San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 2 éve
Niner Empire San Francisco 49ers 571
Sermon és Mitchell hamarosan visszatérhet, de igazából mindegy is, ki a RB, plusz ott van még egy futó Deebo néven.
Domifather
Mitchell valószínűleg nem fog játszani. Persze szokás azt mondogatni, hogy Shanny rendszerében mindegy, hogy ki a RB, de ha az 5 futóból 4 kiesik, és az 5. is agyrázkódás protokoll alatt van, azért az elég szar helyzet.
Viszont hátha ez azt triggereli, hogy Lance kicsit nagyobb szerepet kap majd, hogy növeljék vele a fenyegetést a földön.
több mint 2 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
Cserében jött Jacques Patrick, neki nincs elit sebessége, viszont egy nagy test.
több mint 2 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 974 — Csodabogár
Hasty sem lesz bevethető, csak a szokásos "high ankle sprain".
Csóró Sermon első futásából egyből agyrázkódás lett, így az ő játéka is kérdéses.
Maradt Mitchell, ha jól számolom, meg a gyakorlócsapatos noname arcok. Ez így azért elég kemény.
Niner Empire
Sermon és Mitchell hamarosan visszatérhet, de igazából mindegy is, ki a RB, plusz ott van még egy futó Deebo néven.
A védelem meg nagyszerűen nézett ki, főleg Lenoir játszott kitűnően pár hibától eltekintve.
Nyilván megint kidőlt pár emberke, de ez még messze nem komoly, szerintem a feladat teljesítve lett, jöhet a Packs, akik meg remélhetőleg visszatérnek első heti csodás formájukhoz
Domifather
Sermon concussion protokoll alatt van, de nincs nyaksérülése szerencsére.
Mitchell pedig day to day, kicsit sajog a válla.

Hasty sanszosan megy Givens mellé IR-re, minimum 1 hónap kiesés.

több mint 2 éve
DFNiner San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 21
Hasty sem lesz bevethető, csak a szokásos "high ankle sprain".
Csóró Sermon első futásából egyből agyrázkódás lett, így az ő játéka is kérdéses.
Maradt Mitchell, ha jól számolom, meg a gyakorlócsapatos noname arcok. Ez így azért elég kemény.
Niner Empire
Sermon és Mitchell hamarosan visszatérhet, de igazából mindegy is, ki a RB, plusz ott van még egy futó Deebo néven.
A védelem meg nagyszerűen nézett ki, főleg Lenoir játszott kitűnően pár hibától eltekintve.
Nyilván megint kidőlt pár emberke, de ez még messze nem komoly, szerintem a feladat teljesítve lett, jöhet a Packs, akik meg remélhetőleg visszatérnek első heti csodás formájukhoz
több mint 2 éve
gaborik San Francisco 49ers 514
Duke johnson es lamar miller jon vizitre

| nincs itt semmi beszoptad |
több mint 2 éve
Niner Empire San Francisco 49ers 571
Hasty sem lesz bevethető, csak a szokásos "high ankle sprain".
Csóró Sermon első futásából egyből agyrázkódás lett, így az ő játéka is kérdéses.
Maradt Mitchell, ha jól számolom, meg a gyakorlócsapatos noname arcok. Ez így azért elég kemény.
több mint 2 éve
red6t6 San Francisco 49ers USC Trojans 985
so far so good

Go 9ers!
Go Trojans!
több mint 2 éve
Niner Empire San Francisco 49ers 571
Kemény volt, de a következő héten már a GB jön hozzánk. 😊
Az elmúlt év után szokatlan volt, hogy lehoztunk egy meccset turnover nélkül (az első 10 percet nem láttam).
több mint 2 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 974 — Csodabogár
kemény volt, mint a kád széle ez a meccs

több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 613 — Így remélem megfelelek nektek.....
Grat, jó kis trap gém volt 😊
több mint 2 éve
gaborik San Francisco 49ers 514
Banks, Moseley inaktiv...

mennyivel esszerubb lett volna asante samuelt hozni cb-nek.

| nincs itt semmi beszoptad |
több mint 2 éve
Platypus San Francisco 49ers 274
Ligaszinten évek óta tapasztalható jelenség szerintem, hogy egyre kevesebbet fújnak be, segítik a támadókat. Most is volt olyan a Red Zone channelen, hogy néztem, hogy leszakad az edge feje, látom, hogy szép a TD, de úgyis megy vissza holding miatt. Aztán Oscar bácsi a sárga csak nem gyütt
Wyatt
Csak így meg nem sok értelme van. Akkor mondják azt, hogy nincs olyan, hogy offensive holding. Vagy tegyék challenge-elhetővé (tudom, tudom a PI-nál se jött be)
több mint 2 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ligaszinten évek óta tapasztalható jelenség szerintem, hogy egyre kevesebbet fújnak be, segítik a támadókat. Most is volt olyan a Red Zone channelen, hogy néztem, hogy leszakad az edge feje, látom, hogy szép a TD, de úgyis megy vissza holding miatt. Aztán Oscar bácsi a sárga csak nem gyütt

több mint 2 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 775 — 49ers GM
Bosa élete, semmi különös 😀



Dre Greenlaw meg lágyékműtét 😕 4-6 hét off
petey
Amúgy lehet én vagyok hülye, de ezekre miért maradnak el rendszeresen a holding büntetések?
Platypus
10.000 dolláros kérdés. mi is amikor néztük egy emberként hördültünk fel, de legalább elmondható, hogy ez a Goff mennyire kurva jó volt a meccs végén 😀
petey
Mert alátette a lábát orvul szegény OT lába alá, az meg emiatt csak próbált megkapaszkodni... 😀

több mint 2 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 974 — Csodabogár
Bosa élete, semmi különös 😀



Dre Greenlaw meg lágyékműtét 😕 4-6 hét off
petey
Amúgy lehet én vagyok hülye, de ezekre miért maradnak el rendszeresen a holding büntetések?
Platypus
10.000 dolláros kérdés. mi is amikor néztük egy emberként hördültünk fel, de legalább elmondható, hogy ez a Goff mennyire kurva jó volt a meccs végén 😀

több mint 2 éve
Platypus San Francisco 49ers 274
Bosa élete, semmi különös 😀



Dre Greenlaw meg lágyékműtét 😕 4-6 hét off
petey
Amúgy lehet én vagyok hülye, de ezekre miért maradnak el rendszeresen a holding büntetések?
több mint 2 éve
gaborik San Francisco 49ers 514
Bosa élete, semmi különös 😀



Dre Greenlaw meg lágyékműtét 😕 4-6 hét off
petey
Rapoport meg 6-8 hetet ir... lesz ebbol szezon ending is ha addigra elszallunk.

| nincs itt semmi beszoptad |
több mint 2 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 974 — Csodabogár
Bosa élete, semmi különös 😀



Dre Greenlaw meg lágyékműtét 😕 4-6 hét off

Szerkesztette: petey

több mint 2 éve
RedFive Baltimore Ravens Georgia Bulldogs 6 349 — maci faszán vitézkötés

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 2 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 974 — Csodabogár
RB Raheem Mostert is dealing with a chipped knee cartilage. The 49ers will place him on Injured Reserve. He's expected to miss 8 weeks.

kurva jó, hogy van mélységünk
petey
ja ezen a poszton egyedul.
alapjaban kellene elfelejteni lincseknek ezeket a jatekosokat, akik 1 idenyt sem kepesek egeszsegesen vegigvinni karrierjuk alatt.
sajnos nincs is min csodalkozni, folyamatosan ugyanazok serulnek le.

hosszu meg az ideny persze, de ez a CB allomany azert meredek lesz ebben a csoportban. Arizona mumus, LA meg erosodott Staffordal, Wilsonekat meg se emlitem.
es most - a legjobb futo. hat nagyon kell forgatni a kartyakat shannynek, kulonben PO sem lesz, nemhogy SB run.
gaborik
LB, LD is rendben van. tény, rá kell menni CB-kre, de Mosely, Lenoir, Williams, Moore azért annyira nem rossz anyag. nálunk ugye meg a DL-t preferálják a DB-k felett. Ha van nyomás akkor egy közepoes sec is nagy király tud lenni, lásd 2 éve.

több mint 2 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 974 — Csodabogár
Ide igazolt Taner Hudson?
zolkoo
igen, PS-en van

több mint 2 éve
Toto21 Chicago Bears 5 294
RB Raheem Mostert is dealing with a chipped knee cartilage. The 49ers will place him on Injured Reserve. He's expected to miss 8 weeks.

kurva jó, hogy van mélységünk
petey
Na Most elvileg mar season Ending lett belole. Sermon Time!
több mint 2 éve
zolkoo Tampa Bay Buccaneers 259
Ide igazolt Taner Hudson?

Szerkesztette: zolkoo
több mint 2 éve
gaborik San Francisco 49ers 514
RB Raheem Mostert is dealing with a chipped knee cartilage. The 49ers will place him on Injured Reserve. He's expected to miss 8 weeks.

kurva jó, hogy van mélységünk
petey
ja ezen a poszton egyedul.
alapjaban kellene elfelejteni lincseknek ezeket a jatekosokat, akik 1 idenyt sem kepesek egeszsegesen vegigvinni karrierjuk alatt.
sajnos nincs is min csodalkozni, folyamatosan ugyanazok serulnek le.

hosszu meg az ideny persze, de ez a CB allomany azert meredek lesz ebben a csoportban. Arizona mumus, LA meg erosodott Staffordal, Wilsonekat meg se emlitem.
es most - a legjobb futo. hat nagyon kell forgatni a kartyakat shannynek, kulonben PO sem lesz, nemhogy SB run.

| nincs itt semmi beszoptad |
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 729 — Scream and scout



Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...