San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 3 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 974 — Csodabogár
Hol a gond? Dontae Johnson újra a fedélzeten. 😀
Niner Empire
Verrett, Mosley, Johnson elég vékony. Kwaun és egy újonc kell.
Hope

gaborik
nekem úgy tűnik nem akarjuk. lásd Saleh sem kapkodott érte. ami érthető, 30 éves, 5'9 magas, és egyszer nem játszott végig egy szezont. tény, hogy az egyik legjobb NB aki zónázni kitűnően tud, man to man nem nagyon.
sőt, amikor beszállt Jamar Taylor majdnem csak jobb volt.

több mint 3 éve
gaborik San Francisco 49ers 514
Hol a gond? Dontae Johnson újra a fedélzeten. 😀
Niner Empire
Verrett, Mosley, Johnson elég vékony. Kwaun és egy újonc kell.
Hope


Szerkesztette: gaborik

| nincs itt semmi beszoptad |
több mint 3 éve
Hope San Francisco 49ers Penn State Nittany Lions 138
Hol a gond? Dontae Johnson újra a fedélzeten. 😀
Niner Empire
Verrett, Mosley, Johnson elég vékony. Kwaun és egy újonc kell.
több mint 3 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 974 — Csodabogár
Hol a gond? Dontae Johnson újra a fedélzeten. 😀
Niner Empire
hát, nem bírunk nélküle létezni. viszont valljuk be, amikor muszáj volt beszállnia elég jól nyomta.

több mint 3 éve
Niner Empire San Francisco 49ers 571
Hol a gond? Dontae Johnson újra a fedélzeten. 😀
több mint 3 éve
Hope San Francisco 49ers Penn State Nittany Lions 138
igazan johetett volna egy jobb CB, ha Verrett kiesik(ami boven benne van) akkor a secondary eleg gyaszos. a csoport ellenfelek pedig elkapok es iranyitok tekinteteben combos...
johet persze meg draftrol is, de szerintem surtain-t kiviszik elolunk horn meg nalam egy szinttel lentebb van, o lehet nem er 12. picket.
ebbol indulva, ha nincs surtain es iranyito se kell akkor en letradeelnek egy plusz 2-3. korert. mert boven elferne CB mellett egy magason huzott G/T, S, WR3 is igy sorban.
gaborik
Legalább Kwaunt vissza kéne még hozni. Ahogy sok évben most is korai CB draftot várok, ha nem QB akkor mindenképpen első körben. Fuller Denverbe ment, így őket kihúzhatjuk arról a listáról akik cornert fognak húzni, így is baszó már a Sec.
több mint 3 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 974 — Csodabogár
igazan johetett volna egy jobb CB, ha Verrett kiesik(ami boven benne van) akkor a secondary eleg gyaszos. a csoport ellenfelek pedig elkapok es iranyitok tekinteteben combos...
johet persze meg draftrol is, de szerintem surtain-t kiviszik elolunk horn meg nalam egy szinttel lentebb van, o lehet nem er 12. picket.
ebbol indulva, ha nincs surtain es iranyito se kell akkor en letradeelnek egy plusz 2-3. korert. mert boven elferne CB mellett egy magason huzott G/T, S, WR3 is igy sorban.
gaborik
az OL class kiba mély idén, Farley amúgy a legjobb CB nálam, ő is elérhető lehet akár, bár CB-t húzni korán nem túl szerencsés.

több mint 3 éve
gaborik San Francisco 49ers 514
igazan johetett volna egy jobb CB, ha Verrett kiesik(ami boven benne van) akkor a secondary eleg gyaszos. a csoport ellenfelek pedig elkapok es iranyitok tekinteteben combos...
johet persze meg draftrol is, de szerintem surtain-t kiviszik elolunk horn meg nalam egy szinttel lentebb van, o lehet nem er 12. picket.
ebbol indulva, ha nincs surtain es iranyito se kell akkor en letradeelnek egy plusz 2-3. korert. mert boven elferne CB mellett egy magason huzott G/T, S, WR3 is igy sorban.

| nincs itt semmi beszoptad |
több mint 3 éve
DFNiner San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 21
Mack-ben az (is) a jó, hogy az egész profi karrierje alatt szinte nem is volt sérült. Richburg ehhh... és Garland is elég korán kiszállt tavaly a buliból... Ettől függetlenül Garland-ot szerintem megérné visszahozni, nem kerülne sokba.
Niner Empire
Tenderrel visszahoztuk, nem?
Hope
Emlékeim szerint Brunskillre volt tender.
Niner Empire
Brunskill biztos marad, azt nem tudtam hogy tenderrel, Garlandról én nem tudok semmit
több mint 3 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 974 — Csodabogár
Itt volt Lane Taylor. Örülnék neki, ha nem lett volna IR-en 2 évig.
Szóval leigazoljuk 😅Dee nagy haverja lenne.

több mint 3 éve
Hope San Francisco 49ers Penn State Nittany Lions 138
Szerintetek még milyen posztkora lesz érkező? Én azért még elnézném egy minőségi RB-t, illetve akár WR-t is. Ebben az évben azért lehet egy éves szerződéseket kötni és jó játékosokat lehet igazolni kis pénzért. Lehetne egy erős és mély támadó sora a csapatnak, illetve a védelmet is lehetne még erősíteni.
Vass49ers
Cornert akasztanék le.
több mint 3 éve
Niner Empire San Francisco 49ers 571
Mack-ben az (is) a jó, hogy az egész profi karrierje alatt szinte nem is volt sérült. Richburg ehhh... és Garland is elég korán kiszállt tavaly a buliból... Ettől függetlenül Garland-ot szerintem megérné visszahozni, nem kerülne sokba.
Niner Empire
Tenderrel visszahoztuk, nem?
Hope
Emlékeim szerint Brunskillre volt tender.
több mint 3 éve
DFNiner San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 21
Vagy lehet hogy most Watsonra tartogatunk, de szerintem nem fogunk már új QB-t hozni
több mint 3 éve
DFNiner San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 21
Szerintetek még milyen posztkora lesz érkező? Én azért még elnézném egy minőségi RB-t, illetve akár WR-t is. Ebben az évben azért lehet egy éves szerződéseket kötni és jó játékosokat lehet igazolni kis pénzért. Lehetne egy erős és mély támadó sora a csapatnak, illetve a védelmet is lehetne még erősíteni.
Vass49ers
RB-be én már nem hoznék, van három jó HB-nk is. WRbe most hoztunk valakit, mondjuk sokat szerintem nem fog játszani
Én személy szerint vagy egy RG-t hoznék, vagy egy RT-t, esetleg még egy Linebacker se lenne rossz, CB-be meg elvileg vissza fogjuk hozni K'waunt, plusz oda draftolni id tudunk mondjuk egy Surtaint vagy egy Hornt
több mint 3 éve
Vass49ers San Francisco 49ers Clemson Tigers 37
Szerintetek még milyen posztkora lesz érkező? Én azért még elnézném egy minőségi RB-t, illetve akár WR-t is. Ebben az évben azért lehet egy éves szerződéseket kötni és jó játékosokat lehet igazolni kis pénzért. Lehetne egy erős és mély támadó sora a csapatnak, illetve a védelmet is lehetne még erősíteni.
több mint 3 éve
Hope San Francisco 49ers Penn State Nittany Lions 138
Mack-ben az (is) a jó, hogy az egész profi karrierje alatt szinte nem is volt sérült. Richburg ehhh... és Garland is elég korán kiszállt tavaly a buliból... Ettől függetlenül Garland-ot szerintem megérné visszahozni, nem kerülne sokba.
Niner Empire
Tenderrel visszahoztuk, nem?
több mint 3 éve
Niner Empire San Francisco 49ers 571
Mack-ben az (is) a jó, hogy az egész profi karrierje alatt szinte nem is volt sérült. Richburg ehhh... és Garland is elég korán kiszállt tavaly a buliból... Ettől függetlenül Garland-ot szerintem megérné visszahozni, nem kerülne sokba.
több mint 3 éve
Hope San Francisco 49ers Penn State Nittany Lions 138
Mack 3 évre írt alá! Nem 1 évre ahogy szó volt róla
több mint 3 éve
Hope San Francisco 49ers Penn State Nittany Lions 138
Nem kell, jön Flacco vizitre 😉
SFGaben
Képesek leszünk milliókat fizetni neki....
Hope
Leigazoljuk 2 milláért, húzunk egy QB-t a drafton, Jimbo meg mehet a Pats-be. 😀
Niner Empire
Arra ott van Rosen meg Mullens.
több mint 3 éve
Niner Empire San Francisco 49ers 571
Nem kell, jön Flacco vizitre 😉
SFGaben
Képesek leszünk milliókat fizetni neki....
Hope
Leigazoljuk 2 milláért, húzunk egy QB-t a drafton, Jimbo meg mehet a Pats-be. 😀
több mint 3 éve
Hope San Francisco 49ers Penn State Nittany Lions 138
Nem kell, jön Flacco vizitre 😉
SFGaben
Képesek leszünk milliókat fizetni neki....
több mint 3 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
Nem kell, jön Flacco vizitre 😉
több mint 3 éve
gaborik San Francisco 49ers 514
ezt a Machoman gyereket mi is elhozhatnank egy 4. Korert,ha a homaly Jimmy marad a kezdo QB🤔

| nincs itt semmi beszoptad |
több mint 3 éve
labo7 San Francisco 49ers Wisconsin Badgers 407
Trent Williams’ deal 💰
Signing bonus: $30.1M
Salaries: $1.55M, $7.25M, $19.4M, $20.05M, $22.5M, $32.1M
Yearly workout bonus: $100K (none in 2021)
Yearly per-game roster bonuses: Up to $750K

2024-2026 option years to be decided on by 4/1/23, triggering a $10M guarantee in 2023

uccsó 3 év kerülhető, 55M garantált így. ez elég korrekt, pláne, hogy a KC-t sikerült lenyomni.
petey
Csak Lynch Paraag magic. A 6.év 0 dm, 33 millió spórolható. 39 éves lesz addigra.
Hope
több mint 3 éve
Hope San Francisco 49ers Penn State Nittany Lions 138
Trent Williams’ deal 💰
Signing bonus: $30.1M
Salaries: $1.55M, $7.25M, $19.4M, $20.05M, $22.5M, $32.1M
Yearly workout bonus: $100K (none in 2021)
Yearly per-game roster bonuses: Up to $750K

2024-2026 option years to be decided on by 4/1/23, triggering a $10M guarantee in 2023

uccsó 3 év kerülhető, 55M garantált így. ez elég korrekt, pláne, hogy a KC-t sikerült lenyomni.
petey
Csak Lynch magic. A 6.év 0 dm, 33 millió spórolható. 39 éves lesz addigra.