Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 5 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 204
eddig semmi komoly ajánlat Bell-ért...igazából nem mondom, hogy meglep
Klaci79
Viszont az érdekes szitu, hogy Earl Thomas szintén nem nagyon akar edzeni, mivel nem akarnak hosszút adni neki......persze ehhez az is kellene, ha az O-ban Bellért viszont akarnának pénzt adni.
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 266
eddig semmi komoly ajánlat Bell-ért...igazából nem mondom, hogy meglep
több mint 5 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 335
Újranézve ezt a múlt hetit, Nixnek tényleg meggyűlt a baja ezekkel a gyors LB-kel, sokat hasalt.

Épp most mondták NFL Network-ön, én nem tudtam pl. Juju-t Safety-ként toborozták egyetemre. Egy USC Safety, nem tudtam miért szimpi. Lehet ki kellene próbálnunk ott is. Sokkal rosszabb nem lehet.
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
LOL.
Stez
ne röhögjél rajta, hanem fizesd ki ha kell 😉 😀
Klaci79
LOL. 8D

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 266
LOL.
Stez
ne röhögjél rajta, hanem fizesd ki ha kell 😉 😀
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
LOL.

több mint 5 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 036
NFL Network Insider Ian Rapoport. Pittsburgh general manager Kevin Colbert is seeking at least a second-round draft pick and a "good" player in exchange for the prolific offensive threat, Rapoport added.

Bell ára.

Szerkesztette: KeyG

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 5 éve
new orl Baltimore Ravens 610
Mondjuk olyan a ligában sincs már nagyon, a Steelersben meg emlékeim szerint szintén nem volt, nem emiatt volt jó a védelem. Plusz hozták Hadent, aki kb a legjobb képességű CB az elmúlt 10 évben itt
Wyatt
a masik oldalra, o mar az egyenletben van 😊

Tenyleg nem amiatt voltak jok, de azt nehezebb osszehozni en a jelenlegi szituaciot javitanam egy jatekossal, mert abbol indultunk ki, hogy Bell penzet mire koltene a Vasas fia.
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Mondjuk olyan a ligában sincs már nagyon, a Steelersben meg emlékeim szerint szintén nem volt, nem emiatt volt jó a védelem. Plusz hozták Hadent, aki kb a legjobb képességű CB az elmúlt 10 évben itt

több mint 5 éve
new orl Baltimore Ravens 610
Thomas time...végre...remélem, hogy emlékezetes lesz, ahogy Laci mondja nagyon jó volt egy pozitív sztori ebbe a csapatrészbe (is).

Egyébként ha megnézzük a fizetéseket O és D oldalon, látjuk, hogy miért lett volna léces egyébként ezt a különbséget tovább hízlalni Bellel. A SEC-et kell(ene) erősítenünk jövőre, ide költeném azt az éves 10 millát ami így felszabadul.
Klemó
A kulonbseg a fizetesekben, a draftok az utobbi evekben a D hangsulyoztak es olcsok jelenleg, de a problema hogy nincs beloluk kihozva a maximum, ( | ha igen akkor nagy a baj, de szemely szerint nem bennuk latom a hibat | ). Viszont egy shut-down CB sokat segitene, mert ha ott tudnatok 1-1-ni akkor konnyebb lenne Butler dolga is.
több mint 5 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 204
Thomas time...végre...remélem, hogy emlékezetes lesz, ahogy Laci mondja nagyon jó volt egy pozitív sztori ebbe a csapatrészbe (is).

Egyébként ha megnézzük a fizetéseket O és D oldalon, látjuk, hogy miért lett volna léces egyébként ezt a különbséget tovább hízlalni Bellel. A SEC-et kell(ene) erősítenünk jövőre, ide költeném azt az éves 10 millát ami így felszabadul.
több mint 5 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Borcsik Kornélia

Talánjaim
Talán csak megszokás vagy,
talán egy érzelem,
talán csak önámítás,
talán én képzelem.

Talán csak hiánypótló,
talán egy fénysugár,
talán így nekem pont jó,
talán csak ennyi jár.

Talán a megmentőm vagy,
talán a végzetem,
talán talányom maga,
talán élet-elem.

Talán csak állomás vagy,
talán másik felem,
talán elmúlik lassan
talányokkal... legyen...!


Nah akkor hajra mi.

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 266
Sajnos Burnett és Hilton sem fog játszani...nem out egyik se, de a kétséges státusz is már elég aggasztó...
több mint 5 éve
zidane99 Pittsburgh Steelers 180
Thomas már az első csapattal edzett. Jó lenne már egy remek story a LB sorba.
Klaci79
Láttam róla videót, olvastam véleményeket.
Playmaker a srác.
Persze ha képes kihozni magából ami benne van.
Mert ez nem mindíg megy neki.
Remélem az nfl nagyobb kihívása kihozza belőle konzisztensen.😃
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 266
Thomas már az első csapattal edzett. Jó lenne már egy remek story a LB sorba.
több mint 5 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 036
Közben Eric Berry apróért a Panthersé. Azért vele egy próbát tehettünk volna.. (De akár Vaccaroval még szezon előtt)
Dodó
Eric Reid

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 5 éve
Dodó Pittsburgh Steelers 251
Közben Eric Reid apróért a Panthersé. Azért vele egy próbát tehettünk volna.. (De akár Vaccaroval még szezon előtt)

Szerkesztette: Dodó
több mint 5 éve
Dodó Pittsburgh Steelers 251
Állítólag ( a Yahoo Sports szerint) AP tavaly közel állt hozzá, hogy hozzánk igazoljon, aztán a New Orleanshoz ment..
több mint 5 éve
Vaspor Pittsburgh Steelers 83
BellBellBellblablabla... az egész história kezd ilyenné válni. Én speciel unom 😊
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 688
Bell egész elit társaság tagja lett ezzel a holdouttal. Biztos példaképe Dickerson vagy Emmitt Smith

 www.google.hu/amp/s/touchdownwire.usatoday.com/2018/09/07/10-most-notable-nfl-holdouts/amp/
több mint 5 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 655 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Burnett, DeCastro és Gilbert is full edzést tolt.

Nem edzett Hilton, Foster, Big Ben és JuJu. Foster és Ben az edzőktől kapott pihenőt. JuJunak meg valami hasi baja van.

" class="embed">
több mint 5 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 204
Eltelt pár nap azóta és nem úgy tűnik, hogy tolonganának a csapatok Bell-ért. Vajon mi tartja őket vissza? Bell igényei vagy az a 2. kör amit kb kérhetünk érte.
Azért ez Bell számára is vér ciki, mert ha 15-17/éves garantált fizukat szeretne valakitől kapni, akkor kétlem, hogy az a pick lenne az akadály...inkább az igényekből kellene engedni.
Klaci79
Nem, azért ilyen következtetést ne vonjunk le. Szerintem lesz nem egy olyan csapat, amely bekockáztat Bellel nagy garantálttal, nagy pénzért, ha Bell az FA piacon lesz. Egy fél Bell idényért és utána egy utolsó ajánlat adás jogáért viszont ki ad egy második kört? Ugyanis nagyjából ez az ellenérték. Nem zárom ki, hogy lesz ilyen csapat is, de alapvetően itt az a gond, hogy Bellel csak idény végén lehet hosszúzni, ha elcseréljük tag alatt.

Az értékét egyébként a miamiban töltött bulizós napok csökkenthetik sokkal inkább még a túlhasználás mellett.

Egyébként pedig nem hiszem a fenti miatt sem, hogy kiülné a szezont. Azt sem hiszem, hogy várni fog a 10. körig. Ha pedig visszajön, akkor teljes erőbedobással fog hajtani, nem lesz ebben kérdés szerintem. (pár rozsdás meccs persze benne lesz)
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 266
Eltelt pár nap azóta és nem úgy tűnik, hogy tolonganának a csapatok Bell-ért. Vajon mi tartja őket vissza? Bell igényei vagy az a 2. kör amit kb kérhetünk érte.
Azért ez Bell számára is vér ciki, mert ha 15-17/éves garantált fizukat szeretne valakitől kapni, akkor kétlem, hogy az a pick lenne az akadály...inkább az igényekből kellene engedni.
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 688
Megnéztem mégegyszer a meccset.

Ha abból indulok ki, hogy milyen szarok és néha kilátástalanok voltunk az első két meccsen, akkor egész komplett kis performanszt nyomtunk. Persze ez is még bűn rossz volt helyenként, de mindkét egység lépett egy fokozatot feljebb.

Az első félidei offense helyenként még tudatos is volt, a def nekem harapósnak és agresszívnak tűnt (kaptunk is egy csomó RTP büntit). Persze voltak homály playek, mint amiket tegnap is írtam, de különösen a második féidőben volt passrush emberek (Dupree legjobb meccse az elmúlt két évben, de Chick is nagyot ment)! Az offense-ben kezdjük használni Wash-t, ami jól néz ki és nekem a Svájcibicska szerepe is tetszett (olyan Welker-klón lehetne ő).

Kövezzetek meg, de nekem Bostic most jó volt, tőle ennyit elég ott középen, cserébe követelem Matthew Thomast a csapatba Vinny helyett, aki a elglassabb emberünk minden értelemben és ebben a D-be sebesség kell. Hátul azért vannak gondok, de azért a Tampa felrakta ezt a négy culát (Godwin, Evans, Brate és Howard), hát ember legyen a talpán, aki normális védőket tud melléjük állítani. Gyakorlatilag három TE-s felállásokkal szopattak minket, két TD-nél is az égbe feldobta a Harvard Houdini-je, lesz ami lesz alapon és bejött (az elsőnél Coty totál vakon volt, a másodiknál Burns alapvetően jól helyezkedett, de hát ugye Evans nyolc kaliberrel jobb játékos nála), de több ilyen passza is volt.

Kétszer óriási mákunk is volt (Godwin visszafújt fantom-TD-je, amiben nem vagyok biztos) és DJax jogosan elvett return TD-je, ahol szimplán hülye volt a Tampás csávó, hogy ennyire látványosan fogott.

Boswell meg ne a kapufát rugdossa már könyörgöm, mert CR-nek befelé megy, de neki mindig a rossz irányba pattan, persze legalább most nem mellé bikázta.
több mint 5 éve
new orl Baltimore Ravens 610
Ha belekepzelitek magatokat Bell helyebe egy masodpercig es elfelejtitek hogy a Vasas-nak drukkoltok, akkor ti kiulnetek a szezont? En nem biznek a vasasban egy pillanatig sem mar, visszajonnek az utolso pillanatban, jatszanek amennyit a vasas akarja, de ugye nem tudom a playbook-ot, nem vagyok fociedzesben es mar itt is a PO. Ott meg szivesen hatha nyerunk. Ha visszajon akkor minden az o kezeben van, QB tag-et orommel alairja, nem tudjatok trade-lni csak ha o is akarja es neki abban sincs kockazat, jovore mindenkeppen oda tud menni ahova meg a legjobbnak latja. A tobbi csapatnak tul nagy kockazat es az ara is nagy hacsak a ti FO-tok ugy nem gondolja hogy a jovo evi 5.kor tobbet fog erni egy kesobbi 3.-nal.
new orl
Szerintem ha kiüli a teljes szezont (ami valószínűtlen), akkor jövőre újra tageljük a jelenlegivel azonos feltételekkel (ami nekünk baromira megérné) és esetleg az off-seasonben újra tárgyalunk a hosszútávúról. Ha minden kötél szakad, akkor tag alatt tradeljük, mondjuk a draft környékén (én ezt már idén vártam).

Ha a tag-et semmissé téve visszajön, akkor a trade deadline (okt. 30-31.) után - logikusan a nov. 4-i Ravens elleni vagy a nov. 8-i Panthers elleni (rövid hetes) meccs előtt - teszi, s akkor olyan 7.2-7.9 M közötti összeget kaphat erre az évre.

Kérdés, hogy akkorra milyen lesz a mérlegünk, mert ha kilátástalan a PO, akkor azért, ha pedig éles a küzdelem, akkor meg azért számíthat nagyobb terhelésre. A playbook alapjait nyilván ismeri, de inkább a játékritmusból és meccsszituációkból való kiesése a rizikós - különösen sérülés szempontjából.

Szerintem a 8-9 meccsen kapni fog 35-40 labdaérintést (futás+passz) meccsenként, amivel a többi csapat szemében az értéke tovább csökken, s (bár nem kívánom neki, de) sérülés esetén gyakorlatilag gondolkodhat egy átlagos pénzben, ha egyáltalán.... Szóval neki most baromira bonyolult a helyzete.

Külön gyönyörű, hogy nem piskóta védelmek jönnek a vége felé: Ravens, Panthers, Jax, Broncos, Chargers, (Raiders), Patriots (addigra úgyis összeállnak), (Saints), Bengals.
Fast Willie
Hulye ha kiuli a teljes szezont. Visszajon, az utolso lehetseges idopontban hogy ne lehessen csak a QB tag-et rarakni amit orommel alair, vagy szabad lesz. Hulye ha a dontest a vasas FO kezebe teszi. A vegen is a legjobb csapat fog kifutni es 10 meccs + alapszakasz, camp kihagyasa utan is jobb lesz az elso pillanattol mint Connor akkor nagy a baj Connor-ral. Ha megserul akkor megserul es olcsobban fog alairni egy evet mashol, de kockazat nelkul nincs semmi. Ha meg is serul csak az ara fog lemenni egy kicsit ahol kothet egy olyan szerzodest ahol magara fogad. De veletek nem, barki massal. Egy futo mindenkepp kap tok mindegy milyen az ellenfel D, maximum tobb yardot hoz addig a pillanatig.
A playbook alapja meg pont semmi, azt mindenki tudja meg az ellenfelek is. Persze mint futot be lehet zavarni a B gap-be, de Bell ennel tobbre kepes, arra pont jo Connor.
new orl
Szerintem visszajön, és az első adandó alkalommal összeszed egy "sérülést", hogy ne használhassuk halálba. Aztán viszlát...
bcsarli
En ugy gondolom, hogy nem. Ha itt lesz a max-ot fogja nyujtani ahogy a tobbiek is. Ezt mar most is tudna csinalni.