Pittsburgh Steelers
74 feliratkozó
több mint 5 éve
Visszajött Vince@voltak más megkeresési is...kíváncsi vagyok, hogy mennyi az annyi...ő maradni akart....helyes...ha még Williamson is maradna olcsón, 1 poszt pipa a védelemben
steelwolf
több mint 5 éve
Az elso pont a lenyeg, mert eddig ez volt a baj. Ugy voltatok vele mint mi a passzjatekkal. Hiaba hivsz be futo/passz jatekokat ha nincs melo belerakva a gyakorlasukba.1. Be kell hívni/akarni kell futniNálam a 4. pontig az első hármon át elébb el kell jutni. Bár minden pontban benne a lehetősèg és nagyon szeretném hinni amit írsz, nem mefy könnyen az eddigiek és a résztvevők ismeretében.
2. Jókor/Jó sémával kell használni (PA, QB play Center alól stb.)
3. Meg kell blokkolni
4. Meg kell futni
A fenti kerdessort bemasolva az elso a kerdes hogy hajlando BB jatszani igy, de nagyon meggyengult a targyaloereje neki, igy szerintem kenytelenenul de beall az uj mozgalom moge. 2 ponttal nem lesz gond. Canada-tol amit nemreg lattam egyetemi videorol amit az sem tudom mikorrol van, de hasonloan a Ravens-hez rengeteg csillamport hasznal snap elott es nagyon jol dugdosta a szandekat a jateknak. A 3 mar az elso kettobol adodik hogy jobb lesz, mert ha hangsulyos lesz a futas akkor gyakorolvai is lesz es tiszta elkepzelessel konnyebb a jatekosok dolga es a FO-e is pl ha a jatekosokat potolni kell, mert kellene egy gyorsabb G...stb.
4. Igen csak meg kell futni, de ettol nem mindegy a futo szemelye mert egy Henry-CMC-Kamara-Bell szintuvel a sztratoszfera a cel es nem csak futojatekoknal vannak a palyan. Conner is megfutna de o amikor minden klappol akkor egy jo RB, a fent emlitettek nagyon jo football-jatekosok.
no
Ezeket a beszélgetéseket a résztvevőkbek kell lefolytatnia, nem nekünk. De amíg nem látom a pályán az első hármat, nálam mindegy ki fut.
Spy
Szamomra felfoghatatlan volt es lesz ha nem akartok futni. Es ma mar nem BB lesz aki kihugyozza az O iranyat es akkor jonni fog a futas es a gyakorlasa es utana a finomrahangolasa a jatekoskeretnek a joveben.
több mint 5 éve
Visszajött Vince@
több mint 5 éve
Már lehet a Harris sérült boka pletyka is ezt készíti elő, nehogy valaki kivigye, már ha ő lesz az első RB.
több mint 5 éve
Ott repül az RB első kör...😀
több mint 5 éve
Dobbsnak örülök.Josh Dobbs returns to the Steelers on a one-year deal.Canadával ketten sztem fognak tudni okosokat alkotni. A srác nem kicsit okos, ezt tudja talán kamatoztatni. Ben is szeret vele dolgozni, meghallgatni.
Klaci79
polamalu
Egy mém jut eszembe róla mindig még QB2 évéből:
Ben: Josh mit láttál az előbb az INT-nél?
Josh: Bedobtad tripla coverage-ba a bőrt Ben.
Ben: Istenem, de hiányzik Landry (Jones-akit Dobbs akkor váltott)!
(szabadon fordítva)
több mint 5 éve
1. Be kell hívni/akarni kell futniNálam a 4. pontig az első hármon át elébb el kell jutni. Bár minden pontban benne a lehetősèg és nagyon szeretném hinni amit írsz, nem mefy könnyen az eddigiek és a résztvevők ismeretében.
2. Jókor/Jó sémával kell használni (PA, QB play Center alól stb.)
3. Meg kell blokkolni
4. Meg kell futni
A fenti kerdessort bemasolva az elso a kerdes hogy hajlando BB jatszani igy, de nagyon meggyengult a targyaloereje neki, igy szerintem kenytelenenul de beall az uj mozgalom moge. 2 ponttal nem lesz gond. Canada-tol amit nemreg lattam egyetemi videorol amit az sem tudom mikorrol van, de hasonloan a Ravens-hez rengeteg csillamport hasznal snap elott es nagyon jol dugdosta a szandekat a jateknak. A 3 mar az elso kettobol adodik hogy jobb lesz, mert ha hangsulyos lesz a futas akkor gyakorolvai is lesz es tiszta elkepzelessel konnyebb a jatekosok dolga es a FO-e is pl ha a jatekosokat potolni kell, mert kellene egy gyorsabb G...stb.
4. Igen csak meg kell futni, de ettol nem mindegy a futo szemelye mert egy Henry-CMC-Kamara-Bell szintuvel a sztratoszfera a cel es nem csak futojatekoknal vannak a palyan. Conner is megfutna de o amikor minden klappol akkor egy jo RB, a fent emlitettek nagyon jo football-jatekosok.
no
Ezeket a beszélgetéseket a résztvevőkbek kell lefolytatnia, nem nekünk. De amíg nem látom a pályán az első hármat, nálam mindegy ki fut.
több mint 5 éve
Josh Dobbs returns to the Steelers on a one-year deal.Canadával ketten sztem fognak tudni okosokat alkotni. A srác nem kicsit okos, ezt tudja talán kamatoztatni. Ben is szeret vele dolgozni, meghallgatni.
Klaci79
több mint 5 éve
Josh Dobbs returns to the Steelers on a one-year deal.Kell az assistant OC 😊
Klaci79
több mint 5 éve
Josh Dobbs returns to the Steelers on a one-year deal.
több mint 5 éve
1. Be kell hívni/akarni kell futni2. Jókor/Jó sémával kell használni (PA, QB play Center alól stb.)
3. Meg kell blokkolni
4. Meg kell futni
A fenti kerdessort bemasolva az elso a kerdes hogy hajlando BB jatszani igy, de nagyon meggyengult a targyaloereje neki, igy szerintem kenytelenenul de beall az uj mozgalom moge. 2 ponttal nem lesz gond. Canada-tol amit nemreg lattam egyetemi videorol amit az sem tudom mikorrol van, de hasonloan a Ravens-hez rengeteg csillamport hasznal snap elott es nagyon jol dugdosta a szandekat a jateknak. A 3 mar az elso kettobol adodik hogy jobb lesz, mert ha hangsulyos lesz a futas akkor gyakorolvai is lesz es tiszta elkepzelessel konnyebb a jatekosok dolga es a FO-e is pl ha a jatekosokat potolni kell, mert kellene egy gyorsabb G...stb.
4. Igen csak meg kell futni, de ettol nem mindegy a futo szemelye mert egy Henry-CMC-Kamara-Bell szintuvel a sztratoszfera a cel es nem csak futojatekoknal vannak a palyan. Conner is megfutna de o amikor minden klappol akkor egy jo RB, a fent emlitettek nagyon jo football-jatekosok.
több mint 5 éve
Azért azt BB-nek be kell látni, hogy itt már nem ő a legfőbb tényező (nagyon remélem hogy így lesz) és be kell állni a sorba. Ha futás, akkor futás és nem nyafnyaf.Mindkettőt imádtam. Sőt, még Will Johnson-t is. A 3sz TE nálunk simán lehetne HB/FB/TE, nem kellene ellőni 3embert erre. David Johnson óta működik. Igaz, a legjobb FB playünk akkor volt, amikor FB/ST playa volt csupán Nix személyében.Hát nézd, volt egy olyan évünk, amikor Isaac Redman, Will Johnson és Jonathan Dwyer volt a három futónk. Ha valaki még emlékszik ezekre a nevekre...1 éves szerződéssel opt-out. Az, hogy ezt máshol teszi teljesen jogos. A Canada O nem igazán fekszik neki. Én szurkolok neki, nagy harcos, de egy jó második számú RB-t látok benne semmi többet.Igen, sokkal többet én sem, azért is írtam beugrónak. De ez az 1 év 1,25 milla elég sovány, ennyiért akár nálunk is maradhatott volna. (Ballage 900 ezer körül keres, és sokkal, de sokkal gyengébb Connernél) Szóval itt valami más van a háttérben, amiről egyelőre nem érkezett hír.
Klemó
Én csak arra tudok gondolni ezek alapján, hogy magasan hozunk majd futót, Connernek pedig nem fűlött a foga a tartalékos szerepkörhöz. Mert abban szerintem mindannyian egyetértünk, hogy Snellre, vagy McFarlandra bízni ezt a feladatot, az enyhén szólva is őrültség.
badsco
Jan
Nem tudni Canada miféle futójátékot képzel el -félek Ben-el semmilyent- de nem hiszem, hogy bárki jön bárhonnan hozzánk futni, csodát tenne:
1. Be kell hívni/akarni kell futni
2. Jókor/Jó sémával kell használni (PA, QB play Center alól stb.)
3. Meg kell blokkolni
4. Meg kell futni
Nálam az első 3-al lesz baj, nem a 4-ikkel, márpedig a futó csak a negyediknél jön a képbe.
Spy
több mint 5 éve
Mindkettőt imádtam. Sőt, még Will Johnson-t is. A 3sz TE nálunk simán lehetne HB/FB/TE, nem kellene ellőni 3embert erre. David Johnson óta működik. Igaz, a legjobb FB playünk akkor volt, amikor FB/ST playa volt csupán Nix személyében.Hát nézd, volt egy olyan évünk, amikor Isaac Redman, Will Johnson és Jonathan Dwyer volt a három futónk. Ha valaki még emlékszik ezekre a nevekre...1 éves szerződéssel opt-out. Az, hogy ezt máshol teszi teljesen jogos. A Canada O nem igazán fekszik neki. Én szurkolok neki, nagy harcos, de egy jó második számú RB-t látok benne semmi többet.Igen, sokkal többet én sem, azért is írtam beugrónak. De ez az 1 év 1,25 milla elég sovány, ennyiért akár nálunk is maradhatott volna. (Ballage 900 ezer körül keres, és sokkal, de sokkal gyengébb Connernél) Szóval itt valami más van a háttérben, amiről egyelőre nem érkezett hír.
Klemó
Én csak arra tudok gondolni ezek alapján, hogy magasan hozunk majd futót, Connernek pedig nem fűlött a foga a tartalékos szerepkörhöz. Mert abban szerintem mindannyian egyetértünk, hogy Snellre, vagy McFarlandra bízni ezt a feladatot, az enyhén szólva is őrültség.
badsco
Jan
Nem tudni Canada miféle futójátékot képzel el -félek Ben-el semmilyent- de nem hiszem, hogy bárki jön bárhonnan hozzánk futni, csodát tenne:
1. Be kell hívni/akarni kell futni
2. Jókor/Jó sémával kell használni (PA, QB play Center alól stb.)
3. Meg kell blokkolni
4. Meg kell futni
Nálam az első 3-al lesz baj, nem a 4-ikkel, márpedig a futó csak a negyediknél jön a képbe.
több mint 5 éve
Hogyne emlékeznék, Vörös Izsákot csíptük 😀 Vájár is egészen szép blokkokat tudott.Hát nézd, volt egy olyan évünk, amikor Isaac Redman, Will Johnson és Jonathan Dwyer volt a három futónk. Ha valaki még emlékszik ezekre a nevekre...1 éves szerződéssel opt-out. Az, hogy ezt máshol teszi teljesen jogos. A Canada O nem igazán fekszik neki. Én szurkolok neki, nagy harcos, de egy jó második számú RB-t látok benne semmi többet.Igen, sokkal többet én sem, azért is írtam beugrónak. De ez az 1 év 1,25 milla elég sovány, ennyiért akár nálunk is maradhatott volna. (Ballage 900 ezer körül keres, és sokkal, de sokkal gyengébb Connernél) Szóval itt valami más van a háttérben, amiről egyelőre nem érkezett hír.
Klemó
Én csak arra tudok gondolni ezek alapján, hogy magasan hozunk majd futót, Connernek pedig nem fűlött a foga a tartalékos szerepkörhöz. Mert abban szerintem mindannyian egyetértünk, hogy Snellre, vagy McFarlandra bízni ezt a feladatot, az enyhén szólva is őrültség.
badsco
Jan
több mint 5 éve
Hát nézd, volt egy olyan évünk, amikor Isaac Redman, Will Johnson és Jonathan Dwyer volt a három futónk. Ha valaki még emlékszik ezekre a nevekre...1 éves szerződéssel opt-out. Az, hogy ezt máshol teszi teljesen jogos. A Canada O nem igazán fekszik neki. Én szurkolok neki, nagy harcos, de egy jó második számú RB-t látok benne semmi többet.Igen, sokkal többet én sem, azért is írtam beugrónak. De ez az 1 év 1,25 milla elég sovány, ennyiért akár nálunk is maradhatott volna. (Ballage 900 ezer körül keres, és sokkal, de sokkal gyengébb Connernél) Szóval itt valami más van a háttérben, amiről egyelőre nem érkezett hír.
Klemó
Én csak arra tudok gondolni ezek alapján, hogy magasan hozunk majd futót, Connernek pedig nem fűlött a foga a tartalékos szerepkörhöz. Mert abban szerintem mindannyian egyetértünk, hogy Snellre, vagy McFarlandra bízni ezt a feladatot, az enyhén szólva is őrültség.
badsco
Hungary has for some time felt like two different worlds running in tandem.
On Sunday night, those two worlds collided, and only one was real.
P.Kirby BBC 2026.04.13.
több mint 5 éve
James Conner Happy To Be Back With James Saxon, Who ‘Was Always More Than A Coach To Me’itt a nagy miért, sanyi

Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 5 éve
Én nagyon kiváncsi leszek mi lesz a drafton. Nagyon csodálkoznék, ha legalább a második körben nem hoznánk futót. A harmadik kör vége már kockázat, addigra Carter és Gainwell is ki fog menni szerintem, hiába mondja utóbbit egy-egy szakíró 3-4. körre.Egy értelmes letrade kapcsán sokan nyerhetnénk (4-5 helyet egy 3-4. körért mondjuk), de nyilván nem vagyunk ez a csapat, aki ezt proaktívan keresné és nyilván kellene ehhez partner csapat is.
több mint 5 éve
Nem vagyok hozzáértő, de szerintem Snell és McFarland valódi képességei nem derültek ki úgy igazán. Ebben a szezonban a futójátékunk egyenlő volt a nagy semmivel, itt egy D.Henry se brillírozott volna. Ha a Canada rendszer kicsit ráfekszik a dologra és normálisan ki lesz osztva mindenkinek a feladata, akkor lehet, hogy egy Snell vagy McF és jobbat fog tudni muzsikálni. Ettől függetlenül felőlem jöhet futó draftról is, de először a fal legyen erős. 😊1 éves szerződéssel opt-out. Az, hogy ezt máshol teszi teljesen jogos. A Canada O nem igazán fekszik neki. Én szurkolok neki, nagy harcos, de egy jó második számú RB-t látok benne semmi többet.Igen, sokkal többet én sem, azért is írtam beugrónak. De ez az 1 év 1,25 milla elég sovány, ennyiért akár nálunk is maradhatott volna. (Ballage 900 ezer körül keres, és sokkal, de sokkal gyengébb Connernél) Szóval itt valami más van a háttérben, amiről egyelőre nem érkezett hír.
Klemó
Én csak arra tudok gondolni ezek alapján, hogy magasan hozunk majd futót, Connernek pedig nem fűlött a foga a tartalékos szerepkörhöz. Mert abban szerintem mindannyian egyetértünk, hogy Snellre, vagy McFarlandra bízni ezt a feladatot, az enyhén szólva is őrültség.
badsco
több mint 5 éve
1 éves szerződéssel opt-out. Az, hogy ezt máshol teszi teljesen jogos. A Canada O nem igazán fekszik neki. Én szurkolok neki, nagy harcos, de egy jó második számú RB-t látok benne semmi többet.Igen, sokkal többet én sem, azért is írtam beugrónak. De ez az 1 év 1,25 milla elég sovány, ennyiért akár nálunk is maradhatott volna. (Ballage 900 ezer körül keres, és sokkal, de sokkal gyengébb Connernél) Szóval itt valami más van a háttérben, amiről egyelőre nem érkezett hír.
Klemó
Én csak arra tudok gondolni ezek alapján, hogy magasan hozunk majd futót, Connernek pedig nem fűlött a foga a tartalékos szerepkörhöz. Mert abban szerintem mindannyian egyetértünk, hogy Snellre, vagy McFarlandra bízni ezt a feladatot, az enyhén szólva is őrültség.
több mint 5 éve
1 éves szerződéssel opt-out. Az, hogy ezt máshol teszi teljesen jogos. A Canada O nem igazán fekszik neki. Én szurkolok neki, nagy harcos, de egy jó második számú RB-t látok benne semmi többet.
több mint 5 éve
Conner a Cardinalsé. Kedveltem a srácot, volt honnan visszajönnie. Olcsóért még elnéztem volna nálunk pár évig beugróként.
több mint 5 éve
Ha valóban senkinek nem fog kelleni, akkor előfordulhat még az isAvery Williamson pedig azt sejteti a népekkel az instáján, hogy a Steelersnél folytatja.en jobban orulnek ha Vince-t hoznank vissza olcsobber, ha nem kell senkinek.
Spy
xtaki
több mint 5 éve
Avery Williamson pedig azt sejteti a népekkel az instáján, hogy a Steelersnél folytatja.en jobban orulnek ha Vince-t hoznank vissza olcsobber, ha nem kell senkinek.
Spy
több mint 5 éve
Avery Williamson pedig azt sejteti a népekkel az instáján, hogy a Steelersnél folytatja.
több mint 5 éve
Conner viziten a Cards -nál.