NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Külön vicces, hogy a tavaly Landry Jones miatt elherdált pickkel (3/19) érkezett Nix a Texanshez...Shilkor
Shamarkóért trédeltük el az idei 3. körös picket, nem Landry Jones miatt.Soldados
Tudom, de Shamarkóért felmehettünk volna a saját 4. körösünkkel is...Shilkor
Tavaly Colbert mondta, hogy annak a classnak a közepe nagyon értékes, ebből kifolyólag várható volt, hogy nem feltrédelni akarunk pár helyet, hanem plusz picket szerezni főleg annak fényében, hogy tudvalevő volt, hogy Wallace miatt idénre kapunk egy 3. körös comp. picket.Soldados
Ez így érthető, de ha annyira értékes volt a class közepe, akkor miért nem húztunk ott valakit, akinek van esélye pályára kerülni 3 éven belül Landry Jones helyett?Shilkor
A FO eldöntötte, hogy vége a Lefty-Batch csere QB-korszaknak. Ezért hozott egy újat FA-ről (Gradkowski) és hozott egy projektet a draft közepéről. Ez egy világos döntés volt az FO részéről. A döntéssel persze nem kell egyetérteni, még azt sem mondom, hogy én magam egyetértek vele, de magyarázhatónak gondolom. Így viszont plusz pick kellett, nem feltréd, és ahogy korábban írtam, az is biztos volt, hogy hiába áldozzuk be a jövő évi 3. kört, Wallace miatt lesz ott is pickünk.Soldados
Szóval eljutottunk odáig, amit írtam, h Landry Jones miatt nincs 3. körös pickünk 😛Shilkor
Persze, minden mindennel összefügg. De az egyenes út az, hogy azért nincs 3. körös pickünk, mert Shamarkót nagyon akartuk. 😛 Ha nem akartuk volna Shamarkót, leszarjuk az egészet és elvisszük saját pickkel Landry Jones-t és annyi. De nem így történt, mert Shamarkót nagyon akartuk. Tehát csakis miatta nem volt idei 3. körös pickünk.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 056 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
Külön vicces, hogy a tavaly Landry Jones miatt elherdált pickkel (3/19) érkezett Nix a Texanshez...Shilkor
Shamarkóért trédeltük el az idei 3. körös picket, nem Landry Jones miatt.Soldados
Tudom, de Shamarkóért felmehettünk volna a saját 4. körösünkkel is...Shilkor
Tavaly Colbert mondta, hogy annak a classnak a közepe nagyon értékes, ebből kifolyólag várható volt, hogy nem feltrédelni akarunk pár helyet, hanem plusz picket szerezni főleg annak fényében, hogy tudvalevő volt, hogy Wallace miatt idénre kapunk egy 3. körös comp. picket.Soldados
Ez így érthető, de ha annyira értékes volt a class közepe, akkor miért nem húztunk ott valakit, akinek van esélye pályára kerülni 3 éven belül Landry Jones helyett?Shilkor
A FO eldöntötte, hogy vége a Lefty-Batch csere QB-korszaknak. Ezért hozott egy újat FA-ről (Gradkowski) és hozott egy projektet a draft közepéről. Ez egy világos döntés volt az FO részéről. A döntéssel persze nem kell egyetérteni, még azt sem mondom, hogy én magam egyetértek vele, de magyarázhatónak gondolom. Így viszont plusz pick kellett, nem feltréd, és ahogy korábban írtam, az is biztos volt, hogy hiába áldozzuk be a jövő évi 3. kört, Wallace miatt lesz ott is pickünk.Soldados
Szóval eljutottunk odáig, amit írtam, h Landry Jones miatt nincs 3. körös pickünk 😛
több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Külön vicces, hogy a tavaly Landry Jones miatt elherdált pickkel (3/19) érkezett Nix a Texanshez...Shilkor
Shamarkóért trédeltük el az idei 3. körös picket, nem Landry Jones miatt.Soldados
Tudom, de Shamarkóért felmehettünk volna a saját 4. körösünkkel is...Shilkor
Tavaly Colbert mondta, hogy annak a classnak a közepe nagyon értékes, ebből kifolyólag várható volt, hogy nem feltrédelni akarunk pár helyet, hanem plusz picket szerezni főleg annak fényében, hogy tudvalevő volt, hogy Wallace miatt idénre kapunk egy 3. körös comp. picket.Soldados
Ez így érthető, de ha annyira értékes volt a class közepe, akkor miért nem húztunk ott valakit, akinek van esélye pályára kerülni 3 éven belül Landry Jones helyett?Shilkor
A FO eldöntötte, hogy vége a Lefty-Batch csere QB-korszaknak. Ezért hozott egy újat FA-ről (Gradkowski) és hozott egy projektet a draft közepéről. Ez egy világos döntés volt az FO részéről. A döntéssel persze nem kell egyetérteni, még azt sem mondom, hogy én magam egyetértek vele, de magyarázhatónak gondolom. Így viszont plusz pick kellett, nem feltréd, és ahogy korábban írtam, az is biztos volt, hogy hiába áldozzuk be a jövő évi 3. kört, Wallace miatt lesz ott is pickünk.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 567 — 毎日何かを学ぶ
Akkor nézzük, leromlik-e a draft értékelés ma.
több mint 10 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 612
Külön vicces, hogy a tavaly Landry Jones miatt elherdált pickkel (3/19) érkezett Nix a Texanshez...Shilkor
Shamarkóért trédeltük el az idei 3. körös picket, nem Landry Jones miatt.Soldados
Tudom, de Shamarkóért felmehettünk volna a saját 4. körösünkkel is...Shilkor
Tavaly Colbert mondta még a draft előtti sajtótájékoztatóján, hogy annak a classnak a közepe nagyon értékes, ebből kifolyólag várható volt, hogy nem feltrédelni akarunk pár helyet, hanem plusz picket szerezni főleg annak fényében, hogy tudvalevő volt, hogy Wallace miatt idénre kapunk egy 3. körös comp. picket.Soldados
Ez igaz, továbbá a Browns kimondottan idei draftjogért akarta odaadni azt a picket, amivel Shamarkót húztuk, mivel a scoutjaik besültek, a draft után többeket ki is rúgtak. Csakhogy ettől még a Landry Jones pick elhibázott lépés volt, és tényleg az lett volna a jó döntés, ha abból a draftpozícióból tradelünk fel pár helyet.
több mint 10 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 056 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
Külön vicces, hogy a tavaly Landry Jones miatt elherdált pickkel (3/19) érkezett Nix a Texanshez...Shilkor
Shamarkóért trédeltük el az idei 3. körös picket, nem Landry Jones miatt.Soldados
Tudom, de Shamarkóért felmehettünk volna a saját 4. körösünkkel is...Shilkor
Tavaly Colbert mondta, hogy annak a classnak a közepe nagyon értékes, ebből kifolyólag várható volt, hogy nem feltrédelni akarunk pár helyet, hanem plusz picket szerezni főleg annak fényében, hogy tudvalevő volt, hogy Wallace miatt idénre kapunk egy 3. körös comp. picket.Soldados
Ez így érthető, de ha annyira értékes volt a class közepe, akkor miért nem húztunk ott valakit, akinek van esélye pályára kerülni 3 éven belül Landry Jones helyett?
több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Külön vicces, hogy a tavaly Landry Jones miatt elherdált pickkel (3/19) érkezett Nix a Texanshez...Shilkor
Shamarkóért trédeltük el az idei 3. körös picket, nem Landry Jones miatt.Soldados
Tudom, de Shamarkóért felmehettünk volna a saját 4. körösünkkel is...Shilkor
Tavaly Colbert mondta még a draft előtti sajtótájékoztatóján, hogy annak a classnak a közepe nagyon értékes, ebből kifolyólag várható volt, hogy nem feltrédelni akarunk pár helyet, hanem plusz picket szerezni főleg annak fényében, hogy tudvalevő volt, hogy Wallace miatt idénre kapunk egy 3. körös comp. picket.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 567 — 毎日何かを学ぶ
Vagy nem, mert mi akarhatunk, ha a másik fél nem azt akarja, a saját akarat csak a WC-n hoz sikert, ott ha te akarsz az tuti eredmény, igaz idő kérdése lehet az is. Egy üzlet két félen áll, akkor köttetik meg, ha mindkét félnek elfogadható a feltétel.
több mint 10 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 056 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
Külön vicces, hogy a tavaly Landry Jones miatt elherdált pickkel (3/19) érkezett Nix a Texanshez...Shilkor
Shamarkóért trédeltük el az idei 3. körös picket, nem Landry Jones miatt.Soldados
Tudom, de Shamarkóért felmehettünk volna a saját 4. körösünkkel is...
több mint 10 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 567 — 毎日何かを学ぶ
Nem QB-ra, hanem egy nagy potenciállal bíró safetyre aki nagyon
alázatosan és komolyan edz
több mint 10 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 379
Bezony, az egy másik kérdés, hogy ha már nem az adott évben adtunk oda picket, akkor azt a második negyedik kört (vagyis alapból a miénket) lehetett volna jobban is elkölteni. Szumma szummárum nem a trade volt ott a gond, hanem az, hogy bármikor egy ilyen QB-ra raktunk egy negyedik kört...
több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Külön vicces, hogy a tavaly Landry Jones miatt elherdált pickkel (3/19) érkezett Nix a Texanshez...Shilkor
Shamarkóért trédeltük el az idei 3. körös picket, nem Landry Jones miatt.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 056 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
Külön vicces, hogy a tavaly Landry Jones miatt elherdált pickkel (3/19) érkezett Nix a Texanshez...
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 273 — capitaine du château de Vienne 1487
[/youtube]sutianap
Ezeket már láttam, majdnem mindet. A véleményem ugyanaz, Kiváló kezdősebesség, gyorsaság, jó irányváltások, jól jön le a blokkokról.polamalu
én sokat nem tudok hozzáfűzni, de íme a mockdraft-game húzásaim:
1/1 Johnny Manziel, QB (Texas A&M)
2/1 Louis Nix III, NT (Notre Dame) :-/
3/1 Trent Murphy, DE/OLB (Stanford)
4/1 Dri Archer, WR (Kent State) @)
4/35 Andre Williams, RB (Boston College)
5/1 Max Bullough, ILB (Michigan State)
6/1 Jon Don Duncan, TE (Dixie State)
6/5 Josh Mauro, DE (Stanford)
6/ 35 John Urschel, OG (Penn State)
7/1 Justin Britt, OT (Missouri)
7/41 Denicos Allen, ILB (Michigan State)


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 567 — 毎日何かを学ぶ
[/youtube]sutianap
Ezeket már láttam, majdnem mindet. A véleményem ugyanaz, Kiváló kezdősebesség, gyorsaság, jó irányváltások, jól jön le a blokkokról.
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 273 — capitaine du château de Vienne 1487


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 273 — capitaine du château de Vienne 1487
CB Jemea Thomas - Georgia Tech
CB Ross Crockell - Duke
CB Saq. Richardson - Arizona
?WR Bruce Ellington - South Carolina
?WR Martavis Bryant - Clemson
?WR Quincey Enunwa - Nebraska
?WR Matt Hazel - Coastal Carolina
OLB Carl Bradford - Arizona State
TE Rob Branchflower - Massachusetts
FS Brock Veeren - Minnesota

ugye ugyan az van mint tavaly, azokat húzzuk, akiket vizitáltunk, fantechnikás, Arcsert nem, de oda meg jó a nexusunk. GM proday- OhioState, Coach proday - Notre Dame, És Nix nemvót viziten. Aszondom ebből a merítésből jöhetnek. MIcsi-Micsigen state-et is nagyon hajtottuk onnan is beeshet ember, LSU-ról mégsutianap
Ellington és Bradford közül az egyikért felőlem akár fel is tradelhetnénk, illetve itt már Bryant is remek value. A többiek inkább csak a nap második felében jöhetnek szóba szerintem.

A Michigan pro day-re szerintem kimondottan a két támadófalember, Lewan és Schofield miatt ment a stáb (Munchak volt ott Tomlin társaságában), és már mindkettőt draftolták. A Sparty-tól Isaiah Lewis lehet esetleg opció mint hátsó körös safety, a két ILB-vel Shazier draftolása után én nem számolnék (legfeljebb mint priority free agent).vassadi
ja PennState-t kihagytam, Tomlin kinnvolt, ideje volna onnan is 😀 Nyitányiból DaquanJ, Urschel


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
CB Jemea Thomas - Georgia Tech
CB Ross Crockell - Duke
CB Saq. Richardson - Arizona
?WR Bruce Ellington - South Carolina
?WR Martavis Bryant - Clemson
?WR Quincey Enunwa - Nebraska
?WR Matt Hazel - Coastal Carolina
OLB Carl Bradford - Arizona State
TE Rob Branchflower - Massachusetts
FS Brock Veeren - Minnesota

ugye ugyan az van mint tavaly, azokat húzzuk, akiket vizitáltunk, fantechnikás, Arcsert nem, de oda meg jó a nexusunk. GM proday- OhioState, Coach proday - Notre Dame, És Nix nemvót viziten. Aszondom ebből a merítésből jöhetnek. MIcsi-Micsigen state-et is nagyon hajtottuk onnan is beeshet ember, LSU-ról mégsutianap
Ellington és Bradford közül az egyikért felőlem akár fel is tradelhetnénk, illetve itt már Bryant is remek value. A többiek inkább csak a nap második felében jöhetnek szóba szerintem.

A Michigan pro day-re szerintem kimondottan a két támadófalember, Lewan és Schofield miatt ment a stáb (Munchak volt ott Tomlin társaságában), és már mindkettőt draftolták. A Sparty-tól Isaiah Lewis lehet esetleg opció mint hátsó körös safety, a két ILB-vel Shazier draftolása után én nem számolnék (legfeljebb mint priority free agent).vassadi
Én OLB-t egyáltalán nem húznék. Viszont Ellingtonnak vagy Bryantnek nagyon tudnék örülni. Persze itt már CB is jöhet.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 612
CB Jemea Thomas - Georgia Tech
CB Ross Crockell - Duke
CB Saq. Richardson - Arizona
?WR Bruce Ellington - South Carolina
?WR Martavis Bryant - Clemson
?WR Quincey Enunwa - Nebraska
?WR Matt Hazel - Coastal Carolina
OLB Carl Bradford - Arizona State
TE Rob Branchflower - Massachusetts
FS Brock Veeren - Minnesota

ugye ugyan az van mint tavaly, azokat húzzuk, akiket vizitáltunk, fantechnikás, Arcsert nem, de oda meg jó a nexusunk. GM proday- OhioState, Coach proday - Notre Dame, És Nix nemvót viziten. Aszondom ebből a merítésből jöhetnek. MIcsi-Micsigen state-et is nagyon hajtottuk onnan is beeshet ember, LSU-ról mégsutianap
Ellington és Bradford közül az egyikért felőlem akár fel is tradelhetnénk, illetve itt már Bryant is remek value. A többiek inkább csak a nap második felében jöhetnek szóba szerintem.

A Michigan pro day-re szerintem kimondottan a két támadófalember, Lewan és Schofield miatt ment a stáb (Munchak volt ott Tomlin társaságában), és már mindkettőt draftolták. A Sparty-tól Isaiah Lewis lehet esetleg opció mint hátsó körös safety, a két ILB-vel Shazier draftolása után én nem számolnék (legfeljebb mint priority free agent).
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 273 — capitaine du château de Vienne 1487
CB Jemea Thomas - Georgia Tech
CB Ross Crockell - Duke
CB Saq. Richardson - Arizona
?WR Bruce Ellington - South Carolina
?WR Martavis Bryant - Clemson
?WR Quincey Enunwa - Nebraska
?WR Matt Hazel - Coastal Carolina
OLB Carl Bradford - Arizona State
TE Rob Branchflower - Massachusetts
FS Brock Veeren - Minnesota

ugye ugyan az van mint tavaly, azokat húzzuk, akiket vizitáltunk, fantechnikás, Arcsert nem, de oda meg jó a nexusunk. GM proday- OhioState, Coach proday - Notre Dame, És Nix nemvót viziten. Aszondom ebből a merítésből jöhetnek. MIcsi-Micsigen state-et is nagyon hajtottuk onnan is beeshet ember, LSU-ról még


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 612
Azt még érdemes megemlíteni, hogy a tavalyi évvel szöges ellentétben idén remekül smokescreenelt az FO. 😊 Persze nem lehet tudni, mi lett volna, ha mondjuk Tuitt nem csúszik le hozzánk a második körben, és akkor jött-e volna esetleg CB vagy WR, de mint ismert, egy esetben egészen biztosan bevált a ködösítés (a Cowboys failje Shazierrel).
több mint 10 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 612
Érdemes lehet feljönni valakiért, vagy akár érdemes lehet a negyedik körben kétszer húzni most? Ezekben a körökben már sötétben tapogatózok, ezért kérdem.Klemó
Mivel nagyon mély az idei draft, még számos olyan játékos van benn, aki egy átlagos classban sima harmadik vagy akár második körös prospect lenne, szóval bőven lesz miből válogatni 4/18-nál. Miután lényegében egyértelművé vált, hogy Wheatonben WR2 potenciált lát a stáb, én nagyon örülnék például Bruce Ellington érkezésének, vagy szóba jöhet akár egy edge rusher draftolása az OLB depth mélyítésére, mondjuk Carl Bradford. De ez csak két prospect, számtalan más lehetőség van, nem sok értelmét látom konkrét nevekről találgatni. Nyilván ha úgy adódik, simán elképzelhető, hogy feltradelünk a negyedik kör végébe, vagy akár az is, hogy 4/18-ról előbbre jövünk.
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 273 — capitaine du château de Vienne 1487
Érdemes lehet feljönni valakiért, vagy akár érdemes lehet a negyedik körben kétszer húzni most? Ezekben a körökben már sötétben tapogatózok, ezért kérdem.Klemó
fel kellet volna jönni a harmadik közepére a Texans elé, ha akartunk volna,
nagyon sok CB ragadt benn, itt biztos fogunk hozni az elején, aztán jöhet az OL töltés, benn van még egy szekérderéknyi lánybekker. Aki érdekelhet minket NT DaQuanJones, JustinEllis, Bóellen.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 379
Érdemes lehet feljönni valakiért, vagy akár érdemes lehet a negyedik körben kétszer húzni most? Ezekben a körökben már sötétben tapogatózok, ezért kérdem.
több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Nekem nincs különösebb bajom az RB-pickkel. Tudtuk, hogy abból kell még egy, mert Bell és Blount így önmagában kevés. Szóval van egy all-down backünk, őt segíti és kiegészíti egy erőből dolgozó nehéz back, aki ugye a rövid szituknál lehet nagyon hasznos. És ehhez jött egy villámléptű, így teljes a repertoár. Ráadásul elkapóként is lehet használni, plusz nyilván returnerként is nagyon sokat várunk tőle. Nem rossz pick ez, kicsit talán reach, de ha megfelelően használjuk és beválik returnerként, akkor senki nem fog ezen bánkódni pár év múlva. 😊

Tetszenek a nyilatkozatok is, mind amit Tuittról mondtak, mind LeBeau-é, amikor elmondta azt, amit én is sokszor mantráztam, hogy jobban állunk CB-poszton, mint ahogy azt gondolják az emberek. Ezt éppen a 3. körös reach is bizonyítja, hogy inkább reacheltünk egy potenciális playmakert, minthogy a "szakik" által gigamega-neednek tartott CB-t hozzanak.

A köv. 2 kör azért valószínűleg tartogat nekünk egy-egy WR-t és CB-t.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!