Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 5 éve
Oszi Seattle Seahawks 1 215
“That’s just believing, and sticking with it,” Carroll said. “The coaches did a nice job adjusting. We had to adjust a couple things from first half to second half, and they did a good job, and the players could take advantage of that.
Ne már Carroll, Schottenheimer-t egy gyík középiskolai Def coordinator kiismerné egy negyed alatt...
több mint 5 éve
12th member Seattle Seahawks 1 050
Skacok nem kéne rámenni bruce irvin ?? 🤔🤔🤔 szerintem bomba kis páros lenne Frank Clark-al ☝☝☝ vagy rosszul látom ??
Bundi1986
Sb idoszakba nalunk volt jol is jatszott de azota nem hoz olyan szintet szerintem és föleg LB poszton jatszik amennyire emlekszek ott meg jól állunk és egy Raiders D-bol kiesni nem pozitivum😃
12th member
Ertem! mondjuk én DE posztra gondoltam őt mindenkeppen ☝
Bundi1986
Oda mondjuk elkepzelhető akár egy evvegeig szolo prove it szerzodessel leigazolhatnank, bar amikor o jatszott nalunk nem sokan maradtak a regi keretbol
több mint 5 éve
12th member Seattle Seahawks 1 050
Skacok nem kéne rámenni bruce irvin ?? 🤔🤔🤔 szerintem bomba kis páros lenne Frank Clark-al ☝☝☝ vagy rosszul látom ??
Bundi1986
Sb idoszakba nalunk volt jol is jatszott de azota nem hoz olyan szintet szerintem és föleg LB poszton jatszik amennyire emlekszek ott meg jól állunk és egy Raiders D-bol kiesni nem pozitivum😃de lehet csak Gruden tisztogatasanak aldozata nem figyeltem az idei statjait hogy hogy szerepelt

Szerkesztette: 12th member
több mint 5 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 101 — playoffs???
Na most akkor döntse már el valaki, hogy az edzők miatt javult a csapat vagy szerencséjük volt/van mert összevagyok zavarodva , mint csecsemő a toplessbárban...
gordon
Vagy mint vasorrú banya a mágneses viharban



több mint 5 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 907 — Csodabogár
Én szoros Hawks győzelmet várok hazai pályán és nagy tétje lesz mert egy esetleges vereséggel 4-4el mennénk LA-be ahol könnyen negatív mérlegbe fordulhatunk ismét tehát mindenképp kelleni fog a W.
Én a változást amúgy egyértelműen edzői felfogásnak vélem, igaza hogy eleinte sokan - köztük énis - Shotty fejét követeltem, de beérni látszik az ő és Solari munkája. Azonban én sokszor ezt a run heavy offenset kiszámíthatónak és konzervatívnak tartom azon még lenne mit csiszolni. Plusz én sajnálom hogy RW-ből szinte teljesen kiölték a futást most hogy ennyire megy a futóinknak váratlan playcall-al nagyot lehetne húzni ha RW megtartaná a labdát.
12th member
Én nem győzelmet várok, mert a Chargers a jobb csapat, még akkor is ha a liga legunderrated-underdogja vagyunk jelenleg.
De ettől még győzhetünk.

Amint írtam a Lions ellen nálam megmozdult valami.
Egyenlőre nem ájultam el teljesen, mert ők is max egy középcsapat. A PO meg SB álmokhoz el kéne kezdeni a topcsapat verést. Amíg ez nem megy, addig feleslegesen beszélünk bármiről is.

A Chargers lehet az első nagyvad, meglátjuk mekkora falat lesz. Aztán jön a Rams-GB-Panthers vonat. Ez a négy meccs 3-1től 0-4ig bármi lehet, úgyhogy nagyobb következtetéseket csak utána vonjunk majd le. Ha megvan legalább egy 2-2 akkor célkeresztben marad a PO, ha nincs akkor már decemberben olvashatjuk majd a mock draftokat.

De tudjátok mire leszek a legkiváncsibb? Mi lesz az idei év legnagyobb prove-it-je számomra?
Caroll.
Túl sok szart kellett lenyelnünk az utóbbi években, engem legalábbis sokszor elhagyott a hitem. Hogy végig tud-e tolni egy újabb runt.
Most visszaadott valamit. Újra kezdek hinni neki. De ennyi még kevés, a rózsaszínű szemüveghez szintet kell lépnie.
Nem is a topcsapatok elleni meccsekre leszek a legkíváncsibb, hanem arra, hogy a top edzőket megtudja-e fogni.
Azaz:
1. Sikerül-e McVay orra alá borsot törni a visszavágón?
2. Shanny SF49-e ellen meglesz-e a sima 2-0?
3. Mihez kezdünk Zimmer védelme ellen?
4. Mihez kezdünk a totális futballt játszó Chiefs ellen?

Parádézni lehet a töltelékcsapatok ellen, de bizonyítani itt lehet majd igazán. Nem akarok letolt gatyát látni egyik meccsen se. Az első csörte nálam (Rams) az Carrollé volt, még a L ellenére is, szóval előnyből indul erre a túrára.

Első körben bizonyítson ő.
A csapat megteszi majd a többit.

Ui: A draftról meg szeretnék kérni egy nembust első-körös húzást, az 1/32-es picken.
akdestroyer
a kettes ponthoz adok választ. igen. remélem nem lesz sima, de mivel a fél csapat IR-en, a másik fele meg liftezik az aktív/nem aktív hullámvasúton, ráadásul 2 backup QB-val toljuk.
amúgy király poszt, Solari is nálunk faragott egy brutál OL-t, anno(Staley-Iupati-Goodwin-Boone-Anthony Davis). Remek edző.

több mint 5 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 594
Én szoros Hawks győzelmet várok hazai pályán és nagy tétje lesz mert egy esetleges vereséggel 4-4el mennénk LA-be ahol könnyen negatív mérlegbe fordulhatunk ismét tehát mindenképp kelleni fog a W.
Én a változást amúgy egyértelműen edzői felfogásnak vélem, igaza hogy eleinte sokan - köztük énis - Shotty fejét követeltem, de beérni látszik az ő és Solari munkája. Azonban én sokszor ezt a run heavy offenset kiszámíthatónak és konzervatívnak tartom azon még lenne mit csiszolni. Plusz én sajnálom hogy RW-ből szinte teljesen kiölték a futást most hogy ennyire megy a futóinknak váratlan playcall-al nagyot lehetne húzni ha RW megtartaná a labdát.
12th member
Én nem győzelmet várok, mert a Chargers a jobb csapat, még akkor is ha a liga legunderrated-underdogja vagyunk jelenleg.
De ettől még győzhetünk.

Amint írtam a Lions ellen nálam megmozdult valami.
Egyenlőre nem ájultam el teljesen, mert ők is max egy középcsapat. A PO meg SB álmokhoz el kéne kezdeni a topcsapat verést. Amíg ez nem megy, addig feleslegesen beszélünk bármiről is.

A Chargers lehet az első nagyvad, meglátjuk mekkora falat lesz. Aztán jön a Rams-GB-Panthers vonat. Ez a négy meccs 3-1től 0-4ig bármi lehet, úgyhogy nagyobb következtetéseket csak utána vonjunk majd le. Ha megvan legalább egy 2-2 akkor célkeresztben marad a PO, ha nincs akkor már decemberben olvashatjuk majd a mock draftokat.

De tudjátok mire leszek a legkiváncsibb? Mi lesz az idei év legnagyobb prove-it-je számomra?
Caroll.
Túl sok szart kellett lenyelnünk az utóbbi években, engem legalábbis sokszor elhagyott a hitem. Hogy végig tud-e tolni egy újabb runt.
Most visszaadott valamit. Újra kezdek hinni neki. De ennyi még kevés, a rózsaszínű szemüveghez szintet kell lépnie.
Nem is a topcsapatok elleni meccsekre leszek a legkíváncsibb, hanem arra, hogy a top edzőket megtudja-e fogni.
Azaz:
1. Sikerül-e McVay orra alá borsot törni a visszavágón?
2. Shanny SF49-e ellen meglesz-e a sima 2-0?
3. Mihez kezdünk Zimmer védelme ellen?
4. Mihez kezdünk a totális futballt játszó Chiefs ellen?

Parádézni lehet a töltelékcsapatok ellen, de bizonyítani itt lehet majd igazán. Nem akarok letolt gatyát látni egyik meccsen se. Az első csörte nálam (Rams) az Carrollé volt, még a L ellenére is, szóval előnyből indul erre a túrára.

Első körben bizonyítson ő.
A csapat megteszi majd a többit.

Ui: A draftról meg szeretnék kérni egy nembust első-körös húzást, az 1/32-es picken.

több mint 5 éve
12th member Seattle Seahawks 1 050
Én szoros Hawks győzelmet várok hazai pályán és nagy tétje lesz mert egy esetleges vereséggel 4-4el mennénk LA-be ahol könnyen negatív mérlegbe fordulhatunk ismét tehát mindenképp kelleni fog a W.
Én a változást amúgy egyértelműen edzői felfogásnak vélem, igaza hogy eleinte sokan - köztük énis - Shotty fejét követeltem, de beérni látszik az ő és Solari munkája. Azonban én sokszor ezt a run heavy offenset kiszámíthatónak és konzervatívnak tartom azon még lenne mit csiszolni. Plusz én sajnálom hogy RW-ből szinte teljesen kiölték a futást most hogy ennyire megy a futóinknak váratlan playcall-al nagyot lehetne húzni ha RW megtartaná a labdát.
több mint 5 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Na most akkor döntse már el valaki, hogy az edzők miatt javult a csapat vagy szerencséjük volt/van mert összevagyok zavarodva , mint csecsemő a toplessbárban...
több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
 www.sport1tv.hu/blog/74632/kuplerajok/
szóval kupleráj
több mint 5 éve
Nadal17 Seattle Seahawks 586
Fun fact: Oaklandben Carr az eddigi 8 meccsen több sacket szenvedett el Cable OL-ja mögött, mint tavaly egész szezonban.
több mint 5 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 202 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
Dez Bryant? Ja... jó WR, csak ez egoja nem fér be az öltözőbe. Most, hogy kicsit rendet raktak nincs rá semmi szükség.

A Penny témához, a FO már többször szeretett volna egy Lynch 2.0-ás futót találni, csak ez sosem sikerült. Lynch egy korszakos zseni, aki úgy fut 5-10 yardot hogy egy LB a hátán csüng közben a bal kezével még egyet eltol.

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 5 éve
SONICS-SEAHAWKS Seattle Seahawks Washington Huskies 133 — andrasbora@gmail.com
Én azt gondoltam, hogy McKissic visszatérésével Prosise lesz kivágva, vagy IR-re rakva. Ha tippelnem kéne Marshall kivágása azért történt meg, mert nem bírta el az egója, hogy Moore kiszorította a rotációból. Egyel nyugodtabb lennék, ha szereznénk egy nagydarab WR-t.
Dez Bryant esetleg?
McKissic returnerként is használható és Lockettről így le lehetne venni a terhet, hogy csak az offensere koncentrálhasson.
Azt gondoltam, hogy rámegyünk Gareon Conleyra a deadline előtt, mert bár Flowers eddig nem rossz, de még azért lehet égetni és Griffin se egy prime Sherman 😊
Nazair Jonesnak talán volt vmi sérülése, remélem visszatér a rotációba, mert jól indult múlt évben.
Ebből a szezonból még bármi is lehet, a wild card csapatok nagyon tömörülnek. Simán van esély egy 10-6-ra, tiebreakerek is számítani fognak, úgyhogy tolni kell, teperni a rájátszásért. Ez eddig sokkal jobb, mint ahogy vártam.
Meg kell hosszabítani Clarkot és Flukert, meg jövőre az első körben kell hozni egy edge rushert, vagy egy cornert.
több mint 5 éve
Nadal17 Seattle Seahawks 586
Brandon Marshall elküldve.
iktriad
várható volt nem volt kihasználva és szezon elején sok dropja volt amikor még játszatuk
12th member
Sajnalom, mert birom a fickot, viszont abszolut logikus lepes. Mckissic visszater, RW pedig kezd eleg jo kapcsolatot kiepiteni a fiatal Moore-ral.
Ami viszont tovabbra is rejzely szamomra, hogy miert draftoltuk Pennyt. Persze nem tudhattuk, hogy Carson milyen allapotban ter vissza (szornyeteg 2.0), de mikor lehetoseget kapott en abszolut nem lattam benne a fantaziat. Ami meg a hab a tortan, hogy o a KR annak ellenere, hogy meg senkit nemm futott le nfl palyan.
Sebii
Szia én J.D. McKissic visszaterese és Brandon elkuldese mellet nem látok osszefugest ! És hogy őszinte legyek nem is tudom hanyadik Running Back-nek jönn vissza ??🤔
Jelenleg az RB rangsora yardok szerint:
                                                     FUTOTT
 Chris Carson  1 számú futó  457 y
 Mike Davis      2 számú futó  226 y
 Rashaad Penny 3 számú futó135 y
 Tre Madden    4 számú futó  3 y
 C.J. Prosise      5 számú futó  0 y

McKissic meg eddig 2017 évében 187 yard futott és elkapott meg 34 elkapasbol 266 yard !! A 2016 éve meg szinte emlitesre sem méltó össz vissz futott elkapott 18 yard
Persze ebben benne van a sérülése is!Szóval tényleg nem tudom hanyadik futó lesz ő ?????És hogy mennyi jatekidot fog kapni 🤔🤔 vagy esetleg WR csinalnak belőle ????? De ezt nagyon ketlem!

Szerintem Brandon elkuldese mellett simán az elkovetkezo játék percek és az életkora játszott szerepet! Siman eltudom képzelni hogy leült Carol mester vele és elmondta figyelj Brandon sajnos elkovetkezokben alig fogsz játszani! Ezt el tudod fogadni ?? És gondolom ő meg jatszani akart és így szerzodest bontottak vele!Mert a nyilatkozataiban az jött le eddig hogy ő meg egy ket evet jatszani szeretne!Én ezt tartom valoszinunek ! Mert Carolt ismerve mindig is empatikus volt a jatekosaival és baratsagos mint ahogy tudjuk! E teoriám megerositese végett ki is kerestem pár statisztikai adatott !!!!

                                       ELKAPÁS
Jaron Brown,  7 elkap.   73yard átl.10.4
Doug Baldwin 14 elkap 159yard átl.11.4
Tyler Lockett   25 elkap 394yard átl.15.8
David Moore   11 elkap 221yard átl.20.1
Brandon Marshall 11elka.136yard átl.12.4
Amara Darboh    serült
Caleb Scott         gyakorló csapat Rokie
Malik Turner        gyakorló csapat Rokie

Tehát amint latjuk simán maradhatott volna 4 vagy 5 számú elkaponak és fizetese sem egetrengeto ha jól tudom !(1.1 millió volt)
Vissza terve Pennyre én meg nem írnám le őt ! Hisz ne felejtsuk el ez az újjonc éve és akár még fejlodhet is !! És gondolom a vezetoseg is így van vele !! Szóval ebben az évben biztos nem fogjak elkuldeni ! (Meg hülyeség is lenne halott pénz szempontjabol +nagy blama lenne kifelé is 1 koros ujjonckent) Szoval meg biztos adnak neki lehetőséget és kitudja talan meg is megeri majd a ráforditott Draft cetlit ☝☝☝ Meg eddig 3 szamu futó volt ! Igaz a Detroit ellen nem kapott sokk szerepet inkább Kick/Punt return-kent játszott szoval ez még valtozhat hogy 3. Számú
Bundi1986
McKissic egy WR-ből konvertált RB, teljesen más stílusú, mint a többiek (Prosisehoz lehetne hasonlítani, csak ő több időt tölt a kórházban mint a pálya környékén). Talán a legagilisabb futónk, 3rd down backként és kick returnöknél hasznos lehet.
több mint 5 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Brandon Marshall elküldve.
iktriad
várható volt nem volt kihasználva és szezon elején sok dropja volt amikor még játszatuk
12th member
Sajnalom, mert birom a fickot, viszont abszolut logikus lepes. Mckissic visszater, RW pedig kezd eleg jo kapcsolatot kiepiteni a fiatal Moore-ral.
Ami viszont tovabbra is rejzely szamomra, hogy miert draftoltuk Pennyt. Persze nem tudhattuk, hogy Carson milyen allapotban ter vissza (szornyeteg 2.0), de mikor lehetoseget kapott en abszolut nem lattam benne a fantaziat. Ami meg a hab a tortan, hogy o a KR annak ellenere, hogy meg senkit nemm futott le nfl palyan.
Sebii
Carson játékra való alkalmassága valószínűségi változó. Penny láthatóan bizonytalanul indul...tanulja a team upokat.
Nazier Jonessal mi történt???

Sending out an S.O.S
több mint 5 éve
12th member Seattle Seahawks 1 050
Brandon Marshall elküldve.
iktriad
várható volt nem volt kihasználva és szezon elején sok dropja volt amikor még játszatuk
12th member
Sajnalom, mert birom a fickot, viszont abszolut logikus lepes. Mckissic visszater, RW pedig kezd eleg jo kapcsolatot kiepiteni a fiatal Moore-ral.
Ami viszont tovabbra is rejzely szamomra, hogy miert draftoltuk Pennyt. Persze nem tudhattuk, hogy Carson milyen allapotban ter vissza (szornyeteg 2.0), de mikor lehetoseget kapott en abszolut nem lattam benne a fantaziat. Ami meg a hab a tortan, hogy o a KR annak ellenere, hogy meg senkit nemm futott le nfl palyan.
Sebii
Igen ez szamokra is èrdekes foleg hogy jo futot hatsobb korokbe is lehetett volna huzni, Jaire Alexandert kellett volna elvinnunk akit a legtovb szakerto monditt is de mi inkabb hatramozogtunk es Packers elvitte.
több mint 5 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 354
Brandon Marshall elküldve.
iktriad
várható volt nem volt kihasználva és szezon elején sok dropja volt amikor még játszatuk
12th member
Sajnalom, mert birom a fickot, viszont abszolut logikus lepes. Mckissic visszater, RW pedig kezd eleg jo kapcsolatot kiepiteni a fiatal Moore-ral.
Ami viszont tovabbra is rejzely szamomra, hogy miert draftoltuk Pennyt. Persze nem tudhattuk, hogy Carson milyen allapotban ter vissza (szornyeteg 2.0), de mikor lehetoseget kapott en abszolut nem lattam benne a fantaziat. Ami meg a hab a tortan, hogy o a KR annak ellenere, hogy meg senkit nemm futott le nfl palyan.
több mint 5 éve
12th member Seattle Seahawks 1 050
Brandon Marshall elküldve.
iktriad
várható volt nem volt kihasználva és szezon elején sok dropja volt amikor még játszatuk
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 098 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Brandon Marshall elküldve.
több mint 5 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 594
QB gradek a félidőhöz közeledve:

1 R. Fitzpatrick, QB TB 119.3
2 D. Brees, QB NO 118.2
3 P. Rivers, QB LAC 117.8
4 P. Mahomes, QB KC 115.3
5 M. Ryan, QB ATL 114.2
6 R. Wilson, QB SEA 112.8
7 J. Goff, QB LAR 112.5
8 C. Wentz, QB PHI 109.6
9 K. Cousins, QB MIN 102.5
10 A. Rodgers, QB GB 100.4
11 M. Stafford, QB DET 98.5
12 D. Watson, QB HOU 98.4
13 M. Trubisky, QB CHI 97.8
14 T. Brady, QB NE 97.6
15 C. Newton, QB CAR 97.4
16 A. Luck, QB IND 96.2
17 B. Roethlisberger, QB PIT 94.5

DangerRuss mögött a resztli.
#kiazaTomBrédi



Szerkesztette: akdestroyer

több mint 5 éve
12th member Seattle Seahawks 1 050
Kendricks 14. Hèten visszatérhet pont a Vikings ellen🙌🏻 Remelem meg harcba leszunk akkor a PO-ért.
Wagner-Wright-kendricks trio ütös lenne
több mint 5 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 202 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
@akdestroyer

A meccs előtt azt írtam, hogy a Lions beárazza a csapatot, és a védelemre leszek kíváncsi. Hát nem lettem okosabb, mert összességében jól tolták a fiuk, de volt a Detroitnak két olyan drive-ja amikor mint kés a vajon mentek át rajtunk. Igaz ez egyik egy kis bírói segédlettel, de mindegy belefért. A +3 turnover az nagyon rendben van.

Az OL ég és föld mostanában, és ez Wilsonon is látszik. Én ezt egyértelműen Solári tevékenységének tudom be. Isten éltesse sokáig kék zöldben.

És igen Wilson pocket QB átképzési in progress státusban van. A Lions ellen volt olyan a két yardosuknál amikor simán lehetett volna hívni egy read optiont, és vártam is " na most Russel megfutja " c. számot, de nem ez történt. Két-három éve még simán bevállaltuk volna, most nem.

Bevell megítélése, nem tudom. Viszont azt tudom, hogy mindenki könyörgött álljunk vissza a runheavy-re és most BS úgy látszik meghallgatta ( vagy nem Ő, de akkor is sokat futunk ).

Én a szezon elején azt jósoltam, ez PC utolsó szezonka és elköszönünk tőle. Sajnos Allen halálával már sokkal bonyolultabb lett a történet. Nem tudom, hogy jó lenne-e változtatni, vagy esetleg adni neki még egy esélyt, hogy befejezze amit elkezdett.

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 5 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 645 — Seahawks fan
Azt, hogy látott-e már valaki QB sneak-et Wilsontól megkérdeztem az eredménykövetőben. Na de arra se nagyon emlékszem, ahogy ilyen hosszú passzos TE TD mikor született. Jimmynél se nagyon rémlik.

A Chargers meccs valóban ügydöntő lehet, merre is menetelünk igazából. Ismerjük Riverst, így aztán a Griffin-Flowers párostól sok minden függ majd.

Jobb lett a fal? Igen, mióta Ifedi szándékosan összevissza toporog, nehogy leolvassák a lábáról a játékot. Na de ez persze nem vicc, tényleg javult a dolog. Flukerrel meg még inkább. Sweezy is jobb mint anno mielőtt tett egy kört máshol.
Wilsonnak sokkal több ideje van és persze lerágott csont hogy ez nagyon sok mindennek a kulcsa. Jó volt látni a játékát. Lett is belőle egy fasza kis passer rating.

Dickson meg..... .hát igen, róla már a drafton tudtuk hogy a legjobb punter, most meg aztán kiderült hogy bármi lehet még belőle. Mindenesetre a hét játéka az övé.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 5 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Szerintem több kérdés merült fel a Lions ellen, mint amennyire választ kaptunk (olyan Lost módra), szóval van min agyalni.

1: OL
Mike Solari az év fogása TökösDickson mellett, azt hiszem ez nem kérdés. Ahogy az sem, hogy amit az utolsó 1 hónapban láttunk az 100%-ban az ő érdeme, és nem mondjuk Ifedi lett kevésbé bust hirtelen. Csak a félreértések elkerülése végett.
Zseniális a csávó, középszar falból csinált ligaelitnek kinézőt, köszönjük meg neki.
Szóval az tisztán látszik mit tett a közösbe Solari, kérdés hogy mennyit tett bele Schotty ill. PC?

Mert az evidens, hogy az OL upgrade önmagában jobbá tette az egész offenset.
Wilsonnak kell az idő ahhoz, hogy ne a komfortzónáján kívül kelljen játszania. Ő nem fog max 1-2 ütemes dobásokkal felprogramozott O#-t vezetni 60 percen keresztül ezt már megbeszéltük. Sokszor lassabban ér az olvasás végére is. Most megkapta az időt, menekülnie se kell minden második snapen, és tádám...
És a WR corps is sokkal ütősebb így, hogy nem 2mp alatt kell megoldani a játékot, különben jön a sack. Ki lehet nyitni a playbookot.
Valamint nincs olyan secondary a ligában ami 3-5 ütemen túl is képes zárni a sávokat, és 2 év óta először ez a fegyver is a rendelkezésünkre áll.

De amint írtam is ezek a dolgok pusztán az passprot megjelenésével automata módon is fel tudnak javulni.
PC keze nyomát én már fel tudtam fedezni pár kreatív hívásnál, de Schottyt nem tudom egyenlőre hova tenni, ennyire nem látom át az egész rendszert. Mit adott ő a közösbe? Ha valaki tudja a választ ne tartsa magában. 😊

2: Lesz-e Wilson pocket QB?
Elkezdődött-e az átnevelés, és egyáltalán sikerülhet-e?

Én szerintem elkezdődött. Zseb híján ezt eddig nagyon nehéz volt kiszúrni, de amióta van, azóta nincs szaladgálás se. Olyan sok. A direkt QB run hívásokat is kigyomlálták a playbookból.
Ha tényleg, valószínűleg ez is inkább PC-től jön, és amúgy mindannyiunk számára letfontosságú lenne, hogy sikerüljön.
Nekem nagyon tetszik jelenleg amit Wilsontól látunk. De sikerülhet-e?

3: Bevell
Az utóbbi 1-2 meccs óta azon rágódok, hogy vajon mire ment volna Bevell Solarival? Mert az elb*szott Tom Cable expirementtel a hóna alatt semmire, de az pont olyan is volt, mintha Hue Jacksonnal akartuk volna outcoachingolni Belicseket.
Szidtuk eleget, de kezdem azt hinni hogy Bevell is csak áldozat volt csupán, a kuruzsló áldozata.

4: PC tényleg végigvisz egy újabb SIKERES rebuildot?
Én már lemondtam erről. Ahogy a SB óta hagyta szétesni a csapatot, az öltözőt, kuruzslókat rakott fontos pozícióba, félszemmel irányította csak a gárdát, és a fos draftokról még nem is beszéltem...
A kirúgáshullám volt az első reménysugár, bár azt a mai napig nem tudom hogy ő számolt-e le a múlttal, vagy Allen papa robbantott.
De a Lions meccs alatt (3 éve most először) azt éreztem, hogy valami megindult. Vagy megmozdult. Előrefele.

Összegezve, ez egy kuka évnek ígérkezett, de ismét van miért számolgatni. A Chargers elleni meccs sok mindent megválaszol majd. Egyszerre lesz egy elit közeli QB, egy jó D#, és elit passrush a gyepen.
Ha nyerünk a határ a csillagos ég...

Vélemények? Válaszokat akarok a kérdéseimre. 😊
akdestroyer
Régi időket idéző kurva jó poszt. Ilyenkor sajnálom hogy érdemben nem tudok hozzászólni.Valami valóban mocorog.
Bevell storyn ne törd a fejed, pont ugyanabban az ütemben diverzifikálja a tempót Schotti, mint Bevell kezdte 2011-ben. Szerintem ő megtőrt 16-ra, de amíg hagyták dolgozni rendben volt, csk éppenséggel a lassú drivek nem működtek a penetra futójáték, és rövidre hívott ütemjáték hiánya miatt. Diverzifikáltabb a hívások eloszlása is... működik a futás, nincs minden Wilsonra hajítva.
Wilson számottevően átgondoltabb, és sokkal jobban játszik, ülnek az ütemek, megvan a kémia a pályán található célpontokkal. DMás a hívott játék képe is... bocs tőlem ennyi tellik. Sorry a pmre válaszolok, csak zhkat javítottam.
Üdv.

Sending out an S.O.S
több mint 5 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 594
Szerintem több kérdés merült fel a Lions ellen, mint amennyire választ kaptunk (olyan Lost módra), szóval van min agyalni.

1: OL
Mike Solari az év fogása TökösDickson mellett, azt hiszem ez nem kérdés. Ahogy az sem, hogy amit az utolsó 1 hónapban láttunk az 100%-ban az ő érdeme, és nem mondjuk Ifedi lett kevésbé bust hirtelen. Csak a félreértések elkerülése végett.
Zseniális a csávó, középszar falból csinált ligaelitnek kinézőt, köszönjük meg neki.
Szóval az tisztán látszik mit tett a közösbe Solari, kérdés hogy mennyit tett bele Schotty ill. PC?

Mert az evidens, hogy az OL upgrade önmagában jobbá tette az egész offenset.
Wilsonnak kell az idő ahhoz, hogy ne a komfortzónáján kívül kelljen játszania. Ő nem fog max 1-2 ütemes dobásokkal felprogramozott O#-t vezetni 60 percen keresztül ezt már megbeszéltük. Sokszor lassabban ér az olvasás végére is. Most megkapta az időt, menekülnie se kell minden második snapen, és tádám...
És a WR corps is sokkal ütősebb így, hogy nem 2mp alatt kell megoldani a játékot, különben jön a sack. Ki lehet nyitni a playbookot.
Valamint nincs olyan secondary a ligában ami 3-5 ütemen túl is képes zárni a sávokat, és 2 év óta először ez a fegyver is a rendelkezésünkre áll.

De amint írtam is ezek a dolgok pusztán az passprot megjelenésével automata módon is fel tudnak javulni.
PC keze nyomát én már fel tudtam fedezni pár kreatív hívásnál, de Schottyt nem tudom egyenlőre hova tenni, ennyire nem látom át az egész rendszert. Mit adott ő a közösbe? Ha valaki tudja a választ ne tartsa magában. 😊

2: Lesz-e Wilson pocket QB?
Elkezdődött-e az átnevelés, és egyáltalán sikerülhet-e?

Én szerintem elkezdődött. Zseb híján ezt eddig nagyon nehéz volt kiszúrni, de amióta van, azóta nincs szaladgálás se. Olyan sok. A direkt QB run hívásokat is kigyomlálták a playbookból.
Ha tényleg, valószínűleg ez is inkább PC-től jön, és amúgy mindannyiunk számára letfontosságú lenne, hogy sikerüljön.
Nekem nagyon tetszik jelenleg amit Wilsontól látunk. De sikerülhet-e?

3: Bevell
Az utóbbi 1-2 meccs óta azon rágódok, hogy vajon mire ment volna Bevell Solarival? Mert az elb*szott Tom Cable expirementtel a hóna alatt semmire, de az pont olyan is volt, mintha Hue Jacksonnal akartuk volna outcoachingolni Belicseket.
Szidtuk eleget, de kezdem azt hinni hogy Bevell is csak áldozat volt csupán, a kuruzsló áldozata.

4: PC tényleg végigvisz egy újabb SIKERES rebuildot?
Én már lemondtam erről. Ahogy a SB óta hagyta szétesni a csapatot, az öltözőt, kuruzslókat rakott fontos pozícióba, félszemmel irányította csak a gárdát, és a fos draftokról még nem is beszéltem...
A kirúgáshullám volt az első reménysugár, bár azt a mai napig nem tudom hogy ő számolt-e le a múlttal, vagy Allen papa robbantott.
De a Lions meccs alatt (3 éve most először) azt éreztem, hogy valami megindult. Vagy megmozdult. Előrefele.

Összegezve, ez egy kuka évnek ígérkezett, de ismét van miért számolgatni. A Chargers elleni meccs sok mindent megválaszol majd. Egyszerre lesz egy elit közeli QB, egy jó D#, és elit passrush a gyepen.
Ha nyerünk a határ a csillagos ég...

Vélemények? Válaszokat akarok a kérdéseimre. 😊

Szerkesztette: akdestroyer

több mint 5 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Na megjott(ek) Niners fanok 😃😃😃 Tudom nem szabad vissza nézni ezt merkozest sem ☝☝ Mert a liga legnyengebb csapata a Detroit........stb.😃 Meg dehogy már hinni kezdjetek abban hogy valamire is jó a csapatotok! Meg hogy idén lehet PO 😃 meg egy rakas szar az O falatok na meg az Ifedi ugyebar 😅😅😅😅 Bocsi igen õ a Rokonom és nagyon tehetseges jatekosnak tartom mint ahogy a Colin Kaepernicet is ( mondjuk ő meg most is Isten király lenne a szomszedban de ezzel szerintem te is egyet értesz kedves PETEY ) apropó és talán ha meg Õ lenne a frencsajz QB akkor ma simán nyertetek volna ha már a liga legjobb cornere nálatok van 😃😃😃😃☝☝☝
Bundi1986
Azt hiszem a Seahawks topic végképp becsúszott a post-modernbe. Ez nem is post ez egy művészeti alkotás. 😀 😀 😀
Dissident Aggressor
Sorry kicsit elragadtattam magam ! De kulonben szeretnek Elnézést kérni azoktol akik inkább a szakmai elemzeseket varjak és szeretik , sajnos én meg nem erzem magam elég kesznek reá (de ami kesik nem mulik 😃)! De ezuton is szeretnem kerni BRAXA ,UNDI , AKDESTROYER szurkol tarsat hogy legyenek szivessek több elemzest és osszefogallot írni ☝☝☝ Mert ahogy már tobszor említettem számomra nagyon tanulsagosak és fontos hogy ellen sulyozzak a túlzott Hurrá optimizmusomat (gyakori szurkoló hiba)!Plusz tényleg igazad van kedves Helm kicsit tényleg túl sokk a post modern iromany reszemrol , és ez nem igazán jó mert a szakmaisag rovására megy és ezt igazán nem akarom! De tényleg nagyon szeretnek minden szurkolotarsat arra osztokelni hogy a jovoben több Szakmai gondolatot osszon meg velem vagy is velünk !!!! Hiszen én mint átlag ujjonc szurkoló ezekbol az iramanyokbol tudok építkezni és fejleszteni a tudasom! Még egy utolsó gondolat elnezest kerek mindenkitol kit esetleg a stilusommal megbantottam , nem igazan volt szandekos!

HAJRÁ SEAHAWKS
Bundi1986
Amit csinálsz az maga a post modern. Nincs sokszor sem újdonság értéke, sem tétje annak, amit írsz. Ezzel itt nem állsz egyedül (😛 ). Rendkívül megható, ahogy a kedves fanok orrára rávarrod, hogy mit gondoltak, állítottak x napja. Ehhez képest nem állítasz semmit mást csak, hogy hajrá Seahawks! Miért írna bárki is összefoglalót ezután?
Nekem ez tetszik, de én egy ideje már csak trollkodok. Az érdemi kommunikáció már nem itt zajlik, hanem PM-ben, és emailben. 😉 Írok is AK-nak, mert fontos kérdéseket vitatunk meg az 1. 2. olvasásról 😀
ja és ☝☝☝ hajrá Seahawks

Sending out an S.O.S