Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 9 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Depotról: 2012 óta 8-10 a mérlegünk a negatív mérlegű csapatok ellen.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 9 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Hát nem szakadt szét még mindig ez a csoport.....Bárki Bármint mond az AFC North brutális
több mint 9 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Soldados
Csak az a baj, hogy egy-két ilyen meccs, ahol "semmi nem jött össze, van ez így" vagy "jók voltunk, csak balfaszok" (Bucs), és oda a playoff.

Most alapvetően én is azt várnám, hogy a következő fordulóra nagyon összekapja magát a gárda, de a Jetshez hasonlóan a Titans megint egy színtelen-szagtalan, gyengélkedő csapat, amilyenekkel látványosan szenvedünk (nem csak) ebben a szezonban, ráadásul a Tennessee egyébként is mumus volt a közelmúltban. Én tartok ettől a meccstől, nem is kicsit.vassadi
A Bucs meccs más volt. Ott domináltunk, mégis kikaptunk. Itt meg az elsőtől az utolsó percig szívtunk mindent, ami létezik. Összegyűjtöttem egy kis csokrot, egyik sem szokványos. Most nem sorolom fel újra mindet, de Bennek 9 meccsen 3 pick, most 2, Tóninak 0 fumble, most 2, Szusi 23-ról azért nem szokott hibázni, rossz Pouncey snapre sem emlékszem.

Abban viszont maximálisan egyetértek veled, hogy 3 éve folyamatosan szenvedünk a gyenge csapatokkal szemben. Ez azt mutatja, hogy nem vagyunk kiemelkedően jó csapat. Azok nem kapnak ki a gyengéktől. Az igazolódott most is, hogy bárkit meg tudunk verni, de bárkitől ki is tudunk kapni. Ez pedig azokra a középcsapatokra jellemző, amelyekben nagy a potenciál (ezért tudnak bárkit megverni), de (még) nem tudják hétről hétre igazolni ezt.

A Titanstől is fáztam volna, ahogy most a Jets-től, de a vereség után egyáltalán nem fázok tőle. Ráadásul az egy állományában is gyenegébb csapat, mint a Jets, ahol azért vannak kiemelkedő játékosok és egységek (DL), igazi playmakerek. A Titansnek nincs jó futójuk, nincs jó QB-juk (vagy akiben legalább magas potenciál lenne, mint Vickben jó napokon), nincs Harvinjuk, nincs jó védelmük, egész egyszerűen nincs egy playmakerük sem a labda egyik oldalán sem. Úgyhogy én e tekintetben megnyugodtam, kétszer nem fogunk (legalábbis nem szoktunk) beleesni a trap game-be.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 9 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 223
Azt az offside miatt visszafújt onside kick labdaszerzést nem említetted....

Ettől rettegtem....és sajnos bejött. A vicc az, hogy bármikor meg lehetett volna ezt fordítani, mert a Jets az első negyed után gyakorlatilag semmit nem csinált, de mindannyiszor valami megállította az O-t. Lehet elemezgetni persze az egész meccset, de felesleges.
több mint 9 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 659 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Megint balfaszkodtunk egy sort...kicsit olyan érzésem volt, hogy azt gondolták a srácok az O oldalon az elmúlt 2 meccs után, hogy a bab is hús...szerintem verni fogjuk a Titánokat. még csak annyit, hogy az elmúlt meccsek egyik legnagyobb pozitívuma, hogy Martavis Bryant brutális fegyver ( lesz ).

" class="embed">
több mint 9 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 574
Soldados
El lehet intézni az ilyen meccseket annyival, hogy "semmi nem jött össze, van ez így" vagy "jók voltunk, csak balfaszok" (Bucs), csak az a baj, hogy egy-két ilyen meccs, és oda a playoff.

Most alapvetően én is azt várnám, hogy a következő fordulóra nagyon összekapja magát a gárda, de a Jetshez hasonlóan a Titans megint egy színtelen-szagtalan, gyengélkedő csapat, amilyenekkel látványosan szenvedünk (nem csak) ebben a szezonban, ráadásul a Tennessee egyébként is mumus volt a közelmúltban. Én tartok ettől a meccstől, nem is kicsit.
több mint 9 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Ez nekem a 2011-es szezonnyitóhoz hasonlított (Ravens ellen). Nekik minden, nekünk semmi nem jött össze. Volt itt minden 2 INT Bentől, 2 fumble Tónitól, kihagyott 23 yardos FG Szusitól, rossz snap Pounceytól, goalline szitunál Blount hátrasasszézott 8 yardot, Gay eldobott pickje, 4. és 2-nél nem nekimenés, rossz időkérés 3. és 1 előtt, az egyértelmű fumble-t a bírók a videózás után sem adták oda és még lehetne sorolni megannyi kis nüanszot erről a meccsről. Van ez így. A leírtakhoz képest csoda, hogy csak 20-13-ra kaptunk ki. Csak az a baj, hogy nagyon rosszkor jött, mert amit végre felépítettünk és beültünk a vezető ülésbe, azt most leromboltuk és kezdhetjük előlről az üldözést a PO-ért. Szóval 3 napig élvezhettük a csoportelsőséget.

Most nem hibáztatnám annyira a playhívást, mert mint fentebb is írtam, ez nem az a nap volt, amikor bármi is sikerült volna.

Az egyetlen dolog ami bánt, hogy továbbra is abban a helyzetben vagyunk, hogy hatalmas potenciál van ebben az O-ban, de ha szorul a hurok, továbbra sem képes semmit csinálni önerőből. És épp ez az a tulajdonság, ami viszont megvan a lesajnált védelmünkben. Mert bár az most is nyalta a yardokat és ezúttal labdát sem szerzett, de a vállalhatatlan első negyed után folyamatosan visszaadta a labdát a támadóknak, hátha történik valami, de mindig csak az újabb kabaré jött. Kár érte.

Amire jó volt ez a vereség, hogy egyrészt valószínűleg mindenki visszatér a földre, másrészt, hogy így szerintem nyerni fogunk a Titans ellen.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 9 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 323 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
A pozitívum a mai napban, hogy Vontod nézheti most már a meccseket, Bcsarli kimoshatja a pólóját és jövő októberig én is eltakaríthatom ezt a ronda pinket ami az utolsó pár meccsen rajtam volt meccs közben.kittli
Sajnos korábban hazaértem és néztem...vontod
Akkor Te vagy a hibás 😀

több mint 9 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 323 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
A pozitívum a mai napban, hogy Vontod nézheti most már a meccseket, Bcsarli kimoshatja a pólóját és jövő októberig én is eltakaríthatom ezt a ronda pinket ami az utolsó pár meccsen rajtam volt meccs közben.kittli
Én már le is dobtam a szennyesbe a nyerőpólót 😀
Plusz jól be is rúgtam meccs közben, mert ezt józanul nem lehet elviselni. Holnap mindenki rajtam fog röhögni a Bosch-ban 😀

több mint 9 éve
vontod Pittsburgh Steelers 1 769 — Steelers fan
A pozitívum a mai napban, hogy Vontod nézheti most már a meccseket, Bcsarli kimoshatja a pólóját és jövő októberig én is eltakaríthatom ezt a ronda pinket ami az utolsó pár meccsen rajtam volt meccs közben.kittli
Sajnos korábban hazaértem és néztem...

Azt gondolom, hogy ez a játék arról szól, hogy ki üti a legnagyobbat. Ha nem tudod állni, nem kellene játszanod - Jack Lambert.

több mint 9 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 574
Röviden összefoglalva: gyalázat. Több szót nem is érdemel az, amit ezen a meccsen művelt a csapat.
több mint 9 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 082 — Steelers fan
A pozitívum a mai napban, hogy Vontod nézheti most már a meccseket, Bcsarli kimoshatja a pólóját és jövő októberig én is eltakaríthatom ezt a ronda pinket ami az utolsó pár meccsen rajtam volt meccs közben.
több mint 9 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Küldene a tököm, hát ki Ő nekem ???polamalu
Tökéletes célpont?
Ennyit nem érdemelne meg???
Szívtelen dög vagy.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 9 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Cam Heyward:
"Didn't know he was a steelers fan, but welcome to steelernation @justinbieber "Gogo
Látták már NE mezben is, szerintem ahol éppen lehet valami hírverést csinálni magának. Mellette Foci Jancsi a bulitársa 😛polamalu
Igazán elüthetné már egy kamion. Küldenék virágot.gaben
Küldene a tököm, hát ki Ő nekem ???
több mint 9 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 865 — Deion Sanders for president!
Cam Heyward:
"Didn't know he was a steelers fan, but welcome to steelernation @justinbieber "Gogo
Látták már NE mezben is, szerintem ahol éppen lehet valami hírverést csinálni magának. Mellette Foci Jancsi a bulitársa 😛polamalu
Igazán elüthetné már egy kamion. Küldenék virágot.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 9 éve
Gizinéni Pittsburgh Steelers Clemson Tigers 522
Inactive list (PIT): CB Ike Taylor, QB Landry Jones, S Ross Ventrone, S Shamarko Thomas, LB Ryan Shazier, S Troy Polamalu, G Chris Hubbard
Inactive list (NYJ): OL Dakota Dozier, CB Darrin Walls, QB Matt Simms, DE IK Enemkpali, DL T.J. Barnes, WR Walter Powell, G Wesley Johnson 😊
több mint 9 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Mivel mindenki tudja, hogy futni fognak, figyeld meg Vick passzokkal fog nyitni.
több mint 9 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Pár óra s kiderül, hogy komolyan vettük-e a meccset, vagy végre elmondhatjuk, hogy az O elmozdul a középszerűségből.

Jó lenne az elején nem bénàzni, hogy ne futhassanak.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 9 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
több mint 9 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 323 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Nekem nincs rituálém. Az utolsó kettőt munka miatt nem élőben néztem, de ugyebár előtte is nyertünk. Az egyiket idehaza tudtam megnézni, a másikat Csehországban, ma ismét idehaza, de élőben.polamalu
Nekem van még egy: amíg nyerünk addig muszáj beírnom másnap hogy "Haley takarodj!" Ezzel szerdáig el is van a társaság 😀

több mint 9 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Bieber meglátogatta a csapatot NY-ban. Remélem nem lesz általános melegség a játékosok szívében ezután 😀polamalu
A Spétes kép a jó, Nagyobb egy mellizma, mint a csicskagizda felsőteste😀

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 9 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Nekem nincs rituálém. Az utolsó kettőt munka miatt nem élőben néztem, de ugyebár előtte is nyertünk. Az egyiket idehaza tudtam megnézni, a másikat Csehországban, ma ismét idehaza, de élőben.
több mint 9 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 323 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Van egy (nektek) jó hírem. Ma sem tudom nézni a mérkőzést. Amikor nem néztem akkor vagy nyertek a skacok, vagy nyertek és kiemelkedően jól játszottak. 😊 Szóval kedvezőek az előjelek a mai meccsre 😊 😊 😊vontod
Bye week után jön a Saints...mennyit kellene összedobnunk, hogy azt se nézd? 😀Klaci79
Előtte egy Titans is lesz, azt se nézd légyszi 😀polamalu
Én nézem, de amióta nyerőben vagyunk nem mosom ki a meccsnézős pólómat 😀
Ha tartjuk a formát érdekes szaga lesz a Superbowl-ra, de ki bánja 😀

több mint 9 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Van egy (nektek) jó hírem. Ma sem tudom nézni a mérkőzést. Amikor nem néztem akkor vagy nyertek a skacok, vagy nyertek és kiemelkedően jól játszottak. 😊 Szóval kedvezőek az előjelek a mai meccsre 😊 😊 😊vontod
Bye week után jön a Saints...mennyit kellene összedobnunk, hogy azt se nézd? 😀Klaci79
Előtte egy Titans is lesz, azt se nézd légyszi 😀
több mint 9 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 311
Van egy (nektek) jó hírem. Ma sem tudom nézni a mérkőzést. Amikor nem néztem akkor vagy nyertek a skacok, vagy nyertek és kiemelkedően jól játszottak. 😊 Szóval kedvezőek az előjelek a mai meccsre 😊 😊 😊vontod
Bye week után jön a Saints...mennyit kellene összedobnunk, hogy azt se nézd? 😀