NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 10 éve
patriksteelers Pittsburgh Steelers 560
16. helyre sorol minket az nfl.com draft után...

több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
A Harizonra ne vegyetek mérget, nekem nem jön le a twitteréről egy hónapja, hogy akármi terve is lenne Piccbőrben.sutianap
Egyszer élő adásban kijelentette, hogy mindenki tudja, hogy Pittsburgh-be akar visszatérni. Most ezek után mit mondjon? Vagy minden nap el kéne ezt ismételnie nyilvánosan?Soldados
Csak csendben kérdezem: hogy miért JH-tól várjuk a megmentést és a csapat "feltámadását" a draft után, amiről azt állítjuk, hogy jól sikerült...desider
Sem a megmentést, sem a feltámadást nem vár tőle senki.

Depth-et jelentene OLB-poszton, ami jelenleg egyáltalán nincs, illetve azt várjuk, hogy az oltözőben vezér legyen és emellett tanítsa a fiatalokat, azaz Worildsot és Jarvist, a meccsenkénti 10-15 snapjében pedig hasznos legyen még most is.

De ezekre viszont szükségünk van, és ennek vélhetően meg is felel, ezért kellene leigazolni. (Én kb biztos vagyok benne, hogy ez júni 1 után valamikor be is következik.)Soldados
Értem, elfogadom, meg is tudja csinálni. Csak kicsit hype-osnak tűnt most számomra közvetlenül a draft után. 😊desider
Pont az ilyen nüanszokon úszhat el egy szezon, ahogy 2009-ben is (Madison a legjobb spec teamerünk kibaszása -> 4 ret TD-t szívtunk, amíg vissza nem szedtük) és részben tavaly is. Ahhoz, hogy szezon közben egy-egy sérülésnél ne kelljen kapálózni valami azonnali vészterv után, ahhoz épp az ilyen megnyugtató megoldások, döntések kellenek most és nem akkor, amikor már baj van. Azaz bár nem a megváltást várjuk tőle, de mégis életmentő lehet majd a szezon közben. 😊 Mert bizony nagyon fontos igazolás lenne jelenleg, még ha csak depth-nek is jönne.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
Gizinéni Pittsburgh Steelers Clemson Tigers 522
Ezt mi már a draft előtt is mondtuk. Kiesel visszaigazolása volt és maradt kérdőjeles. Legutóbb azt mondta, hogy vet minért nem ír alá. Nálunk meg másra nincs pénz és az egy évre nem is adnánk neki mást.polamalu
Tudom, olvastam... 😊 akárcsak Kiesel-t.
több mint 10 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 567 — 毎日何かを学ぶ
Ezt mi már a draft előtt is mondtuk. Kiesel visszaigazolása volt és maradt kérdőjeles. Legutóbb azt mondta, hogy vet minért nem ír alá. Nálunk meg másra nincs pénz és az egy évre nem is adnánk neki mást.
több mint 10 éve
Gizinéni Pittsburgh Steelers Clemson Tigers 522
A Harizonra ne vegyetek mérget, nekem nem jön le a twitteréről egy hónapja, hogy akármi terve is lenne Piccbőrben.sutianap
Egyszer élő adásban kijelentette, hogy mindenki tudja, hogy Pittsburgh-be akar visszatérni. Most ezek után mit mondjon? Vagy minden nap el kéne ezt ismételnie nyilvánosan?Soldados
Csak csendben kérdezem: hogy miért JH-tól várjuk a megmentést és a csapat "feltámadását" a draft után, amiről azt állítjuk, hogy jól sikerült...desider
Sem a megmentést, sem a feltámadást nem vár tőle senki.

Depth-et jelentene OLB-poszton, ami jelenleg egyáltalán nincs, illetve azt várjuk, hogy az oltözőben vezér legyen és emellett tanítsa a fiatalokat, azaz Worildsot és Jarvist, a meccsenkénti 10-15 snapjében pedig hasznos legyen még most is.

De ezekre viszont szükségünk van, és ennek vélhetően meg is felel, ezért kellene leigazolni. (Én kb biztos vagyok benne, hogy ez júni 1 után valamikor be is következik.)Soldados
Értem, elfogadom, meg is tudja csinálni. Csak kicsit hype-osnak tűnt most számomra közvetlenül a draft után. 😊
több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
A Harizonra ne vegyetek mérget, nekem nem jön le a twitteréről egy hónapja, hogy akármi terve is lenne Piccbőrben.sutianap
Egyszer élő adásban kijelentette, hogy mindenki tudja, hogy Pittsburgh-be akar visszatérni. Most ezek után mit mondjon? Vagy minden nap el kéne ezt ismételnie nyilvánosan?Soldados
Csak csendben kérdezem: hogy miért JH-tól várjuk a megmentést és a csapat "feltámadását" a draft után, amiről azt állítjuk, hogy jól sikerült...desider
Sem a megmentést, sem a feltámadást nem vár tőle senki.

Depth-et jelentene OLB-poszton, ami jelenleg egyáltalán nincs, illetve azt várjuk, hogy az oltözőben vezér legyen és emellett tanítsa a fiatalokat, azaz Worildsot és Jarvist, a meccsenkénti 10-15 snapjében pedig hasznos legyen még most is.

De ezekre viszont szükségünk van, és ennek vélhetően meg is felel, ezért kellene leigazolni. (Én kb biztos vagyok benne, hogy ez júni 1 után valamikor be is következik.)


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 567 — 毎日何かを学ぶ
A Harizonra ne vegyetek mérget, nekem nem jön le a twitteréről egy hónapja, hogy akármi terve is lenne Piccbőrben.sutianap
Egyszer élő adásban kijelentette, hogy mindenki tudja, hogy Pittsburgh-be akar visszatérni. Most ezek után mit mondjon? Vagy minden nap el kéne ezt ismételnie nyilvánosan?Soldados
Csak csendben kérdezem: hogy miért JH-tól várjuk a megmentést és a csapat "feltámadását" a draft után, amiről azt állítjuk, hogy jól sikerült...desider
JH-től nem a megmentést várjuk, hanem a rutint és a mentorálást, nem mellesleg a depth-et
több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Moats-szal nem lehet fixen OLB-ként számolni, szerintem Tomlinék sem ezért hozták. A Billsnél eleinte 4-3-as defense-ben szerepelt linebackerként, tavaly pedig Pettine rendszerében - ami sokkal inkább a 3-4-re hajaz - ILB-t játszott. Szerintem őt elsődlegesen azért igazoltuk le, hogy szükség esetén Timmons mellett ő legyen a másik kezdő ILB, elvégre márciusban még nem tudhatta a stáb, hogy Shazier lesz az első körös választottjuk (és ugye még azt sem lehet biztosra venni, hogy első naptól kezdő lesz, sőt), vagy éppenséggel Spence státusza is kérdéses volt. Meg ugye elküldtük Foote-ot. Szóval én inkább a Williams, Spence, Zumwalt trió között várok olyan versenyt a rosterre kerülésért, ahol döntő tényező lehet az ST-ben nyújtott teljesítmény. Williams egyelőre nem tűnik többnek egy egyszerű two-down run stoppernél, az előző szezon vége felé (/ második felében) Troy LB/S hibrid szerepkörben való egyre gyakoribb alkalmazása is azért volt, hogy Williamst ki tudják váltani (Lake nyilatkozta is a draft alatt, hogy reméli, idén már nem kell annyiszor ezt játszatni Polamaluval), én az ő helyét egyáltalán nem érzem biztosnak az 53-ban. Moats-ét viszont a rutin miatt igen, de úgy, mint első számú csere ILB (vagy eleinte akár kezdő / early-down játékos, Shazier bevethetőségétől függően), nem mint backup edge rusher, mert eddig sem (elsődlegesen) ezt játszotta az NFL-ben. Ezért is mondtam a draft alatt, hogy szinte biztosra vehető és már valószínűleg le is van beszélve Harrison visszaigazolása, mert ellenkező esetben az OLB depth-ünk úgy néz ki, hogy Chris Carter, aki pocsék, és nagyjából ennyi.vassadi
Én pénteken a Shazier picknél teljesen lefagytam. Addig úgy értelmeztem, hogy ILB posztra van Timmons +3 ember, tehát rendben van, esetleg egy hátsó körös pick jöhet (Zumwalt féleség), de alapvetően DL-t kell upgradelni. Mivel bent volt Nix, de nem őt húztuk, csak arra tudok gondolni amit korábban írtál: nem tartották top 15-ös picknek, és inkább BPA-ra mentek. (itt azért megkérdezném, -mivel azóta kiderült hogy Beckham is top célpontunk volt,- ha Beckhamet behúztuk volna, akkor milyen sorsot szántak Brownnak?? vagy 1/15-re hoztunk volna #2 WR-t??)

Így most van 5 ILB (+Zumwalt) és 3 OLB, akik közül Carterről egységes vélemény hogy gyenge, Worilds-nek volt egy jó fél szezonja, JJ pedig hát őszintén szólva semmi olyat nem mutatott tavaly, amitől azt hihetném hogy idén brutál nyomást fog helyezni az irányítóra... ezen szvsz Harrison visszatérése sem fog sokat segíteni, de legalább depth lesz.
Remélem Porter kicsit felfuttatja a passrusht, mert igazából Jonesnál sokszor nem látom hogyan akarja megverni az emberét. Woodley jó volt bullrush-ban, JH pedig karral, spin move-okkal (jól írom?), gyorsasággal operált, de Jonesnál nem látom hogy van egy kiforrott technikája, amivel érvényesülni tudna.

Vissza a draftra: Tuitt a helyén lett húzva, 2. körre várták általában, de vajon Nix-et egyáltalán nem is akartuk, McCullerst meg igen? Ebben mi a ráció?Jan
Lehet volt 4 ILB-nk, de 1 kezdő kaliberű, most már van kettő bitang jó, vagy legalábbis egy bitang jó és egy bitang jónak ígérkező. A draft utáni elemzéseknél volt, ahol leírták, hogy ebben olyan domináns duó lehetőség van, mint amilyen a Friscónál a Bowman-Willis kettős lett.

A Nix-kérdésre pedig azt tudom írni, hogy abban a kényelmes helyzetben voltunk, hogy mindkettő bent volt a 2. körben, így választhattak, hogy Tuitt, vagy Nix és Tuitt mellett döntöttek, nyilván őt tartották jobb value-nak és jobb, kiforrottabb játékosnak.

Beckham pedig rajta volt a listánkon, de ez nem jelenti azt, hogy őt hoztuk volna, ha bent van. Ezt sosem tudjuk meg, kát is belemenni ilyen feltételezésekbe.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
Gizinéni Pittsburgh Steelers Clemson Tigers 522
A Harizonra ne vegyetek mérget, nekem nem jön le a twitteréről egy hónapja, hogy akármi terve is lenne Piccbőrben.sutianap
Egyszer élő adásban kijelentette, hogy mindenki tudja, hogy Pittsburgh-be akar visszatérni. Most ezek után mit mondjon? Vagy minden nap el kéne ezt ismételnie nyilvánosan?Soldados
Csak csendben kérdezem: hogy miért JH-tól várjuk a megmentést és a csapat "feltámadását" a draft után, amiről azt állítjuk, hogy jól sikerült...
több mint 10 éve
Jan Pittsburgh Steelers 5 065 — Steelers fan
Moats-szal nem lehet fixen OLB-ként számolni, szerintem Tomlinék sem ezért hozták. A Billsnél eleinte 4-3-as defense-ben szerepelt linebackerként, tavaly pedig Pettine rendszerében - ami sokkal inkább a 3-4-re hajaz - ILB-t játszott. Szerintem őt elsődlegesen azért igazoltuk le, hogy szükség esetén Timmons mellett ő legyen a másik kezdő ILB, elvégre márciusban még nem tudhatta a stáb, hogy Shazier lesz az első körös választottjuk (és ugye még azt sem lehet biztosra venni, hogy első naptól kezdő lesz, sőt), vagy éppenséggel Spence státusza is kérdéses volt. Meg ugye elküldtük Foote-ot. Szóval én inkább a Williams, Spence, Zumwalt trió között várok olyan versenyt a rosterre kerülésért, ahol döntő tényező lehet az ST-ben nyújtott teljesítmény. Williams egyelőre nem tűnik többnek egy egyszerű two-down run stoppernél, az előző szezon vége felé (/ második felében) Troy LB/S hibrid szerepkörben való egyre gyakoribb alkalmazása is azért volt, hogy Williamst ki tudják váltani (Lake nyilatkozta is a draft alatt, hogy reméli, idén már nem kell annyiszor ezt játszatni Polamaluval), én az ő helyét egyáltalán nem érzem biztosnak az 53-ban. Moats-ét viszont a rutin miatt igen, de úgy, mint első számú csere ILB (vagy eleinte akár kezdő / early-down játékos, Shazier bevethetőségétől függően), nem mint backup edge rusher, mert eddig sem (elsődlegesen) ezt játszotta az NFL-ben. Ezért is mondtam a draft alatt, hogy szinte biztosra vehető és már valószínűleg le is van beszélve Harrison visszaigazolása, mert ellenkező esetben az OLB depth-ünk úgy néz ki, hogy Chris Carter, aki pocsék, és nagyjából ennyi.vassadi
Én pénteken a Shazier picknél teljesen lefagytam. Addig úgy értelmeztem, hogy ILB posztra van Timmons +3 ember, tehát rendben van, esetleg egy hátsó körös pick jöhet (Zumwalt féleség), de alapvetően DL-t kell upgradelni. Mivel bent volt Nix, de nem őt húztuk, csak arra tudok gondolni amit korábban írtál: nem tartották top 15-ös picknek, és inkább BPA-ra mentek. (itt azért megkérdezném, -mivel azóta kiderült hogy Beckham is top célpontunk volt,- ha Beckhamet behúztuk volna, akkor milyen sorsot szántak Brownnak?? vagy 1/15-re hoztunk volna #2 WR-t??)

Így most van 5 ILB (+Zumwalt) és 3 OLB, akik közül Carterről egységes vélemény hogy gyenge, Worilds-nek volt egy jó fél szezonja, JJ pedig hát őszintén szólva semmi olyat nem mutatott tavaly, amitől azt hihetném hogy idén brutál nyomást fog helyezni az irányítóra... ezen szvsz Harrison visszatérése sem fog sokat segíteni, de legalább depth lesz.
Remélem Porter kicsit felfuttatja a passrusht, mert igazából Jonesnál sokszor nem látom hogyan akarja megverni az emberét. Woodley jó volt bullrush-ban, JH pedig karral, spin move-okkal (jól írom?), gyorsasággal operált, de Jonesnál nem látom hogy van egy kiforrott technikája, amivel érvényesülni tudna.

Vissza a draftra: Tuitt a helyén lett húzva, 2. körre várták általában, de vajon Nix-et egyáltalán nem is akartuk, McCullerst meg igen? Ebben mi a ráció?
több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
A Harizonra ne vegyetek mérget, nekem nem jön le a twitteréről egy hónapja, hogy akármi terve is lenne Piccbőrben.sutianap
Egyszer élő adásban kijelentette, hogy mindenki tudja, hogy Pittsburgh-be akar visszatérni. Most ezek után mit mondjon? Vagy minden nap el kéne ezt ismételnie nyilvánosan?


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 379
Más. Nézem, hallgatom az első két fiúnk interjúját és miközben az jön le, hogy szerény srácok, rádöbbenek, hogy tudnak beszélni, no és értem is őket nem minden második szavuk valami feka cucc....
több mint 10 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 567 — 毎日何かを学ぶ
Az, hogy nem tesz ki képeket folyamatosan. Nem mindig tette, meg láttam én láb edzést, fekve nyomást az instagramon.
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 273 — capitaine du château de Vienne 1487
másodikán volt Boróban, akkor fázott mint a kutya, azt volt még egy nap, talán hatodikán mikor borigatta a traktorkereket, de nem lelkes


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 567 — 毎日何かを学ぶ
Szerintem meg van. Nem véletlenül nem állt le az edzéssel. Senki nem kereste, nem hallottuk, vagyis nem hinném, hogy csak kedvtelésből nyomja ugyanolyan elánnal. Meg a visszavonulást sem jelentette be. Ha nem lenne terve akkor már visszavonult volna. sztem
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 273 — capitaine du château de Vienne 1487
A Harizonra ne vegyetek mérget, nekem nem jön le a twitteréről egy hónapja, hogy akármi terve is lenne Piccbőrben.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Az érveidet elolvasva az LB-s résszel teljesen egyetértek.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 612
OL (9) - Beachum, Foster, Pouncey, DeCastro, Adams, Gilbert, Wallace, Embernate, Johnson - az első hét hely egészen tuti, Embernate-nek nem nagyon vagy vetélytársa a 2. számú csere OG-posztra, a 2. számú csere OT-posztért pedig Johnsonnak Whimpert kell(ene) kiütnie.Soldados
Én ezt kicsit másképp látom. Szerintem Johnson helye fix, mivel gyakorlatilag minden poszton bevethető a falban, és szerintem semmiképpen sem fogják megkockáztatni, hogy valaki elvigye PS-ről (az ötödik kör végi draftpozíció ne tévesszen meg senkit, valamivel gyengébb classban simán kimehetett volna a középső körökben, bár engem így is meglepett, hogy idáig csúszott). Szóval én jelen állás szerint - ha nem jön vissza mondjuk Velasco, igaz 3rd string center létére Wallace se volt rossz kezdőként - Embernate-Whimper csatát várok az utolsó kiadó helyért: (pocsék, de) OG és OT poszton is bevethető veterán vs. rutintalan egykori UDFA, aki első szezonját ráadásul teljes egészében IR-en töltötte.

LB (9) - Jarvis, Worilds, Carter, Harrison(!), Timmons, Shazier, Vince Williams, Zumwalt, Spence - Carter-Moats OLB-cserepárossal nem lehet nekimenni a szezonnak, szóval én Harrisonnal számolok. Én az első nyolcban biztos vagyok, Spence-nek Moatsot kell(ene) kiütnie a rosterről azzal, hogy jobb lesz nála spec teamben. Zumwalt helyét épp azért nem gondolom kérdésesnek, mert ő abban szinte tuti jó lesz. Ha nincs Harrison, akkor helyére jön Moats - elég markáns különbség (lenne).Soldados
Moats-szal nem lehet fixen OLB-ként számolni, szerintem Tomlinék sem ezért hozták. A Billsnél eleinte 4-3-as defense-ben szerepelt linebackerként, tavaly pedig Pettine rendszerében - ami sokkal inkább a 3-4-re hajaz - ILB-t játszott. Szerintem őt elsődlegesen azért igazoltuk le, hogy szükség esetén Timmons mellett ő legyen a másik kezdő ILB, elvégre márciusban még nem tudhatta a stáb, hogy Shazier lesz az első körös választottjuk (és ugye még azt sem lehet biztosra venni, hogy első naptól kezdő lesz, sőt), vagy éppenséggel Spence státusza is kérdéses volt. Meg ugye elküldtük Foote-ot. Szóval én inkább a Williams, Spence, Zumwalt trió között várok olyan versenyt a rosterre kerülésért, ahol döntő tényező lehet az ST-ben nyújtott teljesítmény. Williams egyelőre nem tűnik többnek egy egyszerű two-down run stoppernél, az előző szezon vége felé (/ második felében) Troy LB/S hibrid szerepkörben való egyre gyakoribb alkalmazása is azért volt, hogy Williamst ki tudják váltani (Lake nyilatkozta is a draft alatt, hogy reméli, idén már nem kell annyiszor ezt játszatni Polamaluval), én az ő helyét egyáltalán nem érzem biztosnak az 53-ban. Moats-ét viszont a rutin miatt igen, de úgy, mint első számú csere ILB (vagy eleinte akár kezdő / early-down játékos, Shazier bevethetőségétől függően), nem mint backup edge rusher, mert eddig sem (elsődlegesen) ezt játszotta az NFL-ben. Ezért is mondtam a draft alatt, hogy szinte biztosra vehető és már valószínűleg le is van beszélve Harrison visszaigazolása, mert ellenkező esetben az OLB depth-ünk úgy néz ki, hogy Chris Carter, aki pocsék, és nagyjából ennyi.
több mint 10 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 567 — 毎日何かを学ぶ
Elkezdődtek az UDFA-igazolások, eddig 2 érdekesebb szerzemény van:
- Chris Elkins OG
- Josh Mauro DE

A többiek eddig felejthető kategória:
Roy Philon DE, Eric Waters TE, Howard Jones LB, Devon Carrington DB, Brendon Kay QB, Kaycee Ike OT, Will Simmons OG, Ethan Hemer DESoldados
Colbert szavai alapján Howard Jones érdekes OLB-project lehet. A draftolásán is gondolkodtak, csak nem volt elég pickünk, de az ő megszerzése volt az egyik legfőbb prioritásunk az UDFA-k között. Nagyon termékeny volt div II-ben az egyetemen és állítólag tetszett a szakembereinknek a combine-on és a private workouton is.Soldados
Jó az ilyet hallani, mert azt gondolom egy csapat draftját komolyan meghatározza, hogy a hátsó körökben mennyire tud értékes embert hozni. És ez talán hatványozottan igaz az udfa helyekre.
Mondjuk az idei draftot nehéz lenne már túlszárnyalni. Nem is értem, nem ehhez szoktam 😀Klaci79
Most örülünk Vincent (Laci), de azért várjuk meg, hogy ezek a nagyon tehetségnek kikiáltott srácok be is váltsák a hozzájuk fűzött reményt. Én is remélem, hogy be fogják, persze.polamalu
Tavaly megkaptuk, hogy ugye nem lett igazán jó a draft, már ami az azonnali beépülést illeti és Bell kivételével nem is sikerült azonnal az upgrade. Ugye JJ vagy Wheaton illetve Shamarko esetében azt is tudtuk, hogy idő kell a beépüléshez és ha ez igaz, akkor lassan ők is szép reményekkel kecsegtetnek.
Viszont most természetesen nem elkiabálva Béla és Tuitt is upgrade lehet, sőt nem elképzelhetetlen, hogy Martavis Bryant is megcéloz egy kezdő pozíciót.
(Nyilván persze az elemzésekből kiindulva és a reményeimből.)Klaci79
Bélám mindenképpen, az nem vitás, hiszen nincs igazán olyan a keretben akit ne tudna a TC alatt legyűrni, rutin ide vagy oda. Tuitt pedig a vékony fal miatt szintén könnyen lehet kezdő is akár, de mindkét srác szerintem (hacsak nem valami hatalmasat alkotnak) úgy kezd majd mint JJ, csere 1-4 meccsen aztán amikor felpörgött akkor kezdő. A csere időszakban egyre több játékidőt kapva. Legalábbis én ezt remélem és csak így tudom elképzelni. Egyébként jelenleg kánikulát jósolnak a Családi nap idejére.
több mint 10 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 811
Elkezdődtek az UDFA-igazolások, eddig 2 érdekesebb szerzemény van:
- Chris Elkins OG
- Josh Mauro DE

A többiek eddig felejthető kategória:
Roy Philon DE, Eric Waters TE, Howard Jones LB, Devon Carrington DB, Brendon Kay QB, Kaycee Ike OT, Will Simmons OG, Ethan Hemer DESoldados
Colbert szavai alapján Howard Jones érdekes OLB-project lehet. A draftolásán is gondolkodtak, csak nem volt elég pickünk, de az ő megszerzése volt az egyik legfőbb prioritásunk az UDFA-k között. Nagyon termékeny volt div II-ben az egyetemen és állítólag tetszett a szakembereinknek a combine-on és a private workouton is.Soldados
Jó az ilyet hallani, mert azt gondolom egy csapat draftját komolyan meghatározza, hogy a hátsó körökben mennyire tud értékes embert hozni. És ez talán hatványozottan igaz az udfa helyekre.
Mondjuk az idei draftot nehéz lenne már túlszárnyalni. Nem is értem, nem ehhez szoktam 😀Klaci79
Most örülünk Vincent (Laci), de azért várjuk meg, hogy ezek a nagyon tehetségnek kikiáltott srácok be is váltsák a hozzájuk fűzött reményt. Én is remélem, hogy be fogják, persze.polamalu
Tavaly megkaptuk, hogy ugye nem lett igazán jó a draft, már ami az azonnali beépülést illeti és Bell kivételével nem is sikerült azonnal az upgrade. Ugye JJ vagy Wheaton illetve Shamarko esetében azt is tudtuk, hogy idő kell a beépüléshez és ha ez igaz, akkor lassan ők is szép reményekkel kecsegtetnek.
Viszont most természetesen nem elkiabálva Béla és Tuitt is upgrade lehet, sőt nem elképzelhetetlen, hogy Martavis Bryant is megcéloz egy kezdő pozíciót.
(Nyilván persze az elemzésekből kiindulva és a reményeimből.)
több mint 10 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 567 — 毎日何かを学ぶ
Elkezdődtek az UDFA-igazolások, eddig 2 érdekesebb szerzemény van:
- Chris Elkins OG
- Josh Mauro DE

A többiek eddig felejthető kategória:
Roy Philon DE, Eric Waters TE, Howard Jones LB, Devon Carrington DB, Brendon Kay QB, Kaycee Ike OT, Will Simmons OG, Ethan Hemer DESoldados
Colbert szavai alapján Howard Jones érdekes OLB-project lehet. A draftolásán is gondolkodtak, csak nem volt elég pickünk, de az ő megszerzése volt az egyik legfőbb prioritásunk az UDFA-k között. Nagyon termékeny volt div II-ben az egyetemen és állítólag tetszett a szakembereinknek a combine-on és a private workouton is.Soldados
Jó az ilyet hallani, mert azt gondolom egy csapat draftját komolyan meghatározza, hogy a hátsó körökben mennyire tud értékes embert hozni. És ez talán hatványozottan igaz az udfa helyekre.
Mondjuk az idei draftot nehéz lenne már túlszárnyalni. Nem is értem, nem ehhez szoktam 😀Klaci79
Most örülünk Vincent (Laci), de azért várjuk meg, hogy ezek a nagyon tehetségnek kikiáltott srácok be is váltsák a hozzájuk fűzött reményt. Én is remélem, hogy be fogják, persze.
több mint 10 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 811
Elkezdődtek az UDFA-igazolások, eddig 2 érdekesebb szerzemény van:
- Chris Elkins OG
- Josh Mauro DE

A többiek eddig felejthető kategória:
Roy Philon DE, Eric Waters TE, Howard Jones LB, Devon Carrington DB, Brendon Kay QB, Kaycee Ike OT, Will Simmons OG, Ethan Hemer DESoldados
Colbert szavai alapján Howard Jones érdekes OLB-project lehet. A draftolásán is gondolkodtak, csak nem volt elég pickünk, de az ő megszerzése volt az egyik legfőbb prioritásunk az UDFA-k között. Nagyon termékeny volt div II-ben az egyetemen és állítólag tetszett a szakembereinknek a combine-on és a private workouton is.Soldados
Jó az ilyet hallani, mert azt gondolom egy csapat draftját komolyan meghatározza, hogy a hátsó körökben mennyire tud értékes embert hozni. És ez talán hatványozottan igaz az udfa helyekre.
Mondjuk az idei draftot nehéz lenne már túlszárnyalni. Nem is értem, nem ehhez szoktam 😀
több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Elkezdődtek az UDFA-igazolások, eddig 2 érdekesebb szerzemény van:
- Chris Elkins OG
- Josh Mauro DE

A többiek eddig felejthető kategória:
Roy Philon DE, Eric Waters TE, Howard Jones LB, Devon Carrington DB, Brendon Kay QB, Kaycee Ike OT, Will Simmons OG, Ethan Hemer DESoldados
Colbert szavai alapján Howard Jones érdekes OLB-project lehet. A draftolásán is gondolkodtak, csak nem volt elég pickünk, de az ő megszerzése volt az egyik legfőbb prioritásunk az UDFA-k között. Nagyon termékeny volt div II-ben az egyetemen és állítólag tetszett a szakembereinknek a combine-on és a private workouton is.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Íme egy draft utáni 53-as roster tipp tőlem:

Offense (25):
QB (3) - Ben, Gradkowski, Jones - ez adott, nincs kérdés

RB (3) - Bell, Blount, Archer - ez sem kérdéses

FB (1) - Will Johnson - nagyon meglepne, ha nem kerülne rosterre, vetélytársa sincs

WR (6) - Brown, Wheaton, Moore, Bryant, DHB, Moye - nem biztos, hogy 6 WR lesz rosteren, de az első 4 helye biztos, ha 5 lesz, akkor az utolsó helyért nagy verseny lesz, amibe akár Justin Brown is beleszólhat

TE: (3) - Miller, Spaeth, Palmer - Az első kettő tuti, én Blanchflowerben nem hiszek, de nagyon jó TC-vel versenyben lehet a 3. helyért Paulsonnal együtt.

OL (9) - Beachum, Foster, Pouncey, DeCastro, Adams, Gilbert, Wallace, Embernate, Johnson - az első hét hely egészen tuti, Embernate-nek nem nagyon vagy vetélytársa a 2. számú csere OG-posztra, a 2. számú csere OT-posztért pedig Johnsonnak Whimpert kell(ene) kiütnie.

Defense (25):
DL (6) - McLendon, Heyward, Thomas, Tuitt, Fangupo, Nick Williams - Az első 4 a tuti. Fangupo McCullers-szel, Williams pedig Arnfelttel versenyzik majd a rosterért.

LB (9) - Jarvis, Worilds, Carter, Harrison(!), Timmons, Shazier, Vince Williams, Zumwalt, Spence - Carter-Moats OLB-cserepárossal nem lehet nekimenni a szezonnak, szóval én Harrisonnal számolok. Én az első nyolcban biztos vagyok, Spence-nek Moatsot kell(ene) kiütnie a rosterről azzal, hogy jobb lesz nála spec teamben. Zumwalt helyét épp azért nem gondolom kérdésesnek, mert ő abban szinte tuti jó lesz. Ha nincs Harrison, akkor helyére jön Moats - elég markáns különbség (lenne).

SEC (10) - Ike, Allen, Gay, Troy, Mitchell, Allen, Shamarko, Richardson, Blake, Golden - az 7 a biztos, a másik háromnál McCainnel kiegészülve a spec teamben betöltött hasznosságúkkal kerülhetnek rosterre. Azt is el tudom képzelni, hogy csak 9 sec-playa lesz és akkor jöhet egy 10. LB Moats személyében

K (1) - Szusi - nincs vetélytársa

P (1) - Podlesh - Itt még érdekes lehet Winggel a verseny, de én a rutinban hiszek.

LS (1) - Warren - többször azt hitték már, hogy lecserélik egy fiatalabb, azaz olcsóbb emberre, de ez eddig nem történt meg, szerintem most sem fog, jön a 10. szezonja.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
JH-t én az öltözőben tartom upgrade-nek,a pályán már nem annyira.Blitzburgh
JH csere lenne, de egyrészt kiváló tanítója lehetne a Worilds-Jarvis párosnak, másrészt fontos lenne az öltözőben és a meccsenkénti 10-15 snapnél (frissen) még nagy szolgálatot is tehet nekünk, plusz ugye megfelelő depth-et biztosítana, mert Carter és Moats ezt azért nem jelenti jelenleg.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!