San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 7 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
Garantált kánaán nem lesz, de legalább már Baalke sincs. Viszont lesz új GM, neki és az új HC-nek kell levezényelni a rebuildet.
több mint 7 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
Lynn megy a Ramshez/Chargershez is második interjúra. McVay is volt LA-ben második körön. nekem ez azt jelzi, hogy Shanny/JMD a befutó nálunk egyelőre.
petey
Igen, egyre inkább úgy fest, hogy közülük kerül ki a befutó, főként JMD-ről olvasni. Ha ő lesz , kit hozhat DC-nek?
SFGaben
mari nénis szkepticizmusom befigyel: ha ő jön , kiszedve egy jól működő rendszerből, szabad kezet kapva mint HC akkor sem garantált a kánaán, és most nem akarom a jaj de a Tebow, és megbukott mint hc pikkpakk dolgot erőltetni..
nem egy akkora géniusz hogy elvigyen egy rebuildet szvsz, de ne legyen igazam 😀
várnám a konstruktiv miért lesz jó nekünk JMD hozzászólásokat..
tényleg érdekel mit gondoltok, ha esetleg Petey és Helmut megszórnának szépen tagolt indoklásokkal azt nagyon szívesen olvasnám, mert a csak linkekkel és twitter üzikkel dobálózunk egyelőre..

The Amazing Racoon
több mint 7 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
Lynn megy a Ramshez/Chargershez is második interjúra. McVay is volt LA-ben második körön. nekem ez azt jelzi, hogy Shanny/JMD a befutó nálunk egyelőre.
petey
Letezik egy hetes erekcio?😀
dankodavid
létezik, de tuti fekete lesz a pélód és leesik magától a végén.. befőttes gumi powa?

The Amazing Racoon
több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 524 — Így remélem megfelelek nektek.....
Én pl. Wade Phillipset nagyon megnézném mit hozna ki ebből a DL állományból.
peterbadbone
Majd a Ramsét nézegetheted 😊
több mint 7 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Én pl. Wade Phillipset nagyon megnézném mit hozna ki ebből a DL állományból.

több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 695 — Scream and scout
Lynn megy a Ramshez/Chargershez is második interjúra. McVay is volt LA-ben második körön. nekem ez azt jelzi, hogy Shanny/JMD a befutó nálunk egyelőre.
petey
Igen, egyre inkább úgy fest, hogy közülük kerül ki a befutó, főként JMD-ről olvasni. Ha ő lesz , kit hozhat DC-nek?
SFGaben
Anno Denverbe Mike Nolant vitte, mondjuk 1 szezon után nagyon csúnyán összevesztek.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Lassan elfogynak a csapatok akik HC-t keresnek, de JMD és Shannahan továbbra is szabad. Ez jó hír számunkra!
több mint 7 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Lynn megy a Ramshez/Chargershez is második interjúra. McVay is volt LA-ben második körön. nekem ez azt jelzi, hogy Shanny/JMD a befutó nálunk egyelőre.
petey
Jó, de azért kell még egy hivatalos T.M.I. index. Vannak meglepetések, de a becsült T.M.I alapján JMD a befutó.
TGA
 stream1.gifsoup.com/view5/4410699/picard-double-facepalm-o.gif
petey
Nyugtass meg, hogy kicsit röhögtél 😊

Sending out an S.O.S
több mint 7 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 903 — Csodabogár
Lynn megy a Ramshez/Chargershez is második interjúra. McVay is volt LA-ben második körön. nekem ez azt jelzi, hogy Shanny/JMD a befutó nálunk egyelőre.
petey
Jó, de azért kell még egy hivatalos T.M.I. index. Vannak meglepetések, de a becsült T.M.I alapján JMD a befutó.
TGA
 stream1.gifsoup.com/view5/4410699/picard-double-facepalm-o.gif

több mint 7 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
Lynn megy a Ramshez/Chargershez is második interjúra. McVay is volt LA-ben második körön. nekem ez azt jelzi, hogy Shanny/JMD a befutó nálunk egyelőre.
petey
Igen, egyre inkább úgy fest, hogy közülük kerül ki a befutó, főként JMD-ről olvasni. Ha ő lesz , kit hozhat DC-nek?
több mint 7 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Lynn megy a Ramshez/Chargershez is második interjúra. McVay is volt LA-ben második körön. nekem ez azt jelzi, hogy Shanny/JMD a befutó nálunk egyelőre.
petey
Ajjaj.... Nálam mindkettő BOOM őr Bust de bevallom őszintén örülnék mindkettőnek mert fasza O-t pakolnanak össze es elég komoly West alakulna ki megint. Persze ott a másik oldal is.... Lehet hogy mi huznank a rövidebbet ami még nem lenne túl magasztos 🏈😉
több mint 7 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Lynn megy a Ramshez/Chargershez is második interjúra. McVay is volt LA-ben második körön. nekem ez azt jelzi, hogy Shanny/JMD a befutó nálunk egyelőre.
petey
Jó, de azért kell még egy hivatalos T.M.I. index. Vannak meglepetések, de a becsült T.M.I alapján JMD a befutó.

Sending out an S.O.S
több mint 7 éve
dankodavid San Francisco 49ers 2 157
Lynn megy a Ramshez/Chargershez is második interjúra. McVay is volt LA-ben második körön. nekem ez azt jelzi, hogy Shanny/JMD a befutó nálunk egyelőre.
petey
Letezik egy hetes erekcio?😀

Pulvis et umbra sumus.
több mint 7 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 903 — Csodabogár
Lynn megy a Ramshez/Chargershez is második interjúra. McVay is volt LA-ben második körön. nekem ez azt jelzi, hogy Shanny/JMD a befutó nálunk egyelőre.

több mint 7 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 903 — Csodabogár
Na, péntekre még betettek egy McDonough interjút, aztán már csak a 16-i Seahawks-os beszélgetések vannak hátra. Elég sok GM jelölt van, nem lesz egyszerű jó döntést hozni.
SFGaben
én örülök neki, hogy ennyi jelölt van, kicsit tartottam attól, hogy majd házon belülről megoldjuk...
mondjuk Wolfnak örülnék a legjobban, de nem rossz ez a névsor, fura ezt leiírni, de most bízok Jed-ben
picstii
még nincs lefutva, hogy Gamble lesz. bár kijelentette Jed, hogy nem ő lesz és kívülről 2 ember..nos ez olyan Jedes lenne, meg sem lepődnék. de ha ezt meghúzza annak ellenére hogy levágott ilyen road tripet, akkor szénné fogják savazni és megnézhetné ahogy visszaadja mindenki a bérletét.
jövő hétre várok bejelentést. ugye a Jags, Broncos elkelt, úgy néz ki a Bills is megvan. már csak mi vagyunk, a Rams(oda McVay megy mégegyszer(nem örülök)), és a Chargers.
petey
Lemegyek hídba, ha ezek után Gamble lesz, bár én is olvastam olyan híreket, hogy benne van a pakliban. JMD HC választás nagyon adja magát, vagy Shanny. Igazából mind a kettővel ki tudnék békülni, de ezt a Tom Cable dolgot nem igazán értem. GM ügyben is úgy érzem kicsit sötétben tapogatózunk, szinte a liga összes sikeres csapatait végigjárták Jedék. Ettől még elsülhet jól is és szurkolok is neki, hogy így legyen.
Azért McVay bevállalos, ha tényleg ő lesz a Rams HC. LA és mellé Goff, bár kétségtelenül tehetséges a pali, kemény meló lesz.
SFGaben
eddig minden JMD felé mutat. én gyanítom, hogy vele egyeztettek ki lenne a GM akivel együtt tudna dolgozni, és ugye mivel a PO csapatok edzőivel nem lehet hivatalosan megegyezni ezért várni kell.
állítólag Cesarioról nem mondtak le. szóval nagy a kuss, ami meglepő főleg nálunk 😀 szóval gondolom van már valami a háttérben.

több mint 7 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Egyébként nem került itt szóba, de Sean McVay nagyapja, John McVay az egyik legfontosabb ember volt a Bill Walsh-éra idején az itteni FO-ban.
empty taxi
igen, mindenki innen kezdte 😀 😛
petey
Csak az okosabbak továbbtanultak 😛 😛 😀

Sending out an S.O.S
több mint 7 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
Na, péntekre még betettek egy McDonough interjút, aztán már csak a 16-i Seahawks-os beszélgetések vannak hátra. Elég sok GM jelölt van, nem lesz egyszerű jó döntést hozni.
SFGaben
én örülök neki, hogy ennyi jelölt van, kicsit tartottam attól, hogy majd házon belülről megoldjuk...
mondjuk Wolfnak örülnék a legjobban, de nem rossz ez a névsor, fura ezt leiírni, de most bízok Jed-ben
picstii
még nincs lefutva, hogy Gamble lesz. bár kijelentette Jed, hogy nem ő lesz és kívülről 2 ember..nos ez olyan Jedes lenne, meg sem lepődnék. de ha ezt meghúzza annak ellenére hogy levágott ilyen road tripet, akkor szénné fogják savazni és megnézhetné ahogy visszaadja mindenki a bérletét.
jövő hétre várok bejelentést. ugye a Jags, Broncos elkelt, úgy néz ki a Bills is megvan. már csak mi vagyunk, a Rams(oda McVay megy mégegyszer(nem örülök)), és a Chargers.
petey
Lemegyek hídba, ha ezek után Gamble lesz, bár én is olvastam olyan híreket, hogy benne van a pakliban. JMD HC választás nagyon adja magát, vagy Shanny. Igazából mind a kettővel ki tudnék békülni, de ezt a Tom Cable dolgot nem igazán értem. GM ügyben is úgy érzem kicsit sötétben tapogatózunk, szinte a liga összes sikeres csapatait végigjárták Jedék. Ettől még elsülhet jól is és szurkolok is neki, hogy így legyen.
Azért McVay bevállalos, ha tényleg ő lesz a Rams HC. LA és mellé Goff, bár kétségtelenül tehetséges a pali, kemény meló lesz.

Szerkesztette: SFGaben
több mint 7 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 903 — Csodabogár
Egyébként nem került itt szóba, de Sean McVay nagyapja, John McVay az egyik legfontosabb ember volt a Bill Walsh-éra idején az itteni FO-ban.
empty taxi
igen, mindenki innen kezdte 😀 😛

több mint 7 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 903 — Csodabogár
Na, péntekre még betettek egy McDonough interjút, aztán már csak a 16-i Seahawks-os beszélgetések vannak hátra. Elég sok GM jelölt van, nem lesz egyszerű jó döntést hozni.
SFGaben
én örülök neki, hogy ennyi jelölt van, kicsit tartottam attól, hogy majd házon belülről megoldjuk...
mondjuk Wolfnak örülnék a legjobban, de nem rossz ez a névsor, fura ezt leiírni, de most bízok Jed-ben
picstii
még nincs lefutva, hogy Gamble lesz. bár kijelentette Jed, hogy nem ő lesz és kívülről 2 ember..nos ez olyan Jedes lenne, meg sem lepődnék. de ha ezt meghúzza annak ellenére hogy levágott ilyen road tripet, akkor szénné fogják savazni és megnézhetné ahogy visszaadja mindenki a bérletét.
jövő hétre várok bejelentést. ugye a Jags, Broncos elkelt, úgy néz ki a Bills is megvan. már csak mi vagyunk, a Rams(oda McVay megy mégegyszer(nem örülök)), és a Chargers.

több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 695 — Scream and scout
Egyébként nem került itt szóba, de Sean McVay nagyapja, John McVay az egyik legfontosabb ember volt a Bill Walsh-éra idején az itteni FO-ban.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Esteban San Francisco 49ers 447 — Fosh Push hater
Na, péntekre még betettek egy McDonough interjút, aztán már csak a 16-i Seahawks-os beszélgetések vannak hátra. Elég sok GM jelölt van, nem lesz egyszerű jó döntést hozni.
SFGaben
én örülök neki, hogy ennyi jelölt van, kicsit tartottam attól, hogy majd házon belülről megoldjuk...
mondjuk Wolfnak örülnék a legjobban, de nem rossz ez a névsor, fura ezt leiírni, de most bízok Jed-ben
több mint 7 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
Na, péntekre még betettek egy McDonough interjút, aztán már csak a 16-i Seahawks-os beszélgetések vannak hátra. Elég sok GM jelölt van, nem lesz egyszerű jó döntést hozni.
több mint 7 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
 twitter.com/teamredbeard49/status/817946462034292736

Na ez ám az igazi fan😊
diverdoc
Fan, grat a babához de ez már őrültség..

több mint 7 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
 twitter.com/teamredbeard49/status/817946462034292736

Na ez ám az igazi fan😊


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 7 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
srácok 2 év után meglátjuk, Brahman vezesse a szívüket meg minden és döntsenek bölcsen. Uff

The Amazing Racoon