NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 7 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 903 — Csodabogár
Új stáb, új irányítók, egy komplett új éra, de hál' Istennek azért vannak biztos pontok San Fransciscóban, amik sosem változnak: "slot receiver Bruce Ellington did not practice because of a soft-tissue injury unrelated to last year’s torn hamstring"
dankodavid
hogy kalsszikust idézzek:
"ettől a post-tól Radó Ellington elesett"

több mint 7 éve
dankodavid San Francisco 49ers 2 157
Új stáb, új irányítók, egy komplett új éra, de hál' Istennek azért vannak biztos pontok San Fransciscóban, amik sosem változnak: "slot receiver Bruce Ellington did not practice because of a soft-tissue injury unrelated to last year’s torn hamstring"
dankodavid
Rosszabb mint Romo.
Coolearie
Remélhetőleg idén már nem lesz benne az 53-ban.

Pulvis et umbra sumus.
több mint 7 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Új stáb, új irányítók, egy komplett új éra, de hál' Istennek azért vannak biztos pontok San Fransciscóban, amik sosem változnak: "slot receiver Bruce Ellington did not practice because of a soft-tissue injury unrelated to last year’s torn hamstring"
dankodavid
Rosszabb mint Romo.

több mint 7 éve
dankodavid San Francisco 49ers 2 157
Új stáb, új irányítók, egy komplett új éra, de hál' Istennek azért vannak biztos pontok San Fransciscóban, amik sosem változnak: "slot receiver Bruce Ellington did not practice because of a soft-tissue injury unrelated to last year’s torn hamstring"

Pulvis et umbra sumus.
több mint 7 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 903 — Csodabogár
na akkor ma meglesz az új frencsájz kúbi? 😀 😛

több mint 7 éve
dankodavid San Francisco 49ers 2 157
Kinek ki az idei draft crush? Jelen pillanatban Solomon Thomas nekem.
petey
Caleb Brantley.

Pulvis et umbra sumus.
több mint 7 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
Kinek ki az idei draft crush? Jelen pillanatban Solomon Thomas nekem.
petey
Ha teljesen egészséges, akkor nekem Marshon Lattimore.
több mint 7 éve
doka San Francisco 49ers 111
Én abban bízok, hogy lesz valami trade, és mondjuk egy QB needes csapat behúzza Trubisky-t, és így Garrettet választják.
több mint 7 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 903 — Csodabogár
Kinek ki az idei draft crush? Jelen pillanatban Solomon Thomas nekem.

több mint 7 éve
doka San Francisco 49ers 111
5-11 😊
több mint 7 éve
red6t6 San Francisco 49ers USC Trojans 985
Merjünk nagyot álmodni... 3-13 😊

Go 9ers!
Go Trojans!
több mint 7 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 155 — settenke1976@gmail.com
5-11 a tippem ami nagy előrelépés lesz a tavalyi évhez képest
több mint 7 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
4-12 így elsőre, ez valami rohadt nehéz
gaborik
Én optimista vagyok:6-10
Harlequin
5-11 v. 4-12.

több mint 7 éve
Harlequin San Francisco 49ers 325
4-12 így elsőre, ez valami rohadt nehéz
gaborik
Én optimista vagyok:6-10
több mint 7 éve
gaborik San Francisco 49ers 514
4-12 így elsőre, ez valami rohadt nehéz

| nincs itt semmi beszoptad |
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 997 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Az idei program:
több mint 7 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 903 — Csodabogár
 www.49ers.com/video/videos/49-Hours-The-49ers-Offseason-Program-Begins-/1d75586a-e8e6-48e2-a298-3998e995b252

több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 560 — Apu ökölbeszorított keze
Szerintetek ha igaz amit olvastam , hogy még nem biztos az 1/1 személye , és a Bronws QB-t húz(Trubisky , akkor jön Garrett?
Harlequin
Persze.
Mi a kérdés?

több mint 7 éve
Harlequin San Francisco 49ers 325
Szerintetek ha igaz amit olvastam , hogy még nem biztos az 1/1 személye , és a Bronws QB-t húz(Trubisky , akkor jön Garrett?
több mint 7 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 903 — Csodabogár
volt sajttáj Lynch, KS, Saleh, játékosok részvételével.
- Brock elküldése kemény volt, de a részletek alapján hozták meg a döntést, nem egyből vágták ki.
- Shanahan said he wanted a defense with a priority to stop the run.
- #49ers DC Robert Saleh: "Moving forward stopping the run is our No. 1 priority. The way we align, our demeanor, we will stop the run. hello Solomon 😊
- 4-3 with 3-4 personnel, 70% nickel
- Lynch will have his hand in the dirt (on the line) get after the QB
- Saleh: Arik Armstead could potentially play some SAM linebacker. Has the flexibility to move around. hátőőő oké 😊
- Reid in the box S lesz
- DeForest Buckner looks bigger and stronger entering year two, if that’s possible
- Hoyer said Kyle Shanahan set a tone immediately about working their butts off
- Bowman did the running test today. Feels good. Hopes to be cleared for minicamp
- #49ers ILB @NBowman53 on team's new culture: "Energy's great, everyone's excited from coaches to players

több mint 7 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 903 — Csodabogár
Timmay korrekt arc

 twitter.com/MaioccoNBCS/status/851453088275681280

több mint 7 éve
dankodavid San Francisco 49ers 2 157
Hozzánk én mockoltam tegnap, ez lett a vége:

1/2: Solomon Thomas, DE (Stanford)
2/34: Deshaun Watson, QB (Clemson)
3/66: Pat Elflein, C (Ohio State)
4/109: Wayne Gallman, RB (Clemson)
4*/143: Shelton Gibson, WR (West Virginia)
5/146: Shaquille Griffin, CB (UCF)
5/161: Ben Gedeon, ILB (Michigan)
6/198: Aviante Collins, G (TCU)
6/202: Josh Harvey-Clemons, S (Louisville)
7/219: Austin Carr, WR (Northwestern)
dankodavid
1 db CB-et sikerült összehozni azt is 5. körben? 😀 RB-re kevésbé van szükségünk, de C-re is.
1/2-t egyik irányító sem éri nálam se, szóval egyéni ki kicsodát választ solomonnal vagy adamsel is elégedettek lehetnénk. de a pletykák a panthersről még jobban tetszenek 1/2-ért az 1 és 2. körösük 😀
2. kör is oké watson, kizer vagy mahomes de én inkább utóbbi kettőt preferálom. viszont nem vagyok benne biztos hogy bent marad bármelyik is 2. körre szerintem szükségünk lesz felcserélni mint tavaly ha akarunk értelmes QB-t.
de utána CB need van de kibaszottul, majd sorban elkapó, OT, aztán megint CB 5. körben és ILB egy G meg még elkapó és utolsóban még egy CB vagy S vagy RB.
gaborik
Egy rebuild elején lévő csapatnak nem konkrét needeket kell betömnie, hanem a lehető legjobb játékosokat beszereznie. Centerben Elflein 10 évre lehet megoldás, ahova van most egy olyan Zuttah, akit egy hatodik körös, tizenkét helyes felmozgásért elengedett a Ravens, meg Kilgore, aki aztán semmivel se jobb, amikor pedig nálam a CB húzás opció volt, senki olyan sem maradt bent, akiért elengedtem volna egy biztosabb lehetőséget. Futó nem kell feltétlen, aláírom, kicsit luxus volt, de Hyde nem játszott még végig szezont, amikor pedig megint megsérül, nagyon nem lenne ideális Hightowerekkel és DuJuanokkal szórakozni.

Pulvis et umbra sumus.
több mint 7 éve
gaborik San Francisco 49ers 514
Hozzánk én mockoltam tegnap, ez lett a vége:

1/2: Solomon Thomas, DE (Stanford)
2/34: Deshaun Watson, QB (Clemson)
3/66: Pat Elflein, C (Ohio State)
4/109: Wayne Gallman, RB (Clemson)
4*/143: Shelton Gibson, WR (West Virginia)
5/146: Shaquille Griffin, CB (UCF)
5/161: Ben Gedeon, ILB (Michigan)
6/198: Aviante Collins, G (TCU)
6/202: Josh Harvey-Clemons, S (Louisville)
7/219: Austin Carr, WR (Northwestern)
dankodavid
1 db CB-et sikerült összehozni azt is 5. körben? 😀 RB-re kevésbé van szükségünk, de C-re is.
1/2-t egyik irányító sem éri nálam se, szóval egyéni ki kicsodát választ solomonnal vagy adamsel is elégedettek lehetnénk. de a pletykák a panthersről még jobban tetszenek 1/2-ért az 1 és 2. körösük 😀
2. kör is oké watson, kizer vagy mahomes de én inkább utóbbi kettőt preferálom. viszont nem vagyok benne biztos hogy bent marad bármelyik is 2. körre szerintem szükségünk lesz felcserélni mint tavaly ha akarunk értelmes QB-t.
de utána CB need van de kibaszottul, majd sorban elkapó, OT, aztán megint CB 5. körben és ILB egy G meg még elkapó és utolsóban még egy CB vagy S vagy RB.

Szerkesztette: gaborik

| nincs itt semmi beszoptad |
több mint 7 éve
dankodavid San Francisco 49ers 2 157
Hozzánk én mockoltam tegnap, ez lett a vége:

1/2: Solomon Thomas, DE (Stanford)
2/34: Deshaun Watson, QB (Clemson)
3/66: Pat Elflein, C (Ohio State)
4/109: Wayne Gallman, RB (Clemson)
4*/143: Shelton Gibson, WR (West Virginia)
5/146: Shaquille Griffin, CB (UCF)
5/161: Ben Gedeon, ILB (Michigan)
6/198: Aviante Collins, G (TCU)
6/202: Josh Harvey-Clemons, S (Louisville)
7/219: Austin Carr, WR (Northwestern)

Az elején nem volt kérdés, Garrett után Thomas volt a terv, irányítóra bűn lett volna ezt ellőni, mint később kiderült, jól is döntöttem. Egy center nem árt, a class talán legjobbja pedig marcusmartinok, eastonok meg a tököm tudja, ki után felüdülés lenne. A Francia Férfit már olvasás után is akartam, miután néztem róla pár dolgot, egyértelmű volt, hogy Hyde mellé ő kell a lelkemnek, igazi mean mf, Hyde-hoz hasonlóan szereti a kontaktot. Egy flashy dolgokra képes elkapó nem árt, Gibson ez lenne, hátha lesz belőle játékos, Griffin pediglényegében tök random pick volt, ott nagyon tanácstalanul álltam, mindenki kiment, akit akartam (Anzalone). Ezért jött később a nők bálványa, aki nem csak szép, de okos is, RR Armstrongok mellett üdítő lenne egy LB, aki gondolkozik alkalomadtán. Clemons szép darab gyerek, ráadásul még drogozni is szeret, hatodik körben bűn nem kihúzni, az ő szobatársa lenne TC-ben Austin Carr, hátha jó hatással lesz a baromállatjára.

Szerkesztette: dankodavid

Pulvis et umbra sumus.
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 560 — Apu ökölbeszorított keze
R R time