Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 9 éve
Dodó Pittsburgh Steelers 251
Tuittról nincs valami hír? Jó edzésmunkát végez, esetleg Cam Thomas helyett nem férne be a kezdőbe? Mégiscsak a 2. választottunk volt idén..
több mint 9 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Jaa. Kevertem az eredmenyeket. Thx

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 9 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
19 napja

ami nem hajlik, az törik!
több mint 9 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
A 4323 mukó vala?

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 9 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 311
JJ lehet már egész évben nem tér vissza
több mint 9 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 110 — capitaine du château de Vienne 1487
Na így már érthető, mondtam hogy hülye vagyok, szerintem akkor sem teljesen világos a közlendő, ezt öcsém, ha japánok elé lerakod 3-4 hétig ülsz velük mire megértik.polamalu
dehogynem csak a Hélium elterelte a tekervényeid...


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 9 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Na így már érthető, mondtam hogy hülye vagyok, szerintem akkor sem teljesen világos a közlendő, ezt öcsém, ha japánok elé lerakod 3-4 hétig ülsz velük mire megértik.
több mint 9 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 311
Na igen...pontosan az a lényeg, hogy a 32 csapat most verte körbe egymást...eddig az Oak győzelem hiányzott
több mint 9 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 311
indulj el onnan, amit tudsz...tehát Raiders-KC 24-20, utána KC-NE 41-14, aztán Pats-Jets 27-25 és így tovább
több mint 9 éve
kriSTEELan Pittsburgh Steelers 304
Mikor, mióta, értem mit akartak kihozni, de szerintem egy ilyen infógrafika sokkal beszédesebb kell, hogy legyen, minden magyarázat nélkül meg kéne érteni. Akkor jó, vagyis a Steelers 23 alkalommal, míg a Ravens 43 alkalommal vesztette el a veretlenségét a másikkal szemben??? Ennyi meccset talán összesen nem játszott a két csapat. Ebben akkor a rájátszásokat is belevettük.
A Ravens mikor is alakult?? 1996-ban, vagyis 18 éve ha ezt 2 val szorozzuk, alapszakaszok az 36, ehhez még pár rájátszás hozzájön, mondjuk akkor legyen 40.
A 66 nem jön ki. Az elvesztett veretlenség, meg ugyebár 1X lehet egy szezonban.
Akkor benne van a Baltimore Colts mérlege? Akkor azt jelezni kéne.polamalu
Idén... pl: 43-23-ra kapott ki tőlünk a Ravens, és így tovább 😉

több mint 9 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Nem. Ezt a táblázatot mindig kiadják, a lényeg, hogy a 32 csapat körbeverte egymást.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 9 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Mikor, mióta, értem mit akartak kihozni, de szerintem egy ilyen infógrafika sokkal beszédesebb kell, hogy legyen, minden magyarázat nélkül meg kéne érteni. Akkor jó, vagyis a Steelers 23 alkalommal, míg a Ravens 43 alkalommal vesztette el a veretlenségét a másikkal szemben??? Ennyi meccset talán összesen nem játszott a két csapat. Ebben akkor a rájátszásokat is belevettük.
A Ravens mikor is alakult?? 1996-ban, vagyis 18 éve ha ezt 2 val szorozzuk, alapszakaszok az 36, ehhez még pár rájátszás hozzájön, mondjuk akkor legyen 40.
A 66 nem jön ki. Az elvesztett veretlenség, meg ugyebár 1X lehet egy szezonban.
Akkor benne van a Baltimore Colts mérlege? Akkor azt jelezni kéne.
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 547 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ennek nem értettem a lényegét. Mit akar ábrázolni és a számok mit is jelentenek? Tudom tudatlan vagyok és ostoba, de kérlek tanítsatok.polamalu
először én se értettem, de ha jól megnézed, azt mutatja, ki ki ellen veszítette el a veretlenségét. A két csapat közt vannak a számok és a nyertes csapat színével van az eredmény.
több mint 9 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Ennek nem értettem a lényegét. Mit akar ábrázolni és a számok mit is jelentenek? Tudom tudatlan vagyok és ostoba, de kérlek tanítsatok.
több mint 9 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 311
több mint 9 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 311
I would like to thank the Pittsburgh Steelers organization, Mr Rooney, Kevin Colbert, Coach Tomlin and Coach Sax for the opportunity and experience they provided me. I would also like to apologize to them and my Teammates and fans for how things ended. I made a poor decision that I will definitely grow from. I wish the Steelers, my former teammates and Steeler Nation nothing but the best.

Blount
több mint 9 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Szerintem meg csak elővigyázatosság, ha Blount lesérül nem tud futni, az üstökös meg tolókocsiból is képes hívni a szar játékot 😀
több mint 9 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 110 — capitaine du château de Vienne 1487
Most tapizza, bimbózza, vagy csak simán fellöki. Fullra nem látom😀kishaszi
föllöki háturú Blönty 😉 szemedapályán


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 9 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Most tapizza, bimbózza, vagy csak simán fellöki. Fullra nem látom😀

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 9 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 110 — capitaine du château de Vienne 1487


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 9 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Nem sokon múlott, de köszönhetik annak, hogy végigaludtak 3 negyedet.
Még így is majdnem meglett, mert ez a Carr gyerek bármennyire is szimpi, teljesen homálynak tűnt nekem. Csodáltam, hogy a TD-t megdobta, sokkal könnyebb dobásai rendre fogalmatlanul dobta.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 9 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Jó dolog ez a bye week. Fotelből nézhetjük, hogy a tucatnyi rivális közül ki bukik. 😊 A Chiefs meg is tette, így máris 5. helyen vagyunk jelenleg.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 9 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Ahogx most olvasom se Saci se a Szabó nem túl nagy esélyes a játékra

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 9 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 223
Ward szerintem sokáig nem fog bekerülni.

----

Bell beszélt Blounttal, aki belátta h fütykös volt, de most màr ez van.kishaszi
Nekem meg egyre inkább olyan érzésem van, hogy tudatosan ****atta ki magát....nincs nyilatkozat, már a Patriotsban van nap után....Bell elképesztőt fejlődött idén és ez nem csak a játékára, hanem a munkabírására is igaz. (a fősulin is ezt a work horse stílust nyomta ugye, de a fősuli nem NFL...) Ha pedig ez igaz, akkor a csapat logikusan csakis pár snappre használja a backup RB-t és a szezon előtt azért nem ez volt várható...

Nekem egyébként az előszezonban tetszett ez a Harris gyerek, kivácsni leszek rá majd...
több mint 9 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Blount a Pats-nél kötött ki. 2 év.TheBerzerker
Ha kicsit gonosz akarnék lenni, akkor azt mondanám, hogy odavaló 😀Klaci79
MIért? 😊 Remélhetőleg BB kordában tudja tartani (máskülönben onnan is repül)winston
Gondolod, hogy jobban elviselné a kevés lehetőséget, csak mert BB az edző? Nyilván most is több lehetőséget szeretett volna, igaz Bell szintű futó nincs Bostonban, így ott több labdát kaphat. Mondjuk Gray szenzációs volt, nem hiszem, hogy őt háttérbe kellene szorítani...Klaci79
1 meccsből még ne induljunk ki szerintem. Ki lehet fogni jó napot is - Foles 7TD, meg rosszat is, Eli 5INT.
A mintavételhez még elég kevés az anyag😉

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."