Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 311
Jöhet a stáb hibátlan félidei elemzése!
Innen simán kikapunk....😢
több mint 5 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 885 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Lehet h Bell wr3-nak jön vissza? 🤣
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 724
Teljes lehangoltsággal várom a meccset. Ha ez ellen a sérülésektől sújtott ATL defense ellen sem tud pontokat gyártani az O, akkor elengedem a szezont.

A def-től nem várok sokat, Ryanék min 500 yardot felpakolnak...
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 311
ahogy az várható volt, inaktívak:
QB Rudolph, S MAllen, S Burnett, T Banner, WR Heyward-Bey, DE Walton, LB VWilliams

CB Justin Bethel, RB Brian Hill, CB Blidi Breh-Wilson, G Zach Kerin, OT Matt Gono, DE Derrick Shelby, DT Grady Jarrett

Szerkesztette: Klaci79
több mint 5 éve
new orl Baltimore Ravens 610
A társak vagy befogadják vagy nem, a szurkolók vagy kifütyülik vagy megdobálják... ilyen a buziness😁

Fast Willie
ez nagyon jo, nem tudom direkt irtad igy az utolso szot, de sebaj. 😊
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 724
Gabi! Fogadd már el, hogy ezek a mostani szabályok. A csapat tagelheti, ő meg holdoutolhat.

Aztán vagy visszajön, vagy nem, vagy elmegy vagy hosszabbít vagy normálisan játszik vagy szimulál. A társak vagy befogadják vagy nem, a szurkolók vagy kifütyülik vagy megdobálják... ilyen a buziness😁

A csapat megtehette, megtette, de gondolom te hőbörögnél a legjobban, ha a Pecchez ment volna vagy ha kapott volna 60 millát tőlünk, azt két szezon múlva visszavonul, ami miatt nyögünk három offseasont. Ja meg az sem tetszett volna, hogy a draft 7.körében nem húzunk egy Bell 2.0-át.
több mint 5 éve
new orl Baltimore Ravens 610
A 2 korszakot lehetetlen osszehasonlitani. Arians a mostani Butler-nek felel meg, mig Haley az Oreg zseninek a szerepek szerint. Ott a D vitte a foszerepet es az O tamogatott, mig most forditva. Es Arians jobb mint Butler, Oreg jobb mint Haley es igy jobbak az eredmenyek a multban ( amit befolyasol persze 1000 mas dolog, sajat es fuggetlen is ). Arians elonye azert az hogy hiaba a D volt a primas, a jatek legfontosabb jatekosa az ove volt. | Es igy hasonlitani az edzoket, hogy meg nehezebb legyen es hogy legyen uj szin a dologban 😊 |

1 dolog kiemelve:
Arians-BB a hosmodban agyonverette magat, de neki ez szemelyisege is, es sok meccset nyertetek igy, de ha az Nfl nem puhult volna fel BB mar nyugdijban lenne.

Haley- Egy fo bajom van vele. Nem tudott egy allando dominans/jo jatekot hozni. | Ha a csapat keret altal elerheto minimum es maximumot nezem akkor 60-90 koze raknam. A baj hogy nem 75 volt az alap es ezt tudtatok volna feljebb es feljebb tornazni, hanem sormintat jatszotattok 60,90,70,90,60 es mindezt meccsek kozben is. Es ez rontotta a D-t is es jonnek az ala/fole teljesitesek |
Ellentetben az Oreg D-vel
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 311
Végre valami új téma! 😀
Előkeressem megint, hány pontot szerzett ebből a 42-ből a támadósor valóban szoros állásnál és mit alakított a támadósor, amikor reális lehetősége volt megfordítani a meccset? 😊

Rosszul jött ott ki mindenkinek, de néhány hírópléjjel így is megvolt az esély, de nem tudtatok vele élni, a támadók sem voltak olyan hiperek, mint amit a pontok száma sugallna (sőt...)

Mondjuk én inkább arra készülnék, meglesz-e Big Bennek a 400+ és a Steelersnek a 35+ pont a hétvégén és kevésbé a januári meccset citálnám mindig elő 😊
Wyatt
ez egy hálás téma...a jelennel nem tudunk mit kezdeni, de a múltban már tudjuk, hogy mi történt 😀
több mint 5 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
A Mojo veszett el valahol.
new orl
Pontosan.
Mégpedig amikor a csapat legjobbjával leállt az FO csicskát játszani.
Mert oké, hogy Bell "nem ér ennyit" sokak szerint, de mégiscsak üzenetértékű, hogy mire számíthat egy Steeler, ha posztján top1 teljesítményt nyújt.
Ezt látva vajon melyik játékosnál lobban fel a tűz, és tombol a mojo?
Látható, semelyiknél.
Sobri Jóska
Ezt nem hiszem, hogy így lenne.
Sok éves Rooney családias légkört nem most fogják feladni Bell miatt, így szerintem a Steelersnél lehet tudni, hogy mire számíthat egy játékos. (OK, Polamalu sztorinál nálam is megtört valami)

Sőt, bennem az is felmerül, hogy Bell viselkedése mennyire hathat ki, ha eltrade-elik valahova, ott mennyire fogják engedni ezt a fajta viselkedést, mennyire zár össze a szakma egy sztárjátékos ellen, ha látják, hogy mennyire a garantáltra megy és mennyire sérülékeny.
Vagy csak rövidtávon fognak vele szerződni és ugyanúgy ki akarják zsigerelni, ahogy mi tettük volna?? Nem hiszem, hogy bárhol is miatta újra építenék a playbook-ot és hosszú távon terveznének vele.

Szerintem a szakma (NFL, csapatok, stb) sokkal jobban be tudja árazni ezt a történetet, mint mi.
Big B
Csak roviden valaszolva erre, a steelers meccs alatt, eredeti nyelven csupan harom egykori nfl jatekos, aki vitte is persze mar elotte valamire mondta azt, hogy teljesen megertik bellt. Es nincs is gond vele. Csak a baj az, ha sokaig huzzak stb. A csapatra nezve.

Es hogy a csapatnak kell eldonteni kell e bell es ha nem elengedni.

Es ez 3 kituno jatekos velemenye volt a meccs kozben eloben. Szoval hogy mi lesz vele senki sem tudja.

De az fo nem dontotte el, ok inkabb tovabb zsaroljak bellt. Taggel, mert megtehetik.

Es meg a mediaban is lejaratjak es pl koztuk te is mindennemu info nelkul leszolod ot. Csak mert a steelers fo es media gepezet ezt mondja meg rappel stb. Itt mindenki azt csinal amit akar szabadidejeben, de nem hallottam meg ot szidni a steelerst mint ahogy ti szidjatok ot. Feleslegesen. Mert az uzlet az uzlet. VAgy alair. Vagy nem. Ennyi a tobbi csak hiszti mindket fel reszerol.

A ba'l azert megy meg, mert egyik fel sem akar engedni. Steelers 10 millas garantaltat adott volna, bell mondta, hogy az keves, meg az hogy konnyen ki lehet vagni a csapatbol es keretbol az sem erositette a szerzodeset. Igy azt mondta adjatok jobbat vagy nem ker belole.

Erre jott a tag, 2x. Es ha teged nem engedne el a fonokod, de mashol 20 millaval tobbet kapnal es elotte kigurizted magad es leszolgaltad amit kell, te mit mondanal? Maradok, mert csaladias a legkor, amikor a taggel kenyszeritenek? 2 eve? Hat nem hinnem.

Mindegy lenyeg meg ha ide jon vissza itt is a csapattarsak ugyanugy jatszananak, mert kozos erdekuk. Nemhogyha elmenne mashova, ahol meg annyira sem erdekli oket mi van a pit fo es bell kozott penzugyileg. Ez csak a fizetesrol szol. Nem arrol hogy bell csinal is konkretan valamit.

Es ahogy sobri irta, a tobbi jatekos, aki nfl ben van, majd el jut egy olyan helyzetbe, ahol o is keri a jussat, mert megdolgozott erte. Es meg is kapjak, vagy ha nem akkor elmennek mashova. De nalunk bell ledolgozta a rookie szerzodeset. Marad mar tavaly is amikor mondta nem akar taget. Iden meg mondta ha tag lesz kiuli talan az egesz evet. Es igy is kezdodik. De ez az o dolga. Es nem ulte volna ki, ha a megegyeznek, vagy elengedik. Szoval ketton all a vasar. De konnyebb utalkozni. Meg azon agyalni hogy raesnek majd bell terdere es akkor mi lesz vele. Vagy hogy mas csapatnal is utalni fogjak.

Ez a szomoru hogy ilyeneken agyal valaki. Csak azert, mert nem egyeznek meg, mar buntetni, leseriteni, kiutalni kell. Amikor ha valaki tudja, itt senkire sem tartozik hogy ki mennyit keres. Az egy dolog hogy most hallunk rola, de ha nem hallanank, most ti is mind azt mondanatok, miert nem egyeztek meg bellel, meg hogy jo jatekos az egyik legjobb aki mostanaban futo volt a steelersben, de inkabb huzzuk le. Amikor a palyan kivuli elete, vagy hogy mennyit keres nem rank tartozik. Ahogy gondolom otthon sem tartozik senkire, hogy a munkatars mennyit keres. Es ha o fizetesemelest ker, gondolom ot sem vernek kobaltaval agyon, mert hogy mit kepzel. Ez tulzas, de ez megy kb.

Szerkesztette: gabor25
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Végre valami új téma! 😀
Előkeressem megint, hány pontot szerzett ebből a 42-ből a támadósor valóban szoros állásnál és mit alakított a támadósor, amikor reális lehetősége volt megfordítani a meccset? 😊

Rosszul jött ott ki mindenkinek, de néhány hírópléjjel így is megvolt az esély, de nem tudtatok vele élni, a támadók sem voltak olyan hiperek, mint amit a pontok száma sugallna (sőt...)

Mondjuk én inkább arra készülnék, meglesz-e Big Bennek a 400+ és a Steelersnek a 35+ pont a hétvégén és kevésbé a januári meccset citálnám mindig elő 😊

több mint 5 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 934 — Steelers fan
Butler védelmében...azért Bostic nem játszik rosszul. Nem egy észlény, nem egy playmaker, de jó iparoslegény módjára teszi a dolgát és alig-alig van olyan szerelése, amit elrontana.
Vince viszont szerintem visszaesett a tavalyihoz képest.
Az mondjuk Butler hibája, hogy Bostic emberfogási képességeiben bízik, de Burnett hiányában nem igazán van más megoldás. Davis nem tud elég nagyot ütni, Dupree fogalmatlan, Watt-nak sem erőssége...bár ő hosszabb távon jó lehet majd.
Így kényszerpályán vagyunk, de tegnap tökéletes képet kaptunk arról, hogy a fél frencsit odaadhattuk volna egy papíron jobb ILB-ért, aztán ki tudja megérte volna e.
Amivel Butler próbálkozott, az Burnett volt....talán egyszer le is tud játszani egészségesen 1-2 meccset.
Hozzáteszem az sem biztos, hogy Butler hibája, hogy Tuitt még nem volt ilyen szar, újonc évében sem, Heywardról sem jön elég nyomás, Watt is általában 1-1-ben kikap a TE-től (RT-től), Dupree meg csak és kizárólag a passrushban tud valamit csinálni. A CB-ink meg...
Ne kenjünk mindent Butlerre, mert ez a rendszer már az Öreggel sem volt tökéletes, ráadásul hiába a befektetés, Tomlin és Colbert választásai a védelmi oldalon sokszor csődöt mondanak.

A kiemelt részen már oly sok vita volt, hogy ennek emlegetésén már csak röhögni tudok. A liga top 5 QB, top1 WR-RB, top 5 OL és sikerült felmutatni 1 db főcsoport döntőt, ahol csúnyán lebőgtünk.
Majd felemlegetsz egy mérkőzést, ahol -21-nél sikerült felébrednie és pontokat csinálni a "legendás" offense-nek, majd 3 db 4&hosszúra TD-ket csinálni. Abban aztán volt bőven tudatosság.

Őszintén szólva összekeverednek már bennem a meccsek és események, amikor se szeri, se száma nem volt a rengeteg offense hibának. Bosszankodtunk egész este, hogy az O nem tud haladni, hogy nem tud lezárni egy meccset, gyengébb csapatok ellen is utolsó pillanatos FG-k segítettek.
Nem, köszönöm! Én nem kérek többet Haley offense-ből. Ezzel nem állítom azt, hogy a mostani jó lenne. Nem tűnik jó döntésnek BB utolsó éveire egy újonc OC-t kinevezni. De azért mert valami még lehet Haley-nél is rosszabb...bár ezt egyébként kétlem, én nem szeretek erős következtetéseket levonni 4 meccs után...attól még nem az előző út volt a jó, hanem egy hozzáértő OC kellett volna.
Csak hát a Steelers mindent szeret belülről megoldani...néha pedig nem ártana egy kis frissesség, újdonság, hogy ne legyen nagyon belterjes az egész.
Klaci79
A főcsop döntőn az O volt a hibás, igaz hogy a D 36 pontot engedett, de akkor is. A Bengals, KC ellen megnyertük ugyan a PO meccset, de csak FG-okkal, az meg már milyen... A Jax ellen felírták a 42 pontot, de az meg azért nem jó, mert nem volt benne tudatosság. Értem.
Ilyenformán a győztes SB-on a GW drive-ot is enyhe undorral szoktad nézni, mert az gondolom neked is nyilvánvaló, hogy abban a tudatosan megtervezett playeket nagyítóval kell keresni. 😊

1995-ben a megye2-ben fociztam, és szemtanúja voltam, amikor a legnagyobb riválisunk (nevezzük nevén: Izmény 😀 ) játékosait egy győztes meccs után a hazai szurkerek megverték a kocsmában, mert nem tetszett nekik a játék. Ez jutott eszembe az írásodról.

Az lehet hogy te nem szeretted ezt az O-t, de egy ilyen egységet nem az minősít hogy kinek tetszik és kinek nem, hanem hogy hány pontot írnak fel. Ugyanis az O-nek az a dolga hogy pontokat termeljen. A vélemények szubjektívek, de a számok adottak: Haley 6 szezonja alatt az O 396,5 pont/év átlagot hozott. Vagy úgy is mondhatom: ez volt a Steelers valaha volt legponterősebb offense. Ami neked sok bosszúságot okozott, sajnálatos módon.

A draft pickeknél meg nem arról szól a történet, hogy bejön vagy nem jön be, mint a lottószámok, hanem arról, hogy a college foci legtehetségesebb játékosai közül válogathatsz, és be tudod-e építeni őket a csapatodba, vagy nem. Valami csodás véletlen folytán az O-ba rendszeresen sikerült középső-hátsó körös játékosokat beépíteni, a D-be meg elment vagy 5-6 első kör, a látható eredménnyel.

De szerencsére ezt a Haley -kérdést nem kell elméleti síkon eldönteni, látni fogjuk a gyakorlatban hogy a Browns O egy gyengébb játékosállománnyal hogy alakul a mienkhez képest. Erre majd visszatérhetünk a mostani vagy a következő szezon végén.
Jan
Nem rossz-nem rossz 😊
Igazából kedves kis cinizmussal kezded, amit nem egészen értek, mert azt gondolnám, hogy egy irányba húznánk, még ha bizonyos dolgokban másképp is gondolkodunk.
Elképesztő mennyiségű példára emlékszem, amikor a Haley offense csődöt mondott, de úgy látszik a Te emlékezetedben ezek már a régi boldog szép napokat idézik. Ehhez elég is volt néhány mérkőzés.

Próbálom keresni kutatni, hogy hol írtam olyat, hogy a D jó lenne, mert mintha a Jax-es írásod erről szólna. Nos nem, szarok voltak ők is. Ez még nem menti fel az O-t. Csak a tények végett azért ne hallgassuk el, hogy az egyik TD-t egy int után 18 yardról kaptuk, a másikat pedig Big Ben fumblija után hordták vissza egyből. Mondjuk még a saját jogon összeszedett 31 pont is sok persze.
De ha azt mondod, hogy szerinted az normális és Haley taktikájának a része, hogy 4&11-ről 36 yardos és 4&5-ről 43 yardos TD-ket szerzünk, akkor tényleg nem értelek.
Erről a meccsről két "nagyszerű" pillanat jutott eszembe, ami nekem mindent elmondott Haley playhívásairól.
1 negyed végén 4&1 és 4. negyed elején 28-21-nél 4&1! Az a két játék tökéletes leképzése volt Haley offensenek.
Amikor nagyon kellett, amikor ott volt a lehetőség, nem éltünk vele.
És bár nem voltam feltétlen híve Arians offense-nek, de ha már kicsit személyeskedtél az én SB-s undoromról, akkor elmondom, hogy lehet Haley-t "szopkodni" a szép számaiért, de inkább Arians offense, akik amikor lehetőség volt 3 alkalommal döntőztek és két SB-t hoztak el.
Nem a nagy számok kellenek, hanem a győzelmek a kritikus meccseken.
Hány Haley győzelem is volt a PO-ban? Segíts kérlek!
2012: 0
2013: 0
2014: 0 Ravens 17-30
2015: 1 Bengals 18-16; Broncos 16-23
2016: 2 Dolphins 30-12; Chiefs 18-16; Pats 17-36
2017: 0 JAX 42-45

Végignézve Haley offense a 7 meccsen 22,57 pontra volt képes.
Mindezt a liga egyik legjobb OL-je, QB-ja, TOP 3 WR-e és RB-je segítségével.
Közel-távol nincsenek ilyen játékosok a D-ben sajnos.
Klaci79
Nyilván egy irányba húzunk, és igazad van, elnézést kérek, és most személyeskedés nélkül, csak a tények.

Jellemzően egy O kevesebb pontot átlagol a PO-ban, mint az alapszakaszban. Mivel ott már nincsenek jelen azok a csapatok, akiket ki lehet tömni.

Valószínűleg nem a taktika része a 4. és akárhányra TD passz, mint ahogy az sem hogy a QB elfutva, 4 passrusher alól kibújva, majd megint elfutva adjon TD passzt, de amíg az utóbbiról az a vélemény hogy hősies fordítás, az előbbiről az hogy fejetlenség. Szerintem meg tökugyanaz mind a kettő; improvizálás.

Az tévedés hogy Arians háromból kettőt nyert. Kétszer jutott be, és egyszer nyert. A vesztes SB egyértelműen az O-n ment el, 14 pontot kaptunk róluk.

Fontos meccsek, amikor ütött az óra:
2008 div round: 35-24 a Chargers ellen, ebben volt egy punt ret TD, (és ha jól emlékszem egy Int utáni short field, amiből TD-t csináltunk?) itt 28 pontot írt fel az O.

2008 AFC champ game: Ravens jött az utolsó negyedben 17-14-nél, Polamalu picksix-el nyertünk 23-14-re, az O 17 pontot írt fel.

2008 SB: 27-23 . Ezt a Harrison TD nélkül elbukjuk. Az O 21 pontot írt fel.

2010 div round: Ravens ellen 31-24, ez sima volt, a D 17 pontot engedett ezen a meccsen.

2010 AFC champ game: Jets ellen 24-19, ebben egy Def TD, az O 17 pontot szerzett.

2010 SB: 25-31 itt 14 pontot kaptunk eladott labdákból.

Szóval ha összehasonlítjuk a 3 konf döntőt, az Arians O 17 pontot szerzett mindkettőn, és ez elég volt a győzelemhez. A Haley O-nak 37 kellett volna a Pecc ellen.

A div round meccseket Arians idejében 25 ponttal meg lehetett nyerni, Haleynek a Ravens ellen 31, a Jax ellen 46 kellett volna a győzelemhez (Broncost direkt hagytam ki, ott mindketten besültek)

Értem én hogy nem ugorja meg a lécet, nade hova tesszük a lécet? Ha Ariansnak kellett volna 37 meg 46 pontos meccseket hozni, akkor hány gyűrű lenne?

Egy kicsit azért értelmetlen az összehasonlítás, mert akkoriban a D 10-12 pont körül engedett meccsenként. A kapott pontok alapján 14,5 és 13,9-re jön ki, de valaki kiszámolta pár éve itt a fórumon, hogy ha csak azt nézzük, amikor a D volt pályán, tehát levonjuk az ellenfél picksix, fumble rec TD, és spec team TD pontjait, akkor 10 körülre jön ki. Plusz ha azt számoljuk hogy a D-nk hány TD-t szerzett, és hányszor adott short fieldet az O-nak, akkor azért beláthatjuk hogy ilyen feltételek mellett nem volt nehéz királykodni Bruce bácsinak.

A Haley korszakban egyszer sem kapott a D 300 pontnál kevesebbet. Itt nem lehetett low scoring meccseket játszani, hogy felírunk 14-17 pontot, aztán az utolsó driveban csinálunk TD-t vagy FG-t, és az biztosan elég. Azért nem volt annyi fordításunk, mert párszor már korábban eldőlt a meccs.

Amúgy Haleynek is az első szezonja volt a leggyengébb, ilyen szempontból nem szabad Fich mostani teljesítményét a Haley korszak átlagához hasonlítani. És én nem is erre gondoltam, hanem hogy Fich kap egy kész O-t, elit játékosokkal, Haley meg egy Browns O-t, újonc QB-val, 0 pro bowlerrel, és a végén lesz egy számszerűen összevethető eredmény. Vessük össze és beszéljünk róla.


(hétfőig nem leszek, horgászni megyek, utána folytathatjuk 😊 )
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 311
Morgan Burnett (groin), Darrius Heyward-Bey (ankle) and Vince Williams (hamstring) are listed as doubtful. Everyone else on the injury report this week is expected to play Sunday against the Falcons.

Thomas time?

Néhány fontos gondolat AB és BB kapcsolatáról a pályán (Antonio-tól):
“It’s like wildfire. Sometimes the connection is poor. Sometimes the connection is great. But it’s always connected.”

Eközben Bell kapcsán is megjelent egy írás:
 profootballtalk.nbcsports.com/2018/10/05/steelers-offered-leveon-bell-47-million-over-three-years/

Most olvasom, hogy claimelni akartuk Jordan Philips DT-t Miami-ból, de végül a jobb helyen álló Bills lett a befutó.
A Sains és a Pecc is próbálkozott vele, de ők ugye még rosszabb helyen voltak.

Szerkesztette: Klaci79
több mint 5 éve
zidane99 Pittsburgh Steelers 180
Amikor számított, akkor Haleyvel hányszot ütött az óra? Jóindulattal rámondom, hogy a Bengals ellen elmentünk FG-ig (köszi Kifli).

A KC ellen TD-t nem tudtunk feltenni, a Jax ellen veszett fejsze, minden mindegy alapon mentünk (D miatt garbage time volt a második félidő, de a -21-ben vastagon benne volt az off töketlensége). A Denver ellen én az esélytelenek nyugalmával néztem, ami sztem amúgy Haley legszebb game managelése és gameplan-je volt itt...egy tisztes vereséghez elég lett. A Miami meg ne legyen már értékmérő. A Patriots ellen a csoda támadóink még sohasem mutattak semmit (B5ll mindig elvette a fegyvereinket), a legutolsó alapszakaszmeccsen volt reális esélyünk, de ott a védelem is jó volt és a végén megintcsak az O nem zárta le.

A def pedig szerintem a playoffban mindig teljesített a Jax meccs kivételével. Az kőkemény blama volt.

Nekem Haley kevés volt. Hasonló tehetségmennyiséggel úgy kellett volna dominálni, irányítani, tempót diktálni, mint LeBeau idején a def vagy a Pats. Hányszor volt ilyen?

Az alapszakaszban sem feltétlenül, de azt nem is nézem inkább.

Azt elismerem, hogy Haley Ben védelme érdekében sokat tett, de ott hajlamos vagyok Munchakban látni a kulcsot. Persze Antonio Brownból kihozta az állatot, Bellt szépen felépítettük. Szerintem nemcsak neki ment volna, mert ők korszakos tehetségek.

Most D oldalon van ilyen pozi edzőnk, mint Munch??? Ha lenne egy faja pozi edzőnk, akkor lenne legalább egy jó részegységünk. Ha szerencsénk van, akkor a DL vagy a sec lesz, mert LB-kkel önmagukban kevésre jutunk.

Nekem a Pats meccs volt a vízválasztó. Ott azt hittem, hogy valamit, bármi újat tudunk letenni off oldalon az asztalra. De ugyanazt az esélytelenséget láttam. NEM tudtunk HALADNI. Akkor tudtam, hogy nincs feljebb. Ha a Jax-t véletlenül megvertük volna az előző szezonban, ugyanolyan 0 esélyünk lett volna Bradyék ellen újból. Nekem ez kevés volt.

Fichtner eddig még rosszabb, de nem fair még a hasonlítás és Ben lejtmenete (Bell hiánya) miatt amúgy is tisztességtelen lesz mindig. Én lassan ott tartok, hogy Rösztli - ebben a formában - hosszútávon már káros a csapatnak.
Fast Willie
Tökéletesen leírtad, egyetértek minden szavával. 😃
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 311
Egyetértek. Már mindenki látja és ki is használja, hogy egy nagy fekete lyuk van a védelmünk közepén, ahol teljesen alkalmatlan emberek próbálnak játszadozni. Óriási hiba volt így nekimenni az idénynek és ez nagyon sokba fog kerülni nekünk.
pfefe8
Na most kettő lehetőség van; 1.butler úgy gondolta, hogy williams és bostic megoldja középen- vagy vak, vagy nem ért hozzá.
2. tudta, hogy nem, ezért próbált új emberekkel, új sémát játszatni, de a szezonban ált. nem ezt játsszuk-akkor meg gyáva, vagy elbasszott, hibás koncepció az egész és rájött erre, csak későn.
A lényeg, hogy butler eddig ordas nagy bust.
zidane99
1. Butler tavaly úgy gondolta hogy Spence fogja megoldani Williams mellett - 2 meccs után látszott hogy nonszensz, mégis kitartott mellette végig, és elment rajta a PO-nk.

Butler eddig bust, egyértelmű, de nem az ő kinevezését érzem nagy hibának, mert abban a szituban teljesen ésszerű döntés volt. Ezer éve nálunk, LeBeau mellett első kézből, sőt részeseként láthatta hogyan áll össze egy liga no1 D. Ráadásul az általa felkészített egység (LB corps) is legszűkebb ligaelit volt. Teljesen kézenfekvő választás volt az öreg helyére. Én is őt választottam volna. De mostanra kiderült hogy nem alkalmas. Tavaly elment rajta a PO, és az eddigiek alapján úgy néz ki hogy idén az alapszakasz is el fog.

Kapott esélyt, de ha a szezon során nem lesz drámai javulás, én a végén elküldeném.

Ami viszont nálam sokkal nagyobb hiba, az Haley elküldése. Az O rendben volt, konzisztensen, éveken keresztül liga top5 egység volt. Volt koncepció, stílus, kivitelezés. Igen, volt olyan PO meccs, amikor alulteljesítettek, de utoljára egy olyan meccsen zúgtunk ki, ahol 42 pontot írunk fel. Nincs miről beszélni.

Két egységünkből a D középszar, döcög és nem is nagyon látszik előrelépés, az O folyamatosan hozza a ligaelit teljesítményt, akkor kit kell elküldeni? AZ OC-t. Nyilván. Így most megvan az egyensúly, van két középszar egységünk.

Fichtnernek első szezonja, nyilván arra az 1-2 évre amíg Ben játszik, ő marad, de ha nem tudja azt hozni amit Haley, akkor nyugodtan elmehet Bennel együtt, és nyissunk tiszta lapot. Mondjuk ha Ben karrierjének csúnya lesz a vége, (súlyos negatív szezon) akkor lehet hogy Tomlinnak is kicsöngetnek... de szvsz amíg nincs negatív szezonja, addig ő itt HC lesz.
Jan
Butler védelmében...azért Bostic nem játszik rosszul. Nem egy észlény, nem egy playmaker, de jó iparoslegény módjára teszi a dolgát és alig-alig van olyan szerelése, amit elrontana.
Vince viszont szerintem visszaesett a tavalyihoz képest.
Az mondjuk Butler hibája, hogy Bostic emberfogási képességeiben bízik, de Burnett hiányában nem igazán van más megoldás. Davis nem tud elég nagyot ütni, Dupree fogalmatlan, Watt-nak sem erőssége...bár ő hosszabb távon jó lehet majd.
Így kényszerpályán vagyunk, de tegnap tökéletes képet kaptunk arról, hogy a fél frencsit odaadhattuk volna egy papíron jobb ILB-ért, aztán ki tudja megérte volna e.
Amivel Butler próbálkozott, az Burnett volt....talán egyszer le is tud játszani egészségesen 1-2 meccset.
Hozzáteszem az sem biztos, hogy Butler hibája, hogy Tuitt még nem volt ilyen szar, újonc évében sem, Heywardról sem jön elég nyomás, Watt is általában 1-1-ben kikap a TE-től (RT-től), Dupree meg csak és kizárólag a passrushban tud valamit csinálni. A CB-ink meg...
Ne kenjünk mindent Butlerre, mert ez a rendszer már az Öreggel sem volt tökéletes, ráadásul hiába a befektetés, Tomlin és Colbert választásai a védelmi oldalon sokszor csődöt mondanak.

A kiemelt részen már oly sok vita volt, hogy ennek emlegetésén már csak röhögni tudok. A liga top 5 QB, top1 WR-RB, top 5 OL és sikerült felmutatni 1 db főcsoport döntőt, ahol csúnyán lebőgtünk.
Majd felemlegetsz egy mérkőzést, ahol -21-nél sikerült felébrednie és pontokat csinálni a "legendás" offense-nek, majd 3 db 4&hosszúra TD-ket csinálni. Abban aztán volt bőven tudatosság.

Őszintén szólva összekeverednek már bennem a meccsek és események, amikor se szeri, se száma nem volt a rengeteg offense hibának. Bosszankodtunk egész este, hogy az O nem tud haladni, hogy nem tud lezárni egy meccset, gyengébb csapatok ellen is utolsó pillanatos FG-k segítettek.
Nem, köszönöm! Én nem kérek többet Haley offense-ből. Ezzel nem állítom azt, hogy a mostani jó lenne. Nem tűnik jó döntésnek BB utolsó éveire egy újonc OC-t kinevezni. De azért mert valami még lehet Haley-nél is rosszabb...bár ezt egyébként kétlem, én nem szeretek erős következtetéseket levonni 4 meccs után...attól még nem az előző út volt a jó, hanem egy hozzáértő OC kellett volna.
Csak hát a Steelers mindent szeret belülről megoldani...néha pedig nem ártana egy kis frissesség, újdonság, hogy ne legyen nagyon belterjes az egész.
Klaci79
A főcsop döntőn az O volt a hibás, igaz hogy a D 36 pontot engedett, de akkor is. A Bengals, KC ellen megnyertük ugyan a PO meccset, de csak FG-okkal, az meg már milyen... A Jax ellen felírták a 42 pontot, de az meg azért nem jó, mert nem volt benne tudatosság. Értem.
Ilyenformán a győztes SB-on a GW drive-ot is enyhe undorral szoktad nézni, mert az gondolom neked is nyilvánvaló, hogy abban a tudatosan megtervezett playeket nagyítóval kell keresni. 😊

1995-ben a megye2-ben fociztam, és szemtanúja voltam, amikor a legnagyobb riválisunk (nevezzük nevén: Izmény 😀 ) játékosait egy győztes meccs után a hazai szurkerek megverték a kocsmában, mert nem tetszett nekik a játék. Ez jutott eszembe az írásodról.

Az lehet hogy te nem szeretted ezt az O-t, de egy ilyen egységet nem az minősít hogy kinek tetszik és kinek nem, hanem hogy hány pontot írnak fel. Ugyanis az O-nek az a dolga hogy pontokat termeljen. A vélemények szubjektívek, de a számok adottak: Haley 6 szezonja alatt az O 396,5 pont/év átlagot hozott. Vagy úgy is mondhatom: ez volt a Steelers valaha volt legponterősebb offense. Ami neked sok bosszúságot okozott, sajnálatos módon.

A draft pickeknél meg nem arról szól a történet, hogy bejön vagy nem jön be, mint a lottószámok, hanem arról, hogy a college foci legtehetségesebb játékosai közül válogathatsz, és be tudod-e építeni őket a csapatodba, vagy nem. Valami csodás véletlen folytán az O-ba rendszeresen sikerült középső-hátsó körös játékosokat beépíteni, a D-be meg elment vagy 5-6 első kör, a látható eredménnyel.

De szerencsére ezt a Haley -kérdést nem kell elméleti síkon eldönteni, látni fogjuk a gyakorlatban hogy a Browns O egy gyengébb játékosállománnyal hogy alakul a mienkhez képest. Erre majd visszatérhetünk a mostani vagy a következő szezon végén.
Jan
Nem rossz-nem rossz 😊
Igazából kedves kis cinizmussal kezded, amit nem egészen értek, mert azt gondolnám, hogy egy irányba húznánk, még ha bizonyos dolgokban másképp is gondolkodunk.
Elképesztő mennyiségű példára emlékszem, amikor a Haley offense csődöt mondott, de úgy látszik a Te emlékezetedben ezek már a régi boldog szép napokat idézik. Ehhez elég is volt néhány mérkőzés.

Próbálom keresni kutatni, hogy hol írtam olyat, hogy a D jó lenne, mert mintha a Jax-es írásod erről szólna. Nos nem, szarok voltak ők is. Ez még nem menti fel az O-t. Csak a tények végett azért ne hallgassuk el, hogy az egyik TD-t egy int után 18 yardról kaptuk, a másikat pedig Big Ben fumblija után hordták vissza egyből. Mondjuk még a saját jogon összeszedett 31 pont is sok persze.
De ha azt mondod, hogy szerinted az normális és Haley taktikájának a része, hogy 4&11-ről 36 yardos és 4&5-ről 43 yardos TD-ket szerzünk, akkor tényleg nem értelek.
Erről a meccsről két "nagyszerű" pillanat jutott eszembe, ami nekem mindent elmondott Haley playhívásairól.
1 negyed végén 4&1 és 4. negyed elején 28-21-nél 4&1! Az a két játék tökéletes leképzése volt Haley offensenek.
Amikor nagyon kellett, amikor ott volt a lehetőség, nem éltünk vele.
És bár nem voltam feltétlen híve Arians offense-nek, de ha már kicsit személyeskedtél az én SB-s undoromról, akkor elmondom, hogy lehet Haley-t "szopkodni" a szép számaiért, de inkább Arians offense, akik amikor lehetőség volt 3 alkalommal döntőztek és két SB-t hoztak el.
Nem a nagy számok kellenek, hanem a győzelmek a kritikus meccseken.
Hány Haley győzelem is volt a PO-ban? Segíts kérlek!
2012: 0
2013: 0
2014: 0 Ravens 17-30
2015: 1 Bengals 18-16; Broncos 16-23
2016: 2 Dolphins 30-12; Chiefs 18-16; Pats 17-36
2017: 0 JAX 42-45

Végignézve Haley offense a 7 meccsen 22,57 pontra volt képes.
Mindezt a liga egyik legjobb OL-je, QB-ja, TOP 3 WR-e és RB-je segítségével.
Közel-távol nincsenek ilyen játékosok a D-ben sajnos.
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 724
Amikor számított, akkor Haleyvel hányszot ütött az óra? Jóindulattal rámondom, hogy a Bengals ellen elmentünk FG-ig (köszi Kifli).

A KC ellen TD-t nem tudtunk feltenni, a Jax ellen veszett fejsze, minden mindegy alapon mentünk (D miatt garbage time volt a második félidő, de a -21-ben vastagon benne volt az off töketlensége). A Denver ellen én az esélytelenek nyugalmával néztem, ami sztem amúgy Haley legszebb game managelése és gameplan-je volt itt...egy tisztes vereséghez elég lett. A Miami meg ne legyen már értékmérő. A Patriots ellen a csoda támadóink még sohasem mutattak semmit (B5ll mindig elvette a fegyvereinket), a legutolsó alapszakaszmeccsen volt reális esélyünk, de ott a védelem is jó volt és a végén megintcsak az O nem zárta le.

A def pedig szerintem a playoffban mindig teljesített a Jax meccs kivételével. Az kőkemény blama volt.

Nekem Haley kevés volt. Hasonló tehetségmennyiséggel úgy kellett volna dominálni, irányítani, tempót diktálni, mint LeBeau idején a def vagy a Pats. Hányszor volt ilyen?

Az alapszakaszban sem feltétlenül, de azt nem is nézem inkább.

Azt elismerem, hogy Haley Ben védelme érdekében sokat tett, de ott hajlamos vagyok Munchakban látni a kulcsot. Persze Antonio Brownból kihozta az állatot, Bellt szépen felépítettük. Szerintem nemcsak neki ment volna, mert ők korszakos tehetségek.

Most D oldalon van ilyen pozi edzőnk, mint Munch??? Ha lenne egy faja pozi edzőnk, akkor lenne legalább egy jó részegységünk. Ha szerencsénk van, akkor a DL vagy a sec lesz, mert LB-kkel önmagukban kevésre jutunk.

Nekem a Pats meccs volt a vízválasztó. Ott azt hittem, hogy valamit, bármi újat tudunk letenni off oldalon az asztalra. De ugyanazt az esélytelenséget láttam. NEM tudtunk HALADNI. Akkor tudtam, hogy nincs feljebb. Ha a Jax-t véletlenül megvertük volna az előző szezonban, ugyanolyan 0 esélyünk lett volna Bradyék ellen újból. Nekem ez kevés volt.

Fichtner eddig még rosszabb, de nem fair még a hasonlítás és Ben lejtmenete (Bell hiánya) miatt amúgy is tisztességtelen lesz mindig. Én lassan ott tartok, hogy Rösztli - ebben a formában - hosszútávon már káros a csapatnak.
több mint 5 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 934 — Steelers fan
Egyetértek. Már mindenki látja és ki is használja, hogy egy nagy fekete lyuk van a védelmünk közepén, ahol teljesen alkalmatlan emberek próbálnak játszadozni. Óriási hiba volt így nekimenni az idénynek és ez nagyon sokba fog kerülni nekünk.
pfefe8
Na most kettő lehetőség van; 1.butler úgy gondolta, hogy williams és bostic megoldja középen- vagy vak, vagy nem ért hozzá.
2. tudta, hogy nem, ezért próbált új emberekkel, új sémát játszatni, de a szezonban ált. nem ezt játsszuk-akkor meg gyáva, vagy elbasszott, hibás koncepció az egész és rájött erre, csak későn.
A lényeg, hogy butler eddig ordas nagy bust.
zidane99
1. Butler tavaly úgy gondolta hogy Spence fogja megoldani Williams mellett - 2 meccs után látszott hogy nonszensz, mégis kitartott mellette végig, és elment rajta a PO-nk.

Butler eddig bust, egyértelmű, de nem az ő kinevezését érzem nagy hibának, mert abban a szituban teljesen ésszerű döntés volt. Ezer éve nálunk, LeBeau mellett első kézből, sőt részeseként láthatta hogyan áll össze egy liga no1 D. Ráadásul az általa felkészített egység (LB corps) is legszűkebb ligaelit volt. Teljesen kézenfekvő választás volt az öreg helyére. Én is őt választottam volna. De mostanra kiderült hogy nem alkalmas. Tavaly elment rajta a PO, és az eddigiek alapján úgy néz ki hogy idén az alapszakasz is el fog.

Kapott esélyt, de ha a szezon során nem lesz drámai javulás, én a végén elküldeném.

Ami viszont nálam sokkal nagyobb hiba, az Haley elküldése. Az O rendben volt, konzisztensen, éveken keresztül liga top5 egység volt. Volt koncepció, stílus, kivitelezés. Igen, volt olyan PO meccs, amikor alulteljesítettek, de utoljára egy olyan meccsen zúgtunk ki, ahol 42 pontot írunk fel. Nincs miről beszélni.

Két egységünkből a D középszar, döcög és nem is nagyon látszik előrelépés, az O folyamatosan hozza a ligaelit teljesítményt, akkor kit kell elküldeni? AZ OC-t. Nyilván. Így most megvan az egyensúly, van két középszar egységünk.

Fichtnernek első szezonja, nyilván arra az 1-2 évre amíg Ben játszik, ő marad, de ha nem tudja azt hozni amit Haley, akkor nyugodtan elmehet Bennel együtt, és nyissunk tiszta lapot. Mondjuk ha Ben karrierjének csúnya lesz a vége, (súlyos negatív szezon) akkor lehet hogy Tomlinnak is kicsöngetnek... de szvsz amíg nincs negatív szezonja, addig ő itt HC lesz.
Jan
Butler védelmében...azért Bostic nem játszik rosszul. Nem egy észlény, nem egy playmaker, de jó iparoslegény módjára teszi a dolgát és alig-alig van olyan szerelése, amit elrontana.
Vince viszont szerintem visszaesett a tavalyihoz képest.
Az mondjuk Butler hibája, hogy Bostic emberfogási képességeiben bízik, de Burnett hiányában nem igazán van más megoldás. Davis nem tud elég nagyot ütni, Dupree fogalmatlan, Watt-nak sem erőssége...bár ő hosszabb távon jó lehet majd.
Így kényszerpályán vagyunk, de tegnap tökéletes képet kaptunk arról, hogy a fél frencsit odaadhattuk volna egy papíron jobb ILB-ért, aztán ki tudja megérte volna e.
Amivel Butler próbálkozott, az Burnett volt....talán egyszer le is tud játszani egészségesen 1-2 meccset.
Hozzáteszem az sem biztos, hogy Butler hibája, hogy Tuitt még nem volt ilyen szar, újonc évében sem, Heywardról sem jön elég nyomás, Watt is általában 1-1-ben kikap a TE-től (RT-től), Dupree meg csak és kizárólag a passrushban tud valamit csinálni. A CB-ink meg...
Ne kenjünk mindent Butlerre, mert ez a rendszer már az Öreggel sem volt tökéletes, ráadásul hiába a befektetés, Tomlin és Colbert választásai a védelmi oldalon sokszor csődöt mondanak.

A kiemelt részen már oly sok vita volt, hogy ennek emlegetésén már csak röhögni tudok. A liga top 5 QB, top1 WR-RB, top 5 OL és sikerült felmutatni 1 db főcsoport döntőt, ahol csúnyán lebőgtünk.
Majd felemlegetsz egy mérkőzést, ahol -21-nél sikerült felébrednie és pontokat csinálni a "legendás" offense-nek, majd 3 db 4&hosszúra TD-ket csinálni. Abban aztán volt bőven tudatosság.

Őszintén szólva összekeverednek már bennem a meccsek és események, amikor se szeri, se száma nem volt a rengeteg offense hibának. Bosszankodtunk egész este, hogy az O nem tud haladni, hogy nem tud lezárni egy meccset, gyengébb csapatok ellen is utolsó pillanatos FG-k segítettek.
Nem, köszönöm! Én nem kérek többet Haley offense-ből. Ezzel nem állítom azt, hogy a mostani jó lenne. Nem tűnik jó döntésnek BB utolsó éveire egy újonc OC-t kinevezni. De azért mert valami még lehet Haley-nél is rosszabb...bár ezt egyébként kétlem, én nem szeretek erős következtetéseket levonni 4 meccs után...attól még nem az előző út volt a jó, hanem egy hozzáértő OC kellett volna.
Csak hát a Steelers mindent szeret belülről megoldani...néha pedig nem ártana egy kis frissesség, újdonság, hogy ne legyen nagyon belterjes az egész.
Klaci79
A főcsop döntőn az O volt a hibás, igaz hogy a D 36 pontot engedett, de akkor is. A Bengals, KC ellen megnyertük ugyan a PO meccset, de csak FG-okkal, az meg már milyen... A Jax ellen felírták a 42 pontot, de az meg azért nem jó, mert nem volt benne tudatosság. Értem.
Ilyenformán a győztes SB-on a GW drive-ot is enyhe undorral szoktad nézni, mert az gondolom neked is nyilvánvaló, hogy abban a tudatosan megtervezett playeket nagyítóval kell keresni. 😊

1995-ben a megye2-ben fociztam, és szemtanúja voltam, amikor a legnagyobb riválisunk (nevezzük nevén: Izmény 😀 ) játékosait egy győztes meccs után a hazai szurkerek megverték a kocsmában, mert nem tetszett nekik a játék. Ez jutott eszembe az írásodról.

Az lehet hogy te nem szeretted ezt az O-t, de egy ilyen egységet nem az minősít hogy kinek tetszik és kinek nem, hanem hogy hány pontot írnak fel. Ugyanis az O-nek az a dolga hogy pontokat termeljen. A vélemények szubjektívek, de a számok adottak: Haley 6 szezonja alatt az O 396,5 pont/év átlagot hozott. Vagy úgy is mondhatom: ez volt a Steelers valaha volt legponterősebb offense. Ami neked sok bosszúságot okozott, sajnálatos módon.

A draft pickeknél meg nem arról szól a történet, hogy bejön vagy nem jön be, mint a lottószámok, hanem arról, hogy a college foci legtehetségesebb játékosai közül válogathatsz, és be tudod-e építeni őket a csapatodba, vagy nem. Valami csodás véletlen folytán az O-ba rendszeresen sikerült középső-hátsó körös játékosokat beépíteni, a D-be meg elment vagy 5-6 első kör, a látható eredménnyel.

De szerencsére ezt a Haley -kérdést nem kell elméleti síkon eldönteni, látni fogjuk a gyakorlatban hogy a Browns O egy gyengébb játékosállománnyal hogy alakul a mienkhez képest. Erre majd visszatérhetünk a mostani vagy a következő szezon végén.
több mint 5 éve
new orl Baltimore Ravens 610
A Mojo veszett el valahol.
new orl
Pontosan.
Mégpedig amikor a csapat legjobbjával leállt az FO csicskát játszani.
Mert oké, hogy Bell "nem ér ennyit" sokak szerint, de mégiscsak üzenetértékű, hogy mire számíthat egy Steeler, ha posztján top1 teljesítményt nyújt.
Ezt látva vajon melyik játékosnál lobban fel a tűz, és tombol a mojo?
Látható, semelyiknél.
Sobri Jóska
Ezt nem hiszem, hogy így lenne.
Sok éves Rooney családias légkört nem most fogják feladni Bell miatt, így szerintem a Steelersnél lehet tudni, hogy mire számíthat egy játékos. (OK, Polamalu sztorinál nálam is megtört valami)

Sőt, bennem az is felmerül, hogy Bell viselkedése mennyire hathat ki, ha eltrade-elik valahova, ott mennyire fogják engedni ezt a fajta viselkedést, mennyire zár össze a szakma egy sztárjátékos ellen, ha látják, hogy mennyire a garantáltra megy és mennyire sérülékeny.
Vagy csak rövidtávon fognak vele szerződni és ugyanúgy ki akarják zsigerelni, ahogy mi tettük volna?? Nem hiszem, hogy bárhol is miatta újra építenék a playbook-ot és hosszú távon terveznének vele.

Szerintem a szakma (NFL, csapatok, stb) sokkal jobban be tudja árazni ezt a történetet, mint mi.
Big B
Nem fognak osszeallni ellene. Top jatekos es kellene mindenkinek, de mindenkinek elteroen es ezert eltero arert.

A csaladias legkort meg hagyjuk, hasonlo minden csapatnal. A siker es a kozel allando keret segit, ahogy mindenhol mashol.
több mint 5 éve
Big B Pittsburgh Steelers 62
A Mojo veszett el valahol.
new orl
Pontosan.
Mégpedig amikor a csapat legjobbjával leállt az FO csicskát játszani.
Mert oké, hogy Bell "nem ér ennyit" sokak szerint, de mégiscsak üzenetértékű, hogy mire számíthat egy Steeler, ha posztján top1 teljesítményt nyújt.
Ezt látva vajon melyik játékosnál lobban fel a tűz, és tombol a mojo?
Látható, semelyiknél.
Sobri Jóska
Ezt nem hiszem, hogy így lenne.
Sok éves Rooney családias légkört nem most fogják feladni Bell miatt, így szerintem a Steelersnél lehet tudni, hogy mire számíthat egy játékos. (OK, Polamalu sztorinál nálam is megtört valami)

Sőt, bennem az is felmerül, hogy Bell viselkedése mennyire hathat ki, ha eltrade-elik valahova, ott mennyire fogják engedni ezt a fajta viselkedést, mennyire zár össze a szakma egy sztárjátékos ellen, ha látják, hogy mennyire a garantáltra megy és mennyire sérülékeny.
Vagy csak rövidtávon fognak vele szerződni és ugyanúgy ki akarják zsigerelni, ahogy mi tettük volna?? Nem hiszem, hogy bárhol is miatta újra építenék a playbook-ot és hosszú távon terveznének vele.

Szerintem a szakma (NFL, csapatok, stb) sokkal jobban be tudja árazni ezt a történetet, mint mi.
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 364 — #NoStress
A Mojo veszett el valahol.
new orl
Pontosan.
Mégpedig amikor a csapat legjobbjával leállt az FO csicskát játszani.
Mert oké, hogy Bell "nem ér ennyit" sokak szerint, de mégiscsak üzenetértékű, hogy mire számíthat egy Steeler, ha posztján top1 teljesítményt nyújt.
Ezt látva vajon melyik játékosnál lobban fel a tűz, és tombol a mojo?
Látható, semelyiknél.

több mint 5 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Berhe IR, jön B Allan cb vissza a ps-ből
Klaci79
Megmenekültünk...ja nem.
Fast Willie
Ritkán szól azért ez erről 😊
De a védelemben Berhe tragédia volt...hátha Allen mutat valamit. Egyszer már összejöhetne, bár Thomasban vagy a rövidesen visszatérő Adeniyi-ben jobban bízom.
Tomlin azt nyilatkozta, hogy akár kezdhet is Thomas, ha Vince sérülése nem jön rendbe vasárnapig.
 twitter.com/MarkKaboly/status/1047263759063027712
Klaci79
Reméljük nem jön rendbe!
steelwolf
Egyetértek. Már mindenki látja és ki is használja, hogy egy nagy fekete lyuk van a védelmünk közepén, ahol teljesen alkalmatlan emberek próbálnak játszadozni. Óriási hiba volt így nekimenni az idénynek és ez nagyon sokba fog kerülni nekünk.
pfefe8
Na most kettő lehetőség van; 1.butler úgy gondolta, hogy williams és bostic megoldja középen- vagy vak, vagy nem ért hozzá.
2. tudta, hogy nem, ezért próbált új emberekkel, új sémát játszatni, de a szezonban ált. nem ezt játsszuk-akkor meg gyáva, vagy elbasszott, hibás koncepció az egész és rájött erre, csak későn.
A lényeg, hogy butler eddig ordas nagy bust.
zidane99
Talán nem kísérletezni kell és sémát váltani, hanem olyan embereket hozni akik a jól bevált rendszerbe illenek. Különben is hol váltak úgy igazából be ezek a hibrid emberek, akik kicsit Safety , kicsit Lb, de amúgy egyik sem az igazából? Nagyjából sehol.
pfefe8
Se Vince, se Bostic esetében nincs ilyenről szó...ahogy Edmunds vagy Burnett kapcsán se.
Viszont Burnett sajnos állandóan sérült, így nem tudja megmutatni, hogy miért is igazoltuk, így jön Edmunds, aki szörnyű meccset játszott, de lehetett is tudni róla, hogy nem NFL ready.
Vincs és Bostic is képes lenne arra, hogy ha Shazier van mellettük, akkor kihozzák magukból a legjobbat.
Igazából én azt nem látom, hogy azt az extrát, amit Saci tudott hozzátenni, mivel próbáljuk megnyerni.
Bostic-on azt látom, hogy legalább elrontott szerelése nincs. Több elemzés is foglalkozik azzal, hogyan pakolgatják a LB-eket az ellenfelek. Különösen bántó, ha egy TE teszi simán odébb.
Watt, Dupree, Williams is rendre erre a sorsra jut, ebből a szempontból Bostic még ok. Neki inkább azzal van problémája ha az ő embere felé száll a labda. De sajnos a safety besegítések vagy éppen blitz sem igazán működik. Ha oda is érünk, könnyen kilépnek vagy lecsúszunk az emberről.
 twitter.com/Alex_Kozora/status/1047192626582228997
De itt egy példa arról, hogy a CB-ink sem tudnak szerelni. Sajnos kereshettem volna Hadenről is ilyet...de ő legalább minden másban ott van a szeren...
 twitter.com/Alex_Kozora/status/1047188615267270659

Szóval ha valahogy ezekben a szerelésekben javulnánk, nagyon sokat dobna a játékon. És azért ez az idő előrehaladtával, nem egy reménytelen dolog.
Klaci79
Ebben a kettoben, de foleg az utolsoban lejon vince es bostic paros egyuttes teljesitmenye. Erdemes rajuk fokuszalni a cbs videoban. Mind a ketten hol is vannak? : ) Ja de az elsoben is...

Mas wattot ketten fogtak az elso videoban. Aztan amikor jott bostic belerohant a blokkoloba, majd jott vince aki ugyanezt tette. Szoval watton ketto ember volt, aztan valtottak at vincre akinek, ha van sebessege ereje vagy barmi nem hagyja magat a lyuk kozepen alva megblokkolni siman.

Legalabb csinal egy kis tornat mint bostic, akkor nehezebb blokkolni. De nem tudom mire gondolt. Hogy ok ott az rb kozepen. De je wattot ketten fogjak, de nem baj mert ot mar megblokkoltak ezutan, ok bostic is meg lett blokkolva. De azert en allok tovabb mozdulatlanul hatha belemszalad az rb. Ja nem egy blokkolo jon helyette eloszor. Vicc.

A masodik cbs nel levo alakitasukat meg nem is kommentalom. Magaert beszel. Na jo megis. Kb egy wr blokkolja a ket futas elleni szakit, majd mind a ketten a foldon vegzik mig az ellen jatekosa meg fut. Igy aztan lehet barmi nemu semat jatszani. Koszi a megosztast. Igy legalabb nem lehet az, hogy en elfogultan tettem be. Plussz meg persze a cbt is. Szoval egy ember 3 emberben okozott kaoszt. Egy ha jol lattam sima wr. Ket lb es egy cb vs egy wr. : )

Utoirat az igaz, hogy legalabb a gaphez odaszaladt vince is, szoval az mar fel siker, bar semmit sem ert. Csak ugy mint bostic sem, akit ugyanugy siman blokkoltak, amikor o aztan jo futas ellen. Amugy vinny is max az ellen lenne jo, de ot is kurva konnyen blokkoltak. Ezert volt az sacinal is amikor ketten jatszottak, ha odaert saci jo volt. Ha nem hosszu futas. Csak ott a saci kozmetika sokat javitott igy ezen. Vagy a to ja. Stb.

Es a konkluzio, egyik lb sem tudott kb kierni az rb hez es mint egy lassitott felvetel mozognak az rb hez kepest. Bostic a jatek hivasnal levo vince kezjel utana mintha elvesztette volna a fonalat mi is lesz/volt a def playhivas.

Vince nem tudott kb 10 meter futni oldalra anelkul hogy egy megblokkoljak, b ne essen el. De ez igaz bosticra is. Neki annyi elonye volt hogy csak ket meter kellett volna oldalra menni, de nem jott ossze. Mert megblokkoltak, errol persze o nem tehet. Gondolta majd jon vince. : ) Reg lattunk ilyen siralmas ilbsort. Sot megkockaztatom, hogy meg soha sem lattam az elmult 18 evben ilyen teljesitmenyt.

Szerkesztette: gabor25
több mint 5 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Mindeközben:
 steelersdepot.com/2018/10/report-eagles-have-been-mulling-trading-for-bell-for-a-while/
Innen ki lehetne a potenciális játékos akit kaphatnánk?
Razi
Na lehet pont ezert nem ir ala bell, mielott lejarna a trade deadline. Hacsak nem nyer valami nagyot vele. Az ujsagirok meg szepitik, hogy mit kapunk majd stb, csak nehogy az legyen hogy semmit, mert mar ha ugyis mindenki unja a fejet itt minek tegyen jot a csapattal, vagy steel nationek?

Az ujsagirok meg irnak es irnak. Azt is irtak, hogy bell visszajon a kihagyott pre season meccs utan. Aztan el is hittem en naiv. Szoval most mar kevesbe hiszek, majd max akkor, ha latom hogy bell alairja es eloben.

Es hogy miert, mert le is irja hogy vedje magat az iro: If that’s the case, expected to return...

Szerkesztette: gabor25
több mint 5 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Idezet a jags frumbol...Hatha itt olvassa az illetekes. Amit oda is irtam...

"Soldi egy nagy kerdes nekem hogy miert nincs a forumon. Harom lehetoseg valoszinu. Elso, a munkahelye nem engedi meg, hogy barminemu negativ stb velemenye es esetleg tamadasi felulete legyen a velemeny kulonbsege miatt a forumon levokkel. Ergo nem akarja elvesziteni a munkajat. Mert az ok hogy a vilagbajnoksagra keszult es azert nem irt. De gyanus, hogy azota sem irt. Hacsak nem a kovetkezore keszul.

Masodik, nem akarja magat idegesiteni amikor pl valakivel nezetelterese van. Es guru lett, csak most nem a steelers guruja. Es igy jobb a beke es a lelkenek is a nyugalom. Valamint nem kell mindig kijavitania, ha mas "butasagot" irt.

Harmadik, tul fuggo lett es tul beleelte o is magat. Es jobb ha nem ir.

Ha nem talaltam el ird meg nyugodtan soldi miert nem irsz. (utoirat, vagy csak ebben a nehez idoben, amikor meg a sz.r is keseru inkabb nem ir, mert nem tud jot, vagy nem akarja ugyanazt leirni a negativumokat minden meccs utan...)"

Szerkesztette: gabor25
több mint 5 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 934 — Steelers fan
Mindeközben:
 steelersdepot.com/2018/10/report-eagles-have-been-mulling-trading-for-bell-for-a-while/
Innen ki lehetne a potenciális játékos akit kaphatnánk?
Razi
Bell + Tomlin = Pederson + 2nd round? 😀
The terrible towel
Na, azért Pedersonnal várjunk, volt 1 jó idénye. Nehogy úgy járjon hogy berobban az O sémájával, mindenki becsokizik hogy mekkora coach, aztán a következő szezonra a védelmek kiismerik, ő meg beáll a földbe mint a gerely. Mert ugye láttunk már ilyet pont abban a városban, nem is olyan régen. 😊
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 311
Vince, DHB, Gilbert és Burnett nem edzett. Utóbbi kettő elég nagy baj, ráadásul Burnett visszaesett. Hihetetlen ahogy be tudunk vásárolni sérült playakból.
több mint 5 éve
The terrible towel Pittsburgh Steelers 521 — Steelers fan
Mindeközben:
 steelersdepot.com/2018/10/report-eagles-have-been-mulling-trading-for-bell-for-a-while/
Innen ki lehetne a potenciális játékos akit kaphatnánk?
Razi
Bell + Tomlin = Pederson + 2nd round? 😀