Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 9 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 224
Ward szerintem sokáig nem fog bekerülni.

----

Bell beszélt Blounttal, aki belátta h fütykös volt, de most màr ez van.kishaszi
Nekem meg egyre inkább olyan érzésem van, hogy tudatosan ****atta ki magát....nincs nyilatkozat, már a Patriotsban van nap után....Bell elképesztőt fejlődött idén és ez nem csak a játékára, hanem a munkabírására is igaz. (a fősulin is ezt a work horse stílust nyomta ugye, de a fősuli nem NFL...) Ha pedig ez igaz, akkor a csapat logikusan csakis pár snappre használja a backup RB-t és a szezon előtt azért nem ez volt várható...

Nekem egyébként az előszezonban tetszett ez a Harris gyerek, kivácsni leszek rá majd...
több mint 9 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Blount a Pats-nél kötött ki. 2 év.TheBerzerker
Ha kicsit gonosz akarnék lenni, akkor azt mondanám, hogy odavaló 😀Klaci79
MIért? 😊 Remélhetőleg BB kordában tudja tartani (máskülönben onnan is repül)winston
Gondolod, hogy jobban elviselné a kevés lehetőséget, csak mert BB az edző? Nyilván most is több lehetőséget szeretett volna, igaz Bell szintű futó nincs Bostonban, így ott több labdát kaphat. Mondjuk Gray szenzációs volt, nem hiszem, hogy őt háttérbe kellene szorítani...Klaci79
1 meccsből még ne induljunk ki szerintem. Ki lehet fogni jó napot is - Foles 7TD, meg rosszat is, Eli 5INT.
A mintavételhez még elég kevés az anyag😉

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Blount a Pats-nél kötött ki. 2 év.TheBerzerker
Ha kicsit gonosz akarnék lenni, akkor azt mondanám, hogy odavaló 😀Klaci79
Majd kifejti ott az "áldásos" tevékenységét😀😀😀

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 9 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 311
Blount a Pats-nél kötött ki. 2 év.TheBerzerker
Ha kicsit gonosz akarnék lenni, akkor azt mondanám, hogy odavaló 😀Klaci79
MIért? 😊 Remélhetőleg BB kordában tudja tartani (máskülönben onnan is repül)winston
Gondolod, hogy jobban elviselné a kevés lehetőséget, csak mert BB az edző? Nyilván most is több lehetőséget szeretett volna, igaz Bell szintű futó nincs Bostonban, így ott több labdát kaphat. Mondjuk Gray szenzációs volt, nem hiszem, hogy őt háttérbe kellene szorítani...
több mint 9 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Blount a Pats-nél kötött ki. 2 év.TheBerzerker
Ha kicsit gonosz akarnék lenni, akkor azt mondanám, hogy odavaló 😀Klaci79
MIért? 😊 Remélhetőleg BB kordában tudja tartani (máskülönben onnan is repül)
több mint 9 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 311
Blount a Pats-nél kötött ki. 2 év.TheBerzerker
Ha kicsit gonosz akarnék lenni, akkor azt mondanám, hogy odavaló 😀
több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Blount a Pats-nél kötött ki. 2 év.

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 9 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 659 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Ward szerintem sokáig nem fog bekerülni.

----

Bell beszélt Blounttal, aki belátta h fütykös volt, de most màr ez van.kishaszi
Nagy boldogság ez számunkra kedves LeGarette, oly sokra megyünk vele. Tetszett volna egy pöpetkét gondolkodni.

" class="embed">
több mint 9 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Ward szerintem sokáig nem fog bekerülni.

----

Bell beszélt Blounttal, aki belátta h fütykös volt, de most màr ez van.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 9 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Asszem még nem volt:

A szokásos 2 Steeler jutott a HoF-választás idei elődöntőjébe: Jerome Bettis RB, Kevin Greene OLB.Soldados
Ward majd jövőre lehet? vagy még van 1 éve? Nem még 2 van, 11-ben vonult vissza.
több mint 9 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
LaDarius Perkins RB a Mississippi State-ről érkezett a PS-beKlaci79
Ez kezd egy kicsit Al bàcsis lenni, 40y dash - archer/perkis


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 9 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 311
LaDarius Perkins RB a Mississippi State-ről érkezett a PS-be
több mint 9 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Asszem még nem volt:

A szokásos 2 Steeler jutott a HoF-választás idei elődöntőjébe: Jerome Bettis RB, Kevin Greene OLB.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 9 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 311
Két hét múlva ki lesz még sérült a keretből? Érteném azt, hogy ki az, akinek a játékára nincs esély a bye week után? Ike? Jarvis Jones?marescha
Elvileg mindenki lesz...Ike, JJ, Pola és Shazier is.Klaci79
JJ-t még nem venném 100%-ra. Gyanúsan nem hallottunk felőle és már ezen a héten legalább limitáltan kellene edzenie, hogy esély legyen a bye week utáni első meccsen a játékára.Klemó
Kb 2 hete olvastam róla utoljára, akkor azt írták, talán már a Titans meccsen játszhat...egyelőre azonban tényleg nincs semmi, majd esteKlaci79
IR-re raktuk 09.23-án, asszem' onnantól 8 hétig nem edzhet hivatalosan (az meg a héten jár le)kriSTEELan
Jarvis Jones eligible to return to practice on Nov. 3. Could then be taken off IR-desig to return list and play vs Ten on Nov. 17

— Bob Labriola (@BobLabriola) October 24, 2014
több mint 9 éve
kriSTEELan Pittsburgh Steelers 304
Két hét múlva ki lesz még sérült a keretből? Érteném azt, hogy ki az, akinek a játékára nincs esély a bye week után? Ike? Jarvis Jones?marescha
Elvileg mindenki lesz...Ike, JJ, Pola és Shazier is.Klaci79
JJ-t még nem venném 100%-ra. Gyanúsan nem hallottunk felőle és már ezen a héten legalább limitáltan kellene edzenie, hogy esély legyen a bye week utáni első meccsen a játékára.Klemó
Kb 2 hete olvastam róla utoljára, akkor azt írták, talán már a Titans meccsen játszhat...egyelőre azonban tényleg nincs semmi, majd esteKlaci79
IR-re raktuk 09.23-án, asszem' onnantól 8 hétig nem edzhet hivatalosan (az meg a héten jár le)

több mint 9 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 311
Két hét múlva ki lesz még sérült a keretből? Érteném azt, hogy ki az, akinek a játékára nincs esély a bye week után? Ike? Jarvis Jones?marescha
Elvileg mindenki lesz...Ike, JJ, Pola és Shazier is.Klaci79
JJ-t még nem venném 100%-ra. Gyanúsan nem hallottunk felőle és már ezen a héten legalább limitáltan kellene edzenie, hogy esély legyen a bye week utáni első meccsen a játékára.Klemó
Kb 2 hete olvastam róla utoljára, akkor azt írták, talán már a Titans meccsen játszhat...egyelőre azonban tényleg nincs semmi, majd este
több mint 9 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 224
Két hét múlva ki lesz még sérült a keretből? Érteném azt, hogy ki az, akinek a játékára nincs esély a bye week után? Ike? Jarvis Jones?marescha
Elvileg mindenki lesz...Ike, JJ, Pola és Shazier is.Klaci79
JJ-t még nem venném 100%-ra. Gyanúsan nem hallottunk felőle és már ezen a héten legalább limitáltan kellene edzenie, hogy esély legyen a bye week utáni első meccsen a játékára.
több mint 9 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 311
Cooks(WR) és Rafael Bush(FS) IR-re került a szenteknél
több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Martin nem kell tampából?😊

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 9 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 311
Két hét múlva ki lesz még sérült a keretből? Érteném azt, hogy ki az, akinek a játékára nincs esély a bye week után? Ike? Jarvis Jones?marescha
Elvileg mindenki lesz...Ike, JJ, Pola és Shazier is.
több mint 9 éve
marescha Pittsburgh Steelers 121
Két hét múlva ki lesz még sérült a keretből? Érteném azt, hogy ki az, akinek a játékára nincs esély a bye week után? Ike? Jarvis Jones?
több mint 9 éve
marescha Pittsburgh Steelers 121
hát Mitchell twitter tevékenységéből és Blount "okos" húzásaiból kiindulva kijelenthető, hogy az idei FA igazolásoknál (ide nem értendő a reaktivált vasas nyugdíjasok részlege) nem nagyon volt szempont az általános szellemi képességek megléte...
több mint 9 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Mitchell meg twitterezett "te meg öld meg magad" volt a válasz egy szurkolónak
több mint 9 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 224
Hamarosan megtudjuk még mi volt előtte, mert azt gondolom ez már csak a vége volt. Egy emberként kívánta úgy néz ki a csapat a kirúgását (Pouncey naturális véleménye azért elég sokatmondó....), úgyhogy ez így tényleg könnyű döntés volt. Ez van, akinek nem nő be a feje lágya, azzal nem lehet mit csinálni, főleg itt nálunk...menjen....

Én is azt gondolom, hogy ha LSH egészséges, akkor őt hozzuk. Ismeri Hailey, ismeri a redszert, visszahordásoknál is használható..
több mint 9 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Pöcs blánt. Kár érte.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."