Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 703
A megoldás amúgy az lenne, hogy a CBA-ból töröljék a taget, cserébe a holdout-t tiltsák meg vagy szankcionálják mondjuk automatikus plusz egy éves eltiltással. Ha draftolt holdoutol, akkot persze ezt nehéz rendezni, de pl az első 3 évre lehetne totál szabályozni teljes bér mellet a garit is központilag.
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 703
Egyébként no....az megvan, hogy idén 14,5 millát spóroltunk és ugye a szerződések kapcsán azzal számoltunk, hogy Bell jövőre itt lesz. Vagyis csak az előbbi össszeg cirka felét kell bedobjuk, hogy rábasszunk egy frencsi taget. Ha Rooneynak van humora, akkor ezen elgondolkodik....legyen már kicsit rossz éjszakája legalább a rapper gyereknek... 😊)))))
Klemó
Pont ezen gondolkodtam én is, a tervezett költségvetéshez képest nem lenne túl drága újra tag-elni. Ésszerűség is van benne, mert nem megy el bosszúból egy konkurens csapathoz. Újra kiüli, és lassan vissza is vonulhat. Ha minket nem, akkor legalább mást sem erősít. Persze ekkora összeget jobban is el lehet költeni, de nem lehetetlen hogy lesz még folytatása az ügynek.
bcsarli
Pont az ilyen gondolkodas olne Meg a csapatot. Mert ketszer is meggondolna egy draftolt jatekos. Vagy akar it levo is hogy alair e ide. Szoval meglehet tenni, de ez Mar akkor egyertelmu uzenet lenne hogy milyen is ez a franchise.

Ott Mar nem lehetne bellre kenni, hogy o a szemet stb, mint most es a szurkolo is folszolalnanak az ujabb le nem zart ugyre. Es hogy csak kibaszni akart a csapat vele. Azt Mar nem lehetne itt jol eladni.

De amugy Meg bell is akkor visszakapna a penzt, Amit iden nem keresett Meg.

A trade Meg nem opcio amig ala nem irna a csapathoz. Mert ugyanugy nem elcserelheto might nem a csapat tagja.
gabistar
Komolyan kérdezem: szerinted normális, hogy egy játékos szándékosan kijátssza a csapat jogi lehetőségeit és jobban is járjon? Sztem igenis egy FO-nak keménykezűnek kell lennie, főleg olyan helyzetben, amikor az ügynök zsarolással akarja kikényszerìteni a nagy zsét. Különösen olyan játékosnál, aki már vétett - nem egyszer - a liga szabályai ellen.

Nem érdekel Bell sorsa, h őszinte legyek, de a vezetők helyében perre mennék és kérném, h függesszék fel, amìg nem tisztázott, hogy a csapat ésszerű feltételekkel még leláncolhatja-e mégegyszer. Az neki nagyon szopó, de precedens jellegű üzenet lenne és a liga érdeke is sztem ez, hogy a saját szabályaik ne legyenek nevetség tárgyai. Egyben jelzés lehet a többi owner felé is...
több mint 5 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Egyébként no....az megvan, hogy idén 14,5 millát spóroltunk és ugye a szerződések kapcsán azzal számoltunk, hogy Bell jövőre itt lesz. Vagyis csak az előbbi össszeg cirka felét kell bedobjuk, hogy rábasszunk egy frencsi taget. Ha Rooneynak van humora, akkor ezen elgondolkodik....legyen már kicsit rossz éjszakája legalább a rapper gyereknek... 😊)))))
Klemó
Pont ezen gondolkodtam én is, a tervezett költségvetéshez képest nem lenne túl drága újra tag-elni. Ésszerűség is van benne, mert nem megy el bosszúból egy konkurens csapathoz. Újra kiüli, és lassan vissza is vonulhat. Ha minket nem, akkor legalább mást sem erősít. Persze ekkora összeget jobban is el lehet költeni, de nem lehetetlen hogy lesz még folytatása az ügynek.
bcsarli
Pont az ilyen gondolkodas olne Meg a csapatot. Mert ketszer is meggondolna egy draftolt jatekos. Vagy akar it levo is hogy alair e ide. Szoval meglehet tenni, de ez Mar akkor egyertelmu uzenet lenne hogy milyen is ez a franchise.

Ott Mar nem lehetne bellre kenni, hogy o a szemet stb, mint most es a szurkolo is folszolalnanak az ujabb le nem zart ugyre. Es hogy csak kibaszni akart a csapat vele. Azt Mar nem lehetne itt jol eladni.

De amugy Meg bell is akkor visszakapna a penzt, Amit iden nem keresett Meg.

A trade Meg nem opcio amig ala nem irna a csapathoz. Mert ugyanugy nem elcserelheto might nem a csapat tagja.
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 276
több mint 5 éve
pfefe8 Pittsburgh Steelers 1 203
Nem írta alá a 2. taget, ezért meglepő lenne ha a következő szezonban a 3. taget tudná aláírni.

Steelers fan
több mint 5 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 210
A Bell témához: a spotrac szerint jelenleg 19,5 M a cap rolloverünk a 2019-es évre, ebben szerintem már benne van Bell franchise tagjének értéke. A QB tag értéke jövőre kb 23,5-24 millió lesz, tehát nem sok kell hozzá.
Fast Willie
19,5M a roll over és 26,5M a cap space, 187M-s sapival számolva. Ebben a 26,5M-ban nincs benne Bell semmilyen értékkel:  www.spotrac.com/nfl/pittsburgh-steelers/cap/2019/

A tag fajtája valóban megér egy jogászkodós misét, de szerintem a legjobb megoldás a csapatnak az lenne, ha el tudná valahova cserélni Bell-t az offseason elején és kész.
Rolni
A 26,5 millió space pedig 37 emberre vetítve igaz pl. Foster, Jessie James nélkül, az újoncok nélkül, de mondjuk egy 7 millás Williamsszel, egy 6 milla feletti Burnettel a másik oldalon, szóval több ismeretlenes az egyenlet.

Még sérülés lehet, így szerződés is 2018-ban, vagyis még nem érdemes rollovert nézni mindösszesen. Annyi tuti, hogy 14,5 millát megkerestünk idén és úgy 3-4 évre egy ekkora CAP hit year by year kiugrott, ami nagyon, de nagyon jól fog jönni egy-egy kritikus poszton.
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 703
Tudja valaki amúgy, hogy ki és mikor mondja ki a végső verdiktet NFL részéről abban, hogy újabb franchise tag esetén milyen értékkel kell számításba venni?

Ugye most elvileg a CBA szerint egy független tárgyalásvezető 5 napon belül mondja ki, hogy Bell már nem játszhat a szezonban. Kérdés, hogy ugyanő meghatározhatja-e a további lépéseket, teendőket, illetve az is érdekes, hogy a csapat megtudja-e az új szezon előtt a tag érték-számítási szabályokat.
több mint 5 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 628 — Raiders fan
A Bell témához: a spotrac szerint jelenleg 19,5 M a cap rolloverünk a 2019-es évre, ebben szerintem már benne van Bell franchise tagjének értéke. A QB tag értéke jövőre kb 23,5-24 millió lesz, tehát nem sok kell hozzá.
Fast Willie
19,5M a roll over és 26,5M a cap space, 187M-s sapival számolva. Ebben a 26,5M-ban nincs benne Bell semmilyen értékkel:  www.spotrac.com/nfl/pittsburgh-steelers/cap/2019/

A tag fajtája valóban megér egy jogászkodós misét, de szerintem a legjobb megoldás a csapatnak az lenne, ha el tudná valahova cserélni Bell-t az offseason elején és kész.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 703
A Bell témához: a spotrac szerint jelenleg 19,5 M a cap rolloverünk a 2019-es évre, ebben szerintem már benne van Bell franchise tagjének értéke. A QB tag értéke jövőre kb 23,5-24 millió lesz, tehát nem sok kell hozzá.

Cserébe a lejárók közül Ramon Fosterrel jó eséllyel nem hosszabbítunk, akit mindenképp meg kell tartani szerintem az Mike Hilton, LJ Fort, BJ Finney, James (?) és Matt Feiler. Dönteni kell Bud Dupree 5. éves opciójáról és elméletileg Saci pénze is kiesik, mert UFA lesz. A többiek vagy viszonylag olcsók vagy nélkülözhetők (Chickillo, Alualu, Berry, Coty, DHB, Hunter, Ridley, Eli Rogers, Walton)

Nem lenne lehetetlen kigazdálkodni a QB taget sem, de értelmét nem sokat látom.

Viszont, ahogy írtam a CBA ezen pontjának értelmezése korántsem egyértelmű, hanem vitatott. Én kinézem Rooneyékból, hogy perre viszik az ügyet, hogy bíróság döntsön a CBA-értelmezéséről, mert a CBA hatálya szerint annak értelmezéséről kvázi munkaügyi (ott kb. polgári) bíróság jogosult határozni, ha a felek nem jutnak egyezségre. A kérdés, hogy függő per hatálya alatt játszhat-e, hol és milyen státuszban Bell vagy a per befejezéséig ligán kívül marad, hmmm???

Nem mindegy ugyanis, hogy az eredeti újratagelés jöhet (kb 14-15 M/év) vagy a QB tagelés a kiült év miatt. A kiült év értelmezése pedig nagyon is kérdéses, és lehet, hogy az FO úgy gondolja, hogy megér egy pert, hogy a játékosok és ügynökeik nem vegyék át az uralmat a szerződések diktálásánál. Simán benne van, hogy emiatt a játékos még rosszabbul jár, hiszen kétséges, hogy egyáltalán aláírhat-e másik szerződést vagy ha már aláírt, de a bíró szerint az eredeti csapata megtarthatta volna, akkor mivel kell kompenzálni (erről csak NON EXCLUSIVE TAG-nél mondja a CBA, hogy 1 + 3. körös kompenzáció jár, ami akár lehet analógia is).
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 703
A conterderséghez: a kezdőt tekintve az elmúlt három évben tehetség alapján TOP3 keretünk volt ligaszinten. A mélység viszont kulcsposztokon hiányzott, nem volt utánpótlás, nem tudtunk megfizetni értelmes peremembereket. Ebből az következett, hogy az edzőknek, főleg a pozíciós edzőknek nagyobb hangsúlyt kellett fektetniük a fejlesztésbe.

A Def oldal egyes csapategységeinél (Watt előtt az OLB-knél, és Haden előtt a sec-nél) ez nem működött (a sec edző most sincs a csúcson - Artie Burns, a séma lett jobb). Másrészt a két koordinátornak a gameplan tervezésével és a rotálással kellett csínján bánnia, de a korábbi két évben (2015, 2016) ezzel kb nem törődtünk, a draftokon húzottakat - számomra legalábbis - különösebb elképzelés nélkül raktuk be egy megszabott, egykaptafa szerepre (csináld fiam, ami előtte 10 évig is működött).

Tavaly itt valami elkezdődött Watt és Haden érkezésével, Alualu beépítésével, számomra úgy tűnt, hogy jobban kezdtük alakítani a D sémát az egyéni képességekhez, viszont ezt az elképzelést Shazier sajnálatos sérülése felülírta és Butler - idő és elérhető emberek hiányában - nem tudott már változtatni. (Szezon közben ez szinte már lehetetlen is, pl.: Jim Schwartz sem tud mit kezdeni a kulcssérülésekkel az ideig Eagles DL-ben vagy Mike Wallace és Jay Ayaji kiesésével az RPO-t is halálra ítélték)

A Jax elleni PO meccsen ez kicsúcsosodott, de ott a falakkal is történt valami - gondolom kisebb nagyobb (eltitkolt) sérülések/kényszerű játszatások - mert ennyire erőtlenül még sosem játszottunk.

Az idei offseasonban viszont Colbert és Tomlin észnél voltak, mert mindkét falat turbózzák: a D-line-nal Dunbar nagyon szép munkát végez, a Tuitt-Hayward páros régi fényében tündököl, Hargrave újra le tud horgonyozni, rotálják szépen Alut és Waltont, Chick is fellépeget; az O-lineba pedig olcsó és fiatal emberek és draft prospect is jött, illetve őket szépen felkészítettük (Finney, Feiler + Chuck) és nyilván Munchak eddig is a liga egyik legjobbja volt. (Jó érzés, hogy Ramon Foster jövő évi elmenetele miatt nem kell annyira parázni)

Én azt látom, hogy Fichtner is elsődlegesnek tartja Ben megvédését, korábban is volt nagyszerű protectionje, de az elmúlt 3-4 meccsen durva, hogy 6-7 mp-ig nézelődhet, mert 5 méteres körzetében nincs egy árva lélek sem. A séma pedig a sok underneath, shallow cross és flat route-tal lehetővé teszi az elkapók gyors elszakadását, amit a gyors passzokat is segíti.

A másik fejlesztésünk a JUMBO Package-k, amikor 6 OL + TE blokkol és ebben mindkét TE elit, nincs elváltás, keményen beleállnak + a RZ hatékonyság azért ennyire jó, mert a goal line közeli helyzetekben nagyon fizikális a fal.

A harmadik lépcsőfok pedig, amit Off oldalon elértünk, hogy Conner Bell-t képes volt blokkolásban, blitzfelvételben és elkapásban is kiváltani, ami szerintem a legkevésbé várt eredmény volt.

A LB egységet a rendelkezésre álló lehetőségekkel szintén turbózták, nagy hangsúlyt helyeztek a futásvédekezésre, mert az tavaly katasztrófa volt: Bostic kifejezett pozitív csalódás, futás ellen üzembiztos, jól töm gapet és nem enged YAC-t, gyorsabb Vinnynél, ezért tud blitzelni és coverben sem teljesen homály. Williams is sokkal jobban néz ki egy hónapja, mint szezon elején, látszatra vmit még gyorsult is, Fort pedig nagyon ügyes korlátolt snappel és M. Thomas személyében van egy hosszútávú projekt.

A szép, hogy az emberanyag most sok variációt enged és Butlerben tetszik, hogy elővette a tökeit, megjött a sémaváltoztatás akár drive-okon belül, az utóbbi egy hónapban pedig már hellyel-közzel limitáljuk a hosszú és gyors nagyjátékokat is. (Megjegyzem, hogy ligaszerte domináló és összetett támadóegységek vannak, ezért nem lehet elvárni azt, hogy egy védelem mindig kivédekezzen mindent, hanem a saját támadóidnak kell minél többször válaszolni vagy irányítani, amire a csapatunk alkalmas és a védelemnek limitálnia kell a kapott pontszámot.)

Másrészt agresszíven játszunk, a két OLB megcserélése telitalálat volt és konstans a QB nyomás, nem csak helyenként jön.

A sec még fejlesztésre szorul, de úgy néz ki megtaláltuk (visszataláltuk) Davis jó helyét, ahol otthonosan mozog és Haden is király. A CB2 és a másik S poszt még sebezhető, de nekem Edmunds egyre jobbnak tűnik, látszik, hogy igyekszik és ő legalább gyors, nem tötymörög, mint Mitchell tavaly, hanem odabasz.

Ha ekéztük évekig a coaching staffot, akkor most a fenti érdemeket a javukra kell írni.

Nem tudom, hogy ezt a trendet meddig lehet fenntartani, a sorsolás nehézsége miatt várok is visszaesést, de a recept legalább megvan, amivel mindkét egység jónak/átlagnál jobbnak tűnik! A korábbi években én a változtatási képességet egyik oldalon sem láttam tudatosan, csak kritikus helyzetekben és csak az O volt képes továbblépni.

Most jó érzéseim vannak, de nincsenek elvárásaim, mert Super Bowl győzelemhez a csillagok együttállása is kell!
több mint 5 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 210
Asszem engem nem lehetett vádolni azzal, hogy szidtam volna Haleyt és ugye Fitchnerrel is eléggé szkeptikus voltam. Amit viszont letettünk a múlt meccsen, olyat Haley egész egyszerűen egyszer sem hozott össze. Amikor 40 pontot termeltünk, nem egyszer úgy tettük, hogy elképesztő bravúrokat/kunsztokat csináltunk. Haley egyik kedvence volt, hogy 3-1, re többször 4-1-re hosszú paszt hív és ha bejön elképesztő és heroikus, de ha nem, akkor orbitális balfaszság. Nekem pont ezért tetszett az, amit láttam most, mert nagyon tudatos volt és ahogy Laci írja mindenki erősségét használva, feleslegesen nem kockáztatva, már-már lazán játszottunk. Ez nem volt a mi sajátunk, ílyet tényleg a Saints, Packers, Pats trióból láttunk és persze néha-néha mástól.

Az tök igaz, hogy egy meccsből ne vonjunk le nagy tanulságot, vagyis azt, hogy Fitchner jó lesz-e hosszab távon, de igenis azt el kell mondanunk, hogy ez az út, amit láttunk, az nagyon jó, így ezt kell folytassuk tovább.
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 276
Tük jó Spy, 2 dologra reagálnék.
Szerintem mindenek voltunk az ucsó 3 évben, csak contenderek nem. Az O szenvedős volt, a D meg szar, leszűmítva Sacit. Aki nem látta, hogy ez egy gyenge D, az vak volt. Persze azt én sem gondoltam, hogy Saci nélkül ennyire ergya, hisz nincs se varázsgömböm, se olyan szaktudásom mint itt sokaknak.
Másik: értem azt is, hogy kellenek a szoros győzelmek, mert az tartást ad, nekem csak egy gondom van ezzel, hogy ezek a meccsek korábban inkább azt is vonták magukkal, hogy csontzene volt, aminek mi voltunk a rosszabbik végén. Ravens le tudva, a Bengals ellen jó eséllyel - ha nem balfaszkodunk -, nem kell majd kivinni mindent a pályára, Browns le tudva, többi meccsen meg talán szintén nem lesz mészárlás.
kishaszi
Nem értek egyet ezzel. Az utolsó évben egy nagyon jó formába lendült Jags vert ki bennünket, ahol mi idény közben vesztettük el a D bástyáját. Előtte konferencia döntőt játszottunk a Pats ellen, egy az első negyedben megsérülő Bellel. Előtte pedig Bell nélkül és hozzá Brown nélkül a Denvertől szenvedtünk utolsó negyedes "éppenhogy" vereséget attól a Denvertől amely a végén behúzta az SB-t.

Mindezen eredményeket úgy hoztuk, hogy MINDEN évben volt valami kritikus hiányzónk vagy az O-ból, vagy a D-ből. Ezen felül az O a fenti 2 évből 2-ben a PO-ban alulteljesítő volt. (Denver ellen sztárok nélkül kihoztuk a maximumot majdnem)

Ezeket ha összeolvasom, akkor nekem ez a csapat igenis SB contender volt mindegyik évben. Az már más kérdés, hogy ahhoz, hogy végül SB-t nyerjél sok mindennek össze kell jönnie, vagy nem szabad(na) megtörténnie.
Klemó
Egy SB contendee csapat nem függ egyetlen embertől - mondanám, hogy QB kivétel, de az igülz... a Jags nem verhetett volna bucira egy Steel Curtain 2.0-át pl. Polamalu nélkül.
kishaszi
Ez megint túlzás. Az elmúlt években már abszolút nem a védelemtől volt contender a csapat, de az volt. Az a denveri meccs, magáért beszélt, vagy a Pecc elleni a következő évben...ahogy bizony a Jax is beleillett. Még a contender csapatoknak is lehet egyébként szar napjuk, csak éppen ezek a csapatok kimásznak a pokolból is. Nekünk is ott lett volna a lehetőség a Jax ellen, amikor az egyenlítésért támadhattunk, aztán jött az idióta 4&1 hívás...
Eddig idén teljesen bizonyította a csapat, hogy Haley bizony kerékkötő volt itt is. És persze ettől még továbbra sem azt mondom, hogy a mostani OC jobb lenne, de hogy egyértelműen meg tudja mutatni ennek az offense-nek a valódi erősségeit, az már most kiderült. Kérdés mi lesz amikor tényleg kiélezett mérkőzések jönnek, de Haley-vel már ezeket sem ugrottuk így meg...jöttek csak a utolsó mp-es FG-ok.
Klaci79
Tük jó Spy, 2 dologra reagálnék.
Szerintem mindenek voltunk az ucsó 3 évben, csak contenderek nem. Az O szenvedős volt, a D meg szar, leszűmítva Sacit. Aki nem látta, hogy ez egy gyenge D, az vak volt. Persze azt én sem gondoltam, hogy Saci nélkül ennyire ergya, hisz nincs se varázsgömböm, se olyan szaktudásom mint itt sokaknak.
Másik: értem azt is, hogy kellenek a szoros győzelmek, mert az tartást ad, nekem csak egy gondom van ezzel, hogy ezek a meccsek korábban inkább azt is vonták magukkal, hogy csontzene volt, aminek mi voltunk a rosszabbik végén. Ravens le tudva, a Bengals ellen jó eséllyel - ha nem balfaszkodunk -, nem kell majd kivinni mindent a pályára, Browns le tudva, többi meccsen meg talán szintén nem lesz mészárlás.
kishaszi
Nem értek egyet ezzel. Az utolsó évben egy nagyon jó formába lendült Jags vert ki bennünket, ahol mi idény közben vesztettük el a D bástyáját. Előtte konferencia döntőt játszottunk a Pats ellen, egy az első negyedben megsérülő Bellel. Előtte pedig Bell nélkül és hozzá Brown nélkül a Denvertől szenvedtünk utolsó negyedes "éppenhogy" vereséget attól a Denvertől amely a végén behúzta az SB-t.

Mindezen eredményeket úgy hoztuk, hogy MINDEN évben volt valami kritikus hiányzónk vagy az O-ból, vagy a D-ből. Ezen felül az O a fenti 2 évből 2-ben a PO-ban alulteljesítő volt. (Denver ellen sztárok nélkül kihoztuk a maximumot majdnem)

Ezeket ha összeolvasom, akkor nekem ez a csapat igenis SB contender volt mindegyik évben. Az már más kérdés, hogy ahhoz, hogy végül SB-t nyerjél sok mindennek össze kell jönnie, vagy nem szabad(na) megtörténnie.
Klemó
Egy SB contendee csapat nem függ egyetlen embertől - mondanám, hogy QB kivétel, de az igülz... a Jags nem verhetett volna bucira egy Steel Curtain 2.0-át pl. Polamalu nélkül.
kishaszi
Ez megint túlzás. Az elmúlt években már abszolút nem a védelemtől volt contender a csapat, de az volt. Az a denveri meccs, magáért beszélt, vagy a Pecc elleni a következő évben...ahogy bizony a Jax is beleillett. Még a contender csapatoknak is lehet egyébként szar napjuk, csak éppen ezek a csapatok kimásznak a pokolból is. Nekünk is ott lett volna a lehetőség a Jax ellen, amikor az egyenlítésért támadhattunk, aztán jött az idióta 4&1 hívás...
Eddig idén teljesen bizonyította a csapat, hogy Haley bizony kerékkötő volt itt is. És persze ettől még továbbra sem azt mondom, hogy a mostani OC jobb lenne, de hogy egyértelműen meg tudja mutatni ennek az offense-nek a valódi erősségeit, az már most kiderült. Kérdés mi lesz amikor tényleg kiélezett mérkőzések jönnek, de Haley-vel már ezeket sem ugrottuk így meg...jöttek csak a utolsó mp-es FG-ok.
Klaci79
Tök másról beszélsz.
Azért,mert most volt 2 jó meccs, ne csináljunk úgy, mintha minden csúcsszupiszupi lenne.
Hajrá Randy, szurkolóként nyilván azt kívànom: remélemmeg van az OC. De azért azt ne feledjük, hogy a Steelers O legeredményesebb etapja még mindig Todd Hülyihez köthető. Ha meg már jövünk az ember kieséssel, vagy a Jags meccsel, akkor 40+ pont esetén ne az OC legyen már a fasz. Pontnem akartam visszatérni de te hoztad fel.
Lényege a mondandómnak, hogy egy igazán mély, tényleg a végső győzelemre is esélyes csapat át tud lendülni egy kulcsjátékos kiesése esetén is. Lásd Letang / Penguins.
A PO meg tipikusan arról IS szól,hogy ki tud egészséges maradni. Ha egy valakin múlik a bajnoki cím, akkor az nem jó... Ennyit mondtam.
kishaszi
Neverending story...kicsit sem tudlak meggyőzni, hogy Haley egy abszolút nem idevaló pali volt, akinek leginkább az AFC tartozik köszönettel, hogy egy alulteljesítő egységet tudott összehozni ebből az alapanyagból és már fel is adtam 😊
Végezetül azt nem tudom hol mondtam, hogy idén minden "csúcsszupiszupi" lenne, de ha ezt olvastad ki az általam leírtakból az azért van, mert tényleg elégedettebb vagyok a látottakkal, mint Haley idején, pedig tehetségben, játékosállományban nincs különbség. Játékban, eredményességben, hatékonyságban igen. De Haley azóta már legalább máshol is bizonyított....
Abban pedig együtt reménykedhetünk, hogy ez nem csak egy fellángolás lesz, hanem marad a forma. Amikor az elején nagyon nem ment, lásd Ravens hazai vagy Tampa 2. félidő, én is harcosan kiabáltam, hogy ez bizony nem a jó irány. Most szeretném azt mondani, hogy tévedtem...de Haley kapcsán ilyen fel sem vetődik...
több mint 5 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 335
Már szeptemberben foglalkoztatott a kérdés, hogy mi lesz, ha egyszer visszajön. Faramuci helyzet lett volna, no. Voltak magabiztos találgatók, de nem hiányzott ő már ebből a csapatból. Ahogy a szezon futott, és on the run alakította a stratégiát, miközben füstölgött a médiában, egyre kevésbé. Van egy Conner-ünk, Egy Samuels-ünk épp megcsinálta élete első NFL TD-jét, dominál az OL, és a pénznek köszönhetően ez így is maradhat.
Nyilván konspiráció, és elvetemült ötlet, de egyesek szerint pont a FO szivárogtatott az ügynökének a klauzuláról, miszerint nem kell visszajönnie ahhoz, hogy FA lehessen.

Valamint ugyan hangyányit már korábban felvetettem, de itt van még az elfeledett ember Munchak árnyékában, akinek a múltkor ugyan csak a legutóbbi rezuméját említettem, de közben megjelent több helyen is róla elismerés, és előtte sem tétlenkedett akár RB-kről, akár FB-kről volt szó. Sok probowl fűződik a munkásságáhiz

Priest Holmes, Larry Johnson, Tony Richardson, Ricky Williams, Ronnie Brown, Adrian Peterson, Jerome Felton, Nálunk Bell, DeWill, Nix, most Conner és talán még van tarsolyban. Igen James Saxon. Egészségére.
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 276
20 milla a CAP-ben, miközben a liga legjobb OL-je mögött egy Conner pro bowl teljesítmény nyújt és a RZ százalékunk soha nem láttott rekordokat döntöget és 2020-ban kapunk majd egy cirka 3. kört. Ennél Én jobb "üzletet" elképzelni nem tudok.

Nem, nem utálja az öltöző, de ha nem vagy a társakkal, nem együtt izzadsz, akkor idegesíti őket, ha ennyi szó van az emberről. Majd mindenki elmondta, hogy ha itt lesz, akkor visszafogadják. Ezek tények, a többi folytatásos regény kategória.

A Steelers azt adta neki, hogy 14,5 milláért játszon itt egy évet SB contender csapatban best OL és frencsi QB mellett, frencsi WR mellett. Ha valaki szereti a focit igazán (ezt twittereltea drága 1 napja) , annak ez visszautasíthatatlan, de legalábbis fair ajánlat.

Azt találták ki, hogy pihen egy évet és 27 évesen áll a következő csapata rendelkezésére sérülés nélkül. Ez jól hangzik elméletben, de 32 éves lesz, amikor ő még az új csapatától fix 10 milla körül vár el. Függetlenüól attól, hogy a 26., vagyis a legjobb életévét játék nélkül hozza le, ez akkor is irreális egy futótól. Akkor is öregszel, ha nem játszol, asszem ezt mindenki érzi nem kell hozzá football life ugyanis. Biztos lesz olyan őrült csapat, aki ebbe belemegy, de ezek általában a "minden-mindegy" csapatok, akik majd Bell 5 éves szerződése alatt is 2x csinálnak rebuildinget. Ha peche van, akkor az OL is cserélődik és szétverik a 2. évre. No ennyit arr

Egyébként no....az megvan, hogy idén 14,5 millát spóroltunk és ugye a szerződések kapcsán azzal számoltunk, hogy Bell jövőre itt lesz. Vagyis csak az előbbi össszeg cirka felét kell bedobjuk, hogy rábasszunk egy frencsi taget. Ha Rooneynak van humora, akkor ezen elgondolkodik....legyen már kicsit rossz éjszakája legalább a rapper gyereknek... 😊)))))
Klemó
Ezen a frencsájz tagen én is elgondolkodtam...ha mondjuk egy bíróság vagy valami döntési helyzetben lévő szerv azt mondaná, hogy mivel nem írta alá ez csak a 2. lesz, meg is érteném ha így döntene a FO.
De ennek ellenére is két dolog miatt azt mondom, hogy nem kellene erőltetni. Egyrészt most bebizonyosodott, hogy ha pénzt adnának is érte, egy draft picket már biztosan nem. Én azt gondolnám, hogy ha van egy játékos aki 4 évre 60 millát remél, attól nem egy 2. körös pick elvesztése tántorítana el.
Itt pedig ne maradjon, mert van jobb, aki valójában kötődik a csapathoz, a szurkolókhoz, akivel sokkal jobban tud azonosulni mindenki.
Én a jelenlegi fizetések mellett a 3. körös kompenzáción komolyan meglepődnék. Szerintem nem fog többet kapni 12 millió/évnél, bár lehet azt garantáltban odaadja majd valaki...de mennyen, nekem nem fog hiányozni. Mondjuk Connert kicsit többet pihentetném, de látszik, hogy nálunk ez nem szokás...csinálja aki a legjobban tudja.
több mint 5 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 319 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Egyébként no....az megvan, hogy idén 14,5 millát spóroltunk és ugye a szerződések kapcsán azzal számoltunk, hogy Bell jövőre itt lesz. Vagyis csak az előbbi össszeg cirka felét kell bedobjuk, hogy rábasszunk egy frencsi taget. Ha Rooneynak van humora, akkor ezen elgondolkodik....legyen már kicsit rossz éjszakája legalább a rapper gyereknek... 😊)))))
Klemó
Pont ezen gondolkodtam én is, a tervezett költségvetéshez képest nem lenne túl drága újra tag-elni. Ésszerűség is van benne, mert nem megy el bosszúból egy konkurens csapathoz. Újra kiüli, és lassan vissza is vonulhat. Ha minket nem, akkor legalább mást sem erősít. Persze ekkora összeget jobban is el lehet költeni, de nem lehetetlen hogy lesz még folytatása az ügynek.

több mint 5 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 210
20 milla a CAP-ben, miközben a liga legjobb OL-je mögött egy Conner pro bowl teljesítmény nyújt és a RZ százalékunk soha nem láttott rekordokat döntöget és 2020-ban kapunk majd egy cirka 3. kört. Ennél Én jobb "üzletet" elképzelni nem tudok.

Nem, nem utálja az öltöző, de ha nem vagy a társakkal, nem együtt izzadsz, akkor idegesíti őket, ha ennyi szó van az emberről. Majd mindenki elmondta, hogy ha itt lesz, akkor visszafogadják. Ezek tények, a többi folytatásos regény kategória.

A Steelers azt adta neki, hogy 14,5 milláért játszon itt egy évet SB contender csapatban best OL és frencsi QB mellett, frencsi WR mellett. Ha valaki szereti a focit igazán (ezt twittereltea drága 1 napja) , annak ez visszautasíthatatlan, de legalábbis fair ajánlat.

Azt találták ki, hogy pihen egy évet és 27 évesen áll a következő csapata rendelkezésére sérülés nélkül. Ez jól hangzik elméletben, de 32 éves lesz, amikor ő még az új csapatától fix 10 milla körül vár el. Függetlenüól attól, hogy a 26., vagyis a legjobb életévét játék nélkül hozza le, ez akkor is irreális egy futótól. Akkor is öregszel, ha nem játszol, asszem ezt mindenki érzi nem kell hozzá football life ugyanis. Biztos lesz olyan őrült csapat, aki ebbe belemegy, de ezek általában a "minden-mindegy" csapatok, akik majd Bell 5 éves szerződése alatt is 2x csinálnak rebuildinget. Ha peche van, akkor az OL is cserélődik és szétverik a 2. évre. No ennyit arr

Egyébként no....az megvan, hogy idén 14,5 millát spóroltunk és ugye a szerződések kapcsán azzal számoltunk, hogy Bell jövőre itt lesz. Vagyis csak az előbbi össszeg cirka felét kell bedobjuk, hogy rábasszunk egy frencsi taget. Ha Rooneynak van humora, akkor ezen elgondolkodik....legyen már kicsit rossz éjszakája legalább a rapper gyereknek... 😊)))))
több mint 5 éve
geleven Pittsburgh Steelers 136
 twitter.com/LeVeonBell/status/301812139256061952?s=20
több mint 5 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Nemvolt 14.5 3év ajánlat?
Nekem rêmlik h ez volt csak Bell több garantáltat akart.

Ha kamu, akkor igaza van
Ha nem, akkor pöcs, gabi
kishaszi
Es meg egy az hogy mi az ajanlat es mi a garantalt. Az nagyban elterhet egymastol. Es ez volt az egyik ok. Lasd mostani helyzetet. Ha visszajott volna bell az elvileg garantalt 14 milliobol, a pit a ket hetes opciot rateve, az elvileg keszpenznek vett heti 872 ezer dollar koruli penzebol, ket hetit el tudott volna venni.

Meg ugy is hogy ha visszajott volna. Ez jol tukrozi, az elvileg "garantalt" penzt, vs real life.

Szoval a garantalt, akkor garantalt csak, ha megkapod, amikor alairsz. Es ez keves volt neki. Es az, hogy mennyit kereshet, ugy hogy jatszik es hogy mi mihez volt kotve megint kenyes dolog. Es ez volt a masik ok marmint az aranya ezeknek, ami megintcsak nem volt meggyozo elegge ahhoz neki, hogy alaiirja.

Szoval az szepen hangzik, hogy mondjuk a pit azt mondta ok 50 milliot adtak volna. De csak akkor, ha a nem hianyzik egy meccsrol sem. B mondjuk nem hagy ki egy eddzest sem. C po ba jutnak. D es igy tovabb. Az a max osszeg. Es ezek eloszlasa, meg hogy konnyen megszabadulhattak volna tole nem tetszett neki. Ez van.

Szoval hiaba jon ki a kb 14 milla nem garantalt, hanem max megkeresheto osszeg egy evre, ha nem kapja meg mert kirakjak, leserul stb.

Persze ez olyan mint a piac, a vevo nem akar semmit fizetni szinte az aruert, vagy csak annyit amennyit tenyleg kell. Azaz 0 at. Mig az elado meg a leheto legtobbet, csillagos eget is el akarja kerni a vevotol. : ) Mindig igy van. Elsonek mindegy mi az ar, ugy is sok lesz a vevonek tok mindegy mit mondanak. Ugyis alkudni akar...
több mint 5 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Nemvolt 14.5 3év ajánlat?
Nekem rêmlik h ez volt csak Bell több garantáltat akart.

Ha kamu, akkor igaza van
Ha nem, akkor pöcs, gabi
kishaszi
A garantaltal jatszott a pitt. Es azzal hogy konnyen ki lehetett volna vagni. Es mivel nem hulye tudta hogy van conner stb, igy nem erezte biztonsagban a nr1 spot ot es elegnek a garantaltat.

Es inkabb piacot akart tesztelni. A pit meg tudta, hogy nem kell tulfizetni, amit nem is szabad, de tudta hogy magahoz lancolhatja mar nem eloszor. Szoval 2 evet vettek el az elit eveibol. Es ugy hogy nem mehetett el mashova megnezni hogy mennyit kap. Es igy nezve mar nem annyira pocs. Es ha megnezed a volt jatekos nyilatkozatokat, sokan azt mondjak, hogy nincs ebben semmi rossz. Es a pit igy nem fizetett neki semmit. Szoval nem egyeztek meg ev elejen. Kerte hogy ne tageljek. Vagy adjanak eleg garantaltat neki, Vagy engedjek el.

Egyik sem lett ide kotottek. O meg igy dontott. Jatszott mar eleget. Torte mar eleget magat ahhoz, hogy tudja, vagy most kot nagy szerzodest, vagy ugy jar mint conner most hogy tovabbra is szinte csak o (bell) lett volna a palyan es elhasznaljak, majd eldobjak. Ennyi. Igy meg talan lesz eselye egy vaskosabb szerzodest kotni. Ki tudja, vagy egy mas csapathoz menni. Floridaban dragabb az elet es minden mas is mint itt. Pittben.

Es ha megnezzuk a masik jatekost, aki lb volt es nem pitbe jott hanem atlantaba... Pedig tobbet adtunk neki. Megis inkabb hazament.

Mindegy, floridabol ide jonni pitbe eleg nagy kontraszt. Mar volt alkalmam kiprobalni. Ott volt 100 Fahrenheit, buli, ocean ferrari lamborgini, pezsgo elet. Minden nap koncertek, fesztivalok stb. Persze sajnos nem nekem, de azok mennek. Azok az atlagosak az elitnek ott. Amibol eleg sok van...

itt meg 62 Fahrenheit es kb kabat kellett nyaron amikor visszajottunk. Szoval itt a miami elethez kepes kb semmi nem olyan szintu. Max a kulturalis lehetosegek talan nagyobbak. De ez gondolom nem hatotta meg. A megelhetes is olcsobb, mert miami sokkal dragabb lehet ezert kell neki a sok penz. Haha. De nem ugyanaz. Kb mint balaton aranypart vs "csajagarocsoge" ipari varos.

Lehet melegebb eghajlatra akar menni. Meg penzt is keresni. Ki tudja. Megteheti. Ha meg nem, lehet elmegy szak kommentatornak es nem tori ossze magat. Vagy hip hopp enekesnek. Haha.

Itt akkor lattam ferrarit, lambot stbt, amikor kiallitas volt. Mig miamiban a hetkoznapi elet resze. Es o valszeg azt a hetkoznapi eletet akarja elni. Nem a chevyset. De ki ne akarna jobban keresni a munkahelyen? Az vesse ra az elso kovet, akarom mondani rossz szavakat. Nekunk az amit eldob nagy penz, nagy dolog. Neki meg sima munka. Semmi tobb. Es sokaknak masoknak is igy van. Nincs itt semmi mas. Ennyi.

Persze, ki igy ki ugy latja. Igy szep az elet. A valtozatossag gyonyorkodtet. Kulonben mind bologato janosok volnank. Az szep volna.

Valamint szerintem, ami meghatarozo volt neki ebben a donteseben az, hogy latta sacit majdnem szo szerint kettetorni. Mind emberileg, mind karrierileg. Es ha atmegy valaki ilyen trauman, megeli azt, hogy o is lehetett volna. Vagy meg rosszabb is lehetett volna. Elgondolkodik az ember, mi es mennyit er. Mi a fontosabb, a munka vagy az elet.

Es o a munka utani, melletti eletre szavaz. Ezt is meg lehet erteni. Amig valaki nem megy at azon, hogy akar o is lehetett volna, addig ugy van vele, hogy vele a' ugyan nem tortenik meg. Amint meglatja, fole all, elgondolkodik. Tudja hogy a munkaja resze, de amig nem latja, nem hiszi el. De ez csak az en fikciom. Mindegy.

Szerkesztette: gabor25
több mint 5 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
ez totál hülye.
Cruyffista
Fo szivatta, lejaratta, uszitottak ellene mindenkit es sikeresen.

A haromnegyed oltozo utalja. A fan ek haromnegyede ugyanugy.

Szoval te visszamennel oda dolgozni? Ahol kb mindenki utal mar?

En nem. Es igy elerte, hogy szabad ugynok legyen. Es ossze sem tori magat. Es pit is jol jar. Nem kell neki fizetnie.

Szoval jovore igy vagy kap jo szerzodes vagy nem, hacsak a pit nem tesz ra ha jol tudom qb taget 25 millaert kb, akkor elerte a celjat.

Hogy eleteben egyszer tesztelje a piacot egy pro bowler elit jatekos. Ez most mutatja meg, hogy fontosabb neki az egeszsege meg hogy tesztelje a piacot stb, mint a penz amit most kereshet. Mert hosszutavon lehet tobbet keres igy...

Amirol az fo mindig azt mondta hogy 50 millat akartak adni neki stb kamu hirek. Szoval nezd az o szemszogebol is. Es barkiebol, aki elit es roghoz kotik. De nem jo szerzodessel. Es megmondta hogy lehet igy tesz, ha meg egyszer tagelik. Nem hittek el neki. Megis megtette.

Amugy meg a mi pit szurkolok oruljunk neki, hogy ezt nem az elso tagelesenel jatszotta el. Mert ha most nincs conner, tavaly nelkule az off meg jobban bedolt volna. Szoval meg jot is tett, ha igy nezzuk. Mert akkor csinalta, amikor volt egy 2. szamu futo, akit eleg koran hoztunk.

Ez van. Van a focin kivul is elet. Es az neki munka. Mint masoknak a sajatja.

Es ki nem akar jol keresni? Ki orulne, ha mashol sokkal tobbet kapott volna, de 2 evig nem engedi el a munkahelye? De ugyanakkor az egyent allitanak be kozellensegnek?
Stb...

Nem o az egyetlen, aki nem orult a tagnek, meg hogy nem kapott hosszu tavu szerzodes. Csak o az egyetlen, aki amit mondottt meg is csinalja. Nem a levegobe beszelt. Meg amugy is mar latta, hogy a pit tovabblepett, neki is igy kell tennie.

Ahol a kornyezeted munkahelyen mar nem akar teged, stb oda mar jobb ha nem mesz vissza onszantadbol. Es o megtehette ez. De ezt mar korabban egy videoban amit betettem kiveseztek. Hogy nem is kell visszajonnie, ha nem akar.

Szoval lehet igy mindenki jol jar. Majd jovore elvalik, hogy bejott e a szamitasa, avagy sem. De kockazat nelkul nincs nyereseg. Es attol hogy nem jon vissza, meg nem biztos hogy hulye. Csak nekunk az a penz sok amitol elesik. Neki meg lehet nem er annyit hogy pl gigaszerzodest kapjon. Ennyi.

Szoval az hogy a jovojere gondol, az total hulye? Nezopont kerdese. Persze megertem, hogy miert gondolja mindenki azt rola hogy az. Majd a jovo donti el, de nem azt hogy hulye e vagy sem. Hanem csak azt hogy bejon e neki a vallalt kockazat avagy sem. Semmi egyeb.

De legalabb most egy ideig remeljuk megint lezarul a bell mizeria. Vagy inkabb folytatodik hogy hova mehet stb. Kap e qb taget. Stb. Mert volt aki ezt irta, hogy ezzel meg nem lesz vege. Inkabb meg most kezdodik. Bar ne igy lenne. Ezt nem neked irom. Csak neked valaszolva mindenkinek, mas perspektivabol...
gabistar
A Pit fosul jár, mert kb szotyiért megy el egy franchise player (gondolom valami random kompenzációs pickért), Bell meg alapból szív, mivel futót nem fizetnek agyon manapság.
Amadeus
Lehet elmegy elkaponak. Es ugy nagyobb penzt kap mint backhem jr. LOL. : )

Szerkesztette: gabor25
több mint 5 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Nemvolt 14.5 3év ajánlat?
Nekem rêmlik h ez volt csak Bell több garantáltat akart.

Ha kamu, akkor igaza van
Ha nem, akkor pöcs, gabi

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 5 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 980
ez totál hülye.
Cruyffista
Fo szivatta, lejaratta, uszitottak ellene mindenkit es sikeresen.

A haromnegyed oltozo utalja. A fan ek haromnegyede ugyanugy.

Szoval te visszamennel oda dolgozni? Ahol kb mindenki utal mar?

En nem. Es igy elerte, hogy szabad ugynok legyen. Es ossze sem tori magat. Es pit is jol jar. Nem kell neki fizetnie.

Szoval jovore igy vagy kap jo szerzodes vagy nem, hacsak a pit nem tesz ra ha jol tudom qb taget 25 millaert kb, akkor elerte a celjat.

Hogy eleteben egyszer tesztelje a piacot egy pro bowler elit jatekos. Ez most mutatja meg, hogy fontosabb neki az egeszsege meg hogy tesztelje a piacot stb, mint a penz amit most kereshet. Mert hosszutavon lehet tobbet keres igy...

Amirol az fo mindig azt mondta hogy 50 millat akartak adni neki stb kamu hirek. Szoval nezd az o szemszogebol is. Es barkiebol, aki elit es roghoz kotik. De nem jo szerzodessel. Es megmondta hogy lehet igy tesz, ha meg egyszer tagelik. Nem hittek el neki. Megis megtette.

Amugy meg a mi pit szurkolok oruljunk neki, hogy ezt nem az elso tagelesenel jatszotta el. Mert ha most nincs conner, tavaly nelkule az off meg jobban bedolt volna. Szoval meg jot is tett, ha igy nezzuk. Mert akkor csinalta, amikor volt egy 2. szamu futo, akit eleg koran hoztunk.

Ez van. Van a focin kivul is elet. Es az neki munka. Mint masoknak a sajatja.

Es ki nem akar jol keresni? Ki orulne, ha mashol sokkal tobbet kapott volna, de 2 evig nem engedi el a munkahelye? De ugyanakkor az egyent allitanak be kozellensegnek?
Stb...

Nem o az egyetlen, aki nem orult a tagnek, meg hogy nem kapott hosszu tavu szerzodes. Csak o az egyetlen, aki amit mondottt meg is csinalja. Nem a levegobe beszelt. Meg amugy is mar latta, hogy a pit tovabblepett, neki is igy kell tennie.

Ahol a kornyezeted munkahelyen mar nem akar teged, stb oda mar jobb ha nem mesz vissza onszantadbol. Es o megtehette ez. De ezt mar korabban egy videoban amit betettem kiveseztek. Hogy nem is kell visszajonnie, ha nem akar.

Szoval lehet igy mindenki jol jar. Majd jovore elvalik, hogy bejott e a szamitasa, avagy sem. De kockazat nelkul nincs nyereseg. Es attol hogy nem jon vissza, meg nem biztos hogy hulye. Csak nekunk az a penz sok amitol elesik. Neki meg lehet nem er annyit hogy pl gigaszerzodest kapjon. Ennyi.

Szoval az hogy a jovojere gondol, az total hulye? Nezopont kerdese. Persze megertem, hogy miert gondolja mindenki azt rola hogy az. Majd a jovo donti el, de nem azt hogy hulye e vagy sem. Hanem csak azt hogy bejon e neki a vallalt kockazat avagy sem. Semmi egyeb.

De legalabb most egy ideig remeljuk megint lezarul a bell mizeria. Vagy inkabb folytatodik hogy hova mehet stb. Kap e qb taget. Stb. Mert volt aki ezt irta, hogy ezzel meg nem lesz vege. Inkabb meg most kezdodik. Bar ne igy lenne. Ezt nem neked irom. Csak neked valaszolva mindenkinek, mas perspektivabol...
gabistar
A Pit fosul jár, mert kb szotyiért megy el egy franchise player (gondolom valami random kompenzációs pickért), Bell meg alapból szív, mivel futót nem fizetnek agyon manapság.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
ez totál hülye.
Cruyffista
Fo szivatta, lejaratta, uszitottak ellene mindenkit es sikeresen.

A haromnegyed oltozo utalja. A fan ek haromnegyede ugyanugy.

Szoval te visszamennel oda dolgozni? Ahol kb mindenki utal mar?

En nem. Es igy elerte, hogy szabad ugynok legyen. Es ossze sem tori magat. Es pit is jol jar. Nem kell neki fizetnie.

Szoval jovore igy vagy kap jo szerzodes vagy nem, hacsak a pit nem tesz ra ha jol tudom qb taget 25 millaert kb, akkor elerte a celjat.

Hogy eleteben egyszer tesztelje a piacot egy pro bowler elit jatekos. Ez most mutatja meg, hogy fontosabb neki az egeszsege meg hogy tesztelje a piacot stb, mint a penz amit most kereshet. Mert hosszutavon lehet tobbet keres igy...

Amirol az fo mindig azt mondta hogy 50 millat akartak adni neki stb kamu hirek. Szoval nezd az o szemszogebol is. Es barkiebol, aki elit es roghoz kotik. De nem jo szerzodessel. Es megmondta hogy lehet igy tesz, ha meg egyszer tagelik. Nem hittek el neki. Megis megtette.

Amugy meg a mi pit szurkolok oruljunk neki, hogy ezt nem az elso tagelesenel jatszotta el. Mert ha most nincs conner, tavaly nelkule az off meg jobban bedolt volna. Szoval meg jot is tett, ha igy nezzuk. Mert akkor csinalta, amikor volt egy 2. szamu futo, akit eleg koran hoztunk.

Ez van. Van a focin kivul is elet. Es az neki munka. Mint masoknak a sajatja.

Es ki nem akar jol keresni? Ki orulne, ha mashol sokkal tobbet kapott volna, de 2 evig nem engedi el a munkahelye? De ugyanakkor az egyent allitanak be kozellensegnek?
Stb...

Nem o az egyetlen, aki nem orult a tagnek, meg hogy nem kapott hosszu tavu szerzodes. Csak o az egyetlen, aki amit mondottt meg is csinalja. Nem a levegobe beszelt. Meg amugy is mar latta, hogy a pit tovabblepett, neki is igy kell tennie.

Ahol a kornyezeted munkahelyen mar nem akar teged, stb oda mar jobb ha nem mesz vissza onszantadbol. Es o megtehette ez. De ezt mar korabban egy videoban amit betettem kiveseztek. Hogy nem is kell visszajonnie, ha nem akar.

Szoval lehet igy mindenki jol jar. Majd jovore elvalik, hogy bejott e a szamitasa, avagy sem. De kockazat nelkul nincs nyereseg. Es attol hogy nem jon vissza, meg nem biztos hogy hulye. Csak nekunk az a penz sok amitol elesik. Neki meg lehet nem er annyit hogy pl gigaszerzodest kapjon. Ennyi.

Szoval az hogy a jovojere gondol, az total hulye? Nezopont kerdese. Persze megertem, hogy miert gondolja mindenki azt rola hogy az. Majd a jovo donti el, de nem azt hogy hulye e vagy sem. Hanem csak azt hogy bejon e neki a vallalt kockazat avagy sem. Semmi egyeb.

De legalabb most egy ideig remeljuk megint lezarul a bell mizeria. Vagy inkabb folytatodik hogy hova mehet stb. Kap e qb taget. Stb. Mert volt aki ezt irta, hogy ezzel meg nem lesz vege. Inkabb meg most kezdodik. Bar ne igy lenne. Ezt nem neked irom. Csak neked valaszolva mindenkinek, mas perspektivabol...

Szerkesztette: gabor25
több mint 5 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 283
ez totál hülye.
több mint 5 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 980
Mi az oddsa Bell jelentkezésének?
ThundersNFL
Ez az! Lehet hogy 10 perccel a lejárat előtt, amikor már 100+ odds-a van hogy aláír akkor megfogadja, betotyog és aláír.
Ezzel megkeresi a 3 évi garantáltat 😊
.
.
.
Majd sérültet jelent 😊
bcsarli
Zero. Nem játszik idén.

criminal lawyer or criminal lawyer?