Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Pittsburgh Steelers

74 feliratkozó

több mint 4 éve
tenorx 14 198 — fő libsi
Ja, itt a speedster WR akit többen hiányoltak.
Hát baszki, ez kemény offense lehet ha beleszoknak.
több mint 4 éve
xtaki Pittsburgh Steelers 3 813
Meg egy WR, slotba…nem is rossz
Klaci79
Ki az?
több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Meg egy WR, slotba…nem is rossz
több mint 4 éve
no flacco Pittsburgh Steelers 317
Lehetne duplazni qbra
több mint 4 éve
tenorx 14 198 — fő libsi
több mint 4 éve
tenorx 14 198 — fő libsi
Egyébként jövőre remélem bejátszuk mi is amit a Bengals, és behúzzuk Jordan Addisont Pickettnek 😊
több mint 4 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 6 988
Egyébként csak hogy ne csak a szép és jó legyen:
Pickens 1 hete autóbalesetezett, nem volt bekötve, és fixen lefejelte a szélvédőt, reméljük nincs gond. Emellett azért is csúszhatott, mert elvileg elég problémás off the field. Tomlinnak ismét lesz dolga AB után.
Lealre pedig azt mondják, hogy passrushban nagyon jó, viszont futás ellen borzasztó. Ez azért probléma, mert a run D elég szar volt végig tavaly, szóval itt még kell fejlődnie.
tenorx
Leal kapcsan egyertelmu, hogy kell ra suly es foleg a labat kell epiteni. 285 font korul van es fel kell epiteni 300-ra szepen. Ahigy Hangistejet neztem a szezon vegen, nincs ketsegem, hogy menni fog.
több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Egyébként csak hogy ne csak a szép és jó legyen:
Pickens 1 hete autóbalesetezett, nem volt bekötve, és fixen lefejelte a szélvédőt, reméljük nincs gond. Emellett azért is csúszhatott, mert elvileg elég problémás off the field. Tomlinnak ismét lesz dolga AB után.
Lealre pedig azt mondják, hogy passrushban nagyon jó, viszont futás ellen borzasztó. Ez azért probléma, mert a run D elég szar volt végig tavaly, szóval itt még kell fejlődnie.
tenorx
azért Leal "védelmében" őt én inkább 4-3-ban tudtam, volna elképzelni, mint ege rusher...persze pár kilót felkapva baromi jó lehet DE-nek is, de azért ebben volt kockázat. Elmentünk, megnéztük pro day-en és ezek szerint eléggé odavoltunk érte. Ment D coach is és több se kellett. Szóval azért lesz vele munka, de jó alapanyag az biztos. Nem a futás ellen van az erőssége, hanem a passztettetés, de remélhetőleg a Tuitt-Alualu-Heyward hármas mögött be tudjuk úgy rotálni, hogy fejlődjön.
Azt sajnálom, hogy idén pont mondjuk a Bama elleni győztes meccsen szarul játszott...de ilyen méretekkel van benne potenciál.

Szerkesztette: Klaci79
több mint 4 éve
tenorx 14 198 — fő libsi
Am én tényleg nagyon a QB draft ellen voltam, de az az igazság, hogy rég éreztem olyat, hogy várom a szezont.
Bennel a végén, már nagyon ez a talán lesz valami érzés volt, de azért mélyen tudta az ember, hogy már a közelébe nem vagyunk az elit csapatoknak.
Most érzek egy kis reményt, ez a fiatal offense jó lehet. A fallal továbbra se vagyok megelégedve, de ha Canada jó OC, akkor ebből sokat kilehet hozni.
És azzal sincs baj, ha Pickett nem jön be, meg kellett próbálni, ha már lecsúszott hozzánk.
Azt nem szeretném, ha átlag alatti színvonalat képvisel, és megragadunk a középszerben.
több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 696
Poén, ne vegyétek komolyan!

A draftunk röviden
- megöltük Kennyt, szemetek
-pofán lőttük Marvint bazmeg

Szerkesztette: Willie Parker
több mint 4 éve
tenorx 14 198 — fő libsi
Egyébként csak hogy ne csak a szép és jó legyen:
Pickens 1 hete autóbalesetezett, nem volt bekötve, és fixen lefejelte a szélvédőt, reméljük nincs gond. Emellett azért is csúszhatott, mert elvileg elég problémás off the field. Tomlinnak ismét lesz dolga AB után.
Lealre pedig azt mondják, hogy passrushban nagyon jó, viszont futás ellen borzasztó. Ez azért probléma, mert a run D elég szar volt végig tavaly, szóval itt még kell fejlődnie.
több mint 4 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Ohio State Buckeyes 3 020 — Pittsburgh Pirates,Chicago Bulls, Aston Villa és AC Milan fa
Úgy látom idéntől Picksburgh Steelers néven futunk majd. 😃

Amúgy eddig nagyon odaver az idei draft. Rég voltam ilyen lelkes. 🙂

több mint 4 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 6 988
Én nem, hogy elégedett vagyok, de rég láttam 2. és 3. körben ennyire betaláló draftot a needjeinkre és ráadásul kifejezetten azt érzem, hogy a tehetséget kerestük. Pickett egyértelmű first round talent és a WR rush után biztos voltam benne, hogy nem csúszik le hozzánk, az ACL sérülése ellenére sem.. Leal is első körös lehetett volna én azt gondolom, ha jobban és tudatosabban felépítik, erősítik és nem azt találgatják a csapatok, hogy hol lehet a legjobb. Nálunk, ha Tuitt visszajön, akkor pont lesz egy éve beszokni és tanulni a 3 elit mögött. Ideális.

Pickens ráadásul nem is jöhetett volna jobb helyre. Egy állat, ha blokkolni kell és a drafton másra az 50-50 labdák kapcsán senkire nem fogadnék, ami ebben a rendszerben Pickettnél sokszor lesz majd. Deadpool kötheti a gatyáját felfelé, mert, szerintem Boykinnak is ez a rendszer sokkal jobban fog feküdni, mint az inkonzisztens Jacksonnál.

Már csak egy speedster kellene ebbe az O-ba, de az az érzésem, hogy Olszewski több szerepet fog kapni nálunk pont ezért is.
több mint 4 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 7 420 — Steelers fan
Alapvetően elégedett vagyok. Mivel nem értek hozzá, a posztokat nézem, ezek pedig rendben vannak. Boardok alapján se csináltunk hülyeséget, mi kell még?
több mint 4 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 6 988
Persze Én is csodálkozom a QB csúszásonm, de összességében ez a realitás. Willis volt a legjobb QB, mert képes volt dobni egy egyenest? 6 láb magas, nem lát a mackók közül semmit.....borzasztóan örültem, hogy ezt nem kajátuk be....

Elég nagy üzenet egyébként minden fiatal QB-nak az idei év. Attól még, hogy besietsz a draftra egy rosszabb QB class-ba nem leszel előrébb. Főleg a korábbi évek tapasztalatai miatt sem fognak kihúzni értékes körökben. Pickett más utat járt be. Inkább bent maradt a sulin 1 évet és megmutatta, hogy ott (is) képes szintet lépni. Alacsonyabb plafonnal jön, de alapvetően plug and play módban. Őt legkésőbb a második elején kivitték volna, ebben szinte biztos vagyok.
több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Ez eddig teljesen jó. Mondjuk tűnik úgy, hogy akar a 3.-ban is jöhetett volna Pickett, de QB-ért sosem kár 🤣
Belegondolok, egy Huckenberg kiment 2.korben itt meg Willis 3.vége, Corral 3.vége…
több mint 4 éve
tenorx 14 198 — fő libsi
több mint 4 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 892 — capitaine du château de Vienne 1487
pikisin
pik..
pik..
lil...


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 4 éve
KeyG Baltimore Ravens 14 638
Itt is a DL, DeMarvin Leal.
tenorx
Nice pick

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers

We are just the Ravens!
több mint 4 éve
tenorx 14 198 — fő libsi
Itt is a DL, DeMarvin Leal.
több mint 4 éve
tenorx 14 198 — fő libsi
Még mindig bent van Faalele, tőlem jöhet Dean is, de Cameron Thomasnak is örülnék.
több mint 4 éve
tenorx 14 198 — fő libsi
George Pickens, WR
Teljesen jó
több mint 4 éve
tenorx 14 198 — fő libsi
Bent van Rainmann, Faalele ha OLt akarunk.
Ha csak BPAzunk, Deant vagy Skyy Mooret is bírnám.
több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 696
Engem egy olyan érzés fogott el, mint Ben draftolásakor, hogy mindenki kételkedik, mindenki lesajnálja, mindenki lehúzza az osztályzatot, és mégis jó lesz.😃
Willie Parker
nekem ez jutott eszembe:
1983-ban a Pitt egyetemről jelentkezett egy első körös prospect a draftra. A Steelers 1/21-en választott, egy DT érkezett. 1/27-en vitte a Miami Dolphins ezt a Pennsylvania-i Pittsburghben született irányítót, mert akkor elengedtük. A neve valami Dan Marino! Szerepelt filmben is…talán az Ace Ventura

Képzeld el, ha elengedjük és megint bejön 😀
Klaci79
Szerencsére arra nem emlékszem, mert repült volna a fekete-fehér Videoton tv-nk a panelház 3. emeletéről!
több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Engem egy olyan érzés fogott el, mint Ben draftolásakor, hogy mindenki kételkedik, mindenki lesajnálja, mindenki lehúzza az osztályzatot, és mégis jó lesz.😃
Willie Parker
nekem ez jutott eszembe:
1983-ban a Pitt egyetemről jelentkezett egy első körös prospect a draftra. A Steelers 1/21-en választott, egy DT érkezett. 1/27-en vitte a Miami Dolphins ezt a Pennsylvania-i Pittsburghben született irányítót, mert akkor elengedtük. A neve valami Dan Marino! Szerepelt filmben is…talán az Ace Ventura

Képzeld el, ha elengedjük és megint bejön 😀