San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 1 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 827 — Csodabogár
 twitter.com/lombardihimself/status/1644072784664952833?s=46&t=GtRM-ryIyC1_Izr2eZHTgg
petey
Akko most ez jobban néz ki?
roppihe
hát tuti szénné fogják elemezni a következő hetekben ezt 😀 de igen, a "wind up" rövidebb, kompaktabb és ezáltal a dobási idő is rövidebb.

ha jól láttam Mahomes-szal van egy helyen Trey

több mint 1 éve
roppihe San Francisco 49ers 244
 twitter.com/lombardihimself/status/1644072784664952833?s=46&t=GtRM-ryIyC1_Izr2eZHTgg
petey
Akko most ez jobban néz ki?
több mint 1 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 827 — Csodabogár


Szerkesztette: petey

több mint 1 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 827 — Csodabogár
 www.ninersnation.com/2023/3/27/23657856/49ers-2023-win-total-11-5
Tapsi Hapsi
11.5 győzelem az over/under határ?
Szerintem over lesz, kell az első kiemelés....
Steve Ribbed
kurva kemény a menetrend elsőre, aztán lassan ideérnek a dátumok is, úgy kicsivel okosabbak leszünk.

több mint 1 éve
Steve Ribbed San Francisco 49ers 343
 www.ninersnation.com/2023/3/27/23657856/49ers-2023-win-total-11-5
Tapsi Hapsi
11.5 győzelem az over/under határ?
Szerintem over lesz, kell az első kiemelés....

“Hogy mindenki értse őket, ők az NFL Liverpool szurkolói. A 49ers bagázs egy kibírhatatlan népség, főleg mikor megy nekik a szekér.” (Chester)
több mint 1 éve
Tapsi Hapsi San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 576
 www.ninersnation.com/2023/3/27/23657856/49ers-2023-win-total-11-5

több mint 1 éve
Tapsi Hapsi San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 576
Ja, csak ennyi. Azt hittem vmi fontosról maradtam le.... Hát, volt azaz idézett.... a 9.-es fanok pont olyan elviselhetetlenek mint a Liverpool szurkolók, főleg ha megy a csapatnak. 😀 meg ha nem ! 😀 Bocs a pontatlanságért, valahogy így volt az idézet lényege!
Tapsi Hapsi
Konkrétan ez van kiírva itt a profilomban, mivel Liverpool szurkoló is vagyok. 😂
Steve Ribbed
Üdv! Na ugye! És nem fàj!? Bocs! 😀 na persze, ha foci és Anglia, akkor nálam is a Pool! Csak egy csapat van, akinek úgy szurkolók, hogy nincsen piros vagy vörös a szînében... és az nem a FTC! 😀

több mint 1 éve
Steve Ribbed San Francisco 49ers 343
Ja, csak ennyi. Azt hittem vmi fontosról maradtam le.... Hát, volt azaz idézett.... a 9.-es fanok pont olyan elviselhetetlenek mint a Liverpool szurkolók, főleg ha megy a csapatnak. 😀 meg ha nem ! 😀 Bocs a pontatlanságért, valahogy így volt az idézet lényege!
Tapsi Hapsi
Konkrétan ez van kiírva itt a profilomban, mivel Liverpool szurkoló is vagyok. 😂

“Hogy mindenki értse őket, ők az NFL Liverpool szurkolói. A 49ers bagázs egy kibírhatatlan népség, főleg mikor megy nekik a szekér.” (Chester)
több mint 1 éve
Tapsi Hapsi San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 576
Ja, csak ennyi. Azt hittem vmi fontosról maradtam le.... Hát, volt azaz idézett.... a 9.-es fanok pont olyan elviselhetetlenek mint a Liverpool szurkolók, főleg ha megy a csapatnak. 😀 meg ha nem ! 😀 Bocs a pontatlanságért, valahogy így volt az idézet lényege!

több mint 1 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 827 — Csodabogár
Remélem a mai után Trey cserét kér, aztán lehet a szezont Darnolddal kezdeni 😊
labo7
En itt leszek azutan is, hogy az egesz foshalmaz rajuk omlik. Remelem, Trey mar nem.
dankodavid
van még 31 másik csapat, nem kötelező itt károgni. szerintem a többi klubnál nincs még egy ilyen aki ennyire baszkodja a saját csapatát.

gondolom éved fénypontja volt, amikor Brock lesérült.

több mint 1 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 827 — Csodabogár
Remélem a mai után Trey cserét kér, aztán lehet a szezont Darnolddal kezdeni 😊
labo7
Mi történt!? Ne tegyél ilyet dd ne húzd fel!
Tapsi Hapsi
semmi, gondolom csak az, hogy Purdy lehet a kezdő QB, ha egészséges lesz.
mondjuk tényleg a k. anyját, hogy merészel az lenni amikor NFCCG-be vitte a csapatot? tényleg skandallum 😀

több mint 1 éve
Steve Ribbed San Francisco 49ers 343
Remélem a mai után Trey cserét kér, aztán lehet a szezont Darnolddal kezdeni 😊
labo7
Mi történt!? Ne tegyél ilyet dd ne húzd fel!
Tapsi Hapsi
John Lynch on 49ers' starting QB job: "With the way he's played, Brock's probably the leader in the clubhouse for that (if he's healthy)"

Brock lehet a No1 ha egészséges lesz...

“Hogy mindenki értse őket, ők az NFL Liverpool szurkolói. A 49ers bagázs egy kibírhatatlan népség, főleg mikor megy nekik a szekér.” (Chester)
több mint 1 éve
Tapsi Hapsi San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 576
Remélem a mai után Trey cserét kér, aztán lehet a szezont Darnolddal kezdeni 😊
labo7
Mi történt!? Ne tegyél ilyet dd ne húzd fel!

több mint 1 éve
dankodavid San Francisco 49ers 2 151
Remélem a mai után Trey cserét kér, aztán lehet a szezont Darnolddal kezdeni 😊
labo7
En itt leszek azutan is, hogy az egesz foshalmaz rajuk omlik. Remelem, Trey mar nem.

Pulvis et umbra sumus.
több mint 1 éve
labo7 San Francisco 49ers Wisconsin Badgers 361
Remélem a mai után Trey cserét kér, aztán lehet a szezont Darnolddal kezdeni 😊
több mint 1 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 827 — Csodabogár
The 49ers minicamp is likely to provide the next update in Brock Purdy’s recovery process following a repair of the torn UCL in his throwing elbow.

Purdy underwent successful surgery on March 10 during which an internal brace was used to reconnect the torn UCL he suffered during the NFC Championship game.

The 49ers quarterback is set to begin a throwing program to build rebuild the strength in his throwing arm around three months post-surgery. That puts his return to throwing prior to the beginning of minicamp.

To gradually build up strength in the elbow, the early stages of the program will call for Purdy to be throwing smaller objects such as golf balls and tennis balls. Purdy will be going through the rehabilitation process in Santa Clara under close guidance of the 49ers strength and conditioning staff.

több mint 1 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 680 — tracker ember



Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 1 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 827 — Csodabogár
The San Francisco 49ers announced they have signed OL Jon Feliciano to a one-year deal.
Feliciano (6-4, 325) was originally drafted by the Las Vegas Raiders in the fourth round (128th overall) of the 2015 NFL Draft. Throughout his eight-year NFL career with the Raiders (2015-18), Buffalo Bills (2019-21) and New York Giants (2022), he has appeared in 97 regular season games (54 starts) and nine postseason contests (six starts).
In 2022 with the Giants, Feliciano started all 15 regular season games he appeared in at center. He also started each of the team's two postseason contests.

érdekes

több mint 1 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 827 — Csodabogár
egész pofás eddig ez a FA, adom eléggé.

több mint 1 éve
Niner Empire San Francisco 49ers 569
isiah oliver is a házban
peach
Ez szimpi húzás volt.

Nem is volt olyan régen, hogy:
több mint 1 éve
peach Atlanta Falcons 14 247 — a new hope (again)
isiah oliver is a házban



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 1 éve
KeyG Baltimore Ravens 7 989
49ers reached agreement today on a one-year deal with former Raiders’ first-round draft pick Clelin Ferrell, per source.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 1 éve
Tapsi Hapsi San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 576
Ez hülyén fog hangzani, de én inkább nézem Sarnoldot, mint Gerappat, korrekt csávó, kívánok neki egy Alex Smith 2.0 karriert.
gabokocka
A Panters csapatában én is! 😀
Tapsi Hapsi
(H)

több mint 1 éve
Tapsi Hapsi San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 576
Ez hülyén fog hangzani, de én inkább nézem Sarnoldot, mint Gerappat, korrekt csávó, kívánok neki egy Alex Smith 2.0 karriert.
gabokocka
A Panters csapatában én is! 😀

több mint 1 éve
Niner Empire San Francisco 49ers 569
Ebukam és Omenihu is lelécelt, előbbi a Coltsba, utóbbi a Chiefsbe, nem olcsón, szóval jövöre is jönni fognak kompenzációs pickek.
iktriad
"Sajnos" túl jók voltak tavaly, ennyi pénzünk meg nincs... Mondjuk a Hargrave igazolással mág nem tudtam megbarátkozni. Remélem, hogy Jackson megállja a helyét a szélen kezdőként jövőre!