NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 10 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Shazier rögtön az első OTA edzésen az első csapatban kapott helyet.vassadi
Na ez az OTA igazán komoly meglepetése. Nálunk ez nagyon nem szokás. Már az is ritka, mint a fehér holló nálunk, hogy egy rookie a TC-ben megnyerje a positional battle-t és így rögtön kezdő legyen az első NFL-meccsén, de hogy már vki élete első NFL-edzésén az 1. csapattal gyakoroljon az nagyon durva a Steelers-nél. Ilyenre így hirtelen nem is emlékszem. És ezt még lehet tetézni azzal, hogy a LeBeau-érában minden front-7-ben szereplő játékosnak legalább egy tanuló évre volt szüksége ahhoz, hogy kezdőbe kerüljön, akármekkora tehetség is volt.

Szóval ez azért überdurva, így több dologban is rendkívül árulkodó: egyrészt óriási need volt az ILB a vezetés szerint, másrészt Shazierben nagyon nagy potenciált látnak.Soldados
Soldi, most lehet furán fogsz nézni rám, de nekem nem is akkora meglepetés. Arra gondolok, hogy említed a vezetőség szerinti álláspontot az ILB need szintjéről, akkor elég csak visszagondolni az utóbbi idők Run-D-jére. 15 yardokat futnak ellenünk, és meccsenként 3-4 ordas nagy futás play...
..és akkor kicsit ezzel hízelegnek szavaidnak: a mindenkori D alapja a futás megfogása, ha passzbuzi az O, ha nem. 😉

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 10 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 811
Shazier rögtön az első OTA edzésen az első csapatban kapott helyet.vassadi
Na ez az OTA igazán komoly meglepetése. Nálunk ez nagyon nem szokás. Már az is ritka, mint a fehér holló nálunk, hogy egy rookie a TC-ben megnyerje a positional battle-t és így rögtön kezdő legyen az első NFL-meccsén, de hogy már vki élete első NFL-edzésén az 1. csapattal gyakoroljon az nagyon durva a Steelers-nél. Ilyenre így hirtelen nem is emlékszem. És ezt még lehet tetézni azzal, hogy a LeBeau-érában minden front-7-ben szereplő játékosnak legalább egy tanuló évre volt szüksége ahhoz, hogy kezdőbe kerüljön, akármekkora tehetség is volt.

Szóval ez azért überdurva, így több dologban is rendkívül árulkodó: egyrészt óriási need volt az ILB a vezetés szerint, másrészt Shazierben nagyon nagy potenciált látnak.Soldados
Azért ez csak a múltat nézve meglepetés! Elnézve a jelent ez csak abban az esetben nem így lett volna, ha Pola gyakorol ILB-ben. Béla ráadásul úgy tűnik nem az a játékos, mint volt JJ, hogy majd 1-2 év elteltével, meg ha ezt meg azt megtanulja akkor lehet kezdő.
több mint 10 éve
Blitzburgh Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 1 255 — Hunt for 7.
A war room-ban a falon,a draft board szélén mik azok a számok?
Fentről lefelé csökken 1.58,1.59,1.60.
több mint 10 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 567 — 毎日何かを学ぶ
Már máik fórumon átbeszéltük, hogy a srác sima camp body, a PS be kerülés is csoda lenne.
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 273 — capitaine du château de Vienne 1487
Deion Belue kb CB claim Steelers, Àdi kèrèsère 8-)


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Shazier rögtön az első OTA edzésen az első csapatban kapott helyet.vassadi
Na ez az OTA igazán komoly meglepetése. Nálunk ez nagyon nem szokás. Már az is ritka, mint a fehér holló nálunk, hogy egy rookie a TC-ben megnyerje a positional battle-t és így rögtön kezdő legyen az első NFL-meccsén, de hogy már vki élete első NFL-edzésén az 1. csapattal gyakoroljon az nagyon durva a Steelers-nél. Ilyenre így hirtelen nem is emlékszem. És ezt még lehet tetézni azzal, hogy a LeBeau-érában minden front-7-ben szereplő játékosnak legalább egy tanuló évre volt szüksége ahhoz, hogy kezdőbe kerüljön, akármekkora tehetség is volt.

Szóval ez azért überdurva, így több dologban is rendkívül árulkodó: egyrészt óriási need volt az ILB a vezetés szerint, másrészt Shazierben nagyon nagy potenciált látnak.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 649 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ez nekem túl papírforma szagú.... a Steelers nem ilyen... szétkapjuk a nagyágyúkat-jobbakat, hogy aztán a Raiderstől, hurka Titans-től, meg a Clevelandtől kapjunk nagy sallereket (pl. 2009 és 2012 szezon, amik eszembe jutnak).marescha
A bajnokok ismertetőjegye. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 811
állat jók ezek a videók...tényleg mindenkinek ajánlott
több mint 10 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 612
A csapat hivatalos oldalán Countdown néven fut egy sorozat, ami a draft procedúrát mutatja be a Steelers szemszögéből, megtekintése nagyon ajánlott. Az eddigi három epizód:
2013 Ends, Draft Season Begins
Pro Days, Free Agency, and Interviews
Making the First-Round Draft Selection
több mint 10 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 567 — 毎日何かを学ぶ
Zumwalt és Wesley Johnson aláírt. Pouncey újra edzett először a sérülése óta.
több mint 10 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 567 — 毎日何かを学ぶ
Maradjon is ott 😀 Remélem Szeptemberben is ott fog játszani és zúzni.
több mint 10 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 612
Shazier rögtön az első OTA edzésen az első csapatban kapott helyet.
több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Soldi, a JH-féle párhuzamot nem kell olyan komolyan venni. Robi kicsit Hollywood-osra vette a figurát a fizimiskával, de a hangsúly a mentalitáson van, a hozzáálláson, és azon, hogy fizikálisan is egy igazi Steelers-playa lehet, aki domináns a maga posztján és D. Szabó Saci lehet belőle. Ez azért kivehető a bulváros körítés ellenére 😉kishaszi
A fizimiskájukon kívül továbbra se látok semmi hasonlóságot, de akkor ez legyen az én bajom. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Soldi, a JH-féle párhuzamot nem kell olyan komolyan venni. Robi kicsit Hollywood-osra vette a figurát a fizimiskával, de a hangsúly a mentalitáson van, a hozzáálláson, és azon, hogy fizikálisan is egy igazi Steelers-playa lehet, aki domináns a maga posztján és D. Szabó Saci lehet belőle. Ez azért kivehető a bulváros körítés ellenére 😉

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 10 éve
marescha Pittsburgh Steelers 121
 www.nfl.com/videos/nfl-network-total-access/0ap2000000343695/How-many-wins-for-the-Steelers

Az nfl.com-on Rod Woodson 11W-5L szezont vár tőlünk. A vesztes mérkőzések: a @Ravens (2.hét), a @Panthers (3.hét), a Colts (8.hét), a Saints (13.hét - bye week után) és a @Bengals (14.hét) elleni találkozók, szerinte...
És szerintetek? 😊desider
Ez nekem túl papírforma szagú.... a Steelers nem ilyen... szétkapjuk a nagyágyúkat-jobbakat, hogy aztán a Raiderstől, hurka Titans-től, meg a Clevelandtől kapjunk nagy sallereket (pl. 2009 és 2012 szezon, amik eszembe jutnak).
több mint 10 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 567 — 毎日何かを学ぶ
Lőcsöt idén sem törik össze, mint ahogyan tavaly sem. a 11-5 elfogadható részemről. A Ravens és Bengals elleni fájna, de ha így is bent vagyunk a PO-ban bánja kánya 😀 Persze csoportgyőztesként, szigorúan 😀
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 649 — The only discipline that lasts, is self discipline
És szerintetek? 😊desider
Hogy számoljak, Lőcs hány meccsen lesz sérült? 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
Gizinéni Pittsburgh Steelers Clemson Tigers 522
 www.nfl.com/videos/nfl-network-total-access/0ap2000000343695/How-many-wins-for-the-Steelers

Az nfl.com-on Rod Woodson 11W-5L szezont vár tőlünk. A vesztes mérkőzések: a @Ravens (2.hét), a @Panthers (3.hét), a Colts (8.hét), a Saints (13.hét - bye week után) és a @Bengals (14.hét) elleni találkozók, szerinte...
És szerintetek? 😊
több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Robilluma írt egy rendkívül jó draft értékelést, az összes játékosról és sok-sok infóval. Nekem nagyon tetszett, gondoltam megosztom, biztos érdekel másokat is, azok közül akik nem olvasták az adott topicban:

 bowl.hu/forum/nfl_-_altalanos_temak/nfl_draft_2014/1071901laby
Alapvetően jó kis írás. Én igyekszem rövidebben reagálni rá. 😀 Amire nem reagálok azzal egyetértek, tehát ebből is látszik majd, hogy alapvetően most sokkal mindenben egyetértek a leírtakkal.

Szerintem McCullers és Johnson túlértékelt az írásban, ők jelenleg projekt-játékosok. McCullers különösen, rengeteg rohadt szar playt lehetne tőle idecitálni, ő benne jelenleg a méretei a hihetetlenül vonzóak, mert ha megtanítják focizni, akkor tényleg bivaly lehet. De ahhoz előbb meg kell tanulnia focizni igazán.

- A Landry Jones-trédet Robi is benyelte - ráadásul több szempontból. Ott még mindig Shamarkóért mentünk fel. Ha nem Shamarko kellett volna Isten igazából, akkor szépen nem trédelünk fel és behúzzuk a csere QB-nkat. Másrészt hibaként rótta fel, hogy minden idők egyik legjobb draftclassából áldoztunk be picket érte. Nos ezzel az a bökkenő, hogy ezt akkor nem lehetett tudni, ugyanis idén soha nem látott mennyiségű junior jött ki a draftra és - többek között - ettől lett ez minden idők egyik legjobbnak tűnő class-a. De ezt egy éve nem lehetett látni. Amúgy mi is profitáltunk a juniorok kijöveteléből, nem egyet draftoltunk közülük.

Amit pedig nem értek: Nix-nél "nem érdekli", hogy minden más csapatnál is csúszott, de a mi általunk behúzott játékosok értékelésénél már szempontként merül fel a csúszásuk, hogy vajon miért. Tipikus elvakultság egy játékos irányába (jelen esetben Nix felé). Mondom ezt úgy, hogy alapvetően én is NT-párti voltam.

Shazier-Harrison párhuzam továbbra is nevetséges a szememben. Semmi, de semmi hasonlóság nincs köztük azonkívül, hogy kopaszok és feketék. Más poszt, totálisan más felépítés és játékintelligencia. Pont az, hogy ő egyáltalán nem néz ki hülyén, abszolút értelmes srác és ez már a tekintetéből is átjön. Egyszerűen ég és föld a két playa.

De hangsúlyozom, sok jó dolgot ír le és tekintve, hogy 22 oldalas anyagról van szó, igazán nem sok, amivel nem értek egyet. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
Robilluma írt egy rendkívül jó draft értékelést, az összes játékosról és sok-sok infóval. Nekem nagyon tetszett, gondoltam megosztom, biztos érdekel másokat is, azok közül akik nem olvasták az adott topicban:

https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
NFL Draft 2014 - NFL - Általános témák | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala

több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Mikor Pouncey jött első körben, majd Gilbert, Adams, DeCastro 1+2 körökben, azóta domináns az OL?

Én mindig azt mondom, a funkcióját lássa el egy újjáépített egység adott sémában, az már siker. Az sem könnyű. Rengeteg példát tudnék, ahol költenek csak egyetlen posztra évekig hiába (kuka+csere lesz mindenki), nem egy egységre.
A dominancia pedig vagy megvalósul vagy nem. Elég ritkán valósul meg.ulpianus
Domináns (egyelőre) nem lett, de ennek azért több oka van. Egyrészt 2012-ben iszonyatos mennyiségű OL-sérüléssel küzdött meg a csapat, melynek eredménye az lett, hogy mi álltunk fel a legtöbbféle kezdő OL-lel. Ez nem éppen segíti a chemistyt, ami OL-ben azért elég fontos, így a várt teljesítmény is (érthetően) elmaradt. Tavaly pedig az egész liga legfiatalabb és legtapasztalatlanabb (kezdések száma alapján) OL-je volt a mienk. Ahogy a D-nél azt mondtam, hogy 2015-re kell dominálnia, úgy az OL-re azt mondom, hogy idénre kell összeállnia, ráadásul ehhez megkapta mostanra a liga talán legjobb OL-edzőjét Munchak személyében.

Azt mindenesetre elértük, hogy hosszú-hosszú évek és siralmas OL-teljesítmények után eljutottunk oda, hogy az idei drafton egyáltalán nem volt need az OL egyik posztja sem.

A Defense és azon belül a front-7 kicsit más téma. És talán joggal várok kicsit jobb eredményt tekintve, hogy a liga egyik legnagyobb respektnek örvendő DL-, LB- és DC-edzője van nálunk - mindhárom több mint egy évtizede. És nem egy teljesen új front-7-t kell építeni 7 új emberrel, hanem azért vannak benne már olyanok, akik megmutatták, klasszisok, vagy klasszisok lehetnek a maguk a posztján. Ebbe most utolsó elemként érkezett Shazier és Tuitt, akik szerintem piszkosul jól illenek a rendszerbe. Ha beválnak (amit persze előre nem lehet tudni, de azért ilyen coaching állománnyal és az ő tehetségükkel, ez azért az átlagosnál jobb sanszot kínál), akkor bizony nagyon is domináns lehet ez az újjáépülő Steelers Defense.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
Szesze New York Giants 20 927 — Giants fan
Mikor Pouncey jött első körben, majd Gilbert, Adams, DeCastro 1+2 körökben, azóta domináns az OL?

Én mindig azt mondom, a funkcióját lássa el egy újjáépített egység adott sémában, az már siker. Az sem könnyű. Rengeteg példát tudnék, ahol költenek csak egyetlen posztra évekig hiába (kuka+csere lesz mindenki), nem egy egységre.
A dominancia pedig vagy megvalósul vagy nem. Elég ritkán valósul meg.ulpianus
Alapvetően igazad van, de azért itt van egy olyan D edző aki az átlagnál egy csöppet nagyobb eséllyel pályázik a sikerre.
több mint 10 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 811
Mikor Pouncey jött első körben, majd Gilbert, Adams, DeCastro 1+2 körökben, azóta domináns az OL?

Én mindig azt mondom, a funkcióját lássa el egy újjáépített egység adott sémában, az már siker. Az sem könnyű. Rengeteg példát tudnék, ahol költenek csak egyetlen posztra évekig hiába (kuka+csere lesz mindenki), nem egy egységre.
A dominancia pedig vagy megvalósul vagy nem. Elég ritkán valósul meg.ulpianus
Szerintem Pouncey dominál, sajnos a sérülései elég szerencsétlenek, főleg amikor a csapattárs okoz ACL-t. DeCastro szintén elég jó volt, gyakorlatilag első évében. Gilbert és Adams csalódás, de Gilbertnél van azért rosszabb a ligában és az egész OL gyengeségét is inkább a sérüléseknek és egy jó edző hiányának tudnám be. Egyébként az év végére nem lett rossz az OL, ami a pp-t illeti, de az rb tényleg gyenge. Viszont ha a tavalyi falat nézzük, mindössze DeCastro volt első körös és Gilbertt 2. A C-LG-LT mind hátsó körös vagy UDFA.
A jövő évi várható kezdő átlagéletkora 25,2 év. Szerintem ez igencsak biztató a jövőre nézve. Természetesen csak akkor, ha a pass protection megmarad az előző év végén látott szinten, a futások támogatása pedig fejlődni tud. Na akkor elmondhatjuk, hogy megért annyi első és második kört.

Tehát igen, lesz egy fiatal és a drafton korán húzott LB sor, ami szintén igencsak örömteli lehet.

De a jövőt mi se látjuk, csak reménykedünk, szerintem nem hiába.
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 862 — SuperLOL
Mikor Pouncey jött első körben, majd Gilbert, Adams, DeCastro 1+2 körökben, azóta domináns az OL?

Én mindig azt mondom, a funkcióját lássa el egy újjáépített egység adott sémában, az már siker. Az sem könnyű. Rengeteg példát tudnék, ahol költenek csak egyetlen posztra évekig hiába (kuka+csere lesz mindenki), nem egy egységre.
A dominancia pedig vagy megvalósul vagy nem. Elég ritkán valósul meg.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Soldados és ha mondjuk megbukik 2015 re ez a front 7? Akkor merre tovább? Én úgy vagyok vele, hogy kellenek a fiatalok, de veterán játékos is kell (lehetőleg minél több).Béczkó
Ezt most nem lehet megmondani. Nem mindegy, mi miatt bukik meg, akkor milyen needjeink lesznek, stb, stb. Szóval ennyire nem lehet előrenézni ebben a sportban. Most azt se lehet megmondani, hogy milyen needjeink lesznek a köv. drafton, csak halvány körvonalak vannak róla, mint pl, hogy CB valszeg majd kell, de azt nem láthatjuk, hogy mennyire erős lesz ez a need, erre majd csak a szezon ad választ.

Ma annyit tudunk, hogy ennek a védelemnek 2015-re dominánssá kellene válnia, legalábbis ez volt a cél az elmúlt draftokon.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!