Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 10 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 056 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
Jags elvitte Robinsont, a Colts pedig Moncrief-et 😕 az utóbbi jobban fájt...desider
Martavis még bent van, remélem nem viszi ki a Broncos, Vikings duó.Shilkor
Megúsztuk? 😊desider
meg, erre behúzzuk Archert... Fuck
több mint 10 éve
Gizinéni Pittsburgh Steelers Clemson Tigers 522
Jags elvitte Robinsont, a Colts pedig Moncrief-et 😕 az utóbbi jobban fájt...desider
Martavis még bent van, remélem nem viszi ki a Broncos, Vikings duó.Shilkor
Megúsztuk? 😊
több mint 10 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 056 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
Jags elvitte Robinsont, a Colts pedig Moncrief-et 😕 az utóbbi jobban fájt...desider
Martavis még bent van, remélem nem viszi ki a Broncos, Vikings duó.
több mint 10 éve
Gizinéni Pittsburgh Steelers Clemson Tigers 522
Jags elvitte Robinsont, a Colts pedig Moncrief-et 😕 az utóbbi jobban fájt...
több mint 10 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 056 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
Tévedtem DL ügyileg, dehát nem lejött Tuitt...no majd reggel megnézem a WR picket....Klemó
Remélem Landry bent lesz még.Shilkor
Hát ez nem jött be sajna.
több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Soldi! Én ritkán veszem a bátorságot, de most vitatkoznom kell veled, bár valószínűleg az érveim nem lesznek olyan jók 😊
A hat vagy nyolc évvel ezelőtti Steelers-el jössz mindig a brutálisan jó front7-el és a nem túl ügyes cb állománnyal. Ez akkor még talán igaz is volt. Most azonban lehet látni, hogy egyes csapatok egy viszonylag gyengébb front7-el viszont kifejezetten erős cb-kel mit tudnak elérni. Most hirtelen a Pats jut eszembe, ahol a sec rendszeresen hozta a meccseket, szerezte a labdákat.
Bár az elmúlt év vége felé szerencsére megfordult a tendencia ami a labdaszerzéseket illeti, de ha jól emlékszem év elején nfl rekordokat döntögettünk a TO-ekben. És sok esetben nem arról volt szó, hogy nem lett volna nyomás, egyszerűen például Ike képtelen elkapni egy vagy maximum két labdánál többet egy évben.
Ezzel szemben igenis pontosan látszik, hogy mennyire kellenek a labdaszerzések!
Abban egyetértünk, hogy a front7 a labdaszerzések tekintetében is fontos (most az irányítósiettetésre gondolok) meg hogy ne szaladjanak át rajtunk, de ennyire ledegradálni a cb-k szerepét kissé meglep.
Elképeszt WR-ek szaladgálnak liga szerte és pontosan látszik az, hogy egy Josh Gordon szintű játékos mekkora károkat tud okozni, ha nincs megfelelő ember aki védekezzen rajta. (Úgy tűnik persze ő jövőre nem okoz problémákat)Klaci79
Ha szar a front-7 szétfutnak és akkor még passzolni se kell. 😉 Vagy lehet akár Revised is, akkor is megveri a WR a CB-t ,ha van elég ideje.

A kulcs a front-7! Megölni a futást és siettetni a passzt. Ha sietteted, akkor lesznek pontatlan, elkapkodott passzok és abból jönnek a turnoverek. Kicsit sarkítottam, de így működik ez.

Egy premier CB piszok sokat ér - egy jó front-7 mögött. Például ezért tetszik a Bengals 1. körös pickje, amögé a front-7 mögé jöhet a CB, lesz sok pick belőle. De amíg nincs front-7, nem lesz pick, mert vagy sikeresen futnak, vagy nem tudjuk siettetni a passzt és akkor az ellen QB megkávézik, kiválasztja a megfelelő célpontot, aki 1-1-ben van és nem a legjobb cornerrel és szépen odadobja neki a lasztit.

Azok a kiváló és elképesztő WR-k pedig semmit se érnek, ha nincs idő nekik passzolni. 😉 Erről pedig a front-7 gondoskodik, nem a cornerek. 😉 A corner piszok fontos poszt (véletlenül se degradálnám), de az igazi hasznot egy átlagon felüli front-7 mögött hajtja.

Megint sarkítva, de úgy tudnám jellemezni, mint a QB-WR viszonyt. Ha szar a QB, megette a fene a világra szóló WR-edet, és ugyanez van a világklasszis cornerrel egy szar front-7 mögött.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Ezt adom én is, de én CB-t előzetesen 3. körnél nem tettem volna. Amúgy se Steel-dífenz😊

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 10 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 803
Soldi! Én ritkán veszem a bátorságot, de most vitatkoznom kell veled, bár valószínűleg az érveim nem lesznek olyan jók 😊
A hat vagy nyolc évvel ezelőtti Steelers-el jössz mindig a brutálisan jó front7-el és a nem túl ügyes cb állománnyal. Ez akkor még talán igaz is volt. Most azonban lehet látni, hogy egyes csapatok egy viszonylag gyengébb front7-el viszont kifejezetten erős cb-kel mit tudnak elérni. Most hirtelen a Pats jut eszembe, ahol a sec rendszeresen hozta a meccseket, szerezte a labdákat.
Bár az elmúlt év vége felé szerencsére megfordult a tendencia ami a labdaszerzéseket illeti, de ha jól emlékszem év elején nfl rekordokat döntögettünk a TO-ekben. És sok esetben nem arról volt szó, hogy nem lett volna nyomás, egyszerűen például Ike képtelen elkapni egy vagy maximum két labdánál többet egy évben.
Ezzel szemben igenis pontosan látszik, hogy mennyire kellenek a labdaszerzések!
Abban egyetértünk, hogy a front7 a labdaszerzések tekintetében is fontos (most az irányítósiettetésre gondolok) meg hogy ne szaladjanak át rajtunk, de ennyire ledegradálni a cb-k szerepét kissé meglep.
Elképeszt WR-ek szaladgálnak liga szerte és pontosan látszik az, hogy egy Josh Gordon szintű játékos mekkora károkat tud okozni, ha nincs megfelelő ember aki védekezzen rajta. (Úgy tűnik persze ő jövőre nem okoz problémákat)
Egyébként javíts ki ha rosszul tudom, de nekem úgy tűnt a DL legalább annyiszor elhangzott mint hiány, mint a CB, pedig ott létszámban azért megvagyunk, DL-ben meg sehogy.
2. körben nem is lett volna olyan CB aki igazán jó lett volna értékén, főleg Tuitt-hoz képest. Ma inkább WR-re lehetett számítani, de ez nagyon adta magát.
Úgyhogy én inkább kevésbé annak örülnék, hogy nem lett igazuk a CB-re áhítozóknak, hanem egyszerűen annak, hogy igazán jó játékosok érkeztek a megfelelő posztokra. Minden más hasonló értékelés bántó azokra nézve akik szintén jót akarnak, csak másképp képzelik az utóbbi évek tapasztalatai alapján!
több mint 10 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 056 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
Na most ér qrva sokat az 1. körös pickünk! Ez így zseniális! A Steelers pedig egyértelmű statementet fogalmazott meg: jó front-7 nélkül nincs jó védelem. És ez így van rendjén, ez a mi futballfilozófiánk.

Őszintén szólva most nagyon örülök és egyben röhögök is. Igen, a sok hülye CB-mockon. Smokescreen. Semmi szükségünk nem volt rá idén középső körök előtt, a Dallas szépen be is nyalta, ahogy Ádi is írta. 😀 Mint minden drafthoz, ehhez persze kellett szerencse, de ennél ideálisabban számunkra nem alakulhatott a draft eleje.

Beszédes, hogy mindkét pickünk mennyire no brainer volt a FO számára, szinte azonnal választottak mindkét esetben.

Édes Istenem micsoda front-7 lehet ez 2015-re:
Heyward(1.)-McLendon-Tuitt (2.)
Jarvis (1.)-Timmons (1.)-Shazier (1.)-Worilds (3.)

Egy teljesen fiatal, és McLendont leszámítva elit prospectekből álló egység. Ennek 2015-től nagyon karcolnia kell és akkor majd szépen kiderül, hogy nem kell átlagosnál jobb sec és reményeink szerint ismét régi fényében ragyoghat majd éveken át a Steelers Defense.

Most piszkosul elégedett vagyok. És egyben büszke is, hogy nem csalt a szimatom most sem, hogy a CB-pick totál értelmetlen lett volna front-7 nélkül. 😊Soldados
Worilds is 2. körös volt, amúgy egyetértek.
több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Na most ér qrva sokat az 1. körös pickünk! Ez így zseniális! A Steelers pedig egyértelmű statementet fogalmazott meg: jó front-7 nélkül nincs jó védelem. És ez így van rendjén, ez a mi futballfilozófiánk.

Őszintén szólva most nagyon örülök és egyben röhögök is. Igen, a sok hülye CB-mockon. Smokescreen. Semmi szükségünk nem volt rá idén középső körök előtt, a Dallas szépen be is nyalta, ahogy Ádi is írta. 😀 Mint minden drafthoz, ehhez persze kellett szerencse, de ennél ideálisabban számunkra nem alakulhatott a draft eleje.

Beszédes, hogy mindkét pickünk mennyire no brainer volt a FO számára, szinte azonnal választottak mindkét esetben.

Édes Istenem micsoda front-7 lehet ez 2015-re:
Heyward(1.)-McLendon-Tuitt (2.)
Jarvis (1.)-Timmons (1.)-Shazier (1.)-Worilds (3.)

Egy teljesen fiatal, és McLendont leszámítva elit prospectekből álló egység. Ennek 2015-től nagyon karcolnia kell és akkor majd szépen kiderül, hogy nem kell átlagosnál jobb sec és reményeink szerint ismét régi fényében ragyoghat majd éveken át a Steelers Defense.

Most piszkosul elégedett vagyok. És egyben büszke is, hogy nem csalt a szimatom most sem, hogy a CB-pick totál értelmetlen lett volna front-7 nélkül. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Az viszont tény, hogy egy erős LB sor mellett sokkal könnyebb a DL dolga, mint fordítva. Ez ugye a 3-4 sajátja.Klemó
Ez inkább fordítva igaz! A jó DL könnyíti jelentősen az LB-k munkáját, nem pedig fordítva.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Tudom nem itt az elemzés ideje és semmi gondom továbbra sem Shazierrel, de az érdekelne, hogy miért nem Mosley, már' ha van evidens magyarázat steelers szemszögből. Ádi, Soldi, Laci, vagy bárki más?Klemó
"The Steelers Defense is too old, too slow" - ezt hallgatjuk évek óta. Sebesség kellett ennek a D-nek és ahogy többen megírták, és ahogy én is említettem, Urlacher óta nem volt ilyen gyors LB a terítéken. Emellett nagy playmaker. Nekünk ez kellett.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 774 — Pittsburgh Pirates, Aston Villa fan!
Ezaaaaaaaaaaaaz, de rohadtul örülök ennek a picknek 😀. Nagyon is a helyén van. Volt itt sírás rendesen 😊

" class="embed">
több mint 10 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 056 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
Tévedtem DL ügyileg, dehát nem lejött Tuitt...no majd reggel megnézem a WR picket....Klemó
Remélem Landry bent lesz még.
több mint 10 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 803
Úristen, nem tudom hány évet kellett várni, hogy végre draftolja a Steelers az aktuális kedvencemet 😀tenorx
na tessék...soha nem szabad feladni 😀Klaci79
Mégis bejött a last minute mock, Laci... 😊desider
Igen, hála az égnek...most már nem fognak átszaladni rajtunk remélhetőleg...
több mint 10 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 612
Ádi...esetleg FB-re kidobod, mint tegnap? Vagy ha nincs rá időd csinálom...Klaci79
Bowl.hu Twittert kezelem + folyamatosan írom a liveblogot, úgyhogy ezt inkább rád bíznám. 😊 (Tegnap sem én voltam amúgy 😊 ).
több mint 10 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 378
Tévedtem DL ügyileg, dehát nem lejött Tuitt...no majd reggel megnézem a WR picket....
több mint 10 éve
Gizinéni Pittsburgh Steelers Clemson Tigers 522
Úristen, nem tudom hány évet kellett várni, hogy végre draftolja a Steelers az aktuális kedvencemet 😀tenorx
na tessék...soha nem szabad feladni 😀Klaci79
Mégis bejött a last minute mock, Laci... 😊
több mint 10 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 803
Úristen, nem tudom hány évet kellett várni, hogy végre draftolja a Steelers az aktuális kedvencemet 😀tenorx
na tessék...soha nem szabad feladni 😀
több mint 10 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 803
Ádi...esetleg FB-re kidobod, mint tegnap? Vagy ha nincs rá időd csinálom...
több mint 10 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 378
Bezony, itt már Tuitt rendben van. A srác ugyanazt és ugyanúgy, mint Heyward, emlékeztek....potyogott a könnye, hogy idekerült. Szerintem nem várta most sem...
több mint 10 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Úristen, nem tudom hány évet kellett várni, hogy végre draftolja a Steelers az aktuális kedvencemet 😀
több mint 10 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 612
Hát nem zörög a haraszt...15 perce La Canfora ezt harsogja!Klaci79
Én őt rögtön az 1/1 után unfollow-oltam, spoilerezik a szemét. 😊
több mint 10 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 056 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
Shazier + Tuitt, ez eddig A+ nálam.
több mint 10 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 803
Hát nem zörög a haraszt...15 perce La Canfora ezt harsogja!

Welcome on board 😀