Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 10 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 612
Másik oregonit vitt szerencsére.Shilkor
Éppenséggel Taylor Hartnak is tudtam volna örülni nagyon, nagy sleeper szerintem, és ha nincs a sérülése, ennél sokkal korábban is kimehetett volna. Ha NFL-hasonmásokról volt szó az ő esetében, általában Aaron Smith-hez és Keiselhez hasonlították.vassadi
Nem hangzik rosszul, de project DE-nek itt van Nick Williams + Arnfelt.Shilkor
Tudom, de Hart más kaliber. De Tuitt draftolása után nem fogok bánkódni a bennhagyott project DE-k miatt. 😊
több mint 10 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 056 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
Másik oregonit vitt szerencsére.Shilkor
Éppenséggel Taylor Hartnak is tudtam volna örülni nagyon, nagy sleeper szerintem, és ha nincs a sérülése, ennél sokkal korábban is kimehetett volna. Ha NFL-hasonmásokról volt szó az ő esetében, általában Aaron Smith-hez és Keiselhez hasonlították.vassadi
Nem hangzik rosszul, de project DE-nek itt van Nick Williams + Arnfelt.
több mint 10 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 612
Másik oregonit vitt szerencsére.Shilkor
Éppenséggel Taylor Hartnak is tudtam volna örülni nagyon, nagy sleeper szerintem, és ha nincs a sérülése, ennél sokkal korábban is kimehetett volna. Ha NFL-hasonmásokról volt szó az ő esetében, általában Aaron Smith-hez és Keiselhez hasonlították.
több mint 10 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 056 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
Saquil még benn vansutianap
Való igaz, ő volt is nálunk viziten, de nem biztos, hogy őt az ötödik körben elhoznám.

Akkor már inkább egy másik Shaq, Barrett a Colorado State-ről.vassadi
Terrance Mitchellhez mit szólnál?Shilkor
Rá nem is gondoltam, de igaz, még ő is elérhető, elég komoly value pick lenne az ötödik kör közepén. Csak nehogy Chip kinézze magának. 😊vassadi
Másik oregonit vitt szerencsére.
több mint 10 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 612
Saquil még benn vansutianap
Való igaz, ő volt is nálunk viziten, de nem biztos, hogy őt az ötödik körben elhoznám.

Akkor már inkább egy másik Shaq, Barrett a Colorado State-ről.vassadi
Terrance Mitchellhez mit szólnál?Shilkor
Rá nem is gondoltam, de igaz, még ő is elérhető, elég komoly value pick lenne az ötödik kör közepén. Csak nehogy Chip kinézze magának. 😊
több mint 10 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 056 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
Saquil még benn vansutianap
Való igaz, ő volt is nálunk viziten, de nem biztos, hogy őt az ötödik körben elhoznám.

Akkor már inkább egy másik Shaq, Barrett a Colorado State-ről.vassadi
Terrance Mitchellhez mit szólnál?
több mint 10 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 612
Saquil még benn vansutianap
Való igaz, ő volt is nálunk viziten, de nem biztos, hogy őt az ötödik körben elhoznám.

Akkor már inkább egy másik Shaq, Barrett a Colorado State-ről.
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 273 — capitaine du château de Vienne 1487
Saquil még benn van


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 612
Irdatlan DB run volt a 4. körben, kíváncsi leszek, milyen CB-t draftolunk, ha egyáltalán jön valaki erre a posztra.
több mint 10 éve
BigBen7 Pittsburgh Steelers 1 223
na de mostmár egy CB tényleg nagyon kéne 😀
több mint 10 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 379
STEAL!!!!

Én azt gondolom, hogy ha ő jöt volna a harmadik kör végén, bőven elégedettek lettünk volna már akkor is vele. Hát így, huhh. Hja igen, már itt a negyedik körben nem kész NFL ready játékosok vannak, mindenkinél van/lesz meló, de nagyon jó jel, hogy volt nálunk és jó jel, hogy akartuk, az meg pláne, hogy Ike már a második körben hozzánk jósolta....
több mint 10 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 612
Reméljük ő lesz az új Plaxico.Shilkor
Ha kihozzák belőle a maximumot, akkor ő inkább - egykori Steelers-elkapóknál maradva - inkább Plaxico és Wallace keveréke lesz, ami elég ijesztően hangzik. 😊
több mint 10 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 567 — 毎日何かを学ぶ
Eddig nagyn tetszik amit az FO csinál. Voltak hibák az FA-ban, de talán feledtetik.
több mint 10 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 056 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
Ike megjósolta, hogy őt fogjuk draftolni, igaz ő a második körre mockolta nekünk. 😊
A 4. kör közepén ő bizony kitűnő value. És így már vissza kell vonnom, hogy szinte biztosan Wheaton lesz a WR2 hosszú távon.

Na ő sem lassú, 4,34 a 40 yardja
 www.nfl.com/videos/nfl-videos/0ap2000000328241/Martavis-Bryant-runs-sub-4-40-in-40-yard-dashpolamalu
És nézd meg, mellette milyen fizikális paraméterekkel bír.

Lesz vele munka bőven, de óriási az upside.vassadi
Néztem, már írtam is, 1,95 és 95 kgpolamalu
Reméljük ő lesz az új Plaxico.
több mint 10 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 567 — 毎日何かを学ぶ
Ike megjósolta, hogy őt fogjuk draftolni, igaz ő a második körre mockolta nekünk. 😊
A 4. kör közepén ő bizony kitűnő value. És így már vissza kell vonnom, hogy szinte biztosan Wheaton lesz a WR2 hosszú távon.

Na ő sem lassú, 4,34 a 40 yardja
 www.nfl.com/videos/nfl-videos/0ap2000000328241/Martavis-Bryant-runs-sub-4-40-in-40-yard-dashpolamalu
És nézd meg, mellette milyen fizikális paraméterekkel bír.

Lesz vele munka bőven, de óriási az upside.vassadi
Néztem, már írtam is, 1,95 és 95 kg
több mint 10 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 567 — 毎日何かを学ぶ
Miért kapják a fizetést az edzők?? Melózzanak vele. Csináljanak belőle egy kiváló plyát
több mint 10 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 612
Ike megjósolta, hogy őt fogjuk draftolni, igaz ő a második körre mockolta nekünk. 😊
A 4. kör közepén ő bizony kitűnő value. És így már vissza kell vonnom, hogy szinte biztosan Wheaton lesz a WR2 hosszú távon.

Na ő sem lassú, 4,34 a 40 yardja
 www.nfl.com/videos/nfl-videos/0ap2000000328241/Martavis-Bryant-runs-sub-4-40-in-40-yard-dashpolamalu
És nézd meg, mellette milyen fizikális paraméterekkel bír.

Lesz vele munka bőven, de óriási az upside.
több mint 10 éve
Blitzburgh Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 1 255 — Hunt for 7.
Nem lassú,de a jellemzését olvasva lesz vele meló bőven...
több mint 10 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 567 — 毎日何かを学ぶ
Na ő sem lassú, 4,34 a 40 yardja, 1,95 magas. Remek RZ célpont lehet, ah egyszerre van pályán Tóni., ez a srác és Archer akkor legény legyen a talpán bármelyik védelem, ha ehhez még a backre beküldjük csengettyűt na akkor aztán zúzás lesz
 www.nfl.com/videos/nfl-videos/0ap2000000328241/Martavis-Bryant-runs-sub-4-40-in-40-yard-dash
több mint 10 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 056 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
qrva jó pick, így már Archernek is örülök
több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Háháháháááááááááááááááá!

Magas WR és épp az akit Ádival kívántunk magunknak: Martavis Bryant


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
Gizinéni Pittsburgh Steelers Clemson Tigers 522
WR MARTAVIS BRYANT
több mint 10 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 567 — 毎日何かを学ぶ
Megvan a mindenki által óhajtott WR pick is
több mint 10 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 567 — 毎日何かを学ぶ
steelers fourth round selected is:Martavis Bryant WR
több mint 10 éve
Gizinéni Pittsburgh Steelers Clemson Tigers 522
A negyedik kör eddig 5 CB és 3 WR behúzásnál tart...