San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 703
Most már hivatalos, hogy ACL 🙁
Én a csapat helyében most rámennék Bellre.
Szerintem már egy 4.-5. körért is meg lehetne szerezni.
Egy éves szerződést lehet vele kötni, én adnék neki egy zsíros szerződést, hogy mutassa meg, hogy képes a hátán vinni a csapatot.
Ha nem válik be akkor nem hosszabítunk vele,az idei évünknek így már úgyis mindegy. Ha viszont igen akkor jövőre a liga egyik legveszélyesebb fegyvere állna a rendelkezésünkre.
Tarsi
Igen, bell sztem fel is köpülné magának örömében a hír hallatán, hogy egy éves szerződést adnátok neki. Gyakorlatilag ez miatt hold outol jelnleg 😀 😀
peach
Ugyanezt akartam írni. Bell már virított. most a csapatoknál pattog a labda, hogy megfizessék, méghozzá több évre.
Kenji
Még nem írta alá a tag-et, tehát nem rendelkezik szerződéssel. Week 10-ig teheti meg (ami nov. 23.), viszont a trade deadline az okt. 30. Amennyiben aláírja okt-ig a franchise tag-et, akkor tradelhető, de az új csapata csak a szezon végéig köthet vele szerződést és csak az új ligaévtől kezdődően köthet hosszútávút.

Ha week 10-ig nem jelentkezik, akkor ez az éve nem számít és az új szezon kezdetén az eredeti feltételekkel újra tagelheti a Steelers.
több mint 5 éve
Kenji Atlanta Falcons 640
Most már hivatalos, hogy ACL 🙁
Én a csapat helyében most rámennék Bellre.
Szerintem már egy 4.-5. körért is meg lehetne szerezni.
Egy éves szerződést lehet vele kötni, én adnék neki egy zsíros szerződést, hogy mutassa meg, hogy képes a hátán vinni a csapatot.
Ha nem válik be akkor nem hosszabítunk vele,az idei évünknek így már úgyis mindegy. Ha viszont igen akkor jövőre a liga egyik legveszélyesebb fegyvere állna a rendelkezésünkre.
Tarsi
Igen, bell sztem fel is köpülné magának örömében a hír hallatán, hogy egy éves szerződést adnátok neki. Gyakorlatilag ez miatt hold outol jelnleg 😀 😀
peach
Ugyanezt akartam írni. Bell már virított. most a csapatoknál pattog a labda, hogy megfizessék, méghozzá több évre.
több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 259 — a new hope (again)
Most már hivatalos, hogy ACL 🙁
Én a csapat helyében most rámennék Bellre.
Szerintem már egy 4.-5. körért is meg lehetne szerezni.
Egy éves szerződést lehet vele kötni, én adnék neki egy zsíros szerződést, hogy mutassa meg, hogy képes a hátán vinni a csapatot.
Ha nem válik be akkor nem hosszabítunk vele,az idei évünknek így már úgyis mindegy. Ha viszont igen akkor jövőre a liga egyik legveszélyesebb fegyvere állna a rendelkezésünkre.
Tarsi
Igen, bell sztem fel is köpülné magának örömében a hír hallatán, hogy egy éves szerződést adnátok neki. Gyakorlatilag ez miatt hold outol jelnleg 😀 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
Oregon88 San Francisco 49ers Michigan State Spartans 423
Most már hivatalos, hogy ACL 🙁
Én a csapat helyében most rámennék Bellre.
Szerintem már egy 4.-5. körért is meg lehetne szerezni.
Egy éves szerződést lehet vele kötni, én adnék neki egy zsíros szerződést, hogy mutassa meg, hogy képes a hátán vinni a csapatot.
Ha nem válik be akkor nem hosszabítunk vele,az idei évünknek így már úgyis mindegy. Ha viszont igen akkor jövőre a liga egyik legveszélyesebb fegyvere állna a rendelkezésünkre.
Tarsi
Úristen dehogy kell Bell
petey
Hogyne kellene...
több mint 5 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
Ez szívás, meglátjuk mire megyünk CJ-vel.
több mint 5 éve
gzotya San Francisco 49ers 47
Gyötrelmes egy szezon lesz, megint várhatjuk a jövő szeptembert...
gzotya
mármint áprilist
petey
Idén àprilis is nagyon sexy volt, maradok a szeptembernél.
több mint 5 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 907 — Csodabogár
Most már hivatalos, hogy ACL 🙁
Én a csapat helyében most rámennék Bellre.
Szerintem már egy 4.-5. körért is meg lehetne szerezni.
Egy éves szerződést lehet vele kötni, én adnék neki egy zsíros szerződést, hogy mutassa meg, hogy képes a hátán vinni a csapatot.
Ha nem válik be akkor nem hosszabítunk vele,az idei évünknek így már úgyis mindegy. Ha viszont igen akkor jövőre a liga egyik legveszélyesebb fegyvere állna a rendelkezésünkre.
Tarsi
Úristen dehogy kell Bell

több mint 5 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Nem kell cifrázni semmit....menni tovább az úton CJ-vel.....döcögős lesz és az idei év szívás lesz így már, ez van, nincs mit tenni. Az építkezésnek haladnia kell. CJ-nek ez nagy lehetőség újra, talán fejlődött a srác valamennyit a tavalyi évhez képest. Csapatépítés, következetesség, haladás tovább. Brick by brick!
több mint 5 éve
Tarsi San Francisco 49ers 1 020
Most már hivatalos, hogy ACL 🙁
Én a csapat helyében most rámennék Bellre.
Szerintem már egy 4.-5. körért is meg lehetne szerezni.
Egy éves szerződést lehet vele kötni, én adnék neki egy zsíros szerződést, hogy mutassa meg, hogy képes a hátán vinni a csapatot.
Ha nem válik be akkor nem hosszabítunk vele,az idei évünknek így már úgyis mindegy. Ha viszont igen akkor jövőre a liga egyik legveszélyesebb fegyvere állna a rendelkezésünkre.
több mint 5 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 083
Közben hivatalos az ACL Jimmy-nél.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 5 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 718 — SuperBowl Champions 2013/2014
Miert ne lehetne teljes szezonja jovore? Szerintem egy QB-t hatraltat a legkevesbe egy ujonnan meggyogyult ACL, de talan doc felvilagosit minket. Azert o nem egy futkoraszo QB.
undisputedly
Rivers és Brady is visszatért simán
petey
Max nem fut 3. es kevesre, de a tegnapiak alapjan az nem is lesz akkora baj.

Amugy a contract szitut szerintem nem er felroni, teljesen mindegy mennyi volt a garantalt, a capbol igy is meg ugy is elfoglalja, max a Yorkoknak kellett volna kevesebbet fizetni, az meg kit erdekel?

Szerkesztette: undisputedly
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Na már tényleg csak az hiányozna,hogy TT legyen az irányítónk...
Oregon88
Van rosszabb TT irányítóként a ligában, bár épp most lett csere

több mint 5 éve
Oregon88 San Francisco 49ers Michigan State Spartans 423
Na már tényleg csak az hiányozna,hogy TT legyen az irányítónk...
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 twitter.com/mrand247/status/1044284215184027648

Az lesz a necc, ha tenyleg nem jatszhat mar iden (lattunk mar csodat azert, bar valszeg out sajnos), mert akkor jovore nagyon kaparnia kell. Persze addigra lehet mar nem lesz top 3 fizetes, de azert akkor is kurva sok lesz az evi 26.5-27M, ha esetleg szarul nyomna.

 twitter.com/AlbertBreer/status/1044279804932096000
hmm, vegulis csak jobb, mint aki jelenleg van. a vilag vicce, hogy valakit szidzsenek becezzenek, es feher. szegyen 😀

Szerkesztette: Borbinho

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Sherman nem sérült le?
steelwolf
 twitter.com/Schultz_Report/status/1044262165232971777

Már biztos hogy ACL szakadása van ??
Bundi1986
lassan jonnie kell a hirnek, tnap meccs utan ACL (elso keresztszalag) + MCL (belso oldalaszalag) szakadast is felteteleztek.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Már biztos hogy ACL szakadása van ??
több mint 5 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 880 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Sherman nem sérült le?
több mint 5 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 411 — Colts fan
Geci. Megnezem mar a lottot esetleg nem e nyertem meg.
Bocsi. <3
Coolearie
Na mész a picsába 😀 😀 Ezek után remélem meg is nyered a hétvégén. Atya ég.
több mint 5 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 155 — settenke1976@gmail.com
Csak azért mert lesántult ne lőjük fejbe azonnal. Inkább emlékezzünk Bownman sérülésére amiből ő is vissza tudott térni. Szóval reméljük a legjobbakat!
több mint 5 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 907 — Csodabogár
Miert ne lehetne teljes szezonja jovore? Szerintem egy QB-t hatraltat a legkevesbe egy ujonnan meggyogyult ACL, de talan doc felvilagosit minket. Azert o nem egy futkoraszo QB.
undisputedly
Rivers és Brady is visszatért simán

több mint 5 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 718 — SuperBowl Champions 2013/2014
Miert ne lehetne teljes szezonja jovore? Szerintem egy QB-t hatraltat a legkevesbe egy ujonnan meggyogyult ACL, de talan doc felvilagosit minket. Azert o nem egy futkoraszo QB.
több mint 5 éve
Oregon88 San Francisco 49ers Michigan State Spartans 423
Ez a sérülés az FO részéről is nagy szopás, mert így itt maradtak a bizonytalanságban QB poszton. Most melyik az igazi Garoppolo az idei bizonytalan, sok hibával játszó vagy a tavalyi.Így értékes időt vesz el a csapatépítőstől. Az idei éve sérülése miatt nem lesz értékelhető, következő éve rámegy a rehabilitációra és hogy újra felvegye a ritmust és az azt követő idény lehet az ahol az FO ténylegesen eltudja majd dönteni merre tovább.
Ha netán mégsem Garoppolo lenne az igazi azzal menne ez a 2-3 év ismét a kukába.
Mr.Breaker
Borzasztó nehéz helyzetbe kerültünk így az biztos,igazából idén szinte már bust gyanúsan játszott,most úgy kell rá várni egy évet,hogy finoman fogalmazva is megingott benne a bizalom,minden képlékennyé vált,ráadásul a valószínűsíthető újabb kilátástalan szezon után megint nehezebb lesz magasan jegyzett játékosokat szerezni...
több mint 5 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 319 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Nézve a sérüléses vidit...Jimmy nem próbál visszavágni hanem simán kilép akkor megúszta volna...FUCK
ThundersNFL
ja, kb 1.5 yardert szakitotta el a terdet. kurva peches, non-kontakt serules. elso par lassitasra nem is tunt komolynak, szembol latszik foleg h szar iranyba allt az a lab, hatso kamerabol nekem tok termeszetesnek tunt.
 image.ibb.co/gheeP9/jimmyg2.png

 image.ibb.co/bBam49/jimmyg.png
Borbinho
Szerintem ezeket a inch-eket, 1-2 yardokat mindenki meg akarja csinálni, egyszerűen így vannak nevelve. Amíg van esély haladni megpróbálják, sajnos néha ilyen végeredménnyel. Én is nagyon sajnálom.

több mint 5 éve
Mr.Breaker 1 870
Ez a sérülés az FO részéről is nagy szopás, mert így itt maradtak a bizonytalanságban QB poszton. Most melyik az igazi Garoppolo az idei bizonytalan, sok hibával játszó vagy a tavalyi.Így értékes időt vesz el a csapatépítőstől. Az idei éve sérülése miatt nem lesz értékelhető, következő éve rámegy a rehabilitációra és hogy újra felvegye a ritmust és az azt követő idény lehet az ahol az FO ténylegesen eltudja majd dönteni merre tovább.
Ha netán mégsem Garoppolo lenne az igazi azzal menne ez a 2-3 év ismét a kukába.

Szerkesztette: Mr.Breaker
több mint 5 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 907 — Csodabogár
Gyötrelmes egy szezon lesz, megint várhatjuk a jövő szeptembert...
gzotya
mármint áprilist