Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 5 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 220
Megfogadtam, hogy nem ekézem a playcallingot 3-4 meccsig, de az első meccs biztosan nem volt rendben. Azért érezte többünk az Arians érát, mert vagy nagy játék, vagy semmi jött. No és igen, ez tuti IR lesz Bennek a szezon közepére. Én azt gondolom ebben benne volt az is, hogy ez a Browns D egy Denzel Warddal, Peppersszel, egy Garrettel teljesen másképp néz ki, mint tavaly. A szokásos agresszív nyomásra építő játék mellett ugyanis megszoktuk, hogy előbb, vagy utóbb meglesznek a szabad emberek, de most nem voltak. Azt is vegyük számításba, hogy a dink and dunk ebben az esőben életveszélyes lett volna, amit ugye James elejtett labdájánál láttunk is.

Nagyon várom a Chiefs elleni játékunkat mind D, mind O oldalon. Az igazi értékmérő ez lesz.
több mint 5 éve
new orl Baltimore Ravens 610
Egy osszefoglalot lattam csak igy csak azokat a play-eket lattam ahol a csapatok jok/rosszak voltak. A lenyeg pont a maradek 70 szazaleknyi atlagos snap lett volna.

Egy par gondolat ami inkabb kerdes:
-A WR nem tudtak elszakadni- ilyenek voltak a hivasok nem tudom, de BB ehhez mar nem eleg fizikailag/ igy agyon lesz verve. Ennel a "szegyen a futas, de hasznos" check-down passzok jobbak lettek volna, amik zsigerbol jottek eddig. OK nem szexi.
- JJ meg mindig habcsok.?! kemeny kivul, de belul puha
- Connor remek futasban............ O meg a keknel is kekebb akart lenni, tultolta, hiaba lehet erteni az okokat, de nem kell neki bizonyitani senkinek. Voltak necces szituk ahol ha igy folytatja marha nagy osszhangba fog kerulni BB-vel IR-en. Remeljuk, inkabb a palyan lesznek mindketten.
- D, ekeztem Tomlin-t, de most a tokeletes vircsaftban mentek ki a sracok ( a hibak meg javithatok )
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 309
Állítólag csak a Chiefs elleni mérkőzés lesz bizonytalan Haden számára.
Talán megússza ennyivel.
több mint 5 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 884 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
MegaWatt

 m.facebook.com/NFL/photos/a.131239636262/10156676399431263/?type=3&source=48
több mint 5 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 933 — Steelers fan
Nem kell túlgondolni ezt a meccset, szezonnyitónak elment. Aki PO-n gondolkodik, annak nem szeptemberben kell csúcsformában lennie.

Hogy őszinte legyek, ezen a meccsen jobban érdekelt hogy a Browns mennyit erősödött tavalyhoz képest, mint hogy mi épp milyen formában vagyunk.

Hagyományosan november-decemberben, amikor a PO szempontjából lényeges meccsek vannak, akkor szokott beélesedni a csapat, szvsz idén is ez lesz. Viszont az nem lenne rossz, ha a Browns annyira feljönne, hogy a Bengals, Ravens meccsekből behúznának 1-2-t, annyival könnyebb lenne a mi dolgunk.
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 718
D:
- gyakorlatilag hősiesen végignyomták a teljes meccset, folyamatos nyomás alatt, rövidpályákkal, s le a kalappal, hogy 5 labdaeladásig 7 ponton tartották a Browns-t (nyilván Tyrod Taylor pipogya passzjátéka mellett),
- a futkorászós irányítókat továbbra sem szeretjük, Taylor sok kulcsszitut kihordott, de a mély zónákat jól zártuk Gordon és Higgins ellen (Burns és Edmunds néha égett azért),
- a rush def a meccs 3/4-ig nekem rendben volt, a két OLB kifejezetten sokat volt backfielden, de az O lassan kifingatta őket.
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 718
A héten megpróbálom visszanézni, de így első benyomásaim:

O:
- az OL belseje brutálisan takarított középen, átfért volna egy kamion + Connernek kezd szépen jönni a vision, voltak bokatörő irányváltásai (emiatt Bell most nem hiányzott),
- a szélen Sándorunknak meggyűlt a baja Garrettel, besegítést nem kapott, de viszonylag megoldotta, a sackek és a fumblik egyértelműen Ben-é voltak, aki kibaszott sokat dédelgette a bogyót,
- stretch és a tavalyi zone futások kimaradtak a gameplanből, DeCastro alìg húzott kereszbe pl, persze Schoberték szépen zártak oldalról,
- a QB teljesítmény értékelhetetlen, BB lassú és körülményes volt fejben (preseason kihagyás nagy mínusz), szellemeket látott és a kulcsszitukban teljesen ráfixált 84-re (mondjuk kétszer az extra tiszta Juju helyett),
- faszkorbács Jessenek, mert buzi módon droppolt, amiből INT is lett, vmi konzisztensebb TE játék kéne, mert amúgy a középső iso zónák gyönyörűen megvoltak (JJ separationje Heath Milleri, csak a kezei vannak kőből).

Off coaching:
-én is láttam Arianses elemeket, szerintem Fichtner visszanyúlt, s meglepő módon Ben cseszte el, az OL tartotta a szükséges ideig a passrusht, tehát nem volt ördögtől való, de nem volt begyakorolva normálisan főleg Hunterrel és Jessevel,
- mondjuk Garrettel szemben nyomhattunk volna gyorsabb passzokat, de most Jujun kìvül nem volt biztoskezű emberünk ( Huntert kb Martavisi módon nem tudtuk használni),
-voltak szépen felrajzolt WR route-ok, de Ben vagy AB-t nézte v nem várta meg a kialakulását (21-7 után asszem két driveot is kinyírt egymaga csak ezzel),
- nagy mínusz, hogy az OC vagy a HC a harmadik int-nél nem lépett fel Rösztlivel szemben Brown duplázása/triplázása ellenére való erőltetése ellen,

Összességében 21-7ig elegek voltunk a győzelemhez a labdaárusítás ellenére, ott elhittük hogy nyertünk, aztán nem volt visszaút, amit Conner fumbleje végleg megpecsételt. A hosszabbításban Ben megint egymaga süllyesztett el minket, én az X-ben sem bíztam.

Alapvetően az O elég lehet húzóerőnek, a blokkolási sémáink ligaszinten a legjobbak, emberanyaggal együtt, ezért elég egy kevésbé prime futó (az alapszakaszban). Hogy Conner elég-e komolyabb célokhoz, azt még nem tudom, de nagyot fejlődött. Én a Bell féle Cinderella sztoriban már nem hiszek...

Formában lévő Ben nélkül kevesek leszünk bármire, neki sürgősen, 2 meccsen belül fel kell jönnie. Ált lasdan indul, de vérmesebb reményekhez tarolni kellene a csoportot, ami idén sokkal-sokkal nehezebb lesz. Én remélem, hogy ez csak a szokásos hosszú pihenő ut@ni brainfart volt tőle, s nem egy hattyúdal első felvonása (fizikailag mindent megoldott, de mentálisan nem volt jelen a pályán, ami a kisebb rossz jelenleg).
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 309
Ha Conner tartja ezt a formát nincs szükségünk Bellre.
tenorx
De csak ha győzelemre se. 😉
Vagy most SB contenderség helyett elég pár jó statisztikai mutatóban vitézkedni?
Mekkora elfogultság kell ahhoz, hogy egy 0-16-os Browns elleni ezer labdaeladásos fiaskó után ne lássa be valaki, hogy úgy kell ide Bell, mint éhezőnek a falat kenyér?!
Ez az attitűd a pár évvel ezelötti iktriadot idézi, aki szegény kénytelen volt annak örülni, hogy Bortlesnek van a legtöbb TD-je 4.negyedben.
Igaz, mind garbage timeban, kb 1-10-es mutatónál...
Sobri Jóska
Eddig 5 idén nyitó összecsapás volt Bell-el. 3-on nem játszott sérülés és eltiltás miatt. 1 gyenge és egy 100+yardos teljesítmény. Egyetlen olyan idén nyitó sem volt amikor Bell csak megközelítette ezt a teljesítményt. Nyilván elvagy még ezzel a témával, de Bell jelenleg nem a Steelers játékosa és a saját döntéséből nem is akar az lenni, így a jelenléte nem opció a Steelers számára. Ha úgy dönt, hogy focizni akar, majd akkor lehet kérdés a játéka. Ha a Steelers most egy 4 éves 100 millió dolláros szerződést akarna adni neki, akkor sem tehetné, de szerencsére nem is követünk el ilyen hibát.
Ha láttad volna a meccset nem hiányolnád Bell-t. Tökéletesen pótolta Conner. Csak még egyszer: TÖKÉLETESEN!
Roethlisbergernek máskor is voltak homály meccsei, mint ahogy sajnos Villanuevának is, aki nem tudta minden alkalommal megakadályozni Garrettet, így jöttek a hibák.
Tegnap pont egyedül Bell nem hiányzott. Az O-ból sokminden más igen.
Nem tudom mi kell ahhoz, hogy ne írd ezt be ide naponta...de ha gondolod, én befejeztem...
Klaci79
Ha tökéletes lett volna a teljesítménye, akkor nincs fumbli! De amúgy nagyon jól pótolta!
steelwolf
Rosszul értelmezed...nem a teljesítménye volt tökéletes, hanem Bell pótlása. Néha nagy ritkán Bell-nél is van 1-1 fumbli.
több mint 5 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 884 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Ha Conner tartja ezt a formát nincs szükségünk Bellre.
tenorx
De csak ha győzelemre se. 😉
Vagy most SB contenderség helyett elég pár jó statisztikai mutatóban vitézkedni?
Mekkora elfogultság kell ahhoz, hogy egy 0-16-os Browns elleni ezer labdaeladásos fiaskó után ne lássa be valaki, hogy úgy kell ide Bell, mint éhezőnek a falat kenyér?!
Ez az attitűd a pár évvel ezelötti iktriadot idézi, aki szegény kénytelen volt annak örülni, hogy Bortlesnek van a legtöbb TD-je 4.negyedben.
Igaz, mind garbage timeban, kb 1-10-es mutatónál...
Sobri Jóska
Eddig 5 idén nyitó összecsapás volt Bell-el. 3-on nem játszott sérülés és eltiltás miatt. 1 gyenge és egy 100+yardos teljesítmény. Egyetlen olyan idén nyitó sem volt amikor Bell csak megközelítette ezt a teljesítményt. Nyilván elvagy még ezzel a témával, de Bell jelenleg nem a Steelers játékosa és a saját döntéséből nem is akar az lenni, így a jelenléte nem opció a Steelers számára. Ha úgy dönt, hogy focizni akar, majd akkor lehet kérdés a játéka. Ha a Steelers most egy 4 éves 100 millió dolláros szerződést akarna adni neki, akkor sem tehetné, de szerencsére nem is követünk el ilyen hibát.
Ha láttad volna a meccset nem hiányolnád Bell-t. Tökéletesen pótolta Conner. Csak még egyszer: TÖKÉLETESEN!
Roethlisbergernek máskor is voltak homály meccsei, mint ahogy sajnos Villanuevának is, aki nem tudta minden alkalommal megakadályozni Garrettet, így jöttek a hibák.
Tegnap pont egyedül Bell nem hiányzott. Az O-ból sokminden más igen.
Nem tudom mi kell ahhoz, hogy ne írd ezt be ide naponta...de ha gondolod, én befejeztem...
Klaci79
Ha tökéletes lett volna a teljesítménye, akkor nincs fumbli! De amúgy nagyon jól pótolta!
több mint 5 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 335
Ha Conner tartja ezt a formát nincs szükségünk Bellre.
tenorx
De csak ha győzelemre se. 😉
Vagy most SB contenderség helyett elég pár jó statisztikai mutatóban vitézkedni?
Mekkora elfogultság kell ahhoz, hogy egy 0-16-os Browns elleni ezer labdaeladásos fiaskó után ne lássa be valaki, hogy úgy kell ide Bell, mint éhezőnek a falat kenyér?!
Ez az attitűd a pár évvel ezelötti iktriadot idézi, aki szegény kénytelen volt annak örülni, hogy Bortlesnek van a legtöbb TD-je 4.negyedben.
Igaz, mind garbage timeban, kb 1-10-es mutatónál...
Sobri Jóska
Szerintem megválaszoltad a kérdésedet. Engedd el. Ne bizonygasd az evidenciát. 32 csapat akarná Bellt az offensében. Az ég kék. De néha leszakad.
Spy
Elbeszélgetnék róla még 6-8 hetet, ha nem gond.
Más csapatokat nem igazán ismerek, a Jax meg a Pats a PO-ban lesz csak érdekes, ez pedig egy kellemes téma egy kedvelt csapatnál.
Sobri Jóska
Több időd nem lesz rá. Előbb-utóbb megjelenik és megválaszolja a kérdést neked.
De örülök, hogy kedveled a csapatot.
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 309
Ha Conner tartja ezt a formát nincs szükségünk Bellre.
tenorx
De csak ha győzelemre se. 😉
Vagy most SB contenderség helyett elég pár jó statisztikai mutatóban vitézkedni?
Mekkora elfogultság kell ahhoz, hogy egy 0-16-os Browns elleni ezer labdaeladásos fiaskó után ne lássa be valaki, hogy úgy kell ide Bell, mint éhezőnek a falat kenyér?!
Ez az attitűd a pár évvel ezelötti iktriadot idézi, aki szegény kénytelen volt annak örülni, hogy Bortlesnek van a legtöbb TD-je 4.negyedben.
Igaz, mind garbage timeban, kb 1-10-es mutatónál...
Sobri Jóska
Eddig 5 idén nyitó összecsapás volt Bell-el. 3-on nem játszott sérülés és eltiltás miatt. 1 gyenge és egy 100+yardos teljesítmény. Egyetlen olyan idén nyitó sem volt amikor Bell csak megközelítette ezt a teljesítményt. Nyilván elvagy még ezzel a témával, de Bell jelenleg nem a Steelers játékosa és a saját döntéséből nem is akar az lenni, így a jelenléte nem opció a Steelers számára. Ha úgy dönt, hogy focizni akar, majd akkor lehet kérdés a játéka. Ha a Steelers most egy 4 éves 100 millió dolláros szerződést akarna adni neki, akkor sem tehetné, de szerencsére nem is követünk el ilyen hibát.
Ha láttad volna a meccset nem hiányolnád Bell-t. Tökéletesen pótolta Conner. Csak még egyszer: TÖKÉLETESEN!
Roethlisbergernek máskor is voltak homály meccsei, mint ahogy sajnos Villanuevának is, aki nem tudta minden alkalommal megakadályozni Garrettet, így jöttek a hibák.
Tegnap pont egyedül Bell nem hiányzott. Az O-ból sokminden más igen.
Nem tudom mi kell ahhoz, hogy ne írd ezt be ide naponta...de ha gondolod, én befejeztem...
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 360 — #NoStress
Ha Conner tartja ezt a formát nincs szükségünk Bellre.
tenorx
De csak ha győzelemre se. 😉
Vagy most SB contenderség helyett elég pár jó statisztikai mutatóban vitézkedni?
Mekkora elfogultság kell ahhoz, hogy egy 0-16-os Browns elleni ezer labdaeladásos fiaskó után ne lássa be valaki, hogy úgy kell ide Bell, mint éhezőnek a falat kenyér?!
Ez az attitűd a pár évvel ezelötti iktriadot idézi, aki szegény kénytelen volt annak örülni, hogy Bortlesnek van a legtöbb TD-je 4.negyedben.
Igaz, mind garbage timeban, kb 1-10-es mutatónál...
Sobri Jóska
Szerintem megválaszoltad a kérdésedet. Engedd el. Ne bizonygasd az evidenciát. 32 csapat akarná Bellt az offensében. Az ég kék. De néha leszakad.
Spy
Elbeszélgetnék róla még 6-8 hetet, ha nem gond.
Más csapatokat nem igazán ismerek, a Jax meg a Pats a PO-ban lesz csak érdekes, ez pedig egy kellemes téma egy kedvelt csapatnál.

több mint 5 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 335
Ha Conner tartja ezt a formát nincs szükségünk Bellre.
tenorx
De csak ha győzelemre se. 😉
Vagy most SB contenderség helyett elég pár jó statisztikai mutatóban vitézkedni?
Mekkora elfogultság kell ahhoz, hogy egy 0-16-os Browns elleni ezer labdaeladásos fiaskó után ne lássa be valaki, hogy úgy kell ide Bell, mint éhezőnek a falat kenyér?!
Ez az attitűd a pár évvel ezelötti iktriadot idézi, aki szegény kénytelen volt annak örülni, hogy Bortlesnek van a legtöbb TD-je 4.negyedben.
Igaz, mind garbage timeban, kb 1-10-es mutatónál...
Sobri Jóska
Szerintem megválaszoltad a kérdésedet. Engedd el. Ne bizonygasd az evidenciát. 32 csapat akarná Bellt az offensében. Az ég kék. De néha leszakad.
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 360 — #NoStress
Ha Conner tartja ezt a formát nincs szükségünk Bellre.
tenorx
De csak ha győzelemre se. 😉
Vagy most SB contenderség helyett elég pár jó statisztikai mutatóban vitézkedni?
Mekkora elfogultság kell ahhoz, hogy egy 0-16-os Browns elleni ezer labdaeladásos fiaskó után ne lássa be valaki, hogy úgy kell ide Bell, mint éhezőnek a falat kenyér?!
Ez az attitűd a pár évvel ezelötti iktriadot idézi, aki szegény kénytelen volt annak örülni, hogy Bortlesnek van a legtöbb TD-je 4.negyedben.
Igaz, mind garbage timeban, kb 1-10-es mutatónál...

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 309
Chris Boswell az edzőpályán van egyedül és folyamatosan 42-ről rúgja (a jobb oldalról) a FG-kat...eső után...bár tetszik ez a munkamorál

Szerkesztette: Klaci79
több mint 5 éve
Gyurci77 Pittsburgh Steelers 127
Valaki elmagyarázná nekem, hogy miért nem a miénk lett a labda a punt után?
Úgy tudom, ha az ellenféltől hozzá ér valaki, akkor szabad labda lesz.
Ez megvolt, Davis meg behúzta.
Ez azért befolyásolhatta volna a meccset, mert mi jövünk és nem megint egy rövid pálya lett volna az ellenfélnek.
zidane99
Mert a birok a palyan nem igy dontottek, a visszanezesnel meg nem volt egyertelmu bizonyitek az ellenkezojete. Stands volt a kommunikacio confirm helyett.
xtaki
Köszi a választ. Akkor úgy látszik szemüveg lesz belőle.😃
Egyértelmű volt számomra, hogy hozzáért a sisakjával.
zidane99
Azt hittem csak az európai fociban vakok a bírók. 😀 De hogy a videón melyik meccsrt nézték azt írja már meg nekem vki. 😉
több mint 5 éve
zidane99 Pittsburgh Steelers 180
Valaki elmagyarázná nekem, hogy miért nem a miénk lett a labda a punt után?
Úgy tudom, ha az ellenféltől hozzá ér valaki, akkor szabad labda lesz.
Ez megvolt, Davis meg behúzta.
Ez azért befolyásolhatta volna a meccset, mert mi jövünk és nem megint egy rövid pálya lett volna az ellenfélnek.
zidane99
Mert a birok a palyan nem igy dontottek, a visszanezesnel meg nem volt egyertelmu bizonyitek az ellenkezojete. Stands volt a kommunikacio confirm helyett.
xtaki
Köszi a választ. Akkor úgy látszik szemüveg lesz belőle.😃
Egyértelmű volt számomra, hogy hozzáért a sisakjával.
több mint 5 éve
xtaki Pittsburgh Steelers 3 235
Valaki elmagyarázná nekem, hogy miért nem a miénk lett a labda a punt után?
Úgy tudom, ha az ellenféltől hozzá ér valaki, akkor szabad labda lesz.
Ez megvolt, Davis meg behúzta.
Ez azért befolyásolhatta volna a meccset, mert mi jövünk és nem megint egy rövid pálya lett volna az ellenfélnek.
zidane99
Mert a birok a palyan nem igy dontottek, a visszanezesnel meg nem volt egyertelmu bizonyitek az ellenkezojete. Stands volt a kommunikacio confirm helyett.
több mint 5 éve
zidane99 Pittsburgh Steelers 180
Valaki elmagyarázná nekem, hogy miért nem a miénk lett a labda a punt után?
Úgy tudom, ha az ellenféltől hozzá ér valaki, akkor szabad labda lesz.
Ez megvolt, Davis meg behúzta.
Ez azért befolyásolhatta volna a meccset, mert mi jövünk és nem megint egy rövid pálya lett volna az ellenfélnek.
több mint 5 éve
Vaspor Pittsburgh Steelers 83
Én L-re számítottam, szóval pozitív csalódás 😀
Ha Conner tartja ezt a formát nincs szükségünk Bellre.
tenorx
dettó 😊
több mint 5 éve
new orl Baltimore Ravens 610
Ez a BB nekem az Arians féle BB-re hasonlított. 😪 Sokáig dédelgette a labdát aztán Hoodinit játszva próbalt meg tőle szabadulni. Ne legyen igazam, de így hamar jöhet egy IR. 🙃
Gyurci77
Más: D. Johnson összehozott 37 yardot az új szerződése alatt. Zeke is alulról verdeste a 70 yardot, de ezzel szemben Peterson feltámadt poraiból majdnem 100 yardot futva és 70 yardot elkapva. Tudva, hogy mind a Boys, mind a Cards támadó fala problémákkal küzd és azt is, hogy a Skins támadófala szépen megvédte Smith apót is, talán végre megvilágítja a futó/OL - egyébként nyilvánvaló - függőséget x weapon ide, vagy oda.
Klemó
Ez egy egymasra epulo elemekbol allo jatek. A legfontosabb elem a QB es utana az OL es ebbol felepitheto a tobbi, erositik-gyengitik egymast. Ha a passprotection gyenge, akkor AB es BB is gyakorlatilag ertekelhetetlent fognak jatszani, attol meg AB weapon X es egy atlagos elkapohoz kepest tobbet fog lerakni az asztalra, de az elvarashoz/ sajat magahoz sokkal kevesebbet, meg akkor is ha QB penzt adsz neki ( meg egyet ). Nincs O-en belul kuzdelem.
De csak a jatek kedveert nezd meg, hogy Kubiak csapatai ( Denver ) rosszabb nevekbol es mindenkeppen olcsobb OL-RB-WR-QB csapattal jobban haladt, mint ti. A zseniknek nem kell Weapon X, de veluk meg jobbak lennenek. Hat sem Arians sem Haley nem zseni, de cserebe nalatok a keret maga Weapon XXXX. Az osszes fuggoseget figyelembe veve.
több mint 5 éve
pfefe8 Pittsburgh Steelers 1 203
Én L-re számítottam, szóval pozitív csalódás 😀
Ha Conner tartja ezt a formát nincs szükségünk Bellre.
tenorx
Szerintem neki már nincs is nagyon visszaút ide. Azért az nfl-ben nem mindennapos az amit ő "kapott" például attól a faltól ami érte dolgozik. Nagyon ritka az ilyen kibeszélés a nyilvánosság felé, ez kevés kivételtől eltekintve mindig az öltözőben marad. Azt tudom elképzelni, hogy visszajön és hamut szór a fejére és beleáll csendben a munkába, akkor visszanyerheti a társai támogatását esetleg. Amúgy meg azt tudta mindenki, hogy ha ez a fal egészséges és jól dolgoznak a pályán, akkor még a nagyanyám is tud futni mögötte.

Steelers fan
több mint 5 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Én L-re számítottam, szóval pozitív csalódás 😀
Ha Conner tartja ezt a formát nincs szükségünk Bellre.
több mint 5 éve
pfefe8 Pittsburgh Steelers 1 203
Igazából ezt a forgatókönyvet vártam. A védelem karcolt és a sok eladott labda ellenére meccsben tartott minket. A támadó oldal(főleg Ben) pedig még rozsdás nem kicsit. Bele fognak rázódni ezen nem aggódok. Megint az oldalvonal mellett éreztem az igazi a problémát. Ahogy láttuk hogy Ben rozsdás nem próbáltunk meg változtatni a hívásokon. Connert pedig pihentetés nélkül daráltattuk egész meccsen(Bellel is ezt csináltuk). A futó vs ol kérdésre pedig mindig megkapjuk a választ: ol.

Steelers fan
több mint 5 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 220
Ez a BB nekem az Arians féle BB-re hasonlított. 😪 Sokáig dédelgette a labdát aztán Hoodinit játszva próbalt meg tőle szabadulni. Ne legyen igazam, de így hamar jöhet egy IR. 🙃
Gyurci77
Ugyanez volt az érzésem a második fumble után. Ugyanakkor legyünk igazságosak, ahogy ezt kértem anno Haley kapcsán is. Egy meccs nem mecs, úgy a negyedik után lehet értékelni a playcallingot azt hiszem. Az mindenesetre fura volt, hogy Washington egy snappet nem kapott az O-ban, mindeközben Brownt már majdnem 3 ember fogta folyamatosan.

Más: D. Johnson összehozott 37 yardot az új szerződése alatt. Zeke is alulról verdeste a 70 yardot, de ezzel szemben Peterson feltámadt poraiból majdnem 100 yardot futva és 70 yardot elkapva. Tudva, hogy mind a Boys, mind a Cards támadó fala problémákkal küzd és azt is, hogy a Skins támadófala szépen megvédte Smith apót is, talán végre megvilágítja a futó/OL - egyébként nyilvánvaló - függőséget x weapon ide, vagy oda.