San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 8 éve
Béczkó 1 264
 www.ninersnation.com/2015/9/8/9272199/49ers-salary-cap-week-1-dead-money
több mint 8 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 715 — SuperBowl Champions 2013/2014
Még nem beszéltetek Romanról és Fangióról.
Úgy tűnik mindkettő eredményesen dolgozott az offseasonben az új csapatával.

Főleg Roman az érdekes, mert ő kb hasonló állományt vett át (azt leszámítva, hogy ment a snap elosztás a három Qb között), mint amilyen itt is volt. És kb signature számokat is hozott a Billsnél a rendszere.
több mint 8 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
Zomboritol tanulok en is. kozhelyszotar v1.0

The Amazing Racoon
több mint 8 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 155 — settenke1976@gmail.com
Brock versus Brown nagy csata lesz, kiváncsi vagyok duplázzuk e brownt, mert ma ő az egyik legjobb elkapó a ligában, és BigBen sem a pontatlan passzairól híres..
Josszi
Brock hibátlan volt a Vikings ellen, Brownnak viszont zsinórban 33 olyan mérkőzése van, ahol legalább 5 elkapást és 50 yardot hozott. Szép feladat lesz, az biztos.
SFGaben
kérdés több pontot fogunk e felrakni a táblára mint a Steelers.. remélem igen
Josszi
Zombori Sándortól hallottam, hogy csak akkor nyerhet a Niners, ha több pontot szerez mint az ellenfele. Remélem igazat szólt a nagy taktikus 😀
több mint 8 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
hát óvatos optimizmussal nézek a szezon elé.
Mangini remek gameplant rakott össze, Acker gyakorlatilag lenullázta az emberét. volt pass rush is.
az csak segíteni fog hogy a Steelersből ugye páran kényszerpihenőn vannak. Brownt duplázni kell és fogni a futást.
Offenzben Kapon látszott a belerakott munka, nem futott elsőre, végigment a readeken, és amin legjobban meglepődtem az hogy többször is megcsináltuk a 3 és hosszút. volt, screen! RB dumpoff, checkdown passzok.
Az OL is jól muzsikált, pár meccs és összeérnek, ahogy a ZBS működött az csodás volt.

most egy kategóriával feljebb levő csapat jön, el tudjuk hozni a W-t, ha koncentrálunk, jöhetnek a passzok, mert Hyde teljesítménye után teletömik a boxot az tuti.
Bow meg Bow 😊
 www.49ers.com/video/videos/Micd-Up-NaVorro-Bowman-vs-Vikings/494b3574-a571-4e73-968a-be80f6d2b86c

vannak negatívumok is, de azok ilyen kijavítható hibák, első éles meccs, kicsit rozsdás volt az eleje.
petey
végre már... de hol marad a bővebb elemzés mester? 😀

The Amazing Racoon
több mint 8 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 876 — Csodabogár
hát óvatos optimizmussal nézek a szezon elé.
Mangini remek gameplant rakott össze, Acker gyakorlatilag lenullázta az emberét. volt pass rush is.
az csak segíteni fog hogy a Steelersből ugye páran kényszerpihenőn vannak. Brownt duplázni kell és fogni a futást.
Offenzben Kapon látszott a belerakott munka, nem futott elsőre, végigment a readeken, és amin legjobban meglepődtem az hogy többször is megcsináltuk a 3 és hosszút. volt, screen! RB dumpoff, checkdown passzok.
Az OL is jól muzsikált, pár meccs és összeérnek, ahogy a ZBS működött az csodás volt.

most egy kategóriával feljebb levő csapat jön, el tudjuk hozni a W-t, ha koncentrálunk, jöhetnek a passzok, mert Hyde teljesítménye után teletömik a boxot az tuti.
Bow meg Bow 😊
 www.49ers.com/video/videos/Micd-Up-NaVorro-Bowman-vs-Vikings/494b3574-a571-4e73-968a-be80f6d2b86c

vannak negatívumok is, de azok ilyen kijavítható hibák, első éles meccs, kicsit rozsdás volt az eleje.

több mint 8 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
Brock versus Brown nagy csata lesz, kiváncsi vagyok duplázzuk e brownt, mert ma ő az egyik legjobb elkapó a ligában, és BigBen sem a pontatlan passzairól híres..
Josszi
Brock hibátlan volt a Vikings ellen, Brownnak viszont zsinórban 33 olyan mérkőzése van, ahol legalább 5 elkapást és 50 yardot hozott. Szép feladat lesz, az biztos.
SFGaben
kérdés több pontot fogunk e felrakni a táblára mint a Steelers.. remélem igen
Josszi
Ahhoz szükség lesz egy jó passzjátékra, mert a futásokra biztos nagyon készülni fognak.
SFGaben
egy Boldin, Torey Smith, Vernon 3assal menni fog az

The Amazing Racoon
több mint 8 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
Brock versus Brown nagy csata lesz, kiváncsi vagyok duplázzuk e brownt, mert ma ő az egyik legjobb elkapó a ligában, és BigBen sem a pontatlan passzairól híres..
Josszi
Brock hibátlan volt a Vikings ellen, Brownnak viszont zsinórban 33 olyan mérkőzése van, ahol legalább 5 elkapást és 50 yardot hozott. Szép feladat lesz, az biztos.
SFGaben
kérdés több pontot fogunk e felrakni a táblára mint a Steelers.. remélem igen
Josszi
Ahhoz szükség lesz egy jó passzjátékra, mert a futásokra biztos nagyon készülni fognak.
több mint 8 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
Brock versus Brown nagy csata lesz, kiváncsi vagyok duplázzuk e brownt, mert ma ő az egyik legjobb elkapó a ligában, és BigBen sem a pontatlan passzairól híres..
Josszi
Brock hibátlan volt a Vikings ellen, Brownnak viszont zsinórban 33 olyan mérkőzése van, ahol legalább 5 elkapást és 50 yardot hozott. Szép feladat lesz, az biztos.
SFGaben
kérdés több pontot fogunk e felrakni a táblára mint a Steelers.. remélem igen

The Amazing Racoon
több mint 8 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
Brock versus Brown nagy csata lesz, kiváncsi vagyok duplázzuk e brownt, mert ma ő az egyik legjobb elkapó a ligában, és BigBen sem a pontatlan passzairól híres..
Josszi
Brock hibátlan volt a Vikings ellen, Brownnak viszont zsinórban 33 olyan mérkőzése van, ahol legalább 5 elkapást és 50 yardot hozott. Szép feladat lesz, az biztos.
több mint 8 éve
doka San Francisco 49ers 111
Arra mondjuk nagyon kíváncsi vagyok, hogy hány meccsnek (győzelemnek) kell eltelnie, hogy ne úgy kezdjenek a riporterek, újságírók a mondatot, hogy egy ilyen szar előszezon után ... Szerintetek?
több mint 8 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
Brock versus Brown nagy csata lesz, kiváncsi vagyok duplázzuk e brownt, mert ma ő az egyik legjobb elkapó a ligában, és BigBen sem a pontatlan passzairól híres..

The Amazing Racoon
több mint 8 éve
Vegita San Francisco 49ers 363
csak nem.. a ket gyurus elkapot kell most mar elo venni es szarra dobalnia oket a Colinkanak.
Vegita
WTF?
Coolearie
segítek. TS és Q
petey
koszi, valoban picit felreertheto voltam 😊

Every man at some point in his life is going to lose a battle. He is going to fight and he is going to lose. But what makes him a man is at the midst of that battle he does not lose himself. This game is not over, this battle is not over.
több mint 8 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
csak nem.. a ket gyurus elkapot kell most mar elo venni es szarra dobalnia oket a Colinkanak.
Vegita
WTF?
Coolearie
segítek. TS és Q
petey
Jajajaj..Én egybe értettemhogy a két gyűrűs wr-t elővenni(magamba néztem furcsán hogy mióta van nekünk két gyürűs elkapónk)
De akkor így minden tiszta 😀

több mint 8 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 876 — Csodabogár
csak nem.. a ket gyurus elkapot kell most mar elo venni es szarra dobalnia oket a Colinkanak.
Vegita
WTF?
Coolearie
segítek. TS és Q

több mint 8 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
csak nem.. a ket gyurus elkapot kell most mar elo venni es szarra dobalnia oket a Colinkanak.
Vegita
WTF?

több mint 8 éve
Vegita San Francisco 49ers 363
csak nem.. a ket gyurus elkapot kell most mar elo venni es szarra dobalnia oket a Colinkanak.

Every man at some point in his life is going to lose a battle. He is going to fight and he is going to lose. But what makes him a man is at the midst of that battle he does not lose himself. This game is not over, this battle is not over.
több mint 8 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
Egy kis érdekesség:
The 49ers used 3+ tight ends on 33 offensive plays in Week 1, the most by any team in a game in the last 10 seasons, and more than they COMBINED for all of last season.
Kíváncsi vagyok, hogy a Steelers ellen is ilyen sokat használjuk-e a 3+ TE felállásokat

Szerkesztette: SFGaben
több mint 8 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Hát akkor üzentünk mindenkinek:
"You can run, but you can't HYDE"
Mi a fasz volt velünk? wooooow!!!!! Yeeeeh!!!


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 8 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
Torry Smith-el mi van?


több mint 8 éve
Vegita San Francisco 49ers 363
szerencsere a Viks nem porgott nagyon, igy gyozhettunk, ennek pedig orulni kell. de ez a jatek a Steelers ellen igen karcsu lesz. nehezen indult a meccs, nem teptem a hajam(mondjuk nincs is mit), hype szepen fut, haynes is rendesen odatette magat 😊 a 2 gyurus elkaponak azert joval tobb bogyot dobnek, de remelem ez szepen fejlodik majd hetrol hetre es szepen beindul a csapat. punt-nal meg gyakorolni kell az elkapast azert 😀😀😀DDDDDDDDDDDDDDDD ginn jr te vagy az?
Vegita
közhelyszótár on:
mindenki annyira pörög amennyire hagyják szerintem.. 😀
Josszi
gonosz 😀

Every man at some point in his life is going to lose a battle. He is going to fight and he is going to lose. But what makes him a man is at the midst of that battle he does not lose himself. This game is not over, this battle is not over.
több mint 8 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Nekem a macskalányok tetszettek a legjobban. Rég láttam ennyire felüdültnek a Ninerst

több mint 8 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
szerencsere a Viks nem porgott nagyon, igy gyozhettunk, ennek pedig orulni kell. de ez a jatek a Steelers ellen igen karcsu lesz. nehezen indult a meccs, nem teptem a hajam(mondjuk nincs is mit), hype szepen fut, haynes is rendesen odatette magat 😊 a 2 gyurus elkaponak azert joval tobb bogyot dobnek, de remelem ez szepen fejlodik majd hetrol hetre es szepen beindul a csapat. punt-nal meg gyakorolni kell az elkapast azert 😀😀😀DDDDDDDDDDDDDDDD ginn jr te vagy az?
Vegita
közhelyszótár on:
mindenki annyira pörög amennyire hagyják szerintem.. 😀

The Amazing Racoon
több mint 8 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
Hatalmas fazon:
 twitter.com/JamesBradySBN/status/643647558921920512

Szerkesztette: SFGaben
több mint 8 éve
Vegita San Francisco 49ers 363
szerencsere a Viks nem porgott nagyon, igy gyozhettunk, ennek pedig orulni kell. de ez a jatek a Steelers ellen igen karcsu lesz. nehezen indult a meccs, nem teptem a hajam(mondjuk nincs is mit), hype szepen fut, haynes is rendesen odatette magat 😊 a 2 gyurus elkaponak azert joval tobb bogyot dobnek, de remelem ez szepen fejlodik majd hetrol hetre es szepen beindul a csapat. punt-nal meg gyakorolni kell az elkapast azert 😀😀😀DDDDDDDDDDDDDDDD ginn jr te vagy az?

Every man at some point in his life is going to lose a battle. He is going to fight and he is going to lose. But what makes him a man is at the midst of that battle he does not lose himself. This game is not over, this battle is not over.