NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Nos, ez a meccs hasonlított a korábban megszokottakhoz, vagyis Harbough baromira "lemeccselte" Tomlint. Rendre megfigyelhető, hogy kijövünk a pályára és egyszerűen nem látod azt, hogy mit akarunk játszani. De azt se látom, hogy emelkednének a pulzusok pályán vagy oldalvonal mentén. Amikor a Ravensnél volt a labda, változatos playhívások jöttek, mélyebb és rövidebb passzok, keresték a gyenge pontokat, széthúzátk, nyújtották a pályát, a futások nem egy kaptafára jöttek, hogy akkor csak középen nyissunk lyukat...stb-stb.
Vannak persze nagyon szép dolgok az offense-ben. 60-70 yardot simán tudunk haladni. De a Ravens ezen a meccsen ha látta, hogy működik valami nálunk, akkor azt javította és váltani pedig egyáltalán nem tudtunk.
A 2. félidőben a Ravens azt is megmutatta nekünk, hogy miért és hogyan kellene azt a zónavédekezést játszani, amit mi is próbálunk időnként, csak rendes coverage képességek nélküli ILB-k hiányában mi engedni szoktuk a yardokat.
Szinte minden működött a Ravensnek és az idő múlásával Ben úgy érzem teljesen elvesztette a fonalat. A 20 yardnál hosszabb passzoknál nagyon homály Ben. Amiért Bell-t lehet emlegetni, az nem a közte és Conner közötti különbség, de Bell-t ugye mindenhova odatették, mert bíztak benne, most meg sima futójátékot Switzerrel??? Mintha megint arra várnánk, mint a jó öreg Haley időszak 3&19-nél screen, majd a védelem hibázik úgyis.
Szóval egymást múlták alul az egységek és ha nincs senki, aki felhúzza a teljesítményt ez lesz a vége. Főleg, ha egy teljesen enervált irányítót passzoltatsz folyamatosan.
Azt a screen játékot amivel a 2. félidőben 3&5-nél próbálkoztunk, kb Hackenberg dobta volna meg ilyen elcseszetten szarul. És nem megbántva Switzert, mert nem rajta múlt...de van egy AB, van egy JuJu a pályán és nem őket keresed a legtöbb labdával, hanem őt, ráadásul rendre a LoS közelében???!!! Próbálok erre magyarázatot keresni de nem tudok.
Az első félidőben van egy McDonald-James, szinte tökéletesen játszó párosod, a 2. félidőben nem is dobsz feléjük?
És ami a legrosszabb, mielőtt kihagyom pass protectionben Ben fickándozhatott a zsebbe, annyira sok ideje volt. Persze ez köszönhető a 3-4 emberes passrush-nak is, de aztán mégis sikerült rendre megtalálni azt a rövid passzjátékot, amiből nem lehetett FD-okat hozni. Bell klasszisa talán itt ütközött ki, hogy a testcseleivel jöttek az első kísérletek. Persze ezt Bell nélkül is simán hozni kellett volna.
Ok, nem megy a futójáték, de vagy teljesen elengedjük és nem próbálkozunk legalább egy Ridley snappel, vagy 2. félidőre kijövünk kezdésnek megint két futással. Hát hol van a videózás, b@zmeg???!!!
A futások 1,8 yardot hoztak...a liga egyik legjobb egysége...jaj de szomorú.
A védelemről meg mindent elmond, hogy Dupree talán a legjobb volt. Jó mondjuk Haden 1-2 alkalommal bemutatta Burns-nek, hgy mi lenne egy CB feladata, de HAden is úgy szerelt, hogy az borzalom volt.
A DL olyan szinten átlagossá silányult, vagy átlag alattivá, hogy azt nem bírja el az a rendszer, ahol Williams/Bostic a két kezdő ILB és Edmunds/Davis a két safety. Egyszerűen nincs kiemelkedő ember. Teljesen mindegy, hogy Tuitt vagy Alualu van a pályán, sőt meg merem kockáztatni az is, hogy Hargrave vagy McCullers.
A legszörnyűbb viszont egy Berhe-t látni...hát teljesen fogalmatlan a pali. Ok a specben nem rossz, de miért nem lehet akkor már mondjuk Thomassal próbálkozni......

És végül, de nem utolsósorban. Tomlin idén szörnyű. Ennyire még nem láttam szarnak, pedig korábban is igyekezett. Képtelenek vagyunk váltani, semmi tűz nincs...tényleg mintha elhinnénk, hogy ó majd novemberben/decemberben majd jobban megy. Ha ez így lesz megkövetem!
Kétszer próbálkozott chalange-el...szörnyű, szörnyű....egyszer szerencsére nem hagyták...és ez a 2. Régebben nem volt ennyire f@sz, akkor lehetett mondani, hogy bízik a védelemben...most már nem is mutatja azt, hogy bízna bennük...ez nyilván jólesik mindenkinek.

Na de a jó hír, hogy innen szinte biztosan felfelé vezet az út...
Klaci79
Pedig de, igazabol nagyon is lehet Bellt emlegetni, de mindenert. Itt most szerintem tobbrol van szo, mint hogy X fut 4.5 yardos atlaggal, a masik csak 4-es atlagot hoz. A passzjatekban rejlik a kulonbseg szerintem. Bell-lel meg lehet csinalni ezeket az agressziv RB-passzokat, Connerben en viszont ezt egyelore nagyon nem latom. Sokkal korlatoltabb. Futasban, passzban egyarant. Nem is blokkol jol.

De alapvetoen kicsit azt erzem, hogy a Steelersnek fel kellett adnia a sajat eddigi arcat, aminek igazabol Bell volt az egyik legfobb porgo kereke. Egy-egy meccsen remekul elvolt DeAngelo, akar Conner, de hosszu tavon kezd kiutkozni a differencia most mar.

Futojatek nelkul marpedig nehez. Az tisztan latszik, hogy Conner nem alkalmas arra a szerepkorre, amire Bell, marpedig ezt probaljak eroltetni a Steelersnel. De az offense falba utkozik egyszeruen.

Ennek ellenere tartom azt a velemenyemet, hogy Bell nem eri meg azt a penzt, amit akar, szerintem egy futo sem eri meg ezt a zset, ilyen garantalttal nem. Es azt is tartom, hogy a futokat lehet potolni, egyszeruen csak a Pittsburghnek erre lehetosege nem nagyon volt, mivel a drafton azert meg ugy nezett ki, hogy az alapszakaszban azert Bell is jatszani fog, illetve tavaly hiaba jott Conner 3. korben, azert az most jol latszik, hogy egyedul biztosan nem fogja tudni megoldani a feladatot. Nem eleg sokoldalu.

Egyebkent velemenyem szerint a Steelers egy 3. korert heteken belul elpasszolja majd Bellt, masodik kort nem fog tudni kisajtolni egyik csapatbol sem.

több mint 5 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 802 — !SuPeR6BoWL!
Nem lesz egy hú de szép szezonunk, és valszeg a PO is kérdéses, ha nem talál magára a csapat és az edzői stáb
Big B
Nem lesz itt semmilyen PO. Tessék szépen eloldalogni, nincs itt semmi látnivaló.
Nem azt mondom, hogy nem jutunk be, mert ugye AFC Northból még akár be is lehet, de attól az még nem számít nálam PO-nak, hogy ott foglamatlanul kiesünk a vájdkárdon.
kishaszi
vagy levertek minket a vájdkárdon oszt meglösz a szuperból win is 😊

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 276
Heyward-Bey és Vince mellett a secondarynk " oszlopa, mágusa, alapköve" Nate Berhe is sérülést szenvedett sajnos.
Gergőke
Berhe iszonyat szar...a védelemben, de ő egy remek spec teamer...arra is hoztuk...csak valamiért (nyilván ha bukóban van egy csapat nehezebben lép meg ilyet) nem akarták mélyvízbe dobni a fiatalokat. Azért nálunk a védelemben ritka kincs egy jó újonc...
Évtizedes visszatekintést nézve, nálunk nem szokta újoncok kezdeni, főképp nem a védelemben...ugyebár a bonyolult séma miatt...meg amíg volt egy remek védelem, olyan játékos kellett aki még nyers, de nagy benne a potenciál...a draft policy úgy látszik megmaradt ebben az irányban...Burns, Dupree, Davis vagy akár még Watt sem feltétlen olyan játékos, akinek jót tett, hogy azonnal a mélyvízbe került.
De már nincs senki, aki mögött képesek lennének tanulni. Pedig pl Heywardnak is milyen jót tett.
Egyébként még mindig hiszek benne, hogy a védelem akár össze is állhat októberre. A rossz kommunikáció a kulcs...Haden pl 1-1-ben bárkit képes leszedni, de ha Suttonnal nem sikerül jól lekommunikálni, hogy Brown őrzését ki vegye át, akkor b@szhatjuk.
Egyébként nagyon gáz volt, hogy az O 10 perccel kevesebbet volt a pályán, mint a D...ez sem segítette a 2. félidőben a védelmet.
több mint 5 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Nem lesz egy hú de szép szezonunk, és valszeg a PO is kérdéses, ha nem talál magára a csapat és az edzői stáb
Big B
Nem lesz itt semmilyen PO. Tessék szépen eloldalogni, nincs itt semmi látnivaló.
Nem azt mondom, hogy nem jutunk be, mert ugye AFC Northból még akár be is lehet, de attól az még nem számít nálam PO-nak, hogy ott foglamatlanul kiesünk a vájdkárdon.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 5 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Nem vagyok nagy szakértő de Bellt úgy leírni mint ha ő lenne az Atyaúristen az eléggé vicces...
ThundersNFL
...Hat Tomlin olyan reagalasi idovel rendelkezik ahogy egy 40 tonnas szovogep gerelyt hajit...
new orl
Tökéletes summázás.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 5 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 656 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Heyward-Bey és Vince mellett a secondarynk " oszlopa, mágusa, alapköve" Nate Berhe is sérülést szenvedett sajnos.

Szerkesztette: Gergőke

" class="embed">
több mint 5 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 210
Hja és a lényeg. Majdnem bevertem a TV-t, amikor megint 12-en volt a D a pályán. MINDEN, vagyis tényleg MINDEN meccsen eljátszottuk úgy, hogy halvány lila dusztja nem volt láthatóan a coaching staffnak, hogy mi zajlik. Döbbenetes (volt) ezt látni...
több mint 5 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 210
Weddle pont a kakukktojás, mert ő ippeg ide szeretett volna jönni, de mi nem igazán méltattuk jó ajánlatra. Pedig nem sokkal lett volna drágább egy Burnettnél. Ez kapitális hiba volt, ahogy Haden idehozatala pedig nagyon jó húzás. Olyanokat tudunk idehozni, aki megadja nekünk a championship kedvezményt, mert a steelers mindig conetender, vagyis az volt eddig. Aki csak a pénzre hajt, azzal nem tudtunk mit kezdeni soha, annál szervesebben építkezünk és így is van ez jól.

Most azért az kell, hogy a fürdővízzel együtt a gyereket ne dobjuk ki. Nagyon részletes elemzés kell, hogy a Ben-Brown páros miért nem működik. No és itt most nem arra gondolok, hogy akkor sem működik, amikor nincs double coverage és ezért ez nem Bell kérdése. Ben úgy összességében nem tud ma hosszú labdákat dobni és korábban viszont ez volt a fő erőssége és úgy egyébként iszonyatosan inkonzisztens a dobásai kapcsán. Néha tényleg úgy dob, mint egy nyeletlen két éves, néha pedig zseniálisan célba talál. Ez így nem okés, mert erre nem lehet építeni.

A D-ben szintén nem kell mindent kidobni, viszont változtatás kell ez nyilvánvaló. Butler rendszere azért volt nagyon kívánatos az Öreg után, mert egyszerű volt. Most azt látjuk, hogy nem ez volt a bibi, ráadásul azzal, hogy leegyszerűsítettük magunkat elképsztő módon kiszámíthatóvá váltunk.

Hosszú idő óta először érzem, hogy nagyon sok mindent helyre kell rakni mindenestül együtt és ebbe bizony beledőlhet a szezonunk. Nem szeretem ezt mondani, de ez utóbbit simán felvállalnám most azzal, hogy helyrepakolhatunk dolgokat. (DC, OC, HC, kritikus játékos posztok)
több mint 5 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 880 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Ha semmi nem változik, akkor Ryan nagyon szétfog dobálni minket a hétvégén!

Nem azt mondom h Bell miatt impotens egy idő után az #O, de látszik h BB már nem tud mindent egyedül megoldani! Conner elhiszem h egy fasza srác, 3,7 avg fut, sőt ha kivesszük a Browns meccset, akkor csak 3.0 avg!

Hát a #D arra mit lehetne mondani.. Nem igaz h nekünk nem volt eszünkbe drafton kihúzni egy Leonardot vagy Warnert! Biztos úgy voltak vele h majd FA piacon Williamsel Bosticcal megoldjuk! 😀 Edmundsot nem írom le, de biztos be voltak baszva amikor kihúzták, mert tuti h a tesóját akarták, csak nem vették észre!
Eközben még Tuitt is beleszürkült, meg lassan Heyward is belefog, ha így folytatódik!

Ami még zavar h Tomlin ugyanazzal a rezzenéstelen arccal képes ,végignézni' a meccset, mint a másik fekete fenegyerek Bowles! Semmi akarat, tűz, fasza belenyúlások a meccsbe!
több mint 5 éve
pfefe8 Pittsburgh Steelers 1 203
Igazából a védelem az elkeserítő, mert van összesen 4 használható emberünk, a többi átlag alatti. Nem hiszem hogy ki lehet hozni ennél sokkal jobb teljesítményt belőlük.
pfefe8
nem volt elit, de nem is volt vészes a d-tek. én be voltam szarva, hogy csak fieldgoalokig jutunk. ha megnézed a második félidőt volt 4 lövésetek átvenni a vezetést, de hálisten besült a puska.
gedam
Sajnos nem ilyen védelmen nőttem fel(ahogy ti sem), nem ehhez voltam szokva😊. Nem elit védelemről álmodozom(na jó de😊 ) , de ez a mostani számomra kritikán aluli.

Steelers fan
több mint 5 éve
gedam 5 696
Igazából a védelem az elkeserítő, mert van összesen 4 használható emberünk, a többi átlag alatti. Nem hiszem hogy ki lehet hozni ennél sokkal jobb teljesítményt belőlük.
pfefe8
nem volt elit, de nem is volt vészes a d-tek. én be voltam szarva, hogy csak fieldgoalokig jutunk. ha megnézed a második félidőt volt 4 lövésetek átvenni a vezetést, de hálisten besült a puska.
több mint 5 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Ha ez megnyugatat akkor TJ és Weedle előtt mi egy elsőkörös és egy harmadikkörös safety bustot is összehoztunk..... Ráadásul pont a safetyk azok akiket olcsóért lehet megszerezni idén mi meg tavaly duplaennyit addtunk TJ-nek... mindegy...
több mint 5 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 656 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Amin még én most elgondolkodtam az az, hogy amúgy az a "fényességes" orvosi stáb ugyan mi a bánatot csinál??!!!

A legutóbbi nagydellás FA igazolásaink mindent csinálnak, csak nem játszanak. Ott van szegény LADarius Green, aki annyi agyrázkódást szenvedett el, hogy azt számon se lehet tartani,erre mi mit csinálunk?? Jó pénzért leigazoljuk. Morgan Burnett idén talán egy meccsen, ha érdemben tudott játszani azóta pályát sem látott. Természetesen mi nem kevés pénzért leigazoljuk, holott lehetett tudni, hogy jópár komoly sérülésen van túl. Így nézhetjük szegény Edmundsot,akinek én bőven adok esélyt meg lehetőséget, de akit 3. körbe vártak a drafton az nem hiszem, hogy instant kezdő lenne.

Szóval mi a bánatárt nem vagyunk képesek Eric Weddle-öket, Tony Jeffersonokat,meg hasonló kaliberű és EGÉSZSÉGES játékosokat hozni az FA-ról???? !!!!
Gergőke
Nincs rá hely a cap alatt?
peach
A cap helyzettel tisztában vagyok, itt inkább azon lett volna a hangsúly, hogy azok akiket hozunk és relatíve sok pénzt költünk rájuk gyakorlatilag használhatatlanok.

" class="embed">
több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 258 — a new hope (again)
Amin még én most elgondolkodtam az az, hogy amúgy az a "fényességes" orvosi stáb ugyan mi a bánatot csinál??!!!

A legutóbbi nagydellás FA igazolásaink mindent csinálnak, csak nem játszanak. Ott van szegény LADarius Green, aki annyi agyrázkódást szenvedett el, hogy azt számon se lehet tartani,erre mi mit csinálunk?? Jó pénzért leigazoljuk. Morgan Burnett idén talán egy meccsen, ha érdemben tudott játszani azóta pályát sem látott. Természetesen mi nem kevés pénzért leigazoljuk, holott lehetett tudni, hogy jópár komoly sérülésen van túl. Így nézhetjük szegény Edmundsot,akinek én bőven adok esélyt meg lehetőséget, de akit 3. körbe vártak a drafton az nem hiszem, hogy instant kezdő lenne.

Szóval mi a bánatárt nem vagyunk képesek Eric Weddle-öket, Tony Jeffersonokat,meg hasonló kaliberű és EGÉSZSÉGES játékosokat hozni az FA-ról???? !!!!
Gergőke
Nincs rá hely a cap alatt?



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 656 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Amin még én most elgondolkodtam az az, hogy amúgy az a "fényességes" orvosi stáb ugyan mi a bánatot csinál??!!!

A legutóbbi nagydellás FA igazolásaink mindent csinálnak, csak nem játszanak. Ott van szegény LADarius Green, aki annyi agyrázkódást szenvedett el, hogy azt számon se lehet tartani,erre mi mit csinálunk?? Jó pénzért leigazoljuk. Morgan Burnett idén talán egy meccsen, ha érdemben tudott játszani azóta pályát sem látott. Természetesen mi nem kevés pénzért leigazoljuk, holott lehetett tudni, hogy jópár komoly sérülésen van túl. Így nézhetjük szegény Edmundsot,akinek én bőven adok esélyt meg lehetőséget, de akit 3. körbe vártak a drafton az nem hiszem, hogy instant kezdő lenne.

Szóval mi a bánatárt nem vagyunk képesek Eric Weddle-öket, Tony Jeffersonokat,meg hasonló kaliberű és EGÉSZSÉGES játékosokat hozni az FA-ról???? !!!!

Szerkesztette: Gergőke

" class="embed">
több mint 5 éve
LeviPoki Baltimore Ravens 2 799
Nem mostanában láttunk ennyire szétesett Steelerst,pedig ha csak az O számait nézzük,elméletileg még jók is vagytok.De ez az O most valami kritikán aluli volt.Sajnálom,hogy nem sikerült jobban felszopni a csapatot,azért a Steelers-Ravens kemény meccs mindig adja,de most valahogy a szokásos hibáinktól eltekintve végig uraltuk,nem tudtatok váltani.

BB nagyon visszaesett és ami még rosszabb,hogy AB-vel valahogy hiányzik a kémia,ennél Ők sokkal jobbat is tudtak.Bellezni meg nem akarok sokat,de az tény,hogy ha a liga legjobb futója nem játszik nálad,az kihat a pályára és az öltözőre is.4 ilyen meccs után,azért szerintem sokan bánják,hogy mégsem lett kifizetve,teljesen más lenne a kép.Mínuszos játékokból csinált a srác 2-5 yardokat pusztán úgy,hogy előredőlt.Ez rengeteget számítana egy olyan meccsen,ahol BB szar.Elég ha megnézzük a tegnapi Browns-Raiderst,milyen ha egy alapvetően szar csapatba raksz egy Lynch-t,megoldja..Mindegy,kitartást,nincs azért veszve minden,mondjuk mi nem bánjuk,ha idén mást is odaengedtek a fazékhoz 😀
több mint 5 éve
pfefe8 Pittsburgh Steelers 1 203
Igazából a védelem az elkeserítő, mert van összesen 4 használható emberünk, a többi átlag alatti. Nem hiszem hogy ki lehet hozni ennél sokkal jobb teljesítményt belőlük.

Steelers fan
több mint 5 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 335
Kíváncsi Lennék Rooney véleményére, hogyan értékeli a szeptemberi csapatát.
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 276
Nos, ez a meccs hasonlított a korábban megszokottakhoz, vagyis Harbough baromira "lemeccselte" Tomlint. Rendre megfigyelhető, hogy kijövünk a pályára és egyszerűen nem látod azt, hogy mit akarunk játszani. De azt se látom, hogy emelkednének a pulzusok pályán vagy oldalvonal mentén. Amikor a Ravensnél volt a labda, változatos playhívások jöttek, mélyebb és rövidebb passzok, keresték a gyenge pontokat, széthúzátk, nyújtották a pályát, a futások nem egy kaptafára jöttek, hogy akkor csak középen nyissunk lyukat...stb-stb.
Vannak persze nagyon szép dolgok az offense-ben. 60-70 yardot simán tudunk haladni. De a Ravens ezen a meccsen ha látta, hogy működik valami nálunk, akkor azt javította és váltani pedig egyáltalán nem tudtunk.
A 2. félidőben a Ravens azt is megmutatta nekünk, hogy miért és hogyan kellene azt a zónavédekezést játszani, amit mi is próbálunk időnként, csak rendes coverage képességek nélküli ILB-k hiányában mi engedni szoktuk a yardokat.
Szinte minden működött a Ravensnek és az idő múlásával Ben úgy érzem teljesen elvesztette a fonalat. A 20 yardnál hosszabb passzoknál nagyon homály Ben. Amiért Bell-t lehet emlegetni, az nem a közte és Conner közötti különbség, de Bell-t ugye mindenhova odatették, mert bíztak benne, most meg sima futójátékot Switzerrel??? Mintha megint arra várnánk, mint a jó öreg Haley időszak 3&19-nél screen, majd a védelem hibázik úgyis.
Szóval egymást múlták alul az egységek és ha nincs senki, aki felhúzza a teljesítményt ez lesz a vége. Főleg, ha egy teljesen enervált irányítót passzoltatsz folyamatosan.
Azt a screen játékot amivel a 2. félidőben 3&5-nél próbálkoztunk, kb Hackenberg dobta volna meg ilyen elcseszetten szarul. És nem megbántva Switzert, mert nem rajta múlt...de van egy AB, van egy JuJu a pályán és nem őket keresed a legtöbb labdával, hanem őt, ráadásul rendre a LoS közelében???!!! Próbálok erre magyarázatot keresni de nem tudok.
Az első félidőben van egy McDonald-James, szinte tökéletesen játszó párosod, a 2. félidőben nem is dobsz feléjük?
És ami a legrosszabb, mielőtt kihagyom pass protectionben Ben fickándozhatott a zsebbe, annyira sok ideje volt. Persze ez köszönhető a 3-4 emberes passrush-nak is, de aztán mégis sikerült rendre megtalálni azt a rövid passzjátékot, amiből nem lehetett FD-okat hozni. Bell klasszisa talán itt ütközött ki, hogy a testcseleivel jöttek az első kísérletek. Persze ezt Bell nélkül is simán hozni kellett volna.
Ok, nem megy a futójáték, de vagy teljesen elengedjük és nem próbálkozunk legalább egy Ridley snappel, vagy 2. félidőre kijövünk kezdésnek megint két futással. Hát hol van a videózás, b@zmeg???!!!
A futások 1,8 yardot hoztak...a liga egyik legjobb egysége...jaj de szomorú.
A védelemről meg mindent elmond, hogy Dupree talán a legjobb volt. Jó mondjuk Haden 1-2 alkalommal bemutatta Burns-nek, hgy mi lenne egy CB feladata, de HAden is úgy szerelt, hogy az borzalom volt.
A DL olyan szinten átlagossá silányult, vagy átlag alattivá, hogy azt nem bírja el az a rendszer, ahol Williams/Bostic a két kezdő ILB és Edmunds/Davis a két safety. Egyszerűen nincs kiemelkedő ember. Teljesen mindegy, hogy Tuitt vagy Alualu van a pályán, sőt meg merem kockáztatni az is, hogy Hargrave vagy McCullers.
A legszörnyűbb viszont egy Berhe-t látni...hát teljesen fogalmatlan a pali. Ok a specben nem rossz, de miért nem lehet akkor már mondjuk Thomassal próbálkozni......

És végül, de nem utolsósorban. Tomlin idén szörnyű. Ennyire még nem láttam szarnak, pedig korábban is igyekezett. Képtelenek vagyunk váltani, semmi tűz nincs...tényleg mintha elhinnénk, hogy ó majd novemberben/decemberben majd jobban megy. Ha ez így lesz megkövetem!
Kétszer próbálkozott chalange-el...szörnyű, szörnyű....egyszer szerencsére nem hagyták...és ez a 2. Régebben nem volt ennyire f@sz, akkor lehetett mondani, hogy bízik a védelemben...most már nem is mutatja azt, hogy bízna bennük...ez nyilván jólesik mindenkinek.

Na de a jó hír, hogy innen szinte biztosan felfelé vezet az út...
több mint 5 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 880 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Most nézem a meccset..
Ravens 1. drive a TD-nél nagyon csúnyán lemaradt a db-k! Még ketten se tudják megfogni a WR-t, hát ez szégyen!
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 703
Arsenal szurkolóként úgy érzem, hogy ez egy Leicester City-s év lesz az NFL-ben. És mi leszünk az Arsenal, akin majd mindenki jót röhöghet utólag. Ha Tomlin nem rázza fel ezt a nihilt, akkor nekem ennyi elég belőle. Nem azért, mert a Bell-szitut milyen módon kezelik, nem azért, mert rosszul választott koordinátorokat, nem azért mert esetleg elmenedzselte a keretet, hanem, mert úgy érzem, hogy elvesztette az érdeklődését. Nem készülünk az ellenfélből, nem akarjuk elvenni az erősségeiket, nem fejlesztjük a saját játékosainkat és a saját játékrendszerünket. S ezt sem magától, sem az alárendeltjeitől nem várja el.

Gyakorlatilag egy csomó csapat fejre állt idén, edző - vagy komplett csapategység gondokkal küzd, sérüléshullám gyötri vagy nem várt módon visszaesett. A középszerű erőkből álló, de egységes együttesek meg odaérhetnek. Nekünk meg van az emberanyagunk és hetek óta értékelhetetlen produkciót teszünk le az asztalra. Pedig érzésem szerint idén nagy kavarodás van a ligában, mindenki szenved, próbálkozik, de mi nem...nyomjuk tovább ugyanazt a szart, amiről már tavaly is látszott, hogy zsákutca.
több mint 5 éve
Gorcsev Pittsburgh Steelers 487
Na tessék eddig egy meccset nem néztem a szezonban és azon nyertünk... Nyilván nem ez az ok, de bosszantó

Egyre többet van szó a coachingról, és azzal kapcsolatban pár gondolat. Nem akarom megmondani, azt hogy kit, kire, mikor és miért kell (ha kell) leváltani mert fogalmam sincs 😀

Nem tudom a koordinátorainknak mikor jár le a szerződése, de én Haley utána azt gondolom hogy kirúgni senkit nem fognak (szezon közben meg pláne, | mondjuk azt nem is kellene | ), maximum egy lejáró szerződést nem hosszabbítanak majd meg. Esetleg visszateszik őket korábbi pozíciójukba, bár az nem biztos hogy egészséges, hacsak nem ők kérik.

Ezzel kapcsolatban az jutott még eszembe, hogy szép és jó, ez a türelmes és nem kapkodó hozzáállás az edzők felé is, de a folytonosság erőltetése sem biztos hogy jóra vezet. Egy szervezetbe nyilván kell az állandóság is, de Fichtner 2007 óta Butler pedig 2003 óta a Steelres tagja. Nem Tomlin vette fel őket, de mára kb az ő emberei. Ismerik, tudják, beleszoktak és idomultak Tomlin rendszeréhez, és -ideális estben nem, de - könnyen lehet hogy már tudják hogy mi kell ahhoz, hogy megfeleljenek neki vagy amivel leszerelhetik elkenheti a felelősségüket a szemében.
Szükség van időnként új emberekre és impulzusokra, aki máshol és más módon nevelkedtek, mert különben belterjes lesz a szervezet és elsilányul, mint az arisztokrácia, akik inkább vették el az unokatestvérüket, mint hogy keveredjen a vérük alacsonyabb társadalmi csoportokkal. A kívülről jött embernek lesznek új ötletei, amiben hinni fog és ki is áll értük akármi van, mert küzdeni és bizonyítani akar majd. Felrázza a társaságot, új dolgokat képességeket fedez fel a játékosokban.

Nem akarom, hogy hatalmas edzőkeringőbe kezdjünk mint egyes csapatok, mert az rossz. De merni kell hozni koordinátori pozícióba is külsős embereket, pláne ha csak azért választanánk valakit a szervezeten belülről, mert ő már ott van, de semmivel nem több mint a külsős jelölt.

"Aki itt erős akar lenni, az úgy jár mint a vas. (...) addig lesz ütve, amíg meleg." /Rejtő Jenő/
több mint 5 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 656 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
A gond egy 10-es skálán 20-as.

A félidőben pont az a gondolat futott át az agyamon, hogy baszki csak az ne legyen,mint egy hete Tampában. Namost az nem is lett,mert azt is sikerült alulmúlni.

Big Ben, édes jó Istenem,ez mi a bánat volt??!! Vagy túl dobja, vagy rendszeresen rövid a dobása, az elkapó mögé dob, vagy egyenesen lábon lövi az elkapót. És mit csinálunk erre, dob a csávó 47-szer a meccsen. Ehhez képest, hívunk 11 futást....
Ezt nem azért írom,mert olyan kurv@ jól mennem a futás, de még egy ilyen egysíkú, teljesen kiszámítható O-t,mint ez....kritikán aluli. Ehhez hozzá jött az is, hogy ami legalább ment az első félidőben, azt is teljesen elfelejtettük a másodikra, értem ez alatt TE passzok.

Ami a röhej volt az egész meccsen, hogy ez gyenge D még így is, így vagy úgy de meccsben tartotta a csapatot és ez a csilli-villi O semmire nem jutott. Ja , bocsánat ez nem igaz, vagy két 1st downt csinált.

Ami a def. kapcsán most már kezd kifejezetten bántani- a millió gond mellett- az a Tuitt-Heyward páros. Nagyon gyengén játszanak. Tuitt még csak oda sem ért tán az ellen Qb-jához, Heyward is egy db sacket ud bemutatni. Siralmas. Tj Watt is most már rendre el-el tűnik. Most azt gondolom, hogy aki egyedül hozza magát az Joe Haden. Ja és Thomasnak adjuk már meg a lehetőséget,sokkal rosszabb nem lehet ,mint a Vince-Bostic páros.

Szóval a problémák csakúgy hemzsegnek...és nem nagyon látom belőle a kiutat.Óriási gondok vannak a fejekeben minden téren, és ezt az edzői stáb a látottak alapján semmilyen formában nem reagálja le,már ha egyáltalán képes rá.
Most először írom le életemben, de Tomlin is nagyon sáros ebben az egészben,ahogy kezeli a dolgokat most az nagyon nem jó... Butler és Fitchner pedig fogalmatlanok teljesen. Butlerről kezdem azt gondolni, hogy egy pozíciós edzőtől nem több, Fitchner meg egy bábú...akinek gyakorlatilag semmi beleszólása nincs a kis Beni játékába.

Végezetül pedig azt mondom, hogy ez a Bell téma is nagyon szarul lett kezelve,ami biztos, hogy a fejeket is megzavarta rendesen. Azt is nagyon hibás komunikációnak tartom, hogy most jelentettük, hogy akinek igénye van rá az viheti...

" class="embed">
több mint 5 éve
gedam 5 696
Nem vagyok nagy szakértő de Bellt úgy leírni mint ha ő lenne az Atyaúristen az eléggé vicces...
ThundersNFL
Köszönöm!

Több, mint az. Itt az első meccs után is ez ment, mikor Conner állt az RB lista élén. Kezdem megunni, hogy értelmes diskurzust itt nem lehet lefolytatni, van egy prekoncepció és bármi történik ez azt támasztja alá.

Nem, a nagy büdös lószart, nem Bell hiányzik, hanem a felkészítés a labda mind a két oldalán (főként). Az O oldalon elképesztő módon kiszámíthatóak voltunk, ráadásul még az első pár meccsen legalább jók voltak a futáshoz a blokkok, most már az is eltűnt. A ligaelit OL folyamatosan nyomást engedett, míg a futásoknál nem egy, hanem folyamatosan 2 ember jött át rendre a falon, szóval 4 meccsen bőven a liga alsóházában vagyunk ezzel a teljesítménnyel. Ha Bell itt van, lehet hoz egy 10-20 yardot többletként, és lehet egy-egy nagy játékot (megengedve), de ezt a meccset akkor is bukjuk. Az ergya playcallinghoz és OL teljesítményhez pedig Ben bizonytalan játéka jött. Érdekes volt nézni Flacco mennyire magabiztos volt hozzá képest. Összességében látszik most már, hogy ez a modell így - tulajdonképpen - OC nélkül nem működik. Fitchner nem NFL szint OC-ként, legalábbis eddig.

Ugyanúgy sajnos kettes alá Butler teljesítménye. Nála a fumble recovery húzza fel a teéjesítményt, mert meggyőződésem, hogy teljesen más meccset látunk, ha abba a mederbe maradunk. Ilyen SEC-cel csakis az ér célt, ha nyomást tudunk generálni, de ez a D olyan egyszerű, mint a tök, szinte minden felállásunknál tudta a Ravens, hogy mi jön, mit kell játszaniuk. 500 yardot kaptunk cirka úgy és oly módon, hogy a végén már időölés volt a cél(!).

Összességében tehát elvertek bennünket, jobb volt az ellenfél és nem egy Bellel, hanem úgy mindennel. A számok nem ezt mutatják, de borzasztó nagy hiba volna most azt mondani, hogy csak kicsi hiányzik. Szinte nem tudok olyan csapatrészt mondani, ahol ne lenne lyuk, ne lenne probléma és ez mindig edzői kérdés, ahogy az is, hogy nem szerencsés filozófiát váltani és elkezdeni árulni hangosan a piacon Bellt, főleg egy rivalry előtt. Ez meg Colbert probléma.

Szóval van baj...
Klemó
valamelyik nap ilyesmiket fogalmaztam meg veletek kapcsolatban, csak nem ilyen mélységben. a tehetségtöbblet alapján nfl top 5-ös a csapat. improvizatív játékkal, egyéni villanásokkal hoztátok eddig a playoffot, de a tehetséghez mért konzisztenciát már tavaly sem és előtte sem és ez gondolom én coaching probléma. mondjuk én szeretem nézni a meccseiteket, mert általában garantált a cirkusz-hisztéria, jó kis unalmas, mérkőzést végig uraló játékból kevés volt nektek az elmúlt időben.
több mint 5 éve
zidane99 Pittsburgh Steelers 180
Évek óta a szezon alatt újra és újra ugyanaz a téma.
A gyengusz védelem ha jó napot fog ki, akkor hoz egy aránylag elfogadható játékot.
De ezt csak erőn felül tudja prezentálni és folyamatosan( van hogy negyedeken belül is hullámvasút a produkció), szinte soha.
De ezt tudjuk és azt is, hogy sajnos már nem képes a védelem dominálni, vagy megnyerni a mecsset, mint a régi szép időkben.
Ez van, ezt kell szeretni.
Helyette van egy csili-vili, nagyjából mindenki által agyon istenített támadó részlegünk.
Ami nem működik.
Hogy miért, azt a nálam hozzáértőbb, a klubnál fizetésért dolgozó vezetők sem tudják.
Nekem legalábbis ez jön le.
Minden szezonban ugyanarra jutunk; a védelem erőn felül,a támadók pedig a potenciálhoz képest kritikán alul teljesítenek.
Most Tomlinék tényleg ennyire fogyatékosok, hogy nem látják, vagy ami rosszabb, nem foglalkoznak vele, hogy kurvára nincs fejlődés, előre lépés?!
De lehet, hogy a probléma megoldása egyszerűen csak meghaladja a kvalításukat.
Nem tudom így van-e, de egy biztos; sokkal nagyobb a gond, mint gondoltam.
És egyenlőre zsákutcának tűnik nekem ez az út, amit a vezetők kijelöltek.
Jó lenne, ha rámcáfolnának, de idén még po sem lesz, ha így folytatják, hacsak valami csoda nem történik.

Szerkesztette: zidane99