NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 10 éve
Blitzburgh Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 1 255 — Hunt for 7.
JH-t én az öltözőben tartom upgrade-nek,a pályán már nem annyira.
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Vagy Sacilé beszottyad az ólba...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Amiről még nem esett szó:

A draft fényében James Harrison leigazolása szinte kötelező és magáért kiált, de Keiselé korántsem. Szerintem tutira le van zsírozva, hogy JH jön vissza, mert az OLB posztot látványosan elkerültük a drafton, azaz még projektet se hoztunk. Keisel esete más, DL-be jött 2 ember is, szóval az ő helyzete korántsem egyértelmű. Nem mondom, hogy tutira nem, de most úgy látom, hogy nem valószínű az újraigazolása és valszeg Cam Thomas lesz a kezdő, vagy esetleg ő versenyezhet Tuitt-tel.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 379
Gilber és Beckham IS a boardunk élén volt, Én így értettem. Nagyjából ezt a három játékost tartottuk arra alkalmasnak, hogy első körben elvigyük. Nyilván majd lesz olyan kérdés is majd Colberték felé, hogy mi lett volna ha Beckham is bent van és Shrazier is, (Gilbertről szinte 100% volt, hogy nem lesz) de abban is biztos vagyok, hogy terelés lesz a válasz.

Nagyon örülök, hogy így alakult, remek draftot zártunk!!
több mint 10 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 811
Csak érdekességképeen: az értesülések szerint Gilbert és Beckham volt a boardunk élén, de mivel ők kimentek, így lett Shazier.

Én mondjuk egyáltalán nem bánom, hogy így alakult. 😊Soldados
Bowl.hu-n a draft játékban miután Gilbert kiment én Beckham-et hoztam el. Kaptam is érte bőven 😀 igaz nagyon nem bánom hogy IRL így alakult
több mint 10 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Az igaz, hogy Beckhamnek zseniális rúgótechnikája van, de szerintem összetörték volna, meg öreg is. 😀

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Csak érdekességképeen: az értesülések szerint Gilbert és Beckham volt a boardunk élén, de mivel ők kimentek, így lett Shazier.

Én mondjuk egyáltalán nem bánom, hogy így alakult. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 612
Ádi, nem Richardson-ék voltak az Arizonával azok akik Mariota hosszú int mentes rekordját lezárták?Klaci79
De igen, azon a meccsen dobott először interceptiont Mariota a 2013-as szezonban, idénybeli 11. meccsén. Két pickje is volt azon a meccsen, az egyik passzát épp Richardson halászta le. 😊
több mint 10 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 811
Ádi, nem Richardson-ék voltak az Arizonával azok akik Mariota hosszú int mentes rekordját lezárták?
több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Egyetértek a leírtakkal azt kivéve, hogy Johnson nem lesz kezdő, még versenyben sem lesz idén. Ő idén backup mindenképpen, elég egyértelmű az OL-kezdője, ahhoz hogy az változzon és főleg, hogy Johnson képbe kerüljön a kezdőt illetően, gigantikus formahanyatlásnak és több sérülésnek kellene bekövetkeznie.Soldados
Én sem jelentettem ki kategorikusan, hogy ő kezdő lesz (írtam is, hogy kicsi a valószínűsége), de látok rá némi esélyt, hogy Fostert vagy Gilbertet megizzasztja TC-ben, mert finoman szólva sem klasszis játékos egyikük sem.vassadi
Ahogy jelenleg Johnson sem. A tapasztalat, a rutin, az összeszokottság és valószínűleg a jelenlegi tudásszint is mind mind ellene szól. Idén tuti backup, 1-2-3 év múlva lehet esélye, HA megfelelően fejlődik.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
Gizinéni Pittsburgh Steelers Clemson Tigers 522
 www.steelersdepot.com/2014/05/back-half-steelers-draft-class-chance-compete/
Arról szól a fáma, hogy rég látott gyöngus rosterrel mentünk a draftra, mégis sikeresen abszolváltuk a hátsó körös pickeket, nemúgy korábban T. Hawthorne, A. Ta'amu és T. Gibson esetében, akik hamar levetették a fekete-aranyt...
S. Richardson a CB lack, valamint Lake edző korábbi tapasztalatai okán könnyen bennragadhat, akárcsak W. Johnson, akinek nem lesz nehéz dolga G. Whimperrel párbajozni. J. Zumwalt tipikus ST playa, D. McCullen pedig megizzaszthatja a rosterre kerülésért a 29 éves H. Fangupo-t.
R. Blanchflower akkor esélyes a rosterre, ha D. Paulson hozza a "szokott formáját", valamint Tomlin 4 TE-s rosterben gondolkodik. M. Palmer is simán marad...
több mint 10 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 612
Egyetértek a leírtakkal azt kivéve, hogy Johnson nem lesz kezdő, még versenyben sem lesz idén. Ő idén backup mindenképpen, elég egyértelmű az OL-kezdője, ahhoz hogy az változzon és főleg, hogy Johnson képbe kerüljön a kezdőt illetően, gigantikus formahanyatlásnak és több sérülésnek kellene bekövetkeznie.Soldados
Én sem jelentettem ki kategorikusan, hogy ő kezdő lesz (írtam is, hogy kicsi a valószínűsége), de látok rá némi esélyt, hogy Fostert vagy Gilbertet megizzasztja TC-ben, mert finoman szólva sem klasszis játékos egyikük sem.
több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Egyetértek a leírtakkal azt kivéve, hogy Johnson nem lesz kezdő, még versenyben sem lesz idén. Ő idén backup mindenképpen, elég egyértelmű az OL-kezdője, ahhoz hogy az változzon és főleg, hogy Johnson képbe kerüljön a kezdőt illetően, gigantikus formahanyatlásnak és több sérülésnek kellene bekövetkeznie.

A kezdőt illetően Shaziernek és Tuittnak van esélye, de náluk sem egyértelmű a szezon első meccsére. Azt viszont már könnyen elképzelhető, hogy megfelelő fejlődési pályát mutatva szezon közben bekerülnek, mert a riválisaik verhetőek.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 612
Bryantről a WR coach Mann azt mondta, 2-3. körös prospectnek tartották, de szerinte ha maradt volna még egy évet college-ban, akkor a jövő évi drafton akár az első körbe is pályázhatott volna. Nem hülyeség, elvégre Clemsonos pályafutása során végig első körös elkapók (Hopkins, Watkins) gátolták Bryant kibontakozását, az adottságairól pedig már esett szó. (Másrészt a sok kiáramló underclassman miatt alaposan megcsappant az NCAA WR-elitjének és ezáltal potenciálisan a jövő évi draft receiver-felhozatalának minősége.)
Mann azt mondta, mindenképpen be akartak szerezni egy „big receivert”, a pre-draft process során főleg ilyen típusú elkapók után kutattak, Bryant pedig a 6-4-es magasságával remek red zone célpont lehet. (Semmi szükség tehát holmi Brandon Colemanekre, akiről két szó jut eszembe: instant bust.) Továbbá a WR coach azt is kiemelte, hogy Cotchery-nek komoly hozzáadott értéke volt futásblokkolásnál, és egy ilyen fizikumú elkapó segíthet ezt pótolni.
A teach, learn, work on kifejezések elég sokszor hangoztak el a sajtótájékoztató során. 😊 Bryanttel sok munka lesz, de ahogy Mann is mondta, ideális esetben ő lesz Brown társa a kezdőben. Ez nem Wheaton leminősítése, elvégre már a draftolásakor is tudta mindenki, hogy ő slotba a legideálisabb. És gondoljunk csak bele, ha Brown, Wheaton és Bryant egyszerre kerül a pályára, ott bizony lesz deep threat. 😊

A közelmúltban a magas, fizikális CB-k draftolása volt nálunk a divat, és Lake is megerősítette, hogy Shaquille Richardson is ennek szellemében érkezett. Otthonosan mozog press coverage-ben, és jól szerel, ami nálunk szintén fontos követelmény a cornereknél. Nem véletlen, hogy az Arizonán safety-t is játszott, bár Lake szerint erre nálunk aligha kerül sor.
Amikor szóba hozták Shaziert, Lake azt mondta, szerinte ezzel a sebességgel safety-t is tudna játszani, de az LB coach Butlernek nem tetszett az ötlet. 😊

Wesley Johnsonnal kapcsolatban két dolgot emelt ki Munchak. Egyrészt a sokoldalúságát: gyakorlatilag a fal bármely posztján bevethető, olyan joker backup lehet, amilyennek eredetileg Beachumot szántuk az előző szezonban - feltéve persze, ha nem száll versenybe valamelyik kezdő posztért rögtön újonc évében, aminek kicsi a valószínűsége, de szerintem az ő esetében nem zárható ki teljes biztossággal. A másik dolog, amire Munchak külön felhívta a figyelmet, hogy mennyire rutinos, harcedzett játékos (emiatt is gondolom, hogy akár már rookie-ként komolyan megszorongathatja valamelyik kezdőnket a TC-ben): Vandy-s karrierje alatt 51 meccset játszott kezdőként (iskolarekord), és nagyrészt SEC-védőfalak ellen edződött.

Zumwaltról ugyanazt elmondta Butler, amit én a draftolása után, azaz hogy tiszta BPA pick volt (ha a needeket nézik, sanszos, hogy itt McCullerst húzták volna be). Az LB coach szerint könnyebb lesz alkalmazkodnia a Steelers sémájához, mint a legtöbb rookie-nak, mivel a UCLA védelmi szisztémája sok szempontból hasonló a miénkhez. Ettől függetlenül persze borítékolható, hogy - hacsak nem jönnek közbe sérülések - újoncként jobbára csak a special teamsben juthat lehetőséghez, ha egyáltalán rosterre kerül, és nem PS projectként indul a profi karrierje.

John Mitchell szerint McCullers a DL közepén és szélén is tud játszani, de mindenképpen nose tackle-ként indul nálunk, mivel a DE poszthoz jelen állapotában nem elég gyors. Most 350-360 font körül van a súlya, Mitchell szerint ebből mindenképpen le kell adnia még akkor is, ha hosszú távon NT lesz (ez szinte biztosra vehető).

James Daniel tight end coach szerint Blanchflowert a UMassnél komplex szerepkörben játszatták, elkapnia és blokkolnia egyaránt kellett, és a játék mindkét elemében meggyőzően teljesített. Egyértelműen maximum PS projectnek tűnik.
több mint 10 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 056 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
McCullers nem futott a kombájnon, harmstring injury miatt... Ez szép kifogás arra, hogy nem is tud futni? 😀desider
Nose Tacklenek 5 yardnál többet nem is kell 😀 az meg megvan neki 2 lépésbőlBigBen7
Csak az a baj, hogy megeszi Archer elől az ebédet... 😀desider
Addig nincs baj, amíg nem Archer-t eszi meg.... 😀Klaci79
Asszem nekik is megvan az új nevük Stan és Pan 😀 McCullers (352) a legnehezebb játékos az idén draftoltak közül, Archer (173) meg a 3. legkönnyebb Jalen Saunders (165) és Tevin Reese (163) után. Külön vicces, hogy Pan több mint 2x olyan súlyos, mint Stan 😀
több mint 10 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 612
Elkezdődtek az UDFA-igazolások, eddig 2 érdekesebb szerzemény van:
- Chris Elkins OG
- Josh Mauro OLB

A többiek eddig felejthető kategória:
Roy Philon DE, Eric Waters TE, Howard Jones LB, Devon Carrington DB, Brendon Kay QB, Kaycee Ike OT, Will Simmons OG, Ethan Hemer DESoldados
Mauro a maga 281 fontjával nehezen lesz OLB, és egyébként is, ő már a Stanfordon is 3-4 DE-t játszott.

Ő sem egy megváltó, a Cardinalban is csak sérülések miatt kellett előrelépnie a kezdőcsapatba tavaly, igaz utána remekelt, UDFA-ként pedig kimondottan jó fogás. A többiek között tényleg nincs komolyabb név, az erős draft class és az, hogy nem maradt számottevő lyuk a rosteren, elijesztette a jobbfajta undrafted játékosokat. 😊vassadi
Valóban, elírtam. Mindenesetre ő UDFA-ként jó fogás.Soldados
Kösz az ismétlést. :p
több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Elkezdődtek az UDFA-igazolások, eddig 2 érdekesebb szerzemény van:
- Chris Elkins OG
- Josh Mauro OLB

A többiek eddig felejthető kategória:
Roy Philon DE, Eric Waters TE, Howard Jones LB, Devon Carrington DB, Brendon Kay QB, Kaycee Ike OT, Will Simmons OG, Ethan Hemer DESoldados
Mauro a maga 281 fontjával nehezen lesz OLB, és egyébként is, ő már a Stanfordon is 3-4 DE-t játszott.

Ő sem egy megváltó, a Cardinalban is csak sérülések miatt kellett előrelépnie a kezdőcsapatba tavaly, igaz utána remekelt, UDFA-ként pedig kimondottan jó fogás. A többiek között tényleg nincs komolyabb név, az erős draft class és az, hogy nem maradt számottevő lyuk a rosteren, elijesztette a jobbfajta undrafted játékosokat. 😊vassadi
Valóban, elírtam. Mindenesetre ő UDFA-ként jó fogás.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 811
McCullers nem futott a kombájnon, harmstring injury miatt... Ez szép kifogás arra, hogy nem is tud futni? 😀desider
Nose Tacklenek 5 yardnál többet nem is kell 😀 az meg megvan neki 2 lépésbőlBigBen7
Csak az a baj, hogy megeszi Archer elől az ebédet... 😀desider
Addig nincs baj, amíg nem Archer-t eszi meg.... 😀
több mint 10 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 056 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
Elkezdődtek az UDFA-igazolások, eddig 2 érdekesebb szerzemény van:
- Chris Elkins OG
- Josh Mauro OLB

A többiek eddig felejthető kategória:
Roy Philon DE, Eric Waters TE, Howard Jones LB, Devon Carrington DB, Brendon Kay QB, Kaycee Ike OT, Will Simmons OG, Ethan Hemer DESoldados
Mauro a maga 281 fontjával nehezen lesz OLB, és egyébként is, ő már a Stanfordon is 3-4 DE-t játszott.

Ő sem egy megváltó, a Cardinalban is csak sérülések miatt kellett előrelépnie a kezdőcsapatba tavaly, igaz utána remekelt, UDFA-ként pedig kimondottan jó fogás. A többiek között tényleg nincs komolyabb név, az erős draft class és az, hogy nem maradt számottevő lyuk a rosteren, elijesztette a jobbfajta undrafted játékosokat. 😊vassadi
Aki még érdekes lehet az Howard Jones, OLB a Div II-es Shepherdről. Ő tartja az iskolarekordot 34,5 sackkel. Lesz vele munka bőven, de szerintem minimum egy PS helyet megérhet.
több mint 10 éve
BigBen7 Pittsburgh Steelers 1 223
Brandon Coleman, az kell nekünk 😊 kirakjuk az 1 yardosra oszt áll egyhelybe, megkapja a labdát egyet lép és tácsdán!
több mint 10 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 612
Elkezdődtek az UDFA-igazolások, eddig 2 érdekesebb szerzemény van:
- Chris Elkins OG
- Josh Mauro OLB

A többiek eddig felejthető kategória:
Roy Philon DE, Eric Waters TE, Howard Jones LB, Devon Carrington DB, Brendon Kay QB, Kaycee Ike OT, Will Simmons OG, Ethan Hemer DESoldados
Mauro a maga 281 fontjával nehezen lesz OLB, és egyébként is, ő már a Stanfordon is 3-4 DE-t játszott.

Ő sem egy megváltó, a Cardinalban is csak sérülések miatt kellett előrelépnie a kezdőcsapatba tavaly, igaz utána remekelt, UDFA-ként pedig kimondottan jó fogás. A többiek között tényleg nincs komolyabb név, az erős draft class és az, hogy nem maradt számottevő lyuk a rosteren, elijesztette a jobbfajta undrafted játékosokat. 😊
több mint 10 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Hmm, 4.42őt futott a 193 centi, 95 kilős Martavis.... az elképesztő.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 10 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
McCullers nem futott a kombájnon, harmstring injury miatt... Ez szép kifogás arra, hogy nem is tud futni? 😀desider
Nose Tacklenek 5 yardnál többet nem is kell 😀 az meg megvan neki 2 lépésbőlBigBen7
Csak az a baj, hogy megeszi Archer elől az ebédet... 😀desider
Nem Archer elől eszi meg, hanem mindenki más elől. A szurkolók éhezni fognak a stadionban, de a bevétellel így sem lesz gond😀

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 273 — capitaine du château de Vienne 1487
A depot nyomta Maurot, egy szkút belső info alapjàn, hogy FearDaBeard next generation lehet, ezèr tettem rà a garast.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 567 — 毎日何かを学ぶ
Feltettétek a kérdést miért Béla, a válasz roppant egyszerű,m csak, meg ezt a nevet még egy diszlexiás sem hibázza el 😀 A Worild-Worlids kettősön is rendszeresen megy a balfékeskedés, ezért Ő nekem mától Sanyi és azt sem hibázom el 😀 A névnapjukat majd megtartom magányomban, egy kis pálinkával, mint keresztszülő 😀