Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 10 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 509 — 毎日何かを学ぶ
Soldi sztem mindegy, a karrierjük végén hasonlítsanak, legyen Shazier is a DPOY és legyen 2 gyűrűje minimum. Akkor aztán pont nem fog érdekelni ,hogy melyik a nehezebb vagy melyik az okosabb 😀
több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Ahogy robi írta,ő a borotvált szemöldökű JH fiatalabb kiadása.Fasza pick.Blitzburgh
Teljesen más típusú játékos, de mindegy. Ez persze nem cáfolja, hogy jó pick, de nem James Harrisonra hasonlít. Már csak azért sem, mert nem is ugyanazon a poszton játszanak. Legfeljebb abban hasonlít a játékuk, hogy mindketten szeretnek nagyot ütni.Soldados
"Ryan Shaziert, a játékost és a kinézetét a leginkább így lehet körbeírni: ő egy pitbull őssejtekkel kezelt, lepörzsölt szemöldökű James Harrison-klón, aki végül a kezelések hatására a LB sor belsejében kötött ki.
Harrisonhoz abban is hasonlít, hogy az offseasonhoz nagyon profin áll hozzá, igazi munkamániás, aki komolyan veszi a felkészülést. Ha nem így lenne, akkor nem sikerült volna a kb 225 fontos versenysúlyáról 237-re felmenni és úgy kinézni, ahogy a pro day-én kinézett (és sérült hamstringgel futni egy 4,38-at). Az edző édesapjához is szoros szálak fűzik, naponta beszél vele a fociról, a profi hozzáállásról. Az erőnléti edzőjének minden egyes étkezéséről küld egy fotót. Jó játékos lesz."
(csak a tényszerűség kedvéért)kittli
Shazier egy run stopper (aki megállja a helyét coverben és passrushban), míg Harrison egy passrusher (aki megállja a helyét coverben és run supportban is). Előbbi sebességből dolgozik (vagy legalábbis ez az egyik legnagyobb erénye), utóbbi egy pitbull. 😊 Előbbi nagyon okos a futballhoz, James Harrisonra ez nem igaz, vagy legalábbis neki ehhez nagyon-nagyon hosszú idő kellett (OLB-ként amúgy sem kell atomfizikusnak lenni 😀). Még a felépítésük is teljesen más, Harrison merő izom, Shazier hozzá képest lepkesúlyú, de ettől lesz gyors, mint az ítélet. Kb a kopaszságuk és munkamoráljuk hasonló, de két tök különböző típusú és stílusú játékos.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 090 — Steelers fan
Ahogy robi írta,ő a borotvált szemöldökű JH fiatalabb kiadása.Fasza pick.Blitzburgh
Teljesen más típusú játékos, de mindegy. Ez persze nem cáfolja, hogy jó pick, de nem James Harrisonra hasonlít. Már csak azért sem, mert nem is ugyanazon a poszton játszanak. Legfeljebb abban hasonlít a játékuk, hogy mindketten szeretnek nagyot ütni.Soldados
"Ryan Shaziert, a játékost és a kinézetét a leginkább így lehet körbeírni: ő egy pitbull őssejtekkel kezelt, lepörzsölt szemöldökű James Harrison-klón, aki végül a kezelések hatására a LB sor belsejében kötött ki.
Harrisonhoz abban is hasonlít, hogy az offseasonhoz nagyon profin áll hozzá, igazi munkamániás, aki komolyan veszi a felkészülést. Ha nem így lenne, akkor nem sikerült volna a kb 225 fontos versenysúlyáról 237-re felmenni és úgy kinézni, ahogy a pro day-én kinézett (és sérült hamstringgel futni egy 4,38-at). Az edző édesapjához is szoros szálak fűzik, naponta beszél vele a fociról, a profi hozzáállásról. Az erőnléti edzőjének minden egyes étkezéséről küld egy fotót. Jó játékos lesz."
(csak a tényszerűség kedvéért)
több mint 10 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 509 — 毎日何かを学ぶ
Néztem az interjút a draft alattit, kérdezte a riporter, hogy miben vagy jó szted. Pass rush vagy cover vagy mi? A Válsz, nem is tudom, ha azt mondják Pass rush akkor azt csinálom, ha cover akkor azt. Az ilyen hozzáállás tetszik. Láthatóan örül, hogy hozzánk került. Ugyebár a nagy elődök meghatároznak egy elvárást nálunk (Greg Loyd, Woodley, JH, Timmons, stb) (Remélem a nyilatkozatot jól értelmeztem 😀 Ha nem javítsatok ki 😀 )
több mint 10 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 371
na igen...pár órával később kicsit már más, mert viszonylag nagy volt a meglepetés. Baromi jó játékos az biztos, bár pont a nyilatkozatok alapján azt gondoltam ILB-be azért megvagyunk. NA akkor ez volt a nagy ködösítés. Brutális páros lehetnek majd Timmons-al, már alig várom, hogy lássam. CB-t később is sokat néztünk, azzal így már tényleg ráérünk, de Robinsont nagyon fasza lenne behúzni 2. körbe. Meg kellene az a szobor is! 😀
több mint 10 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 509 — 毎日何かを学ぶ
Hát remélem is, a stílusát elnézve kemény a srác, viszont szeret sokszor fejjel ütközni, azt meg ugye a mai "agyn védünk mindenkit és tüll szoknyában játszunk" NFL-ben zászlóerdővel büntetik. Azt hiszem aranyba nyúltunk, már csak az kell, hogy ki is hozzák belőle, a mentor mellette nem lesz rossz, mert azért Timmonstól tanulni az sztem egy megtiszteltetés. Meglátjuk
több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Ahogy robi írta,ő a borotvált szemöldökű JH fiatalabb kiadása.Fasza pick.Blitzburgh
Teljesen más típusú játékos, de mindegy. Ez persze nem cáfolja, hogy jó pick, de nem James Harrisonra hasonlít. Már csak azért sem, mert nem is ugyanazon a poszton játszanak. Legfeljebb abban hasonlít a játékuk, hogy mindketten szeretnek nagyot ütni.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 053 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
Ahogy robi írta,ő a borotvált szemöldökű JH fiatalabb kiadása.Fasza pick.Blitzburgh
És benn maradt Nix, Tuitt és Hageman is, remélem valamelyikük lecsúszik hozzánk vagy akár fel is tradelhetünk pár helyet.
több mint 10 éve
Blitzburgh Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 1 255 — Hunt for 7.
Ahogy robi írta,ő a borotvált szemöldökű JH fiatalabb kiadása.Fasza pick.
több mint 10 éve
Gizinéni Pittsburgh Steelers Clemson Tigers 522
VÉGE az első körnek!

1. Texans - Jadeveon Clowney, DE
2. Rams - Greg Robinson, OT
3. Jaguars - Blake Bortles, QB
4. Bills (trade / Browns) - Sammy Watkins, WR
5. Raiders - Khalil Mack, OLB
6. Falcons - Jake Matthews, OT
7. Buccaneers - Mike Evans, WR
8. Browns (trade / Vikings) - Justin Gilbert, CB
9. Vikings - Anthony Barr, OLB
10. Lions - Eric Ebron, TE
11. Titans - Taylor Lewan, OT
12. Giants - Odell Beckham, WR
13. Rams - Aaron Donald, DT
14. Bears - Kyle Fuller, CB
15. Steelers - Ryan Shazier, OLB 😊
16. Cowboys - Zack Martin, OT
17. Ravens - C.J. Mosley, ILB
18. Jets - Calvin Pryor, FS
19. Dolphins - Ja'Wuan James, OT
20. Saints (trade / Cardinals) - Brandin Cooks, WR
21. Packers - Ha Ha Clinton-Dix, FS
22. Browns (trade / Eagles) - Johnny Manziel, QB
23. Chiefs - Dee Ford, DE
24. Bengals - Darqueze Dennard, CB
25. Chargers - Jason Verrett, CB
26. Eagles - Marcus Smith, LB
27. Cardinals - Deone Bucannon, S
28. Panthers - Kelvin Benjamin, WR
29. Patriots - Dominique Easley, DT
30. 49ers - Jimmie Ward, S
31. Broncos - Bradley Roby, CB
32. Vikings (trade / Seahawks) - Teddy Bridgewater, QB
több mint 10 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 509 — 毎日何かを学ぶ
Azért meglepetés pick volt, remélem hogy a szezonban már pozitív meglepetés lesz
több mint 10 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 509 — 毎日何かを学ぶ
Azért azt nem mondhatta, hogy bassza meg én nem ide akartam, de most már mindegy
több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
"Pittsburgh is the greatest franchise of all-time." - Ryan Shazier

Jó bemutatkozás. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Shazier:

Őszintén szólva ahogy barátkozom a pickkel, egyre jobban tetszik. Első felindulásból booo-ztam, mert nem erre nem számítottam, de megvan ebben a ráció. Őszintén szólva Vince Williams (és valószínűleg Spence sem) nem megoldás hosszútávon, Shazier pedig nagyon jó futás ellen, amire nagy szükségünk is van tudva, hogy mennyire átfutottak rajtunk tavaly. Emellett több poszton bevethető (ad abszurdum OLB-ként is játszhat, de nálunk tuti ILB), playmaker és kiváló mentalitású játékos. Épp amilyenre szükségünk van.


Ha valaki nem olvasta volna, az itteni prospect ismertetője:
Előrejelzés - 1. kör
Egyetem - Ohio State
Életkor - 22 [1992-01-14]
Magasság - 6 ft 1 in (1.85 m)
Tömeg - 237 lb (108 kg)

Erősségek
Okos játékos, aki figyel az apró dolgokra, mint az olvasási kulcsok, vagy, hogy jó szöget válasszon. Nagyszerűen olvassa és akadályozza meg a futójáték menetét. Játékintelligenciája és futball iránti rajongása sok edzőt le fog nyűgözni. Nem nyugszik bele a blokkba, jól használja a kezeit ellene. Nagyot tud ütni, annak ellenére, hogy nem túl nehéz játékos. Tud zónázni is, olvassa a QB szemét és jól őrzi a backfieldről induló futót. A pálya minden szegletében használták, az összes linebacker posztot ismeri. Gyorsan zárkózik az akcióval, akár középen, akár a szélen bontakozik ki a támadás, villámgyorsan odaér. Meglepően hatékonyan ügyködik középen, a darálóban. Hatékony blitzelő, jól időzíti a megindulást és meglátja az üres helyet. Sohasem pihen, még special teamben is teljes odaadással megy előre. Kiemelkedően eredményes karriert tudhat magáénak.

Gyengeségek
Könnyűsúlyú ezen a poszton. Agresszívabban kell nekimennie a 2. vonalba érkező blokkolóknak. Hajlamos túlfutni a labdás játékoson mikor túl vehemens. Szeret a kiütésre menni a tuti helyett, ezért elhibázgat szereléseket. Tradícionális pass rusher felállásból veszélytelen.

Megjegyzések
Mindhárom évében kezdő volt a Buckeyes-ban. Édesapja káplánként, lelkipásztorként a Miami Dolphins játékosaival is kapcsolatban állt. BigTen első csapatos választott 2012-ben és 2013-ban. Másodévesként megemlítették a nevét az all-American választáson, juniorként be is került. Karrierje első meccsén 15 szerelést mutatott be a Penn State ellen. 2013-as adatai brutálisak: 144 szerelés, 7 sack, 23.5 TFL és 4 kiharcolt fumble. Alopécia miatt születése óta nem nő haja, hasonlóképp mint a Raiders DE, Jack Crawford esetében. Csapattársa, Christian Bryant a szezon első hetében műtéten kellett, hogy átessen, az ő számát átvéve játszik 2-esben. Az NFL underclassmen bizottsága 2. napos picknek jövendölte, ezért jelentkezett profinak. Ha eltekintünk a felépítésbeli előítéletektől, akkor Shazierben minden megvan, hogy a legjobbak között is sztárjátékossá váljon. Elhanyagolhatónak számítanak a gyengéi, hiszen rengeteg módon tud kárt okozni az ellenfélnek. Potenciális 1. napos kezdőjátékos, akár Will, akár Mike poszton, elsősorban 4-3-as védelemben. Leginkább a remeklő Ram, Alec Ogletree 2014-es verziójaként lehet számontartani.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 590
Azt még hozzáteszem, hogy némi BPA szaga is van ennek a picknek.

Ha már Nixet mi sem draftoltuk, akkor tényleg ott lehetnek azok a kérdőjelek, Tuitt-tól pedig egyáltalán nem vagyok elájulva, szóval hozzá sem ragaszkodom a második körben.vassadi
Ha Tuitt nem, akkor szerinted ki lehet jó nekünk DE poszton még?kriSTEELan
Nagyjából senki. RaShede Hageman jöhetne még szóba, de én őt nem kedvelem, meg amúgy is könnyen lehet, hogy valaki, aki bele van zúgva, elviszi már az első körben. Ez egy ilyen class, mondhatni rosszkor van nálunk DL need.

Egyébként közben a Ravens kb. ugyanazt meglépte Mosley-val, amit mi Shazierrel.
több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Azt még hozzáteszem, hogy némi BPA szaga is van ennek a picknek.

vassadi
Ezzel is egyetértek. A BPA-zás amúgy is nagyon-nagyon jellemző ránk a draftokon.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Igazából DL-be egy klasszikus NT kéne inkább, mint DE (Tuitt). A fal közepére kéne egy biztos pont, qrva sokat számítana, tőle a DE-k játéka is sokat javulhatna. Emlékszünk még jól Óriásbébi milyen stabilitást tudott adni a falnak.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Kellett egy playmaker a D-be, mert az hiányzik igazából évek óta. DL jöhet a második körben, utána meg WR és CB, abból úgyis jó mély a class.Shilkor
Teljesen jól látod.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
kriSTEELan Pittsburgh Steelers 304
Azt még hozzáteszem, hogy némi BPA szaga is van ennek a picknek.

Ha már Nixet mi sem draftoltuk, akkor tényleg ott lehetnek azok a kérdőjelek, Tuitt-tól pedig egyáltalán nem vagyok elájulva, szóval hozzá sem ragaszkodom a második körben.vassadi
Ha Tuitt nem, akkor szerinted ki lehet jó nekünk DE poszton még?

több mint 10 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 053 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
Átmásolom amit a draft topkiban írtam:

reach sztem ennyit nem éreaglesmcnabb
de valószínű legközelebb meg nem lett volna már bent. Nekik meg ő kell, úgyhogy nem az. Sztem is jó húzásdande
Nem volt LB need nálunk, szal nem vágom miért ő kellett, de most már mindegy.Jan
Kellett egy playmaker a D-be, mert az hiányzik igazából évek óta. DL jöhet a második körben, utána meg WR és CB, abból úgyis jó mély a class.Shilkor
több mint 10 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 590
Azt még hozzáteszem, hogy némi BPA szaga is van ennek a picknek.

Ha már Nixet mi sem draftoltuk, akkor tényleg ott lehetnek azok a kérdőjelek, Tuitt-tól pedig egyáltalán nem vagyok elájulva, szóval hozzá sem ragaszkodom a második körben.
több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Kellett ILB, de azért nem itt...Soldados
Mindenhol outside-nak jelölik...desider
4-3-ban az volt, nálunk tuti ILB.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
kriSTEELan Pittsburgh Steelers 304
Kellett ILB, de azért nem itt...Soldados
Mondjuk a CB-nél sokkal jobb pick és jobban belegondolva a WR-nél is. Remélem Nix vagy Tuitt lecsúszik valahogy a 2. körig valahogy hozzánk, akkor nagyon fasza pickké minősülhet ez.

Ami biztos, hogy a front office számára ez no brainer volt, mert azonnal beválasztották.Soldados
Hát ha második körben Tuitt vagy Nix jön akkor ez a draft nálam már nem lehet rosszabb A+ nál 😊

több mint 10 éve
Gizinéni Pittsburgh Steelers Clemson Tigers 522
Kellett ILB, de azért nem itt...Soldados
Mindenhol outside-nak jelölik...
több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Viszont annak nagyon örülök, hogy az FO-nál nem mentek el otthonról és továbbra is hűek a Steelers-futballfilozófiához és tudják: front-7 nélkül nincs védelem. Úgyhogy ilyen szempontból nem csalódtam, a CB az orbitális butaság lett volna és hónapokon át mondtam, hogy tuti nem lesz, de aztán olyan CB-láz volt nálunk a mockokban, hogy megijedtem. 😊 De szerencsére a filozófia mégiscsak kitartott. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!