Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 566
Szóval mi lehet a terv, hogyan helyezünk nyomást az irányítóra a vakoldalról? A 10 millió $ nem fogja kiverni a lasztit a qb kezéből, kell oda egy ember. Ki lesz az?Jan
Woodley mellett Worilds lesz a másik kezdő. Hogy Woodley átkerül-e Harrison helyére, és Worilds lesz a LOLB, ezt majd a staff eldönti. Tudom, hogy Worilds nem játszott jól, én sem vagyok vele megelégedve, de most nincs jobb opció. Eléggé nyilvánvaló, hogy sem ő, sem a leendő újonc OLB-nk (de mondhatnám Cartert és Robinsont is) nem tudja majd azonnal ugyanazt a szintet hozni, mint Harrison, de itt nem csak a következő szezonról van szó.
Én sem örülök, hogy megváltunk tőle, mert a csapat egyik ikonja volt, de onnantól, hogy biztossá vált, nem kér a paycutból, lényegében elkerülhetetlenné vált ez a lépés.

Mellékesen, bár ennek nagy jelentősége nincs:

De tavaly, amikor visszatért a sérülésből, normalizálódott a helyzet olyan értelemben, hogy Worilds és Timmons is elég súlytalan volt a szélen.Jan
Ez 2011-ben volt.
több mint 11 éve
Blitzburgh Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 1 255 — Hunt for 7.
James has played a major role in the success of this organization during his time in Pittsburgh. -- Tomlin ."
több mint 11 éve
parker39 34
 www.steelers.com/news/article-1/Steelers-Release-Linebacker-James-Harrison/326064d2-33bf-4578-b9a6-5b710f351233

" a könnyű nap tegnap volt"
több mint 11 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
It's been a great run but all good things must come to a end. Thank you Steelers Nation I will miss you all!

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 11 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 331 — dart@freestart.hu
Steelers made tough decision to release LB James Harrison.
tenorx
gsn twitteréről: James Harrison öröksége: 5,105 millió $ cap hely és 4,93 millió $ cap hit.

Do your job
több mint 11 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 366 — Wrath of Khan
Steelers made tough decision to release LB James Harrison.
több mint 11 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 929 — Steelers fan
Jó, értem én hogy JH öregszik, meg lassul, meg sérül, viszont sokba kerül meg minden, de tudunk a helyére jobbat tenni? Mert a Worilds gyerektől sok csodát nem láttam idén... vagy draftolunk valakit, és rögtön első évében berakjuk kezdőnek, LT-k ellen? Vagy mi lehet a terv?Jan
Mondj jobb megoldást, amivel cap space-t lehet teremteni. Harrison 10 milliót foglal.vassadi
Tudom hogy sokat foglal, viszont már nem olyan jó mint korábban. Ezt írtam.

De tavaly, amikor visszatért a sérülésből, normalizálódott a helyzet olyan értelemben, hogy Worilds és Timmons is elég súlytalan volt a szélen. Magyarul senki nem tudta pótolni azon a színvonalon, ahogy ő játszott a poszton -még így sem, hogy túl van a csúcson.

Illetve nem tudom hogy az idei class milyen erős ezen poszton, de feltételezem hogy olyan LB, aki rögtön tudna ott kezdeni, (és nyomást produkálni) nem fog lecsúszni hozzánk. Ráadásul nem is biztos, hogy első körben LB-t akarunk húzni. Bejátszhat akár egy NT pick is...

Szóval mi lehet a terv, hogyan helyezünk nyomást az irányítóra a vakoldalról? A 10 millió $ nem fogja kiverni a lasztit a qb kezéből, kell oda egy ember. Ki lesz az?
több mint 11 éve
Blitzburgh Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 1 255 — Hunt for 7.
Annak van realitása,hogy JH más csapat mezében jön a Heinzre idén?
Mert 10 millát nem ad neki senki,az tuti.
A csökkentésbe nem megy bele,tehát repül.
Vagyis ha még akar valaha játszani,akkor azt 10-nél kevesebbért teszi,de akkor minek menne el?
több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 566
Jó, értem én hogy JH öregszik, meg lassul, meg sérül, viszont sokba kerül meg minden, de tudunk a helyére jobbat tenni? Mert a Worilds gyerektől sok csodát nem láttam idén... vagy draftolunk valakit, és rögtön első évében berakjuk kezdőnek, LT-k ellen? Vagy mi lehet a terv?Jan
Mondj jobb megoldást, amivel cap space-t lehet teremteni. Harrison 10 milliót foglal.
több mint 11 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 929 — Steelers fan
Jó, értem én hogy JH öregszik, meg lassul, meg sérül, viszont sokba kerül meg minden, de tudunk a helyére jobbat tenni? Mert a Worilds gyerektől sok csodát nem láttam idén... vagy draftolunk valakit, és rögtön első évében berakjuk kezdőnek, LT-k ellen? Vagy mi lehet a terv?
több mint 11 éve
Blitzburgh Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 1 255 — Hunt for 7.
Minden abba az irányba mutat, hogy hacsak nem ingyé játszik Karizom akkor nem látjuk már a 92-est fekete sárgában 😕
Mi lesz velem, velünk. Fiam nagy kedvence 😕 Meg persze az enyém is.
A kérdés költői persze, tudom, hogy ez üzlet
polamalu
Nem lesz gond.Lecsúszik hozzánk Mingo,és minden ok..😊
több mint 11 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Minden abba az irányba mutat, hogy hacsak nem ingyé játszik Karizom akkor nem látjuk már a 92-est fekete sárgában 😕
Mi lesz velem, velünk. Fiam nagy kedvence 😕 Meg persze az enyém is.
A kérdés költői persze, tudom, hogy ez üzlet
több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 566
Állítólag Foster ügynökével is beszélt a csapat, és lehet, hogy még az FA-piac nyitása előtt teszünk neki egy ajánlatot. A hírek szerint a Cardinals, a Bears és a Titans érdeklődik iránta élénken.
több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 566
Nem közeledett egymáshoz a csapat és Harrison ügynökének álláspontja a paycuttal kapcsolatban.

Colont viszont a hírek szerint nem kérték paycutra.
több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 566
No lementünk flashelgetni Ohájóba, Kendbe hátha működik még a Lambert-Harrison utánpótlási vonal, ámde mér az offenzfaledzőt küldtük?sutianap
Nyilván a két OG prospect, Brian Winters és Josh Kline miatt. Más nincs a Kent State-en, akire érdemes lenne figyelni.
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
No lementünk flashelgetni Ohájóba, Kendbe hátha működik még a Lambert-Harrison utánpótlási vonal, ámde mér az offenzfaledzőt küldtük?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 566
Corey Lemoniert Butler workoutolta az Auburn pro day-en.
több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 566
Megvannak Gay szerződésének pontos számai. Három év alatt összesen 4.5 millió dollárt keres. A base salary-je 2013-ban 1 millió $, 2014-ben és 2015-ben egyaránt 1.5 millió $, és van még 500.000$ signing bonus, ami a három évre oszlik el, így a cap hitje 2013-ban 1.166.666$, 2014-ben 1.666.666$, 2015-ben szintén 1.666.666$. Mivel a fizetési sapkába csak az 51 legmagasabb fizetés számít bele, a cserélődés miatt (egy 405 ezer dolláros future contract csúszik ki) a mostani cap számunkat ténylegesen csak 761.666$-ral növeli a szerződtetése.

A napokban Harrison sorsa is eldőlhet, az ügynöke a héten folytatja a tárgyalásokat Colbertékkel.
több mint 11 éve
GombiÁdám Pittsburgh Steelers 273 — Pittsburgh Steelers / ManUtd fan
Gay vissza hozatala, olyan steelers-es döntés volt, személy szerint én nem örülök neki, mert nem szeretem nagyon a játékát.. (túl mély nyomot hagyott bennem a utolsó előtti itt töltött éve.).
Lewis remélem egy normális pénzért itt tudjuk tartani, nekem az a prio1.
A draft meg def orientált legyen végre. Remélem egy rutinos elkapót tudunk hozni (Breaston) és akkor a drafton is ráér későbbi körben húzni oda valakit.


marescha hz-hez.:
Timmons megérdemli azt a bért szerintem itt senki nem sajnálja tőle, jelenleg legjobb DEF emberünk.
Woodley már más tészta, én is sokkalom a bérét, a teljesítményéhez képest meg pláne.

több mint 11 éve
marescha Pittsburgh Steelers 121
Gay visszahozatalához annyit, illetve vassadi kommentjéhez, hogy meglátásom szerint akkor jó a deal, ha nem várjuk tőle azt, hogy kezdő legyen, vagy stabil harmadik (nickel) corner. Ha valami sérülés bejön év közben, akkor beugrónak jó lesz.
Szerintem sem befolyásolja Lewis szerződés hosszabítását a dolog.
Csak nem szabad túlfizetni senkit a közeljövőben, ha ütőképes keretet akarunk, és szeretnénk a "rebuliding" szakaszt kihagyni. Múlt napokban eszméltem rá, hogy Timmons és Woodley milyen pénzekért van nálunk... Érdemes összehasonlítani más elit (ha azoknak tekintjük őket) linebackerek fizetésével. Ezért is nem fér bele, hogy Woodley-n egy gramm zsír is legyen.
több mint 11 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Egyébként állítólag 3 évre írt alá.polamalu
Hivatalos a három év. Kissé meglepő, de gondolom úgy alakítják a szerződését, hogy adott esetben egy év után jelentős dead money nélkül tudjuk cutolni.vassadi
Gondolom, mert nem fiatal olyan szerződést is elfogadott amit 1-3 éve nem tett volna. Máshol lehet nem kellett volna és érezte, ha NFL játékos akar lenni ez az utolsó lehetőség.
több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 566
Egyébként állítólag 3 évre írt alá.polamalu
Hivatalos a három év. Kissé meglepő, de gondolom úgy alakítják a szerződését, hogy adott esetben egy év után jelentős dead money nélkül tudjuk cutolni.
több mint 11 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Egyébként állítólag 3 évre írt alá.
több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 566
Gondoltam, hogy lesz, aki Gay visszatéréséből elhamarkodottan egyből Lewis távozására következtet. 😊
Miért mondana le az FO már most egy olyan játékosról, akiről egyelőre még azt sem tudják, más csapatok mennyit fizetnének neki. Lewis nyilván nem fog semmit elkapkodni, megvárja a piacnyitást, meghallgatja mások ajánlatát. De mi van akkor, ha mondjuk más nem is szándékozik annyit fizetni neki, mint amekkora összeget a Steelers maximálisan áldozna rá? Mert azt mondják, hogy "egy évig játszott igazán jól, nekünk ez kevés ahhoz, hogy nagy pénzt adjunk neki". Vagy a 45 meccsen szerzett 1 interception sem épp vonzó arány. De az is lehet, hogy még akkor is marad Pittsburgh-ben, ha itt valamivel kevesebbet fizetnek neki. A lényeg, hogy még nincs olyan tényező, ami miatt nekünk le kellene mondanunk Lewis megtartásáról, ebből kifolyólag Gay szerződtetésének sincs köze az ő jövőjéhez.
Miért lenne hiba Gay leigazolása? 2011-ben jól, vagy legalábbis elfogadhatóan játszott nálunk, stabil pont volt a defense-ben, ismeri a rendszert. Az arizonai kitérő nem sikerült számára a legjobban (bár az elküldésében nyilván közrejátszott az eszkalátorok miatt 1.475-ről 3.225 millióra emelkedő cap hitje is), ezek után pedig nyilván csak egy egyéves, minimális összegű szerződést kapott tőlünk, kevés garantált pénzzel, így ha netán mégsem érné meg az 53-as rostert, a kivágásával elenyésző mértékű dead money keletkezik.
Gay helyzete Lewis jövőjének függvényében:
Ha Lewis marad: Gay negyedik-ötödik számú CB lehet, valószínűleg Curtis Brownnal kellene megküzdenie a depth chart negyedik helyéért. Nem rossz, ha egy olyan játékos a CB4/5, aki két évvel ezelőtt még kezdő volt ugyanebben a D-ben, szélen és slotban egyaránt megbízhatóan játszva. És még egyszer mondom, Gay számára nem új a LeBeau-féle szisztéma.
Ha Lewis megy: Ike mellett gyaníthatóan Cortez Allen lenne a másik kezdő corner, de így nickel back szerepkörbe nem Curtis Brownnak, Josh Victoriannak, vagy épp DeMarcus Van Dyke-nak kellene előlépnie (akik, mint bizonyára mindenki emlékszik rá, elég gyengén szerepeltek a tavalyi alapszakasz végén Ike és Allen hiányában), hanem ott van a rutinos Gay. Brown fejlődésében persze bízunk, de még nem tett le annyit az asztalra, hogy nyugodt szívvel odaadjuk neki a CB3 pozíciót, és a snapek többségében pályára küldjük. Másrészt ha Lewis távozik, akkor sem lenne valószínű a korai CB pick a drafton, és egy rookie-val idén aligha lennénk előrébb, mint Gay-jel.
Úgyhogy jöhetnek az ellenérvek, ha vannak, de én a fentiek alapján semmi negatívumot nem látok Gay szerződtetésében. Ez egy minden szempontból előnyös deal, és semmiképpen sem annak az előszele, hogy Lewis távozni fog. Félre ne értse senki, elképzelhető, hogy nem tudjuk megtartani, de ez nincs összefüggésben ezzel az igazolással.
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
Remélem csak vicc,hogy Melegvili visszajön...Blitzburgh
 www.nationalfootballpost.com/Gay-returning-to-Steelers.html?utm_medium=twitter&utm_source=twitterfeedempty taxi
ha úgy járunk, mint Footettal, felőlem, bár ez azt vetíti előre, hogy Lewis repcsi.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak