Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 10 éve
patriksteelers Pittsburgh Steelers 560
mai meccsre tipp hogy mi lehet a pats ellen a legjobb?? szerintem ha nem tudunk futni ellenük (31. a rushing d-jük) akkor fossá vernek

több mint 10 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 509 — 毎日何かを学ぶ
Na ja, a rúszteren is átvette a helyét Worilds. Így egy sorral Visszább csúszott. A potenciál benne van a technikáján kell fejleszteni.
több mint 10 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 369
Dzsarvisz Dzsoni lesz ma?patriksteelers
Igen! Vélhetően hamar pályára is lép majd, de nem kezd...nevelési célzat is, meg erős formahanyatlás is. Bár ahhoz kellett volna, hogy valamikor formában legyen.
több mint 10 éve
patriksteelers Pittsburgh Steelers 560
Dzsarvisz Dzsoni lesz ma?

több mint 10 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Hehe! Találtam egy vicces dolgot:

Wallace, given a $60 million ($27 million guaranteed) contract by the Dolphins to be the team’s deep threat, has caught a pass for more than 15 yards in just four of seven games this season. He’s caught a pass for more than 25 yards in just three games.

Wallace is 17th in the NFL in targets with 63, so it’s not like the Dolphins aren’t looking for him. But he’s caught just 48 percent of the passes thrown to him which is 94th in the NFL. He has 30 receptions. His former Steelers teammate Antonio Brown has caught 81 percent of passes thrown at him which is 2nd in the NFL. Brown has 56 receptions on 69 targets.

Nem kérdés, hogy a FO jól döntött, hogy AB mellett tette le a voksát, még akkor is, ha lenne olyan offense, ahol Wallace életveszély lenne.Soldados
Ezt az aki nem volt vak akkor is tudta már 😉 Csak az elvakultak akik azt látták, hogy kapott 4-5 életveszély hosszú über paszt amiből TD lett, sírtak, hogy miért nem tartjuk meg. Egyértelmű volt, hogy a CSAPAT számára nem elsődlegesen fontos, mert van olyan aki sokkal jobb lehet, kisebb arccal.polamalu
Száradjon le a kezem, hogy Ravens fanként ilyet írok de szerintem a Wallace "cut" legalább annyira logikus volt mint nálunk a Reed realase. Hiába forrt Wallace neve a Steelersszel vagy Reed-é a Ravensszel már nem azon a szinten játszottak mint amennyi pénzt akartak érte és ilyenkor jobb továbblépni..malkav
Hát Wallace neve nem forrt a steelers-el, még csak most forrhatott volna. Ward azonban, ha rá gondolsz akkor helytálló. Annál is inkább mert Burnell (Wallace) nem cutolva lett, hanem lejárt a szerződése és nem kapott újat.polamalu
Igazad van én voltam a hülye. A nevet eltévesztettem.
több mint 10 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 509 — 毎日何かを学ぶ
Hehe! Találtam egy vicces dolgot:

Wallace, given a $60 million ($27 million guaranteed) contract by the Dolphins to be the team’s deep threat, has caught a pass for more than 15 yards in just four of seven games this season. He’s caught a pass for more than 25 yards in just three games.

Wallace is 17th in the NFL in targets with 63, so it’s not like the Dolphins aren’t looking for him. But he’s caught just 48 percent of the passes thrown to him which is 94th in the NFL. He has 30 receptions. His former Steelers teammate Antonio Brown has caught 81 percent of passes thrown at him which is 2nd in the NFL. Brown has 56 receptions on 69 targets.

Nem kérdés, hogy a FO jól döntött, hogy AB mellett tette le a voksát, még akkor is, ha lenne olyan offense, ahol Wallace életveszély lenne.Soldados
Ezt az aki nem volt vak akkor is tudta már 😉 Csak az elvakultak akik azt látták, hogy kapott 4-5 életveszély hosszú über paszt amiből TD lett, sírtak, hogy miért nem tartjuk meg. Egyértelmű volt, hogy a CSAPAT számára nem elsődlegesen fontos, mert van olyan aki sokkal jobb lehet, kisebb arccal.polamalu
Száradjon le a kezem, hogy Ravens fanként ilyet írok de szerintem a Wallace "cut" legalább annyira logikus volt mint nálunk a Reed realase. Hiába forrt Wallace neve a Steelersszel vagy Reed-é a Ravensszel már nem azon a szinten játszottak mint amennyi pénzt akartak érte és ilyenkor jobb továbblépni..malkav
Hát Wallace neve nem forrt a steelers-el, még csak most forrhatott volna. Ward azonban, ha rá gondolsz akkor helytálló. Annál is inkább mert Burnell (Wallace) nem cutolva lett, hanem lejárt a szerződése és nem kapott újat.
több mint 10 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Hehe! Találtam egy vicces dolgot:

Wallace, given a $60 million ($27 million guaranteed) contract by the Dolphins to be the team’s deep threat, has caught a pass for more than 15 yards in just four of seven games this season. He’s caught a pass for more than 25 yards in just three games.

Wallace is 17th in the NFL in targets with 63, so it’s not like the Dolphins aren’t looking for him. But he’s caught just 48 percent of the passes thrown to him which is 94th in the NFL. He has 30 receptions. His former Steelers teammate Antonio Brown has caught 81 percent of passes thrown at him which is 2nd in the NFL. Brown has 56 receptions on 69 targets.

Nem kérdés, hogy a FO jól döntött, hogy AB mellett tette le a voksát, még akkor is, ha lenne olyan offense, ahol Wallace életveszély lenne.Soldados
Ezt az aki nem volt vak akkor is tudta már 😉 Csak az elvakultak akik azt látták, hogy kapott 4-5 életveszély hosszú über paszt amiből TD lett, sírtak, hogy miért nem tartjuk meg. Egyértelmű volt, hogy a CSAPAT számára nem elsődlegesen fontos, mert van olyan aki sokkal jobb lehet, kisebb arccal.polamalu
Száradjon le a kezem, hogy Ravens fanként ilyet írok de szerintem a Wallace "cut" legalább annyira logikus volt mint nálunk a Reed realase. Hiába forrt Wallace neve a Steelersszel vagy Reed-é a Ravensszel már nem azon a szinten játszottak mint amennyi pénzt akartak érte és ilyenkor jobb továbblépni..
több mint 10 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 369
Atkins IR közben. Nem szeretem ha nagy játékosok dőlnek, függetlenül attól, hogy a nagy riválisnál történik ilyen.Klemó
ezt senki sem szereti 😕
több mint 10 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 234
Atkins IR közben. Nem szeretem ha nagy játékosok dőlnek, függetlenül attól, hogy a nagy riválisnál történik ilyen.
több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
DeCastro out. 😕 Wheaton és Curtis Brown is, de az mindegy. DeCastro fog hiányozni. Helyette valószínűleg Whimper lesz az RG.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 234
miközben már három éve igazából nincs kiemelkedő (értsd: game changer) teljesítményt nyújtó 1-2 körös játékosunk és itt a jelzőn van a hangsúly és Én itt látom igazán a visszaesésünk igazi okát, mindeközben egy Green, egy Aldon Smith, egy Kiko Alonso, robban be a ligába a teljesség igénye nélkül.

Node minden héten vasárnap mint tudjuk...Go steelers!Klemó
DeCastro sztem meccsek óta elit teljesítményt nyújt. Ezért is fáj a sérülése. Heyward is meggyőző. Ők falemberek, nem game changer pozíciók, de minden jó csapat alapjai.

Sokkal inkább a 2-3. körös pickjeink nem ültek mostanság. Adams, Gilbert, hogy csak 2 példát mondjak, de még náluk is érdemes egy picit kivárni, elvégre továbbra is mienk a legfiatalabb, ezáltal legtapasztalatlanabb OL.Soldados
DeCastro kapcsán az utolsó 2 meccs tényleg elit, ezen nem lehet vita, a többin igen, de legyen igazad, time will tell.

Gilbert szerint mindenki (DeCastro is) a gáton lesz...persze TH már nem ennyire optimista...
több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
miközben már három éve igazából nincs kiemelkedő (értsd: game changer) teljesítményt nyújtó 1-2 körös játékosunk és itt a jelzőn van a hangsúly és Én itt látom igazán a visszaesésünk igazi okát, mindeközben egy Green, egy Aldon Smith, egy Kiko Alonso, robban be a ligába a teljesség igénye nélkül.

Node minden héten vasárnap mint tudjuk...Go steelers!Klemó
DeCastro sztem meccsek óta elit teljesítményt nyújt. Ezért is fáj a sérülése. Heyward is meggyőző. Ők falemberek, nem game changer pozíciók, de minden jó csapat alapjai.

Sokkal inkább a 2-3. körös pickjeink nem ültek mostanság. Adams, Gilbert, hogy csak 2 példát mondjak, de még náluk is érdemes egy picit kivárni, elvégre továbbra is mienk a legfiatalabb, ezáltal legtapasztalatlanabb OL.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 412 — #NoStress
Kedvenc Steelers-Patriots beharangozóm:  www.youtube.com/watch?v=nesIKo0BHEs

Na de komolyra fordítva a szót. Én annyira nem fosok ettől a meccstől. Egyrészt az elmúlt évekkel ellentétben idén nehéz lenne ennél sokkal kedvezőbb matchupot találni számunkra, másrészt ezen a meccsen nincs veszítenivalónk, mivel a PO beláthatatlan távolságra van, így nincs különösebb jelentősége, ha kikapunk, azaz ezen a meccsen mi csak nyerhetünk.Soldados
Én se fosok ettől a meccstől.
Egyrészt a matchupok a Steelers mellett szólnak, másrészt ezen a meccsen nincs vesztenivalónk, hiszen a PO szinte már biztos, így nincs különösebb jelentősége ha kikapunk, azaz ezen a meccsen mi csak nyerhetünk.
😉

több mint 10 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 234
Bell játékában nem látom még az x faktort, Bernardéban és Lacyben igen. Szerintem ez tény fal ide, vagy oda. Ettől még Én nem beszélek arról, hogy Bell nem lesz jobb, vagy ugyanolyan jó, mint az előbbi kettő, de arról igen, hogy reálisan értékeljünk ma még a srác nem mutatta meg miért hoztuk ide, lehet a sérülése miatt, de még nem. Én legalábbis többet várok tőle, igazi nagy dobást és hiszem, hogy ki is fog jönni belőle.

Egyébként pedig ami szép az szép, egy játékos megteremti magának a lehetőséget, megcsinálja a játékot, a hibákkal együtt. Ez szép, ahogy szép volt a Jets TD-nk is Cromartie kapitális hibája ellenére is.
több mint 10 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 234
Azt hiszem, ha ez Bell lett volna, mindenki elájult volna..Persze, hogy volt misstackle (konkrétan egyébként 4 az a 10+) egy ilyen hosszú futásnál, ha nem lenne, az a fal és a playcalling érdeme lenne csak nem csak az RB-jé. Bernard és Lacy egyelőre megkérdőjelezhetetlenül a két legjobb rookie RB a ligában. Jómagam azt szeretném már látni, hogy hozza azt Bell, amiért elengedtük ezt a két embert, ugyanis mind a kettő magasabban jegyzett volt (ok. Lacy kapcsán féltünk a sérülésétől).

Félreértés elkerülése végett hiszek a srácban és hiszem, hogy a sérülés után még nem találta meg a ritmust, de most már szeretnék látni teljesítményt is, mivel mindig magyarázzuk kinek miért nem, kinek majd mikor...miközben már három éve igazából nincs kiemelkedő (értsd: game changer) teljesítményt nyújtó 1-2 körös játékosunk és itt a jelzőn van a hangsúly és Én itt látom igazán a visszaesésünk igazi okát, mindeközben egy Green, egy Aldon Smith, egy Kiko Alonso, robban be a ligába a teljesség igénye nélkül.

Node minden héten vasárnap mint tudjuk...Go steelers!
több mint 10 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 369
A Cincy folyamatosan ilyen meccseken nyert meg, várható volt, hogy előbb utóbb lesz L is. Hagyjuk szerintem a PO-t, egyelőre a játékunk ettől a szinttől nagyon messze van. Node pont mikor bizonyítsuk ennek ellenkezőjét, mint a NE ellen.

Ha már a futók és újoncok. Bernard TD futását érdemes megnézni. Ezt nem Bell ellen mondom, de messze van még a srác ettől (is). Nagyon bízom benne, hogy látok hasonlót tőle hamarosan.

Igen, DeCastro fontos lenne/lett volna, pont a futások miatt, dehát legalább a háromból kettő rendben van, féltem tőle egy hete, hogy kririkus helyzet lesz.Klemó
Ne már!! Összehasonlítunk almát körtével. Olyan elrontott szereléseket mutatott be a Miami védelem, hogy még a mieinknél is rosszabb volt, amit azt hittem maximum a HFL-ben láthatok. Köze nem volt Bernardnak hozzá, de tény, szépen menekült a srác, de több ízben is csak a szellemek vezették. Bell nem rosszabb futó, csak jelentősen rosszabb a fal ami előtte van és hát azzal a bizonyos szerencse faktorral sem állunk túl jól.
több mint 10 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 053 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
A Cincy folyamatosan ilyen meccseken nyert meg, várható volt, hogy előbb utóbb lesz L is. Hagyjuk szerintem a PO-t, egyelőre a játékunk ettől a szinttől nagyon messze van. Node pont mikor bizonyítsuk ennek ellenkezőjét, mint a NE ellen.

Ha már a futók és újoncok. Bernard TD futását érdemes megnézni. Ezt nem Bell ellen mondom, de messze van még a srác ettől (is). Nagyon bízom benne, hogy látok hasonlót tőle hamarosan.

Igen, DeCastro fontos lenne/lett volna, pont a futások miatt, dehát legalább a háromból kettő rendben van, féltem tőle egy hete, hogy kririkus helyzet lesz.Klemó
Arra a -2 yardos futásra gondolsz, amiből 10+ missed tackle után TD lett? Egyébként meg fal nélkül AP sem tud futni, szóval ez picit összetettebb dolog. A Bengalsnak lényegesen jobb az OL-je, mint nekünk.

Kedvenc Steelers-Patriots beharangozóm:  www.youtube.com/watch?v=nesIKo0BHEs

Na de komolyra fordítva a szót. Én annyira nem fosok ettől a meccstől. Egyrészt az elmúlt évekkel ellentétben idén nehéz lenne ennél sokkal kedvezőbb matchupot találni számunkra, másrészt ezen a meccsen nincs veszítenivalónk, mivel a PO beláthatatlan távolságra van, így nincs különösebb jelentősége, ha kikapunk, azaz ezen a meccsen mi csak nyerhetünk.Soldados
Ha nyerünk 2 meccs a hátrányunk, az nem behozhatatlan. Számolgatni azonban még nem érdemes, haladjunk meccsről meccsre, aztán meglátjuk mi lesz. Első körben verjük meg a Patset, már csak a rend kedvéért is.
több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Kedvenc Steelers-Patriots beharangozóm:

Na de komolyra fordítva a szót. Én annyira nem fosok ettől a meccstől. Egyrészt az elmúlt évekkel ellentétben idén nehéz lenne ennél sokkal kedvezőbb matchupot találni számunkra, másrészt ezen a meccsen nincs veszítenivalónk, mivel a PO beláthatatlan távolságra van, így nincs különösebb jelentősége, ha kikapunk, azaz ezen a meccsen mi csak nyerhetünk.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 234
A Cincy folyamatosan ilyen meccseken nyert meg, várható volt, hogy előbb utóbb lesz L is. Hagyjuk szerintem a PO-t, egyelőre a játékunk ettől a szinttől nagyon messze van. Node pont mikor bizonyítsuk ennek ellenkezőjét, mint a NE ellen.

Ha már a futók és újoncok. Bernard TD futását érdemes megnézni. Ezt nem Bell ellen mondom, de messze van még a srác ettől (is). Nagyon bízom benne, hogy látok hasonlót tőle hamarosan.

Igen, DeCastro fontos lenne/lett volna, pont a futások miatt, dehát legalább a háromból kettő rendben van, féltem tőle egy hete, hogy kririkus helyzet lesz.
több mint 10 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
 www.sport1tv.hu/Hirek/2013/10/30/nfl_pitneelo3 😊

több mint 10 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 369
A Miami csak megtette a szívességet és egy rohadt jó meccsen megverte a Bengals-t. Bár olyan messze vagyunk tőlük, mint az a bizonyos két város távolsága + a hold kerülete, de mégis egy csepp reménysugár a fekete lyuk után. Persze mi még csak most jövünk és nagyon nem vagyok nyugodt ettől. De legalább a különbség nem nő a forduló után.
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 116 — capitaine du château de Vienne 1487
The Clan: Clown, the Clone
 www.steelers.com/video-and-audio/videos/Antonio-Brown-dresses-up-as-Brett-Keisel/215270d2-5670-48c3-94e1-ff3fd0799b90


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
DeCastro nem edzett ma sem, Wheaton már limitált volt, mindenki más full.

Kár, DeCastro lett volna a legfontosabb, hogy felépüljön, de erre így elég kicsi esélyt látok.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 590
Ha már a WR-ről írtok, mi a helyzet Cotchery-vel? Mintha kevesebbet lenne a pályán, vagy ez már régebb óta így van, csak én nem figyeltem?csi77
Többet van játékban, mint első két pittsburghi évében (elkapások számában és elkapott yardokban már most felülmúlta a 2011-es és 2012-es teljesítményét), ami persze annak is köszönhető, hogy most van a legmagasabban a depth charton (harmadik számú WR). Főleg slotban szerepel, és ahogy Zoli is írta, számos fontos elkapást láthattunk már tőle; a 22 elkapásból elért 18 first down elég jó arány. A Vikings elleni meccs előtt nyilatkozta Tomlin, hogy az újonc Wheaton mostantól nagyobb szerepre számíthat, ami Cotchery targetjeinek számát is redukálhatta volna, csak aztán Wheaton megsérült, úgyhogy Cotchery azóta is rendszeresen foglalkoztatva van.
több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Sanders helyzete érdekes. Nincs kiugró éve idén sem, így valószínűleg bivalyszerződésre FA-ként sem számíthat, azaz van esélyünk megtartani. Amire azért is szükség lehet, mert ha ő megy, akkor nagyon vékonyak vagyunk WR-poszton.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!