San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 2 éve
gaborik San Francisco 49ers 514
nincsenek jó hírek:
- Kittle vádli
- Josh Norman is kétséges
- Mitchell szintém
- K'Waun meg ugye out a Packers meccsen, vádli

😕 ma estére talán többet tudunk
petey
kwaun mellett norman is vszinu out, igy nem sok esely lesz. az elejen kellene pontokat feltenni, kulonben lesimaznak. mert azert ez a DL is rendre elfogy nekunk a vegere...

Szerkesztette: gaborik

| nincs itt semmi beszoptad |
több mint 2 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 974 — Csodabogár
nincsenek jó hírek:
- Kittle vádli
- Josh Norman is kétséges
- Mitchell szintém
- K'Waun meg ugye out a Packers meccsen, vádli

😕 ma estére talán többet tudunk

több mint 2 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 974 — Csodabogár
CB Davontae Harris és DL Maurice Hurst IR ablak nyitva, innentől játszhatnak ha rendben vannak.
Mitchell és Normann már edzett limitáltan, szóval lehetnek vasárnap.

több mint 2 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 974 — Csodabogár
Wish lett a hónap NFC ST játékosa.

aussie aussie aussie oy oy oy

mondjuk jobban örültem volna egy O/D-nek inkább 😀

több mint 2 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 974 — Csodabogár
 mobile.twitter.com/49ersSportsTalk/status/1442698739341221889

amúgy ehhez mit szólunk, hogy letekerik Ebukam fejét? 😀 (nem erre fogom mielőtt...)
petey
Ha jól látom, Runyan végig a vállvédőjét fogja, nem a sisakot. Így nem tűnik szabálytalannak.
Meglepő módon szerintem a falakon dőlt el a mérkőzés, és pont fordítva, mint ahogy vártuk. A felforgatott Packers fal meg tudta védeni Rodgerst (tudom a 49ers passzsiettetés is hiányos volt), viszont a 49ers fal meglepően visszafogott volt mind a passzjátékoknál, mind a futás blokkolásnál.
gbol
Bosa megette a bal oldalatok az első negyedben, utána nem Nijmin lett hirtelen HOF-er, hanem Tonyan, Jones, Dillon, Lazard besegített neki utána, megütötték Bosát, és utána meg duplázták. aztán Rodgers-re olyan játékokat hívtak aminél gyors volt a labdaeldobás, futás meg nem balra ment, aztán a DL elfáradt.

az OL-ünk meg ahogy írtam, futásblokkolásra van kitalálva, aztán ha nincs futónk baszhatjuk, mert passzra aztán végképp nem egy top egység.

szerintem egy egészséges Mostert, Wilson, Hasty RB trióval ez a meccs a mienk lett volna. na majd meglátjuk mi lesz a végén 😊 sanszos üsszefutunk 😀 megint 😀

több mint 2 éve
gbol Green Bay Packers 343
 mobile.twitter.com/49ersSportsTalk/status/1442698739341221889

amúgy ehhez mit szólunk, hogy letekerik Ebukam fejét? 😀 (nem erre fogom mielőtt...)
petey
Ha jól látom, Runyan végig a vállvédőjét fogja, nem a sisakot. Így nem tűnik szabálytalannak.
Meglepő módon szerintem a falakon dőlt el a mérkőzés, és pont fordítva, mint ahogy vártuk. A felforgatott Packers fal meg tudta védeni Rodgerst (tudom a 49ers passzsiettetés is hiányos volt), viszont a 49ers fal meglepően visszafogott volt mind a passzjátékoknál, mind a futás blokkolásnál.
több mint 2 éve
Niner Empire San Francisco 49ers 571
 mobile.twitter.com/49ersSportsTalk/status/1442698739341221889

amúgy ehhez mit szólunk, hogy letekerik Ebukam fejét? 😀 (nem erre fogom mielőtt...)
petey
Nem szép nyilván, de a zebrák összességében inkább nekünk kedveztek. 😀
több mint 2 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 974 — Csodabogár
 mobile.twitter.com/49ersSportsTalk/status/1442698739341221889

amúgy ehhez mit szólunk, hogy letekerik Ebukam fejét? 😀 (nem erre fogom mielőtt...)

több mint 2 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 974 — Csodabogár
Sherman vizitre megy tampaba.
Mi meg letolt gatyaval vagunk neki a metcalf, kupp, hopkins, julio es tarsai elleni csatakra.
Na nem mintha sherm megoldas lenne. Most jon ki, hogy evek ota le van szarva a poszt...
Az 1 eves szerzodesek mellett sokkal komolyabban kellett volna venni ezt a drafton.(asante samuel pl...)
gaborik
de nincs leszarva a poszt, csak akiket hoztunk eddig nem váltak be egyáltalán.
 www.pro-football-reference.com/teams/sfo/draft.htm

meg aztán CB-t nem draftolsz első körben, hát mi draftoltunk 2-3. körben is, mind bust szagú.

idén szerintem Lenoir játékidővel egy nagyon jó CB lesz, persze vannak elbaszott dolgai, de ez is a tanulási folyamat.
Ambry Thomas meg ugye kihagyta 2020-at, ő teljesen szürke zóna.
Az, hogy így hullanak most a CB-k telejsen rendkívüli. Egy Verrett, Moseley, K'Waun, Lenoir, Norman azért nem rossz mag. ha Thomas felzárkozna és hoznánk még 1 jóféle CB-t akkor rendben is vagyunk szerintem.

engem az OL aggaszt, ilyen nincs bazdmeg, hogy egy Packers ennyire abúzál minket. ez az eredménye ha alulméretezett ZBS-re használjuk a falat, nem pedig ilyen emberevő óriások vannak akik szájbabasszák a DL-t.
nekem az lenne az irány jövőre. kell C, RT, RG.

több mint 2 éve
gaborik San Francisco 49ers 514
Sherman vizitre megy tampaba.
Mi meg letolt gatyaval vagunk neki a metcalf, kupp, hopkins, julio es tarsai elleni csatakra.
Na nem mintha sherm megoldas lenne. Most jon ki, hogy evek ota le van szarva a poszt...
Az 1 eves szerzodesek mellett sokkal komolyabban kellett volna venni ezt a drafton.(asante samuel pl...)

| nincs itt semmi beszoptad |
több mint 2 éve
Kenny91 San Francisco 49ers 321
Szerintem egyikünk se vedte Jimmy G-t, mindeki Lance fejlödesere var, csak azt mondtuk hogy ha bünbakot keresünk nem epp ö az akin legfökepp elment a meccs...persze voltak jelenetek amik abszolut az ö hibaja de ez massal is megesik...lathattad mikor Mahomes is ahelyett hogy benyelne egy sacket hatra fut 20 yardot...
A lenyeg a lenyeg en azert örülök ha Jimmy hoz legalabb egy közepesen jo teljesitmenyt mert ez a trade value -janak is jot tesz a kesöbbiekben.
Lance meg szerintem meg a szezonba elkezd jatszani de minel tovabb tanul annal jobb föleg egy Shanahan fele rendszert
több mint 2 éve
gaborik San Francisco 49ers 514
ezt a kozepes posvanyt egy teddy is hozza toredekeert...
remelhetoleg felepitik a lance fiut a szezon vegere, mert ezzel az olasszal csak lehuzzuk a wc-n kittle-ek legszebb eveit

| nincs itt semmi beszoptad |
több mint 2 éve
Niner Empire San Francisco 49ers 571
Kár Garoppolót védeni, mert tegnap nem (sem) volt jó, az offense egyszerűen vérszegény vele. Lehet, hogy akar, de nem képes kiemelkedőt nyújtani sosem, max egy tisztességes közepes-jót. Emellé vasárnap a futójáték is totál súlytalannak tűnt. Ez utóbbi már Shanny vállát nyomja, ő sem állt helyzet magaslatán az egész mérkőzést illetően. A végjátékot meg inkább hagyjuk - a QB és a coach közös erővel szopatták meg az egész csapatot.
több mint 2 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 974 — Csodabogár
Azért varrom Jimmy G nyakába a vereséget, mert ennél többet kell(ene) nyújtania, nem tud vezére lenni a támadósornak. Nem fejlődött szinte semmit mióta idejött. Amikor megérkezett hozott egy szintlépést a csapatnál, de nem látni előrelépést onnan. A mostani meccsen is lehetett látni a szemén több esetben is a zavart és az önbizalomhiányt. Miközben a semmiből előrelép pár év alatt egy Prescott, Lamar Jackson vagy fejlődik egy nagyot egy Allen, addig Jimmy marad ugyanaz, mint amikor idejött, jó-jó, de semmi több. Itt van Lance, de Ő még messze nem kész játékos, remélem ezek a TD-k elég önbizalmat adnak neki, hogy mire sorra kerül ne csak majd a lábaival tűnjön ki, mint Kaepernick annak idején, hanem passzolásban is legyen egy előrelépés a jelenlegi szinthez képest.
Alabama Niners
pedig most tényleg odarakta magát, hogy legyen esélyünk a végén. persze az a fumble kegyetlen nagy agyfasz volt tőle. én inkább Shanny nyakába varrom nagy részben a tegnapi rettenetet.
Trey pedig előbb-utóbb a szezonban kezdő lesz szerintem.

több mint 2 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Azért varrom Jimmy G nyakába a vereséget, mert ennél többet kell(ene) nyújtania, nem tud vezére lenni a támadósornak. Nem fejlődött szinte semmit mióta idejött. Amikor megérkezett hozott egy szintlépést a csapatnál, de nem látni előrelépést onnan. A mostani meccsen is lehetett látni a szemén több esetben is a zavart és az önbizalomhiányt. Miközben a semmiből előrelép pár év alatt egy Prescott, Lamar Jackson vagy fejlődik egy nagyot egy Allen, addig Jimmy marad ugyanaz, mint amikor idejött, jó-jó, de semmi több. Itt van Lance, de Ő még messze nem kész játékos, remélem ezek a TD-k elég önbizalmat adnak neki, hogy mire sorra kerül ne csak majd a lábaival tűnjön ki, mint Kaepernick annak idején, hanem passzolásban is legyen egy előrelépés a jelenlegi szinthez képest.
több mint 2 éve
gaborik San Francisco 49ers 514
Valaki szóljon már oda az Öbölbe, hogy kellenek CB-k, már 10-15 éve ezt pofázom, főleg, most, hogy a DL már nem annyira karcos, mint eddig volt. Szarrá dobál minket bárki, lásd a Lions elleni garbage time, vagy a 37 mp-es Rodgers passzparádé ma hajnalban. A mai meccs megint Jimmy G-n ment el, az első félidőben nagyon vakon volt és a meccsvégi fumble és az abból kapott 3 pont (is) okozta a vereséget. Ennek ellenére aligha hiszem, hogy Lance tudná hozni azt a passz minőséget, mint JG. Tehát az idei szezon is egy vegyes hullámvasút lesz. A DB sort nem tudom hibáztatni, mert hogy basszak le egy rookiet, hogy szarrá szopatta Adams???
Alabama Niners
Szerintem nem lehet csak Jimmyt hibaztatni a meccs kimeneteleert mert amugy rengeteg volt a drop is amit visszanezve nem latszott ugy hogy az ö hibaja lett volna. Tovabba amugy sokszor szepen mozog eladja a jatekot teljesen a masik iranyba az egyik TD nel ki is emeltek ezt a kommentatorok.

Ami nekem nagyon zavaro volt az a rengeteg PI. Az egyik legfajobb ami eletben is tartotta GB drive-t es TD lett a vege az amit Warnerre dobtak be. Kb semmi nem volt ott de ha meg azt is nezzük hogy ott volt a keze akkor ugyanebböl a szempontol a tamado is lökdöste Warnert tehat tamado PI is lehetne. Amit itt PI zaszlo dobalassal lemüveltek mindket oldalra a meccsen a zebrak szörnyü volt...
Petey szokta mondani "buzi foci"...
Kenny91
mondjuk Warneré jogos PI volt 😊
Lenoirra annyi a felróni való, hogy a TD ami mögé lett beszerkesztve, ott senki nem volt előtte és tudhatta volna, hogy menjen még hátrébb. így az vagy pick vagy incomplete passz ha oda megy. rookie a srác, de ő jó lesz.

Norman a kórházban töltötte az éjszakát, vért köpött. jól van, minden teszt negatív.
amit ne vágok, hogy az ilyen hulladékok mint Dontae Johnson mit keresnek még itt?
1000 sebből vérzett mindenki, 1 dolog van amire büszkék lehetnek, az pedig a küzdés.
HA kicsit lepörgeti Jimmy az utolsó playnél az órát, volt még 12 mp akkor win. Ha Juci engedi hogy levigyék az 1 yardoson, akkor win..sok a ha, ebből kell építkezni. vasárnap Hawks, nem akarnak 1-3-mal állni, kegyetlen lesz.
petey
sztem meg sima zako CB nelkul, normannek horzsolodott a tudeje csoda lenne ha osszedrotoznak.
f@szkalap shermant mar reg meg kellett volna gyozni valahogy, mert sajnos tradere meg nincs municio...

Szerkesztette: gaborik

| nincs itt semmi beszoptad |
több mint 2 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 974 — Csodabogár
Valaki szóljon már oda az Öbölbe, hogy kellenek CB-k, már 10-15 éve ezt pofázom, főleg, most, hogy a DL már nem annyira karcos, mint eddig volt. Szarrá dobál minket bárki, lásd a Lions elleni garbage time, vagy a 37 mp-es Rodgers passzparádé ma hajnalban. A mai meccs megint Jimmy G-n ment el, az első félidőben nagyon vakon volt és a meccsvégi fumble és az abból kapott 3 pont (is) okozta a vereséget. Ennek ellenére aligha hiszem, hogy Lance tudná hozni azt a passz minőséget, mint JG. Tehát az idei szezon is egy vegyes hullámvasút lesz. A DB sort nem tudom hibáztatni, mert hogy basszak le egy rookiet, hogy szarrá szopatta Adams???
Alabama Niners
Szerintem nem lehet csak Jimmyt hibaztatni a meccs kimeneteleert mert amugy rengeteg volt a drop is amit visszanezve nem latszott ugy hogy az ö hibaja lett volna. Tovabba amugy sokszor szepen mozog eladja a jatekot teljesen a masik iranyba az egyik TD nel ki is emeltek ezt a kommentatorok.

Ami nekem nagyon zavaro volt az a rengeteg PI. Az egyik legfajobb ami eletben is tartotta GB drive-t es TD lett a vege az amit Warnerre dobtak be. Kb semmi nem volt ott de ha meg azt is nezzük hogy ott volt a keze akkor ugyanebböl a szempontol a tamado is lökdöste Warnert tehat tamado PI is lehetne. Amit itt PI zaszlo dobalassal lemüveltek mindket oldalra a meccsen a zebrak szörnyü volt...
Petey szokta mondani "buzi foci"...
Kenny91
mondjuk Warneré jogos PI volt 😊
Lenoirra annyi a felróni való, hogy a TD ami mögé lett beszerkesztve, ott senki nem volt előtte és tudhatta volna, hogy menjen még hátrébb. így az vagy pick vagy incomplete passz ha oda megy. rookie a srác, de ő jó lesz.

Norman a kórházban töltötte az éjszakát, vért köpött. jól van, minden teszt negatív.
amit ne vágok, hogy az ilyen hulladékok mint Dontae Johnson mit keresnek még itt?
1000 sebből vérzett mindenki, 1 dolog van amire büszkék lehetnek, az pedig a küzdés.
HA kicsit lepörgeti Jimmy az utolsó playnél az órát, volt még 12 mp akkor win. Ha Juci engedi hogy levigyék az 1 yardoson, akkor win..sok a ha, ebből kell építkezni. vasárnap Hawks, nem akarnak 1-3-mal állni, kegyetlen lesz.

több mint 2 éve
Kenny91 San Francisco 49ers 321
Valaki szóljon már oda az Öbölbe, hogy kellenek CB-k, már 10-15 éve ezt pofázom, főleg, most, hogy a DL már nem annyira karcos, mint eddig volt. Szarrá dobál minket bárki, lásd a Lions elleni garbage time, vagy a 37 mp-es Rodgers passzparádé ma hajnalban. A mai meccs megint Jimmy G-n ment el, az első félidőben nagyon vakon volt és a meccsvégi fumble és az abból kapott 3 pont (is) okozta a vereséget. Ennek ellenére aligha hiszem, hogy Lance tudná hozni azt a passz minőséget, mint JG. Tehát az idei szezon is egy vegyes hullámvasút lesz. A DB sort nem tudom hibáztatni, mert hogy basszak le egy rookiet, hogy szarrá szopatta Adams???
Alabama Niners
Szerintem nem lehet csak Jimmyt hibaztatni a meccs kimeneteleert mert amugy rengeteg volt a drop is amit visszanezve nem latszott ugy hogy az ö hibaja lett volna. Tovabba amugy sokszor szepen mozog eladja a jatekot teljesen a masik iranyba az egyik TD nel ki is emeltek ezt a kommentatorok.

Ami nekem nagyon zavaro volt az a rengeteg PI. Az egyik legfajobb ami eletben is tartotta GB drive-t es TD lett a vege az amit Warnerre dobtak be. Kb semmi nem volt ott de ha meg azt is nezzük hogy ott volt a keze akkor ugyanebböl a szempontol a tamado is lökdöste Warnert tehat tamado PI is lehetne. Amit itt PI zaszlo dobalassal lemüveltek mindket oldalra a meccsen a zebrak szörnyü volt...
Petey szokta mondani "buzi foci"...
több mint 2 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Valaki szóljon már oda az Öbölbe, hogy kellenek CB-k, már 10-15 éve ezt pofázom, főleg, most, hogy a DL már nem annyira karcos, mint eddig volt. Szarrá dobál minket bárki, lásd a Lions elleni garbage time, vagy a 37 mp-es Rodgers passzparádé ma hajnalban. A mai meccs megint Jimmy G-n ment el, az első félidőben nagyon vakon volt és a meccsvégi fumble és az abból kapott 3 pont (is) okozta a vereséget. Ennek ellenére aligha hiszem, hogy Lance tudná hozni azt a passz minőséget, mint JG. Tehát az idei szezon is egy vegyes hullámvasút lesz. A DB sort nem tudom hibáztatni, mert hogy basszak le egy rookiet, hogy szarrá szopatta Adams???
több mint 2 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 974 — Csodabogár
Körömrágós volt, DeMeconak csak 1 dolga lett volna a végén 38 mp alatt. kettőzni Adamset. szép volt.

több mint 2 éve
Steve Ribbed San Francisco 49ers 349
Végül is lesz ma Mitchell?
Steve Ribbed
nem, out
petey
Fasza mert Sermon meg vakon van, igy nem lesz szét futva a GB...

“Hogy mindenki értse őket, ők az NFL Liverpool szurkolói. A 49ers bagázs egy kibírhatatlan népség, főleg mikor megy nekik a szekér.” (Chester)
több mint 2 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 974 — Csodabogár
Végül is lesz ma Mitchell?
Steve Ribbed
nem, out

több mint 2 éve
Steve Ribbed San Francisco 49ers 349
Végül is lesz ma Mitchell?

“Hogy mindenki értse őket, ők az NFL Liverpool szurkolói. A 49ers bagázs egy kibírhatatlan népség, főleg mikor megy nekik a szekér.” (Chester)
több mint 2 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 974 — Csodabogár
Sermon és Mitchell hamarosan visszatérhet, de igazából mindegy is, ki a RB, plusz ott van még egy futó Deebo néven.
Domifather
Mitchell valószínűleg nem fog játszani. Persze szokás azt mondogatni, hogy Shanny rendszerében mindegy, hogy ki a RB, de ha az 5 futóból 4 kiesik, és az 5. is agyrázkódás protokoll alatt van, azért az elég szar helyzet.
Viszont hátha ez azt triggereli, hogy Lance kicsit nagyobb szerepet kap majd, hogy növeljék vele a fenyegetést a földön.
Niner Empire
Mitchell edzett, nála 50-50, szerintem be lesz öltözve.

több mint 2 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 156 — settenke1976@gmail.com
Sermon és Mitchell hamarosan visszatérhet, de igazából mindegy is, ki a RB, plusz ott van még egy futó Deebo néven.
Domifather
Mitchell valószínűleg nem fog játszani. Persze szokás azt mondogatni, hogy Shanny rendszerében mindegy, hogy ki a RB, de ha az 5 futóból 4 kiesik, és az 5. is agyrázkódás protokoll alatt van, azért az elég szar helyzet.
Viszont hátha ez azt triggereli, hogy Lance kicsit nagyobb szerepet kap majd, hogy növeljék vele a fenyegetést a földön.
Niner Empire
és akkor majd még Deebo, hogy őt is ledaráltassuk a futógépezetben... remek kilátások 😀