Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 9 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 565
Azt még érdemes megemlíteni, hogy a tavalyi évvel szöges ellentétben idén remekül smokescreenelt az FO. 😊 Persze nem lehet tudni, mi lett volna, ha mondjuk Tuitt nem csúszik le hozzánk a második körben, és akkor jött-e volna esetleg CB vagy WR, de mint ismert, egy esetben egészen biztosan bevált a ködösítés (a Cowboys failje Shazierrel).
több mint 9 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 565
Érdemes lehet feljönni valakiért, vagy akár érdemes lehet a negyedik körben kétszer húzni most? Ezekben a körökben már sötétben tapogatózok, ezért kérdem.Klemó
Mivel nagyon mély az idei draft, még számos olyan játékos van benn, aki egy átlagos classban sima harmadik vagy akár második körös prospect lenne, szóval bőven lesz miből válogatni 4/18-nál. Miután lényegében egyértelművé vált, hogy Wheatonben WR2 potenciált lát a stáb, én nagyon örülnék például Bruce Ellington érkezésének, vagy szóba jöhet akár egy edge rusher draftolása az OLB depth mélyítésére, mondjuk Carl Bradford. De ez csak két prospect, számtalan más lehetőség van, nem sok értelmét látom konkrét nevekről találgatni. Nyilván ha úgy adódik, simán elképzelhető, hogy feltradelünk a negyedik kör végébe, vagy akár az is, hogy 4/18-ról előbbre jövünk.
több mint 9 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 106 — capitaine du château de Vienne 1487
Érdemes lehet feljönni valakiért, vagy akár érdemes lehet a negyedik körben kétszer húzni most? Ezekben a körökben már sötétben tapogatózok, ezért kérdem.Klemó
fel kellet volna jönni a harmadik közepére a Texans elé, ha akartunk volna,
nagyon sok CB ragadt benn, itt biztos fogunk hozni az elején, aztán jöhet az OL töltés, benn van még egy szekérderéknyi lánybekker. Aki érdekelhet minket NT DaQuanJones, JustinEllis, Bóellen.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 9 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 195
Érdemes lehet feljönni valakiért, vagy akár érdemes lehet a negyedik körben kétszer húzni most? Ezekben a körökben már sötétben tapogatózok, ezért kérdem.
több mint 9 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Nekem nincs különösebb bajom az RB-pickkel. Tudtuk, hogy abból kell még egy, mert Bell és Blount így önmagában kevés. Szóval van egy all-down backünk, őt segíti és kiegészíti egy erőből dolgozó nehéz back, aki ugye a rövid szituknál lehet nagyon hasznos. És ehhez jött egy villámléptű, így teljes a repertoár. Ráadásul elkapóként is lehet használni, plusz nyilván returnerként is nagyon sokat várunk tőle. Nem rossz pick ez, kicsit talán reach, de ha megfelelően használjuk és beválik returnerként, akkor senki nem fog ezen bánkódni pár év múlva. 😊

Tetszenek a nyilatkozatok is, mind amit Tuittról mondtak, mind LeBeau-é, amikor elmondta azt, amit én is sokszor mantráztam, hogy jobban állunk CB-poszton, mint ahogy azt gondolják az emberek. Ezt éppen a 3. körös reach is bizonyítja, hogy inkább reacheltünk egy potenciális playmakert, minthogy a "szakik" által gigamega-neednek tartott CB-t hozzanak.

A köv. 2 kör azért valószínűleg tartogat nekünk egy-egy WR-t és CB-t.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 9 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
köszi!

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 9 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 106 — capitaine du château de Vienne 1487
Bocsi hogy belepofázok itt a nagy draft lázba de kéne gy kis segítség. Annyit akarok megtudni hogy melyik évben volt amikor Mike Websternél Ez a Dr. Bennett Omalu patológus kimutatta - és ő volt az első ilyen beteg - a CTE nevű a sorozatos agyrázkódások miatt kialakuló agykárosodással járó betegséget?Átnyálaztam már majd minden kapcsolódó oldalt de én nem találtam meg a pontos évszámot.Cowboykarcsi
2005
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
"Agybajok" - Amerikai futball | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 9 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Bocsi hogy belepofázok itt a nagy draft lázba de kéne gy kis segítség. Annyit akarok megtudni hogy melyik évben volt amikor Mike Websternél Ez a Dr. Bennett Omalu patológus kimutatta - és ő volt az első ilyen beteg - a CTE nevű a sorozatos agyrázkódások miatt kialakuló agykárosodással járó betegséget?Átnyálaztam már majd minden kapcsolódó oldalt de én nem találtam meg a pontos évszámot.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 9 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 565
Archer esetében nem érdemes számolgatni, hogy milyen downokon kerülhet pályára, mert mint azt már mondtam, ő nem egy szokványos running back. Az ő tényleges NFL-beli posztját, pontosabban szerepkörét nem is igazán lehetne RB-ként megjelölni, bár kétségtelenül ehhez áll a legközelebb. Nagyon divatos mostanában az offensive weapon (OW) kifejezés, aminek én nem igazán vagyok híve, de tény, hogy ez valamivel beszédesebb is Archer skill setjével és várható szerepkörével kapcsolatban. Archer egy gadget player, akire speciális játékokat lehet, illetve kell rajzolni, meccsenként mondjuk tíz playben pályára küldöd az offense-ben, és azt várod tőle, hogy ezekből (minimum) két-három alkalommal nagy játékot hozzon össze (amellett, hogy borítékolhatóan első számú - kickoff - returner lesz belőle). Tehát neki nem lesz olyan kimondott szituációs szerepe (down & distance alapján), mint például Blountnak, aki főleg short-yardage és goal-line szituációkban tehermentesítheti Bellt. A snapjei nagy százalékában vélhetően a backfieldről fog indulni, de bizonyára elkapó pozícióban is (relatíve) sokszor látjuk majd, mivel futó- és passzjátéknál is megkaphatja a labdát - a lényeg, hogy Haley-nek a többnyire speciálisan rá szabott játékokkal olyan helyzetbe kell őt hoznia, hogy kamatoztatni tudja a sebességét és playmaker képességeit, ergo szállítani tudja a nagy játékokat.
Szerepkörüket tekintve tehát igenis párhuzamba állítható Archer Rainey-vel, csak kettejük között az a nagy különbség, hogy míg Rainey-ből semmit nem tudott kihozni Haley, azt el lehetett intézni annyival, hogy "hátsó körös pick volt, nem vált be, nincs tragédia", ellenben Archer harmadik körös választott, akitől a draftpozíciójából kifolyólag is egyértelműen komoly impactre van szükség az offense-ben. Az adottságai megvannak ehhez, a sebessége (4.26 alatt futotta a 40 yardot, mindössze két századdal maradt el a combine-rekorder Chris Johnsontól) és a playmaker képességei azt hiszem eléggé feltűnőek a meccsfelvételeken, de Archer NFL-ben való beválását illetően nagyon sok múlik Haley-n is, az okokat már fentebb leírtam. Továbbá értelemszerűen egy ilyen típusú játékosnál egyből adódik a kérdés, hogy mennyire lesz tartós - Saxon nyilatkozata már itt is idézve lett -, de az majd úgyis csak élesben derül ki, mennyire is "tough" Archer. Most 173 font, és különösebben nem fogják már őt felgyúrni - összehasonlításul, Dexter McCluster 170, Tavon Austin 176 fonttal játszik (utóbbi elvileg a Rams első számú elkapójaként).
Már a draft előtt is azt gondoltam, hogy ha valaki elviszi Archert a középső körökben, az bizony egyértelmű reach, és elsőre határozottan nem tetszett ez a húzás (college játékosként nagyon bírtam Archert, de az megint más kérdés, hogy NFL-szinten mit vár tőle valaki). Egyre inkább kezdek vele megbarátkozni, ha bírja majd az ütéseket és Haley is megfelelően tudja használni, akkor hasznos játékos lehet, de azt továbbra is tartom, hogy ez a pick reach, nála jobb value-t is találhattunk volna a harmadik kör végén. De ettől függetlenül összességében ez a draft eddig nagyon rendben van.

Ami az NT posztot illeti, a DL coach John Mitchell a Tuitt draftolása utáni sajtótájékoztatóján elmondta, hogy ő abszolút meg van elégedve McLendonnal, Cam Thomas ugyan DE-ként indul nálunk, de ő is bevethető a fal belsejében. Úgyhogy ezek alapján én nem feltétlenül várok NT picket a draft hátralévő részében, persze nem is lenne meglepő, ha mégis jönne egy, a jobbfajta középső körös NT prospectek közül úgysem vittek el senkit a második napon.

Még Mitchell nyilatkozatával kapcsolatban: nagyon tetszett, ahogy Tuittról beszélt. Szerinte ha nem jött volna közbe az a sérülés, és a normál versenysúlyával játszott volna az előző szezonban, akkor akár top 10-es pick is lehetett volna. Voltak fenntartásaim Tuitt-tal kapcsolatban, de 2/15-nél vitathatatlanul jó value, mehet a steal kategóriába.
több mint 9 éve
Montana San Francisco 49ers Florida State Seminoles 635
Semmilyen sztem. Archer egy istenáldotta tehetség, csak kicsit pici. Igen az ütésállóság kérdés. Azonban olyan az irányváltások, a gyorsaság, a szerelés kikerülés, a helyzet felismerés az top. Reménykedjünk.polamalu
Egyetértek. Bőven több, mint Rainey a srác. Igazándiból nekem az lesz a kérdés, hogy ahogy elkezdjük NFL szintre erősíteni, mennyit veszít a sebességből. Lehet egy Sproles is belőle, de lehet, hogy semmit nem tudunk kezdeni vele. (ez is benne van) Azért egy-két videón látszik, hogy miként jön le az ütésekről, mennyire érzi a forgalomban az utat, szóval Én optimista vagyok.

Azt sejtem negyedik körben benne leszünk a trade-elők között....mikor kezdünk ma, 19 óra?Klemó
18:00
több mint 9 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 195
Semmilyen sztem. Archer egy istenáldotta tehetség, csak kicsit pici. Igen az ütésállóság kérdés. Azonban olyan az irányváltások, a gyorsaság, a szerelés kikerülés, a helyzet felismerés az top. Reménykedjünk.polamalu
Egyetértek. Bőven több, mint Rainey a srác. Igazándiból nekem az lesz a kérdés, hogy ahogy elkezdjük NFL szintre erősíteni, mennyit veszít a sebességből. Lehet egy Sproles is belőle, de lehet, hogy semmit nem tudunk kezdeni vele. (ez is benne van) Azért egy-két videón látszik, hogy miként jön le az ütésekről, mennyire érzi a forgalomban az utat, szóval Én optimista vagyok.

Azt sejtem negyedik körben benne leszünk a trade-elők között....mikor kezdünk ma, 19 óra?
több mint 9 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 9 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 504 — 毎日何かを学ぶ
Semmilyen sztem. Archer egy istenáldotta tehetség, csak kicsit pici. Igen az ütésállóság kérdés. Azonban olyan az irányváltások, a gyorsaság, a szerelés kikerülés, a helyzet felismerés az top. Reménykedjünk.
több mint 9 éve
Blitzburgh Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 1 255 — Hunt for 7.
Milyen a párhuzam Archer és a tavalyelőtti Rainey közt? Több szerepkörre is alkalmas,kicsi-gyors-könnyen törik?
több mint 9 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 195
Először azért néztem nagyot, de megint az van, hogy ahogy nézegetem úgy nyer értelmet. Nem egy tucatjátékost hoztunk. Nem csak egyenes futásban gyors, elképesztően vált irányt, az látszik, hogy az open fielden egész egyszerűen nem lehet megállítani. Screenek kapcsán és egyéb trükkös játékok kapcsán életveszélyes, nem lehet nem figyelni rá és ez megnyithatja az utat a többi WR-nek.

Ebben az értelemben Archer is playmaker és érezhető, hogy ilyet keresünk/kerestünk. Ahogy látom Saxon nyilatkozatát arról is meggyőződtünk, hogy nem egy nyüzüge srácról van szó. "Running backs coach James Saxon considers Archer “as tough as any kid I’ve been around"

Mert azért túl azon, hogy gyors, azért egy cingár kicsi alkat és azért az nagy kérdés, hogy az NFL szintű ütéseket hogyan bírja.

Ahogy néztem van még szépen bent good value CB és posession WR is. Kiváncsi leszek mi jön most.
több mint 9 éve
zolika26 New England Patriots 1 656 — http://insidehandoff.com/
Interjúm Stephon Tuitt edzőjével:  insidehandoff.com/2014/04/11/the-coachs-view-stephon-tuitt/


http://insidehandoff.com/
több mint 9 éve
Blitzburgh Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 1 255 — Hunt for 7.
Coach LeBeau: The GM and head coach have taken two defensive players in the first two rounds, that’s a blessing for us and we appreciate it.
több mint 9 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 106 — capitaine du château de Vienne 1487
Hebron Nose, azér hoztuk - a Tamut kiszorította, elvileg méretben van, tehát elkerülte a 325öt, de mivel semmi infónk nincs a bekápp kérdésekről, csak szököévente ijönnek ki hírek, ugye tavaly az a verze volt, hogy Ziggyit felpumpáljuk úgy megy nose-ba, nem jött össze, viszont Hebron azér szedett össze snapszámot. Az irish prodéjen ott parádézott az egész stáb, most vagy ennyire necces a Nix sérülés ( azér a Texans feltrédelt érte) vagy nem éreztük, hogy valakinek is kelleni fog, na még benn van DaquanJ a lenti pikkebe meg Bóellen. Illetve számszakilag lehet variálni, ha MekkLendon kimegy end-be, a Tyúk meg felszed magára vagy húsz fontot, mer elég statikus a pali. Ezér ha lenne infónk, hogy csak simán elbasztuk, vagy a biztosabb Irisht akartuk választani, vagy elegendónek gondoltuk a bekápp kérdést így is, a hétszázát, hát nem facsargatnák az ember lelkit. Nekem jó a Tyúk is, az Arcser meg álom. Ha lent húzogatunk még a D-falba, az számora jelezné, hogy nem teljesen úgy alakult a kérdés ahogy vártuk.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 9 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 504 — 毎日何かを学ぶ
Gondolod kiképzik nos-á, mármint jó nose-á Hebront? Nem lesz Hebrencs és töri a falat majd az LB-nek?
több mint 9 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 106 — capitaine du château de Vienne 1487
a felvetődő kérdés ő

meg ő

nem jönni Nose, vagy majd jönni Bóellen, ű, Carramba!


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 9 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 504 — 毎日何かを学ぶ
Most néztem róla videókat és még jobban tetszik 😀 Ha ez bejön és a D is a régi fényében tud karcolni, ami lehetséges a két első körössel, igaz talán nem idén, akkor nincs ami megállítson minket a 7. ért
több mint 9 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 106 — capitaine du château de Vienne 1487
ARCHER IS COMING....


Kent state playa papák, megin, dejó....




Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 9 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 504 — 毎日何かを学ぶ
Nekem kifejezetten tetszik ez az RB pick. A visszahordások miatt is, mert ilyen sebességgel, ha végre megtanul a spec blokkolni nincs aki utolérje, ha kell a szélen is tudunk futni, mert Ő tuti kiér, mikor még mindenki bent pillog. Egy szélesebb spektrum nyílik meg, és elkapni is tud, vagyis ügyes hívással lehet olyan szitut teremteni amikor 1-1-ben marad egy LB-vel és azt lábon ronggyá szo..ja. Majd befut. Jó lesz ez figyeljétek meg.
Tuitt-ról meg annyit, hogy sokan az elsőbe várták, mi a második végén el tudtuk hozni, mi ez ha nem jó?? Nekem eddig simán A, de lehet inkább A+ a draft
több mint 9 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 230
Nix ahogy várható volt végül Houstonban kötött ki, de csak a 83. helyen. Azért azt gondolom, hogy bőven jól jártak vele így is, de lehet, hogy az a sérülés mégis komolyabb nyomot hagyott.
több mint 9 éve
marescha Pittsburgh Steelers 121
Érdekes ez a 3. pick (Archer). 1. Gyors, mint a vellám. 2. Játszott többször is elkapó pozícióból. 3. Tud visszahordani (Antoniot nyugalmazzuk a visszahordási feladatokból). Tehát egy kellemes svájci bicska jellegű játékos, a baj, hogy pont akkora is...
Még azt nem látom, hogy mikor fog pályára kerülni támadáskor, mint futó? Első kettő kísérletnél ott van Bell és Blount, és harmadiknál is egész jónak mutatkozik Bell. Bell tud blokkolni és elkapni is, miközben nem tudom 85 kilóval hogyan lehet blokkolni az NFL-ben. Elfogytak a downok (jó, még van a negyedik is). Hacsaknem Pony backfieldben vagy valami hasonlóban nem lesz egyszerre a pályán két darab futónk.
Elkapóként? Gondolom slotba idén nem nagyon, ha már leigazoltuk L. Moore-t. Negyedik/Ötödik számúnak talán?
Persze, ha valaki megsérül, akkor van valaki, végül is erre vannak a cserék.

Lebeau azt nyilatkozta, hogy szerinte sokkal jobban állunk CB poszton, mint sokan gondolnák. (csak tudja az öreg) Azért valakit még választunk valami kisebb presztízsű suliból (*TIPP*)

WR-be pedig valami nagy dögöt még hozunk a hátsó körökből (*TIPP*), csakhogy Big Ben is örüljön.

Tuitt-tal (2. körben nagyon faja 😊 ) kapcsolatban annyi, hogy hozzuk vissza Keiselt, majd a Szakáll megmutatja neki, hogyan kell Steelers módjára játszani a védőfalban. 😊

Hivatalosan is Al Davis Emlékdraftnak nyilvánítom az első három kört: "Sebesség mindenek fölött" jeligével.