Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 9 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 048 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
Na most ér qrva sokat az 1. körös pickünk! Ez így zseniális! A Steelers pedig egyértelmű statementet fogalmazott meg: jó front-7 nélkül nincs jó védelem. És ez így van rendjén, ez a mi futballfilozófiánk.

Őszintén szólva most nagyon örülök és egyben röhögök is. Igen, a sok hülye CB-mockon. Smokescreen. Semmi szükségünk nem volt rá idén középső körök előtt, a Dallas szépen be is nyalta, ahogy Ádi is írta. 😀 Mint minden drafthoz, ehhez persze kellett szerencse, de ennél ideálisabban számunkra nem alakulhatott a draft eleje.

Beszédes, hogy mindkét pickünk mennyire no brainer volt a FO számára, szinte azonnal választottak mindkét esetben.

Édes Istenem micsoda front-7 lehet ez 2015-re:
Heyward(1.)-McLendon-Tuitt (2.)
Jarvis (1.)-Timmons (1.)-Shazier (1.)-Worilds (3.)

Egy teljesen fiatal, és McLendont leszámítva elit prospectekből álló egység. Ennek 2015-től nagyon karcolnia kell és akkor majd szépen kiderül, hogy nem kell átlagosnál jobb sec és reményeink szerint ismét régi fényében ragyoghat majd éveken át a Steelers Defense.

Most piszkosul elégedett vagyok. És egyben büszke is, hogy nem csalt a szimatom most sem, hogy a CB-pick totál értelmetlen lett volna front-7 nélkül. 😊Soldados
Worilds is 2. körös volt, amúgy egyetértek.
több mint 9 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Na most ér qrva sokat az 1. körös pickünk! Ez így zseniális! A Steelers pedig egyértelmű statementet fogalmazott meg: jó front-7 nélkül nincs jó védelem. És ez így van rendjén, ez a mi futballfilozófiánk.

Őszintén szólva most nagyon örülök és egyben röhögök is. Igen, a sok hülye CB-mockon. Smokescreen. Semmi szükségünk nem volt rá idén középső körök előtt, a Dallas szépen be is nyalta, ahogy Ádi is írta. 😀 Mint minden drafthoz, ehhez persze kellett szerencse, de ennél ideálisabban számunkra nem alakulhatott a draft eleje.

Beszédes, hogy mindkét pickünk mennyire no brainer volt a FO számára, szinte azonnal választottak mindkét esetben.

Édes Istenem micsoda front-7 lehet ez 2015-re:
Heyward(1.)-McLendon-Tuitt (2.)
Jarvis (1.)-Timmons (1.)-Shazier (1.)-Worilds (3.)

Egy teljesen fiatal, és McLendont leszámítva elit prospectekből álló egység. Ennek 2015-től nagyon karcolnia kell és akkor majd szépen kiderül, hogy nem kell átlagosnál jobb sec és reményeink szerint ismét régi fényében ragyoghat majd éveken át a Steelers Defense.

Most piszkosul elégedett vagyok. És egyben büszke is, hogy nem csalt a szimatom most sem, hogy a CB-pick totál értelmetlen lett volna front-7 nélkül. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 9 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Az viszont tény, hogy egy erős LB sor mellett sokkal könnyebb a DL dolga, mint fordítva. Ez ugye a 3-4 sajátja.Klemó
Ez inkább fordítva igaz! A jó DL könnyíti jelentősen az LB-k munkáját, nem pedig fordítva.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 9 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Tudom nem itt az elemzés ideje és semmi gondom továbbra sem Shazierrel, de az érdekelne, hogy miért nem Mosley, már' ha van evidens magyarázat steelers szemszögből. Ádi, Soldi, Laci, vagy bárki más?Klemó
"The Steelers Defense is too old, too slow" - ezt hallgatjuk évek óta. Sebesség kellett ennek a D-nek és ahogy többen megírták, és ahogy én is említettem, Urlacher óta nem volt ilyen gyors LB a terítéken. Emellett nagy playmaker. Nekünk ez kellett.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 9 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 664 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Ezaaaaaaaaaaaaz, de rohadtul örülök ennek a picknek 😀. Nagyon is a helyén van. Volt itt sírás rendesen 😊

" class="embed">
több mint 9 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 048 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
Tévedtem DL ügyileg, dehát nem lejött Tuitt...no majd reggel megnézem a WR picket....Klemó
Remélem Landry bent lesz még.
több mint 9 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 323
Úristen, nem tudom hány évet kellett várni, hogy végre draftolja a Steelers az aktuális kedvencemet 😀tenorx
na tessék...soha nem szabad feladni 😀Klaci79
Mégis bejött a last minute mock, Laci... 😊desider
Igen, hála az égnek...most már nem fognak átszaladni rajtunk remélhetőleg...
több mint 9 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 576
Ádi...esetleg FB-re kidobod, mint tegnap? Vagy ha nincs rá időd csinálom...Klaci79
Bowl.hu Twittert kezelem + folyamatosan írom a liveblogot, úgyhogy ezt inkább rád bíznám. 😊 (Tegnap sem én voltam amúgy 😊 ).
több mint 9 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 227
Tévedtem DL ügyileg, dehát nem lejött Tuitt...no majd reggel megnézem a WR picket....
több mint 9 éve
Gizinéni Pittsburgh Steelers Clemson Tigers 522
Úristen, nem tudom hány évet kellett várni, hogy végre draftolja a Steelers az aktuális kedvencemet 😀tenorx
na tessék...soha nem szabad feladni 😀Klaci79
Mégis bejött a last minute mock, Laci... 😊
több mint 9 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 323
Úristen, nem tudom hány évet kellett várni, hogy végre draftolja a Steelers az aktuális kedvencemet 😀tenorx
na tessék...soha nem szabad feladni 😀
több mint 9 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 323
Ádi...esetleg FB-re kidobod, mint tegnap? Vagy ha nincs rá időd csinálom...
több mint 9 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 227
Bezony, itt már Tuitt rendben van. A srác ugyanazt és ugyanúgy, mint Heyward, emlékeztek....potyogott a könnye, hogy idekerült. Szerintem nem várta most sem...
több mint 9 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Úristen, nem tudom hány évet kellett várni, hogy végre draftolja a Steelers az aktuális kedvencemet 😀
több mint 9 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 576
Hát nem zörög a haraszt...15 perce La Canfora ezt harsogja!Klaci79
Én őt rögtön az 1/1 után unfollow-oltam, spoilerezik a szemét. 😊
több mint 9 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 048 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
Shazier + Tuitt, ez eddig A+ nálam.
több mint 9 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 323
Hát nem zörög a haraszt...15 perce La Canfora ezt harsogja!

Welcome on board 😀
több mint 9 éve
kriSTEELan Pittsburgh Steelers 304
Zsir 😀

több mint 9 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 576
Tuitt. Itt már rendben van.
több mint 9 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 227
Sokat nem gondolkoztunk.......no még pár perc....
több mint 9 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 323
Kissé kényeztetik a FO-t. Tuitt is, Nix is bent, Allen Robinsonról nem is beszélve. Bár a WR pickről kezdek lemondani a DL miatt.
több mint 9 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 227
Hát most kiváncsi vagyok még egy csapat és bent van Tuitt, Nix (ami rögtön vissza is igazolja, hogy nem húztuk be valamelyiket elsőben) és Robinson, Latimer is. Na jó még a Siettle. Letrade??
több mint 9 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 323
igen, gondoltam is rád Hagemannál...hallottam a követ 😊
tegnap nem volt ennyi reklám...😕
több mint 9 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 576
Tudom nem itt az elemzés ideje és semmi gondom továbbra sem Shazierrel, de az érdekelne, hogy miért nem Mosley, már' ha van evidens magyarázat steelers szemszögből. Ádi, Soldi, Laci, vagy bárki más?Klemó
Ha engem kértek volna meg, hogy válasszak 1/15-re a két játékos közül, akkor legfeljebb fej vagy írás alapon tudtam volna dönteni, de Tomlin és Colbert a draftolása utáni sajtótájékoztatón elég világosan elmondták, miért Shazier lett a választott: defensive playmakerre volt szüksége a csapatnak. Márpedig ezt sokkal inkább rá lehet aggatni Shazierre, mint Mosley-ra, és nem csak a statisztikák miatt. A playmaker képességeihez nagyban hozzájárul a sebessége, és ezt a sajtótájékoztatón is kiemelték - Mosley se lassú, de Shazier 4.38 alatt futotta a 40 yardot, ami defensive backeket megszégyenítő sebesség (de szó nincs arról, hogy valami workout warriort draftoltunk, a game tape magáért beszél). Minden adottsága megvan ahhoz, hogy idővel a liga egyik premier 3-4 ILB-je legyen. És persze Colberték azt is hozzáfűzték, hogy szeretnek az Ohio State-ről draftolni. 😊

Mindjárt mi jövünk egyébként. Hagemant szerencsére elvitte a Falcons, úgyhogy most teljes nyugalomban várom a pickünket.
több mint 9 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 227
Tudom nem itt az elemzés ideje és semmi gondom továbbra sem Shazierrel, de az érdekelne, hogy miért nem Mosley, már' ha van evidens magyarázat steelers szemszögből. Ádi, Soldi, Laci, vagy bárki más?Klemó
Egyszerűen Shazier plyamakerebb (de szép szó 😊), mint Mosley. 2013-as statisztikák:
Shazier: 144 tackle 23.5 TFL 7.0 sack 4 FF
Mosley: 108 tackle 9.0 TFL 0.0 sack 1 FF

Mosley 4 év alatt: 319 tackle 23.0 TFL 6.5 sack 2 FF
Shazier 3 év alatt: 317 tackle 45.5 TFL 15.0 sack 9 FFShilkor
Hát ez meggyőző, Köszönöm!