Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 581
Meg lennék lepve ha az edzőtábor alatt nem fordulna a kocka Moore javára, ugyanis nem egy Troyt vagy egy Clarkot stb kell kiszorítani hanem egy Worildsot. Természetesen nem kell minden playben pályán lennie de minimum fele fele arányt remélek, ugyanis kell neki a terhelés és a rutin és ezt csak a pályán szerezheti meg szerintem.pfefe8
Azért még ne beszéljünk úgy Moore-ról, mintha biztos lenne, hogy őt draftoljuk első körben. 😊

Ők viszont biztosan jönnek, méghozzá privát workoutra:
Christine Michael, RB (Texas A&M)
Vince Williams, ILB (Florida State)
John Simon, ? (Ohio State)
Jarvis Jones, OLB (Georgia)

Az ultimate tweener Simont jó lenne minél hamarabb elfelejteni, remélem a staff is csak arról akart meggyőződni, hogy semmilyen poszton sem lenne használható a védelmünkben. Jones-t sem tartanám jó húzásnak 3-4-be, és amúgy sem győzött meg a játéka. Williams hátsó körös ILB prospect, a run stuffer fajtából, és ha project játékost hozunk erre a posztra, akkor inkább ilyen típusú LB-re van szükség, úgyhogy 6-7. körben akár jöhetne is. Annak pedig kifejezetten örülök, hogy Michael iránt is érdeklődnek Tomlinék. Tehetség alapján all-down back is lehet belőle, "csak" egészségesnek kell maradnia.
több mint 11 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 486 — Bears & Illinois fan
Ben Roethlisberger is 9th highest paid QB: 1) Flacco, 2) Brees, 3) P.Manning, 4) Romo, 5) E.Manning, 6) Schaub, 7) Rivers, 8) Cutler, 9) Ben

Romo,Schaub,Rivers,Cutler?
Végülis az is egy erény,hogy megbízhatóan nem nyersz semmit..Blitzburgh
Várjál csak......... Ha egyszer lesz fal, szerintem jön a miracle......... 😊
Amúgy érdekes a lista.

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 11 éve
pfefe8 Pittsburgh Steelers 1 203
Úgy rémlik már tavaly is ment a huzavona hogy DeCastró kezdjen-e az első perctől kezdve vagy még kell neki egy kis idő a beilleszkedéshez. Sajnos a sérülése eldöntötte a kérdést. A gyógyulás után kezdett és az egyik legbiztosabb pont volt a falban. Ha idén is ez lesz a kérdés hogy Worilds(középszerű, cserének megfelelő játékos)kezd és Moore(újonc, de hosszú távon kezdő potenciállal bíró játékos) csak kevés playt kap akkor a fejem fogom a falba verni. Fogadni is mernék hogy Moore a mostani állapotában is jobb számokat produkálna mind passrussban mind futás ellen mint Worilds. Nagyot csalódnék a staffban ha Worilds lenne a kezdő.pfefe8
Márpedig a terv az, hogy ő fog kezdeni Woodley túloldalán, nálunk nem sűrűn kerülnek be újonc kezdők a D-be rögtön az első naptól (ilyen utoljára több mint egy évtizeddel ezelőtt fordult elő). Ha Worilds ugyanolyan szürke lesz, mint eddig, és a staff úgy ítélné meg, hogy Moore már első évében is többet tudna hozzátenni alapemberként, akkor nyilván menet közben jönne a váltás.vassadi
Meg lennék lepve ha az edzőtábor alatt nem fordulna a kocka Moore javára, ugyanis nem egy Troyt vagy egy Clarkot stb kell kiszorítani hanem egy Worildsot. Természetesen nem kell minden playben pályán lennie de minimum fele fele arányt remélek, ugyanis kell neki a terhelés és a rutin és ezt csak a pályán szerezheti meg szerintem.

Steelers fan
több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 581
Úgy rémlik már tavaly is ment a huzavona hogy DeCastró kezdjen-e az első perctől kezdve vagy még kell neki egy kis idő a beilleszkedéshez. Sajnos a sérülése eldöntötte a kérdést. A gyógyulás után kezdett és az egyik legbiztosabb pont volt a falban. Ha idén is ez lesz a kérdés hogy Worilds(középszerű, cserének megfelelő játékos)kezd és Moore(újonc, de hosszú távon kezdő potenciállal bíró játékos) csak kevés playt kap akkor a fejem fogom a falba verni. Fogadni is mernék hogy Moore a mostani állapotában is jobb számokat produkálna mind passrussban mind futás ellen mint Worilds. Nagyot csalódnék a staffban ha Worilds lenne a kezdő.pfefe8
Márpedig a terv az, hogy ő fog kezdeni Woodley túloldalán, nálunk nem sűrűn kerülnek be újonc kezdők a D-be rögtön az első naptól (ilyen utoljára több mint egy évtizeddel ezelőtt fordult elő). Ha Worilds ugyanolyan szürke lesz, mint eddig, és a staff úgy ítélné meg, hogy Moore már első évében is többet tudna hozzátenni alapemberként, akkor nyilván menet közben jönne a váltás.
több mint 11 éve
pfefe8 Pittsburgh Steelers 1 203
Azt hiszem ezt a draftot szinte mindenki aláírná. Tegyük fel hogy ez lesz az első körben. Mi lehet a felállás Woodley és Moore között? Woodley átmegy a vakoldalra vagy az újonc kezd Harrison helyén?pfefe8
Idén minden bizonnyal még Moore érkezése esetén is Worilds lenne a kezdő. Hogy ki lesz a bal és ki a jobb oldalon, arra most tényleg csak tippelni lehet, majd a staff eldönti.vassadi
Úgy rémlik már tavaly is ment a huzavona hogy DeCastró kezdjen-e az első perctől kezdve vagy még kell neki egy kis idő a beilleszkedéshez. Sajnos a sérülése eldöntötte a kérdést. A gyógyulás után kezdett és az egyik legbiztosabb pont volt a falban. Ha idén is ez lesz a kérdés hogy Worilds(középszerű, cserének megfelelő játékos)kezd és Moore(újonc, de hosszú távon kezdő potenciállal bíró játékos) csak kevés playt kap akkor a fejem fogom a falba verni. Fogadni is mernék hogy Moore a mostani állapotában is jobb számokat produkálna mind passrussban mind futás ellen mint Worilds. Nagyot csalódnék a staffban ha Worilds lenne a kezdő.

Steelers fan
több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 581
Azt hiszem ezt a draftot szinte mindenki aláírná. Tegyük fel hogy ez lesz az első körben. Mi lehet a felállás Woodley és Moore között? Woodley átmegy a vakoldalra vagy az újonc kezd Harrison helyén?pfefe8
Idén minden bizonnyal még Moore érkezése esetén is Worilds lenne a kezdő. Hogy ki lesz a bal és ki a jobb oldalon, arra most tényleg csak tippelni lehet, majd a staff eldönti.
több mint 11 éve
pfefe8 Pittsburgh Steelers 1 203
Azt hiszem ezt a draftot szinte mindenki aláírná. Tegyük fel hogy ez lesz az első körben. Mi lehet a felállás Woodley és Moore között? Woodley átmegy a vakoldalra vagy az újonc kezd Harrison helyén?

Steelers fan
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 181 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Az egyik legjobb draft szvsz. Baileyről nagyon jókat hallok mostanában (Pete Prisco McCardellhez hasonlította nemrég Baileyt a Jaxes időkből, Dysert meg tökéletes Big Ben mögé - ráadásul ugyanonnan, mint Roetlishberger 😊 ). Az első 2 pick is nagyon tetszik.
több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 581
Ezt sikerült összehoznom mock draft game-ben:



1/17. - Damontre Moore, OLB (Texas A&M)

Ansah-t szerencsére elvitték korábban, ez is kellett ahhoz, hogy Moore lecsússzon 1/17-ig, onnantól pedig no brainer... A class egyik legjobb pass rushere, remélem Colbertéknek is ő az egyik fő célpontja.



2/18. - John Jenkins, NT (Georgia)

Ő maradt bent utolsóként az azonnali kezdő potenciállal bíró NT prospectek közül, szerencsére sikerült elhozni 2/18-nál. Értékileg is jó pick, és talán már újoncként alapember lehetne a védőfal közepén.



3/17. - Stedman Bailey, WR (West Virginia)

Egyik személyes kedvencem. Még ha csak slotban is lehet majd használni a profik között, a Brown-Sanders(?) páros mögött így is bőven megteszi. Nem possession WR, de annak ott van Plaxico, és úgy tűnik, Cotchery is maradni fog.



4/18. - Andre Ellington, RB (Clemson)

Pont előttem vitték ki Joseph Randle-t, de nem panaszkodhatok, nem gondoltam volna, hogy akár ő, akár Ellington itt még bent lesz. Barnerrel számoltam, mint reális lehetőség, és bár ő Bailey-hez hasonlóan az egyik kedvenc prospectem, Ellington komplettebb játékos, belőle kinézem még akár azt is, hogy feature back lesz NFL-szinten. A ZBS-hez pedig kell majd egy hozzá hasonló RB. Steal(?)



5/17. - Zac Dysert, QB (Miami-Oh.)

Dysert komáért én személy szerint annyira nem rajongok, de mást nem nagyon tudtam volna értéken húzni, és mivel a legfontosabb needeket az első négy körben sikerült elintézni, belefért ez a választás. Jó value pick, végre megvan a sokak által hőn áhított értelmes project irányító, és belé még franchise QB potenciál is szorult.



6/18. - John Boyett, S (Oregon)

A safety picket nem kell erőltetni, nem dől össze a világ, ha csak project játékost hozunk idén (a várható veterán FA mögé/mellé). Boyett az előző szezont szinte teljes egészében kihagyta, így a drafton is sokat csúszhat, de ha egészséges tud maradni, kezdő free safety-vé is kinevelhető. Negatívumként még főleg az alulméretezettségét szokták emlegetni, de nálunk pl. egyik kezdő safety sem magasabb nála.



6/38. - Knile Davis, RB (Arkansas)

Tudom, hogy nem épp makulátlan a múltja, ami a sérüléseket illeti, de a 6. kör utolsó kompenzációs pickjét kellett érte beáldozni, ennyiért megér egy próbát. Ha netán még be is válna, a Dwyer-Redman-Ellington-Davis RB corps elég ütős lenne.



7/17. - Josh Kline, OG (Kent State)

Quinton Dialon gondolkoztam (mint leendő örökös negyedik számú DE), csak hogy legyen homer pick is, de végül maradtam a project OG-nél. Kline kellően atletikus a zone blockinghoz, a Kent State pro day-én is megnézte Bicknell, és néhány egykori KSU-játékos már bevált nálunk (igaz, ők a védelemben); rajta a sor, hogy továbbvigye ezt a hagyományt. Persze megelégednénk azzal is, ha egy korrekt backup lenne DeCastro és Foster mögött.

Ami nem jött:
TE: Toilolóról lemaradtam a hátsó körökben, bár továbbra is inkább egy veterán elkapó TE leigazolását preferálom.
ILB: Foote újraigazolásával a kezdő páros adott, Spence-ben még nyilván bíznak Tomlinék, úgyhogy ide is inkább egy rutinos backupot lenne érdemes szerződtetni TC előtt.
CB: Ike alap, visszahoztuk Gay-t, és van két fiatal CB-nk, Allen és Brown, nem kell a nyakukra hozni még egy rookie-t, ennél jóval fontosabb hiányposztjaink is vannak.

A grade-et majd kiosztja más, de én gondolkodás nélkül aláírnék egy ilyen IRL draftot.
több mint 11 éve
Blitzburgh Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 1 255 — Hunt for 7.
 www.chatsports.com/pittsburgh-steelers/a/Source-New-Orleans-VooDoo-inks-Isaac-Redman-to-tender-contract-2-7632531

Redman az AFL-ben,vagy ez áprilisi tréfa?
több mint 11 éve
BigBen7 Pittsburgh Steelers 1 223
több mint 11 éve
Blitzburgh Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 1 255 — Hunt for 7.
 www.nfl.com/videos/nfl-draft/0ap2000000153413/Draft-War-Room-Pittsburgh-Steelersparker39
Az gyönyörű,az első 3 pick RB,RB,TE...
több mint 11 éve
parker39 34
 www.nfl.com/videos/nfl-draft/0ap2000000153413/Draft-War-Room-Pittsburgh-Steelers

" a könnyű nap tegnap volt"
több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 581
Steelers.hu Mock Draft 2013/3.
több mint 11 éve
Blitzburgh Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 1 255 — Hunt for 7.
Ben Roethlisberger is 9th highest paid QB: 1) Flacco, 2) Brees, 3) P.Manning, 4) Romo, 5) E.Manning, 6) Schaub, 7) Rivers, 8) Cutler, 9) Ben

Romo,Schaub,Rivers,Cutler?
Végülis az is egy erény,hogy megbízhatóan nem nyersz semmit..
több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 581
Per reporter Ed Bouchette, Bradshaw is still in some sort of protective boot after undergoing his fifth career foot operation in January. The meeting was termed as a "get-to-know-you session," with a contract never a real possibility. The Steelers are planning to check up on Bradshaw in a "few weeks."
több mint 11 éve
marescha Pittsburgh Steelers 121
Úgy olvastam Sanders is szerződés nélkül hagyta el a facilitinket.
 profootballtalk.nbcsports.com/2013/03/29/sanders-bradshaw-leave-pittsburgh-without-contracts/
több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 581
én azt olvastam hogy Bradshawnak már csak az orvosin kell átesni hogy leigazoljukBigBen7
Meg is volt az orvosi, és nem igazoltuk le.

"Steelers are keeping the lines of communication with him open", ezt írta Schefter. Lehet, hogy a vizsgálatkor találtak nála valami problémát, de az is lehet, hogy meg akarja hallgatni más csapatok ajánlatát is. Korábban a Packers-szel és a Jets-szel is szóba hozták. Ha ajánlottunk is neki szerződést, akkor is csak nyilván a veterán minimumhoz közeli összeget, amire nem meglepő, hogy nem bólintott rá azonnal.
több mint 11 éve
BigBen7 Pittsburgh Steelers 1 223
Elkezdtük nézegetni a veterán safety-ket, tegnap az egykori Patriots- és Cardinals-játékos James Sanders tett látogatást a csapatnál.

Bradshaw is tegnap járt nálunk viziten, szerződés nélkül távozott.vassadi
Elkezdtük nézegetni a veterán safety-ket, tegnap az egykori Patriots- és Cardinals-játékos James Sanders tett látogatást a csapatnál.

Bradshaw is tegnap járt nálunk viziten, szerződés nélkül távozott.vassadi
én azt olvastam hogy Bradshawnak már csak az orvosin kell átesni hogy leigazoljuk
több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 581
Elkezdtük nézegetni a veterán safety-ket, tegnap az egykori Patriots- és Cardinals-játékos James Sanders tett látogatást a csapatnál.

Bradshaw is tegnap járt nálunk viziten, szerződés nélkül távozott.
több mint 11 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Visszaterve Harrisonra...
De azert remelem meg ha minimumert is, de visszajon es o lesz az ev vedoje es kozte es woodley kozott fog eldolni ez a cim a jovoben. Mert mind a ketten brutalok lesznek mint voltak. Es a fiatalok is felnonek hozzajuk, mind CB mind LB es mind De es mind csapat szinten is. Es igy lehet rotalni oket es pihentetni a nagyoregjeinket.

A tamado sorunk vegre osszeall. Ugyanaz az ot ember vegig tudja jatszani a szezont. A fiatalok itt is serules nelkuli es magas szintu jatekot hoznak. Ezaltal mind big ben, mind az uj elso szamu rbnk szarnyalni fog. A wr jeink ward szinten kezdenek jatszani es kibontakozni. Es lesz egy uj es megint jo evunk.... 😀gabistar
Aztán belenyúlsz a bilibe és ráébredsz a valós dolgokra. 😀laby
Fo a pozitiv gondolkodas. Most mast ugy sem tehetunk. Ez meg nem arthat. 😀 Az eddigi steelers meccsek emlekeit ugy is nehez tul es atelni is neha.... 😀
több mint 11 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Harrisonra visszaterve, nem biztos hogy kapzsi volt. Most volt meg a lehetosege, hogy nagyot dobbantson oszerinte, de nem jott ossze. Elotte probalt mar egyszer nagyot kaszalni amikor szerzodest ujitottunk vele, de akkor nem ment ki az fa ra ha jol tudom. Es igy utolog persze konnyu azt mondani, hogy igy meg ugy.

Hat mind a ket fel ra fazott most. De mint tudjuk, ha a fax idoben megy Denverbe, lehet pl most ravens tag lenne. Es tobb penzzel mint most. De ez mar mult. Tul kell lepni rajta es a jovot epiteni. De azert szeretnem, ha a hibaja utan itt nalunk bizonyitana be mondjuk, hogy meg mindig lehet vele szamolni es egeszsegesen tud jatszani. Nem tudhatjuk, mennyire epult fel korabban a serulesebol. Es lehet ugy erezte most megint csucs formaban van. Es miert ne kaphatna jo allast. Korabbi cimenek, sackjeinek a szamabol kiindulva.

Ez most olyan, hogy a serult troy is sokkal jobban jatszott, mint a csereje mundy egeszsegesen. Vagy mas klasszis jatekosokat emlitve, a serulekeny bob sanders, brian dawkins , vagy ed reed. Akik ha jatszani tudnak kulcs jatokokat es meccs fordito helyzeteket kepesek generalni. Es ha pl teljesen egeszseges most, felepult rendesen a serulese utan, akkor meg mindig jobb teljesitmenyre lehet kepes, mint a cserei. Meg ha ez onmagahoz kepest kisebb telejsitmeny visszaesessel jar.
több mint 11 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Azert meg most is bennem van az az off season, amikor ugyaingy elengedtek Flozel Adamset es Max Starksot es hat tudjuk mi lett a vege. En nem szeretnem ha megint egy ki nem probalt ember lenne kezdo LT. Inkabb jojjon vissza Starks, Ot mar tudjuk hogy milyen elonyokkel hatranyokkal jar.

De ne legyen megint az, hogy seggblokkolassal, es big ben testi epsegenek a kockaztatasaval jatszottuk le a starks es flozel adams utani evet, de az elso talan 6 meccset biztos. Aztan alig gyoztuk visszaimadkozni Starksot, akinek az erkeztevel nagyot is ugrott a fal teljesitmenye a jo iranyba. Nem tudom ki hogy latta ezt. De en mar szezon elott tiszatban voltam azzal hogy ket kezdo elengedesevel, es ket uj ember beepitesevel gondok lesznek. Foleg hogy az akkori LT nem egy elso koros ember volt. Bar meg az sem mindig szamit. Lasd Aaron Smith Ziggy Hood. Vagy most Kiesel contra Ziggy. Az adottsag az elszantsag es hat a tapasztalat egyutt kell. Kulon kulon nem jo semmire.

Jo most az emberanyagot tekintve mas a helyzet. De akkor is egyikuk sem jatszott bizonyitott LT kent eles szituban NFL meccsen. Es nem szeretnem ha megint vagy hat meccsig azon kellene izgulni, hogy big ben le tud e jonni a palyarol. Mert mar rossz volt nezni, amit a fal muvelt. Volt neki borda, lab es hat meg egyeb eleg komoly gondja is es ez nem csak a jatekstilusa miatt volt. Nem volt ideje szinte felnezni sem. Es tamadofalban varialas fokozottaban ervenyesul.

Amugy is lehet valaki pl edzes meno, de az eles szituban meg sem igazan nyero. Nem kellene megint ezzel a helyzettel jatszani.
több mint 11 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 937 — Steelers fan
Rendben igy mar ertem. Nem tudtam hogy dead money is keletkezett azert mert nem volt hajlando alairni. Igy mar ertheto. O dontott igy, es a csapat a karat latta. Igy mar megertem hogy nem ugralnak erte. De azert minimum penzert lehet meg igy is megerne. De most meg mar nekunk van idonk kivarni. Es addig huzni amig ha jatszani szeretne minimumert alair. Jobban orultem volna azonban, ha nem jatszaduznak igy egymassal. O is kapott volna penzt. A csapatnak meg nem lett volna kidobott penze az ablakon.gabistar
Így van, ha odáig jutnánk, hogy már veterán minimumért alá lehetne íratni, akkor én is visszahoznám.

Harrisonnak csak a pénz számított, azt hitte, máshol többet kaphat, mint az a 3-4 millió, amit paycut esetén nálunk keresett volna, aztán természetesen jött a pofára esés, és most már nyilván jó lenne neki Pittsburgh is.vassadi
Harrisonnak csak a pénz számított, az biztos. Pontosan ugyanúgy, ahogy a csapatnak is.

Lehet most mondani, hogy JH kapzsi volt és pofára esett. De ez csak akkor áll, ha Worilds jó lesz. Mert ha Worids beég, akkor nem csak JH esett pofára, hanem a csapat is.

Ezzel, hogy lezártnak tekintik az ügyet, gyakorlatilag azt mondják, hogy JH-ra nincs szükségünk azon a poszton. Ezt én kétlem.
Nyilván sokkal jobban átlátják a játékos állomány nyújtotta lehetőségeket, és megvan a terv JH pótlására - csak nekem beugrik, hogy Ward is jóval túl volt a csúcson, mégis miután kirakták, eléggé megrogyott a WR gárda. Szóval biztos ott is volt egy terv, és nem jött be.

Más téma, hogy JH-nak a 10 milla irreális volt, én sem adtam volna annyit - de valaki kötött vele egy ilyen szerződést, ugyebár. Ez is megérne egy misét, hogy kinek jutott eszébe olyan szerződést aláírni, amiben egy 35 éves OLB-nek 10 milla a fizetése?
több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 581
Kik lesznek a kezdok a tamado falban? Tippek? Starksot megprobaljuk megtartani, vagy lecsereljuk egy megint bizonytalan es meg ki nem probalt jatekosra?gabistar
Az OL kezdő összeállítása most elég egyértelmű: Gilbert, Foster, Pouncey, DeCastro, Adams. A kérdés csak az, hogy a két tackle poszt hogyan lesz leosztva Gilbert és Adams között.

Ha Starks-ra feltétlenül igényt tartanánk, akkor már megkerestük volna. A csapat már idén is a Gilbert-Adams páros egyik tagjával számol kezdőként LT poszton, és Starks is lenyilatkozta korábban, hogy cserének nem akar maradni. Bár úgy tűnik, más sem viszi el kezdőnek, úgyhogy akár még az is lehet, hogy minimumért visszahozzuk TC-re, de nem fogadnék rá.

Visszaterve Harrisonra. Igen, de akkor ezt igy nagyon benezte. Persze mindenkinek nagyon fontos a penz. Aki azt mondja hogy nem az vagy nagyon gazdag es nem tudja mirol beszel vagy ... Azt hiszem egyszer mar megprobalt itt nagy penzt kapni, de akkor megegyeztek a csapattal.

Most meg mind a ketten rosszul jartunk. O nem kapta meg amit akart, mi meg megkaptuk a buntetest. Es meg el is veszitettuk. Szoval nem jol jott ki.gabistar
Nem volt más választásunk, 10 milliós cap hittel nem maradhatott. Itt igazából csak Harrison hibázott, azt hitte, van még olyan jó/értékes játékos, hogy máshol többet kap annál, mint amit mi paycuttal ajánlottunk neki.