Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 5 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 885 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Berhe IR, jön B Allan cb vissza a ps-ből
Klaci79
Megmenekültünk...ja nem.
Fast Willie
Ritkán szól azért ez erről 😊
De a védelemben Berhe tragédia volt...hátha Allen mutat valamit. Egyszer már összejöhetne, bár Thomasban vagy a rövidesen visszatérő Adeniyi-ben jobban bízom.
Tomlin azt nyilatkozta, hogy akár kezdhet is Thomas, ha Vince sérülése nem jön rendbe vasárnapig.
 twitter.com/MarkKaboly/status/1047263759063027712
Klaci79
Reméljük nem jön rendbe!
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 311
Berhe IR, jön B Allan cb vissza a ps-ből
Klaci79
Megmenekültünk...ja nem.
Fast Willie
Ritkán szól azért ez erről 😊
De a védelemben Berhe tragédia volt...hátha Allen mutat valamit. Egyszer már összejöhetne, bár Thomasban vagy a rövidesen visszatérő Adeniyi-ben jobban bízom.
Tomlin azt nyilatkozta, hogy akár kezdhet is Thomas, ha Vince sérülése nem jön rendbe vasárnapig.
 twitter.com/MarkKaboly/status/1047263759063027712

Szerkesztette: Klaci79
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 724
Berhe IR, jön B Allan cb vissza a ps-ből
Klaci79
Megmenekültünk...ja nem.
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 311
Berhe IR, jön B Allan cb vissza a ps-ből
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 724
Sóval:

Uff:
- A Bell-szaga tovább terjeng, nem lesz puszipajtizmus, nyugimá'! Jönni fog, aminek jönnie kell, aztán a kamuIR-effort is beficcenhet. Vagy megdöglik a légy a végén. 2 rundot kérek.
- Gondolom mindenki észrevételezte, hogy John Connor 9 (!!!) futipléjt kapott, amikor a tavalyi csörtén 35-ször csengettünk Hollóházán. Ficht-nél teljes off volt a stratégia, megrészegült a Lőcs griffmadárkénti föltámadásától -14nél, aztán rá se nézett többet sem a TE-re, sem a run-ra. Persze a Gőgös (Fékkarú) Rozsdaember megin lecsapott, 84-szer arra nézett amerre Antal járt dabeltímmel. Dehogy középre se lestünk eccerse. Há" kihisziel...
- Valaki írta már - és mily igazságtartalomal bír -, hogy a Head aszitte, hogy a halftimeban KVzni érdemes, meg biztos a Marichuy ment éppen a TVben. Aszogya, hogy akkora bestcase, hogy nyomja tovább a Lőcs a faszságait, mer fingassuk meg a saját kerítésünket (Mission accomplished). Haladás a nagy semmibe...
- A második félidőben vezettünk is 23 támadóplay-t, amit a Vakok Intézete szponzorált. Bazdmeg én kreatívabb vagyok két sör után...ÉS el ne felejtődjék a zseniális ajándékosztás (újra), a teljesítmény KORONÁJA, amihez 22 másodperc elég vót. Interszkepticista vagyok...
- Az ÓL-ban vannak ilyen félkriplijeink. Ettől olyan billegősnek tűnnek, ilyen görnyetthátú öregfasziknak. A járás is nehéz vót, levegőt venni méginkább nem volt kedvük, a felső szintre minek mennyek, a zsebbe is beletörölte az orrát a Nagy Torony, merazneki minek, inkább omlasszuk magunkra Kőmíves Kelemennét...

Deaf:
- Olyan légiesen könnyed az egész. Mondhatnám, hogy buzis. A DL olyan mint a vajaskenyér: zsíros, de puha; ráharapsz, de sótlan; és mindig a szarabbik felére esik.
- Bosztics egy igazi koszovói hentes-Mészáros. Annyi ésszel is bír, de neki a szíve a helyén van, nekem eddig az egyetlen pluszjel. Vinny olyan mintha Matthew Thomas dédnagyapjának az ükapja lenne. Úgyis lát. A ToJás is meggörbül ettől a libikókától, annyit van a végeken, mint Tinódi. A Bud egy fasza sör amúgy: egyszerű, de üt.
- A másodvonalunk eléggé harmadrangú. A Haditiszt legalább technológiailag képzett, a többiek ilyen fejetlen csirkehadsereg. Táposak, de prés alatt alakulhatnak.
- A kedvencem a Berhe, akinek nagy a terhe, és terhessé is teszi a napjaimat, amikor látom próbálkozni. A lezuhant (ST) ász..

(Bocs)

GoSteelers!!!

Komolyra fordítva...inkább nem.

D-retool, és O-reboot
több mint 5 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Most komolyan Bellről írogatunk, amikor nagyon gyorsan - 7 perc alatt!!!- 14 pontos hátrányba kerülve megint futottunk az eredmény után?! Egy elnézett sec váltás a hosszú TD-nél, egy nagy def play Jeffersontól meg egy sima bootleg passz, azt ennyi...

Amikor a csapatot arra építették fel, hogy előnybe kerüljön, azt szépen felépítse, futásokkal fárassza az ellenfelet, a def pedig megvédje azt. Ebből a szezonban semmi nem látszik, mert a scriptelt playekbe belehibázunk.

Hátrányban pedig passzoltatjuk Bent orrba-szájba, aki sem fejben, sem testben nem önmaga, sztem a könyöksérülése zavarja.

Conner akkor lenne Bellel összehasonlítható, ha vezetnénk már az elején. A Tampa meccsen is hülyén használtuk, a Browns ellen jó volt, a többit hagyjuk is. Másrész Munchak vmit csináljon a runblokkal, mert eddig gyengus. A tavalyi állat G húzásokból semmit nem látok, biztos vyn köze DDC sérülésének
Fast Willie
Benre en is irtam csak a korabbi meccsen hogy ott tuti h nem volt ok. Most ha az egesz meccset nezed, nem ment sokkal a Ravens, de amikor visszajottunk utana lehetett volna Conner time. De nem lett. Es ott nincs kifogas, hogy elmentek sokkal stb. Lehetett volna Jo, de nem tudott. Nem eloszor. Ennyi.

Mint ahogy az offense is eltunt az egyenlites utan. Ez van.

Ev elejen amikor mondtam gaz lesz a def nem hittetek. Utana mondtam hogy bell kiesese is ervago lesz.

Majd eljon ennek is az ideje hogy belassatok, nem csak az ol miatt volt Jo. Az is Kell hozza persze.

Valamint a brown Kell csak bell nem is es nem erositik egymast, Meg hogy brown egymaga meccsdonto az is bebizonyosodott, hogy nem igaz. Mert az lehet, de futo jatek hianya, vagy veszelyes futo jatek nelkul ot is konnyen not fedezik. Ez van es nem eloszor.

Lehet fenyezni, saci kidolese ota gaz a def. Saci palastolta a hianyt most senki.

Bell hianya, Meg az uj off Haley tavozasa ota (Ami akkor remek huzasnak tunt) ugyanugy nem talalja helyet. Sem brown. Sem ben.

Szoval eddig semmi nem jott be sem az uj off Sema, sem a majd uj Jo lesz def Sema sem. De ez sajnos varhato volt. A def. Az offense kevesbe.
gabistar
Te tényleg csak azért írsz negatív dolgokat a holtszezonban, hogy ha bejön akkor döngethesd a melled hogy "én megmondtam, én megmondtam, én megmondtam"...
bcsarli
Nem mert egyertelmu volt hogy mi lesz ezt le is irtam. Aki ert hozza tudja, hogy mi lesz kb. Mert lehetett latni a defet saci nelkul. Es igy konnyu volt megitelni hogy kulcs Jo ember playmaker nelkul ugyanaz lesz mint tavaly.

Meg itt van ugye a Steelers tv ingyen elemzesekkel locker room talkkal avagy a sport ugyanilyen radio. Es azok az emberek korulottem akik egesz eletukben ismertek a Steelers. Es az eredeti nyelvu kommentarok . Ez nem nagykepuseg vagy akartam hogy igy legyen. De 18 eve nezem a steelerst. Lattam sokat beloluk. No hogy ment ahhoz hogy tudjak objektiven gondolkozni. Es nem csak statokat nezni hanem teljes dolgot egyben. Es csapatot egyben.

Regebben nem volt igy meg a szabalyokat Sem tudtam. Es azt Sem ertettem pl minek fut egy csapat ha nem megy neki stb. De idovel ami most 18 ev alatt lehet okosodni. Es meg most is. Ez nem all le. Jo pap is holtig tanul.

Szerkesztette: gabor25
több mint 5 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Attól még valakinek nincs igaza, hogy hangoztatja az ILB és Bell mantrát azután, hogy nem 4-0 a szezonunk. Száz és száz bejegyzésben beszéltük itt, hogy a drafton mi volt a policy és mennyire akart az FO ILB-t, viszont idén 3-ról gondolta, hogy annyit érhet, ami ezt megoldja. Én egy nyomorult ILB nevet nem hallottam ettől az embertől legalább példaként, az első 3 után, csak annyit, hogy nem oldottuk meg az ILB kérdést, nomeg Bellel sem hosszabbítottunk, de azt mindig minden bejegyzésben hosszú sorokon keresztül.

A probléma jóval komplexebb ennél, de ez nem újdonság, mert általában az igazság soha nem fehér, vagy fekete.
Klemó
Hanyszor olvastam toled hogy bostic megoldja a problemat. Meg hogy bell sem Kell? Es egyik sem jott be neked. Szoval nem nev a lenyeg ha akarnal olvasni a sorok kozott. Posztrol van szo. Es egy Jo Ilb rol. Es bellrol. Csak ugy mint hogy hoztunk nevenincs membert fs nek is ahelyett hogy Jo jatekost Eric weddlet hoztuk volna.

Szoval nem a nev a lenyeg ertve, hanem hogy adott volt a problemat es se az emlegetett semaval es edmundsal es sem semmi massal nem oldottak Meg a def hanyatlasat. Es nem aldoztak Oda sem ilb ahol kulcs ember Kell nem Meg egy lassu munkasember mint Vince. A vak is latta ezt Mar tavaly.

De kurvara nem oldottak Meg. Es ne kezdj El kotekedni mert nem a Nev lenyeg. Hanem hogy nem jott Oda ertelmes es Jo erosites sehol. Ennyi.

Ertve vagy Meg megmagyarazzatok hogy Jo Lett a def mint ev elejen is, Meg off season ban is hogy tulajdonkeppen nem rosszak sot jok lesznek. Visszaidezzem ezeket?

Amikor ezzel tudtatok le hogy Jo lesz a def Meg a barnak utan is irtam h nem. Akkor is jott, hogy mar hogy ne lennenek jok stb.

Mintahogy bell nelkul is jok leszunk is ment. Meg nem is Kell o. Egyszer majdcsak atjut az igazsag. Es ezeket irtam szezon elott igy is Lett. Szoval nem most talaltam ki. Igy ez a szoveg hogy most negy null utan Jon a mantra nem igaz.

Draft kor megmondtam hogy ha nem Jon Jo ember barhonnan igy lesz a deffel. Nem most amikor Mar a vak is latta.

Szerkesztette: gabor25
több mint 5 éve
new orl Baltimore Ravens 610
Ó jajj.
Szegény szomszéd kertje... Milyen foscsi színpárosítás jutott Jusztíciának.

😀 😀

Attól még valakinek nincs igaza, hogy hangoztatja az ILB és Bell mantrát azután, hogy nem 4-0 a szezonunk. Száz és száz bejegyzésben beszéltük itt, hogy a drafton mi volt a policy és mennyire akart az FO ILB-t, viszont idén 3-ról gondolta, hogy annyit érhet, ami ezt megoldja. Én egy nyomorult ILB nevet nem hallottam ettől az embertől legalább példaként, az első 3 után, csak annyit, hogy nem oldottuk meg az ILB kérdést, nomeg Bellel sem hosszabbítottunk, de azt mindig minden bejegyzésben hosszú sorokon keresztül.

A probléma jóval komplexebb ennél, de ez nem újdonság, mert általában az igazság soha nem fehér, vagy fekete.
Klemó
hanem lila-arany 😊
new orl
Attól még valakinek nincs igaza, hogy hangoztatja az ILB és Bell mantrát azután, hogy nem 4-0 a szezonunk. Száz és száz bejegyzésben beszéltük itt, hogy a drafton mi volt a policy és mennyire akart az FO ILB-t, viszont idén 3-ról gondolta, hogy annyit érhet, ami ezt megoldja. Én egy nyomorult ILB nevet nem hallottam ettől az embertől legalább példaként, az első 3 után, csak annyit, hogy nem oldottuk meg az ILB kérdést, nomeg Bellel sem hosszabbítottunk, de azt mindig minden bejegyzésben hosszú sorokon keresztül.

A probléma jóval komplexebb ennél, de ez nem újdonság, mert általában az igazság soha nem fehér, vagy fekete.
Klemó
hanem lila-arany 😊
new orl
kishaszi
Juszticianak hagyjan, de nekunk is!!! 😊
több mint 5 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Én sokat olvasok itt hitvitáról, Bell-ről, Shazier-ről, rosszul dobó sérült Ben-ről és hogy a tűz sincs a csapatban. Közben már vagy két éve sokszor azon gondolkodom el, a sportok többségében, így az nfl-ben is, a sportolok már tökéletesen csúcsra vannak járatva fizikálisan, technikailag, mentálisan is ezzel szemben szembetűnő, hogy mennyire el van ettől maradva az edző társadalom sok esetben.

És az én tételmondatom az, hogy ez nálunk a steelers-nél is a fő probléma az edzőknél keresendő.

Én amikor tizen x éve megismerkedtem az nfl-el az volt az első tapasztalat és elég sok helyen azt hallottam ha nincs egy jó irányítód vagy van de megsérül akkor baszhatod, vagyis elment a szezon. Nem rb vagy wr vagy lb vagy s nem ha az irányítód. Itt mégis arról szól a topik, hogy Bell így vagy úgy, előtte meg arról hogy Shazier előtt így volt utána úgy volt. (Fontos mindkét játékos nagy kedvencem, mindkettejük játékáért rajongok).

Azt gondolom, hogy ha van egy elit irányítód, hozzá nr1 wr és ott van még JuJu, emellett a lesajnált TE-jeink, akik az elmúlt két meccsen bizonyították, hogy használhatók, és van egy ligaelit támadófalad, akkor egy rb (még ha liga legjobbja is) hiánya nem okozhat ekkora fejetlenséget a támadó oldalon.
És a védelemnél is az a véleményen, hogy lehet sok a középszer játékos vagy akiben csak potenciált látunk, de ez nem magyarázza a fejetlenséget.

Az a véleményem, hogy a káosz oka az edzői stáb inkompetenciája.

És itt Tomlin fő felelőssége szerintem abban van, hogy nem mer vagy akar a saját komfort zónájából kilépni és ezért nem változik semmi. Ezért látjuk évről évere ugyanazokat a hibákat előjönni.

Én azt látom az egész ligában, hogy sokkal többet dob egy csapat teljesítményén, hogy milyen koordinátorok dolgoznak (természetesen adott főedzők is ha támadó vagy védő szakemberek, de ugye Tomlin elvileg motivátor) és azok milyen playbook-ot szabnak egy keretre és azt hogy variálják adott meccsekre vagy meccseken belül, ha szükséges.
Sőt a pozíciós edzőkre is ezt gondolom, elég csak megnézni, hogy nálunk Munchak milyen szintet lépett a támadófallal (tudom lettek ide is áldozva első körök de akkor is).

Ezért igazából amíg nem olyan koordinátorok vannak, akik képesek az adott keretre szabott playbook-ot összerakni, majd azt kreatívan használni és ha kell meccs közben is elemezni, addig a tudástöbblet ami megvan, megvolt a keretben elég lehet a playoff-ra ha minden klappol(pl két éve csak egy hihetetlen Brown endzone-ba benyujtott labdán múlott a rájátszás, pedig a keret már akor is adott votl), de a nagyobb célokra kevés szerintem.

Bocs a hosszúságért, de kikívánkozott.
A hibákért elnézést😊

És Go Steelers
Coffos86
Ha ezt sobri hallana, vagy pedig soldi akkor lenne ket ellentetes velemeny h miert tok Jo mt stb es miert nem... Jo lenne olvasni azt.
több mint 5 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
szerintem tuti, hogy ezek után csak 2. körért adnánk el Bell-t.
ha visszatér a 7. hét után, hamar visszakapja a szerepet, bár szerintem már nem akkorát, mint korábban...azt is el tudom képzelni, hogy jövőre minden hiszti ellenére megpróbálunk vele újra szerződni, egy jó év után...de szerintem az új fr. tag már értelmetlen lenne
Connert többet kell használni, de Bell terhelése neki még sok és elképzelhető, hogy soha nem is lesz hasonló szintű munkabírása
egyébként az OL gyenge teljesítményében, ami a futásblokkolást illeti, bőven benne lehet, hogy eddig Bell különleges stílusához igazodtak, ami most Connerrel nem működik
Klaci79
Vagy nem igazodtak semmihez... Csinálták a dolgukat, amit Nuncsáku papar előírt, és vagy jó volt, vagy ha az ellen is kifürkészte a tudást, de jött Csengettyű és a mínusz yardból +3-at csinált a kivárással, türelemmel . . .
kishaszi
Vigyazz mert Meg ezekutan johet az hogy ezzel a fallal barki tud jol futni. 😀 Meg hogy csak az ol tette naggya bellt. 😉

Szerkesztette: gabor25
több mint 5 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Ó jajj.
Szegény szomszéd kertje... Milyen foscsi színpárosítás jutott Jusztíciának.

😀 😀

Attól még valakinek nincs igaza, hogy hangoztatja az ILB és Bell mantrát azután, hogy nem 4-0 a szezonunk. Száz és száz bejegyzésben beszéltük itt, hogy a drafton mi volt a policy és mennyire akart az FO ILB-t, viszont idén 3-ról gondolta, hogy annyit érhet, ami ezt megoldja. Én egy nyomorult ILB nevet nem hallottam ettől az embertől legalább példaként, az első 3 után, csak annyit, hogy nem oldottuk meg az ILB kérdést, nomeg Bellel sem hosszabbítottunk, de azt mindig minden bejegyzésben hosszú sorokon keresztül.

A probléma jóval komplexebb ennél, de ez nem újdonság, mert általában az igazság soha nem fehér, vagy fekete.
Klemó
hanem lila-arany 😊
new orl
Attól még valakinek nincs igaza, hogy hangoztatja az ILB és Bell mantrát azután, hogy nem 4-0 a szezonunk. Száz és száz bejegyzésben beszéltük itt, hogy a drafton mi volt a policy és mennyire akart az FO ILB-t, viszont idén 3-ról gondolta, hogy annyit érhet, ami ezt megoldja. Én egy nyomorult ILB nevet nem hallottam ettől az embertől legalább példaként, az első 3 után, csak annyit, hogy nem oldottuk meg az ILB kérdést, nomeg Bellel sem hosszabbítottunk, de azt mindig minden bejegyzésben hosszú sorokon keresztül.

A probléma jóval komplexebb ennél, de ez nem újdonság, mert általában az igazság soha nem fehér, vagy fekete.
Klemó
hanem lila-arany 😊
new orl

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 5 éve
new orl Baltimore Ravens 610
Espn jelentése szerint állítólag Bell a bye week után visszatér. Majd hiszem ha látom persze.
Klaci79
Vissza fog, ha nem passzoljak el, ebben nem ketelkedem. Bar szerintem a Steelers most mar megprobalja eladni mindenkepp.

Viszont itt az erdekes az lesz, hogyha marad, akkor rogton minden santikalasnal vagy jelentett serulesnel jon majd mindenki azzal, hogy kamu, meg Harrison beszolasaval.

Es amugy tenyleg, emberunk mekkora zseni lenne mar, ha tenyleg bejatszana valami kamuserulest? 8D Megkapna a penzet, nem is hasznalodik tovabb, jovore meg mehet a piacra leakasztani a lovet.
Stez
kivéve, ha a 2018-as fizetésének 120%-ért ráteszi a Steelers a tag-et...ami ugye nem lesz olyan sok, mivel 8. héttől kap fizut...😊)))))))))))))))))))))
Klemó
Szerintem a harmadiknal a QB taget vagy az elozo fizetesehez kepest szamitott kozul a nagyobbat kapja. Azt szerintem nem kapta meg meg senki, legalabbis nem emlekszem. Az nagy presztizs lenne neki.
több mint 5 éve
new orl Baltimore Ravens 610
Attól még valakinek nincs igaza, hogy hangoztatja az ILB és Bell mantrát azután, hogy nem 4-0 a szezonunk. Száz és száz bejegyzésben beszéltük itt, hogy a drafton mi volt a policy és mennyire akart az FO ILB-t, viszont idén 3-ról gondolta, hogy annyit érhet, ami ezt megoldja. Én egy nyomorult ILB nevet nem hallottam ettől az embertől legalább példaként, az első 3 után, csak annyit, hogy nem oldottuk meg az ILB kérdést, nomeg Bellel sem hosszabbítottunk, de azt mindig minden bejegyzésben hosszú sorokon keresztül.

A probléma jóval komplexebb ennél, de ez nem újdonság, mert általában az igazság soha nem fehér, vagy fekete.
Klemó
hanem lila-arany 😊
több mint 5 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 223
Bell annyira akarja a trade-et, hogy azt mondja most, hogy lehet év végén hosszabbítani fog nálunk, vagyis az FO megadja azt amit kér...(persze azt is mondja, hogy lehet ő a naív) 😊
több mint 5 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
szerintem tuti, hogy ezek után csak 2. körért adnánk el Bell-t.
ha visszatér a 7. hét után, hamar visszakapja a szerepet, bár szerintem már nem akkorát, mint korábban...azt is el tudom képzelni, hogy jövőre minden hiszti ellenére megpróbálunk vele újra szerződni, egy jó év után...de szerintem az új fr. tag már értelmetlen lenne
Connert többet kell használni, de Bell terhelése neki még sok és elképzelhető, hogy soha nem is lesz hasonló szintű munkabírása
egyébként az OL gyenge teljesítményében, ami a futásblokkolást illeti, bőven benne lehet, hogy eddig Bell különleges stílusához igazodtak, ami most Connerrel nem működik
Klaci79
Egy dologgal tisztaban Kell lennunk. Bell ha nem akarja nem ir ala a trade deadline elott. Ami okt vege kb.

Es ha az lejar semmit nem kapunk bellert hiaba ir ala utana levo az o hataridejeig Amit November 13. aig kell hogy megtegyen , hogy jatszhasson iden. Szoval hacsak o nem akarja nem lesz itt 2. Kor erte sot akar semmi sem , mert utana fa lesz.

Hacsak nincs megint tag de akkor johet megint a kiuli. Ezzel a lehetosegel is tisztaban Kell lennunk. Es miert is segitene a steelerst egy draft pickhez ha nem Kell neki? Azokutan Amit kapott? Vagy miert tenni ki magat egy olyan trade lehetosegel, ahol barhova kuldhetik akarata ellenere is?

Szoval siman lehet semmit nem kapunk erte. Es fa es elmegy jovore utana vagy adunk mi neki szerzodest.

Ezt irtam korabban gondolom a tiltas miatt nyilvan sokan nem lattak. De linkeltem is rola cikket. Hogy leirtak mi hogy miert.

Szerkesztette: gabor25
több mint 5 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
szerintem tuti, hogy ezek után csak 2. körért adnánk el Bell-t.
ha visszatér a 7. hét után, hamar visszakapja a szerepet, bár szerintem már nem akkorát, mint korábban...azt is el tudom képzelni, hogy jövőre minden hiszti ellenére megpróbálunk vele újra szerződni, egy jó év után...de szerintem az új fr. tag már értelmetlen lenne
Connert többet kell használni, de Bell terhelése neki még sok és elképzelhető, hogy soha nem is lesz hasonló szintű munkabírása
egyébként az OL gyenge teljesítményében, ami a futásblokkolást illeti, bőven benne lehet, hogy eddig Bell különleges stílusához igazodtak, ami most Connerrel nem működik
Klaci79
Vagy nem igazodtak semmihez... Csinálták a dolgukat, amit Nuncsáku papar előírt, és vagy jó volt, vagy ha az ellen is kifürkészte a tudást, de jött Csengettyű és a mínusz yardból +3-at csinált a kivárással, türelemmel . . .

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 5 éve
Razi Pittsburgh Steelers Minnesota Golden Gophers 518 — kheanton@gmail.com
Flame ON:

 www.behindthesteelcurtain.com/2018/10/2/17926244/steelers-told-leveon-bell-they-plan-to-use-transition-tag-on-him-in-2019-holdout-week-7-bye-nfl-news

hahaha😀
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Jaj, Laci, nem kell itt a marketing... harom honapon belul ugy is eladod nekem egy 4. korert Bellt. 8D

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 311
szerintem tuti, hogy ezek után csak 2. körért adnánk el Bell-t.
ha visszatér a 7. hét után, hamar visszakapja a szerepet, bár szerintem már nem akkorát, mint korábban...azt is el tudom képzelni, hogy jövőre minden hiszti ellenére megpróbálunk vele újra szerződni, egy jó év után...de szerintem az új fr. tag már értelmetlen lenne
Connert többet kell használni, de Bell terhelése neki még sok és elképzelhető, hogy soha nem is lesz hasonló szintű munkabírása
egyébként az OL gyenge teljesítményében, ami a futásblokkolást illeti, bőven benne lehet, hogy eddig Bell különleges stílusához igazodtak, ami most Connerrel nem működik
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Erről kell szólnia.
 www.baltimoreravens.com/_mobileview/news/terrell-suggs-ben-roethlisberger-exchange-jerseys-and-respect-after-ravens-win
KeyG
Azért Ben elég magabiztos, ha még aktív játékosként így irja alá a nevét hogy:
First ballot HOF
Ben Roethlisberger 😀
| itt nyilván nem magára gondolt 😊 |
Gorcsev
Mondjuk ettől függetlenül az a reálisabb forgatókönyv 😊

több mint 5 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 223
Espn jelentése szerint állítólag Bell a bye week után visszatér. Majd hiszem ha látom persze.
Klaci79
Vissza fog, ha nem passzoljak el, ebben nem ketelkedem. Bar szerintem a Steelers most mar megprobalja eladni mindenkepp.

Viszont itt az erdekes az lesz, hogyha marad, akkor rogton minden santikalasnal vagy jelentett serulesnel jon majd mindenki azzal, hogy kamu, meg Harrison beszolasaval.

Es amugy tenyleg, emberunk mekkora zseni lenne mar, ha tenyleg bejatszana valami kamuserulest? 8D Megkapna a penzet, nem is hasznalodik tovabb, jovore meg mehet a piacra leakasztani a lovet.
Stez
kivéve, ha a 2018-as fizetésének 120%-ért ráteszi a Steelers a tag-et...ami ugye nem lesz olyan sok, mivel 8. héttől kap fizut...😊)))))))))))))))))))))
Klemó
Es aztan a Steelersnek mi ertelme lenne ezt meghuznia, hogy ismet honapokig menjen a cirkusz a csapatnal? Jovore meg van esely egy zsiros szerzodesre Bellnel, a Pittsburghnek meg minel tobb penz az erdeke mastol, hisz az is szerepet jatszik abban, hogy milyen konpenzacios picket kap a csapat egy evvel kesobb.
Stez
Nyilván a smileyt ezért is tettem oda....
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Espn jelentése szerint állítólag Bell a bye week után visszatér. Majd hiszem ha látom persze.
Klaci79
Vissza fog, ha nem passzoljak el, ebben nem ketelkedem. Bar szerintem a Steelers most mar megprobalja eladni mindenkepp.

Viszont itt az erdekes az lesz, hogyha marad, akkor rogton minden santikalasnal vagy jelentett serulesnel jon majd mindenki azzal, hogy kamu, meg Harrison beszolasaval.

Es amugy tenyleg, emberunk mekkora zseni lenne mar, ha tenyleg bejatszana valami kamuserulest? 8D Megkapna a penzet, nem is hasznalodik tovabb, jovore meg mehet a piacra leakasztani a lovet.
Stez
kivéve, ha a 2018-as fizetésének 120%-ért ráteszi a Steelers a tag-et...ami ugye nem lesz olyan sok, mivel 8. héttől kap fizut...😊)))))))))))))))))))))
Klemó
Es aztan a Steelersnek mi ertelme lenne ezt meghuznia, hogy ismet honapokig menjen a cirkusz a csapatnal? Jovore meg van esely egy zsiros szerzodesre Bellnel, a Pittsburghnek meg minel tobb penz az erdeke mastol, hisz az is szerepet jatszik abban, hogy milyen konpenzacios picket kap a csapat egy evvel kesobb.

több mint 5 éve
Coffos86 Pittsburgh Steelers Iowa Hawkeyes 20 — coffos.molnar@gmail.com
Én sokat olvasok itt hitvitáról, Bell-ről, Shazier-ről, rosszul dobó sérült Ben-ről és hogy a tűz sincs a csapatban. Közben már vagy két éve sokszor azon gondolkodom el, a sportok többségében, így az nfl-ben is, a sportolok már tökéletesen csúcsra vannak járatva fizikálisan, technikailag, mentálisan is ezzel szemben szembetűnő, hogy mennyire el van ettől maradva az edző társadalom sok esetben.

És az én tételmondatom az, hogy ez nálunk a steelers-nél is a fő probléma az edzőknél keresendő.

Én amikor tizen x éve megismerkedtem az nfl-el az volt az első tapasztalat és elég sok helyen azt hallottam ha nincs egy jó irányítód vagy van de megsérül akkor baszhatod, vagyis elment a szezon. Nem rb vagy wr vagy lb vagy s nem ha az irányítód. Itt mégis arról szól a topik, hogy Bell így vagy úgy, előtte meg arról hogy Shazier előtt így volt utána úgy volt. (Fontos mindkét játékos nagy kedvencem, mindkettejük játékáért rajongok).

Azt gondolom, hogy ha van egy elit irányítód, hozzá nr1 wr és ott van még JuJu, emellett a lesajnált TE-jeink, akik az elmúlt két meccsen bizonyították, hogy használhatók, és van egy ligaelit támadófalad, akkor egy rb (még ha liga legjobbja is) hiánya nem okozhat ekkora fejetlenséget a támadó oldalon.
És a védelemnél is az a véleményen, hogy lehet sok a középszer játékos vagy akiben csak potenciált látunk, de ez nem magyarázza a fejetlenséget.

Az a véleményem, hogy a káosz oka az edzői stáb inkompetenciája.

És itt Tomlin fő felelőssége szerintem abban van, hogy nem mer vagy akar a saját komfort zónájából kilépni és ezért nem változik semmi. Ezért látjuk évről évere ugyanazokat a hibákat előjönni.

Én azt látom az egész ligában, hogy sokkal többet dob egy csapat teljesítményén, hogy milyen koordinátorok dolgoznak (természetesen adott főedzők is ha támadó vagy védő szakemberek, de ugye Tomlin elvileg motivátor) és azok milyen playbook-ot szabnak egy keretre és azt hogy variálják adott meccsekre vagy meccseken belül, ha szükséges.
Sőt a pozíciós edzőkre is ezt gondolom, elég csak megnézni, hogy nálunk Munchak milyen szintet lépett a támadófallal (tudom lettek ide is áldozva első körök de akkor is).

Ezért igazából amíg nem olyan koordinátorok vannak, akik képesek az adott keretre szabott playbook-ot összerakni, majd azt kreatívan használni és ha kell meccs közben is elemezni, addig a tudástöbblet ami megvan, megvolt a keretben elég lehet a playoff-ra ha minden klappol(pl két éve csak egy hihetetlen Brown endzone-ba benyujtott labdán múlott a rájátszás, pedig a keret már akor is adott votl), de a nagyobb célokra kevés szerintem.

Bocs a hosszúságért, de kikívánkozott.
A hibákért elnézést😊

És Go Steelers
több mint 5 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 223
Espn jelentése szerint állítólag Bell a bye week után visszatér. Majd hiszem ha látom persze.
Klaci79
Vissza fog, ha nem passzoljak el, ebben nem ketelkedem. Bar szerintem a Steelers most mar megprobalja eladni mindenkepp.

Viszont itt az erdekes az lesz, hogyha marad, akkor rogton minden santikalasnal vagy jelentett serulesnel jon majd mindenki azzal, hogy kamu, meg Harrison beszolasaval.

Es amugy tenyleg, emberunk mekkora zseni lenne mar, ha tenyleg bejatszana valami kamuserulest? 8D Megkapna a penzet, nem is hasznalodik tovabb, jovore meg mehet a piacra leakasztani a lovet.
Stez
kivéve, ha a 2018-as fizetésének 120%-ért ráteszi a Steelers a tag-et...ami ugye nem lesz olyan sok, mivel 8. héttől kap fizut...😊)))))))))))))))))))))
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Espn jelentése szerint állítólag Bell a bye week után visszatér. Majd hiszem ha látom persze.
Klaci79
Vissza fog, ha nem passzoljak el, ebben nem ketelkedem. Bar szerintem a Steelers most mar megprobalja eladni mindenkepp.

Viszont itt az erdekes az lesz, hogyha marad, akkor rogton minden santikalasnal vagy jelentett serulesnel jon majd mindenki azzal, hogy kamu, meg Harrison beszolasaval.

Es amugy tenyleg, emberunk mekkora zseni lenne mar, ha tenyleg bejatszana valami kamuserulest? 8D Megkapna a penzet, nem is hasznalodik tovabb, jovore meg mehet a piacra leakasztani a lovet.