Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 9 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 048 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
Shazier + Tuitt, ez eddig A+ nálam.
több mint 9 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 233
Hát nem zörög a haraszt...15 perce La Canfora ezt harsogja!

Welcome on board 😀
több mint 9 éve
kriSTEELan Pittsburgh Steelers 303
Zsir 😀

több mint 9 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 566
Tuitt. Itt már rendben van.
több mint 9 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 199
Sokat nem gondolkoztunk.......no még pár perc....
több mint 9 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 233
Kissé kényeztetik a FO-t. Tuitt is, Nix is bent, Allen Robinsonról nem is beszélve. Bár a WR pickről kezdek lemondani a DL miatt.
több mint 9 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 199
Hát most kiváncsi vagyok még egy csapat és bent van Tuitt, Nix (ami rögtön vissza is igazolja, hogy nem húztuk be valamelyiket elsőben) és Robinson, Latimer is. Na jó még a Siettle. Letrade??
több mint 9 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 233
igen, gondoltam is rád Hagemannál...hallottam a követ 😊
tegnap nem volt ennyi reklám...😕
több mint 9 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 566
Tudom nem itt az elemzés ideje és semmi gondom továbbra sem Shazierrel, de az érdekelne, hogy miért nem Mosley, már' ha van evidens magyarázat steelers szemszögből. Ádi, Soldi, Laci, vagy bárki más?Klemó
Ha engem kértek volna meg, hogy válasszak 1/15-re a két játékos közül, akkor legfeljebb fej vagy írás alapon tudtam volna dönteni, de Tomlin és Colbert a draftolása utáni sajtótájékoztatón elég világosan elmondták, miért Shazier lett a választott: defensive playmakerre volt szüksége a csapatnak. Márpedig ezt sokkal inkább rá lehet aggatni Shazierre, mint Mosley-ra, és nem csak a statisztikák miatt. A playmaker képességeihez nagyban hozzájárul a sebessége, és ezt a sajtótájékoztatón is kiemelték - Mosley se lassú, de Shazier 4.38 alatt futotta a 40 yardot, ami defensive backeket megszégyenítő sebesség (de szó nincs arról, hogy valami workout warriort draftoltunk, a game tape magáért beszél). Minden adottsága megvan ahhoz, hogy idővel a liga egyik premier 3-4 ILB-je legyen. És persze Colberték azt is hozzáfűzték, hogy szeretnek az Ohio State-ről draftolni. 😊

Mindjárt mi jövünk egyébként. Hagemant szerencsére elvitte a Falcons, úgyhogy most teljes nyugalomban várom a pickünket.
több mint 9 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 199
Tudom nem itt az elemzés ideje és semmi gondom továbbra sem Shazierrel, de az érdekelne, hogy miért nem Mosley, már' ha van evidens magyarázat steelers szemszögből. Ádi, Soldi, Laci, vagy bárki más?Klemó
Egyszerűen Shazier plyamakerebb (de szép szó 😊), mint Mosley. 2013-as statisztikák:
Shazier: 144 tackle 23.5 TFL 7.0 sack 4 FF
Mosley: 108 tackle 9.0 TFL 0.0 sack 1 FF

Mosley 4 év alatt: 319 tackle 23.0 TFL 6.5 sack 2 FF
Shazier 3 év alatt: 317 tackle 45.5 TFL 15.0 sack 9 FFShilkor
Hát ez meggyőző, Köszönöm!
több mint 9 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 048 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
Olvasd újra, említve vagy (már)! 😊

Lehet, hogy így van, mondjuk az nfl.com grade-ek és az nfl.com elemzésekből indultam ki, ott azért ez nem jön le...Klemó
Nagyon veszélyes ezekből az nfl-cbs stb helyezésekből kiindulni, mert ott csak féligazságok vannak. Ha valamiféle sorrendre azért vágyik az ember és sajnos Ádi, Shilkor vagy éppen Soldival ellentétben én sem tudok ilyeneket reálisan felállítani, de tudom ajánlani a bowl.hu prospect ismertetőket. Asszem 180 játékosról csináltak és ott a sorrendet is látod, ahogy várják. És úgy tűnik értenek is hozzá 😀Klaci79
Nagyon messze vagyok én attól, hogy reális sorrendeket állítsak, én is csak pár meccs és statisztika alapján okoskodok. De a legfőbb érvem, hogy nekem szimpatikusabb mint Mosley 😊
több mint 9 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 233
A legfrissebb mock draftok DE Stephon Tuitt pick-re esküsznek... 😊desider
2. körben tökéletes lenne 😊 Még 3.-4.-ben egy CB vagy WR, és meg is vagyunkBigBen7
Egy CB és egy WR is kellene és csak egy 3. körünk van, ráadásul igen hátul. Így nincs az a számolás amivel meglennénk 😀Klaci79
azt írtam 3.-4.-ben, amit úgy értettem hogy 3. - 4. körben egy CB és meg egy WR 😊 azaz egyikben egy CB másikban egy WRBigBen7
A lényeget tökéletesen értettem, csak kicsit kötözködtem 😀
Én WR-t várok hamarabb, mint CB-t. Elsőre CB-t vártam. Úgyhogy most CB fog hamarabb jönni, csak hogy ne legyen igazam 😀
több mint 9 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 233
Olvasd újra, említve vagy (már)! 😊

Lehet, hogy így van, mondjuk az nfl.com grade-ek és az nfl.com elemzésekből indultam ki, ott azért ez nem jön le...Klemó
Nagyon veszélyes ezekből az nfl-cbs stb helyezésekből kiindulni, mert ott csak féligazságok vannak. Ha valamiféle sorrendre azért vágyik az ember és sajnos Ádi, Shilkor vagy éppen Soldival ellentétben én sem tudok ilyeneket reálisan felállítani, de tudom ajánlani a bowl.hu prospect ismertetőket. Asszem 180 játékosról csináltak és ott a sorrendet is látod, ahogy várják. És úgy tűnik értenek is hozzá 😀
több mint 9 éve
BigBen7 Pittsburgh Steelers 1 223
A legfrissebb mock draftok DE Stephon Tuitt pick-re esküsznek... 😊desider
2. körben tökéletes lenne 😊 Még 3.-4.-ben egy CB vagy WR, és meg is vagyunkBigBen7
Egy CB és egy WR is kellene és csak egy 3. körünk van, ráadásul igen hátul. Így nincs az a számolás amivel meglennénk 😀Klaci79
azt írtam 3.-4.-ben, amit úgy értettem hogy 3. - 4. körben egy CB és meg egy WR 😊 azaz egyikben egy CB másikban egy WR
több mint 9 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 048 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
Tudom nem itt az elemzés ideje és semmi gondom továbbra sem Shazierrel, de az érdekelne, hogy miért nem Mosley, már' ha van evidens magyarázat steelers szemszögből. Ádi, Soldi, Laci, vagy bárki más?Klemó
Egyszerűen Shazier plyamakerebb (de szép szó 😊), mint Mosley. 2013-as statisztikák:
Shazier: 144 tackle 23.5 TFL 7.0 sack 4 FF
Mosley: 108 tackle 9.0 TFL 0.0 sack 1 FF

Mosley 4 év alatt: 319 tackle 23.0 TFL 6.5 sack 2 FF
Shazier 3 év alatt: 317 tackle 45.5 TFL 15.0 sack 9 FF
több mint 9 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 199
Olvasd újra, említve vagy (már)! 😊

Lehet, hogy így van, mondjuk az nfl.com grade-ek és az nfl.com elemzésekből indultam ki, ott azért ez nem jön le...
több mint 9 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 233
Bár nem vagyok megszólítva és nem is tudom olyan szépen megfogalmazni, mint a két említett úr, de Shazier szerintem jobb pick volt már előzetesen is, mint Mosley. Így nyilván nem lehet csodálkozni, hogy a legjobb ILB-t hozzuk.
több mint 9 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 199
Tudom nem itt az elemzés ideje és semmi gondom továbbra sem Shazierrel, de az érdekelne, hogy miért nem Mosley, már' ha van evidens magyarázat steelers szemszögből. Ádi, Soldi, Laci, vagy bárki más?
több mint 9 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 048 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
WR-CB-DL várható a következő körökben, nem gondolom, hogy innentől várható komolyabb meglepetés, mármint poszt tekintetében.

Én nem várom a DL-t a 3. körnél előbb, a WR-t viszont kifejezetten a másodikban. Most nagyon ott lennék a draft room-ban, megy gondolom a számolgatás/találgatás ki/kit húzhat.

Ugye tudjuk, hogy A. Smith és B. Kiesel melyik körökből jött. Nem gondolom, hogy ne lehessen itt szép értéket találni is nem gondolom azt sem, hogy az Arnfelt (aki nekem kifejezetten tetszett a preseason során), vagy egy N. Williams közül ne érhetne be valaki egyébként is. Az viszont tény, hogy egy erős LB sor mellett sokkal könnyebb a DL dolga, mint fordítva. Ez ugye a 3-4 sajátja.Klemó
Én azt mondom a 2. körben, ha bent van Nix vagy Tuitt, akkor be kell húzni, viszont ha kimegy mind2 akkor inkább hagyjuk a DL-t idénre. Projektnek itt van Nick Williams meg Arnfelt. Hozzuk vissza Keiselt 1 évre és nézzük meg mit tudnak mögötte a fiatalok, aztán jövőre jöhet 1. körben lehet próbálkozni újra. Idén inkább húzzunk WR-t meg CB-t (akár 2-t is) abból úgyis jó erős az idei class, simán lehet első körös tehetségű játékosokat hozni 2-3. körben is.
több mint 9 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 233
WR-CB-DL várható a következő körökben, nem gondolom, hogy innentől várható komolyabb meglepetés, mármint poszt tekintetében.

Én nem várom a DL-t a 3. körnél előbb, a WR-t viszont kifejezetten a másodikban. Most nagyon ott lennék a draft room-ban, megy gondolom a számolgatás/találgatás ki/kit húzhat.

Ugye tudjuk, hogy A. Smith és B. Kiesel melyik körökből jött. Nem gondolom, hogy ne lehessen itt szép értéket találni is nem gondolom azt sem, hogy az Arnfelt (aki nekem kifejezetten tetszett a preseason során), vagy egy N. Williams közül ne érhetne be valaki egyébként is. Az viszont tény, hogy egy erős LB sor mellett sokkal könnyebb a DL dolga, mint fordítva. Ez ugye a 3-4 sajátja.Klemó
A legfrissebb mock draftok DE Stephon Tuitt pick-re esküsznek... 😊desider
A legtöbb mock Dennardot adta nekünk. Le is jött, azt hagytuk is tovább. Ennyit erről. Azt hiszem az első körben olyan 5 körül szoktak eltalálni játékosokat. Szerintem ez a 2. körtől lefelé még rosszabb. Úgyhogy várjunk azzal a Tuitt tippel.
több mint 9 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 233
A legfrissebb mock draftok DE Stephon Tuitt pick-re esküsznek... 😊desider
2. körben tökéletes lenne 😊 Még 3.-4.-ben egy CB vagy WR, és meg is vagyunkBigBen7
Egy CB és egy WR is kellene és csak egy 3. körünk van, ráadásul igen hátul. Így nincs az a számolás amivel meglennénk 😀
több mint 9 éve
BigBen7 Pittsburgh Steelers 1 223
A legfrissebb mock draftok DE Stephon Tuitt pick-re esküsznek... 😊desider
2. körben tökéletes lenne 😊 Még 3.-4.-ben egy CB vagy WR, és meg is vagyunk
több mint 9 éve
Gizinéni Pittsburgh Steelers Clemson Tigers 522
WR-CB-DL várható a következő körökben, nem gondolom, hogy innentől várható komolyabb meglepetés, mármint poszt tekintetében.

Én nem várom a DL-t a 3. körnél előbb, a WR-t viszont kifejezetten a másodikban. Most nagyon ott lennék a draft room-ban, megy gondolom a számolgatás/találgatás ki/kit húzhat.

Ugye tudjuk, hogy A. Smith és B. Kiesel melyik körökből jött. Nem gondolom, hogy ne lehessen itt szép értéket találni is nem gondolom azt sem, hogy az Arnfelt (aki nekem kifejezetten tetszett a preseason során), vagy egy N. Williams közül ne érhetne be valaki egyébként is. Az viszont tény, hogy egy erős LB sor mellett sokkal könnyebb a DL dolga, mint fordítva. Ez ugye a 3-4 sajátja.Klemó
A legfrissebb mock draftok DE Stephon Tuitt pick-re esküsznek... 😊
több mint 9 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 199
WR-CB-DL várható a következő körökben, nem gondolom, hogy innentől várható komolyabb meglepetés, mármint poszt tekintetében.

Én nem várom a DL-t a 3. körnél előbb, a WR-t viszont kifejezetten a másodikban. Most nagyon ott lennék a draft room-ban, megy gondolom a számolgatás/találgatás ki/kit húzhat.

Ugye tudjuk, hogy A. Smith és B. Kiesel melyik körökből jött. Nem gondolom, hogy ne lehessen itt szép értéket találni is nem gondolom azt sem, hogy az Arnfelt (aki nekem kifejezetten tetszett a preseason során), vagy egy N. Williams közül ne érhetne be valaki egyébként is. Az viszont tény, hogy egy erős LB sor mellett sokkal könnyebb a DL dolga, mint fordítva. Ez ugye a 3-4 sajátja.
több mint 9 éve
kriSTEELan Pittsburgh Steelers 303
Ma mikortól kezdődik a 2. kör?Haggans
Asszem' 0:30 -tól, magyar idő szerint