Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 7 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 314
Sajnálom, hogy nem sikerült megfelelő értékért elcserélni...sok sikert kívánok neki.
több mint 7 éve
Razi Pittsburgh Steelers Minnesota Golden Gophers 518 — kheanton@gmail.com
Bye bye Shaun.
több mint 7 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 324 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Azt kell mondjam kibaszott erős az AFC North: az NHL és az NBA bajnoka is innen való .-)
Az NFL-t februárban nyeri a Cinci (csak vicceltem) Magyarországon meg bajnok a Steelers.
Halálcsoport .-)

több mint 7 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 623 — Rise My Nation!
A hálaadás napi Colts elleni meccsünkön egészen különleges fekete szerelésben lépünk pályára. A Colts teljesen fehérben lesz. Ez a Nike akciója a color rush.
 lockerdome.com/happygilmore/6170048381332289/8835538169913105
polamalu
höhh a KC ellenünk meg sárgában lesz!? érdekes.
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Még a végén lesz olyan meccs, aminek a szerelései tetszenek is ebből a marhaságból 😊

több mint 7 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
A hálaadás napi Colts elleni meccsünkön egészen különleges fekete szerelésben lépünk pályára. A Colts teljesen fehérben lesz. Ez a Nike akciója a color rush.
 lockerdome.com/happygilmore/6170048381332289/8835538169913105
több mint 7 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 314
Most volt a Pens Victory parádé. Volt hozzá live stream. Annyi ember, bazd, hatalmas felvonulás volt.
polamalu
valamivel több mint 400.000 ember volt...bár ha egy kis politikát ide lehet csempészni akkor ez legalább 2 millió ember lehetett, mint anno a Kossuth téren 😊
több mint 7 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Most volt a Pens Victory parádé. Volt hozzá live stream. Annyi ember, bazd, hatalmas felvonulás volt.
több mint 7 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 314
Október 9-en a Jets ellen viseljük a legendás darazsmezt. Jobban örültem volna ha egy héttel korábban, de ez már egyéni problémám 😀
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Szalaitól én finálét eldöntő gólt vártam, de egynek ez sem rossz 😀

több mint 7 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 324 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Szép volt fijúk .-)
Szétvertük az osztrákokat!!!!!!!!!!!!!!!!!

Szerkesztette: bcsarli, Udvari Főkóstoló

több mint 7 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
 www.jegkorongblog.hu/2016/06/13/crosby-igazi-allat-volt-a-jegen/#post-173390
A díjat Crosby nem a pontok miatt kapta. Nem kérdés, hogy mint vezér megérdemelte. Amit mi kívülről és messziről nem láttunk. Azt elmondják az edzők. Ha a pontokat nézzük, Kessel, ha azonban a csapatra gyakorolt hatást, összességében akkor jogosan Crosby. Én is Kesselt neveztem volna meg egyébként, attól függetlenül, hogy Crosby valóban a legalázatosabban tette a dolgát, nem akart sztár lenni, nem akart csillogni. Dolgozni akart és kupát nyerni.
több mint 7 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 314
És most első alkalommal végignéztem élőben....viszlát átok 😀

Egyébként a meccsről. A 6 összecsapás során teljesen egyértelmű volt, hogy melyik a jobb csapat. Murray valóban nem annyira jó kapus, mint Jones, de már most van annyira jó, hogy ha kellett tartást adott a csapatnak. Ugyanakkor nem is kellett annyira, mert a taktika remek volt és az egész csapat rohadt nagyot védekezett.
6 meccsre is csak azért volt szükség, mert emberfelettit játszott Jones, de valóban 3-3,5 nagyon jó sorunk volt, amire nem volt semmi válasz a másik oldalon.
több mint 7 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 324 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Felkészül: Steelers .-)

több mint 7 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 324 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Győzelem!
Felkeltem, 1:0 ide, gyors visszaalvás nehogy gólt kapjunk. Megint felkel, 2:1 ide, gyors visszaalvás. Az utolsó 3 percre ismét felkel, itt már nem volt erőm kikapcsolni, hál istennek nem lett baj.
Egyértelműen uraltuk a a playoff-ot, a rájátszásba jutott csapatok közül a legjobb nyert.

több mint 7 éve
Gizinéni Pittsburgh Steelers Clemson Tigers 522
Murray is kaphatta volna, de ez jól van így is. 😊
 nhl.bamcontent.com/images/photos/280949182/1024x576/cut.jpg
 nhl.bamcontent.com/images/photos/280949740/1284x722/cut.jpg

Szerkesztette: Gizinéni
több mint 7 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Dehogy igazságtalan... Hátán vitte a csapatot Crosby, igazi vezér volt végig és minden kulimunkát elvégzett kapitányként sem esett le a gyűrű az ujjáról. Amúhy pont letojják szvsz😊

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 7 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Megvaaaaan! 😊 Megérdemeltük, ma is jobbak voltunk! (Pedig élőben néztem 😊 )

Pittsburgh - City of Champions: Steelers-Penguins 6-4!

Az viszont rohadt igazságtalan, hogy Crosby lett a rájátszás MVP-je Kessel helyett.. De ez legyen a legnagyobb bajunk. 😊

Szerkesztette: Soldados


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 7 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 314
vasárnap éjjel mindenképpen élőben nézem a meccset, mert dolgozom...ezen múlik legkevésbé a győzelem
egyszerűen úgy kezdtük a meccset, ahogyan nem szabad...aztán elkapták fortuna lábát és nem engedték...
hatalmas mákkal nyerte a meccset sjs és nem mondom, hogy nem ezt vártam...talán nem véletlen, hogy hazai pályán sosem tudtuk behúzni és ez másoknak is komoly probléma...
több mint 7 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Hát a hétfő hajnal necces lesz, én is tartottam magam a tiltáshoz, csak a 3. harmad az óra csörgésétől számítva. Szigorúan. Közben a reggeli rituálék. Mégsem sikerült. Kelni kell vasárnap éjjel.
több mint 7 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Feloldom az eltiltásomat, mert képtelen voltam fennmaradni és nézni, mégis kikaptunk.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 7 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Ryan Shazier a mai edzésen futóversenyben legyőzte többek közt Antonio Brownt, Sammy Coatest, Markus Wheatont.
 www.nfl.com/news/story/0ap3000000668119/article/ryan-shazier-beats-steelers-wideouts-in-foot-race
kapitnono
zzzzzzzzzzz már megírta csak kódolva. A Navajok most próbálják visszafejteni, hogy pontosan mit is jelenthet.

Szerkesztette: polamalu
több mint 7 éve
zzz888 Pittsburgh Steelers 490 — zal8888@gmail.com
Na hasznalj ilyen bonyolult neveket Bélára 😀
Wyatt
Első, született Kopirnyák Béla, alias Tar
sutianap
de genere Botsinka 😀

Szerkesztette: zzz888
több mint 7 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
Na hasznalj ilyen bonyolult neveket Bélára 😀
Wyatt
Első, született Kopirnyák Béla, alias Tar


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ne használj ilyen bonyolult neveket Bélára 😀

Szerkesztette: Wyatt