Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 5 éve
zidane99 Pittsburgh Steelers 180
Ezért utáltam meg a gurulós focit is többek között.
Játékos uralom van, ők diktálnak és csak nagyon kevés elnöknek van meg a töke hözzá, h beintsen.
Meg lehet nézni mi lett az eredménye.
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 745 — Keep pounding
Ha trade lesz az úgyis úgy fog történni mint Macknél, mindhárom fél megegyezik és még a trade napján meg lesz az új szerződés.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
zidane99 Pittsburgh Steelers 180
Ok megvan az ajanlott szerzodes, amit elutasitott. Na ha mar igy most meg lett fejtve, meg mindig csak bell a hunyo? Avagy mind a ketten, ahogy eddig is mondtam. A csapatnak nem erdeke garantaltat adni. Mig bellnek meg igen.

De elengedni sem engedik, mert tudtak tagelhetik es lehet megint lehuz 400 carry/yeart. De azt ertheto modon a giga szerzodese elott nem fog csinalni, miutan mar egyszer tagelve volt. Ketto rookiek tobbet kapnak akik meg nem bizonyitottak. Harom ha meg mar tradeles lenne, nyilvan jobb neki hogy o dont hova megy es vegre elengedjuk. Ha nem kell nekunk...
gabistar
Hát nem, ne engedjük el.
Ha kihagyja a szezont, akkor tegeljük megint. Ha jol tudom, akkor azt már alá kell írnia.
Ha meg nem, akkor alá kell írnia a mostani taget.
És akkor gyorsan meg kell egyezni egy másuk csapattal a tradeben, ha lehet.
Csak ne engedjük el ha lehet ingyen sehova!
több mint 5 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Ok megvan az ajanlott szerzodes, amit elutasitott. Na ha mar igy most meg lett fejtve, meg mindig csak bell a hunyo? Avagy mind a ketten, ahogy eddig is mondtam. A csapatnak nem erdeke garantaltat adni. Mig bellnek meg igen.

De elengedni sem engedik, mert tudtak tagelhetik es lehet megint lehuz 400 carry/yeart. De azt ertheto modon a giga szerzodese elott nem fog csinalni, miutan mar egyszer tagelve volt. Ketto rookiek tobbet kapnak akik meg nem bizonyitottak. Harom ha meg mar tradeles lenne, nyilvan jobb neki hogy o dont hova megy es vegre elengedjuk. Negy szolt ha tageljeuk akar az egesz szezont kiuli. Es nem mondhatjak, hogy nem szolt.

Szoval itt bell feje felett lett dontve 2x is. Es idelancolva. De megfizetve nem elegge szerinte. De el sem engedve. Ha nem kell nekunk... Itt allunk. Tegnapi meccsen harom megkerdezett kommentator es volt jatekos ertett azzal egyet, hogy bell jogosan uli ki a szezont. A jatekosok tudjak, hogy mi a helyzet. Foleg, hogy at tudjak erezni, hogy ha veluk csinalna ezt valaki akkor ok mit ereznenek. Es erre mondtak azt, hogy megertik. Es egyetertenek vele. Vagy engedjek el, vagy legyen szerzodes...

Mindegy. Csak gaz hogy ez az egesz addig fog menni amig ki nem vagjuk ingyen...Ha elolvassatok hogy miert nem tudjuk tradelni, hacsak o nem akarja ezt miatt. Szoval a csapat tehetetlen, bell raer.

Csak a csapatot zavarta meg az egesz. Meg meg fogja is minel tovabb megy ahogy mondtak a macska eger jatek. Es ha nem zarjak le az nagyon nagy hiba. Mind a ket fel reszerol.

Szerkesztette: gabor25
több mint 5 éve
zidane99 Pittsburgh Steelers 180
Lehet még taget tenni bellre jövőre?
zidane99
Csak ha kihagyja az idei szezont.
empty taxi
Köszi.
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 693 — Scream and scout
Lehet még taget tenni bellre jövőre?
zidane99
Csak ha kihagyja az idei szezont.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 686
A következő passzjátékunk is nagyon trükkös lett, quick passz - gyakorlatilag egy blokkok nélküli screen - AB-nak, akit a három rárontó ellenfél (akikről megjegyzem, úgy tűnt, hogy számítottak rá, hogy ez következik) imádkozópózban derékba is tört annak rendje és módja szerint. Az utolsó kenet hála a jóistennek elmaradt...

Mac TD-jénél egy szerencsénk volt: hogy a ligaszerte rettegett nevű Chris Conte volt coverben, aki ARTIEsta mutatvánnyal próbálkozva 25 yardról próbált szerelni. A kimenetel nem volt kétséges, nyilván BURN(S)-i eredménnyel zárult. Mintha magunkat láttam volna egy TE ellen védekezni annyira szép volt.

Szerkesztette: Willie Parker
több mint 5 éve
zidane99 Pittsburgh Steelers 180
Lehet még taget tenni bellre jövőre?
több mint 5 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Akit érdekel: Gabo hathatós segítségével megfejtettük a Bell deal rejtelmeit. Megtalálható a szegény szét-offolt Jets topikban😁
Fast Willie
Idezem magam korabbrol:

"
 www.forbes.com/sites/andreahangst/2018/09/24/pittsburgh-steelers-could-trade-leveon-bell-but-it-wont-be-easy/#779582577547

Nagyjabol jol emlekeztem ra. Roviden. Ha iden jatszani akar, akkor week 10 ig kell visszajonnie.

Most nem tagja a csapatnak. Szoval hiaba tradelne el a csapat, ha o nem irja ala a trade et.

A trade hatarido hamarabb lejar oktober 30. , mint a week 10 hatarido november 13. az ezevi jatekra jelentkezesre belltol, ha akar.

Szoval ha nem akar eltradelve lenni, akkor siman kivarja az oktober 30. ai trade hatarido lejarasat es a steelers nem tud semmit tenni ellene. Es nem tudja elcserelni. Szoval nem a steelers van nyeregben. Meg lehet ez is inkabb terelo duma ezek tudataban, hogy megprobaljak elcserelni, mert ha bell nem irja ala akkor aztan ba.hatjak. Nem hogy elso koros, masodik koros jog jon hanem...

Ez lehet megint csak fan nyugtato szoveg, avagy jatek hogy csillapodjanak a kedelyek. Es az fo megint tudja hogy mit csinal, amikor hat mondjuk finoman szolva, nem tehetnek semmit. Es minel tovabb huzzak annal gazabb lesz. Es a csapaton belul es a csapaton kivuli hangulat is. Es ezt tudja bell is. Fo is tudja.

Kivetel az, ha egyeztetnek bellel, de akkor sem hiszem, hogy alairna, mert utana, meg a csapat tenyleg elcserelhetne barhova. Szoval azt minek vallalna be, kiveve, ha nem csinalnak egy tradet, meg egy eloszerzodest a trade utanra az uj csapattol. De ez mar itt kicsit bonyolult nekem. Es nem tudom hogy lehet e ilyet lol. "

Ez a deal vagy ujabb, ma meg nem neztem van e hir rola...?

Szerkesztette: gabor25
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 686
Condensed verzió mellett döntöttem a meccs visszanézésénél:

1. off drive (előtte szokásos ST holding flaggel): az rögtön látszik, hogy Ben-re érkezett rendesen nyomás a Tampa DLj-étől + blitz is volt, és kétszer is gyorsan szabadult a labdától (Switzer és AB felé), viszont a 3rd downnál 6 ember állt fel a first down vonalra, így esélytelen volt blokkok nélkül Tóni. A második downos Conner futásnál hárman áttörték a LoS-t a DL-ből...ott visszanyomták 3 yardra az OL-t hárman is, majd jötttek a LB-k, így a visszavágás is esélytelen. 55 yard körüli punt, a saját 40-ről indul a Bucs.

1. def drive: Barber futásánál a két DL-ünk rögtön eltolja az OL-t, és mögötte szépen tömünk, mint a kanos kutyák. 2nd downnál Watt és Heyward is veri szélről az emberét (körbefutja mint unatkozó pásztorkutya a tüzelő tehenet), de Fitz fellép a zsebbe és gyakorlatilag a tök üres Evans mellé dobja, incomplete (A sec teljes homály elváltása egy szarul koreografált Fischer Iván balett-darabra emlékeztet, kb annyira is voltunk kemények és férfiasak itt.) 3rd downon viszonylag tiszta zsebből dob a Varázsló, és pontos is a labda Godwinnek, de Haden olyan szép régimódiasan pusztítja el az elkapót, mint Jean Claude van Damme Dolph Lundgrent a Tökéletes Katonában...

2. off drive: A futójátéknál Lavonte David blokkolatlanul érkezik Connerre, teljesen tiszta területen. Utána gyors checkdown a RB-nek és crossing route passzok a TE-nek két fd-ért, majd jön az INT: Ben három irányban nézelődik, a zsebet teljesen hátratolják, fellép és utána már csak Juju-ra fixál, akit megelőzött Evans. BB előtt a LoS-ig volt kb tíz yardnyi teljesen üres terület (a Senkiföldje), szerintem ott meg kellett volna indulnia bal kéz felé, mint mikor Napóleon visszafordult az orosz tél elől. Az interceptionért 70-30% felelősséget adok Ben-nek, mert látnia kellett volna a S érkezését, és azt hogy tight coverba nem dobunk, ill. Juju-nak, mert ő meg nem lépett a labda felé, hanem állt és fel akart nyúlni érte, illetve egyáltalán nem mozgott mentesítőt.

2. def drive: Dupree coverben OJ Howard-on, oké, nyilván sima catch, mert Bud forgolódik mint egy kezdő buzi a gőzfürdőben, ráadásul még a szappanon is elcsúszott. Ettől annyira meglepődtünk, hogy Barber rögtön keresztülfutott a fronton: Bud már a snap előtt keresztben túlfutott a futósávon, mint egy öngyilkos őz az autópályán, gyakorlatilag 2 gapet feladva ezzel, Vinny vision-je olyan Stevie Wonderes volt, elment a blokkoló rossz oldalára, ráadásul egyedüli LB-ként, majd mire visszabillent mint egy dömper, a futó 5yardra volt tőle, a safety meg a scrimmage-től 15 yardra álldogált, mintha nem hinne a szemének, hogy ennyire szarok vagyunk. Ja igen, Nat Berhe is a pályán volt, de rá a Láthatatlan Ember és az EsőEmber szerelemgyerekének szerepét osztották, amit kétségtelenül megoldott mind fizikálisan, mind mentálisan.

Brate a TD-elkapásnál - merthogy ez jött - tök üresen volt az endzone-ban, ami annak is köszönhető, hogy Edmunds és Davis is bepucsítva szembefogós bújócskát játszott, hátat fordítva (!) a QB-nak. Én megértem persze, hogy arra számítottak, hogy Fitz majd jól seggbedobja őket, de a valóságban erre kibaszott kicsi esély mutatkozott...Még az extra pontnál voltunk a legjobbak, bár ott is szabálytalankodtunk a biztonság kedvéért.

3. off drive: Gyönyörű snappel indítottunk, rögtön a Lőcsre érkezett a laszti (mondhatnám, hogy Punci majdnem bebőrözte a Lőcsöt), és persze Conner is megkapta a handoffot mínusz 5 yardon, úgyhogy minden faszán a tervek szerint alakult ,Jesse James meg is tapsikolta JC hősiességét, hogy életben maradt. Kb. eddig bírtam ki röhögés nélkül a meccset.

Szerkesztette: Willie Parker
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 686
Akit érdekel: Gabo hathatós segítségével megfejtettük a Bell deal rejtelmeit. Megtalálható a szegény szét-offolt Jets topikban😁
több mint 5 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 202
Az O-ban azért volt egy nagyon nagyon reménykeltő pár play Washington kapcsán. Középen nem tiszta szitukban nagyon nagy erősség lehet, ha fel lehet dobni rá és szépen meg is mutatta, hogy lehet rá számítani. Cirka tavaly ilyenkor kezdtünk el reménykedni JuJu karrierje kapcsán is csak jelzem......

Van tartalék bennünk O kapcsán rengeteg még és ennek örülök.

Egyébként meg Ravens week, ahol rohadt mód nem számít a múlt, csakis az ki milyen napot fog ki és mennyire éhes a sikerre...
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 265
Mondjuk az legalább pozitív hír, hogy csak Hilton sérült meg a mérkőzésen. Reméljük tud játszani a Ravens ellen. Nagyon hiányozna.
több mint 5 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Koszonjuk meg mci (mcdonalds) bacsinak hogy tdt csinalt az elkapas utan, mert az megalapozta a jatek elso reszet es kepet. (meg ha nem megy vegig lehet a jatek vegeredmenyet is)

A defben mindenki tulteljesitett majdnem onmagahoz kepest. Ez nem azt jelenti hogy jok voltak, hanem azt, hogy nem az volt amit gondoltunk toluk. Es a to val eldontottek a meccset. Meg dupri a td vel. Ami nelkul szintugy lehet vegunk.

Szoval bostic tipp passz int je. Edmunds int je. Meg artie fumble hitje megalapozta a gyozelemhez vezeto utat. De utana mint varhato volt egy jo off ot nem tudtak levedekezni. Most lattam kb rajtuk eloszor hogy mindent beleadtak. Apait anyait is.

Es akkor az off, az elso felidoben nem volt rossz. Utana mar elhitettek, hogy lehet sima gyozelem lesz a meccsbol. De aztan hoztak a steelerses formajukat mind def mint off reszerol es visszajott a meccsbe a tampa es akar nyerhettek is volna. De osszessegeben nezve most mi tettunk tobbet a w ert. Szoval megerdemelten gyoztunk.

Ben is dobott most mar normalisabb passzokat az elso felidoben, mint a mult heten. Nem volt az a fole ala melle picit mindig...

Nem akarom felhozni tobbet mert bell mar nem jatszik nalunk...De bell meg jatszhatna nalunk, ha alair. Valamint akkor most amit mondtam eddig, hogy bell es brown egymast erositik, mert mind a ket jatek egymast erositi. Szoval ha nincs jo futas, nincs jo fake action pass sem.

Ugyanigy forditva, ha nincs jo passz off, akkor csak egysiku futas ellen alnak fel. Szoval eddig bell hianyat megerezte a csapat. Es foleg brown. Mert duplazni tudjak es konnyebb levenni a palyarol. Az hogy juju jobb az ezert van mert ot kevesebbszer duplazzak. Es megertem miert kezdhetett el frusztralt lenni ab. Hogy az oc csinaljon valamit.

De hat a legjobb futo erositi a legjobb elkapot es vica versa. Ugyaugy ahogy a jo o fal erositi a futast, vagy ben. Szoval egyutt voltak killer beez. Most ez nincs meg. Connerel donto drive ban egyszer nem sikerult lezarni a meccset. Viszont utana megfutotta es eldolt ott a meccs. Amikor kellett kulcs szituban. Szoval az kellett mar tole.

A meccs eleje sima mult het volt csak forditva. A vege meg szoros. Mindegy meglett a w. Nem tudom mikor ter vissza a ket falember, de szuksegunk lenne rajuk, mert kell jobb futas es konstansabb passz a kovetkezo 3 meccsen, ha nem akarjuk hogy ott eldoljon a sorsunk tul koran.

Grat a csapatnak. Nem gondoltam volna, hogy a vedelem ennyi tot es tdt csinal. Az offnak is grat. De ennel tobb pont kell majd a jovoben mas csapat ellen, ha nem adjak el a labdat, mert akar ket td vel tobbje is lehetett volna a tampanak.

Szerkesztette: gabor25
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 686
Az viszont elég kétségbeejtő, hogy egyik egységünk se elég jó (jelenleg) ahhoz, hogy kihúzza a szarból a másik éppen gyengélkedő egységet és egy szoros meccset csináljon

Melyik csapatról lehet szó, hmm?
több mint 5 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
A lényeg meg van ,ez pedig a W.

Az O:
Maradjunk annyiban, hogy az első félidő rendben volt, a második pedig kibaszott homály volt. Ha teljesen őszinte akarok lenni, akkor nekem eddig Brown nagy csalódás idén. A teljesítmény nem jön és még hisztizik is mellé. Megmondom őszintén arra gondoltam, hogy Bell távollétében majd rohadtul odarakja magát és elkap mindent ami felé megy. Ehhez képest kb. felét fogja meg a felé szálló labdáknak. A végén rossz volt nézni, hogy mennyire nem értették meg egymást Bennel. 3 meccs, 3 TD és alig 200 yard, 0 db 100 yardos meccs. Nagyon gyenge teljesítmény a liga legjobbank tartott elkapójától. Mondom ezt úgy, hogy nyilván más őrizetet kap.

Eddig JuJu hozza magát...egyszerűen imádom a gyereket. Folyamatosan 100 yard felett, és talán most volt az első hibája, amikor a RZ-ben nem tudta megfogni a labdát és befordulni vele TD-re.

Conner kapcsán én csak annyit mondanék, hogy majd akkor kezdjük el Isten igazából kritizálni, ha visszatér DeCastro és akkor sem fog menni a futás. Azért azt láthattuk, hogy eddig azon az egy meccsen ,amikor volt DeCastro akkor nem is volt probléma a futójátékkal. Továbbá, amint azt látjuk a Barnák védelme azért már nem az a fogalmatlan védelem,mint ezelőtt pár évvel voltak.

A D:

Annyi pozitívum, hogy jöttek a nagy játékok és ezzel elmondtam mindent.

Azt hittem elsírom magam ,amikor folyamatosan azt láttam, hogy TJ hol elkapón, hogy a TE-n védekezik. Ennél már csak az volt rosszabb,amikor Bostic vagy Dupree próbálkozott hasonlóval. Vince is is jó párszor homály volt. Volt egy 3&18 szitu amit megcsinált a Bucs, úgy, hogy kb. 5 yardos passz volt a többit pedig a blokkok mögött tette meg ,azt hiszem Evans. Tiszta sor volt, hogy ott bizony Vincenek ki kellett volna érnie és megállítani a játékot. Tavaly is egyetlen ember volt aki erre képes volt a csapatban, de sajnos nála örülünk, hogy tud járni és, hogy ott láthatom az oldalvonal mentén.

Haden úgy kell ennek a secnek,mint egy falat kenyér. Legalább az ő oldalán van normálisnak nevezhető védekezés. A nagyobbik gáz, hogy a túloldali kollégákat, de leginkább Burnst így is szanaszét szívatják.

Boswell...egyszerűen nem találok szavakat....úgy vagyok vele,mint Brownnal. Egyszerűen nem tudom mi a bánat lelte. Nála egyértelmű, hogy valami miatt fejben teljesen szétesett, hiszen neki gyakorlatilag mindig ugyanazt a mozdulatsort kell csinálnia. Eddig egyetlen FG-t rúgott be a 4-ből és extrákat is kihagyjam ost már . B@szki ez mi??????

Szóval három nagyon nehéz meccs jön, amikre fejben is iszonyat rá kell pörögni.
Gergőke
Brown-t lehet utolérte a hírhedt MADDEN NFL átok? Ugye Ő van idén a borítón. 🙊
FinoDaLungovillagio
igen o van a madden 19 jatekon. Es lehet.
több mint 5 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Sziasztok!

Nem láttam a meccset, érdemes megnézni vagy hagyjam inkább?
Fast Willie
Hat szerintem erdemes lenne az egeszet latni. Csak ugy lenne kerek az egesz. Egyben.
több mint 5 éve
xtaki Pittsburgh Steelers 3 235
Sziasztok!

Nem láttam a meccset, érdemes megnézni vagy hagyjam inkább?
Fast Willie
attol fugg mire izgulsz be.
vannak fejlodest mutato jelek, meg vannak borzalmas dolgok.
ha az egesz szezont akarod atfogoan nezni, akkor legalabb a 40 perceset nezd meg.
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 686
Sziasztok!

Nem láttam a meccset, érdemes megnézni vagy hagyjam inkább?
több mint 5 éve
FinoDaLungovillagio Las Vegas Raiders 88
A lényeg meg van ,ez pedig a W.

Az O:
Maradjunk annyiban, hogy az első félidő rendben volt, a második pedig kibaszott homály volt. Ha teljesen őszinte akarok lenni, akkor nekem eddig Brown nagy csalódás idén. A teljesítmény nem jön és még hisztizik is mellé. Megmondom őszintén arra gondoltam, hogy Bell távollétében majd rohadtul odarakja magát és elkap mindent ami felé megy. Ehhez képest kb. felét fogja meg a felé szálló labdáknak. A végén rossz volt nézni, hogy mennyire nem értették meg egymást Bennel. 3 meccs, 3 TD és alig 200 yard, 0 db 100 yardos meccs. Nagyon gyenge teljesítmény a liga legjobbank tartott elkapójától. Mondom ezt úgy, hogy nyilván más őrizetet kap.

Eddig JuJu hozza magát...egyszerűen imádom a gyereket. Folyamatosan 100 yard felett, és talán most volt az első hibája, amikor a RZ-ben nem tudta megfogni a labdát és befordulni vele TD-re.

Conner kapcsán én csak annyit mondanék, hogy majd akkor kezdjük el Isten igazából kritizálni, ha visszatér DeCastro és akkor sem fog menni a futás. Azért azt láthattuk, hogy eddig azon az egy meccsen ,amikor volt DeCastro akkor nem is volt probléma a futójátékkal. Továbbá, amint azt látjuk a Barnák védelme azért már nem az a fogalmatlan védelem,mint ezelőtt pár évvel voltak.

A D:

Annyi pozitívum, hogy jöttek a nagy játékok és ezzel elmondtam mindent.

Azt hittem elsírom magam ,amikor folyamatosan azt láttam, hogy TJ hol elkapón, hogy a TE-n védekezik. Ennél már csak az volt rosszabb,amikor Bostic vagy Dupree próbálkozott hasonlóval. Vince is is jó párszor homály volt. Volt egy 3&18 szitu amit megcsinált a Bucs, úgy, hogy kb. 5 yardos passz volt a többit pedig a blokkok mögött tette meg ,azt hiszem Evans. Tiszta sor volt, hogy ott bizony Vincenek ki kellett volna érnie és megállítani a játékot. Tavaly is egyetlen ember volt aki erre képes volt a csapatban, de sajnos nála örülünk, hogy tud járni és, hogy ott láthatom az oldalvonal mentén.

Haden úgy kell ennek a secnek,mint egy falat kenyér. Legalább az ő oldalán van normálisnak nevezhető védekezés. A nagyobbik gáz, hogy a túloldali kollégákat, de leginkább Burnst így is szanaszét szívatják.

Boswell...egyszerűen nem találok szavakat....úgy vagyok vele,mint Brownnal. Egyszerűen nem tudom mi a bánat lelte. Nála egyértelmű, hogy valami miatt fejben teljesen szétesett, hiszen neki gyakorlatilag mindig ugyanazt a mozdulatsort kell csinálnia. Eddig egyetlen FG-t rúgott be a 4-ből és extrákat is kihagyjam ost már . B@szki ez mi??????

Szóval három nagyon nehéz meccs jön, amikre fejben is iszonyat rá kell pörögni.
Gergőke
Brown-t lehet utolérte a hírhedt MADDEN NFL átok? Ugye Ő van idén a borítón. 🙊
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 265
Heyward a háttérben 😀😀😀
 twitter.com/MGolicJR57/status/1044386921798086657
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 265
Switzer hogy játszott? Láttam, megvan az első TD-je és egyre jobban kezditek bevonni az O-ba is. Mennyit volt fenn?
gabokocka
konkrétan nem tudok számokat, nem kap nagy szerepet, de ha pályára küldik, akkor várható is, hogy labdát kap
nagyon csúnya volt a TD elkapása, borzasztóan dadogott a labda, de szerencsére megfogta időben
Big Bennel szeretik dobatni ezeket a kis, rövid passzokat, amiknél Switzer hamar fel tud gyorsulni...egyelőre még nincs nagy eredmény, de tetszetős a srác...
és végre egy visszahordó, aki nem fair catchet tud csak mutatni vagy nekimenni az első embernek

A szakoldal véleménye: (itt egyébként kiemelték a játékát)
Ryan Switzer: For two reasons. One, his TD pass, even if it was about the ugliest catch you’ll ever see. But even bigger than that, his over-the-shoulder punt return on the final drive was a beauty. To track it, catch it clean, and gain yards when in a lot of cases, that ball is bouncing away, muffed, you get the idea. Like I wrote coming out of Week One, he’s a natural at it, and plays like that show why.

Szerkesztette: Klaci79
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 745 — Keep pounding
Switzer hogy játszott? Láttam, megvan az első TD-je és egyre jobban kezditek bevonni az O-ba is. Mennyit volt fenn?

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 265
Nos...
Akkor én is ketté bontom (hárommá):
Az O
Az első játéknapon egy lehetetlen körülmények között lejátszott meccsen, egy jó védelem ellen 21 pont, majd egy közepesnél gyengébb védelem ellen 35 pontot sikerült az O-nak és ezek után nem szép dolog egy támadósort szidni. Most azonban a liga leggyengébb passzvédekező csapatai között (velünk együtt) számontartott védelem ellen 23 pont + ez a játék, hát eléggé fejvakarós.
Őszinte leszek...az első félidő végén 1:15-nél elindított drive kivételével, nem nagyon tudok folyamatosan pozitívan nyilatkozni a támadókról.
Voltak nagyon szép dolgok, volt amit ki lehet emelni, de azért ez a faramuci fogalmazás, mert mindannyian láttuk a meccset, ez az offense nem az amelyiknek franchise QB-ja és olyan minőségi célpontjai vannak, mint AB vagy JuJu.
Persze nyilván senki nem tudja, hogy mi lett volna ha McDonald nem viszi végig egy passz után a labdát, mert jó az, hogy ez így történt, de jól felépített drive-ot nem nagyon láttuk Big Benéktől.
Az is igaz persze, hogy talán DeCastro és Gilbert a két legmagasabban jegyzett falemberünk (ebből DeCastro tuti), de nem a két "újoncon" múltak a játékok. Szerintem maga a playhívás ami gyenge. Aztán van egy-egy drive, ahol lehet ugyan, hogy Big Ben zsenije kell a megoldáshoz de legalább látjuk, hogy mit akarunk játszani. Aztán a következőben meg a nagy semmi.
Na szóval...ez még messze nem tökéletes...a 2. félidő az kifejezetten fos volt sajnos...a Browns ellen meg a 4. negyed...nem tudom mi a szart csinál az offense a félidőben...de ez vicc.

A D:
Hát elég elszomorítóak a srácok. Mondjuk Dupree nem volt most annyira szar, mint szokott...de az hogy állandóan az OLB-ket kivonjuk a passzsiettetésből, elég érthetetlen. Persze figyelembe véve, hogy mit tud Bostic és Vince coverage szerepkörben, akkor már mégse annyira érthetetlen. Ráadásul minden játékosunk olyan, hogy bravúrokra képes, de konstans megbízható átlagos játékot már alig-alig tud hozni valamelyik.
Haden ok...hiányzott mint egy falat kenyér....de Coty Sensabaugh és Artie Burns borzalmasak. Én nem értem, hogy a csudába találunk ilyen playákat. Nem tudom mi van most Bashaud Breeland-el, vagy mennyibe kerülne, de ha valamit akarunk én mindenképpen megpróbálnám, főleg ha felszabadulna Bell pénze.
Egyébként Davis és Edmunds játéka sem tetszik...egy-egy felvillanás, aztán homály...mondjuk legalább Edmunds nem csinál olyan f@szságokat mint Davis 15 yardokért.

A Spec...hát ez bizony még mindig elég gyenge. Boswell érthetetlen, de egy-egy punt is baromi szar volt. Oké, hogy volt szép is, de muszáj lenne valami konstans jó teljesítmény, mert ez kevés lesz.
Olyan meccs jön, ami kiszámíthatatlan. Teljesen mindegy, milyen formában van ez a két csapat...szinte mindig itt az igazi foci ideje.
Vér, veríték és könnyek jönnek. Nagyon bízom benne, hogy örömkönnyek lesznek ezek.
A Ravens sincs könnyű helyzetben, de ennél a játéknál mindenkitől több kell.
Remélem az első W után végre elhiszik a srácok, hogy Bell nélkül is rendben lehet a csapat.
Ezek a büntetések meg....nagyon le kell b@szni Davis-éket...a QB-val szemben meg vigyenek kispárnát...az lesz a megoldás...
több mint 5 éve
xtaki Pittsburgh Steelers 3 235
"But then I remembered Fitzmagic could be tragic to a struggling defense, and I started to just down cheeseburgers until the Casey Hamptonesque angel on my shoulder told me that I was embarrassing myself."
😀