Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 9 éve
Minitron New England Patriots 1 057 — centerice-on Gronk84 nick alatt futok
egy kis érdekesség:

Ben Roethlisberger has 12 TD passes in his last 2 games; the New York Jets have 12 TD passes in their last 15 games.zzz888
asztakurva......csi77
az hogy ez tényleg így van e azt nem tudom, nem néztem utána, az nfl.com-on volt egy írás a 10. forduló érdekességeiről és ezt írták ott...zzz888
Igaz a hír, megküldte a 2x6-ot.Minitron
nem arra a részére gondoltam, hanem a jets 12 TD passz15 meccs alatt...zzz888
Óh, bocsánat...na, most tanácstalan lettem, mert azt viszont nem vágom %/

több mint 9 éve
zzz888 Pittsburgh Steelers 490 — zal8888@gmail.com
egy kis érdekesség:

Ben Roethlisberger has 12 TD passes in his last 2 games; the New York Jets have 12 TD passes in their last 15 games.zzz888
asztakurva......csi77
az hogy ez tényleg így van e azt nem tudom, nem néztem utána, az nfl.com-on volt egy írás a 10. forduló érdekességeiről és ezt írták ott...zzz888
Igaz a hír, megküldte a 2x6-ot.Minitron
nem arra a részére gondoltam, hanem a jets 12 TD passz15 meccs alatt...
több mint 9 éve
Minitron New England Patriots 1 057 — centerice-on Gronk84 nick alatt futok
egy kis érdekesség:

Ben Roethlisberger has 12 TD passes in his last 2 games; the New York Jets have 12 TD passes in their last 15 games.zzz888
asztakurva......csi77
az hogy ez tényleg így van e azt nem tudom, nem néztem utána, az nfl.com-on volt egy írás a 10. forduló érdekességeiről és ezt írták ott...zzz888
Igaz a hír, megküldte a 2x6-ot.

több mint 9 éve
zzz888 Pittsburgh Steelers 490 — zal8888@gmail.com
egy kis érdekesség:

Ben Roethlisberger has 12 TD passes in his last 2 games; the New York Jets have 12 TD passes in their last 15 games.zzz888
asztakurva......csi77
az hogy ez tényleg így van e azt nem tudom, nem néztem utána, az nfl.com-on volt egy írás a 10. forduló érdekességeiről és ezt írták ott...
több mint 9 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
egy kis érdekesség:

Ben Roethlisberger has 12 TD passes in his last 2 games; the New York Jets have 12 TD passes in their last 15 games.zzz888
asztakurva......csi77
vajon a Jets akar menni az 1/1-ert? vagy annal buszkebbek?xtaki
A Jets és Ryan ennél sokkal büszkébb. Ryanre sok mindent lehet mondani, de az öltözőt nem vesztette el, a játékosai imádják és küzdenek érte a végsőkig.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 9 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 7 942 — Jó ötletnek tűnt!
egy kis érdekesség:

Ben Roethlisberger has 12 TD passes in his last 2 games; the New York Jets have 12 TD passes in their last 15 games.zzz888
asztakurva......csi77
vajon a Jets akar menni az 1/1-ert? vagy annal buszkebbek?xtaki
Nem tudom, de ennek a ténynek a feltárása annyira sokkoló volt...........csi77
Hát no, szarok vagyunk 😀

Lesz ez még így se!
több mint 9 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
2 tökfej😊

 www.steelers.com/video-and-audio/videos/AB-and-Ike-TD-Celebration/a191c987-76f4-4f08-b881-d395d46cef3a

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 9 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 474 — Bears & Illinois fan
egy kis érdekesség:

Ben Roethlisberger has 12 TD passes in his last 2 games; the New York Jets have 12 TD passes in their last 15 games.zzz888
asztakurva......csi77
vajon a Jets akar menni az 1/1-ert? vagy annal buszkebbek?xtaki
Nem tudom, de ennek a ténynek a feltárása annyira sokkoló volt...........

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 9 éve
xtaki Pittsburgh Steelers 3 230
egy kis érdekesség:

Ben Roethlisberger has 12 TD passes in his last 2 games; the New York Jets have 12 TD passes in their last 15 games.zzz888
asztakurva......csi77
vajon a Jets akar menni az 1/1-ert? vagy annal buszkebbek?
több mint 9 éve
Minitron New England Patriots 1 057 — centerice-on Gronk84 nick alatt futok
Big Ben on fire!

több mint 9 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 474 — Bears & Illinois fan
egy kis érdekesség:

Ben Roethlisberger has 12 TD passes in his last 2 games; the New York Jets have 12 TD passes in their last 15 games.zzz888
asztakurva......

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 9 éve
Minitron New England Patriots 1 057 — centerice-on Gronk84 nick alatt futok
nagyon komoly meccset játszott a Browns...túl azon, hogy egyébként a Draft című film óta nagyon bírom a csapatot 😀Klaci79
Ez a Draft Day lenne Kevin Costner-rel vagy egy másik film? Csak mert érdekelne.
Előre is köszi.

több mint 9 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Száksz kapott 8268 dolcsi büntetést.

Vajon ezt hogy találtàk ki? 3k for being ugly + 3,5k for playing in Ravens uniform + 1,5k for just because + 268$ for dirty hit...????

------'-------


Elképesztő a Browns. Persze kellett, hogy Szmöre élete legszarabb meccsét nyomta, de azért az vészjósló, hogx fittyet hányva minden körülményre, szisztematikusan, lépésröl lépésre rommá őrölték az ellent.
Szét futnak bárkit Hoyer utána meg büntet. Mindenkinek gatya fel s csoportban. Le a kalappal.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 9 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 504 — 毎日何かを学ぶ
Hát nem semmi a tabella az biztos...Ennél a 2.0-ás passer ratingnél volt gyengébb egyáltalán azok között, akik végigjátszottak egy NFL meccset?

Hát ja most azért ez a Browns két meccses szenvedés másként látszik és tegyük nagyon gyorsan hozzá gyorsan, hogy a 3 vereségükből kettő olyan volt, ami paraszthajszálon múlt....(ebből ugye az egyik ellenünk). Nagyon együtt vannak és ami a nyomasztó bennük, hogy akkor is tudnak futni (ZBS-ben talán a legjobbak a ligában), amikor mindenki ezt várja tőlük és így életveszélyes a play action játékuk is.

Én is félek a hétvégi meccstől. Annyira nem ment eddig a Jetsnek, annyira homály volt eddig mind a két irányítójuk amennyire azért nem rosszak. Mindegy is, figyelni kell nagyon.Klemó
Ez az 5. leggyengébb, azok közt akik legalább 30 passzkísérlettel bírtak, gondolom ott kevesebb jó elkapás volt 😀 Már ha enné lehet kevesebb 😀
több mint 9 éve
zzz888 Pittsburgh Steelers 490 — zal8888@gmail.com
egy kis érdekesség:

Ben Roethlisberger has 12 TD passes in his last 2 games; the New York Jets have 12 TD passes in their last 15 games.
több mint 9 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 192
Hát nem semmi a tabella az biztos...Ennél a 2.0-ás passer ratingnél volt gyengébb egyáltalán azok között, akik végigjátszottak egy NFL meccset?

Hát ja most azért ez a Browns két meccses szenvedés másként látszik és tegyük nagyon gyorsan hozzá gyorsan, hogy a 3 vereségükből kettő olyan volt, ami paraszthajszálon múlt....(ebből ugye az egyik ellenünk). Nagyon együtt vannak és ami a nyomasztó bennük, hogy akkor is tudnak futni (ZBS-ben talán a legjobbak a ligában), amikor mindenki ezt várja tőlük és így életveszélyes a play action játékuk is.

Én is félek a hétvégi meccstől. Annyira nem ment eddig a Jetsnek, annyira homály volt eddig mind a két irányítójuk amennyire azért nem rosszak. Mindegy is, figyelni kell nagyon.
több mint 9 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 217
nagyon komoly meccset játszott a Browns...túl azon, hogy egyébként a Draft című film óta nagyon bírom a csapatot 😀, ráadásul hozta a bwin-en a tippeket is, velük már szerencsére nem kell játszanunk idén.
Minden, de tényleg minden a kezünkre játszott mostanában, úgyhogy nagyon meg kell ezt ragadni. Remélem, hogy nem zavarja meg a csapatot ez a nagy hype amit most kapnak...
több mint 9 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Csoportelsőséges jó reggelt mindenkinek! 😊 A Browns legyőzte a Bengalst, így utóbbi mögénk csúszott a döntetlenje miatt, a Browns utolért minket, de jobb konfmérlegünkkel mi vezetünk.

A csoport power rankingja:
1. Steelers
2. Browns - ez a 2 csapat folyamatosan fejlődik a szezon kezdete óta.
----------------------------------------------------------------------------------------
3. Bengals és Ravens - mindkettő teljesen szét van esve, ebbe persze sérülések is belejátszanak, de az mindenkinél van.

Ez még fog változni, nekünk is lesz még hullámvölgyünk, de most kell ütni a vasat, mert most ők gyengék, mi meg formában vagyunk, ráadásul viszonylag könnyű ellenfelek jönnek. Ha megvan a 8-3, akkor egyértelműen miénk a driver seat a hajrára. Mindenesetre jelenleg (és itt ez a kulcsszó) mi tűnünk a div legerősebb csapatának.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 9 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Worilds újra edzett.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 9 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
a 8. hét után 70%-ban Peytonnak 30%-ban inkább Rodgersnek adták, Brady nem nagyon jött szóba

ha BIgBen szarul nyomná, és Murraynak adnám, unalmas h mindig csak Brady, Manning, Rodgers 😀 De BigBen idén 40+ TD-t fog dobni, 4600 yardot, és maximum 8 INT-et, ez próféciaBigBen7
Szerintem meg Murraynek kéne kapnia! Már agyam eldobom h PM vagy TB kapja! Idén Murray a legjobb ha eléri a 200 yardot, akkor ,egyértelműen'' neki kell kapnia!sorozatjunkie
Saccoljátok meg rákeresés nélkül, legyetek kedvesek, hogy Brady mikor volt MVP utoljára és összesen hányszor kapta meg.tomi-tomi
Hát ha így kérdezed, akkor talán kétszer és ebből gondolom a nagy menetelésetekkor (16-0) lehetett a második.kittli
A kettő stimmel, a 2007 is, de akkor kapta először. 2010 volt a második alkalom, először az NFL-ben egyhangúan. (36 TD, 4 INT, 111,0 PR)tomi-tomi
Brady meg ne kapja, mert aki alapszakasz MVP, az nem igen nyer SB-t.Wyatt
Érdekes, hogy Mo.-on mennyire megosztó személyiség Brady...Vagy imádják (főleg a Pats fanok) vagy utálják (mindenki más). Ricsiék kicsit túlhypolták őt is és Manninget is emiatt már mindenkinek tele van velük a töke.
több mint 9 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Ugyanezt írtam, hogy annyira minden mellettünk szól, hogy kicsit fázom ettől a meccstől, főleg az elmúlt években tapasztalt gyenge csapatoktól elszenvedett váratlan vereségek miatt.

Reméljük most nem vesszük félvállról a meccset.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 9 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Mondjuk én nem szeretem ezeket s gyengülős híreszteléseket. Ilyenkor szoktak jönni az ànikszpektid meltdáonok....

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 9 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 217
Nyerjünk még pár meccset, aztán foglalkozzunk ilyen marhasággal, hogy ki az mvp. Legyünk már földhözragadtak egy kicsit, mert pofára esünk.
Derrin Walls úgy tűnik nem játszik. Tovább gyengítve a Jets secondary-t
több mint 9 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
1. Pohen volt
2. Ne szaladozzunk előre...
Foglalkozzunk mindig a következő feladattal. Jets.

----------------'-------------
 www.steelers.com/video-and-audio/videos/Renegade-Joe-Greene-Edition/48fb15ce-5f73-4390-bd56-af234d847c8e

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 9 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Backloaded szerződés és ha kiöregszik elcseréljükkishaszi
Tök mindegy milyen szerződés, ha MVP a signing bonus is sokkal nagyobb, konkrétan óriási lesz, ami ugye osztódik a teljes időtartamra, ráadásul a base salary jó pár millával nagyobb lesz a köv 3-4 évre, ami erre az időszakra éppen ennyivel szűkíti majd a lehetőségeket.

Nehéz persze konkrét értéket mondani, de az MVP-címmel legalább 20 millát buknánk első tippre...


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!