NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 566
Matt Spaeth visszatért a Steelershez.
TE húzás se lesz...Blitzburgh
Attól függ milyen TE. Spaeth főleg a blokkolás műfajához ért, elkapásban nem igazán produktív. De mire ezt leírtam eszembe jutott, hogy ezt pont jó csapat szurkereinek mondom 😀 😀 😀.tüsi91
Spaeth-nek örülök, run blockingban majdhogynem ligaelit, ezerszer inkább ő, mint Kellen Davis. De a nemrég újraigazolt David Johnson is blokkoló tight end, Paulsont sem igazán használtuk a passzjátékban, úgyhogy egy elkapó TE még simán jöhet a drafton.

Hivatalosan is ajánlatott tett a Pats Sandersnek, a szerződés részletei egyelőre nem ismertek. Asszem kaptok egy harmadik kör végi picket...gabokocka
Még Brown hosszútávú szerződésére visszautalva: erről beszéltem, ugyanígy elveszíthettük volna őt is, ha nem kötjük meg azt a kontraktust, és ő is csak RFA tendert kap idén.

Ha nem tudjuk/akarjuk matchelni az offer sheetet, akkor jó lenne, ha szerződtetnénk mondjuk Breastont WR2-nek (persze lehet, hogy a problémás térde akadályozza meg a leigazolását, amiről lehetett hallani; más csapatok sem nagyon keresik), és a második körös WR draftot sem ellenezném, 2/18-nál csak bent lesz még valaki a Hopkins - Hunter - T. Williams trióból, akik mind nr. 1 WR potenciállal bírnak.
több mint 11 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Hivatalosan is ajánlatott tett a Pats Sandersnek, a szerződés részletei egyelőre nem ismertek. Asszem kaptok egy harmadik kör végi picket...gabokocka
Remek lesz. Gyak alig több mint 1 év alatt:
- Ward cut
- Wallace delfináriumba szerződik
- Szun-danceből kibújik a hazafiság
- Heath meg kórházi ágy.

A liga egyik legjobb elkapó gárdájával bíró csapa így jut el oda, hogy marad egy db Brown, aki úgy igazán jó. (bocsánat, de nem a 82 éves MexikóKid lesz valszeg a 8-10 TD-sz szint, és KóCserri csem...)

Hullajó.
Nah ,prediksön: 4-12😊

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 756 — Keep pounding
Hivatalosan is ajánlatott tett a Pats Sandersnek, a szerződés részletei egyelőre nem ismertek. Asszem kaptok egy harmadik kör végi picket...

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Matt Spaeth visszatért a Steelershez.
TE húzás se lesz...Blitzburgh
Attól függ milyen TE. Spaeth főleg a blokkolás műfajához ért, elkapásban nem igazán produktív. De mire ezt leírtam eszembe jutott, hogy ezt pont jó csapat szurkereinek mondom 😀 😀 😀.
több mint 11 éve
Blitzburgh Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 1 255 — Hunt for 7.
Matt Spaeth visszatért a Steelershez.
TE húzás se lesz...
több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 566
én figyellek ám téged 😉sutianap
?
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
Lehet hogy McLendon-t gondolják megoldásnak a NT posztra, idén nem volt rossz.Jan
De még mindig erősen kérdéses, hogy kezdőként is ugyanúgy megállná-e a helyét.

OL-t én nem igazán értem, miért kéne (megint) első kört ellőni erre?Jan
 bowl.hu/forum/nfl_-_csapatforumok/pittsburgh_steelers/769474
Bár ahogy nemrég írtam, azzal, hogy Fostert visszaigazoltuk kezdőnek, már a Warmack/Cooper BPA pickért sem vagyok annyira oda.

OLB mellett most a secondary is elég fontos lett, CB és S is kell. Valamelyik mockban Vaccarot láttam nálunk 1/17-re. Szerintetek lecsúszhat addig?Jan
Vaccaróról:  bowl.hu/forum/nfl_-_csapatforumok/pittsburgh_steelers/772536
És meg vagyok győződve arról, hogy Lewis távozása ellenére sem lesz jelentős corner pick. Ike-Allen kezdő páros, Gay nickel, negyediknek ott van Curtis Brown, az ötödik helyért pedig majd versenyezhet Van Dyke, Victorian, King, és esetleg egy hátsó körös project játékos. De a korai CB draft szerintem éppúgy felesleges, mint ahogy tavaly is az lett volna. Akkor is többen várták, és - szerencsére - akkor sem valósult meg.vassadi
én figyellek ám téged 😉


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 566
A Pats állítólag bejelentkezik Sanders-ért. :\

Matchelhetjük az esetleges offer sheetet, de nem hiszem, hogy egy front loaded szerződéssel nagyon versenyezni tudnánk.
több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 566
Lehet hogy McLendon-t gondolják megoldásnak a NT posztra, idén nem volt rossz.Jan
De még mindig erősen kérdéses, hogy kezdőként is ugyanúgy megállná-e a helyét.

OL-t én nem igazán értem, miért kéne (megint) első kört ellőni erre?Jan
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
Pittsburgh Steelers - NFL - Csapatfórumok | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala

Bár ahogy nemrég írtam, azzal, hogy Fostert visszaigazoltuk kezdőnek, már a Warmack/Cooper BPA pickért sem vagyok annyira oda.

OLB mellett most a secondary is elég fontos lett, CB és S is kell. Valamelyik mockban Vaccarot láttam nálunk 1/17-re. Szerintetek lecsúszhat addig?Jan
Vaccaróról:
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
Pittsburgh Steelers - NFL - Csapatfórumok | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala

És meg vagyok győződve arról, hogy Lewis távozása ellenére sem lesz jelentős corner pick. Ike-Allen kezdő páros, Gay nickel, negyediknek ott van Curtis Brown, az ötödik helyért pedig majd versenyezhet Van Dyke, Victorian, King, és esetleg egy hátsó körös project játékos. De a korai CB draft szerintem éppúgy felesleges, mint ahogy tavaly is az lett volna. Akkor is többen várták, és - szerencsére - akkor sem valósult meg.
több mint 11 éve
Blitzburgh Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 1 255 — Hunt for 7.
De ha már itt vagy Ádi..szinte minden nap nézem a különböző mockokat,nyílván ti is,de a legritkább esetben látok hozzánk írva NT-t,de inkább nem.Sőt,többségében az OLB-t is csak 2-3-ik körben írják hozzánk,az elejére az OL,WR párosból valakit.
És nem elvétve,hanem tendenciózusan...Bár szinte biztos,hogy OLB jön,mert a józan ész azt diktálja..😊
Már ha van itt még olyan..Blitzburgh
Igen, az nekem is feltűnt, hogy a kintiek, és főképp a pittsburghi média / beat writerek nem kezelik komoly needként az NT-t. Nem tudom, mi lehet ennek az oka, de ha nem igazoljuk vissza Hamptont, akkor az NT is prioritás kell, hogy legyen a drafton. De igazából még Hampton visszatérése esetén is.
Harrison menesztése után biztosan előtérbe fog kerülni a mockokban is az OLB, az első körös OL (gondolom guard) pickek pedig megfogyatkoznak, mivel nyilvánvaló, hogy Fosterrel számolunk kezdő LG-ként. WR-t én semmiképpen sem draftolnék 1/17-re.
(De hozzáteszem, különösebb jelentősége nincs annak, hogy a mockokban mit írnak, az FO nem ezek alapján fog draftolni. 😉)vassadi
Lehet hogy McLendon-t gondolják megoldásnak a NT posztra, idén nem volt rossz.
OL-t én nem igazán értem, miért kéne (megint) első kört ellőni erre? OLB mellett most a secondary is elég fontos lett, CB és S is kell. Valamelyik mockban Vaccarot láttam nálunk 1/17-re. Szerintetek lecsúszhat addig?Jan
Lecsúszhat,de tuti nem safety az első kör. És ha őszinték akarunk lenni,túl az OLB és NT need-en,nincs klasszis RB-nk,se WR-ünk.
több mint 11 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 930 — Steelers fan
De ha már itt vagy Ádi..szinte minden nap nézem a különböző mockokat,nyílván ti is,de a legritkább esetben látok hozzánk írva NT-t,de inkább nem.Sőt,többségében az OLB-t is csak 2-3-ik körben írják hozzánk,az elejére az OL,WR párosból valakit.
És nem elvétve,hanem tendenciózusan...Bár szinte biztos,hogy OLB jön,mert a józan ész azt diktálja..😊
Már ha van itt még olyan..Blitzburgh
Igen, az nekem is feltűnt, hogy a kintiek, és főképp a pittsburghi média / beat writerek nem kezelik komoly needként az NT-t. Nem tudom, mi lehet ennek az oka, de ha nem igazoljuk vissza Hamptont, akkor az NT is prioritás kell, hogy legyen a drafton. De igazából még Hampton visszatérése esetén is.
Harrison menesztése után biztosan előtérbe fog kerülni a mockokban is az OLB, az első körös OL (gondolom guard) pickek pedig megfogyatkoznak, mivel nyilvánvaló, hogy Fosterrel számolunk kezdő LG-ként. WR-t én semmiképpen sem draftolnék 1/17-re.
(De hozzáteszem, különösebb jelentősége nincs annak, hogy a mockokban mit írnak, az FO nem ezek alapján fog draftolni. 😉)vassadi
Lehet hogy McLendon-t gondolják megoldásnak a NT posztra, idén nem volt rossz.
OL-t én nem igazán értem, miért kéne (megint) első kört ellőni erre? OLB mellett most a secondary is elég fontos lett, CB és S is kell. Valamelyik mockban Vaccarot láttam nálunk 1/17-re. Szerintetek lecsúszhat addig?
több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 566
Colon a Jets-nél folytatja, 1 éves, 1.2 milliós szerződést írt alá.
több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 566
Sanders a Pats-nél van viziten. Ha el akarnák vinni, egy 3. körös draft picket kellene adniuk kompenzációként, idén viszont összesen 5 pickjük van, a 3. körösük után csak két darab 7. körös, úgyhogy talán nem jelentkeznek offer sheettel.
több mint 11 éve
Blitzburgh Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 1 255 — Hunt for 7.
Butlert már haza se kéne engedni..

 nicepickcowher.com/2013/03/15/steelers-must-sign-olb-victor-butler/

" LaMarr Woodley is thinking about having ‘Fat Albert’ tattooed to his stomach"..😊
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 695 — Scream and scout
Steelers are hosting 3 players in all today - TE Kellen Davis, RB Beanie Wells and LB Victor Butler


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
marescha Pittsburgh Steelers 121
Igen,közben én is utánaolvasok,köszi.😊

De ha már itt vagy Ádi..szinte minden nap nézem a különböző mockokat,nyílván ti is,de a legritkább esetben látok hozzánk írva NT-t,de inkább nem.Sőt,többségében az OLB-t is csak 2-3-ik körben írják hozzánk,az elejére az OL,WR párosból valakit.
És nem elvétve,hanem tendenciózusan...Bár szinte biztos,hogy OLB jön,mert a józan ész azt diktálja..😊
Már ha van itt még olyan..Blitzburgh
Nem biztos, hogy OLB lesz az, Worildsnak szerintem adunk egy év esélyt. Szerintem védő jön, az elérhető legjobb, persze lehet, hogy ez OLB lesz 😊 csak azért, hogy ellent mondjak saját magamnak 😊
több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 566
De ha már itt vagy Ádi..szinte minden nap nézem a különböző mockokat,nyílván ti is,de a legritkább esetben látok hozzánk írva NT-t,de inkább nem.Sőt,többségében az OLB-t is csak 2-3-ik körben írják hozzánk,az elejére az OL,WR párosból valakit.
És nem elvétve,hanem tendenciózusan...Bár szinte biztos,hogy OLB jön,mert a józan ész azt diktálja..😊
Már ha van itt még olyan..Blitzburgh
Igen, az nekem is feltűnt, hogy a kintiek, és főképp a pittsburghi média / beat writerek nem kezelik komoly needként az NT-t. Nem tudom, mi lehet ennek az oka, de ha nem igazoljuk vissza Hamptont, akkor az NT is prioritás kell, hogy legyen a drafton. De igazából még Hampton visszatérése esetén is.
Harrison menesztése után biztosan előtérbe fog kerülni a mockokban is az OLB, az első körös OL (gondolom guard) pickek pedig megfogyatkoznak, mivel nyilvánvaló, hogy Fosterrel számolunk kezdő LG-ként. WR-t én semmiképpen sem draftolnék 1/17-re.
(De hozzáteszem, különösebb jelentősége nincs annak, hogy a mockokban mit írnak, az FO nem ezek alapján fog draftolni. 😉)
több mint 11 éve
Blitzburgh Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 1 255 — Hunt for 7.
Igen,közben én is utánaolvasok,köszi.😊

De ha már itt vagy Ádi..szinte minden nap nézem a különböző mockokat,nyílván ti is,de a legritkább esetben látok hozzánk írva NT-t,de inkább nem.Sőt,többségében az OLB-t is csak 2-3-ik körben írják hozzánk,az elejére az OL,WR párosból valakit.
És nem elvétve,hanem tendenciózusan...Bár szinte biztos,hogy OLB jön,mert a józan ész azt diktálja..😊
Már ha van itt még olyan..
több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 566
Mundy a Giants-hez ment? Nem ő volt Tomlin "embere?"Blitzburgh
Nem, Will Allennel kevered.
több mint 11 éve
Blitzburgh Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 1 255 — Hunt for 7.
Mundy a Giants-hez ment? Nem ő volt Tomlin "embere?"
Mondjuk őt kicsit se sajnálom,de a safety depth is rövidült ezzel.
Még másfél hónap a draftig,de rég látott izgalom lesz úrrá az emberen,mert összességében sincs lefutva semmi,nem tudjuk fél éve,hogy ki az 1/1,és a mi szemszögünkből is csomó kérdés nyitott.
több mint 11 éve
Dodó Pittsburgh Steelers 251
Lewis...Az egyik legszimpatikusabb fiatal volt nekem. Ike is lassan bedobja a törölközőt és Lewisba láttam hogy hosszú évekig a secondary alapembere lesz. Nagyon bírtam a stílusát és a játékát. Nagyon-nagyon sajnálom hogy így alakult.laby
Én meg pont ugyanazt a pénzsóvárságot láttam benne, mint Wallaceban. tenorx
Valójában a miénknél nagyobb ajánlatot is elutasított, Szent akart lenni.atapapa
Remélem pár év múlva DeCastro nem megy a Seahawkshoz..
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 985 — #neverpunt
Lewis...Az egyik legszimpatikusabb fiatal volt nekem. Ike is lassan bedobja a törölközőt és Lewisba láttam hogy hosszú évekig a secondary alapembere lesz. Nagyon bírtam a stílusát és a játékát. Nagyon-nagyon sajnálom hogy így alakult.laby
Én meg pont ugyanazt a pénzsóvárságot láttam benne, mint Wallaceban. tenorx
Valójában a miénknél nagyobb ajánlatot is elutasított, Szent akart lenni.

több mint 11 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 366 — Wrath of Khan
Lewis...Az egyik legszimpatikusabb fiatal volt nekem. Ike is lassan bedobja a törölközőt és Lewisba láttam hogy hosszú évekig a secondary alapembere lesz. Nagyon bírtam a stílusát és a játékát. Nagyon-nagyon sajnálom hogy így alakult.laby
Én meg pont ugyanazt a pénzsóvárságot láttam benne, mint Wallaceban. Egyszerre jöttek, nem is bánom, hogy mentek is.
Curtis Brown, szabad a pálya.
több mint 11 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
Lewis...Az egyik legszimpatikusabb fiatal volt nekem. Ike is lassan bedobja a törölközőt és Lewisba láttam hogy hosszú évekig a secondary alapembere lesz. Nagyon bírtam a stílusát és a játékát. Nagyon-nagyon sajnálom hogy így alakult.

több mint 11 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
...csak a Hollók bajnokok és a törvényszerű "széthordás" áldozatai, mi meg egészen más lében főlünk jelenleg😛

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."