NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 5 éve
Oszi Seattle Seahawks 1 215
Jövőhéten Chargers-t húzni kell utána jön három igencsak kemény meccs Rams, Packers, Panthers, ráadásul abból csak packers lesz centurylink field-es... kemény lesz 😀 Majd az ezeket követő 5 meccsből 4 hazai lesz. Nem szeretek pesszimista lenni de a fentebb említett hármasból nem tudom melyiket húzhatjuk be😊
több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 328 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 202 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
Szerintem a Lions most beárazza a csapatot. Leginkább a védelemre leszek kíváncsi, az utóbbi meccsek jó teljesítménye folytatódik-e?

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 5 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Na mivan Halászbástyák?! ☝ ☝
Nincs mondanivalótok 🤔, pedig nagy túrára indul a csapat.
Harcos meccsre számítok az Oroszlánok ellen.
Legutóbb elég vitatható eredményű meccset vívtunk, ordas nagy bírózásba is torkollott, méghozzá nem ok nélkül. KJ Wright is visszatér, megint fasza lesz, érzem. 😛

Sending out an S.O.S
több mint 5 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 594
Közben Damon Harrison egy ötödik körért ment a Lionsba.

Ha a jelenlegi fizetésével egy harmadik kört kellett volna adnunk, csak annyit kérdeztem volna, hogy hol kell aláírni.

Nálunk amúgy mi folyik az FOban ilyenkor, amikor egyes csapatok a rebuild jegyében áron alul dobálják ki az elit játékosaikat kb egy marék szotyiért?
Csoportos maszturbálás?

több mint 5 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 411 — Colts fan
Mindig elcsodálkozok mennyi múlik egy borzalmas/jó edzőn. Pedig nem kéne, mert logikus.
több mint 5 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Sziasztok szurkolótarsak !!
Egy kis érdekesség ami szerintem nagyon pozitív mindenki számára !
Az ESPN nézegetés kozben erre az információra akadtam !

Brown és Ifedi ( világtalan barátunk 😅) páros a ligában statisztikák szerint az 5.legjobb! (3.hét óta ) Abban hogy legalább 2.5 masodpercig vagy tovabb kepesek feltartani a rájuk nehezedo nyomást !!
Plusz meg ha jól ertelmeztem az ármérték-rõl volt szó koltseghatekonysag szempontjabol !
Tinektek mi vellemenyetek ,szerintetek Solari mester tudja meg tovább fejleszteni az O falunkat ?? Akar liga elit szintre?És képes lehet egy közepessen jó jatekost faragni mindenki kedvencebol Ifedi-mesterbol??
Bundi1986
Jó kasztni, jó sofőr, nincs kockázat.
 www.youtube.com/results?search_query=j%C3%B3+kaszni+j%C3%B3+sof%C5%91r

Sending out an S.O.S
több mint 5 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Ez azért még magasabb szintre emeli a Cable-kritikát 😀
empty taxi
és egyúttal megvilágítja Gruden mentális állapotát

Sending out an S.O.S
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 twitter.com/CalvinBoolidge/status/1052636895685959681
kb 1.5 oranyi gorgetes utan megtalaltam a twitter feeden 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 692 — Scream and scout
Ez azért még magasabb szintre emeli a Cable-kritikát 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306

több mint 5 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 716 — SuperBowl Champions 2013/2014
Olyan infora bukkantam aminek kozzetetele megvaltoztatna minden Hawks drukker eletet. Mindannyian megkerdojeleznenk a letezes ertelmet, mindenfajta tarsadalmi es termeszeti torveny vagy szabaly elveszitene a jelentoseget.

Nagyobb paradigmavaltast okozna, mint amikor az emberiseg felfedezte, hogy a Fold nem lapos es nem a Nap orbitral a Fold korul.

Felek.
undisputedly
Ird le légyszi spoilerezve és amikor elérkezetnek látjuk magunkat a megvilágosodásra, elolvassuk. PLÍÍÍZ
BigBaltazar
SPOILER - DANGER
(Nem megy twitter linkkel a spoiler)

 twitter.com/PFF_Seahawks/status/1052352736610508801

Szerkesztette: undisputedly
több mint 5 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 202 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
Olyan infora bukkantam aminek kozzetetele megvaltoztatna minden Hawks drukker eletet. Mindannyian megkerdojeleznenk a letezes ertelmet, mindenfajta tarsadalmi es termeszeti torveny vagy szabaly elveszitene a jelentoseget.

Nagyobb paradigmavaltast okozna, mint amikor az emberiseg felfedezte, hogy a Fold nem lapos es nem a Nap orbitral a Fold korul.

Felek.
undisputedly
Ird le légyszi spoilerezve és amikor elérkezetnek látjuk magunkat a megvilágosodásra, elolvassuk. PLÍÍÍZ

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 5 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 594
Olyan infora bukkantam aminek kozzetetele megvaltoztatna minden Hawks drukker eletet. Mindannyian megkerdojeleznenk a letezes ertelmet, mindenfajta tarsadalmi es termeszeti torveny vagy szabaly elveszitene a jelentoseget.

Nagyobb paradigmavaltast okozna, mint amikor az emberiseg felfedezte, hogy a Fold nem lapos es nem a Nap orbitral a Fold korul.

Felek.
undisputedly
Most bíztatásra vagy hüledezésre vágysz, vagy mi van?
Mondjad már! 😀

több mint 5 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 716 — SuperBowl Champions 2013/2014
Olyan infora bukkantam aminek kozzetetele megvaltoztatna minden Hawks drukker eletet. Mindannyian megkerdojeleznenk a letezes ertelmet, mindenfajta tarsadalmi es termeszeti torveny vagy szabaly elveszitene a jelentoseget.

Nagyobb paradigmavaltast okozna, mint amikor az emberiseg felfedezte, hogy a Fold nem lapos es nem a Nap orbitral a Fold korul.

Felek.

Szerkesztette: undisputedly
több mint 5 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Most hogy van egy kis pihenőnk, akkor ledobom az atomot:

A következő hathetes túrától ki mit vár?
(Lions, Chargers, Rams, Packers, Panthers)

Tudom 3-3nál ez hülyén hangzik, de én úgy gondolom, hogy a Lions ellenire sorsdöntő meccsként kell tekinteni, már ha még vannak PO álmaink. (Szerintem a wildcard körhöz idén kelleni fog a 10-6, még akkor is hogy sok csapat nem annyira domináns az NFC-ben mint azt várni lehetett.)
Azaz max 3 meccshez írhatunk be L-t, és még a fönti ötös mellé még kapunk egy Vikings+Chiefs kombót is.

Én azért is voltam nagyon mérges, és negatív kezdetben, mert nagyon nagy ziccert hagytunk ki a szezon első két meccsén, és ez nagyon fájt.

Ha a védelmünk majd a támadófalunk nem terített betlit villant az első két fordulóban, hanem csak simán lehoz egy középszar teljesítményt, akkor 3-3 helyett most 5-1 van. És képben van a PO rebuild ide-vagy oda.

Látni a belefektetett munkát/fejlődést a csapaton, és ennek nagyon kell örülni, mert egy rebuild év kb erről szól, csak ugye az egyszeri szurkoló mindig a magasabbra akarna törni, ami ugye egy PO szereplés lenne.
Ha hasonló ütemben haladunk, akkor még mindig nyerhetünk, csak 1 gólos vezetés helyett, most 2 gólos hátrányból kéne ehhez felállni.

Első lépésként a Lionst kell megcsapni. Igen megverték a GB-t meg a Patst, de mellette meg kikaptak 3 bottom 10 csapattól is, szóval hasra ne essünk azért.

Meg Allen miatt is!
Annyival tartozunk hogy erről az 5 meccsről pozitív mérleggel távozunk, még akkor is ha Vegas szerint 0-5 következik.

Ti mit vártok?
akdestroyer
Korában azt mondtam volna, hogy hagyjuk idén a PO-t (jót tesz az árazásnak 😊 )
De Bandi tezsvírem megosztotta velem azt a mindent megváltoztató infót, mely szerint Höri a hétvégén nem érezte a Seattlet esélyesnek po-ra… bazdmeg be fogunk jutni, és még nyerünk is egyet. 😀 😀 😛

Sending out an S.O.S
több mint 5 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 594
Most hogy van egy kis pihenőnk, akkor ledobom az atomot:

A következő hathetes túrától ki mit vár?
(Lions, Chargers, Rams, Packers, Panthers)

Tudom 3-3nál ez hülyén hangzik, de én úgy gondolom, hogy a Lions ellenire sorsdöntő meccsként kell tekinteni, már ha még vannak PO álmaink. (Szerintem a wildcard körhöz idén kelleni fog a 10-6, még akkor is hogy sok csapat nem annyira domináns az NFC-ben mint azt várni lehetett.)
Azaz max 3 meccshez írhatunk be L-t, és még a fönti ötös mellé még kapunk egy Vikings+Chiefs kombót is.

Én azért is voltam nagyon mérges, és negatív kezdetben, mert nagyon nagy ziccert hagytunk ki a szezon első két meccsén, és ez nagyon fájt.

Ha a védelmünk majd a támadófalunk nem terített betlit villant az első két fordulóban, hanem csak simán lehoz egy középszar teljesítményt, akkor 3-3 helyett most 5-1 van. És képben van a PO rebuild ide-vagy oda.

Látni a belefektetett munkát/fejlődést a csapaton, és ennek nagyon kell örülni, mert egy rebuild év kb erről szól, csak ugye az egyszeri szurkoló mindig a magasabbra akarna törni, ami ugye egy PO szereplés lenne.
Ha hasonló ütemben haladunk, akkor még mindig nyerhetünk, csak 1 gólos vezetés helyett, most 2 gólos hátrányból kéne ehhez felállni.

Első lépésként a Lionst kell megcsapni. Igen megverték a GB-t meg a Patst, de mellette meg kikaptak 3 bottom 10 csapattól is, szóval hasra ne essünk azért.

Meg Allen miatt is!
Annyival tartozunk hogy erről az 5 meccsről pozitív mérleggel távozunk, még akkor is ha Vegas szerint 0-5 következik.

Ti mit vártok?

több mint 5 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 594
1. E.T. a liga legjobb vedo jatekosa volt a seruleseig iden (PFF). Azt hihettuk volna, hogy a kiesesevel szetesik a sec. Nos, ugy tunik mienk a legjobb safety duo, mivel mindket safetynk benne van a Top5-ben (PFF):
 media.profootballfocus.com/2018/10/SeattleSafeties-1024x576.png

 www.profootballfocus.com/news/pro-no-earl-thomas-no-problem-seahawks-have-top-safety-tandem-in-the-nfl

2. Reed a szuk elitben a DT-k kozott:
Geno Atkins, 6 sack
DeForest Buckner, 4.5
Reed, Aaron Donald, Fletcher Cox, 4

 www.fieldgulls.com/2018/10/16/17984446/jarran-reeds-breakout-season-seahawks-2016-draft-kawann-short-comparison-aaron-donald-sack-leaders
undisputedly
Na persze, PFF-es statokkal ékeskedünk mi? 😀
Ha meg én jövök PFF gradekkel, akkor meg le vagyok hurrogva. 😀

Ui: Én megmondtam már egy éve is, hogy Tedric Thompson elit lesz!

több mint 5 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 716 — SuperBowl Champions 2013/2014
1. E.T. a liga legjobb vedo jatekosa volt a seruleseig iden (PFF). Azt hihettuk volna, hogy a kiesesevel szetesik a sec. Nos, ugy tunik mienk a legjobb safety duo, mivel mindket safetynk benne van a Top5-ben (PFF):


 www.profootballfocus.com/news/pro-no-earl-thomas-no-problem-seahawks-have-top-safety-tandem-in-the-nfl

2. Reed a szuk elitben a DT-k kozott:
Geno Atkins, 6 sack
DeForest Buckner, 4.5
Reed, Aaron Donald, Fletcher Cox, 4

 www.fieldgulls.com/2018/10/16/17984446/jarran-reeds-breakout-season-seahawks-2016-draft-kawann-short-comparison-aaron-donald-sack-leaders

Szerkesztette: undisputedly
több mint 5 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 716 — SuperBowl Champions 2013/2014
AZ elottem szolok mar szepen osszefoglaltak, igy nem is probalnam meg oket felulmulni. Szamomra Allen azon emberek egyike, akiknek az eletmuve arra tanit, hogy: "Adj vissza [a tarsadalomnak]!"

Par evszammal alljon itt a tortenete:

• 1953: Paul Allen is born January 21, 1953 in Seattle, Washington
• 1968: While at Lakeside School, Paul meets Bill Gates. A friendship that would later produce one of the world’s most innovative companies, Microsoft.
• 1969: Attends first rock concert, where he sees Jimi Hendrix at Seattle Center Coliseum
• 1975: Founds Microsoft
• 1982: In September, Paul is diagnosed with Hodgkin’s lymphoma. Nearly eight months later, doctors said he had beaten the disease.
• 1983: Officially resigns from Microsoft in March
• 1986: Founds Vulcan Inc. in Seattle as an investment and project management firm with his sister, Jody Allen
• 1988: Establishes The Paul G. Allen Family Foundation
• 1988: Purchases the Portland Trail Blazers
• 1988: Rescues Seattle Cinerama from demolition by purchasing and restoring the theater
• 1990: The Paul G. Allen Family Foundation makes its first grant.
• 1990: Becomes a billionaire at age 37
• 1995: Makes his single biggest investment to date by purchasing a 18.5% stake in Dreamworks
• 1996: Purchases the St. Paul’s Hospital in London, which would reopen later after renovations as The Hospital Club
• 1997: Creates Vulcan Productions, an independent film production company
• 1997: Purchases the Seattle Seahawks, preventing the NFL team from relocating to California
• 2002: Donates $14 million to the University of Washington to construct the Paul G. Allen Center for Computer Science and Engineering
• 2003: Launches the Allen Institute for Brain Science (AIBS) with $100 million in seed money
• 2004: SpaceShipOne becomes the first privately-based effort to successfully put a civilian in suborbital space, winning the Ansari X Prize
• 2004: Opens the Flying Heritage Collection, a private collection of warbirds, in Arlington, Washington
• 2008: Lifetime philanthropic giving reaches $1 billion in total
• 2009: Becomes a minority owner in Seattle Sounders, the MLS team
• 2011: Releases memoir “Idea Man”
• 2011: Announces the launch of Stratolaunch Systems. The venture’s goal is to create an air launch to orbit system
• 2012: Opens the Living Computer Museum, an interactive collection of vintage mainframes and machines, to the public in Seattle’s SoDo neighborhood
• 2013: Announces expansion of the Allen Institute for Artificial Intelligence, aiming to model it after the Brain Science Institute
• 2014: Seattle Seahawks win the Super Bowl over the Denver Broncos
• 2014: Pledges $100 million to support efforts to stop Ebola outbreak in West Africa
• 2014: Founds the Allen Institute for Cell Science
• 2017: Locates the wreck of the USS Indianapolis

Szerkesztette: undisputedly
több mint 5 éve
Nadal17 Seattle Seahawks 586
Repülőről leszállva, netet bekapcsolva ez a hír jött szembe először hajnalban... Sokkoló.

Rengeteget köszönhet neki az egész világ az alkotásai, a támogatásai, a mentalitása miatt.

Szurkolóként hálásnak kell lennünk, hogy egy ilyen franchiset mentett meg és épített fel, tett naggyá.

RIP
több mint 5 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 594

Ez a nagybetűs lényeg.

több mint 5 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 967
RIP

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 594
Nem sajnáltam még így elhunyt közéleti személyt. Hisz amit ő alkotott, és tett a csapatért, az emberekért, tudományért az példaértékű.
Hiányozni fogsz!
Oszi
Én se fogalmazhattam volna meg szebben.
A mai nap szóljon a csendes megemlékezésről, majd holnap jön vélemény a hétvégéről, mert az most másodlagos.
Holnaptól viszont meló van mindenkinek a csapat környékén, méghozzá kemény, mert annyival tartozunk neki mindnyájan, hogy együtt újra trónra emeljük a franchiset.
És még akkor se viszonoztuk a negyedét se annak, amit tőle kaptuk.
Pótlásról meg felesleges beszélni, mind most, mind később. A székébe be lehet majd ülni, de pótolni...

több mint 5 éve
Jack Zoltán Seattle Seahawks Alabama Crimson Tide 1 044
RIP Paul Allen ! 😕 😕