NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 10 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 612
Mondjuk OLB depth továbbra sincs, reméljük visszajön JH.Shilkor
Szerintem a draftunk nyilvánvalóvá tette, hogy le van már beszélve az a visszatérés június 1. utánra.
több mint 10 éve
BigBen7 Pittsburgh Steelers 1 223
McCullers nem futott a kombájnon, harmstring injury miatt... Ez szép kifogás arra, hogy nem is tud futni? 😀desider
Nose Tacklenek 5 yardnál többet nem is kell 😀 az meg megvan neki 2 lépésből
több mint 10 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 379
Jèzus, ezt etetni kell
sutianap
Ezen beszartam...😊))
több mint 10 éve
xtaki Pittsburgh Steelers 3 318
Jol latom, hogy hosszu evek ota eloszor osszhangzatosan Jo a draftunk?
több mint 10 éve
Gizinéni Pittsburgh Steelers Clemson Tigers 522
McCullers nem futott a kombájnon, harmstring injury miatt... Ez szép kifogás arra, hogy nem is tud futni? 😀
több mint 10 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 056 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
Na ez szép steal volt, jó hogy nem csak a vizitesek közül válogatunk. Mondjuk OLB depth továbbra sincs, reméljük visszajön JH.Shilkor
Megvan az NT is, nagyon szép steal szerintem. 😊 OLB nem kell, JH-t újra fogjuk igazolni és talán Keiselt is. A lényeg, hogy 92-vel megvan/lenne a 4 ember a posztra.Soldados
Meg Moats is tud OLB-t játszani (persze nem JH szint), mert ILB-vel már tele vagyunk.
több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Na ez szép steal volt, jó hogy nem csak a vizitesek közül válogatunk. Mondjuk OLB depth továbbra sincs, reméljük visszajön JH.Shilkor
Megvan az NT is, nagyon szép steal szerintem. 😊 OLB nem kell, JH-t újra fogjuk igazolni és talán Keiselt is. A lényeg, hogy 92-vel megvan/lenne a 4 ember a posztra: Worilds, Jarvis, JH, Carter


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 612
A laza 352 fontos McCullers klasszikus two-down run stuffer NT, őt egy időben - számomra érthetetlen módon - még második napos prospectként tartották számon (lehet rosszul emlékszem, de mintha a szezon előtt / elején még első körbe is írták volna egyesek). Egy ilyen típusú játékos nyilván nem ér ennyire magas picket, a 6. kör végén viszont value szempontjából - ahogy szinte az összes idei pickünk - alsó hangon átlagon felüli választás.
több mint 10 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 056 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
Na ez szép steal volt, jó hogy nem csak a vizitesek közül válogatunk. Mondjuk OLB depth továbbra sincs, reméljük visszajön JH.
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 273 — capitaine du château de Vienne 1487
Jèzus, ezt etetni kell


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 379
Mekkora ember, te jó ég.....no Bélám, megy előtted a vonat, mehetsz mögötte...😊))))
több mint 10 éve
Gizinéni Pittsburgh Steelers Clemson Tigers 522
DT DANIEL MCCULLERS
több mint 10 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 056 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
Bóelem remèlem reacheljüksutianap
jó lesz UDFA-ként is, Jeffcoat kéne mert az OLB depth gyakorlatilag 0Shilkor
Mauro, makacs vagyok mi??sutianap
akkor már inkább James Gayle
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 273 — capitaine du château de Vienne 1487
Bóelem remèlem reacheljüksutianap
jó lesz UDFA-ként is, Jeffcoat kéne mert az OLB depth gyakorlatilag 0Shilkor
Mauro, makacs vagyok mi??


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 056 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
Bóelem remèlem reacheljüksutianap
jó lesz UDFA-ként is, Jeffcoat kéne mert az OLB depth gyakorlatilag 0
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 273 — capitaine du château de Vienne 1487
Bóelem remèlem reacheljük


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 379
Nekem nagyon tetszik a srác...

Lehet, hogy prospect, de Egy biztos, Williams nincs biztonságban mellette az biztos....
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 273 — capitaine du château de Vienne 1487
Kiè?
Saciè?
Ki?
A Bèla!


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
mert ha a Shazierből elveszel 3 betűt, a maradék 4ből hármat meg b, é és l betűkre cseréled, akkor pont az jön ki belőle 😛

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
BigBen7 Pittsburgh Steelers 1 223
Nem is értem hogy gondoljátok, hogy Bélát (mert így neveztem el Sézit) ki fogja szorítani középről, mondjuk, ha levágják Béla lábát talán 😀polamalu
mér pont béla?
több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Zumwalt hosszútávú projekt játékos, ha megéli a rostert, akkor ahhoz spec teamben kell villognia, azaz a jelenben ot lehet számunkra hasznos.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 567 — 毎日何かを学ぶ
Nem is értem hogy gondoljátok, hogy Bélát (mert így neveztem el Sézit) ki fogja szorítani középről, mondjuk, ha levágják Béla lábát talán 😀
több mint 10 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 612
Zumwalt jött, ez érdekes. Shazier OLB lesz?Shilkor
Mert szerinted Shazier edge rusher? 😊

Egy 6. körös pick nem fogja drasztikusan befolyásolni az első-második napos pickek sorsát. Zumwalt egy sima BPA pick volt, a draft végén már ez kell.
több mint 10 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 056 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
Zumwalt jött, ez érdekes. Shazier OLB lesz?Shilkor
Tuti nem, inkább csak projekt játékos, mélységnek, aztán meglátjukpolamalu
Jobban belegondolva tényleg. ST-ben biztos hasznos lesz, aztán a többit majd meglátjuk.
több mint 10 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 379
Egy nagy ütő playa és kifejezetten az ST-be elsőnek azt gondolom.