Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 11 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 509 — 毎日何かを学ぶ
apropó offense fal: időközben John Scott kezdő lett a Bearsben RT-ként 😀BigBen7
Legyenek vele boldogok!Red Star
Az ESPN-en azt a meccset adják, majd megnézzük ott is blokkol-e seggel 😀
Igaz a Chiliben a mi meccsünket nézzük majd, remélem leszünk sokan.
több mint 11 éve
Red Star Pittsburgh Steelers 206
apropó offense fal: időközben John Scott kezdő lett a Bearsben RT-ként 😀BigBen7
Legyenek vele boldogok!





Aki másnak vermet ás, az sírásó.
több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 590
apropó offense fal: időközben John Scott kezdő lett a Bearsben RT-ként 😀BigBen7
Mindig van lejjebb.
több mint 11 éve
BigBen7 Pittsburgh Steelers 1 223
apropó offense fal: időközben John Scott kezdő lett a Bearsben RT-ként 😀
több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 590
Végignézve a rostert,ami szembeötlő,az a sokak/sokunk szerint "kész" O-line.
Nade:-Ha Starks backupnak nem marad
-Gilbert ennyit sérült/az új Colon/
akkor máris nincs minőségi mélység Adams mögött.
Beachum?
Valamint:-Ha Colon,Malecki kuka
-Fostert,Legut elviszik/Colts,Cards/
akkor van 1 db guardunk /DeCastro/ de ha az utóbbi 2 marad,az sem életbiztosítás.Blitzburgh
Gilbert mennyit sérült? Egy komolyabb sérülés, mint az idei, bárkinek bármikor becsúszhat.
Ha Starks nem marad, Gilberttel és Adams-szel akkor is megvan a jövő két kezdő OT-je.
Amennyiben Colonnak mennie kell, akkor nyilván Fosterrel is más a helyzet, mert ebben az esetben nálunk is kezdő lehet. Legut pedig más is csak backupnak vinné el, minimális fizetéssel, ez a szerep pedig itt is adott.
Úgyhogy a jövő kezdő OL-je megvan, ide már csak cseréket lehet/kell hozni, amire nyilván nem korai körös picket kell áldozni. A draft végén jöhetnek project játékosok, de ugyanezt írtam korábban is.
több mint 11 éve
Blitzburgh Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 1 255 — Hunt for 7.
Az NT és OLB nem kérdés.Esetleg safety.
Nade az offense.
Amit Ádi írt a QB dologról szvsz lehet hogy Leftyért senki sem jön,de ha az öreg bír még egy évet,én őt választanám.Meggyőzőbb volt a teljesítménye,ráadásul kapott 2-3 olyat,amibe Byron simán belehal..de hátul húzhatnánk egy frissebb arcot.
De részemről az igazi istenkáromlás nem ez.
Végignézve a rostert,ami szembeötlő,az a sokak/sokunk szerint "kész" O-line.
Nade:-Ha Starks backupnak nem marad
-Gilbert ennyit sérült/az új Colon/
akkor máris nincs minőségi mélység Adams mögött.
Beachum?
Valamint:-Ha Colon,Malecki kuka
-Fostert,Legut elviszik/Colts,Cards/
akkor van 1 db guardunk /DeCastro/ de ha az utóbbi 2 marad,az sem életbiztosítás.
Az RB,WR corp nagyjából oké,bár igazi klasszis híjján vagyunk,tisztes iparos mind.
A TE poszton még gondolkodnék,nem tudni Miller hogy tér vissza,milyen lesz az a térd,de felteszem több ilyen szezonja nem lesz.Pope kuka,az rendben,Paulson mellé még elférne valaki.
több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 590
NT-t nem húznak annyira elől még akkor se ha elitBigBen7
😂

A nevek nagyjából rendben vannak. Bár Wernert elhozni 3-4-be...
több mint 11 éve
BigBen7 Pittsburgh Steelers 1 223
Sziasztok!! Most, hogy a szezon már kuka és draftról is esett már szó csak azt szeretném kéredzni, hogy kik azok a játékosok akikre szerintetek érdemes odafigyelni a drafttal kapcsolatosan. Kik azok akik ponteciálisan elárhetők lesznek a drafton számunkra. Természetesen elsősorban nose-ra és olb-ke gondolnék. Előre is köszönöm a választ!!Haggans
OLB: Dion Jordan, Barkevious Mingo, Ezekiel Ansah, Alex Okafor, Sam Montgomerry
Jarvis Jones, Bjoeern Werner, Damonte Moore nem hiszem hogy elérhető lesz a mi helyünkön (1/10-1/17 között draftolunk)

NT: Johnatan Hankins, Sheldon Richardson, Jessie Williams
Star Lotulelei valószínűleg már nem lesz bent, bár ki tudja, NT-t nem húznak annyira elől még akkor se ha elit, de szerintem a Raiders őt elviszi

bocs ha valakit kihagytam volna 😀
több mint 11 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Szerintem? Idén a safetyk voltak kiemelkedők, és onnan is konkrétan Clark. Emellet a schedule is a pass defensenek kedvezett szvsz.
Se Ike, se Lewis nem nyújtott olyat, amitől "baszott jó"k lettek volna.

Illetve van egy ember, akinek a cover képességei méltatlanul nincsenek megemlítve, az pedig Timmons. Ő az az ember idén, aki ahány meccset láttam mindig elképesztett. Statisztikailag nem volt annyira kiemelkedő mint két éve, de nagyon, nagyon jó volt, meg merem kockáztatni, hogy messze a legjobb D (és talán összesítve is) játékosunk volt idén.

Egyébként cornerek közül én Allenben látom a potenciált.tenorx
Clark valóban All-Pro szezont nyomott, de nulla passrush-sal egy FS nem csinál elit pass Defense-t. Még úgy sem, hogy Timmons talán a liga legjobb cover LB-je. A két kezdő cornerünk (Ike és Lewis) kiemelkedően kiváló szezont játszott. Az ő duójuk, plusz Clark és Timmons tette elitté az idei Defense-t. Ez a négy ember vitte a hátán az egységet.Soldados
Tényleg Soldi,
nem nagyon követtem a csapatot idén, csak szemebesültem időnként a ténnyel, hogy elolvadt a passrush!
Mi az oka?
Köszi előre is!Helmut Zimmer
Nincs különösebb oka. Harrison öregszik, rajta egyértelműen ez látszik, Woodley pedig nem elit, ahogy azt mindig is mondtam. Utóbbit ettől függetlenül imádom, jó mentalitású srác és jó játékos, de messze nem elit. Ő abszolút túlértékelt (volt eddig is).


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 590
Fangupo érkezett, Robilluma boldog 😀Höri
Ta'amu kevésbé.

További mozgások:
Wallace, Adams, C. Brown -> IR
Ta'amu, Gilreath, Fangupo -> roster

Nyilván, hogy a következő ligaév kezdetekor ide legyenek láncolva.

Fangupo claimelése érdekes. Az egyik olyan NT volt az idei class-ból, akit kb. olyan helyen vittem volna, mint ahol Ta'amut kiválasztottuk. Aztán a mormont végülis nem draftolta senki, Houstonba került, ők kitették a szezon kezdete előtt, azóta pedig a Seahawks practice squadjában porosodott. Szóval az eddigi NFL-karrierje nem azt sejteti, hogy túl nagy potenciállal rendelkezne, de a staff ismerheti, járt nálunk workouton a draft előtt, talán látnak benne valamit.
Mielőtt valaki olyan következtetést vonna le ebből az igazolásból, hogy nem akarunk magas picket áldozni NT-re a jövő évi drafton: nem hiszem, hogy ez lenne a helyzet. Egyszerűen csak - az újabb három IR-re kerülő játékos révén - adódott a lehetőség, hogy egy ismerős arcot idehozzunk, biztosítva, hogy jövőre nálunk kezd(het)i a felkészülést.
több mint 11 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 677 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Sziasztok!! Most, hogy a szezon már kuka és draftról is esett már szó csak azt szeretném kéredzni, hogy kik azok a játékosok akikre szerintetek érdemes odafigyelni a drafttal kapcsolatosan. Kik azok akik ponteciálisan elárhetők lesznek a drafton számunkra. Természetesen elsősorban nose-ra és olb-ke gondolnék. Előre is köszönöm a választ!!

" class="embed">
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Fangupo érkezett, Robilluma boldog 😀

több mint 11 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 156 — én ezt meguntam
Szerintem? Idén a safetyk voltak kiemelkedők, és onnan is konkrétan Clark. Emellet a schedule is a pass defensenek kedvezett szvsz.
Se Ike, se Lewis nem nyújtott olyat, amitől "baszott jó"k lettek volna.

Illetve van egy ember, akinek a cover képességei méltatlanul nincsenek megemlítve, az pedig Timmons. Ő az az ember idén, aki ahány meccset láttam mindig elképesztett. Statisztikailag nem volt annyira kiemelkedő mint két éve, de nagyon, nagyon jó volt, meg merem kockáztatni, hogy messze a legjobb D (és talán összesítve is) játékosunk volt idén.

Egyébként cornerek közül én Allenben látom a potenciált.tenorx
Clark valóban All-Pro szezont nyomott, de nulla passrush-sal egy FS nem csinál elit pass Defense-t. Még úgy sem, hogy Timmons talán a liga legjobb cover LB-je. A két kezdő cornerünk (Ike és Lewis) kiemelkedően kiváló szezont játszott. Az ő duójuk, plusz Clark és Timmons tette elitté az idei Defense-t. Ez a négy ember vitte a hátán az egységet.Soldados
Tényleg Soldi,
nem nagyon követtem a csapatot idén, csak szemebesültem időnként a ténnyel, hogy elolvadt a passrush!
Mi az oka?
Köszi előre is!
több mint 11 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 053 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
Szerintem? Idén a safetyk voltak kiemelkedők, és onnan is konkrétan Clark. Emellet a schedule is a pass defensenek kedvezett szvsz.
Se Ike, se Lewis nem nyújtott olyat, amitől "baszott jó"k lettek volna.

Illetve van egy ember, akinek a cover képességei méltatlanul nincsenek megemlítve, az pedig Timmons. Ő az az ember idén, aki ahány meccset láttam mindig elképesztett. Statisztikailag nem volt annyira kiemelkedő mint két éve, de nagyon, nagyon jó volt, meg merem kockáztatni, hogy messze a legjobb D (és talán összesítve is) játékosunk volt idén.

Egyébként cornerek közül én Allenben látom a potenciált.tenorx
 espn.go.com/nfl/statistics/player/_/stat/defense/sort/passesDefended
több mint 11 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
2. Ha Wallace-t sajnos elveszítjük, akkor feltétlen kell a drafton WR-t húzni? Nem lenne elég még egy tapasztaltabb WR-t kukázni a szabad piacon? Brown-Sanders-Cotchery- Kukázott WR?marescha
2. Nem tudom, konkrétan kik azok, akikre "tapasztaltabb WR" alatt gondolsz, de nagyon szűkösek lesznek a lehetőségeink, komolyabb FA-igazolásra nem számíthatunk. Én mindenképpen draftról hoznék valakit, még ha csak egy középső(/hátsó) körös elkapót is.vassadi
Igazából én sem tudom még név szerint, kik esélyesek erre a nemes címre. Én úgy látom, hogy az FA piacon szegény 30+ év körül járó WR-ek, akik nem kezdők, könnyen áldozatul esnek "a nagy csapatátalakításoknak", " új szezon új remények" szellemiségnek, a keretszűkítésnek, könnyen lemondanak róluk. (Ez inkább csak érzésem, semmivel nem tudom alátámasztani).
Úgyhogy, most még nem tudom, kik lesznek azok. Azt viszont kijelentem, hogy lehet majd jövőre is "kukázni", kérdés hogy fogunk-e, vagy inkább draftolunk egy ifjú titánt.
Még annyit, hogy az egész mögött az húzódik, hogy én úgy gondolom, hogy jövőre Brown-Sanders-Cotchery hármas marad meg nekünk, és egy 3-4. számú WR-re lesz szükségünk, illetve remélem, hogy nem kell idén WR-t draftolni, meg úgy az offense-be embereket. Nagyon várok egy erősen D orientált draftot.
Persze ez majd eldől, milyen alapanyag lesz az adott kör adott választásánál (BPA elv).
marescha
Biztos hogy draftról érkezik elkapó, a kérdés csak hogy hol?! Szerintem Plax visszafog kerülni hozzánk időben és több szerepet kap, mint az idei 1 elkapása.

több mint 11 éve
marescha Pittsburgh Steelers 121
2. Ha Wallace-t sajnos elveszítjük, akkor feltétlen kell a drafton WR-t húzni? Nem lenne elég még egy tapasztaltabb WR-t kukázni a szabad piacon? Brown-Sanders-Cotchery- Kukázott WR?marescha
2. Nem tudom, konkrétan kik azok, akikre "tapasztaltabb WR" alatt gondolsz, de nagyon szűkösek lesznek a lehetőségeink, komolyabb FA-igazolásra nem számíthatunk. Én mindenképpen draftról hoznék valakit, még ha csak egy középső(/hátsó) körös elkapót is.vassadi
Igazából én sem tudom még név szerint, kik esélyesek erre a nemes címre. Én úgy látom, hogy az FA piacon szegény 30+ év körül járó WR-ek, akik nem kezdők, könnyen áldozatul esnek "a nagy csapatátalakításoknak", " új szezon új remények" szellemiségnek, a keretszűkítésnek, könnyen lemondanak róluk. (Ez inkább csak érzésem, semmivel nem tudom alátámasztani).
Úgyhogy, most még nem tudom, kik lesznek azok. Azt viszont kijelentem, hogy lehet majd jövőre is "kukázni", kérdés hogy fogunk-e, vagy inkább draftolunk egy ifjú titánt.
Még annyit, hogy az egész mögött az húzódik, hogy én úgy gondolom, hogy jövőre Brown-Sanders-Cotchery hármas marad meg nekünk, és egy 3-4. számú WR-re lesz szükségünk, illetve remélem, hogy nem kell idén WR-t draftolni, meg úgy az offense-be embereket. Nagyon várok egy erősen D orientált draftot.
Persze ez majd eldől, milyen alapanyag lesz az adott kör adott választásánál (BPA elv).
több mint 11 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Szerintem? Idén a safetyk voltak kiemelkedők, és onnan is konkrétan Clark. Emellet a schedule is a pass defensenek kedvezett szvsz.
Se Ike, se Lewis nem nyújtott olyat, amitől "baszott jó"k lettek volna.

Illetve van egy ember, akinek a cover képességei méltatlanul nincsenek megemlítve, az pedig Timmons. Ő az az ember idén, aki ahány meccset láttam mindig elképesztett. Statisztikailag nem volt annyira kiemelkedő mint két éve, de nagyon, nagyon jó volt, meg merem kockáztatni, hogy messze a legjobb D (és talán összesítve is) játékosunk volt idén.

Egyébként cornerek közül én Allenben látom a potenciált.tenorx
Clark valóban All-Pro szezont nyomott, de nulla passrush-sal egy FS nem csinál elit pass Defense-t. Még úgy sem, hogy Timmons talán a liga legjobb cover LB-je. A két kezdő cornerünk (Ike és Lewis) kiemelkedően kiváló szezont játszott. Az ő duójuk, plusz Clark és Timmons tette elitté az idei Defense-t. Ez a négy ember vitte a hátán az egységet.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 11 éve
Red Star Pittsburgh Steelers 206
Szerintem? Idén a safetyk voltak kiemelkedők, és onnan is konkrétan Clark. Emellet a schedule is a pass defensenek kedvezett szvsz.
Se Ike, se Lewis nem nyújtott olyat, amitől "baszott jó"k lettek volna.

Illetve van egy ember, akinek a cover képességei méltatlanul nincsenek megemlítve, az pedig Timmons. Ő az az ember idén, aki ahány meccset láttam mindig elképesztett. Statisztikailag nem volt annyira kiemelkedő mint két éve, de nagyon, nagyon jó volt, meg merem kockáztatni, hogy messze a legjobb D (és talán összesítve is) játékosunk volt idén.

Egyébként cornerek közül én Allenben látom a potenciált.tenorx
Timmonssal maximálisan egyetértek, de Lewis esetében értetlenül állok a véleményed előtt. Valóban fordulóról fordulóra ugrásszerűen javult a teljesítménye. Nem tudom mennyi plusz van még benne, de idei teljesítménye alapján feltétlenül meg kell tartani.





Aki másnak vermet ás, az sírásó.
több mint 11 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Szerintem? Idén a safetyk voltak kiemelkedők, és onnan is konkrétan Clark. Emellet a schedule is a pass defensenek kedvezett szvsz.
Se Ike, se Lewis nem nyújtott olyat, amitől "baszott jó"k lettek volna.

Illetve van egy ember, akinek a cover képességei méltatlanul nincsenek megemlítve, az pedig Timmons. Ő az az ember idén, aki ahány meccset láttam mindig elképesztett. Statisztikailag nem volt annyira kiemelkedő mint két éve, de nagyon, nagyon jó volt, meg merem kockáztatni, hogy messze a legjobb D (és talán összesítve is) játékosunk volt idén.

Egyébként cornerek közül én Allenben látom a potenciált.
több mint 11 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Jó az írás vassadi, viszont én meg Lewisszal nem értek egyet.
Ne vicceljünk már, franchise CB... Egy közepes corner volt, csak annyira hozzá vagyunk szokva a szarhoz, hogy ez már itt franchise szint, vagy nem tudom hogy gondoltad.tenorx
Szerinted miként lehetséges, hogy botrányosan szar passrush mellett a legkevesebb passzolt yardot engedte a Steelers?

Elmondom. A hatodik meccstől kezdve mindkét cornerünk baszott jó volt. Nem közepes, nem szar, nem kicsit hígfos, hanem baszott jó.

A védelmet idén a secondary kiemelkedő teljesítménye emelte elit, vagy ahhoz közeli szntre. Messze kiemelkedő volt ez az egység idén a D-ben.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 590
Nálad lehet, nálam ez még édeskevés, egy közepes corner, de lehet benne potenciál (bár hozzáteszem egyszerre draftoltuk őket Wallaceal, szvsz ha lett volna benne több azt már láttuk volna).tenorx
Sub-package-eknél is csak tavaly kapott először komolyabb szerepet, ez volt az első éve kezdőként. Amióta játszik, folyamatosan fejlődik. Látványosan. Ezek után nem tudom, mire alapozod azt, hogy nincs benne több.
több mint 11 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Jó az írás vassadi, viszont én meg Lewisszal nem értek egyet.
Ne vicceljünk már, franchise CB... Egy közepes corner volt, csak annyira hozzá vagyunk szokva a szarhoz, hogy ez már itt franchise szint, vagy nem tudom hogy gondoltad.tenorx
Az idei játéka alapján simán megvan benne a potenciál, hogy a jövő első számú Steelers CB-je lesz, úgy gondoltam. De elsőre sem azt írtam, hogy franchise CB szint már most, hanem: "Pro Bowl kaliberű szezon, simán franchise CB lehet belőle." Viszont közepesnél azért bőven jobb minősítést érdemel a teljesítménye.vassadi
Nálad lehet, nálam ez még édeskevés, egy közepes corner, de lehet benne potenciál (bár hozzáteszem egyszerre draftoltuk őket Wallaceal, szvsz ha lett volna benne több azt már láttuk volna).
több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 590
Jó az írás vassadi, viszont én meg Lewisszal nem értek egyet.
Ne vicceljünk már, franchise CB... Egy közepes corner volt, csak annyira hozzá vagyunk szokva a szarhoz, hogy ez már itt franchise szint, vagy nem tudom hogy gondoltad.tenorx
Az idei játéka alapján simán megvan benne a potenciál, hogy a jövő első számú Steelers CB-je lesz, úgy gondoltam. De elsőre sem azt írtam, hogy franchise CB szint már most, hanem: "Pro Bowl kaliberű szezon, simán franchise CB lehet belőle." Viszont közepesnél azért bőven jobb minősítést érdemel a teljesítménye.
több mint 11 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Jó az írás vassadi, viszont én meg Lewisszal nem értek egyet.
Ne vicceljünk már, franchise CB... Egy közepes corner volt, csak annyira hozzá vagyunk szokva a szarhoz, hogy ez már itt franchise szint, vagy nem tudom hogy gondoltad.
több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 590
Ha már Wallace: lehet, hogy a Bengals ellen láttuk utoljára Steelers-mezben, mert vasárnap sérülés miatt biztosan nem játszik. Adams, C. Brown és a héten rosterre kerülő Marshall McFadden azok, akik még kihagyják a zárómeccset; Lewis játszhat.