Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 311
Érik egy kis ügy Brown környékén. Érkezett egy feljelentés, mert állítólag Brown áprilisban egy Florida-i ház 14.emeletéről kivágott valami bútort, ami közel landolt egy 22 hónapos gyerekhez. Valami váza, meg egyéb bútor landolt 1 lábra a gyerektől és a nagyapjától.
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 311
Na pár gondolat a mérkőzésről, röviden, tömören 😊


BENGALS WEEK!!!
Klaci79
Tehát Butler visszatért a lebutított LeBeau sémához, a támadósor meg a tavalyi Hailey sémához. Amellett, hogy most senkire egy rossz szavam, még mindig nem látom tavalyhoz képest az előrelépést.
Szokol
Ami működik nálunk az mindig LeBeau és most már Haley is...beszarok 😀😀😀
De lehet benne valami, mert a KC is mióta visszatért a Haley-i gyökerekhez, micsoda játékot produkál.
Klaci79
Szokol
Klemó
Hozzáteszem az offense részéhez, mindenki használ bubble screen-t, most is pl a Saints éjszaka. Ez nem Haley fegyvere, ő is használja, ahogy a teljes NFL mezőny. Csak Haley alatt kiszámíthatóan lehetett is tudni, hogy mikor jön. Ezért jelentős részben nem is volt sikeres. Nem arra gondolok, hogy nem volt 3&10-re first down belőle, hanem arra, hogy 4&12 lett a vége általában. (kicsit persze túlzok, de sokan emlékszünk milyen szörnyű playhívások voltak, most is láthattunk ilyet a Browns-tól vasárnap)
több mint 5 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 223
Na pár gondolat a mérkőzésről, röviden, tömören 😊


BENGALS WEEK!!!
Klaci79
Tehát Butler visszatért a lebutított LeBeau sémához, a támadósor meg a tavalyi Hailey sémához. Amellett, hogy most senkire egy rossz szavam, még mindig nem látom tavalyhoz képest az előrelépést.
Szokol
Ami működik nálunk az mindig LeBeau és most már Haley is...beszarok 😀😀😀
De lehet benne valami, mert a KC is mióta visszatért a Haley-i gyökerekhez, micsoda játékot produkál.
Klaci79
Szarjál, ironizálás közben.

D: blitz, blitz, blitz, több emberezés, zóna helyett, elkapás utáni yardok minimalizálása.

O: sok futás, sok check down passz a futónak, rövid yardok a TE-re, egy-egy hosszú játék, erős oldalon 3 elkapós felállások.

Ezek Téged mire emlékeztetnek?
Szokol
Tegyük rendbe azért az Öreg D kapcsán a fejeket.....mert a "fire zone", avagy "zone blitz" rendszer egyáltalán nem arról szólt, hogy blitz, blitz hátán. Az Öreg rendszere pontosan ezzel részben ellentétben attól lett különleges és azért volt bonyoltult, mert a F7-ből Polával együtt adott felállásban bárki mehetett coverage-ba, bárki pedig blitzre, vagyis teljesen kiszámíthatatlan volt. Ezért (is) volt bonyolult, mert ennek a felállásnak rengeteg felállása volt, pontosan értenie kellett a benne mozgó embernek mikor ki és mit csinál.

Ugye az a híres SB INT és TD Harrisontól pontosan onnan jött, hogy Harrison váratlanul visszalépett a LOS közeli zónákba lezárva a slant passzokat....

Amit vasárnap mutattunk az alapvetően egy press man, ahol a F7 feladata a totális nyomásgyakorlás volt. Ez nem egyedi, sőt, ahol a SEC meg tudja oldani egymaga, hogy 3-4 msp-re nem engedi elszakadni a WR-eket, ott ez a recept. Nálunk inkább azt mondanám, hogy kényszerűség volt ezt bevállalni, mivel a visszalépő LB-kkel is szétszedtek bennünket, nem sok vesztenivalónk volt. Megjegyzem, ezt a D-t folyamatos screenekkel és slantekkel lehet szétszedni, így ha továbbra is kiszámíthatóak leszünk, akkor mindig lesz ellenszer ellenünk. Hála az égnek Matty Ice és az OC-ja nem nagyon találta az ellenszert, de nem lesz ez minden QB-val így.
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 311
több mint 5 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 322 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Az Eagles nem fog érte bejelentkezni, mert az itteni Eagles fan-ok nem örülnének neki 😊

több mint 5 éve
pfefe8 Pittsburgh Steelers 1 203
első kör alatt oda ne adjuk, akkor már inkább visszajön és ezt az idényt nyomja végig itt nálunk, majd jövőre menjen ahova akar.

Steelers fan
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 365 — #NoStress
Az Eaglesnek Foles a kézenfekvő csereértéke, de nekünk ugye nincs szükségünk most QB-ra. Nem gondolnám ésszerűnek, ha bármi mást az Eagles felajánlana bármelyik játékosért.

...

Persze láttunk már csodákat és ha valaki ad egy 2. kört Bellért, akkor biztosan mi azt szeretnénk, hogy menjen.....meglátjuk.
Klemó
Hármas csere is létezik.
Foles megy X-be 2.körért.
2. kör megy Pittsburghbe Bellért.
Jelenleg egy SB MVP QB-val a cserepadon ez egy tuti csere lenne az Eaglesnek, és win-win-win csere lehetne könnyedén.

több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 546 — Így remélem megfelelek nektek.....
Bell elvileg nem kell nekünk Cox pénze azért kellett mert gyakorlatilag nem volt semmi helyünk a cap alatt. Aztán meglátjuk.
több mint 5 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 223
Szerintem meg pont az a hír, hogy nincs új hír annak ellenére, hogy Ayaji megsérült, vagyis nem feltétlenül van összefüggés a Cox átstrukturálás és mondjuk Bell célzása között.

Az Eaglesnek Foles a kézenfekvő csereértéke, de nekünk ugye nincs szükségünk most QB-ra. Nem gondolnám ésszerűnek, ha bármi mást az Eagles felajánlana bármelyik játékosért.

Én kifejezetten azt gondolom, hogy Bell nem akar elmenni, ő végig akarja tolni az 5. körtől a szezont nálunk. Neki (is) nagy kockázat elmenni oda, ahol nem ismeri őt az OL és mondjuk hozni egy átlagos szezont, hiszen nem hosszabbíthat most.

Persze láttunk már csodákat és ha valaki ad egy 2. kört Bellért, akkor biztosan mi azt szeretnénk, hogy menjen.....meglátjuk.
több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Kiemeltem a hsz-t, ha nem gond.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 311
Nincs igazán helyük a cap alatt, szóval kérdés, hogy mit bűvészkednének a számokkal. Mert one year wonderre, nem gondolnám, hogy kidobnak egy második kört.
Dodó
11 millát szabadítottak fel Cox szerződéséből
több mint 5 éve
Dodó Pittsburgh Steelers 251
Nincs igazán helyük a cap alatt, szóval kérdés, hogy mit bűvészkednének a számokkal. Mert one year wonderre, nem gondolnám, hogy kidobnak egy második kört.
több mint 5 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 659 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Állítólag a Philly érdeklődik Bell iránt...
Hát nem tudom...annyira nem örülnék neki...egyrészt megnézném az offense-t ha Bell és Conner mondjuk váltogatnák egymást, másrészt ez 2/20-nál nem lesz jobb pick, ha végül tényleg a Philly viszi...az egyetlen pozitívum, hogy ritkán látnánk ellenfélként
Klaci79
Ráadásul bőven van realitása is, tekintettel Ayaji ACL szakadására. Amúgy pedig tökéletesen egyetértek és jómagam is nagyon megnézném, hogy mit tudnánk a Bell-Conner párost használva.

" class="embed">
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 311
Állítólag a Philly érdeklődik Bell iránt...
Hát nem tudom...annyira nem örülnék neki...egyrészt megnézném az offense-t ha Bell és Conner mondjuk váltogatnák egymást, másrészt ez 2/20-nál nem lesz jobb pick, ha végül tényleg a Philly viszi...az egyetlen pozitívum, hogy ritkán látnánk ellenfélként
több mint 5 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Sziasztok, mivel rák elleni küzdelem, aki látta a meccsünket az látta a stábot és a játékosokat is ilyen pólókban. Mi is elkészítettük, mert volt rá igény, a verebek csiripelték. Itt láthatjátok a 3 változatot. A 2 fekete a férfi a pink a hölgyeké, természetesen. A tavalyi KARMA póló mintájára menne az akció. A Steelers.hu kukac gmail.com címre elkülditek a
- milyen termék
- méret
- név
- cím
- fizetési mód/átvétel (posta (+890 Ft, utánvét +395) vagy személyes)
- telefonszám
A pólók a LETMICRO nál készülnek, keressetek rá hol lehet személyesen. A döntést megkönnyítendő.
Mert tudjuk Pittsburgh is Stronger than Cancer!!!!!
 www.facebook.com/steelers.hu/photos/pcb.1942847189086835/1942844812420406/?type=3&theater
 www.facebook.com/steelers.hu/photos/pcb.1942847189086835/1942844802420407/?type=3&theater
 www.facebook.com/steelers.hu/photos/pcb.1942847189086835/1942844809087073/?type=3&theater

Ha itt nem jelenik meg a face oldalunkon láthatóak a képek

Szerkesztette: polamalu
több mint 5 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 004 — Patriots fan
És igen! Underdogok vagyunk!!! 3 pontos favorit a Bengals
Klaci79
Azért mert BigB képes elveszìteni mostanság a meccseket. Talán áttört a gát nála a Falcons meccs után ki tudja? Nem teszem meg a meccseket tippmixen az tuti 😁

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 311
És igen! Underdogok vagyunk!!! 3 pontos favorit a Bengals
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 311
Na pár gondolat a mérkőzésről, röviden, tömören 😊


BENGALS WEEK!!!
Klaci79
Tehát Butler visszatért a lebutított LeBeau sémához, a támadósor meg a tavalyi Hailey sémához. Amellett, hogy most senkire egy rossz szavam, még mindig nem látom tavalyhoz képest az előrelépést.
Szokol
Ami működik nálunk az mindig LeBeau és most már Haley is...beszarok 😀😀😀
De lehet benne valami, mert a KC is mióta visszatért a Haley-i gyökerekhez, micsoda játékot produkál.
Klaci79
Szarjál, ironizálás közben.

D: blitz, blitz, blitz, több emberezés, zóna helyett, elkapás utáni yardok minimalizálása.

O: sok futás, sok check down passz a futónak, rövid yardok a TE-re, egy-egy hosszú játék, erős oldalon 3 elkapós felállások.

Ezek Téged mire emlékeztetnek?
Szokol
Engem??? Minden normálisan footballozó csapatra. 😂
több mint 5 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 872 — Steelers fan
Na pár gondolat a mérkőzésről, röviden, tömören 😊


BENGALS WEEK!!!
Klaci79
Tehát Butler visszatért a lebutított LeBeau sémához, a támadósor meg a tavalyi Hailey sémához. Amellett, hogy most senkire egy rossz szavam, még mindig nem látom tavalyhoz képest az előrelépést.
Szokol
Ami működik nálunk az mindig LeBeau és most már Haley is...beszarok 😀😀😀
De lehet benne valami, mert a KC is mióta visszatért a Haley-i gyökerekhez, micsoda játékot produkál.
Klaci79
Szarjál, ironizálás közben.

D: blitz, blitz, blitz, több emberezés, zóna helyett, elkapás utáni yardok minimalizálása.

O: sok futás, sok check down passz a futónak, rövid yardok a TE-re, egy-egy hosszú játék, erős oldalon 3 elkapós felállások.

Ezek Téged mire emlékeztetnek?
több mint 5 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 934 — Steelers fan
Ma láttam a meccset, ez most jól nézett ki!

A D megfogott egy olyan O-t, akik az eddigi meccseiken azért haladtak szépen, megvoltak a nagy játékok, stopok, Def TD, sackek, végre. Korábban ha feljött az ellen O, egy enyhe gyomorgörccsel vártam, hogy most mivel fognak szivatni minket- ezen a meccsen fordítva, vártam hogy lássam a D-nket, hogy fogják kinyírni a következő driveot.
Alaposabbam nem néztem vissza, de így elsőre nekem az jött le, hogy alapvetően 6 LB-t rotált Butler, középen Bostic/Fort/Matakevich, szélen Watt/Dupree/Chickillo (utóbbit mintha láttam volna középen is?) és ez sokkal inkább bevált mint az eddigi felállások Williamsel. Azzal kiegészítve, hogy elővett egy -nálunk régebben gyakran használt- sok blitzel operáló csomagot. Többször volt hogy a 3 DL/1-2 OLB passrush mellé még ráküldött egy CB-t vagy ILB-t is, vagy a kettőt együtt, amivel a Falcons OL-nek rendszerint meggyűlt a baja. Jó volt nézni.
Ezután egyrészt felmerül a kérdés, hogy ha ehhez a teljesítményhez megvan a tudás, és az emberanyag, akkor mégis mi volt az a siralom, amit eddig láttunk... másrészt lehet hogy mégis úgy lesz, mint korábbi években, hogy a szezon második felére áll össze a rendszer, és most kezd kialakulni hogy mit is akarunk játszani.

O felrakott 34 pontot, amikor megkapták a short fieldet szépen befejezték, alapjában rendben volt. Érdekes volt hogy először Conner átfutott rajtuk, aztán kicsit megállt a futás, majd megint elővettük – nem tudom ez tervezett volt, vagy az eredmény alakulása miatt csináltuk így? Ben azért megint megpróbálta elqurni a meccset, de a 2. félidőre felszívta magát, az korrekt volt. Szerintem idén lesz még meccs amit miatta fogunk elbukni, azt hiszem neki már látszik a vége.

O playcalling: ugye nem csak én vettem észre a 3&10-re bubble screent? 😀 😀
több mint 5 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
ugy egy rossz Atalanta
new orl
Nah azokat illet is megverni 😊))

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 311
Ha tudnék intézni ilyen pólót jelentkezne rá valaki?
 twitter.com/CamHeyward/status/1049310179332947969
Klaci79
Sajnos még nem találtam, de rajta vagyok a dolgon, mert én is nagyon szeretnék. Amennyiben van valami jelzem!
Gergőke
Intézzük mi, ha az megfelel
Klaci79
Ha tudnék intézni ilyen pólót jelentkezne rá valaki?
 twitter.com/CamHeyward/status/1049310179332947969
Klaci79
Sajnos még nem találtam, de rajta vagyok a dolgon, mert én is nagyon szeretnék. Amennyiben van valami jelzem!
Gergőke
Intézzük mi, ha az megfelel
Klaci79
Persze 🙂
Gergőke
1-2 nap és lesz a témában valami...most csak gyűjteném a kéréseket, hogy majd mennyi kell
több mint 5 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 659 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Ha tudnék intézni ilyen pólót jelentkezne rá valaki?
 twitter.com/CamHeyward/status/1049310179332947969
Klaci79
Sajnos még nem találtam, de rajta vagyok a dolgon, mert én is nagyon szeretnék. Amennyiben van valami jelzem!
Gergőke
Intézzük mi, ha az megfelel
Klaci79
Ha tudnék intézni ilyen pólót jelentkezne rá valaki?
 twitter.com/CamHeyward/status/1049310179332947969
Klaci79
Sajnos még nem találtam, de rajta vagyok a dolgon, mert én is nagyon szeretnék. Amennyiben van valami jelzem!
Gergőke
Intézzük mi, ha az megfelel
Klaci79
Persze 🙂

" class="embed">
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 311
Ha tudnék intézni ilyen pólót jelentkezne rá valaki?
 twitter.com/CamHeyward/status/1049310179332947969
Klaci79
Sajnos még nem találtam, de rajta vagyok a dolgon, mert én is nagyon szeretnék. Amennyiben van valami jelzem!
Gergőke
Intézzük mi, ha az megfelel
több mint 5 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 659 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Ha tudnék intézni ilyen pólót jelentkezne rá valaki?
 twitter.com/CamHeyward/status/1049310179332947969
Klaci79
Sajnos még nem találtam, de rajta vagyok a dolgon, mert én is nagyon szeretnék. Amennyiben van valami jelzem!

" class="embed">