Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 688
Megnéztem mégegyszer a meccset.

Ha abból indulok ki, hogy milyen szarok és néha kilátástalanok voltunk az első két meccsen, akkor egész komplett kis performanszt nyomtunk. Persze ez is még bűn rossz volt helyenként, de mindkét egység lépett egy fokozatot feljebb.

Az első félidei offense helyenként még tudatos is volt, a def nekem harapósnak és agresszívnak tűnt (kaptunk is egy csomó RTP büntit). Persze voltak homály playek, mint amiket tegnap is írtam, de különösen a második féidőben volt passrush emberek (Dupree legjobb meccse az elmúlt két évben, de Chick is nagyot ment)! Az offense-ben kezdjük használni Wash-t, ami jól néz ki és nekem a Svájcibicska szerepe is tetszett (olyan Welker-klón lehetne ő).

Kövezzetek meg, de nekem Bostic most jó volt, tőle ennyit elég ott középen, cserébe követelem Matthew Thomast a csapatba Vinny helyett, aki a elglassabb emberünk minden értelemben és ebben a D-be sebesség kell. Hátul azért vannak gondok, de azért a Tampa felrakta ezt a négy culát (Godwin, Evans, Brate és Howard), hát ember legyen a talpán, aki normális védőket tud melléjük állítani. Gyakorlatilag három TE-s felállásokkal szopattak minket, két TD-nél is az égbe feldobta a Harvard Houdini-je, lesz ami lesz alapon és bejött (az elsőnél Coty totál vakon volt, a másodiknál Burns alapvetően jól helyezkedett, de hát ugye Evans nyolc kaliberrel jobb játékos nála), de több ilyen passza is volt.

Kétszer óriási mákunk is volt (Godwin visszafújt fantom-TD-je, amiben nem vagyok biztos) és DJax jogosan elvett return TD-je, ahol szimplán hülye volt a Tampás csávó, hogy ennyire látványosan fogott.

Boswell meg ne a kapufát rugdossa már könyörgöm, mert CR-nek befelé megy, de neki mindig a rossz irányba pattan, persze legalább most nem mellé bikázta.
több mint 5 éve
new orl Baltimore Ravens 610
Ha belekepzelitek magatokat Bell helyebe egy masodpercig es elfelejtitek hogy a Vasas-nak drukkoltok, akkor ti kiulnetek a szezont? En nem biznek a vasasban egy pillanatig sem mar, visszajonnek az utolso pillanatban, jatszanek amennyit a vasas akarja, de ugye nem tudom a playbook-ot, nem vagyok fociedzesben es mar itt is a PO. Ott meg szivesen hatha nyerunk. Ha visszajon akkor minden az o kezeben van, QB tag-et orommel alairja, nem tudjatok trade-lni csak ha o is akarja es neki abban sincs kockazat, jovore mindenkeppen oda tud menni ahova meg a legjobbnak latja. A tobbi csapatnak tul nagy kockazat es az ara is nagy hacsak a ti FO-tok ugy nem gondolja hogy a jovo evi 5.kor tobbet fog erni egy kesobbi 3.-nal.
new orl
Szerintem ha kiüli a teljes szezont (ami valószínűtlen), akkor jövőre újra tageljük a jelenlegivel azonos feltételekkel (ami nekünk baromira megérné) és esetleg az off-seasonben újra tárgyalunk a hosszútávúról. Ha minden kötél szakad, akkor tag alatt tradeljük, mondjuk a draft környékén (én ezt már idén vártam).

Ha a tag-et semmissé téve visszajön, akkor a trade deadline (okt. 30-31.) után - logikusan a nov. 4-i Ravens elleni vagy a nov. 8-i Panthers elleni (rövid hetes) meccs előtt - teszi, s akkor olyan 7.2-7.9 M közötti összeget kaphat erre az évre.

Kérdés, hogy akkorra milyen lesz a mérlegünk, mert ha kilátástalan a PO, akkor azért, ha pedig éles a küzdelem, akkor meg azért számíthat nagyobb terhelésre. A playbook alapjait nyilván ismeri, de inkább a játékritmusból és meccsszituációkból való kiesése a rizikós - különösen sérülés szempontjából.

Szerintem a 8-9 meccsen kapni fog 35-40 labdaérintést (futás+passz) meccsenként, amivel a többi csapat szemében az értéke tovább csökken, s (bár nem kívánom neki, de) sérülés esetén gyakorlatilag gondolkodhat egy átlagos pénzben, ha egyáltalán.... Szóval neki most baromira bonyolult a helyzete.

Külön gyönyörű, hogy nem piskóta védelmek jönnek a vége felé: Ravens, Panthers, Jax, Broncos, Chargers, (Raiders), Patriots (addigra úgyis összeállnak), (Saints), Bengals.
Fast Willie
Hulye ha kiuli a teljes szezont. Visszajon, az utolso lehetseges idopontban hogy ne lehessen csak a QB tag-et rarakni amit orommel alair, vagy szabad lesz. Hulye ha a dontest a vasas FO kezebe teszi. A vegen is a legjobb csapat fog kifutni es 10 meccs + alapszakasz, camp kihagyasa utan is jobb lesz az elso pillanattol mint Connor akkor nagy a baj Connor-ral. Ha megserul akkor megserul es olcsobban fog alairni egy evet mashol, de kockazat nelkul nincs semmi. Ha meg is serul csak az ara fog lemenni egy kicsit ahol kothet egy olyan szerzodest ahol magara fogad. De veletek nem, barki massal. Egy futo mindenkepp kap tok mindegy milyen az ellenfel D, maximum tobb yardot hoz addig a pillanatig.
A playbook alapja meg pont semmi, azt mindenki tudja meg az ellenfelek is. Persze mint futot be lehet zavarni a B gap-be, de Bell ennel tobbre kepes, arra pont jo Connor.
new orl
Szerintem visszajön, és az első adandó alkalommal összeszed egy "sérülést", hogy ne használhassuk halálba. Aztán viszlát...
bcsarli
En ugy gondolom, hogy nem. Ha itt lesz a max-ot fogja nyujtani ahogy a tobbiek is. Ezt mar most is tudna csinalni.
több mint 5 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 318 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Ha belekepzelitek magatokat Bell helyebe egy masodpercig es elfelejtitek hogy a Vasas-nak drukkoltok, akkor ti kiulnetek a szezont? En nem biznek a vasasban egy pillanatig sem mar, visszajonnek az utolso pillanatban, jatszanek amennyit a vasas akarja, de ugye nem tudom a playbook-ot, nem vagyok fociedzesben es mar itt is a PO. Ott meg szivesen hatha nyerunk. Ha visszajon akkor minden az o kezeben van, QB tag-et orommel alairja, nem tudjatok trade-lni csak ha o is akarja es neki abban sincs kockazat, jovore mindenkeppen oda tud menni ahova meg a legjobbnak latja. A tobbi csapatnak tul nagy kockazat es az ara is nagy hacsak a ti FO-tok ugy nem gondolja hogy a jovo evi 5.kor tobbet fog erni egy kesobbi 3.-nal.
new orl
Szerintem ha kiüli a teljes szezont (ami valószínűtlen), akkor jövőre újra tageljük a jelenlegivel azonos feltételekkel (ami nekünk baromira megérné) és esetleg az off-seasonben újra tárgyalunk a hosszútávúról. Ha minden kötél szakad, akkor tag alatt tradeljük, mondjuk a draft környékén (én ezt már idén vártam).

Ha a tag-et semmissé téve visszajön, akkor a trade deadline (okt. 30-31.) után - logikusan a nov. 4-i Ravens elleni vagy a nov. 8-i Panthers elleni (rövid hetes) meccs előtt - teszi, s akkor olyan 7.2-7.9 M közötti összeget kaphat erre az évre.

Kérdés, hogy akkorra milyen lesz a mérlegünk, mert ha kilátástalan a PO, akkor azért, ha pedig éles a küzdelem, akkor meg azért számíthat nagyobb terhelésre. A playbook alapjait nyilván ismeri, de inkább a játékritmusból és meccsszituációkból való kiesése a rizikós - különösen sérülés szempontjából.

Szerintem a 8-9 meccsen kapni fog 35-40 labdaérintést (futás+passz) meccsenként, amivel a többi csapat szemében az értéke tovább csökken, s (bár nem kívánom neki, de) sérülés esetén gyakorlatilag gondolkodhat egy átlagos pénzben, ha egyáltalán.... Szóval neki most baromira bonyolult a helyzete.

Külön gyönyörű, hogy nem piskóta védelmek jönnek a vége felé: Ravens, Panthers, Jax, Broncos, Chargers, (Raiders), Patriots (addigra úgyis összeállnak), (Saints), Bengals.
Fast Willie
Hulye ha kiuli a teljes szezont. Visszajon, az utolso lehetseges idopontban hogy ne lehessen csak a QB tag-et rarakni amit orommel alair, vagy szabad lesz. Hulye ha a dontest a vasas FO kezebe teszi. A vegen is a legjobb csapat fog kifutni es 10 meccs + alapszakasz, camp kihagyasa utan is jobb lesz az elso pillanattol mint Connor akkor nagy a baj Connor-ral. Ha megserul akkor megserul es olcsobban fog alairni egy evet mashol, de kockazat nelkul nincs semmi. Ha meg is serul csak az ara fog lemenni egy kicsit ahol kothet egy olyan szerzodest ahol magara fogad. De veletek nem, barki massal. Egy futo mindenkepp kap tok mindegy milyen az ellenfel D, maximum tobb yardot hoz addig a pillanatig.
A playbook alapja meg pont semmi, azt mindenki tudja meg az ellenfelek is. Persze mint futot be lehet zavarni a B gap-be, de Bell ennel tobbre kepes, arra pont jo Connor.
new orl
Szerintem visszajön, és az első adandó alkalommal összeszed egy "sérülést", hogy ne használhassuk halálba. Aztán viszlát...

több mint 5 éve
new orl Baltimore Ravens 610
Ha belekepzelitek magatokat Bell helyebe egy masodpercig es elfelejtitek hogy a Vasas-nak drukkoltok, akkor ti kiulnetek a szezont? En nem biznek a vasasban egy pillanatig sem mar, visszajonnek az utolso pillanatban, jatszanek amennyit a vasas akarja, de ugye nem tudom a playbook-ot, nem vagyok fociedzesben es mar itt is a PO. Ott meg szivesen hatha nyerunk. Ha visszajon akkor minden az o kezeben van, QB tag-et orommel alairja, nem tudjatok trade-lni csak ha o is akarja es neki abban sincs kockazat, jovore mindenkeppen oda tud menni ahova meg a legjobbnak latja. A tobbi csapatnak tul nagy kockazat es az ara is nagy hacsak a ti FO-tok ugy nem gondolja hogy a jovo evi 5.kor tobbet fog erni egy kesobbi 3.-nal.
new orl
Szerintem ha kiüli a teljes szezont (ami valószínűtlen), akkor jövőre újra tageljük a jelenlegivel azonos feltételekkel (ami nekünk baromira megérné) és esetleg az off-seasonben újra tárgyalunk a hosszútávúról. Ha minden kötél szakad, akkor tag alatt tradeljük, mondjuk a draft környékén (én ezt már idén vártam).

Ha a tag-et semmissé téve visszajön, akkor a trade deadline (okt. 30-31.) után - logikusan a nov. 4-i Ravens elleni vagy a nov. 8-i Panthers elleni (rövid hetes) meccs előtt - teszi, s akkor olyan 7.2-7.9 M közötti összeget kaphat erre az évre.

Kérdés, hogy akkorra milyen lesz a mérlegünk, mert ha kilátástalan a PO, akkor azért, ha pedig éles a küzdelem, akkor meg azért számíthat nagyobb terhelésre. A playbook alapjait nyilván ismeri, de inkább a játékritmusból és meccsszituációkból való kiesése a rizikós - különösen sérülés szempontjából.

Szerintem a 8-9 meccsen kapni fog 35-40 labdaérintést (futás+passz) meccsenként, amivel a többi csapat szemében az értéke tovább csökken, s (bár nem kívánom neki, de) sérülés esetén gyakorlatilag gondolkodhat egy átlagos pénzben, ha egyáltalán.... Szóval neki most baromira bonyolult a helyzete.

Külön gyönyörű, hogy nem piskóta védelmek jönnek a vége felé: Ravens, Panthers, Jax, Broncos, Chargers, (Raiders), Patriots (addigra úgyis összeállnak), (Saints), Bengals.
Fast Willie
Hulye ha kiuli a teljes szezont. Visszajon, az utolso lehetseges idopontban hogy ne lehessen csak a QB tag-et rarakni amit orommel alair, vagy szabad lesz. Hulye ha a dontest a vasas FO kezebe teszi. A vegen is a legjobb csapat fog kifutni es 10 meccs + alapszakasz, camp kihagyasa utan is jobb lesz az elso pillanattol mint Connor akkor nagy a baj Connor-ral. Ha megserul akkor megserul es olcsobban fog alairni egy evet mashol, de kockazat nelkul nincs semmi. Ha meg is serul csak az ara fog lemenni egy kicsit ahol kothet egy olyan szerzodest ahol magara fogad. De veletek nem, barki massal. Egy futo mindenkepp kap tok mindegy milyen az ellenfel D, maximum tobb yardot hoz addig a pillanatig.
A playbook alapja meg pont semmi, azt mindenki tudja meg az ellenfelek is. Persze mint futot be lehet zavarni a B gap-be, de Bell ennel tobbre kepes, arra pont jo Connor.
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 266
több mint 5 éve
new orl Baltimore Ravens 610
Az elmúlt 15 prime time meccsen Big Ben 14-1-es mérleggel rendelkezik.
 twitter.com/Steelersdepot/status/1044784619638284288
Klaci79
az elso sor ijeszto

a statrol meg annyit, hogy AB es JuJu elso harom sot elso evet is ossze lehet hasonlitani. Ettol meg nem kerdes ki a jobb jatekos es mennyivel, de a stat nem azt fogja mutatni. 😊
new orl
De Juju jobb lesz!! 😊
steelwolf
Akkor ki lehet vagni AB-t 😊
több mint 5 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 874 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Az elmúlt 15 prime time meccsen Big Ben 14-1-es mérleggel rendelkezik.
 twitter.com/Steelersdepot/status/1044784619638284288
Klaci79
az elso sor ijeszto

a statrol meg annyit, hogy AB es JuJu elso harom sot elso evet is ossze lehet hasonlitani. Ettol meg nem kerdes ki a jobb jatekos es mennyivel, de a stat nem azt fogja mutatni. 😊
new orl
De Juju jobb lesz!! 😊
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 688
Ha belekepzelitek magatokat Bell helyebe egy masodpercig es elfelejtitek hogy a Vasas-nak drukkoltok, akkor ti kiulnetek a szezont? En nem biznek a vasasban egy pillanatig sem mar, visszajonnek az utolso pillanatban, jatszanek amennyit a vasas akarja, de ugye nem tudom a playbook-ot, nem vagyok fociedzesben es mar itt is a PO. Ott meg szivesen hatha nyerunk. Ha visszajon akkor minden az o kezeben van, QB tag-et orommel alairja, nem tudjatok trade-lni csak ha o is akarja es neki abban sincs kockazat, jovore mindenkeppen oda tud menni ahova meg a legjobbnak latja. A tobbi csapatnak tul nagy kockazat es az ara is nagy hacsak a ti FO-tok ugy nem gondolja hogy a jovo evi 5.kor tobbet fog erni egy kesobbi 3.-nal.
new orl
Szerintem ha kiüli a teljes szezont (ami valószínűtlen), akkor jövőre újra tageljük a jelenlegivel azonos feltételekkel (ami nekünk baromira megérné) és esetleg az off-seasonben újra tárgyalunk a hosszútávúról. Ha minden kötél szakad, akkor tag alatt tradeljük, mondjuk a draft környékén (én ezt már idén vártam).

Ha a tag-et semmissé téve visszajön, akkor a trade deadline (okt. 30-31.) után - logikusan a nov. 4-i Ravens elleni vagy a nov. 8-i Panthers elleni (rövid hetes) meccs előtt - teszi, s akkor olyan 7.2-7.9 M közötti összeget kaphat erre az évre.

Kérdés, hogy akkorra milyen lesz a mérlegünk, mert ha kilátástalan a PO, akkor azért, ha pedig éles a küzdelem, akkor meg azért számíthat nagyobb terhelésre. A playbook alapjait nyilván ismeri, de inkább a játékritmusból és meccsszituációkból való kiesése a rizikós - különösen sérülés szempontjából.

Szerintem a 8-9 meccsen kapni fog 35-40 labdaérintést (futás+passz) meccsenként, amivel a többi csapat szemében az értéke tovább csökken, s (bár nem kívánom neki, de) sérülés esetén gyakorlatilag gondolkodhat egy átlagos pénzben, ha egyáltalán.... Szóval neki most baromira bonyolult a helyzete.

Külön gyönyörű, hogy nem piskóta védelmek jönnek a vége felé: Ravens, Panthers, Jax, Broncos, Chargers, (Raiders), Patriots (addigra úgyis összeállnak), (Saints), Bengals.
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 266
Az elmúlt 15 prime time meccsen Big Ben 14-1-es mérleggel rendelkezik.
 twitter.com/Steelersdepot/status/1044784619638284288
Klaci79


Tavaly Bell kihagyta az előszezont és első 3-4 meccsén még rozsdás volt, nem?
Meg érdemes volna mellé tenni, hogy kik ellen játszottuk tavaly az első 3 meccset 😀

Szóval Churchill után szabadon, én csak abban a statisztikában hiszek, amit én magam hamisítok össze 😊

Persze ez nem von le semmit Conner érdemeiből 😊
Big B
Igen
Cleveland
Minnesota
Chicago

Ráadásul DeCastro tavaly nem hiányzott.
Talán a Ravens ellen ő is visszatér.
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 266
Sajnos JH kezdi túlzásba vinni a kreténséget:

"For me, I’d give you everything in practice. You would see, the cameras would see, that I am fine. I am healthy. But come Saturday? Something ain’t right. I can’t play on Sunday. Because if I go out here and I mess something up. I’m losing a lot of mon..."
több mint 5 éve
Big B Pittsburgh Steelers 62
Az elmúlt 15 prime time meccsen Big Ben 14-1-es mérleggel rendelkezik.
 twitter.com/Steelersdepot/status/1044784619638284288
Klaci79


Tavaly Bell kihagyta az előszezont és első 3-4 meccsén még rozsdás volt, nem?
Meg érdemes volna mellé tenni, hogy kik ellen játszottuk tavaly az első 3 meccset 😀

Szóval Churchill után szabadon, én csak abban a statisztikában hiszek, amit én magam hamisítok össze 😊

Persze ez nem von le semmit Conner érdemeiből 😊
több mint 5 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 318 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Minden régi Pitt szurkolónak rossz nézni hogy kritikán aluli a D. Ahhoz vagyunk szokva, hogy "megmozdulsz meg**szunk" típusú csapat vagyunk, az O meg valahogy felrak 15-20 pontot, oszt meg is vagyunk 😊
Talán a Viking ilyen most, bár még nem sokat láttam belőlük idén.
A fő gond hogy kezdem elfogadni azt, hogy mindenki jön át rajtunk ahogy akar, már nem is idegesít. 3. és hosszú, úgyis megcsinálják, futással, screen-el, hosszú passzal, tökmindegy 😕. Ehhh...

több mint 5 éve
new orl Baltimore Ravens 610
KB egy evvel ezelott irtam a Browns-hoz 2 dolgot, amennyiben a draft es a FA-n jol hasznaljak ki a tokejuket akkor a D-uk lehet a csoport legjobbja sot az AFC egyike es a PO is meglehet ha az AFC megint gyenge lesz. Hat TT-nal jobb QB-ban remenykedtem akkor, de a D fo hibai konnyen kezelhetoek voltak. A misstacle nagyobb problema volt mint itt, de a pozitivum az volt, hogy a jatekosok ott voltak/oda ertek csak ok elrontottak, nalatok jelenleg ez a baj hogy nincsenek ott/ bravurral erhetnek oda. Jot beszelgettunk rola Soldadosszal, persze a Browns fanok nem voltak pozitivak, de ugye 4(5-6)-0 volt az allas ( csak a 0-ban vagyok biztos 😊) Szerintem meg lesz ez oldva nalatok a D es az O is lesz jobb sokkal, nekunk tobbieknek viszont ki kellene ezt hasznalni, de legalabb ennyi problema van mindenhol. Tobb okbol sajnalom hogy prime meccs lesz a hetvegi.
több mint 5 éve
new orl Baltimore Ravens 610
Az elmúlt 15 prime time meccsen Big Ben 14-1-es mérleggel rendelkezik.
 twitter.com/Steelersdepot/status/1044784619638284288
Klaci79
az elso sor ijeszto

a statrol meg annyit, hogy AB es JuJu elso harom sot elso evet is ossze lehet hasonlitani. Ettol meg nem kerdes ki a jobb jatekos es mennyivel, de a stat nem azt fogja mutatni. 😊
több mint 5 éve
new orl Baltimore Ravens 610
Ha belekepzelitek magatokat Bell helyebe egy masodpercig es elfelejtitek hogy a Vasas-nak drukkoltok, akkor ti kiulnetek a szezont? En nem biznek a vasasban egy pillanatig sem mar, visszajonnek az utolso pillanatban, jatszanek amennyit a vasas akarja, de ugye nem tudom a playbook-ot, nem vagyok fociedzesben es mar itt is a PO. Ott meg szivesen hatha nyerunk. Ha visszajon akkor minden az o kezeben van, QB tag-et orommel alairja, nem tudjatok trade-lni csak ha o is akarja es neki abban sincs kockazat, jovore mindenkeppen oda tud menni ahova meg a legjobbnak latja. A tobbi csapatnak tul nagy kockazat es az ara is nagy hacsak a ti FO-tok ugy nem gondolja hogy a jovo evi 5.kor tobbet fog erni egy kesobbi 3.-nal.
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 266
Az elmúlt 15 prime time meccsen Big Ben 14-1-es mérleggel rendelkezik.
 twitter.com/Steelersdepot/status/1044784619638284288

Szerkesztette: Klaci79
több mint 5 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 037
Erről beszéltem a két csóka kapcsán délután...😕
Combined, Artie Burns and Coty Sensabaugh when targeted last night:

10/13 194 yards 2 TDs. QB rating of 157.9.
Klaci79
Bízzunk benne h ezt Flacco a SNF-en ki is használja. 😀
kg0412
el kell szomorítsalak...páros hét van 😉
Klaci79
KIvétel erősíti a szabályt. 😀

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 266
Erről beszéltem a két csóka kapcsán délután...😕
Combined, Artie Burns and Coty Sensabaugh when targeted last night:

10/13 194 yards 2 TDs. QB rating of 157.9.
Klaci79
Bízzunk benne h ezt Flacco a SNF-en ki is használja. 😀
kg0412
el kell szomorítsalak...páros hét van 😉
több mint 5 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 037
Erről beszéltem a két csóka kapcsán délután...😕
Combined, Artie Burns and Coty Sensabaugh when targeted last night:

10/13 194 yards 2 TDs. QB rating of 157.9.
Klaci79
Bízzunk benne h ezt Flacco a SNF-en ki is használja. 😀

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 266
Erről beszéltem a két csóka kapcsán délután...😕
Combined, Artie Burns and Coty Sensabaugh when targeted last night:

10/13 194 yards 2 TDs. QB rating of 157.9.
több mint 5 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 206
Ha trade lesz az úgyis úgy fog történni mint Macknél, mindhárom fél megegyezik és még a trade napján meg lesz az új szerződés.
gabokocka
Erre nem tudtam hogy mi az igazan jo eljaras, de a logika ezt diktalta. Csak ha siman alair pl most, akkor akarhova cserelhetik es ezt nem tudtam hogy lehetne mashogy kivedeni, mint egy masik szerzodessel. Mert porul is jarhatna. Nem mintha az fo meghuzna ezt. De ki tudja. Nem kovettem mack esetet. Koszi az infot...Hasznos..
gabistar
Nem fog úgy történni mint Macknél, mert tag alatt nem szerződhet senki vele csak év végén....ettől még persze szóban megegyezhetnek a felek, hogy év végén mennyiért jön a nagy szerződés, csak ugye semmi nem köti adott csapathoz Bellt, elvileg mehet oda ahova akar....no és a fordítottja is bejöhet, egy szar szezon és egy nem várt sérülés után ugye....
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 266
A legtöbbet büntetett csapatok az első 3 forduló után.
Nyilván az vezet, akit a legjobban segítenek (akit a legjobban szeretnek) a zebrák 😀

Steelers 37
Bills 28
Eagles 27
Broncos 26
Jaguars 26
49ers 26
Packers 26

Ez szép:
Most penalties thru 3 games since 1950
1998 Raiders - 38
2018 Steelers - 37
1983 Colts - 37
1979 Colts - 37
Erre nem lehetünk büszkék 😕

Szerkesztette: Klaci79
több mint 5 éve
zidane99 Pittsburgh Steelers 180
z99 azért azt ne felejtsük, hogy itt a játékosok a testi épségüket / egészségüket kockáztatják folyamatosan, nem úgy, mint a primadonna samponreklám gurulósok.
hadd legyen már beleszólásuk, hogy miből élnek.
tamaske (doki)
Persze, legyen beleszólásuk.
Ez nem kérdés.
És ha valahol megkapják amit akarnak akkor menjenek.
De akkor tegyenek meg mindent, ami ahhoz kell, h megkapják a nagy pénzt. Ne csak a picsogás, meg sértődés legyen, h a köcsög steelers nem ad nagy garantáltat!
És a pályán kívül is viselkedniük kell.
Na ez bellnél nem müködik.
Ha lenne kettő ugyanolyan playmakered, melyiknek adnád meg a nagy pénzt?
Aki balhémentes, v aki ki tudja holnap nem lesz-e eltiltva játékos?
zidane99
bell nem picsog nem sir. Megmondta ha meg egyszer tagelik, kiulheti akar az egesz szezont. A tobbi csak szenzacio. Es nem hiaba mondta az ugynoke ha jol emlekszem bellnek, hogy a csapat mostmar nem kommunikalhat az ugyrol kifele, mert ok is csak kevertek a szart. Hogy ok mindent megadtak bellnek. Es csak o volt a gaz, pedig mar csak alairnia kellett volna es mindene meg lett volna...Mikor nem igy volt. Szoval mikor lattuk bellt sirni vagy barmit is csinalni? Vagy hol? Linkek, videok rola?

Csak azert mert nem ertenek egyet nem jelenti azt hogy bell picsog. Mert ennyi erovel az fo is picsoghatna mas szemeben, mert nem kepes egy jo futot itt tartani aki ennyire elit, amikor mar mindent megtett eddig a csapatnak. Es tudtak eljon az a pont amikor vagy adsz penzt neki, vagy elengeded. De ok inkabb tageltek mert tudtak hogy lehet es keves garantaltal es konnyen megszabadulassal tole a szerzodesben.

Na errol volt eddig szo es csak kiderult hogy bell mondta jol nem az fo.
gabistar
Hát sajnálom, de sem időm, sem energiám nincs utánajárni a videoknak, meg a többinek.
És lehet az ügynöke volt, aki panaszkodott, lehet bell posztolt, de bennem ez maradt meg.
Lehet másképp látni, ez szíved joga, de én azon az oldalon állok mindíg, ami a Steelersnek, mint csapatnak az érdeke.
Ezt pedig az FO képviseli.
De ez hitvita, amit felesleges tovább pörgetni, úgyhogy én be is fejeztem.😃
több mint 5 éve
Dunakavics Pittsburgh Steelers 3
Nézem a meccset, és azon gondolkodom hogy csak nekem van olyan érzésem mintha passzjátéknál olykor a védelem nem tudná h mit is kéne az adott játékban csinálni? hova kéne helyezkedni? Tudom nem ez a legjobb keret ami a tehetséget illeti de ez a fogalmatlanság szerintem mentális is nem csak fizikális...Ti hogy látjátok?
Dunakavics
Sajnos ez van, amikor a zöldpöttyös playmaker def vezéredet és agytrösztödet megpróbálod mennyiséggel pótolni. Most nincsen olyan emberünk, aki átlátná a route-okat, a zónákat/embereket kiosztaná, de még csak szeptember van, szóval nézd meg, hogy másik csapatok szurkolói is háborognak. Ha októberben is ennyire kilátástalanok leszünk, akkor kezdek aggódni.

Amúgy a tegnapi egy burleszk meccs volt, és jó, hogy nyertünk, mert minden esetleges volt, de azt nem lehet elvitatni, hogy egyénileg a védők nagyon bizonyítani akartak és kapartak is (sajnos néhányan ennyit tudnak).
Fast Willie
Nyilván hiányzik Shazier, ezt nem vitatja senki, de akkor ezek szerint nem csak én látom úgy h káosz a védekezésünk, köszi a választ 😊 A csapatban én még bízom, remélem kitalálnak valamit ami segít a védelmen és a támadók is összeszedik magukat, és nem lesznek homály negyedek meg félidők.

:: HIBÁS KÉP ::
több mint 5 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
z99 azért azt ne felejtsük, hogy itt a játékosok a testi épségüket / egészségüket kockáztatják folyamatosan, nem úgy, mint a primadonna samponreklám gurulósok.
hadd legyen már beleszólásuk, hogy miből élnek.
tamaske (doki)
Persze, legyen beleszólásuk.
Ez nem kérdés.
És ha valahol megkapják amit akarnak akkor menjenek.
De akkor tegyenek meg mindent, ami ahhoz kell, h megkapják a nagy pénzt. Ne csak a picsogás, meg sértődés legyen, h a köcsög steelers nem ad nagy garantáltat!
És a pályán kívül is viselkedniük kell.
Na ez bellnél nem müködik.
Ha lenne kettő ugyanolyan playmakered, melyiknek adnád meg a nagy pénzt?
Aki balhémentes, v aki ki tudja holnap nem lesz-e eltiltva játékos?
zidane99
bell nem picsog nem sir. Megmondta ha meg egyszer tagelik, kiulheti akar az egesz szezont. A tobbi csak szenzacio. Es nem hiaba mondta az ugynoke ha jol emlekszem bellnek, hogy a csapat mostmar nem kommunikalhat az ugyrol kifele, mert ok is csak kevertek a szart. Hogy ok mindent megadtak bellnek. Es csak o volt a gaz, pedig mar csak alairnia kellett volna es mindene meg lett volna...Mikor nem igy volt. Szoval mikor lattuk bellt sirni vagy barmit is csinalni? Vagy hol? Linkek, videok rola?

Csak azert mert nem ertenek egyet nem jelenti azt hogy bell picsog. Mert ennyi erovel az fo is picsoghatna mas szemeben, mert nem kepes egy jo futot itt tartani aki ennyire elit, amikor mar mindent megtett eddig a csapatnak. Es tudtak eljon az a pont amikor vagy adsz penzt neki, vagy elengeded. De ok inkabb tageltek mert tudtak hogy lehet es keves garantaltal es konnyen megszabadulassal tole a szerzodesben.

Na errol volt eddig szo es csak kiderult hogy bell mondta jol nem az fo.