Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 5 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Pont ma olvastam, Conner 8 emberes box ellen 5,4 körül futott...biztos csak szerencse 👋🏿😉
Klaci79
Áh ez csak a vizes pálya és a Browns miatt volt így Bell biztosan 5,5 öt is futott volna...oh wait😊
Razi
Utána is néztem inkább:
Of #Steelers RB James Conner’s 31 rushes Sunday, 16 came when the #Browns had eight defenders in the box. He averaged 5.1 yards on those 16 carries.
Klaci79
Jo volt conner. Hala istennek.

Es orulok hogy tavaly ota nagyot ugrott a teljesitmenye. De az ilyen nagymamam is futhatna ilyen ol mellett miatt mondom, hogy varjunk meg, amig egy futas olo def lesz es nem lesznek hatranyban. Vagy a def reszerol amikor a legfontosabb lett volna, meg sem tudtak megfogni oket. De osszesegeben nagyot csalodtam pozitivan bennuk eddig.

(Valamint ha conner csinalt fumblit, gondolom a nagymama nem csinalna olyat. Haha. De ha nem nalunk jatszik a nagyi, van meg par csapat ahol elferne egy ket tehetseg, nem is ertem miert nem o jatszik. Viccet felreteve. )

De akkor is, ha eredetiben neztetek, marmint eredeti kommentarral, hanyszor is mondta akar arians es akar trent green is, hogy nem surun lattak ilyet, hogy a safetyk ennyire hatra vannak. Es nem is egy hanem mind a ketto? Nagyon sokszor.

Szoval nem a futas megfogasa volt nekik az elsodleges szempont , ezt akartam kihozni es a statod is ezt mutatja (meg a szakertok is ezt mondtak kb). Mert ha futasra allnak ra, akkor minimum 2/3 futasnal lenne 8 ember a boxban. Es az fs is kozelebb van erre is fokuszalva attol fuggoen hogy futas, vagy passz van.

Es a lenyeg. Az hogy conner egy downhill futo. Es between the tackles, mig bell all arounder. Szoval az nagy kulonbseg, mert az eseteg tobbsegeben a def ment benre, hogy ne legyen passz, vagy nagy passz. Es ennyi. Igy volt nagyobb hely futasra, mint a td nel kb. Az elert szam is mutatja. Futas ellen voltak jobbak tavaly. Nem passz ellen. Es meg is mennyit szivtak futas ellen, mert nem az volt a fo szempontjuk, hanem ab duplazasa. Vagy ab megfogasa. Amit new england is csinalt. Mert akkor a ket dimenzios jatek egy dimenziossa valt. Es azt konnyebb levedekezniuk. Bar nehez ab duplazasat is kivitelezni. De bell hianya ezt most megkonnyitette nekik.

Mig ha bell jatszik, nem hagyjak ennyire futkoraszni, mert minden futasa eletveszelyes es ha begyorsul nem allitjak meg. Szoval nem setalhatott volna a line of scrimmagetol 20 yardra mind a ket safety, csak ab re fokuszalva. Ez a masik lenyeg. Vagy meg ha az egyik hatul is van, nem fokuszalhatott volna csak ab oldalara, mert ha az o oldalara jon a futas belltol, nem fokuszalhatott volna csak passzra mint ahogy tettek. Es ez meg is mutatta, hogy mitol feltek. Connertol vagy ben hosszu passzaitol?
Melyiket engedtek, melyiket nem? Minek a levedesere alltak fel tobbszor?

Es akkor talan ben sem lesz fusztralt, hogy elvettek a kedvenc jatekat es probalja megint akkor is bedobni 3 ember koze, ami k.rva nagy hiba. Vagy tartja sokaig sokszor. Szoval haley gaz hivasait, most ben felszabadulasa kivarasa baszta el. Es pont ezert nem engedtek eddig igy jatszani, mert eleg egy hit es ko es viszlat orok eletre ben.

Most hogy lattak van mogotte a rosteren 3 qb egy veteran, egy fiatal tehetseg es egy nagyra tartott, igy haley mehetett. Mert ha ben le is serul nem landry jones van csak mogotte.

A def hala istennek fejlodott. Neha volt csak tobbszoros miss tackle. De azert ne egy elozo eves brownshoz merjuk mint tudnak. Hanem egy green bay, new england vagy barmilyen jo offhoz kepest.

Mindegy nehez kezdet. Remeljuk a legjobbakat. Mintha tavaly is igy kezdtunk volna eppenhogy elvertuk oket.

Szerkesztette: gabor25
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 309
Egyébként Conner sebességéről is találtam egy érdekességet:
#Steelers talked about James Conner’s breakaway speed all last week. He hit 15+ mph on five of his 31 rushes (16.1%) and once hit 20+ mph.

Le’Veon Bell does tons no one else can. But in this category: in 2017, Bell hit 15+ mph on 30 of 321 rushes (9.3%). And he never hit 20 mph
Ebben mondjuk Bell hihetetlen türelmessége is megvan.

Egyébként ennyire durva, hogy 14 pontos előnyről X lett :
Before yesterday, going back to 2000, the #Steelers were 64-0 when entering the 4th quarter with a lead of at least 14 points.
Now they're 64-0-1.

De hogy Big Ben mennyire nem szeret idegenbe menni:
Ben Roethlisberger has a TO in 8 of last 9 road games. Since 2017, his passer rating is 10 points lower on road. He's averaged 72.3 fewer yards and 7 fewer TDs, completed 5% fewer passes on road. But (crazy stat alert!), the #Steelers have a higher win % on the road in that span

Megkérdezték Tomlint, hogy miért kellett ennyire sokat használni Connert:
"We have no reservations about using any of our guys. James Conner was doing well, was in great physical condition... Just really kind of how the game unfolded."
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 309
Pont ma olvastam, Conner 8 emberes box ellen 5,4 körül futott...biztos csak szerencse 👋🏿😉
Klaci79
Áh ez csak a vizes pálya és a Browns miatt volt így Bell biztosan 5,5 öt is futott volna...oh wait😊
Razi
Utána is néztem inkább:
Of #Steelers RB James Conner’s 31 rushes Sunday, 16 came when the #Browns had eight defenders in the box. He averaged 5.1 yards on those 16 carries.
több mint 5 éve
Razi Pittsburgh Steelers Minnesota Golden Gophers 517 — kheanton@gmail.com
Pont ma olvastam, Conner 8 emberes box ellen 5,4 körül futott...biztos csak szerencse 👋🏿😉
Klaci79
Áh ez csak a vizes pálya és a Browns miatt volt így Bell biztosan 5,5 öt is futott volna...oh wait😊
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 309
Pont ma olvastam, Conner 8 emberes box ellen 5,4 körül futott...biztos csak szerencse 👋🏿😉
több mint 5 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Bell után(?) miért használjuk/erőltetjük túl Connert is?
- Azt értem hogy Conner a "második számú" futó, és mögötte így a harmadik a második de, kicsit jobban el lehetne osztani, még úgy is, hogy a sanppek túlnyomó részében lehetne Connert használni. A fumble nyilván nem (csak) ezen múlik, de kicsit indokolatlannak tűnt így első kezdő mérkőzésén egyből bele a lecsóba.
- Bár gondolom nagyon meg akartuk mutatni Bellnek...
Gorcsev
Egyetértek. Ridley ott volt és amikor már arról szólt a történet, hogy erőfutásokat kell(ett) csinálni ő abban talán még jobb is, mint Conner. Csak bízom benne, hogy Connernél a határokat akartuk megnézni és a következőkben lesz rotáció is.
Klemó
Egyetertek teszteltek hogy milyen egy viszonylag Jo/kozepes run def Ellen. Meg hogy mennyit fejlodott mert azert tavaly egyik meccsen sem lubickolt annyira mint most. Bar akkor nem is volt pass heavy vedelem ellene, mert nem tudhattak mire kepes Conner. Es most egy browns Ellen jobban megtehettek gondoltam mint mas eles meccsen.
több mint 5 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 220
Ami nekem lejött a meccsből:
- ez a Browns már nem az a Browns. Tyrod Taylor és Jarvis Landry elég jól játszott, de a Browns védelemben is voltak jó megmozdulások.
- Todd Haley a túloldalon volt, így a Browns-nak volt egy kis előnye velünk szemben.
- Viszont nem voltak balfasz hívások, még ha nem is volt tökéletes koncepció, akkor is jobban tetszettek a drive-ok.
- Conner 70-80%-ban hozta Bell-t, mennyi fizuért is? A töredékéért?
- Az O falnak voltak olyan megmozdulásai, hogy még én is megfutottam volna a First Down-t ? 😀)
- a Secondary-nk és a D-nk szintet lépett tavalyhoz képest, szerintem.
- AB-t folyamatosan 2-3 ember fogta, Ben faszsága volt, hogy erőltette oda a passzt.
- rengeteg szabálytalanság volt. Amíg a Browns saját magát szívatta False Startokkal, addig mi Sportszerűtlenségért és durvaságért kaptunk kemény yard-okat.
- Megint elhittük 21-7--nél, hogy vége a meccsnek és ráültünk az eredményre. Valahol még mindig megy a Time Management bénázás.
Big B
Bocsánat, de Conner 70-80%-ban hozta csak Bellt szerinted? Én aztán elfogult vagyok Bellel, de nem igazán hiszem , hogy a közel 200 total yard és 2 TD-től Bell sokkal többet tudott volna hozzátenni ehhez a meccshez.
Gergőke
Stat csak de jo volt. De engedtek jonak lenni .

Bell A vedelmet es a vedelem felallasat valtoztatta volna meg. Amivel johettek volna play action pass ek. Es igy a vedelem nem siman duplazza abt vagy nincs sima ket 20 yardal hatul allo deep safety a passz Ellen.

Ami megkonnyitette volna a passz jatekot es nincs 3 vedo ab n. Szoval valtoztathatott volna.

A teszt az lesz amikor jon egy jo futas elleni vedelem 8 emberrel a boxban. Es hogy akkor mit tud. De jo volt nezni a jatekat es hogy sokat fejlodott Conner. Szoval no volt, de in hagytak hogy az legyen a vedofelallasokkal.
gabistar
Ki engedett és mit ember? Az neked a jó futás elleni védelem, mikor 8 ember van a boxban? Az agyam eldobom az ilyen hülyeségektől, de most komolyan.....A jó futás elleni védelem attól jó, hogy nem kell 8 ember a boxba. Pont azért tesz valaki 8-at a boxba, mert szar....

Mi lett volna itt, ha Conner hoz egy 60 yardos meccset, mint a szuperelső pick Zeke, vagy 37-et, mint a szuperhosszabbításos Johnson?

Conner a krtikus fumble-ig nagyon jó volt, ahogy a futást támogató fal is. Aki a futórangsor és all in scrm yard elején van, az nem statisztikai kérdés. A paszjátékban is jeleskedett, fontos célpontja volt Bennek, ahogy Bell is. Persze lehet Bell többet adott volna tegnap, de nem ez hozott volna győzelmet, hanem a TO margin lejjebb tolása.

ETTŐL MÉG 3-4 meccs fogja megmutatni, hogy ilyen konzisztens teljesítményre képes lesz-e, mint akit ippeg pótol, mert Bell kapcsán erre mindig számítani lehetett.
több mint 5 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 220
Node ez a meccs Watt meccse volt. Te jóég....3 sack egy meccsen csak egy bizonyos 92-es számú csávónak sikerült a Tomlin érában...és a végén a blokkolt punt....all pro teljesítmény volt... az egyébként "katasztrófa" D-ben. Bocs Gabi, de ezt muszáj volt.. 😊

(Sean Davis élete meccsét nyomta, de csak zárójelesen fér Watt mellé a neve)
Klemó
Hala istennek nem volt katasztrofa a def. De csak feljott a sajat magat is nem egyszer labon lovo Cleveland nem?

Ketto a katasztrofa defet mikor fogjatok fel hogy saci utanra irtam? Mikor olvassatok Mar El vagy ertitek Meg?

Es az is volt. Szoval vagy pontosan idezzetek vagy sehogy! Ennyi erovel en is irhatnam hogy bell nelkul kurva Jo as offense latom. Lol. Ami pedig allna mig a te idezeted nem. 😉
gabistar
Bocs Gabi, de a smiley azért van, hogy éreztesse, hogy nem komoly a megjegyzés.

Egyébként igen, a Browns feljött, kétségtelen, persze az 1-6-os TO mutatónak talán lehetett benne része, meg egy pick sixnek... 😊
több mint 5 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Ami nekem lejött a meccsből:
- ez a Browns már nem az a Browns. Tyrod Taylor és Jarvis Landry elég jól játszott, de a Browns védelemben is voltak jó megmozdulások.
- Todd Haley a túloldalon volt, így a Browns-nak volt egy kis előnye velünk szemben.
- Viszont nem voltak balfasz hívások, még ha nem is volt tökéletes koncepció, akkor is jobban tetszettek a drive-ok.
- Conner 70-80%-ban hozta Bell-t, mennyi fizuért is? A töredékéért?
- Az O falnak voltak olyan megmozdulásai, hogy még én is megfutottam volna a First Down-t ? 😀)
- a Secondary-nk és a D-nk szintet lépett tavalyhoz képest, szerintem.
- AB-t folyamatosan 2-3 ember fogta, Ben faszsága volt, hogy erőltette oda a passzt.
- rengeteg szabálytalanság volt. Amíg a Browns saját magát szívatta False Startokkal, addig mi Sportszerűtlenségért és durvaságért kaptunk kemény yard-okat.
- Megint elhittük 21-7--nél, hogy vége a meccsnek és ráültünk az eredményre. Valahol még mindig megy a Time Management bénázás.
Big B
Bocsánat, de Conner 70-80%-ban hozta csak Bellt szerinted? Én aztán elfogult vagyok Bellel, de nem igazán hiszem , hogy a közel 200 total yard és 2 TD-től Bell sokkal többet tudott volna hozzátenni ehhez a meccshez.
Gergőke
Stat csak de jo volt. De engedtek jonak lenni .

Bell A vedelmet es a vedelem felallasat valtoztatta volna meg. Amivel johettek volna play action pass ek. Es igy a vedelem nem siman duplazza abt vagy nincs sima ket 20 yardal hatul allo deep safety a passz Ellen.

Ami megkonnyitette volna a passz jatekot es nincs 3 vedo ab n. Szoval valtoztathatott volna.

A teszt az lesz amikor jon egy jo futas elleni vedelem 8 emberrel a boxban. Es hogy akkor mit tud. De jo volt nezni a jatekat es hogy sokat fejlodott Conner. Szoval no volt, de in hagytak hogy az legyen a vedofelallasokkal.

Szerkesztette: gabor25
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 309
Big Ben valami kisebb könyöksérüléssel kezdi a hetet, DeCastro viszont konkrétan valami kéztöréssel játszott vasárnap. Más nem is hiányozna...bár állítólag jól van...
több mint 5 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Node ez a meccs Watt meccse volt. Te jóég....3 sack egy meccsen csak egy bizonyos 92-es számú csávónak sikerült a Tomlin érában...és a végén a blokkolt punt....all pro teljesítmény volt... az egyébként "katasztrófa" D-ben. Bocs Gabi, de ezt muszáj volt.. 😊

(Sean Davis élete meccsét nyomta, de csak zárójelesen fér Watt mellé a neve)
Klemó
Hala istennek nem volt katasztrofa a def. De csak feljott a sajat magat is nem egyszer labon lovo Cleveland nem?

Ketto a katasztrofa defet mikor fogjatok fel hogy saci utanra irtam? Mikor olvassatok Mar El vagy ertitek Meg?

Es az is volt. Szoval vagy pontosan idezzetek vagy sehogy! Ennyi erovel en is irhatnam hogy bell nelkul kurva Jo as offense latom. Lol. Ami pedig allna mig a te idezeted nem. 😉
több mint 5 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Na most akkor Bell dörzsöli a tenyerét, vagy nem? 😊
bcsarli
Conner TD-je után egyből odaszaladtak a falemberek és ment az örömködés. Számomra ez üzenet volt Bell felé (na meg ugye a nyilatkozatok), kíváncsi vagyok, hogy fogadnák vissza, ha visszajön egyáltalán.
PEEtör
Tart karokkar Meg ha morcosan is. Kulonben akinek nincs Jo szerzodese nem kapna. Vagy kapna az erddzoktol hogy milyen profi az Aki nem csinalja a dolgat a palyan. Barki is van mogotte. Meg ha ez bell is. Egy kutyaviadalokat szervezo sittes bunozonel Vick nek blokkoltak. Akkor most show musort csinalo siman csak "dulifulizo" gyereknek ne tennek?

Amugyis ha bell nem lett volna fontos senki seem csinalna Meg nagyobb showt. Hanem cut es kesz. Es bell ezt is akarta. Szoval franc tudja mi lesz.
több mint 5 éve
yooker New York Giants 7 331 — Expect the Best !
Megfogadtam, hogy nem ekézem a playcallingot 3-4 meccsig, de az első meccs biztosan nem volt rendben. Azért érezte többünk az Arians érát, mert vagy nagy játék, vagy semmi jött.
Klemó
Őszintén, mit vársz, ha a legveszélyesebb, legjobb, legmegbízhatóbb játékos hiányzik a csapatból?
Statisztikát bárki tud csinálni, győzelmet kevesen.
Ez a meccs tökéletesen demonstrálta, hogy Bell nélkül a Steelers egy jó kis középcsapat jelenleg, nem SB contender.
Sobri Jóska
Én tényleg kezdem azt érezni, hogy élvezed ha trollkodhatsz és szétkúrhatod a beszélgetést 😀
Dodó
Szerintem az kúrja szét, aki szerint Connor hozza Bell zsenialitását, a statisztikákat nézi az eredmények helyett, vagy egy OC-ra keni az FO ostobaságát, esetleg aki szerint Tomlin alkalmas edző a Steelerst vezetni.
Vagy aki szerint Bell nélkül a Steelers contender.
A Green Bay meccs eléggé megmutatta, hogy mennyit számít, ha játszik az offense legjobbja vagy sem.
(Oké, alapvetően Big Ben a legjobb, csak szarból ő se tud várat építeni.)

Persze egy meccs önmagában nem mérvadó. Egyet kivéve minden SB-győztesnek van vesztes/fos meccse.
És gondolj bele, ha valami csoda folytán mégis meg lesz a SB, akkor örömmel dörgölheted az orrom alá, hogy tévedtem, és annak volt igaza, aki szerint “nem kell Bell”.
De ezt kötve hiszem.
Sobri Jóska
ez így tényleg nem fair... duplán sem!
Ez a csapat még Bellel sem nyer valszeg SB-t
+ Te egy egész szezonon át oszthatod a csapatot , míg egy esetleges SB win után max egyszer megkapod hogy na...😊
ez volt Bradyvel is ugye ! x évig nyomattad aztán amikor kiderült hogy buktad még kaptál vagy 100 likot is rá! 😊
nyerő taktika
több mint 5 éve
xtaki Pittsburgh Steelers 3 235
Fichtner’s playcalling elemzese :

 www.behindthesteelcurtain.com/2018/9/11/17838486/evaluating-randy-fichtners-debut-as-pittsburgh-steelers-offensive-coordinator-todd-haley-nfl-news

szerinte alapvetoen megtartotta a tavalyi playbookot, de tett hozza RPO-t, qb sneak-et, szoval szinesitette. Pozitiv a velemenyezes, csak a kivitelezes nem volt tokeletes.
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 360 — #NoStress
Megfogadtam, hogy nem ekézem a playcallingot 3-4 meccsig, de az első meccs biztosan nem volt rendben. Azért érezte többünk az Arians érát, mert vagy nagy játék, vagy semmi jött.
Klemó
Őszintén, mit vársz, ha a legveszélyesebb, legjobb, legmegbízhatóbb játékos hiányzik a csapatból?
Statisztikát bárki tud csinálni, győzelmet kevesen.
Ez a meccs tökéletesen demonstrálta, hogy Bell nélkül a Steelers egy jó kis középcsapat jelenleg, nem SB contender.
Sobri Jóska
Én tényleg kezdem azt érezni, hogy élvezed ha trollkodhatsz és szétkúrhatod a beszélgetést 😀
Dodó
Szerintem az kúrja szét, aki szerint Connor hozza Bell zsenialitását, a statisztikákat nézi az eredmények helyett, vagy egy OC-ra keni az FO ostobaságát, esetleg aki szerint Tomlin alkalmas edző a Steelerst vezetni.
Vagy aki szerint Bell nélkül a Steelers contender.
A Green Bay meccs eléggé megmutatta, hogy mennyit számít, ha játszik az offense legjobbja vagy sem.
(Oké, alapvetően Big Ben a legjobb, csak szarból ő se tud várat építeni.)

Persze egy meccs önmagában nem mérvadó. Egyet kivéve minden SB-győztesnek van vesztes/fos meccse.
És gondolj bele, ha valami csoda folytán mégis meg lesz a SB, akkor örömmel dörgölheted az orrom alá, hogy tévedtem, és annak volt igaza, aki szerint “nem kell Bell”.
De ezt kötve hiszem.
Sobri Jóska
Jóska, túltolod...
bcsarli
Olyan nincs.
Vannak dolgok, amiknél egyszerűen nem létezik a “túl”.

több mint 5 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 322 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Megfogadtam, hogy nem ekézem a playcallingot 3-4 meccsig, de az első meccs biztosan nem volt rendben. Azért érezte többünk az Arians érát, mert vagy nagy játék, vagy semmi jött.
Klemó
Őszintén, mit vársz, ha a legveszélyesebb, legjobb, legmegbízhatóbb játékos hiányzik a csapatból?
Statisztikát bárki tud csinálni, győzelmet kevesen.
Ez a meccs tökéletesen demonstrálta, hogy Bell nélkül a Steelers egy jó kis középcsapat jelenleg, nem SB contender.
Sobri Jóska
Én tényleg kezdem azt érezni, hogy élvezed ha trollkodhatsz és szétkúrhatod a beszélgetést 😀
Dodó
Szerintem az kúrja szét, aki szerint Connor hozza Bell zsenialitását, a statisztikákat nézi az eredmények helyett, vagy egy OC-ra keni az FO ostobaságát, esetleg aki szerint Tomlin alkalmas edző a Steelerst vezetni.
Vagy aki szerint Bell nélkül a Steelers contender.
A Green Bay meccs eléggé megmutatta, hogy mennyit számít, ha játszik az offense legjobbja vagy sem.
(Oké, alapvetően Big Ben a legjobb, csak szarból ő se tud várat építeni.)

Persze egy meccs önmagában nem mérvadó. Egyet kivéve minden SB-győztesnek van vesztes/fos meccse.
És gondolj bele, ha valami csoda folytán mégis meg lesz a SB, akkor örömmel dörgölheted az orrom alá, hogy tévedtem, és annak volt igaza, aki szerint “nem kell Bell”.
De ezt kötve hiszem.
Sobri Jóska
Jóska, túltolod...

több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 360 — #NoStress
Megfogadtam, hogy nem ekézem a playcallingot 3-4 meccsig, de az első meccs biztosan nem volt rendben. Azért érezte többünk az Arians érát, mert vagy nagy játék, vagy semmi jött.
Klemó
Őszintén, mit vársz, ha a legveszélyesebb, legjobb, legmegbízhatóbb játékos hiányzik a csapatból?
Statisztikát bárki tud csinálni, győzelmet kevesen.
Ez a meccs tökéletesen demonstrálta, hogy Bell nélkül a Steelers egy jó kis középcsapat jelenleg, nem SB contender.
Sobri Jóska
Én tényleg kezdem azt érezni, hogy élvezed ha trollkodhatsz és szétkúrhatod a beszélgetést 😀
Dodó
Szerintem az kúrja szét, aki szerint Connor hozza Bell zsenialitását, a statisztikákat nézi az eredmények helyett, vagy egy OC-ra keni az FO ostobaságát, esetleg aki szerint Tomlin alkalmas edző a Steelerst vezetni.
Vagy aki szerint Bell nélkül a Steelers contender.
A Green Bay meccs eléggé megmutatta, hogy mennyit számít, ha játszik az offense legjobbja vagy sem.
(Oké, alapvetően Big Ben a legjobb, csak szarból ő se tud várat építeni.)

Persze egy meccs önmagában nem mérvadó. Egyet kivéve minden SB-győztesnek van vesztes/fos meccse.
És gondolj bele, ha valami csoda folytán mégis meg lesz a SB, akkor örömmel dörgölheted az orrom alá, hogy tévedtem, és annak volt igaza, aki szerint “nem kell Bell”.
De ezt kötve hiszem.

több mint 5 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Megfogadtam, hogy nem ekézem a playcallingot 3-4 meccsig, de az első meccs biztosan nem volt rendben. Azért érezte többünk az Arians érát, mert vagy nagy játék, vagy semmi jött. No és igen, ez tuti IR lesz Bennek a szezon közepére. Én azt gondolom ebben benne volt az is, hogy ez a Browns D egy Denzel Warddal, Peppersszel, egy Garrettel teljesen másképp néz ki, mint tavaly. A szokásos agresszív nyomásra építő játék mellett ugyanis megszoktuk, hogy előbb, vagy utóbb meglesznek a szabad emberek, de most nem voltak. Azt is vegyük számításba, hogy a dink and dunk ebben az esőben életveszélyes lett volna, amit ugye James elejtett labdájánál láttunk is.

Nagyon várom a Chiefs elleni játékunkat mind D, mind O oldalon. Az igazi értékmérő ez lesz.
Klemó
Lenyeges hogy a ket safety foleg 20 yardra volt a los tol. Es hagytak hogy fussunk am it birunk. De kihuztak a ket Elu fegyver meregfogat.

Egyszer bell azzal h nem jatszott igy nem surun jottek fel a boxba. Hagytak hogy futas legyen stb de ne verhessuk meg oket sima hosszu passzokkal.

Ezert jo ha van bell. Nem a mostani, csak a normal is bell es akkor kevesbe allhatnak 20 yardra es fedezhetik brownt es a hosszu passzokat 3 an.

Conner nagyon tetszetos jatekot mutatott de kell egy olyan is, amikor nem engednek kb futni. Es aboxban van a safety es akkor mire kepes.

Sokat fejlodott, De a td nel is egy vedot blokkolt csak foster es mas kozeleben Sem volt es besetalt. Nem lesz ez mindig igy. De jo jatekot hozott. Es elkapasban is fejlodott.

Nekem Sem bell szintu Meg, kulonben a boxban van a safety minding kb. Vagy fake nek megy oda, De a 20 yard kenyelmes fedezett nem lett volna bellnel a brows vedelem reszerol az tuti.

Mert egy ket miss tackle es 60 yard td run lenne belltol. Vagy hosszu futas. En ezt ereztem. Gondolta a Brown's dc fussatok, de ne legyen sima hosszu passz. Es futassal verjuk meg oket ne tudjuk mixelni mint bellnel.

Szerkesztette: gabor25
több mint 5 éve
new orl Baltimore Ravens 610
Mi meg évek óta töketlenkedünk ezen a téren ...
no flacco
ugyan mar, minek fizetnel sokat egy punter-nek aki 60-t tud atlagolni, mikor ilyen O-tek van, aki 19/20 alkalommal tud haladni es nincs ra szukseg. Egy $60.000/evert egy segededzo megteszi. Persze a fejlodes fontos minden teren, de jopar elemre hamarabb koltenek, mint punter-re.
több mint 5 éve
no flacco Pittsburgh Steelers 317
Mi meg évek óta töketlenkedünk ezen a téren ...
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 718
A Bellt szívesen elcserélném a Rams punterére! Viccet félretéve valóban meccsdöntő tényező lehet a kiszorítósdinál, akár évi 5-6 millát is érdemes lenne áldozni rá.
no flacco
A Seahawks újonc puntere meg majdnem 60 yardot átlagolt (!)
több mint 5 éve
no flacco Pittsburgh Steelers 317
A Bellt szívesen elcserélném a Rams punterére! Viccet félretéve valóban meccsdöntő tényező lehet a kiszorítósdinál, akár évi 5-6 millát is érdemes lenne áldozni rá.
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 789 — Keep pounding
Megfogadtam, hogy nem ekézem a playcallingot 3-4 meccsig, de az első meccs biztosan nem volt rendben. Azért érezte többünk az Arians érát, mert vagy nagy játék, vagy semmi jött.
Klemó
Őszintén, mit vársz, ha a legveszélyesebb, legjobb, legmegbízhatóbb játékos hiányzik a csapatból?
Statisztikát bárki tud csinálni, győzelmet kevesen.
Ez a meccs tökéletesen demonstrálta, hogy Bell nélkül a Steelers egy jó kis középcsapat jelenleg, nem SB contender.
Sobri Jóska
Én tényleg kezdem azt érezni, hogy élvezed ha trollkodhatsz és szétkúrhatod a beszélgetést 😀
Dodó
Nice job Sherlock 😀

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
Dodó Pittsburgh Steelers 251
Megfogadtam, hogy nem ekézem a playcallingot 3-4 meccsig, de az első meccs biztosan nem volt rendben. Azért érezte többünk az Arians érát, mert vagy nagy játék, vagy semmi jött.
Klemó
Őszintén, mit vársz, ha a legveszélyesebb, legjobb, legmegbízhatóbb játékos hiányzik a csapatból?
Statisztikát bárki tud csinálni, győzelmet kevesen.
Ez a meccs tökéletesen demonstrálta, hogy Bell nélkül a Steelers egy jó kis középcsapat jelenleg, nem SB contender.
Sobri Jóska
Én tényleg kezdem azt érezni, hogy élvezed ha trollkodhatsz és szétkúrhatod a beszélgetést 😀
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 360 — #NoStress
Megfogadtam, hogy nem ekézem a playcallingot 3-4 meccsig, de az első meccs biztosan nem volt rendben. Azért érezte többünk az Arians érát, mert vagy nagy játék, vagy semmi jött.
Klemó
Őszintén, mit vársz, ha a legveszélyesebb, legjobb, legmegbízhatóbb játékos hiányzik a csapatból?
Statisztikát bárki tud csinálni, győzelmet kevesen.
Ez a meccs tökéletesen demonstrálta, hogy Bell nélkül a Steelers egy jó kis középcsapat jelenleg, nem SB contender.