Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 695 — Scream and scout
Elmúlt már az aláírási határidő Bell-nél?
bcsarli
Ma du 16 óra ottani idő szerint
polamalu
Akkor itt 22:00, igaz?
bcsarli
Igen.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 318 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Elmúlt már az aláírási határidő Bell-nél?
bcsarli
Ma du 16 óra ottani idő szerint
polamalu
Akkor itt 22:00, igaz?

több mint 5 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Elmúlt már az aláírási határidő Bell-nél?
bcsarli
Ma du 16 óra ottani idő szerint
több mint 5 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 318 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Elmúlt már az aláírási határidő Bell-nél?

több mint 5 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 875 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Mintha tavaly ezt kifogásoltuk volna, egy picit. Apró javulás, szinte tök ugyanazzal a kerettel, jó Bell nincs, Bell who? 42,4% --> 78,6%
steelersdepot.com/2018/11/steelers-league-leading-rz-conversion-rate-through-9-games-best-since-2008/
polamalu
Pontosan, a keret és az O szinte ugyanaz, Oké, BB egy évvel öregebb, de ezt a potenciált kerestük az utóbbi 3 évben, ezt nem tudta Haley kihasználni.

Védelem részről is kicsit harapósabbak a srácok, és ott is javulunk.

És egy-két nyert meccsre még én sem mondanám, hogy hú, most minden fasza lesz, de szerencsére egy javuló tendencia látható, és bizakodásra ad okot.
Big B
Nálam az OL sor ami nagyon kiemelkedik idén!
több mint 5 éve
Big B Pittsburgh Steelers 62
Mintha tavaly ezt kifogásoltuk volna, egy picit. Apró javulás, szinte tök ugyanazzal a kerettel, jó Bell nincs, Bell who? 42,4% --> 78,6%
steelersdepot.com/2018/11/steelers-league-leading-rz-conversion-rate-through-9-games-best-since-2008/
polamalu
Pontosan, a keret és az O szinte ugyanaz, Oké, BB egy évvel öregebb, de ezt a potenciált kerestük az utóbbi 3 évben, ezt nem tudta Haley kihasználni.

Védelem részről is kicsit harapósabbak a srácok, és ott is javulunk.

És egy-két nyert meccsre még én sem mondanám, hogy hú, most minden fasza lesz, de szerencsére egy javuló tendencia látható, és bizakodásra ad okot.
több mint 5 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Mintha tavaly ezt kifogásoltuk volna, egy picit. Apró javulás, szinte tök ugyanazzal a kerettel, jó Bell nincs, Bell who? 42,4% --> 78,6%
steelersdepot.com/2018/11/steelers-league-leading-rz-conversion-rate-through-9-games-best-since-2008/
több mint 5 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 875 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Sajnálom h így alakult!

több mint 5 éve
new orl Baltimore Ravens 610
Nagyon örülök h kikapott a Pats, mert a kiemelés szempontjából nem mindegy h Bostonban vagy Pittsburghben játszunk | csalják el a mérközést |
steelwolf
megnezted mar a sorsolast?

Chiefs 9-1
REMAINING OPPONENTS: at Rams (9-1), at Raiders (1-8), vs. Ravens (4-5), vs. Chargers (7-2), at Seahawks (4-5), vs. Raiders (1-8)
itt a rams es a chargers kerdeses, de a tobbi simaliba
legalabb 13 nyert meccs

Patriots 7-3
REMAINING OPPONENTS: at Jets (3-7), vs. Vikings (5-3-1), at Dolphins (5-5), at Steelers (6-2-1), vs. Bills (3-7), vs. Jets (3-7)
itt a jets 2x, bills, biztosra veheto, a miami is szerintem, a vikings meg mi vagyunk a kerdes. ez 4 biztos gyozelem akkor ez 11 nyert meccs

Steelers 6-2-1
REMAINING OPPONENTS: at Jaguars (3-6), at Broncos (3-6), vs. Chargers (7-2), at Raiders (1-8), vs. Patriots (7-3), at Saints (8-1), vs. Bengals (5-4)

viszont nekunk a legnehezebb a sorsolasunk. a Raiders az egyetlen konnyu meccsunk, a tobbin beuthet barmi. Talan a bengals a vegere elszall, de jelenleg meg WC korben vannak.
xtaki
Szerintem pedig elore kell nezni nem hatra. Ha kikaptok a Saints-tol es nektek van puskaporotok egy tuzijatekhoz, sot tobb fegyveretek van mint nekik. Akkor is Chargers otthon es a NE is es akkor ti jatszotok otthon a PO-ban a NE-Chargers ellen es nem forditva. Es a NE-Cargers-nel is jobb a keret, de a hazai palya sokat jelenthetne foleg BB-nek. Kar nezni hogy bejuttok-e a PO-ba, ez nem lehet kerdes vagy Jinx vagy udvariaskodas...a tobbiek nem jelenthetnek problemat.
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 269
Én láttam a teljes meccset és meg is vettem amit műveltünk 😊
Ami feltűnő volt, hogy a támadók kb egy szintet tudnak a Rams, Saints, Chiefs trióval, akik most a legjobbak. Ergo lehet nagyot álmodni,,,csak mondjuk más kérdés, hogy mennyire érdemes kiemelésekkel, vagy egyáltalán a PO-val foglalkozni. De tény, hogy ami az offense-t illeti tényleg lehet ezzel foglalkozni.
Ami a védelmünket illeti, bebizonyították a srácok, hogy tudnak jól passzoló QB-val rendelkező csapat (Falcons) és jól futó csapat (Panthers) ellen játszani, de a kérdés, hogy majd amikor az említett trió ellen kellene megmutatni, akkor mit tud a védelem.
Az biztató, hogy folyamatos eddig a fejlődés, de azért még mindig vannak elképesztő hibák, mint ahogy természetesen az ellenfeleknél is, csak azzal foglalkozzanak azok a szurkolók 😊

Én nem szeretek kiemelésről és PO-ról beszélni, de az mondjuk most tény, hogy a PO nagyon közel van. Nem csak azért, ahogy játszunk, de a Bengals védelme történelmi mélységekben, a Ravens-el ki tudja mi lesz, főképp ha a QB kérdést nézzük, úgyhogy a csoporttársak közül most legjobban a Browns áll, akikkel már "lemeccseltük" a kérdéseket. De pusztán ennyit a PO-ról, mert tulajdonképp teljesen mindegy, hogy kerülünk oda, csak ott legyünk. Nyertünk már 6.seed-ből is, tavaly meg sikerült rögtön kiesni 2.-ból...
Most nekünk a legfontosabb, hogy vissza tudjunk vágni a Jax-nek.
Náluk jobb csapatokat is vertünk már idén, de lassan számukra minden meccs utolsó esély és ez nem teszi könnyűvé.
5 győztes meccsen vagyunk túl, ők pedig 5 vesztesen. A fogadók ilyenkor már dörzsölik a tenyerüket, hogy egyszer mindkét sorozat véget ér.

Szerkesztette: Klaci79
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 691
Nem láttam teljes egészében a Panthers meccset, amúgy sem tartom mérvadónak a látottakat, mert nem hiszem, hogy valóban ennyire jók vagyunk, inkább minden összejött. Persze mindkét egységünk tett is érte rengeteget.

A Jax ellen viszont az O-nak jön papíron az eddigi legnehezebb feladata. Igaz, hogy szétesőben van a Jaguars, de a DL-jük még mindig hasít, nem adja fel, ezért a legnagyobb kihívást ők jelentik a mi Oline-unknak. Kíváncsi vagyok, hogy a tavalyi meccsekhez képest erőben fel tudjuk-e venni a versenyt és tudunk-e majd futkorászni.

A Jax O faék egyszerűségű, nem variálják túl - Fournette fut, Bortles fut és pöttyintgeti a 3-4 yardosait, de ha nyomás alá kerül, akkor szétesik, vertikális játékuk meg gyakorlatilag nincsen. A Jax OL is teljesen formán kívül van, remélem szétszedjük őket, mint kutya a papucsot. Ha lesz nyomás, akkor sztem jöhetnek a labdaszerzések, ebben a meccsben most érzem.

Az O megszenved majd, de felteszik a szükséges pontokat, a D-nek kell megint észnél lennie. Boswelltől nem fér bele hiba, mert amúgy kiélezett (élet-halál) meccset várok idegenben, a Jax a Pats-re is felszívta magát, ez nálunk sajátosság lehet, hogy csak a 1st seedre esélyeseket veszik komolyan.
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 691
Reagálva az alábbi írtakra:

1.) Conner használatára: a Steleers smashmouth foci ilyen, a futót amortizáljuk. Bellt is és Connert is. A futóposzt eleve azért is bír csökkentett értékkel, mert fokozottan sérülésveszélyes a sok kontakt és sok esetben a nem koordinált mozgások miatt.

Gabinak: más csapatok is tudnak ronggyá használni futókat - legjobb példa erre szegény David Jonhson, aki tehetségre simán Bell közelében van (a statjai is hasonlóak egy jóval gyengébb támadósorban), aztán a Cardinalsnál - egy mega év után - szar OL mögött rommá törették és talán két év után idén találja meg önmagát újra.

Giantsnél Barkley korszakos tehetség és első perctől nem azt nézik, hogy legyen tizenX éves karrierje, hanem, hogy MOST teljesítse a maximumot a pályán. Falconsnál DeVonta Freeman egészsége is rendesen ráment arra, hogy 2-3 évig full terhelésen nyomta (még akkor is, ha TeCO-val váltanak), mert ezt követelte a támadóelképzelés vagy nézd meg most a Saints milyen strapát követel meg az Ingram/Kamara duó bármelyikétől. Todd Gurley, Zeke Elliot vagy Melvin Gordon neve is ismerős gondolom, őket sem pátyolgatják.

Hozzájuk képest Conner még bagóért is van.

2.) Én az idei évben nem látom, hogy kiemeltek lennénk, a sorsolásunk és a csapatok aktuális formája túl erős ehhez (nem létezik, hogy 6-8 erős csapatot lenyomunk sorban).

Szerintem a szezon eleji útkeresés, a formaidőzítés kitolódása, a def összerántásához kellő időszükséglet és a KC/Chargers párhuzamos menetelése + a Pats sima csoportgyőzelmével járó jó mérlege miatt (bár ott sem tejfel maga a csapat formája) eleve nagy hátránnyal indultunk ehhez.

Én nem sajnálom, hogy október közepétől indultunk be, s egy folyamatosan felfelé ívelő pályát mutat a csapat, mert jobb lenne így megérkezni a PO küszöbére, az arról határozó meccsekre és magába a rájátszásba is. Nekünk (főleg Bennek) amúgy sem szokott használni a pihenőhét, játszunk csak a wild car körtől (ha bejutunk egyáltalán, ami azért egyre sanszosabb). Ha ott elbukunk, akkor a SUPERBOWL-ról amúgy is teljesen felesleges álmodozni.
több mint 5 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 318 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Nagyon örülök h kikapott a Pats, mert a kiemelés szempontjából nem mindegy h Bostonban vagy Pittsburghben játszunk | csalják el a mérközést |
steelwolf
megnezted mar a sorsolast?

Chiefs 9-1
REMAINING OPPONENTS: at Rams (9-1), at Raiders (1-8), vs. Ravens (4-5), vs. Chargers (7-2), at Seahawks (4-5), vs. Raiders (1-8)
itt a rams es a chargers kerdeses, de a tobbi simaliba
legalabb 13 nyert meccs

Patriots 7-3
REMAINING OPPONENTS: at Jets (3-7), vs. Vikings (5-3-1), at Dolphins (5-5), at Steelers (6-2-1), vs. Bills (3-7), vs. Jets (3-7)
itt a jets 2x, bills, biztosra veheto, a miami is szerintem, a vikings meg mi vagyunk a kerdes. ez 4 biztos gyozelem akkor ez 11 nyert meccs

Steelers 6-2-1
REMAINING OPPONENTS: at Jaguars (3-6), at Broncos (3-6), vs. Chargers (7-2), at Raiders (1-8), vs. Patriots (7-3), at Saints (8-1), vs. Bengals (5-4)

viszont nekunk a legnehezebb a sorsolasunk. a Raiders az egyetlen konnyu meccsunk, a tobbin beuthet barmi. Talan a bengals a vegere elszall, de jelenleg meg WC korben vannak.
xtaki
És még óriási szerencsénk van, hogy Browns meccseket letudtuk a Hue éra alatt. Én abban bízom, hogy ők elkapják egyszer a Bengalst, az nagy segítség lenne.
A Raiders-el általában meg szoktuk nyeretni a közös meccsünket, úgyhogy csak óvatosan. Most a legfontosabb hogy visszavágjunk a Jags-nek a tavalyiért 😊

több mint 5 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 208
Nagyon örülök h kikapott a Pats, mert a kiemelés szempontjából nem mindegy h Bostonban vagy Pittsburghben játszunk | csalják el a mérközést |
steelwolf
megnezted mar a sorsolast?

Chiefs 9-1
REMAINING OPPONENTS: at Rams (9-1), at Raiders (1-8), vs. Ravens (4-5), vs. Chargers (7-2), at Seahawks (4-5), vs. Raiders (1-8)
itt a rams es a chargers kerdeses, de a tobbi simaliba
legalabb 13 nyert meccs

Patriots 7-3
REMAINING OPPONENTS: at Jets (3-7), vs. Vikings (5-3-1), at Dolphins (5-5), at Steelers (6-2-1), vs. Bills (3-7), vs. Jets (3-7)
itt a jets 2x, bills, biztosra veheto, a miami is szerintem, a vikings meg mi vagyunk a kerdes. ez 4 biztos gyozelem akkor ez 11 nyert meccs

Steelers 6-2-1
REMAINING OPPONENTS: at Jaguars (3-6), at Broncos (3-6), vs. Chargers (7-2), at Raiders (1-8), vs. Patriots (7-3), at Saints (8-1), vs. Bengals (5-4)

viszont nekunk a legnehezebb a sorsolasunk. a Raiders az egyetlen konnyu meccsunk, a tobbin beuthet barmi. Talan a bengals a vegere elszall, de jelenleg meg WC korben vannak.
xtaki
Egyetértek. Emberi számítás szerint az 1-2. hely foglalt, de ezzel nem is szabad foglalkoznunk, csak a csapatépítéssel.....
több mint 5 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 208
Én annak örülök, hogy holnap eldől ez a Bell saga végre. Ez "az énelkegetek, élvezem az életet, kislemezt csinálok, majd bye-bye Miami, itt vagyok Pittsburgh, de no, átadom a stafétát, kiülöm az évet, ne ítéljen senki" fárasztott már kicsit. Most úgy áll, hogy nem jön, de még el tudok képzelni egy "himbi-limbit" ma-holnap. Mindegy is, kedden kiderül, hogy Bell beépítésével foglalkozni kell-e, avagy 20 milla lesz a CAP space.
több mint 5 éve
xtaki Pittsburgh Steelers 3 235
Nagyon örülök h kikapott a Pats, mert a kiemelés szempontjából nem mindegy h Bostonban vagy Pittsburghben játszunk | csalják el a mérközést |
steelwolf
megnezted mar a sorsolast?

Chiefs 9-1
REMAINING OPPONENTS: at Rams (9-1), at Raiders (1-8), vs. Ravens (4-5), vs. Chargers (7-2), at Seahawks (4-5), vs. Raiders (1-8)
itt a rams es a chargers kerdeses, de a tobbi simaliba
legalabb 13 nyert meccs

Patriots 7-3
REMAINING OPPONENTS: at Jets (3-7), vs. Vikings (5-3-1), at Dolphins (5-5), at Steelers (6-2-1), vs. Bills (3-7), vs. Jets (3-7)
itt a jets 2x, bills, biztosra veheto, a miami is szerintem, a vikings meg mi vagyunk a kerdes. ez 4 biztos gyozelem akkor ez 11 nyert meccs

Steelers 6-2-1
REMAINING OPPONENTS: at Jaguars (3-6), at Broncos (3-6), vs. Chargers (7-2), at Raiders (1-8), vs. Patriots (7-3), at Saints (8-1), vs. Bengals (5-4)

viszont nekunk a legnehezebb a sorsolasunk. a Raiders az egyetlen konnyu meccsunk, a tobbin beuthet barmi. Talan a bengals a vegere elszall, de jelenleg meg WC korben vannak.
több mint 5 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
volt ertelme switzert hozni?

Ryan Switzer – 9th in Kickoff Return Average (out of 10 qualifiers) – 19.9
Ryan Switzer – 6th in Punt Return Average (out of 9 qualifiers) – 11.5

egy ket jatekot lattam tole, de nekem nem atuto.
xtaki
Akkor tedd meg, hogy megnézed a Panthers meccset és nézd meg a 3. down playeket (is). Elkezdtük ugyanis használni a gyorsaságát/mozgékonyságát a 1. down vonal környékén és ráadásul látszott, hogy meg is van az IQ-ja a játékhoz. Amiért annyira hatékonyak voltunk, annak ő is tevékeny részese.

Nyilatkozta minap, hogy a Boysnál nem igazán foglalkoztak vele, hogy ő mire lenne igazán használható, nem írtak rá playeket. Hát itt igen.

Egyébként nekem a returnok kapcsán is tetszik. Egy-egy hibája van, de ez mindenkinek, egyébként átlagosan többet hoz, mint bárki elődje.

Az egyetlen kétség az a labdabiztonsága. Több droppja volt már és nem érzem ebben igazán jónak és a PO felé menet minden labdának jelentősége lesz. Persze a Panthers elleni meccsen biztos kezet láttunk tőle.
Klemó
Erre egy rovidebb uzenettel is tudtunk volna valaszolni. Kit nezunk szivesebben punt es kickoff return-nel majdnem osszetorve latni. Brown, avagy Switzert. En Switzert. Mert sokszor kapott ab is kemeny hiteket, amik nem hianyoznak a kezdo nr 1 wr nek. Egyatalan.

A rovidebbhez meg hozzateve...

Szoval mar csak ezert is megerte. Es amugy meg hogy nem ulnek a blokkok az nem az o hibaja. De amikor ultek, volt par "hosszabb" visszahordasa. Szoval jo o azon a poszton. Nem is kicsit. Es veszelyes is lenne, ha lenne jo blokk mert nagyon gyors.
gabistar
Mit akarsz, ez tőled rövid hsz 😛
empty taxi
Roviden: Igen, Rovidebb. De javithatom. Haha.

Es te meg a hosszabb elso" forra's valtozat tulajdonosa vagy. : ) Ami 3 hosszu sor volt. Aztan leirtam meg rovidebben... : ) 2 sor. De nem ketto" so:r. : )

"Roviden tomoren: Kit nezunk/neznel szivesebben punt es kickoff return-nel majdnem osszetorve latni? Brownt, avagy Switzert? En Switzert. Ennyi. "

Ez uj rekord...Haha. : )

Szerkesztette: gabor25
több mint 5 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 875 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Nagyon örülök h kikapott a Pats, mert a kiemelés szempontjából nem mindegy h Bostonban vagy Pittsburghben játszunk | csalják el a mérközést |
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 695 — Scream and scout
volt ertelme switzert hozni?

Ryan Switzer – 9th in Kickoff Return Average (out of 10 qualifiers) – 19.9
Ryan Switzer – 6th in Punt Return Average (out of 9 qualifiers) – 11.5

egy ket jatekot lattam tole, de nekem nem atuto.
xtaki
Akkor tedd meg, hogy megnézed a Panthers meccset és nézd meg a 3. down playeket (is). Elkezdtük ugyanis használni a gyorsaságát/mozgékonyságát a 1. down vonal környékén és ráadásul látszott, hogy meg is van az IQ-ja a játékhoz. Amiért annyira hatékonyak voltunk, annak ő is tevékeny részese.

Nyilatkozta minap, hogy a Boysnál nem igazán foglalkoztak vele, hogy ő mire lenne igazán használható, nem írtak rá playeket. Hát itt igen.

Egyébként nekem a returnok kapcsán is tetszik. Egy-egy hibája van, de ez mindenkinek, egyébként átlagosan többet hoz, mint bárki elődje.

Az egyetlen kétség az a labdabiztonsága. Több droppja volt már és nem érzem ebben igazán jónak és a PO felé menet minden labdának jelentősége lesz. Persze a Panthers elleni meccsen biztos kezet láttunk tőle.
Klemó
Erre egy rovidebb uzenettel is tudtunk volna valaszolni. Kit nezunk szivesebben punt es kickoff return-nel majdnem osszetorve latni. Brown, avagy Switzert. En Switzert. Mert sokszor kapott ab is kemeny hiteket, amik nem hianyoznak a kezdo nr 1 wr nek. Egyatalan.

A rovidebbhez meg hozzateve...

Szoval mar csak ezert is megerte. Es amugy meg hogy nem ulnek a blokkok az nem az o hibaja. De amikor ultek, volt par "hosszabb" visszahordasa. Szoval jo o azon a poszton. Nem is kicsit. Es veszelyes is lenne, ha lenne jo blokk mert nagyon gyors.
gabistar
Mit akarsz, ez tőled rövid hsz 😛

Szerkesztette: empty taxi


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
volt ertelme switzert hozni?

Ryan Switzer – 9th in Kickoff Return Average (out of 10 qualifiers) – 19.9
Ryan Switzer – 6th in Punt Return Average (out of 9 qualifiers) – 11.5

egy ket jatekot lattam tole, de nekem nem atuto.
xtaki
Akkor tedd meg, hogy megnézed a Panthers meccset és nézd meg a 3. down playeket (is). Elkezdtük ugyanis használni a gyorsaságát/mozgékonyságát a 1. down vonal környékén és ráadásul látszott, hogy meg is van az IQ-ja a játékhoz. Amiért annyira hatékonyak voltunk, annak ő is tevékeny részese.

Nyilatkozta minap, hogy a Boysnál nem igazán foglalkoztak vele, hogy ő mire lenne igazán használható, nem írtak rá playeket. Hát itt igen.

Egyébként nekem a returnok kapcsán is tetszik. Egy-egy hibája van, de ez mindenkinek, egyébként átlagosan többet hoz, mint bárki elődje.

Az egyetlen kétség az a labdabiztonsága. Több droppja volt már és nem érzem ebben igazán jónak és a PO felé menet minden labdának jelentősége lesz. Persze a Panthers elleni meccsen biztos kezet láttunk tőle.
Klemó
Roviden tomoren: Kit nezunk/neznel szivesebben punt es kickoff return-nel majdnem osszetorve latni? Brownt, avagy Switzert? En Switzert. Ennyi.

ps: Mert sokszor kapott ab is kemeny hiteket, amik nem hianyoznak a kezdo nr 1 wr nek. Egyatalan.

Szoval mar csak ezert is megerte. Es amugy meg hogy nem ulnek a blokkok az nem az o hibaja. De amikor ultek, volt par "hosszabb" visszahordasa. Szoval jo o azon a poszton. Nem is kicsit. Es veszelyes is lenne, ha lenne jo blokk mert nagyon gyors is.

Szerkesztette: gabor25
több mint 5 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Connerről van új hír vagy csak annyi, hogy protokoll alatt van még
ThundersNFL
Semmi friss hír...Tomlin péntektől szerdáig ráadásul szabira küldött mindenkit. Úgyhogy semmi infó nincs kedd estig biztosan.
Klaci79
Amugy ez az egy dolog, ami az o kemeny jatekstilusaval nem tudom meddig tarthato ilyen szinten. Marmint nem csak en, masok is kerdeztek, hogy ilyen sebesseggel es ilyen kemeny utkozesek utan, meddig lehet majd o is egeszseges.

Mert nagyon fizikalis north and south jatokot jatszik. Es ez, hogy meg fiatal az jo es nincs elhasznalva. De az, hogy ilyen kemenyen nyomja es ilyen sokat hasznaljuk, visszauthet sajnos. Es most nem hianyzik az, hogy pont o is kiessen. Bar soha sem hianyzik hogy a kezdo futo kiessen, de azert megint el lehet mondani, hogy mogotte levok csak nem conner szintuek, me'g.

Remeljuk a legjobbakat, de baj lenne, ha mar elso eveben agyonhasznalva serult lehet. Es..

Azt ertem miert hasznaljuk annyit, de azert pont ez volt a baja bellnek is, hogy nagysagrendekkel tobbet jatszattak ot mint rbt, a hozza kepes tobbi rb hez az egesz ligaban. Azt meg ertettem, mert volt mogotte conner.

De most azert nem artana, ha nem hasznalnak agyon connert. Mert mar tudjak amit kellett eddig. Hogy tud rb 1 et jatszani es megerett most mar a feladatra. Mind elkapas. Mind futas szintjen.

Nagyon nem kene, hogy ez serules aran jusson el az fo hoz. Szoval mar korabban is jatszathattak volna ot is 70/30 % aranyban. Foleg akkor amikor mar nagyon vezettunk az utolso meccsen, de megis visszatert.

Tudom, hogy most egy protokoll. De hosszu tavon, ha vele terveznek, nem kellene mar most tulhasznalni.
több mint 5 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 930 — Steelers fan
volt ertelme switzert hozni?

Ryan Switzer – 9th in Kickoff Return Average (out of 10 qualifiers) – 19.9
Ryan Switzer – 6th in Punt Return Average (out of 9 qualifiers) – 11.5

egy ket jatekot lattam tole, de nekem nem atuto.
xtaki
Szerintem hozza azt, amiért itt van. Dinamikusabb visszahordóban, mint az eddigi siserehad (not named Brown), aki próbálkozott.

A statjai sem csak az ő teljesítménye, és a ST eddig idén nem alkot maradandót. A RB felállását nem igazán értem, hacsak nem akarunk valamit nagyon videóra tenni vele a későbbiekre, de a non-value játékos keresését nem vele kezdeném.

Ki mit néz ma? CIN-NO vagy IND-JAX?
Spy
Nem is tudom, valszeg nyer a Saints, és a rivális bukását nézni mindig jó program, de érdekel a Jax is, a jövő heti miatt. Lions-Bears, és a későbbi sávban a Rams-Seahawks sem lesz egyszerű történet szvsz. Valszeg CIN-NO-al kezdek, aztán majd meglátjuk.
több mint 5 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 875 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
 mobile.twitter.com/TeamJuJu/status/1061375018465157120?fbclid=IwAR3OSveywDh6qsaTGE3Vxl881ryNiIZ4VxtyeVbfFGqUMJ6YHJPWPb-8yUY
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 269
Bell megy, jöhetne majd ez a srác a helyére 😀
több mint 5 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
volt ertelme switzert hozni?

Ryan Switzer – 9th in Kickoff Return Average (out of 10 qualifiers) – 19.9
Ryan Switzer – 6th in Punt Return Average (out of 9 qualifiers) – 11.5

egy ket jatekot lattam tole, de nekem nem atuto.
xtaki
Akkor tedd meg, hogy megnézed a Panthers meccset és nézd meg a 3. down playeket (is). Elkezdtük ugyanis használni a gyorsaságát/mozgékonyságát a 1. down vonal környékén és ráadásul látszott, hogy meg is van az IQ-ja a játékhoz.


Egyébként nekem a returnok kapcsán is tetszik. Egy-egy hibája van, de ez mindenkinek, egyébként átlagosan többet hoz, mint bárki elődje.

Klemó
Így van. Ha Fincser okos, akkor ez lesz a jövő: AB+JuJu - Con Air - TE játék Mekdöncivel - Swiss Air - 3s egyébként milyen flash volt már a Fullback screen pass játék. Lehet itt kavarni a latte makiátót, mert a fegyver meg van hozzá. Igazàból mindig megvolt, csak BA meg TH nem igazán tudta ezt állandósítani.
Remélem Rand alkot akkorát, mint 7EVEN 😉

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."