Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 9 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 081 — Steelers fan
Érezd az iróniát! 😉
több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Napok óta csak olvasom amiket írtok, a munkám miatt nem sok időm volt, az elmúlt héten sem és ezen a héten sem. De ennyi felesleges szócséplést, még az elmúlt napok folyamatos telefonkonferenciáin sem láttam. Pedig elhihetitek volt egy pár, amikor 2 órán keresztül rágódtak egy témán, amire az elején elmondtam az egyszerű választ. Aztán 2 óra múlva felálltam és otthagytam őket. Csakúgy mint Robi a fórumot. Én azt hiszem mindenkinek joga van véleményhez, ezért nem kell sem lenézni, sem elítélni. Mindenkinek lehet jó és rossz ötlete.
Peace please.
A cseh sörözőkben a sörök egyébként nem túl jók, napok óta tesztelem. Hidegek, a habjuk kemény, selymesen simogatják a torkod. Csak Slivovicával és vagy Becherovkával tudom elviselni.polamalu
Pedig a cseh sörök kiválóak!

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 9 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 503 — 毎日何かを学ぶ
Napok óta csak olvasom amiket írtok, a munkám miatt nem sok időm volt, az elmúlt héten sem és ezen a héten sem. De ennyi felesleges szócséplést, még az elmúlt napok folyamatos telefonkonferenciáin sem láttam. Pedig elhihetitek volt egy pár, amikor 2 órán keresztül rágódtak egy témán, amire az elején elmondtam az egyszerű választ. Aztán 2 óra múlva felálltam és otthagytam őket. Csakúgy mint Robi a fórumot. Én azt hiszem mindenkinek joga van véleményhez, ezért nem kell sem lenézni, sem elítélni. Mindenkinek lehet jó és rossz ötlete.
Peace please.
A cseh sörözőkben a sörök egyébként nem túl jók, napok óta tesztelem. Hidegek, a habjuk kemény, selymesen simogatják a torkod. Csak Slivovicával és vagy Becherovkával tudom elviselni.
több mint 9 éve
BigBen7 Pittsburgh Steelers 1 223
lehet, hogy nincs Troy meg Thomas, de a Jetsnél meg nincs irányító, emiatt hiába vannak jó elkapóik, úgyse tudják nekik odadobni a labdát, és ha van eszük akkor futnak, de ezt meg tudja Lebeau is, fel fogunk készülni rá, úgy hogy én nem parázok ettől a meccstől, a Titans elleni MNF szerintem vészesebb lehet, ha Mettenberger jó napot fog ki
több mint 9 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
Nfl.com-on 8 helyet jöttünk előre a power raking-be, 5. helyen vagyunk. 2 hét alatt hirtelen nagy lett az elvárás. 😊

több mint 9 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 174
"I've never seen Ben play better," Cowher said Wednesday on KDKA-TV in Pittsburgh. "He looks comfortable in this offense."

Szerintem ez olyan jó végszó...😊

Hm, azért Pola és Shamarko nélkül érdekes lesz a hétvége...Allen persze ott van, de nem vagyok nyugodt, hogy a nem túl acélos secondary tovább langyul. Jó viszont azt kimondani, hogy Béla mögött azért ott vannak a társak, ott ezt kevésbé érezzük majd. Tovább kell ütni a vasat, tovább kell ütni, nem szabad elengedni a momentumot!!!

Go Steelers!Klemó
A védekezés kulcsa mindenképp a nyomás lesz. Néztem a KC elleni meccsüket és nem tudták megoldani, hogy Vick bármi érdekeset tudjon csinálni. Úgy értem, hogy egyrészt nagy volt rajta a nyomás, másrészt pedig futni sem tudott. Két fantasztikus elkapója van, de eddig ezt nem tudták igazán kihasználni. A KC elleni meccsen persze pechük is volt, nézd meg a KC 2. TD-jét. Röhej kategória.
Én azt tapasztalom nálunk, hogy mostanság meg tudjuk oldani a jó Front7-el, de gyenge sec-el rendelkező csapatok elleni játékot. Néha még a futójátékot is..
Amitől inkább parázok, az a Jets futójátéka. Abban még nem érzem eléggé a fejlődést nálunk, viszont a Jets még nagyobb hátrányban is sűrűn nyúl ehhez a fegyverhez, nyilván nemigen van más lehetőségük. Jó futóik vannak, úgyhogy védekezésben mindenképp ez lesz a kulcs.
A csapatok nagy része azért megoldotta, de sosem írnám le a Jets-t, ahol elég komoly problémák vannak mostanában. Olyan lehet, mint egy sebzett vad...
Asszem 4,5 pontos előnyben vagyunk Vegasban.
több mint 9 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Jordan Dangerfieldet leigazoltuk a kóros safety-hiányunk miatt, de azt egyelőre nem tudjuk, hogy PS-be, vagy rosterre, illetve hogy ki távozik az ő érkezése miatt.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 9 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 073 — capitaine du château de Vienne 1487
hello, valaki be tudna nekem linkelni robi irasat, hogy el tudjam olvasni . elore is koszi.gabistar
ittvanegypár
 bowl.hu/best_of_post?interval=all-time


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 9 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 335
Köszi, hogy abbahagytátok...
több mint 9 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
hello, valaki be tudna nekem linkelni robi irasat, hogy el tudjam olvasni . elore is koszi.gabistar
2. Browns meccs utáni írása, azaz 3-3-nál:

 bowl.hu/forum/nflncaa_-_divizioforumok/afc_north_csevego/1155819


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 9 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
"I've never seen Ben play better," Cowher said Wednesday on KDKA-TV in Pittsburgh. "He looks comfortable in this offense."

Szerintem ez olyan jó végszó...😊

Hm, azért Pola és Shamarko nélkül érdekes lesz a hétvége...Allen persze ott van, de nem vagyok nyugodt, hogy a nem túl acélos secondary tovább langyul. Jó viszont azt kimondani, hogy Béla mögött azért ott vannak a társak, ott ezt kevésbé érezzük majd. Tovább kell ütni a vasat, tovább kell ütni, nem szabad elengedni a momentumot!!!

Go Steelers!Klemó
Papíron folytatódhat a tűzijáték, ahogy alább is lehet olvasni. A kulcs ugyanaz lesz, mint a Ravens ellen, mert a Jets ugyanúgy gyenge secondaryvel, de kiváló DL-lel rendelkezik, mint a jelenlegi, sérülésektől tizedelt Ravens, azaz annyi a lényeg, hogy Bent meg kell védeni. Ha a Jets nem tud állandó nyomást gyakorolni BB-re, akkor azt a secondaryt darabjaira lehet szedni.

Én ezzel zárok, elvégre ez is bíztató vasárnapra. 😊
The young, homegrown offensive line has been gelling since late last season. Antonio Brown has been the NFL's best wide receiver for two months. Martavis Bryant has provided Roethlisberger with the big, physical red-zone threat the quarterback has been openly campaigning for since Plaxico Burress defected to the Big Apple a decade ago.


That deep, athletic wide receiver corps has been enhanced by Le'Veon Bell, one of the NFL's premier all-around running backs.

In other words, all of the ingredients are finally coming together to form one of the NFL's most potent offenses, capable of running away and hiding from the competition as we've witnessed in each of the past three games.

The fireworks show should continue this week against a patchwork Jets secondary that featured undrafted former North Dakota State star Marcus Williams as the No. 1 cornerback in his first career start last week.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 9 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
hello, valaki be tudna nekem linkelni robi irasat, hogy el tudjam olvasni . elore is koszi.
több mint 9 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 170
"I've never seen Ben play better," Cowher said Wednesday on KDKA-TV in Pittsburgh. "He looks comfortable in this offense."

Szerintem ez olyan jó végszó...😊

Hm, azért Pola és Shamarko nélkül érdekes lesz a hétvége...Allen persze ott van, de nem vagyok nyugodt, hogy a nem túl acélos secondary tovább langyul. Jó viszont azt kimondani, hogy Béla mögött azért ott vannak a társak, ott ezt kevésbé érezzük majd. Tovább kell ütni a vasat, tovább kell ütni, nem szabad elengedni a momentumot!!!

Go Steelers!
több mint 9 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Persze, illegalisan en sem mennek ez nem kerdes es nagyon nem buzditanek erre senkit.
Csak azt vilagitottam meg, Florida nem rossz hely es tenyleg olcso.
több mint 9 éve
xtaki Pittsburgh Steelers 3 221
kezdem unni ezt a zabhegyezest. nem lehetne ezt atteni valami privat threadre?

irhat ide mindenki, egyikunk se a kiraly, mert akkor ideat lennetek es egy valag penzt fizetnenek, hogy a megjegyzeseinket megosszuk a tulajdonosokkal.

addig maradunk franko szurkolok, ki kicsit tobbet latott, ki kicsit kevesebbet. Van akinek ez tetszik, van akinek az tetszik. Persze van kozos is, amikor gyoz a csapat 😊xtaki
bár odaát lehetnék...sajnos én annyira nem értek hozzá, hogy ebből megélnék...de egy ups futárnak biztos megfelelnék...csak nyáron jönnék vissza amikor a családi napot tartjuk 😉Klaci79
ne gondold, hogy annyira jo itt az elet.
Mi mar gondolkodunk a hazakoltozesen, mert nem elunk jobban, mint otthon.
mocskosul draga NY. mashova meg nem mehetunk, mert kvazi rabszolga vagyok GC nelkul

es latom a szegenyebb embereket, hogy mit szivnak...xtaki
hát pedig ha mennék nem NY-ba, mert az tényleg mocskosul drága...GC nélkül mondjuk mindenhol nehéz...épp most lottóztam, hátha lesz gc és akkor azért sokkal bővebb a kör, ahová mehetsz...amúgy nem véletlenül dél brooklinban vagytok? nászúton voltam arrafelé és ott volt egy ház, ahol csak magyarok laktak gc nélkülKlaci79
ez már nagyon off, de nem találsz olyan helyet az USA-ban, ahol ne élnének magyarok (főleg zöldkártya nélkül) 😕 😊 Floridát érdemes feltétlen kipróbálni, ott sok a lehetőség, rengeteget süt a nap és relatíve olcsó hely számos adókedvezménnyelbaggio
Florida...megnezted te ott az atlaghomersekletet? nem birnam ki...itt is alig birom a nyarat. nem feltetlenul a meleg miatt [ kb 30 fok], hanem a 100% paratartalom kibirhatatlan. ott el se tudom kepzelni.xtaki
Nem olyan veszes az. Nyaron nem kell tuzo napon maszkalni, amugy mindenhol van legkondi. Es nagy a kulonbseg a varosok kozt, Orlando pl mar sokkal elviselhetobb nyaron is.Delonso_
GC nelkul teljesen mind1 😊 csaladdal nem vonulok illegalitasba, hosszu evekig meg nem fogok varni...
ha annyira szar lesz otthon, akkor majd megyunk EU-ba valahova...
több mint 9 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 174
Kinek és miért írtam volna bővebben erről, mikor még a Penn State topic is kong az ürességtől? 😕 😊 Viszont végre NCAA-vel kapcsolatos kérdés, szóval örömmel válaszolok! Na nem kezdek el Maryland és Pennsylvania lakosai közötti ellentétekről írni, szóval csak röviden: a Terrapins ugye most csatlakozott a Big Tenhez, a Penn State-nél pedig idén pont az a James Franklin lett a főedző, aki "head coach-in-waiting" volt náluk pár éve, csak Friedgen kirúgásával és Edsall kinevezésével viszont más irányt vettek. Franklin hihetetlen jó kapcsolatokkal rendelkezik a toborzás terén a keleti parton, de mikor az SEC-s Vanderbiltnél dolgozott, ez annyira még számított, azonban most visszatért északkeletre, és szinte hadszíntérré változtatta a térség recruitingját. Nem mellesleg a Lions fanok meglehetősen arrogáns szurkolók hírében állnak, ellenezték is a Maryland konferenciatagságát, sőt az egymás elleni korábbi mérkőzések egyoldalúsága miatt (majd' 40 találkozóból mindössze egyszer nyert a Terps, több évtizeddel ezelőtt) jól le is nézték a marylandieket, ennek a szombati mérkőzés előtti bemelegítésnél is sokan hangot adtak. Aztán a PSU játékosok is elkezdték - elméletileg, gyakorlatilag ki tudja - cukkolni őket, lökdösődés is volt, és ekkor döntötték el hirtelen felindulásból a Terps focistái, hogy nem fognak kezet a coin toss-nál. Ezzel a háttértörténettel is persze elítélendő, amit csináltak, meg ilyen sokak bevallása szerint még sose történt, de érdekes rivalizálás lehet még ebből, a pályán kívül már most is nagy a harc (a legjobb középiskolásokért). Ehhez képest egy Steelers-Ravens smafu, de hát ez az összes profi párharcra elmondható.

baggio
Köszönöm és a linket is Süti...a többit inkább a PSU topikba írtam, hogy ne itt offoljunk
több mint 9 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
kezdem unni ezt a zabhegyezest. nem lehetne ezt atteni valami privat threadre?

irhat ide mindenki, egyikunk se a kiraly, mert akkor ideat lennetek es egy valag penzt fizetnenek, hogy a megjegyzeseinket megosszuk a tulajdonosokkal.

addig maradunk franko szurkolok, ki kicsit tobbet latott, ki kicsit kevesebbet. Van akinek ez tetszik, van akinek az tetszik. Persze van kozos is, amikor gyoz a csapat 😊xtaki
bár odaát lehetnék...sajnos én annyira nem értek hozzá, hogy ebből megélnék...de egy ups futárnak biztos megfelelnék...csak nyáron jönnék vissza amikor a családi napot tartjuk 😉Klaci79
ne gondold, hogy annyira jo itt az elet.
Mi mar gondolkodunk a hazakoltozesen, mert nem elunk jobban, mint otthon.
mocskosul draga NY. mashova meg nem mehetunk, mert kvazi rabszolga vagyok GC nelkul

es latom a szegenyebb embereket, hogy mit szivnak...xtaki
hát pedig ha mennék nem NY-ba, mert az tényleg mocskosul drága...GC nélkül mondjuk mindenhol nehéz...épp most lottóztam, hátha lesz gc és akkor azért sokkal bővebb a kör, ahová mehetsz...amúgy nem véletlenül dél brooklinban vagytok? nászúton voltam arrafelé és ott volt egy ház, ahol csak magyarok laktak gc nélkülKlaci79
ez már nagyon off, de nem találsz olyan helyet az USA-ban, ahol ne élnének magyarok (főleg zöldkártya nélkül) 😕 😊 Floridát érdemes feltétlen kipróbálni, ott sok a lehetőség, rengeteget süt a nap és relatíve olcsó hely számos adókedvezménnyelbaggio
Florida...megnezted te ott az atlaghomersekletet? nem birnam ki...itt is alig birom a nyarat. nem feltetlenul a meleg miatt [ kb 30 fok], hanem a 100% paratartalom kibirhatatlan. ott el se tudom kepzelni.xtaki
Nem olyan veszes az. Nyaron nem kell tuzo napon maszkalni, amugy mindenhol van legkondi. Es nagy a kulonbseg a varosok kozt, Orlando pl mar sokkal elviselhetobb nyaron is.
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 761 — No es importante
ez már nagyon off, de nem találsz olyan helyet az USA-ban, ahol ne élnének magyarok (főleg zöldkártya nélkül) 😕 😊 Floridát érdemes feltétlen kipróbálni, ott sok a lehetőség, rengeteget süt a nap és relatíve olcsó hely számos adókedvezménnyelbaggio
Ez még inkább off, csak ha már látlak...nem nagyon találok semmi konkrétat, hogy mi volt a Maryland-Penn State meccsen korábban, hogy elmaradt a kézfogó...van erről itt valami a bowl.hu-n?Klaci79
Kinek és miért írtam volna bővebben erről, mikor még a Penn State topic is kong az ürességtől? 😕 😊 Viszont végre NCAA-vel kapcsolatos kérdés, szóval örömmel válaszolok! Na nem kezdek el Maryland és Pennsylvania lakosai közötti ellentétekről írni, szóval csak röviden: a Terrapins ugye most csatlakozott a Big Tenhez, a Penn State-nél pedig idén pont az a James Franklin lett a főedző, aki "head coach-in-waiting" volt náluk pár éve, csak Friedgen kirúgásával és Edsall kinevezésével viszont más irányt vettek. Franklin hihetetlen jó kapcsolatokkal rendelkezik a toborzás terén a keleti parton, de mikor az SEC-s Vanderbiltnél dolgozott, ez annyira még számított, azonban most visszatért északkeletre, és szinte hadszíntérré változtatta a térség recruitingját. Nem mellesleg a Lions fanok meglehetősen arrogáns szurkolók hírében állnak, ellenezték is a Maryland konferenciatagságát, sőt az egymás elleni korábbi mérkőzések egyoldalúsága miatt (majd' 40 találkozóból mindössze egyszer nyert a Terps, több évtizeddel ezelőtt) jól le is nézték a marylandieket, ennek a szombati mérkőzés előtti bemelegítésnél is sokan hangot adtak. Aztán a PSU játékosok is elkezdték - elméletileg, gyakorlatilag ki tudja - cukkolni őket, lökdösődés is volt, és ekkor döntötték el hirtelen felindulásból a Terps focistái, hogy nem fognak kezet a coin toss-nál. Ezzel a háttértörténettel is persze elítélendő, amit csináltak, meg ilyen sokak bevallása szerint még sose történt, de érdekes rivalizálás lehet még ebből, a pályán kívül már most is nagy a harc (a legjobb középiskolásokért). Ehhez képest egy Steelers-Ravens smafu, de hát ez az összes profi párharcra elmondható.

Florida...megnezted te ott az atlaghomersekletet? nem birnam ki...itt is alig birom a nyarat. nem feltetlenul a meleg miatt [ kb 30 fok], hanem a 100% paratartalom kibirhatatlan. ott el se tudom kepzelni.xtaki
mások vagyunk, Floridát már keresztül-kasul bejártam, több hónapig laktam Miamiban és St. Petersburgban, én imádom 😊 ennél jobban már csak Hawaii vonz


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 073 — capitaine du château de Vienne 1487
ez már nagyon off, de nem találsz olyan helyet az USA-ban, ahol ne élnének magyarok (főleg zöldkártya nélkül) 😕 😊 Floridát érdemes feltétlen kipróbálni, ott sok a lehetőség, rengeteget süt a nap és relatíve olcsó hely számos adókedvezménnyelbaggio
Ez még inkább off, csak ha már látlak...nem nagyon találok semmi konkrétat, hogy mi volt a Maryland-Penn State meccsen korábban, hogy elmaradt a kézfogó...van erről itt valami a bowl.hu-n?Klaci79
 espn.go.com/blog/bigten/post/_/id/102592/maryland-psu-a-simmering-new-rivalry
Coaching-conflict


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 9 éve
fcancellara Pittsburgh Steelers 1 559
Nem azt mondom, hogy most minden csodálatos, de egy ilyen siker után egymást marni fél napon keresztül... Akkor mindenki higgadjon le és aludjon rá egyet vagy csinálja azt, amit otthon (mert gondolom este már otthon vagytok) tesztek...olvassatok, nézzetek tv-t...bármi, másnapra már leülne a téma... A hozzászólók minimum fele idősebb nálam, ne én "hegyi beszéljek" már
több mint 9 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 174
kezdem unni ezt a zabhegyezest. nem lehetne ezt atteni valami privat threadre?

irhat ide mindenki, egyikunk se a kiraly, mert akkor ideat lennetek es egy valag penzt fizetnenek, hogy a megjegyzeseinket megosszuk a tulajdonosokkal.

addig maradunk franko szurkolok, ki kicsit tobbet latott, ki kicsit kevesebbet. Van akinek ez tetszik, van akinek az tetszik. Persze van kozos is, amikor gyoz a csapat 😊xtaki
bár odaát lehetnék...sajnos én annyira nem értek hozzá, hogy ebből megélnék...de egy ups futárnak biztos megfelelnék...csak nyáron jönnék vissza amikor a családi napot tartjuk 😉Klaci79
ne gondold, hogy annyira jo itt az elet.
Mi mar gondolkodunk a hazakoltozesen, mert nem elunk jobban, mint otthon.
mocskosul draga NY. mashova meg nem mehetunk, mert kvazi rabszolga vagyok GC nelkul

es latom a szegenyebb embereket, hogy mit szivnak...xtaki
hát pedig ha mennék nem NY-ba, mert az tényleg mocskosul drága...GC nélkül mondjuk mindenhol nehéz...épp most lottóztam, hátha lesz gc és akkor azért sokkal bővebb a kör, ahová mehetsz...amúgy nem véletlenül dél brooklinban vagytok? nászúton voltam arrafelé és ott volt egy ház, ahol csak magyarok laktak gc nélkülKlaci79
ez már nagyon off, de nem találsz olyan helyet az USA-ban, ahol ne élnének magyarok (főleg zöldkártya nélkül) 😕 😊 Floridát érdemes feltétlen kipróbálni, ott sok a lehetőség, rengeteget süt a nap és relatíve olcsó hely számos adókedvezménnyelbaggio
Florida...megnezted te ott az atlaghomersekletet? nem birnam ki...itt is alig birom a nyarat. nem feltetlenul a meleg miatt [ kb 30 fok], hanem a 100% paratartalom kibirhatatlan. ott el se tudom kepzelni.xtaki
Én nem mondtam, hogy illegálisan voltak kint, csak gc-jük nem volt...Florida pedig k jó hely...légkondizol majd, mint mindenki...de érdemes tényleg megpróbálni hazajövetel előtt egy esély....na de ne itt offoljunk...
több mint 9 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 174
Off is meg nem is. Totál kívülállóként mondom, hogy hihetetlen micsoda óvoda zajlik itt most, körülbelül négy oldal óta. Nyertünk, a csoportrivális ellen, méghozzá imponáló játékkal. Big Ben csodás, Harrison szintén, a védelem kezdi magát felszívni, az O meg kezd steelershez képest elképesztő számokat hozni, sőt, az egész nfl-ben is megsüvegelendő statokkal rendelkezünk már. Örülni kellene egy ilyen győzelem után és nem egymást idióta-buta-érvtelen vitában lehurrogni, kritizálni...Biztos minden csapat fórumán van ilyen, de eddig még itt nem tapasztaltam ilyet és pont ez volt a fő, hogy itt (bowl.hu egészén) normális emberek, normálisan...nem is tudom miért írtam le, csak mert már nagyon zavar ez a felesleges és teljesen kilátástalan "vita". Elnézést, ha ezzel valakit megsértettem, de ez már elképesztően nevetséges nekem, mint kívülállónak. Még egyszer sorry.fcancellara
sírva vigad a magyar ^ ^
több mint 9 éve
xtaki Pittsburgh Steelers 3 221
kezdem unni ezt a zabhegyezest. nem lehetne ezt atteni valami privat threadre?

irhat ide mindenki, egyikunk se a kiraly, mert akkor ideat lennetek es egy valag penzt fizetnenek, hogy a megjegyzeseinket megosszuk a tulajdonosokkal.

addig maradunk franko szurkolok, ki kicsit tobbet latott, ki kicsit kevesebbet. Van akinek ez tetszik, van akinek az tetszik. Persze van kozos is, amikor gyoz a csapat 😊xtaki
bár odaát lehetnék...sajnos én annyira nem értek hozzá, hogy ebből megélnék...de egy ups futárnak biztos megfelelnék...csak nyáron jönnék vissza amikor a családi napot tartjuk 😉Klaci79
ne gondold, hogy annyira jo itt az elet.
Mi mar gondolkodunk a hazakoltozesen, mert nem elunk jobban, mint otthon.
mocskosul draga NY. mashova meg nem mehetunk, mert kvazi rabszolga vagyok GC nelkul

es latom a szegenyebb embereket, hogy mit szivnak...xtaki
hát pedig ha mennék nem NY-ba, mert az tényleg mocskosul drága...GC nélkül mondjuk mindenhol nehéz...épp most lottóztam, hátha lesz gc és akkor azért sokkal bővebb a kör, ahová mehetsz...amúgy nem véletlenül dél brooklinban vagytok? nászúton voltam arrafelé és ott volt egy ház, ahol csak magyarok laktak gc nélkülKlaci79
ez már nagyon off, de nem találsz olyan helyet az USA-ban, ahol ne élnének magyarok (főleg zöldkártya nélkül) 😕 😊 Floridát érdemes feltétlen kipróbálni, ott sok a lehetőség, rengeteget süt a nap és relatíve olcsó hely számos adókedvezménnyelbaggio
Florida...megnezted te ott az atlaghomersekletet? nem birnam ki...itt is alig birom a nyarat. nem feltetlenul a meleg miatt [ kb 30 fok], hanem a 100% paratartalom kibirhatatlan. ott el se tudom kepzelni.
több mint 9 éve
fcancellara Pittsburgh Steelers 1 559
Off is meg nem is. Totál kívülállóként mondom, hogy hihetetlen micsoda óvoda zajlik itt most, körülbelül négy oldal óta. Nyertünk, a csoportrivális ellen, méghozzá imponáló játékkal. Big Ben csodás, Harrison szintén, a védelem kezdi magát felszívni, az O meg kezd steelershez képest elképesztő számokat hozni, sőt, az egész nfl-ben is megsüvegelendő statokkal rendelkezünk már. Örülni kellene egy ilyen győzelem után és nem egymást idióta-buta-érvtelen vitában lehurrogni, kritizálni...Biztos minden csapat fórumán van ilyen, de eddig még itt nem tapasztaltam ilyet és pont ez volt a fő, hogy itt (bowl.hu egészén) normális emberek, normálisan...nem is tudom miért írtam le, csak mert már nagyon zavar ez a felesleges és teljesen kilátástalan "vita". Elnézést, ha ezzel valakit megsértettem, de ez már elképesztően nevetséges nekem, mint kívülállónak. Még egyszer sorry.
több mint 9 éve
xtaki Pittsburgh Steelers 3 221
kezdem unni ezt a zabhegyezest. nem lehetne ezt atteni valami privat threadre?

irhat ide mindenki, egyikunk se a kiraly, mert akkor ideat lennetek es egy valag penzt fizetnenek, hogy a megjegyzeseinket megosszuk a tulajdonosokkal.

addig maradunk franko szurkolok, ki kicsit tobbet latott, ki kicsit kevesebbet. Van akinek ez tetszik, van akinek az tetszik. Persze van kozos is, amikor gyoz a csapat 😊xtaki
bár odaát lehetnék...sajnos én annyira nem értek hozzá, hogy ebből megélnék...de egy ups futárnak biztos megfelelnék...csak nyáron jönnék vissza amikor a családi napot tartjuk 😉Klaci79
ne gondold, hogy annyira jo itt az elet.
Mi mar gondolkodunk a hazakoltozesen, mert nem elunk jobban, mint otthon.
mocskosul draga NY. mashova meg nem mehetunk, mert kvazi rabszolga vagyok GC nelkul

es latom a szegenyebb embereket, hogy mit szivnak...xtaki
hát pedig ha mennék nem NY-ba, mert az tényleg mocskosul drága...GC nélkül mondjuk mindenhol nehéz...épp most lottóztam, hátha lesz gc és akkor azért sokkal bővebb a kör, ahová mehetsz...amúgy nem véletlenül dél brooklinban vagytok? nászúton voltam arrafelé és ott volt egy ház, ahol csak magyarok laktak gc nélkülKlaci79
nem, Mamaroneck-ben lakunk es nem illagalisan tartozkodunk itt, van vizumunk 😊
ez meg NY egyeb reszeinel is dragabb, mivel ezen a kornyeken elnek a wall streetiek. sajnos az en irodam egy varoskaval odebb van [ az meg dragabb 😊 ], szoval sokkal messzebb nem koltozhettunk.