says a rejuvenated Steel Curtain might actually push Pittsburgh into Super Bowl contention.
több mint 7 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
 www.compassinsuranceinc.com/
 www.aliexpress.com/wholesale?catId=0&initiative_id=SB_20160519210904&SearchText=Steelers

Ennyi elég?
több mint 7 éve
Dodó Pittsburgh Steelers 251
1-2 éve kikerült ide egy link, ahonnan nagyon olcsón lehetett rendelni Steelerses cuccokat (mezek, pólók, stb.) Valaki be tudná linkelni, ha esetleg el lett mentve a kedvencek közé?
több mint 7 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 314
Amennyire rémisztő volt az első meccs, ez a harmadik annyira biztató volt. A 4-2-es győzelem még csak nem is tükrözi hűen a játék képét. Az első harmad még kiegyenlített volt, de utána feltöröltük a jeget a Bolts-szal. Ez a Kessel-Hagelin-Bonino sor konkrétan félelmetes. A Stanley Kupa-diadal óta mondom, hogy a Pens legnagyobb baja, hogy nem tud playoff-hokit játszani (főleg nem Crosby, idén sajna Malkinra is igaz). Na ez a sor viszont megtestesíti számomra a playoff-hoki fogalmát. Hátán viszi a csapatot. Ha megnyerjük a Stanley-t Kesselt akarom a PO legértékesebb játékosaként látni. Ez a pali külön félelmetes milyen elszántsággal megy, küzd, hajt és termeli a gólokat, pontokat. Messze a legjobb mezőnyjátékosunk.

Nem tudom, lehet-e ezt az intenzív játékot huzamosabb ideig (értsd: még 1-2 meccsre) fenntartani, de a mai produktum megismétlésével nem lehet gondunk, az eredmény a Tampára nézve hízelgő.
Soldados
Tökéletesen egyetértek. Talán csak annyi, hogy Malkin jobb, Crosby pedig rosszabb szokott lenni. Most úgy érzem a kapitány mintha lényegesen többet tenne hozzá, mint Malkin, több alkalommal már az is feltűnt, hogy Bonino sora legalább annyit (ha nem többet) van a jégen, mint Malkin sora. Most például csak 3-an Crosby, Kessel és Hagelin voltak 19 percnél is többet a jégen.
Na de ez a meccs most nagyon rendben volt. Kíváncsi vagyok mit lép a Tampa, mert valóban olyan érzés lehetett a szurkolóiknak, mint nekünk volt az első meccs.
több mint 7 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Amennyire rémisztő volt az első meccs, ez a harmadik annyira biztató volt. A 4-2-es győzelem még csak nem is tükrözi hűen a játék képét. Az első harmad még kiegyenlített volt, de utána feltöröltük a jeget a Bolts-szal. Ez a Kessel-Hagelin-Bonino sor konkrétan félelmetes. A Stanley Kupa-diadal óta mondom, hogy a Pens legnagyobb baja, hogy nem tud playoff-hokit játszani (főleg nem Crosby, idén sajna Malkinra is igaz). Na ez a sor viszont megtestesíti számomra a playoff-hoki fogalmát. Hátán viszi a csapatot. Ha megnyerjük a Stanley-t Kesselt akarom a PO legértékesebb játékosaként látni. Ez a pali külön félelmetes milyen elszántsággal megy, küzd, hajt és termeli a gólokat, pontokat. Messze a legjobb mezőnyjátékosunk.

Nem tudom, lehet-e ezt az intenzív játékot huzamosabb ideig (értsd: még 1-2 meccsre) fenntartani, de a mai produktum megismétlésével nem lehet gondunk, az eredmény a Tampára nézve hízelgő.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 7 éve
Gizinéni Pittsburgh Steelers Clemson Tigers 522
Helyzetjelentés... 😊

Pos. Player Type Current Avg./Year ▾

20 FA
DT Steve McLendon UFA $2,416,667 => Jets
DE Cam Thomas UFA $2,000,000 => Rams
G Ramon Foster UFA $1,833,333
QB Bruce Gradkowski UFA $1,650,000
CB Antwon Blake UFA $1,542,000 => Titans
S Robert Golden UFA $1,542,000
FB Will Johnson UFA $1,542,000 => Giants
CB William Gay UFA $1,500,000
LS Greg Warren UFA $1,050,000
S Will Allen UFA $1,050,000 => FA
QB Michael Vick UFA $970,000 => FA
DE Clifton Geathers UFA $825,000 => FA

WR Darrius Heyward-Bey UFA $825,000
WR David Nelson UFA $745,000 => FA
T Byron Stingily UFA $745,000 => Giants
C Doug Legursky UFA $745,000 => FA
RB Jordan Todman UFA $745,000 => Colts
T Kelvin Beachum UFA $536,474 => Jaguars
ILB Sean Spence UFA $676,345 => Titans
CB Brandon Boykin UFA $626,367 => Panthers => FA

1 RFA
ILB Terence Garvin RFA $585,000 => Redskins

6 ERFA
G Chris Hubbard ERFA $510,000
CB Ross Cockrell ERFA $510,000

T Mitchell Van Dyk ERFA $435,000
TE Rob Blanchflower ERFA $435,000
T Kelvin Palmer ERFA $435,000

FB Roosevelt Nix ERFA $435,000

FA market:
TE Ladarius Green <= Chargers
T Ryan Harris <= Broncos
ILB Steven Johnson <= Titans
DE Ricardo Mathews <= Chargers
FB/TE David Johnson <= Chargers

Retired:
TE Heath Miller
K Shaun Suisham

Suspended:
WR Martavis Bryant

Released:
CB Cortez Allen
OT Mike Adams
TE Matt Spaeth


Draft:
CB Artie Burns
S/CB Sean Davis
DT Javon Hargrave
OT Jerald Hawkins
OLB Travis Feeney
WR Demarcus Ayers
OLB Tyler Matakevich


Szerkesztette: Gizinéni
több mint 7 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Nagyon OFF. Nem foci és nem Pittsburgh. Vay Ádám leszerződött a Minnesota Wild-hoz. Ez hatalmas eredmény. Remélem a következő szezonban jégen is láthatjuk.
Csak ennyi Off vége
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 580 — Apu ökölbeszorított keze
Ez olyan Rákosi elvtarsos

több mint 7 éve
b5614o Pittsburgh Steelers 6
Asszem Harrison háborúba került a DFS-sel, akik a teszteket végzik. Elmentek hozzá lakásra, ő meg főhítta az NFLPA-t. Dögség lesz, ha elkezdenek faszméricskélni....
sutianap
márpedig ebből biztosan lesz ügy, aminek tuti eltiltás a vége, ismerve az nfl-t
még nagy videózás is volt Harrison részéről, de sajnos a felvételeket itt nem tudom megnézni
Klaci79
Tudom naiv vagyok, de én ezt úgy is tudom értelmezni, hogy JH rögzíteni szerette volna az estet, hogy legyen képi bizonyítéka egy későbbi vita esetén (ami lesz is). Amit a tesztet végzők nem engedtek. Egyébként miért nem? Az meg hogy a videó + mintának számít... hmmm...
több mint 7 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Csak akarta videózni, de kérték, hogy ne, mert az előző videót megengedő ellenőrt kirúgták. meg ha videózik akkor az pozitív mintának számít.Van egy videó, de csak a szőnyeg látszik és kb ez a párbeszéd hallatszik. JH a mintaadást akarta megörökíteni nem a szőnyeget 😀
több mint 7 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 314
Asszem Harrison háborúba került a DFS-sel, akik a teszteket végzik. Elmentek hozzá lakásra, ő meg főhítta az NFLPA-t. Dögség lesz, ha elkezdenek faszméricskélni....
sutianap
márpedig ebből biztosan lesz ügy, aminek tuti eltiltás a vége, ismerve az nfl-t
még nagy videózás is volt Harrison részéről, de sajnos a felvételeket itt nem tudom megnézni

Szerkesztette: Klaci79
több mint 7 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
Asszem Harrison háborúba került a DFS-sel, akik a teszteket végzik. Elmentek hozzá lakásra, ő meg főhítta az NFLPA-t. Dögség lesz, ha elkezdenek faszméricskélni....


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 7 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
David Johnson TE-t visszahoztuk 1 éves szerződéssel. David Reeves TE-t küldtük el cserébe.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 7 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 314
az egyik oldalon olvastam valami pletykát Worilds esetlege visszatéréséről az nfl világába
több mint 7 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Culáger lecserélte a 62-s számot a 93-ra. Cam Thomas volt számára. Reméli, hogy az új szám egy új kezdte lesz és sokkal jobb teljesítményt fog nyújtani.
több mint 7 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 227
Panthers kidobta 2 hónap után Boykint....ha az ugye érthetetlen volt, hogy minimál szerződéssel aláír, akkor az méginkább, hogy most ebből még OTA-k előtt kiszáll a Panthers.....de ez is bizonyíték arra, hogy néha fogalmunk sincs mi megy a háttérben és mi a valós indok egy-egy igazolás/release mögött.