NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 10 éve
Béczkó 1 264
Soldados és ha mondjuk megbukik 2015 re ez a front 7? Akkor merre tovább? Én úgy vagyok vele, hogy kellenek a fiatalok, de veterán játékos is kell (lehetőleg minél több).
több mint 10 éve
Blitzburgh Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 1 255 — Hunt for 7.
 www.behindthesteelcurtain.com/2014/5/24/5747260/steelers-starting-defense-depth-chart-2014
több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
 www.nfl.com/news/story/0ap2000000353115/article/pittsburgh-steelers-poised-to-dominate-with-rejuvenated-defense

Szerintetek is így van?Béczkó
Én ezt a draft után leírtam, hogy egyértelmű statement volt a draft, hogy elsődleges, hogy ismét domináns védelmet építsünk és ehhez most tehetségeket illetően minden adott. De én a Steelers hagyományaihoz méltó védelmet még nem 2014-re várom, hanem 2015-re. Akkorra viszont dominálnia kell ennek a front-7-nek, amit szinte kizárólag 1. és 2. körös pickekből építettünk (McLendon az egyedüli kivétel)! Ha bejönnek a játékosok, akkor nagyon brutális védelem alakulhat ki 1-2 éven belül.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
zzz888 Pittsburgh Steelers 490 — zal8888@gmail.com
 www.nfl.com/news/story/0ap2000000353115/article/pittsburgh-steelers-poised-to-dominate-with-rejuvenated-defense

Szerintetek is így van?Béczkó
jó lenne... de nem tudom, hogy tuitt és saci a front7-ben mennyire fog első évben bevágódni, mert lebó bácsihoz kelleni szokott egy két év, a tehetségük megvan hozzá. tudom hogy amikor mi nyerjük a gyűrűket akkor inkább a D szokott dominálni, de úgy érzem, hogy jövőre egy átlagnál jobb D és egy majdnem elit offense lesz nálunk, muncsák sokat fog segíteni ezen, és bell blount árcser meg egészen kiváló futóeccség lesz... de ki tudja, én még kezdő vagyok... 😀
több mint 10 éve
Béczkó 1 264
 www.nfl.com/news/story/0ap2000000353115/article/pittsburgh-steelers-poised-to-dominate-with-rejuvenated-defense

Szerintetek is így van?
több mint 10 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Én örülnék, de nem tudom mennyire vannak ezzel így Rúnáék.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 273 — capitaine du château de Vienne 1487
Szerintem Harrison esetén lehet, Holmesban már nem vagyok biztos---kishaszi
SB MVP-t nem vesszük vissza visszavonulás előtt??? De.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Szerintem Harrison esetén lehet, Holmesban már nem vagyok biztos---

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 10 éve
Big B Pittsburgh Steelers 62
Szerintem meg James Harrison-t átküldtük a tigrisekhez kémkedni, Holmes-t meg a Jets-hez 😊

Most gyorsan vissza kell őket venni, hogy le tudják adni a jelentésüket 😊

Viccet félretéve:

Mennyire elképzelhető, hogy bármelyikük esetében is, ha nem sikerül megállapodni velük és ez miatt visszavonulnak inkább, akkor is visszaveszi őket a csapat 1 napra, hogy Steelers-ként vonulhassanak vissza?
több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Harrison és Holmes esete nagyon más. Abban közös, hogy mind a kettőjük rutinja nagyon jól jönne a fiatal OLB, WR corp mögé.

JH anno még akart egy utolsó zsíros szerződést, mi már ugye ezt nem tudtuk neki megadni. Kapott a tigriseknél egy kétévest, amiből egyet legyűrt, aztán cut. Ma már nincs választása, és nem is akar már nagy lét, itt akar még játszani és visszavonulni. Jól tudja, hogy itt nagy hozzáadott értéke van, szeretik, tisztelik.

Holmes-t mi rúgtuk ki, ezt ne feledje senki. Én nem nagyon emlékszem olyanra, hogy ilyen embert visszavettünk. (Burress sem azért ment, mert rosszfiú volt, hanem azért, mert Wardot választotta a csapat) Persze lehet, hogy azóta a felek kibékültek, hogy másként nézünk rá, de Én nem vennék mérget rá, hogy visszavesszük, még akkor sem, ha pénz lenne rá. Sokkal inkább azt gondolom, hogy őt esetleges (ne adja az ég, de ugye benne van...) sérülések esetén hoznánk..

Egyébként soha nem volt még 8 milla a CAP alatt a rookie kontraktusok előtt. Nincs kétségem, hogy vetminért két embert simántudunk hozni.Klemó
Csak 2 apró pontostás:
- JH nem még egy zsíros szerződést akart, hanem nem ment bele a paycutba, ezért kirúgtuk
- Holmes-t nem kirúgtuk, hanem eltrédeltük

Holmes--t akkor a kisebb balhéi miatt küldtük más csapathoz, azóta viszont nem volt félrelépése, így nem látom okát, hogy miért ne hozhatnánk vissza, ahogy Burress-szel is tettük.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 273 — capitaine du château de Vienne 1487
Bang megin megtartja az ÓL-partit


Dr. IÁcsel bézbó meccset spanolgatott

Dan Roo életművázát


Harrizon diznilendbe

Szakáll golfiskolát nyitott

JA Spenc nem aggya fő!


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 056 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
Ne feledjük, hogy még a draftolt srácok nagy részének sincs szerződése, vagyis az a 8 milla máris nem olyan bő keret 😉polamalu
Az újoncok szerződése kb 1,5 millát visz el a capből, mert csak Shazier és Tuitt bére fér be a TOP 51-be. Júni 1-től kb 7,8M lesz a capspace, szóval a rookie szerződések után is marad kb 6,3M, ebből azért meg lehet oldani mind3 embert és még marad is némi lóvé a szezon tartalékra.
több mint 10 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 811
csak éppen ugye Kiesel nem akar vetminért játszani...legutolsó infók szerint
több mint 10 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 567 — 毎日何かを学ぶ
A soha egy kis túlzás, lehet, hogy az elmúlt pár évben nem. Viszont az sem jó megoldás, ha megint nullára futunk, mert egy sérülés esetén megint komoly kényszerpályán lennénk. Én sem látok egyébként sok esélyt Holmes-ba (vissza hozatalában). JH gyakorlatilag le van rendezve, szerintem a megállapodást is megkötötték, jún. 1 dátummal. Nekem Kiesel kérdésesebb. Szerintem Ő fontosabb lenne a falnak és ezzel a csapatnak is.
több mint 10 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 379
Harrison és Holmes esete nagyon más. Abban közös, hogy mind a kettőjük rutinja nagyon jól jönne a fiatal OLB, WR corp mögé.

JH anno még akart egy utolsó zsíros szerződést, mi már ugye ezt nem tudtuk neki megadni. Kapott a tigriseknél egy kétévest, amiből egyet legyűrt, aztán cut. Ma már nincs választása, és nem is akar már nagy lét, itt akar még játszani és visszavonulni. Jól tudja, hogy itt nagy hozzáadott értéke van, szeretik, tisztelik.

Holmes-t mi rúgtuk ki, ezt ne feledje senki. Én nem nagyon emlékszem olyanra, hogy ilyen embert visszavettünk. (Burress sem azért ment, mert rosszfiú volt, hanem azért, mert Wardot választotta a csapat) Persze lehet, hogy azóta a felek kibékültek, hogy másként nézünk rá, de Én nem vennék mérget rá, hogy visszavesszük, még akkor sem, ha pénz lenne rá. Sokkal inkább azt gondolom, hogy őt esetleges (ne adja az ég, de ugye benne van...) sérülések esetén hoznánk..

Egyébként soha nem volt még 8 milla a CAP alatt a rookie kontraktusok előtt. Nincs kétségem, hogy vetminért két embert simántudunk hozni.
több mint 10 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 567 — 毎日何かを学ぶ
Ne feledjük, hogy még a draftolt srácok nagy részének sincs szerződése, vagyis az a 8 milla máris nem olyan bő keret 😉
több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Szerintem nem jönne rosszul Holmes, mivel elég tapasztalatlan a WR-corp. Brown és Moore a 2 kipróbált harcos, Wheaton és Bryant szinte rookie-nak tekinthető, úgyhogy bőven elférne Holmes. 😉Soldados
hogyne, nem jonne rosszul...de van ra penz? nincs...xtaki
Júni 1. után simán van rá pénz. Ráadásul Holmes-ért nem vetekednek, mivel a Jets-es éveiben nem volt produktív és állandóan sérülésekkel küzdött, plusz úgy tűnik, ő is ide szeretne jönni. Szóval könnyedén és olcsón megszerezhető lenne.Soldados
mennyi szabadul fel jun 1 utan?
eleg lesz JH-ra, Kieselre, Holmes-ra is?xtaki
Kb mindhárom vetminért jöhetne és emlékeim szerint 8 milla szabadul fel. Ráadásul a 3-ból én Keiselre egyre kisebb sanszot látok.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
xtaki Pittsburgh Steelers 3 318
Szerintem nem jönne rosszul Holmes, mivel elég tapasztalatlan a WR-corp. Brown és Moore a 2 kipróbált harcos, Wheaton és Bryant szinte rookie-nak tekinthető, úgyhogy bőven elférne Holmes. 😉Soldados
hogyne, nem jonne rosszul...de van ra penz? nincs...xtaki
Júni 1. után simán van rá pénz. Ráadásul Holmes-ért nem vetekednek, mivel a Jets-es éveiben nem volt produktív és állandóan sérülésekkel küzdött, plusz úgy tűnik, ő is ide szeretne jönni. Szóval könnyedén és olcsón megszerezhető lenne.Soldados
mennyi szabadul fel jun 1 utan?
eleg lesz JH-ra, Kieselre, Holmes-ra is?
több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Szerintem nem jönne rosszul Holmes, mivel elég tapasztalatlan a WR-corp. Brown és Moore a 2 kipróbált harcos, Wheaton és Bryant szinte rookie-nak tekinthető, úgyhogy bőven elférne Holmes. 😉Soldados
hogyne, nem jonne rosszul...de van ra penz? nincs...xtaki
Júni 1. után simán van rá pénz. Ráadásul Holmes-ért nem vetekednek, mivel a Jets-es éveiben nem volt produktív és állandóan sérülésekkel küzdött, plusz úgy tűnik, ő is ide szeretne jönni. Szóval könnyedén és olcsón megszerezhető lenne.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
xtaki Pittsburgh Steelers 3 318
Szerintem nem jönne rosszul Holmes, mivel elég tapasztalatlan a WR-corp. Brown és Moore a 2 kipróbált harcos, Wheaton és Bryant szinte rookie-nak tekinthető, úgyhogy bőven elférne Holmes. 😉Soldados
hogyne, nem jonne rosszul...de van ra penz? nincs...
több mint 10 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 567 — 毎日何かを学ぶ
McCullersről is van egy szösszenet Laci "tollából" az oldalon. Akit érdekel.
több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Szerintem nem jönne rosszul Holmes, mivel elég tapasztalatlan a WR-corp. Brown és Moore a 2 kipróbált harcos, Wheaton és Bryant szinte rookie-nak tekinthető, úgyhogy bőven elférne Holmes. 😉


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 567 — 毎日何かを学ぶ
JH szinte tuti, júni 1 után. Santoniót és ezt a nyilatkozatot én is olvastam, de sztem a draft után már nincs rá szükség, megvan a fiatal magas célpont. Olcsóbban ráadásul.polamalu
Holmes-nak nem is Bryant lenne a riválisa, teljesen más felépítésű és stílusú játékosok.
Inkább Moore-ral csatázhatna a pályára kerülésért.laby
Máshol szerintem megvoltunk amúgy is. Én a szűkös anyagiak miatt nem látok rá reális esélyt. Még akkor sem, ha annó szerettük.
több mint 10 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
JH szinte tuti, júni 1 után. Santoniót és ezt a nyilatkozatot én is olvastam, de sztem a draft után már nincs rá szükség, megvan a fiatal magas célpont. Olcsóbban ráadásul.polamalu
Holmes-nak nem is Bryant lenne a riválisa, teljesen más felépítésű és stílusú játékosok.
Inkább Moore-ral csatázhatna a pályára kerülésért.

több mint 10 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 567 — 毎日何かを学ぶ
JH szinte tuti, júni 1 után. Santoniót és ezt a nyilatkozatot én is olvastam, de sztem a draft után már nincs rá szükség, megvan a fiatal magas célpont. Olcsóbban ráadásul.