Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 5 éve
prérifarkas Pittsburgh Steelers 597
Kíváncsi vagyok a végkifejletre, és az azt megelőző találgatásokra 😊

Harcra Fel Győzni Kell!!
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 686
Mi lenne a legnagyobb kibaszás vele? Seahawks?
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 686
Schefter: Steelers now listening to trade offers for RB Le'Veon Bell
triangle
Remélem, az NFC-ből.
Spy
Majd elmegy a ninersbe.. Ahogy kinéznek, kell oda egy playmaker.
Dodó
Tampa? 😊
több mint 5 éve
Dodó Pittsburgh Steelers 251
Schefter: Steelers now listening to trade offers for RB Le'Veon Bell
triangle
Remélem, az NFC-ből.
Spy
Majd elmegy a ninersbe.. Ahogy kinéznek, kell oda egy playmaker.
több mint 5 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 335
Schefter: Steelers now listening to trade offers for RB Le'Veon Bell
triangle
Remélem, az NFC-ből.
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
NFL Football Game :-  bit.ly/-sports-nfllive

NFL Football Game :-  bit.ly/-sports-nfllive

NFL Football Game :-  bit.ly/-sports-nfllive

NFL Football Game :-  bit.ly/-sports-nfllive
sportszone
Watch NFL Football Game Live :-  bit.ly/-sports-nfllive

Watch NFL Football Game Live :-  bit.ly/-sports-nfllive

Watch NFL Football Game Live :-  bit.ly/-sports-nfllive

Watch NFL Football Game Live :-  bit.ly/-sports-nfllive
sportszone
Watch NFL Football Game Live :-  bit.ly/-sports-nfllive

Watch NFL Football Game Live :-  bit.ly/-sports-nfllive

Watch NFL Football Game Live :-  bit.ly/-sports-nfllive

Watch NFL Football Game Live :-  bit.ly/-sports-nfllive
sportszone
Watch NFL Live :-  bit.ly/-sports-nfllive

Watch NFL Live :-  bit.ly/-sports-nfllive

Watch NFL Live :-  bit.ly/-sports-nfllive

Watch NFL Live :-  bit.ly/-sports-nfllive
sportszone
Minden szavaval egyetertek.

több mint 5 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 874 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Schefter: Steelers now listening to trade offers for RB Le'Veon Bell
triangle
Nagyon helyes...ha van jó alap...mondjuk egy jó safety 😉
Klaci79
Vagy küldjük Chicagoba Mack-ért! 😊
több mint 5 éve
pfefe8 Pittsburgh Steelers 1 203
Schefter: Steelers now listening to trade offers for RB Le'Veon Bell
triangle
Nagyon helyes...ha van jó alap...mondjuk egy jó safety 😉
Klaci79
Safety?? A S pont elértéktelenedik... Lásd Vaccaro meddig nem talált csapatot. Párban Dupreevel elküldhetnénk egy potens OLB-ért.
Dodó
Egy ILB jöjjön mert ott egy kezdő szintű játékosunk sincs.

Steelers fan
több mint 5 éve
Dodó Pittsburgh Steelers 251
Schefter: Steelers now listening to trade offers for RB Le'Veon Bell
triangle
Nagyon helyes...ha van jó alap...mondjuk egy jó safety 😉
Klaci79
Safety?? A S pont elértéktelenedik... Lásd Vaccaro meddig nem talált csapatot. Párban Dupreevel elküldhetnénk egy potens OLB-ért.
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 265
Schefter: Steelers now listening to trade offers for RB Le'Veon Bell
triangle
Nagyon helyes...ha van jó alap...mondjuk egy jó safety 😉
több mint 5 éve
triangle 1 283
Schefter: Steelers now listening to trade offers for RB Le'Veon Bell
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 265
DeCastro out, Gilbert majd a meccs előtt kiderül, de szerintem nem kockáztatunk
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 686
A Butler témához annyit, hogy valószínűleg tőle a séma megváltoztatását, egyszerűsítését kérték fentről, mert láthattuk (különösen a pl. a Shamarko Thomas és a Jarvis Jones picknél), hogy Dick rendszerébe baromi különleges emberek kellenek, és a megszokásához/adaptálásához is évek szükségesek. Nem véletlen, hogy nála alig-alig játszott újonc és FA-t is ritkán sikerült beilleszteni. Most ez a vége felé oda vezetett, hogy káosz uralkodott, ami már egy elit tehetségű Polamaluval sem volt kezelhető mértékű (a 43-mas is gyakran fel- alá kóricált a pályán, amit előtte kb sohasem láttunk). Ezért váltani kellett. Az időközben felfuttatott offense-nek meg ennyire sok ideje nem volt, hanem valami gyorsított eredmény kellett, ezért lecsupaszították a sémát és kb 2 éven belül 180 fokban mást látunk.

Másrészt biztos vagyok benne, hogy a Tampa2 és cover2 fétis Tomlintól jött, akiből hirtelen előtört a def guru és szerintem kényszerítette az akaratát a DC-re, amit az Öreg már nem tűrt volna el. (Saját - eretnek - véleményem, hogy LeBeau-nak mennie kellett, mert láthattuk, hogy a Titans-nél is lassan alakult a védelem, pedig egy csomó ex-játékossal dolgozhatott, s nem azt mondom, hogy rossz volt, de eredményes biztos nem.)

Nekem Butler elképzelései az elejétől tetszettek - főleg az, hogy a secondary-t a mai passzorientált ligában meg kell erősíteni, illetve, hogy sok-sok nickelt kell használni, amiben viszont mozgékony emberek kellenek - de az ő kriptonitja Shazier kiesése lesz. A sémánk az első két-három évben a yardnyelésre, de a labdaszerzésekre, majd a RZ-ban a játék beszűkítésére épült, de ehhez bizony playmakerek kellenek, amiből a legjobb nem áll rendelkezésre. Itt megállt a tudomány sajnos. A futásvédekezést viszont nem tudjuk rendbetenni, pedig elméletileg a DL-nek ebben hasítania kellene, mégis erőből többször eltolták őket és nem is igazán rotáltunk, a LB-k és a safety-k pedig elfelejtettek szerelni.

A mostani offseasonben léptünk a rush def felé, s ennek ezidáig nagyjából elfogadható eredménye volt, cserébe a mély zónákon megint bajban vagyunk (sztem ebben Haden hiányának nagy a szerepe).

Burns-t pedig testidegenként használjuk. Amikor az újoncszezonjában jammeltettük a LoS-nál és az elkapó nyakában lihegett, akkor látványos és eredményes is volt, mert az ereje és a stabilitása megvan ehhez. Nagy területen történő coverben és zónaváltásban viszont tényleg gyenge (Suttonban többet látok e téren), mert kevésbé fordulékony és gyors.

Szerintem nagy hátrány, hogy a sec játékstílusát nem variáljuk, hanem zónázik mindenki és Burns-t kénytelenek vagyunk 10-15 yardra az elkapóktól tenni, hogy sebességből ne verjék meg annyira, de a flat zónák így rendszeresen nyitva vannak, s persze az OLB sem tud feljutni se coverig, se a QB-hoz (pláne ha Mahomes pillanatok alatt eldobja a bőrt).

Ha pedig cover corner kellett, akkor miért nem draftoltunk idén elől? Mert nem akartuk beismerni, hogy Burns rossz. De akkor miért nem úgy használjuk, mint két éve? Nekem ez ellentmondás.

Szerkesztette: Willie Parker
több mint 5 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Tavaly még nagyon karmoltátok őt, nem?
Wyatt
Idén is. Miután CIN kihúzta az orrunk előtt Willam Jackson III-t, a kiszemeltünket, behúztuk őt. Majd megpróbáltuk megmagyarázni, hogy mi bizony végig őt akartuk -amolyan "ha azt hiszed, hogy átvertél valakit, akkor téged bizony átvertek" módon- majd végül csak beismertük, hogy mégsenem. Kínos volt.

A teljesítménye azóta is. Atléta. Minden értelemben. De sokat nem lehet elvárni egy játékostól, aki a parkolási bírságait sem tudja befizetni
Spy
De amugy ha visszanezzuk, mikor es mennyi cb valt be akit mi huztunk drafton az nem egy jo arany finoman szolva. Valahogy ez a cb poszt altalaban megeget minket. Burns did burn us.

Ilyen meg az lb poszt is, ahol sajnos tobbszor nyulunk melle, mint hogy nem. Es akar a korai korokben is mint elso koros lb, masodik koros lb. A kivetel watt meg erositi a szabalyt.

Mindegy igy volt a magyarazas mar golson eseteben is, hogy o jo lesz, mert o illik a rendszerbe, meg nem gaz hogy masodik korben huztuk mert tokeletesen a rendszerbe illo jatekos. Es mi csak ot akartuk. (akkor a korai kihuzasa, meg hogy miert ot huztuk ilyen koran volt a magyarazas oka...)

Aztan harmadjara mar ismeros szoveg jott megint a drafton. Csak most lb poszt helyett hogy mennyire jo lesz a kezdetektol az s edmunds es hogy mennyire illik a rendszerbe. Es amugysem hasznalunk mar ilbt es o megoldja a problemat. Hm ez mar minimum a harmadik mellemagyarazas volt tomlin draft idejen. Aztan az elso negy korben 3 ment az offense be. Amikor a def a gyengebb. Es meg csodalkoznak, hogy vajon miert nem fejlodott eleget a def.

Hm erdekes. Egy mert mellelonek akar koran is ketto, mert ha nem is huznak oda ugy nehez. Harom, az hogy fa n igen keves embert hozunk, szinte mindig itt dol el, hogy melyik csapatresz javulhat, melyik kevesbe. Az egyertelmu emberanyag miatt. Akik erkeznek.

Edmunds remelem bevalik majd, de azt lehetett tudni, hogy szinte senkit sem lehet elso naptol (na jo nagyon ritkan) jatszatni, ugy hogy rookie es o ra akartak kielezni a def et stb. Mert ez nem college. Uj rendszer, uj kornyezet, uj csapattagok minden uj. Abba bele kell szokni... Es az ritkan megy egyik naprol a masikra.

Meg meg ugy hogy uj semat eroltetnek az egesz def re, szoval nem egy embert akarnak csak beilleszteni a mar mukodo jo def be, hanem az egesz rendszert akartak megvaltoztatni es meg uj emberrel is. Na az altalaban nem egy het. Es latjuk is az eredmenyet. Hosszu tavon jo lehet, de rovid tavon szezon mehet ra. De hat ez van.

Szerkesztette: gabor25
több mint 5 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 335
Tavaly még nagyon karmoltátok őt, nem?
Wyatt
Idén is. Miután CIN kihúzta az orrunk előtt Willam Jackson III-t, a kiszemeltünket, behúztuk őt. Majd megpróbáltuk megmagyarázni, hogy mi bizony végig őt akartuk -amolyan "ha azt hiszed, hogy átvertél valakit, akkor téged bizony átvertek" módon- majd végül csak beismertük, hogy mégsenem. Kínos volt.

A teljesítménye azóta is. Atléta. Minden értelemben. De sokat nem lehet elvárni egy játékostól, aki a parkolási bírságait sem tudja befizetni
több mint 5 éve
Dodó Pittsburgh Steelers 251
Tavaly még nagyon karmoltátok őt, nem?
Wyatt
Az sajnos két éve volt 😕
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Tavaly még nagyon karmoltátok őt, nem?

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 265
Burns úgy tűnik elveszíti a kezdő posztot!!!!
...
Klaci79
Még egy jól sikerült 1st round pick a D-be. Nincs itt semmi látnivaló. 😕
Jan
Valamiért úgy rémlik ez is egy fejvakarós pick volt. Mintha úgy éreztük volna, hogy a 2.körben is bőven elérhetjük ha akarjuk. Mint idén Edmunds...remelem vele nem járunk így.
több mint 5 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 929 — Steelers fan
Burns úgy tűnik elveszíti a kezdő posztot!!!!
...
Klaci79
Még egy jól sikerült 1st round pick a D-be. Nincs itt semmi látnivaló. 😕
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 265
Burns úgy tűnik elveszíti a kezdő posztot!!!!
Gilbert, DeCastro és Burnett kétséges, hogy pályára lép. Szerintem egyik sem fog. Érdekes lesz a fal...bár szerintem nem lesz rossz.
Klaci79
A jelentes szerint Bell nincs serultlistan. Akkor jatszik, Klaci? 8D
Stez
Játszik. Valami bongo-bongo nevű klubban lép fel ma este...😂😂
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Burns úgy tűnik elveszíti a kezdő posztot!!!!
Gilbert, DeCastro és Burnett kétséges, hogy pályára lép. Szerintem egyik sem fog. Érdekes lesz a fal...bár szerintem nem lesz rossz.
Klaci79
A jelentes szerint Bell nincs serultlistan. Akkor jatszik, Klaci? 8D

több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 686
A sikerességi alapon összhasonlítható főedzők sztem: John (és Jim) Harbaugh, Marvin Lewis, M. McCarthy, Pete Carroll, Andy Reid, (Hue Jackson), Gary Kubiak, Ron Rivera, (Chuck Pagano), Mike Mularkey, Jim Caldwell, John Fox, Sean Payton, J Gruden (Was), Jason Garrett, (Bruce Arians), (Chip Kelly😝).

Persze a rendelelkezésre álló erőforrások eltérők, de a legtöbben sokáig és viszonylag jó rosterekkel dolgozhattak.

Közülük én - elméleti alapon - egyet választanék HC-nak Tomlin helyett és egyet-egyet OC/DC-nek. Nem mondom meg😁

Lehet gondolkodni, hogy ki kit és miért választana.
Fast Willie
Direkt csak friss HCkat irtam.
Mondjuk én próbáltam reálisan nézni és nem alasni a csapatot.
Ha te ilyen Fox-Hue-Mularkey-Caldwell-MarvinLewis vonalon akarsz mozogni lelked rajta én ezt senkinek nem kívánom 😊
Alap kiindulási pontom amúgy az volt ha Tomlin megy új név lesz itt vagyis kurvara meglepődnek ha általad írt nevek közül lenne bárki.
Toca
Félreértetted. Én a felsorolt edzők eredményességét tartom összehasonlíthatónak Tomlinéval. Kb elég hosszú ideig voltak vezetőedzők, többen választhattak fr QB-t, és többeknek volt erős rostere a pályája egy pontján. Meg kell nézni, h mit értek el... Azt is leírtam, hogy közülük csak egyet fogadtam volna el gondolatban Tomlin helyett és az nem Fox vagy Lewis😁.

A friss főedzők kapcsán előtte leírtam, hogy a megítélésükről mit gondolok. Direkt nem akarok 1-2 évből kiindulni
több mint 5 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Amíg megvolt a steel courtan 2, később a maradéka, abban a pár évben volt esélyünk az sb-re.
2 sb győzelem, 1 vesztes döntő négy év alatt.
Tomlin faszán levezényelte a generáció váltást, ebben sikeres volt, ezt nem lehet vitatni.
De az eredmények a po-ban elmaradtak. Hol ezért, hol azért, de a lényeg, hogy mindíg elbukott a csapat az sb menetelés útján.
Úgy gondolom még ezzel a védelemmel is több van ebben csapatban.
Tomlin jó edző, vagy legalábbis a jobbak között van.
De egy edzőt az eredményei minősítenek és lássuk be, a pozitív, po-s szezonok ellenére Tomlin és a csapat a legfontosabb eredményt(sb győzelem), nem tudta megvalósítani.
Minden potenciál, contenderség ellenére sem. Eddig legalábbis.
zidane99
vmiért tomlin az nfl legtehetségesebb keretéből nem tud már évek óta egy konzisztensen jól teljesítő csapatot faragni. mindig az az érzésem veletek kapcsolatban, hogy szanaszét vagytok és nincs leader. ha nem jön egy erős egyéniség a csapatból, mint nálunk rl, aki összerántja az egészet, nem lesz belőle sb, mert tomlin önmagában kevés ehhez, mint ahogy nálunk hárbó.
gedam
Tehát a vesztes SB óta a szezonjaink:

2011: 12-4 2nd, PO
2012: 8-8 3rd
2013: 8-8 2nd
2014: 11-5 1st, PO
2015: 10-6 2nd, PO
2016: 11-5 1st, PO
2017: 13-3 1st, PO

Azaz 7 szezon alatt 5 playoff. 3 csoportgyőzelem, 3 második hely, 1 harmadik.

Akkor mondj légyszíves pár olyan edzőt, aki ugyanebben az időszakban konzisztensen jobban szerepelt, és nyugodt szívvel le lehetne cserélni rá Tomlint.
Jan
Az biztos, hogy az alapszakaszban helyre tudja, tudta tenni a dolgokat. De, mint a multheti meccsen is, ugy tunik, hogy nem o a dudas a csardaban. Es ez a po ban uti ki a fejet. Vagy iden mar most, amikor brown leorditja az oc fonoke fejet. Mikor probalta ezt valaki megtenni cowher idenjen?

En nem emlekszem ra, hogy meg tettek. Bar most tobb az amit mutatnak stb. De az biztos hogy egy akar egy elrontott play utan, ment a cowher fele ember leharapo es kb posze kopkodos beszed, amibol nem hiszem hogy kert utana barki.

Ez hianyzik tomlinnal. Nem o a fonok, mert o a haver, barat, teso. Es ezt ki is hasznaljak. Ugyanugy mint amikor kb helyettesito tanar jon. Vagy kezdo. A gyerekek kb szetszedik. Tok mindegy mit mond.

Ez az egyik bajom vele, a masik meg az, hogy amig nincs nagy tet addig ossze hozza a csapatot, de amikor kielezodik a verszeny po, akkor mar nem. Es a valtoztatas az alapszakaszos meccseken sem megy. Es a reagalas. Semmi. Mig cowher idejeben, ha valami nem ment, legalabb ereztem a valtozast, az uj hozzaalast a felideji elemzes utan.

Most sokkal hamarabb jonnek az infok. Hamarabb lehet/lehetne reagalni megis legtobbszor vegigaszisztalta akar haley bukasat is egyetlen egy szo kimandasa nelkul. Gondolta nem ot rugjak igy ki. De az ha az oc hulye jatekot hiv, akkor mint hc odamehetsz, hogy figyu ez nem megy, talan lapozzal. Na ez meg sem def, sem off oldalon nem volt meg. Es ez a gyengeje. Po ban meg vagy adoptalsz a jatekhoz es felnosz hozza, vagy nincs tobb alkalom.

Nem azt mondom hogy nem jo, de hogy nem po ra termett az biztos. Alap szakaszban nyugodtan vegigaszisztalni az mas, mint po ban minden egyes jatek donto letenel hcskedni. De nala szinte ugyanaz az arc szemuveg es tetlenseg volt altalaban poban is.

Ez olyan mint az, hogy en ha tetre megy mondjuk az celba loves az izgulas miatt elrontom (po). Ha nem arra megy ki akkor nem vagy kevesbe (alapszakasz). De sem valtoztatas, sem lereagalas, sem kreativitast nem latok a def gurutol, amikor 5 eve elkulduk az oreget. Mert hogy butler jo lesz. Az lett? Ki nevezte ki? Ki gondolta hogy jo lesz?

Aztan jott a haley fele oc era, ki nevezte ki? (na jo itt lehet rooneyk beleszoltak, hogy ha benbol palacsinta lesz es nem lesz egy ot megvedo passzjatek, akkor a hc bol is az lesz) De ki hozta ide, ki alatt jott ide. Alatta. (bar ha nem jon haley, ben mar nyugdijas, vagy csillagok haboruja filmet forgat dart vader helyett, mert ugyanannyi serulese van kb)

Most ki alatt valasztottak meg a messiast megint, akivel vegre az off mindenkit felul tud mulni es ben is szarnyakat kap. Azt is o. Szoval van mind a ket oldalon hibaja.

(meg hat nekem az off szeazon a legfajobb eddig a def miatt. Lett volna lehetoseg megoldani saci hianyat es a defet felhozni stb. De nem. Inkabb megint egy uj sema majd jo lesz, ha hozunk egy s kezdot, o mindent megold. Ja persze csak majd idovel es ramegy egy szezon akar, bar ezt senki sem hitte nekem akkor es meg az elso meccs utan sem. Hogy miert voltam kurva merges rajuk. Most mar sajnos mindenki kezdi erteni. Mint ahogy latni hogy mit is tud williams is, ha nem egy elit jatekos van mellette. Azt sem akartatok elhinni, hogy nem lesz jo vele a def, hacsak csoda nem lesz es eddig sajnos nem lett...Mindegy)

De kinek nincs hibaja. De mig belicheck kb po eddzo, tomlinban szerintem pont ez hianyzik. Es ezert is hasalhatunk el mindig contenderkent barkitol. Es nem is ertem vedo gurukent hogy hozhattak ossze ilyen gyenge defeket. Ahol mindig volt valami kifogas. Aztan az off top 3-5 lett, def mindig gaz. Megis az oc megy. lol.

Bar azt megertem, mert gondoltak, ha megy majd esetleg ben, akkor mar egy uj eddzotol tanuljon es nem kell ra vigyazni. De szerintem elegge belejott ben haley rendszerebe. Es az hogy kevesbe kaptak el a labdat, vagy ide oda pattant. Vagy hogy jj elcsuszott vagy tobbet volt foldon a cicak es a ravens ellen az nem az o sara. De volt kire kenni.

Most butleren van a sor. Mindig mindenki mas a hibas, de a fej nem. Nem azt mondom hogy ne legyen o a hc. De mindenben benne van a keze. Szoval minden bukasert o ugyaugy felelt mint haley, vagy mint most a d vel butler. Es ott meg nem lehet azt mondani, hogy nem ert hozza. Es nem akar beleszolni.

Vegre az elozo meccsen lattam benne a tuzet kb hosszu evek utan eloszor, amikor odament a vedokhoz es vezer/vezetokent beszelt butler es a jatekosok elott. Na ebbol kellene tobb. Hogy helyre razza oket. Ne pedig miami vice osat jatszva ray ben reklam fapovat vagjon amikor sullyed a hajo a meccseken. Es varja a messiast, hogy majd a haley jatekhivas magatol jo lesz. Vagy a def magatol jo lesz meccs kozben.

Mert nem lesz. Es akkor meg jon a mutogatas bell, butler es mas fele. Ez mar most az o fejerol is szolhat, ha ben leserul es pl utolsok leszunk. Vagy nem rakjak rendbe a defet es hozzak vissza jatekba az offot. A pit nem egy kapkodos csapat szoval az offot meg ne temessuk, meg ben jatekat sem, mert kernek egy latleletet a dobo karjarol bennek, meg azt is hogy 100% os e vagy sem. Mert nem tunt annak dobasai alapjan.

Mindegy. Ha most is bedol a def amire szamitok es ha az off nem talal vegre magara, akkor ez a meccs utan elindulhat valami, aminek nem lesz jo vege. Es ezt tomlin is tudja. Nemhiaba volt kb eleteben eloszor feltuzelve amikor a defnek osztotta a lapot.

Meglatjuk. De az hogy ennyi draft pick ment a def be es meg sem tudjuk oket normal szintre hozni.

Meg az hogy nem tudnak megallapodni bellel es megy a fesztival. Mar ket eve.

Aztan brown is beallt a csapat szellem soraba, ez nem egy fejekben rendben levo csapatot mutat. Az a kamu szoveg meg hogy brown nyerni akar es azert csinalta amit csinalt leirva jol mutat. Miutan kapott hideget meleget a sajtoban. De ahogy hines ward is irta rola kb ego mi megy most, mi az amit brown meg engedett maganak.

Mert ennyi erovel minden vesztes csapat minden jatekosa orditozhatna allandoan az eddzokkel, ahelyett, hogy tenne a dolgat es ott jarna a keze vagy a laba. Nem a szaja...Mert az csak szajkarate...Azt mindenki tud...

 www.cbssports.com/nfl/news/hines-ward-embarrassed-by-antonio-browns-actions-says-thats-not-the-steelers-culture/

Szerkesztette: gabor25
több mint 5 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
A tenapi injury report szerint

nálunk:
questionable: DeCastro, Gilbert, Burnett,

a Tampánál pedig: Donovan Simth, Demar Dotson, Marcus Williams, Jason Pierre-Paul, Vita Vea questionable.

Burnett limitáltan edzett csütörtökön, míg Gilbert combhajlító-izom sérülést szenvedett a Cheifs ellen 😕
Gergőke
Gilbert ugy tunik eleg sokat serult. Sajnos. Mert ha volt eleg jo szokott lenni az egesz ol egyben. Ha kidolt valaki, akkor volt igy meg ugy is. 😕
több mint 5 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 654 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Burns úgy tűnik elveszíti a kezdő posztot!!!!
Klaci79
Na erre kíváncsi leszek. Suttonnek is voltak hibái, de annyira nem tűnt fogalmatlannak a Browns ellen, viszont Artiet a múlt héten egy párszor csúnyán megégették.

" class="embed">