Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 5 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 645 — Seahawks fan
A Rams-nél nagyon nagy az elvárás, a SB győzemen kívül minden más csalódás. Nem olyan régen mi is voltunk ebben a helyzetben, egyszer sikerült is, bár ma talán teljesen más világ lenne ha másodjára Wilson Lynch kezébe nyomja azt a rohadt lasztit.
A tét a Rams-nél, a nyomás rajtuk, a mi PO-nk nagyjából kakukk, bár ki tudja. Odaát most minden klappol és ez nekem továbbra is gyanús. Ha az a bizonyos porszem bekerül a rendszerbe akkor könnyen mehet a szezon a levesbe.
Sőt, akár még az utolsó utáni pillanatban is kieshet a sajt a szájból. Ezt a Falcons szurkolók közvetlen közelről megtapasztalhatták. Szóval csak óvatosan.
Azért vasárnap csak be kellene bizonyítani, hogy nem olcsó a bőrünk.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 5 éve
12th member Seattle Seahawks 1 050
Én egy kicsit tartok tőle, hogy felszívja magát a Seahawks, és minden áron vissza akarnak vágni a legutóbbi két otthoni fiaskóért.
Mi viszont otthon leszünk, és az idei első pofon után biztos szeretnénk helyrerázódni. Kérdés, mennyire sikerül. A secondary-nk elég nagy katasztrófa, szóval ha Wilson a jobbik formáját hozza, akkor akár brillírozhatok is ellenünk.
Inkább brusztolós, kevés pontos meccsre számítok, max. 7 pontos különbséggel a végén.
Pizsama
Sajnos elvertek mint jégeső a határt. Bár tévednék...
BigBaltazar
sajnos én is így érzem, plusz függeni fog attól is , hogy a kezdő sérültjeink rendbe jönnek-e. Szerintem múltkori volt inkább meglepően szoros most inkább vereséget érzek. Múltkori meccsen Cooks és Kupp is lesérült az is segitett minket. Ramsnek muszáj nyerni mert különben el fog úszni a 1st seed, nekünk viszont az életbemaradásért kell vívnunk. Kíváncsi leszek nagyon az eredményre
több mint 5 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 202 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
Én egy kicsit tartok tőle, hogy felszívja magát a Seahawks, és minden áron vissza akarnak vágni a legutóbbi két otthoni fiaskóért.
Mi viszont otthon leszünk, és az idei első pofon után biztos szeretnénk helyrerázódni. Kérdés, mennyire sikerül. A secondary-nk elég nagy katasztrófa, szóval ha Wilson a jobbik formáját hozza, akkor akár brillírozhatok is ellenünk.
Inkább brusztolós, kevés pontos meccsre számítok, max. 7 pontos különbséggel a végén.
Pizsama
Sajnos elvertek mint jégeső a határt. Bár tévednék...

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 5 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 959 — pizsama@gmail.com
Én egy kicsit tartok tőle, hogy felszívja magát a Seahawks, és minden áron vissza akarnak vágni a legutóbbi két otthoni fiaskóért.
Mi viszont otthon leszünk, és az idei első pofon után biztos szeretnénk helyrerázódni. Kérdés, mennyire sikerül. A secondary-nk elég nagy katasztrófa, szóval ha Wilson a jobbik formáját hozza, akkor akár brillírozhatok is ellenünk.
Inkább brusztolós, kevés pontos meccsre számítok, max. 7 pontos különbséggel a végén.
több mint 5 éve
Nadal17 Seattle Seahawks 586
Ha a front office ugy latja, hogy Irvin nem volt azok kozt, akik bomlasztottak a kozosseget, es semmi gond nem volt vele, akkor szerintem megér egy kis szerzodest szezon vegeig. Van a sapkaban 5M $, egy fel szezonnyi apropenz nem csapna oda annyira, hogy ne maradjon boven veazhelyzet esetere. Attol h rebuild van, nincs megtiltva a playoff 😊
több mint 5 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Körkérdés: Kell nekünk Bruce Irvin?
Agya nem sok de talán még jó lehet valamire.
garrett27
Én nem hoznám.
1: Idén nem prioritás a passrush rendbetétele. Rebuildban vagyunk.
2: Lesz kérője még, ezért talán nem lesz annyira nagyon olcsó sem.

Inkább a drafton lőnék el a posztra egy picket, idén jónak ígérkezik a DL felhozatal.
akdestroyer
Kell mindig egy elemi tahó, aki hajlandó a frusztrációját ökölbe fojtani.
Amúgy nem volt Ő nálunk világtalan

Jövőre ha van egy Frank Clark a 2. körben azt nyilván behúznám - ehhez értünk
1. kör nyilván qb 😛
Troll OFF

Sending out an S.O.S
több mint 5 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 594
Körkérdés: Kell nekünk Bruce Irvin?
Agya nem sok de talán még jó lehet valamire.
garrett27
Én nem hoznám.
1: Idén nem prioritás a passrush rendbetétele. Rebuildban vagyunk.
2: Lesz kérője még, ezért talán nem lesz annyira nagyon olcsó sem.

Inkább a drafton lőnék el a posztra egy picket, idén jónak ígérkezik a DL felhozatal.

Szerkesztette: akdestroyer

több mint 5 éve
Oszi Seattle Seahawks 1 215
Körkérdés: Kell nekünk Bruce Irvin?
Agya nem sok de talán még jó lehet valamire.
garrett27
Seattle után ha jól tudom Atlantába akart menni kézzel-lábbal, de lehet tévedek 😀
több mint 5 éve
12th member Seattle Seahawks 1 050
Körkérdés: Kell nekünk Bruce Irvin?
Agya nem sok de talán még jó lehet valamire.
garrett27
Én szerintem egy próbát megérne. Szerettem a bamba képét 😊. Néha úgy tűnt azt se tudta hol van.
BigBaltazar
szerintem is megérne egy próbát, mert pass rush továbbra se erősségünk ez most vasárnap is megmutatkozott. kérdés hogy mennyiért hajlandó leigazolni, mert szerintem több csapat is érdeklődni fog utána
több mint 5 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 202 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
Körkérdés: Kell nekünk Bruce Irvin?
Agya nem sok de talán még jó lehet valamire.
garrett27
Én szerintem egy próbát megérne. Szerettem a bamba képét 😊. Néha úgy tűnt azt se tudta hol van.

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 5 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 645 — Seahawks fan
Körkérdés: Kell nekünk Bruce Irvin?
Agya nem sok de talán még jó lehet valamire.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 5 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Hagyd a faszba májsztró...csak jól jött ki 😊
Természetesen semmi harag!
Röviden: A Chargers-Rams duó ellen legalább 1 win kell a PO-életben maradáshoz, és a csapat úgy döntött, hogy inkább a Ramstől hozzuk el azt. Respect!

Hosszabb észrevétel: majd este.
A snap előtti olvasásokból ma sem lettem okosabb. #ZHeverday
akdestroyer
Nem is leszel okosabb 😛 😀
Pic6x-et ki ne hagyd.


Érdekes ez a Russell Wilson. Akár hosszabb időn keresztül is QB-nak tűnik, aztán van egy ilyen meccse...
Az a durva, hogy ha 7-8 éve ha volt egy ilyen meccse időnként egy franchise QB-nak simán nem volt baj... de ma! Az a meccs még megvan, amikor az erősen nem pályája végén lévő Peyton Manning 5 lasztiját leszedte a Chargers… (Antonio "fizess nekem tartásdíjat" Cromartie nagy meccse)

Kérem, temessünk méltósággal 😊
Dissident Aggressor
Már ne is haragudj, de ez a komment a helm-es-epikustól a trollkodásig tartó skálán erősen utóbbi felé konvergál.

A diszfunkionális csapatrészeket/hívásokat firtató kommenteket nyugalomra inted azzal, hogy reset van, míg Wilsont, akinél idén szintén nyomtak egy resetet, és jelenleg egy átnevelési folyamat kellős közepén van (inkább eleje, és senki sem mondta hogy ez a váltás döccenőmentes lesz), szóval őt meg az első döccenő után temessük el?
Ez színtiszta trollkodás.

Ui: Peterman egy, és örök, és utánozhatatlan, ja és nem itt kezdő qb. 😛
akdestroyer
Dehogynem, láttam a 4. negyedben a hawks pályáján. Élete legkilátástalanabb intjét dobta.

Nem tudom ki az a helm, én troll vagyok, de legalább nem hazudok sem magamnak sem neked.
8- 10 curl ütempasszból második pick6-et sikarül.
Tom Brady olyan 5-öt dob az alapjáték variánsaiból meccsenként. Úgy hívják, hogy legyen a latótérben,(fejmozgatás nélkül ami ütemvesztés, min 2 célpont, egy underneath mentesítővel) annyira alpjáték, hogy a formáció felállításánál még a gyík gimnazista DCk is fenthagynak egy downhill játékost a secben, aki olvassa. Annyira alapjáték, hogy a gyík gimi oc-k megcsináltatják a gyík qbkal 5-ből 5 alkalommal az underneatht fejbiccentés nélkül, edzésenként.
Na igen cserébe folyamatosan kell olvasni, önállóan dönteni, és a külsőre hajítani.
2. Pick6, nyílvánvalóan baj van a játékkal. Amúgy ez kigyakorolható. Nyílván Schottenheimer hibája, hogy a franchise qb éles helyzetben nem tudja megjátszani. Ráadásul magát bünteti mert a playbook 15% a rögtön szublimál.
Csak sajnos nincs baj a játékkal.... egy fajta csapdázással van baj, amit Wilson nem olvas.
Erre. nyílván mindenki rájön, ha egy gyík gimi dc is rájön. Sebaj, majd futunk, meg területre diverzifikálunk... jó lesz... ja nem ebbe Bevell is belebukott, igaz akkor futni sem tudtunk.
Gondolom, most az a nyomorult szar Schottenheimer (aki amúgy Chargers bérenc) megint azon tököl, hogy hogyan legyen működjön a gépezet. Akkora szar, hogy ha ma felkel azonnal nekiáll kimatekolni a hibákat.

Ui. Amit a Bills topicban előadtál az minden volt, csak úri nem. Jár a trollkodás, mert megérdemled. Bills fanok azon kívül, hogy napfényt nem látnak, messze felkészültebbek, és realistábbak, mint a szurkolói átlag. Mondjuk egy Billsfan a maga csendes kiábrándult módján többet tud erről a játékról, mint itt a fanok 95%-a 😛

Troll off
Dissident Aggressor
Elnézést kérek a gyík kifejezésemért 😊
Oszi

Sending out an S.O.S
több mint 5 éve
Oszi Seattle Seahawks 1 215
Röviden: A Chargers-Rams duó ellen legalább 1 win kell a PO-életben maradáshoz, és a csapat úgy döntött, hogy inkább a Ramstől hozzuk el azt. Respect!

Hosszabb észrevétel: majd este.
A snap előtti olvasásokból ma sem lettem okosabb. #ZHeverday
akdestroyer
Nem is leszel okosabb 😛 😀
Pic6x-et ki ne hagyd.


Érdekes ez a Russell Wilson. Akár hosszabb időn keresztül is QB-nak tűnik, aztán van egy ilyen meccse...
Az a durva, hogy ha 7-8 éve ha volt egy ilyen meccse időnként egy franchise QB-nak simán nem volt baj... de ma! Az a meccs még megvan, amikor az erősen nem pályája végén lévő Peyton Manning 5 lasztiját leszedte a Chargers… (Antonio "fizess nekem tartásdíjat" Cromartie nagy meccse)

Kérem, temessünk méltósággal 😊
Dissident Aggressor
Már ne is haragudj, de ez a komment a helm-es-epikustól a trollkodásig tartó skálán erősen utóbbi felé konvergál.

A diszfunkionális csapatrészeket/hívásokat firtató kommenteket nyugalomra inted azzal, hogy reset van, míg Wilsont, akinél idén szintén nyomtak egy resetet, és jelenleg egy átnevelési folyamat kellős közepén van (inkább eleje, és senki sem mondta hogy ez a váltás döccenőmentes lesz), szóval őt meg az első döccenő után temessük el?
Ez színtiszta trollkodás.

Ui: Peterman egy, és örök, és utánozhatatlan, ja és nem itt kezdő qb. 😛
akdestroyer
Dehogynem, láttam a 4. negyedben a hawks pályáján. Élete legkilátástalanabb intjét dobta.

Nem tudom ki az a helm, én troll vagyok, de legalább nem hazudok sem magamnak sem neked.
8- 10 curl ütempasszból második pick6-et sikarül.
Tom Brady olyan 5-öt dob az alapjáték variánsaiból meccsenként. Úgy hívják, hogy legyen a latótérben,(fejmozgatás nélkül ami ütemvesztés, min 2 célpont, egy underneath mentesítővel) annyira alpjáték, hogy a formáció felállításánál még a gyík gimnazista DCk is fenthagynak egy downhill játékost a secben, aki olvassa. Annyira alapjáték, hogy a gyík gimi oc-k megcsináltatják a gyík qbkal 5-ből 5 alkalommal az underneatht fejbiccentés nélkül, edzésenként.
Na igen cserébe folyamatosan kell olvasni, önállóan dönteni, és a külsőre hajítani.
2. Pick6, nyílvánvalóan baj van a játékkal. Amúgy ez kigyakorolható. Nyílván Schottenheimer hibája, hogy a franchise qb éles helyzetben nem tudja megjátszani. Ráadásul magát bünteti mert a playbook 15% a rögtön szublimál.
Csak sajnos nincs baj a játékkal.... egy fajta csapdázással van baj, amit Wilson nem olvas.
Erre. nyílván mindenki rájön, ha egy gyík gimi dc is rájön. Sebaj, majd futunk, meg területre diverzifikálunk... jó lesz... ja nem ebbe Bevell is belebukott, igaz akkor futni sem tudtunk.
Gondolom, most az a nyomorult szar Schottenheimer (aki amúgy Chargers bérenc) megint azon tököl, hogy hogyan legyen működjön a gépezet. Akkora szar, hogy ha ma felkel azonnal nekiáll kimatekolni a hibákat.

Ui. Amit a Bills topicban előadtál az minden volt, csak úri nem. Jár a trollkodás, mert megérdemled. Bills fanok azon kívül, hogy napfényt nem látnak, messze felkészültebbek, és realistábbak, mint a szurkolói átlag. Mondjuk egy Billsfan a maga csendes kiábrándult módján többet tud erről a játékról, mint itt a fanok 95%-a 😛

Troll off
Dissident Aggressor
Elnézést kérek a gyík kifejezésemért 😊
több mint 5 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Röviden: A Chargers-Rams duó ellen legalább 1 win kell a PO-életben maradáshoz, és a csapat úgy döntött, hogy inkább a Ramstől hozzuk el azt. Respect!

Hosszabb észrevétel: majd este.
A snap előtti olvasásokból ma sem lettem okosabb. #ZHeverday
akdestroyer
Nem is leszel okosabb 😛 😀
Pic6x-et ki ne hagyd.


Érdekes ez a Russell Wilson. Akár hosszabb időn keresztül is QB-nak tűnik, aztán van egy ilyen meccse...
Az a durva, hogy ha 7-8 éve ha volt egy ilyen meccse időnként egy franchise QB-nak simán nem volt baj... de ma! Az a meccs még megvan, amikor az erősen nem pályája végén lévő Peyton Manning 5 lasztiját leszedte a Chargers… (Antonio "fizess nekem tartásdíjat" Cromartie nagy meccse)

Kérem, temessünk méltósággal 😊
Dissident Aggressor
Már ne is haragudj, de ez a komment a helm-es-epikustól a trollkodásig tartó skálán erősen utóbbi felé konvergál.

A diszfunkionális csapatrészeket/hívásokat firtató kommenteket nyugalomra inted azzal, hogy reset van, míg Wilsont, akinél idén szintén nyomtak egy resetet, és jelenleg egy átnevelési folyamat kellős közepén van (inkább eleje, és senki sem mondta hogy ez a váltás döccenőmentes lesz), szóval őt meg az első döccenő után temessük el?
Ez színtiszta trollkodás.

Ui: Peterman egy, és örök, és utánozhatatlan, ja és nem itt kezdő qb. 😛
akdestroyer
Dehogynem, láttam a 4. negyedben a hawks pályáján. Élete legkilátástalanabb intjét dobta.

Nem tudom ki az a helm, én troll vagyok, de legalább nem hazudok sem magamnak sem neked.
8- 10 curl ütempasszból második pick6-et sikarül.
Tom Brady olyan 5-öt dob az alapjáték variánsaiból meccsenként. Úgy hívják, hogy legyen a latótérben,(fejmozgatás nélkül ami ütemvesztés, min 2 célpont, egy underneath mentesítővel) annyira alpjáték, hogy a formáció felállításánál még a gyík gimnazista DCk is fenthagynak egy downhill játékost a secben, aki olvassa. Annyira alapjáték, hogy a gyík gimi oc-k megcsináltatják a gyík qbkal 5-ből 5 alkalommal az underneatht fejbiccentés nélkül, edzésenként.
Na igen cserébe folyamatosan kell olvasni, önállóan dönteni, és a külsőre hajítani.
2. Pick6, nyílvánvalóan baj van a játékkal. Amúgy ez kigyakorolható. Nyílván Schottenheimer hibája, hogy a franchise qb éles helyzetben nem tudja megjátszani. Ráadásul magát bünteti mert a playbook 15% a rögtön szublimál.
Csak sajnos nincs baj a játékkal.... egy fajta csapdázással van baj, amit Wilson nem olvas.
Erre. nyílván mindenki rájön, ha egy gyík gimi dc is rájön. Sebaj, majd futunk, meg területre diverzifikálunk... jó lesz... ja nem ebbe Bevell is belebukott, igaz akkor futni sem tudtunk.
Gondolom, most az a nyomorult szar Schottenheimer (aki amúgy Chargers bérenc) megint azon tököl, hogy hogyan legyen működjön a gépezet. Akkora szar, hogy ha ma felkel azonnal nekiáll kimatekolni a hibákat.

Ui. Amit a Bills topicban előadtál az minden volt, csak úri nem. Jár a trollkodás, mert megérdemled. Bills fanok azon kívül, hogy napfényt nem látnak, messze felkészültebbek, és realistábbak, mint a szurkolói átlag. Mondjuk egy Billsfan a maga csendes kiábrándult módján többet tud erről a játékról, mint itt a fanok 95%-a 😛

Troll off

Sending out an S.O.S
több mint 5 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 594
Röviden: A Chargers-Rams duó ellen legalább 1 win kell a PO-életben maradáshoz, és a csapat úgy döntött, hogy inkább a Ramstől hozzuk el azt. Respect!

Hosszabb észrevétel: majd este.
A snap előtti olvasásokból ma sem lettem okosabb. #ZHeverday
akdestroyer
Nem is leszel okosabb 😛 😀
Pic6x-et ki ne hagyd.


Érdekes ez a Russell Wilson. Akár hosszabb időn keresztül is QB-nak tűnik, aztán van egy ilyen meccse...
Az a durva, hogy ha 7-8 éve ha volt egy ilyen meccse időnként egy franchise QB-nak simán nem volt baj... de ma! Az a meccs még megvan, amikor az erősen nem pályája végén lévő Peyton Manning 5 lasztiját leszedte a Chargers… (Antonio "fizess nekem tartásdíjat" Cromartie nagy meccse)

Kérem, temessünk méltósággal 😊
Dissident Aggressor
Már ne is haragudj, de ez a komment a helm-es-epikustól a trollkodásig tartó skálán erősen utóbbi felé konvergál.

A diszfunkionális csapatrészeket/hívásokat firtató kommenteket nyugalomra inted azzal, hogy reset van, míg Wilsont, akinél idén szintén nyomtak egy resetet, és jelenleg egy átnevelési folyamat kellős közepén van (inkább eleje, és senki sem mondta hogy ez a váltás döccenőmentes lesz), szóval őt meg az első döccenő után temessük el?
Ez színtiszta trollkodás.

Ui: Peterman egy, és örök, és utánozhatatlan, ja és nem itt kezdő qb. 😛

Szerkesztette: akdestroyer

több mint 5 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 909 — Csodabogár
Röviden: A Chargers-Rams duó ellen legalább 1 win kell a PO-életben maradáshoz, és a csapat úgy döntött, hogy inkább a Ramstől hozzuk el azt. Respect!

Hosszabb észrevétel: majd este.
A snap előtti olvasásokból ma sem lettem okosabb. #ZHeverday
akdestroyer
Nem is leszel okosabb 😛 😀
Pic6x-et ki ne hagyd.


Érdekes ez a Russell Wilson. Akár hosszabb időn keresztül is QB-nak tűnik, aztán van egy ilyen meccse...
Az a durva, hogy ha 7-8 éve ha volt egy ilyen meccse időnként egy franchise QB-nak simán nem volt baj... de ma! Az a meccs még megvan, amikor az erősen nem pályája végén lévő Peyton Manning 5 lasztiját leszedte a Chargers… (Antonio "fizess nekem tartásdíjat" Cromartie nagy meccse)

Kérem, temessünk méltósággal 😊
Dissident Aggressor


😛

több mint 5 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Röviden: A Chargers-Rams duó ellen legalább 1 win kell a PO-életben maradáshoz, és a csapat úgy döntött, hogy inkább a Ramstől hozzuk el azt. Respect!

Hosszabb észrevétel: majd este.
A snap előtti olvasásokból ma sem lettem okosabb. #ZHeverday
akdestroyer
Nem is leszel okosabb 😛 😀
Pic6x-et ki ne hagyd.


Érdekes ez a Russell Wilson. Akár hosszabb időn keresztül is QB-nak tűnik, aztán van egy ilyen meccse...
Az a durva, hogy ha 7-8 éve ha volt egy ilyen meccse időnként egy franchise QB-nak simán nem volt baj... de ma! Az a meccs még megvan, amikor az erősen nem pályája végén lévő Peyton Manning 5 lasztiját leszedte a Chargers… (Antonio "fizess nekem tartásdíjat" Cromartie nagy meccse)

Kérem, temessünk méltósággal 😊

Sending out an S.O.S
több mint 5 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 645 — Seahawks fan
Na de hogy még Carroll is elégedett ezzel a játékkal! Ez semmire sem elég nem hogy PO-ra.
Sokszor agyatlan hívások a futókra (2 és ezerre középső futás, nem egyszer), Nagyon kevés bevállalós hosszú passz, kevés TE játék.
Eddig legalább a futás ellen jók voltunk, de Gordonék szétszaladgáltak minket. Hogy mi következik Gurley-vel, abba bele se merek gondolni. Ilyen játékkal akkora nagykabátot mérnek ránk a Kosok hogy öröm lesz nézni.

garrett27
helóóóóóóóóó, Gordon > Gurley
Sixo
Vigyázzunk azzal a lóval, van egy másik oldala is!

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Na de hogy még Carroll is elégedett ezzel a játékkal! Ez semmire sem elég nem hogy PO-ra.
Sokszor agyatlan hívások a futókra (2 és ezerre középső futás, nem egyszer), Nagyon kevés bevállalós hosszú passz, kevés TE játék.
Eddig legalább a futás ellen jók voltunk, de Gordonék szétszaladgáltak minket. Hogy mi következik Gurley-vel, abba bele se merek gondolni. Ilyen játékkal akkora nagykabátot mérnek ránk a Kosok hogy öröm lesz nézni.

garrett27
helóóóóóóóóó, Gordon > Gurley
Sixo

több mint 5 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 351 — LIGHTS OUT!
Na de hogy még Carroll is elégedett ezzel a játékkal! Ez semmire sem elég nem hogy PO-ra.
Sokszor agyatlan hívások a futókra (2 és ezerre középső futás, nem egyszer), Nagyon kevés bevállalós hosszú passz, kevés TE játék.
Eddig legalább a futás ellen jók voltunk, de Gordonék szétszaladgáltak minket. Hogy mi következik Gurley-vel, abba bele se merek gondolni. Ilyen játékkal akkora nagykabátot mérnek ránk a Kosok hogy öröm lesz nézni.

garrett27
helóóóóóóóóó, Gordon > Gurley

több mint 5 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 594
Röviden: A Chargers-Rams duó ellen legalább 1 win kell a PO-életben maradáshoz, és a csapat úgy döntött, hogy inkább a Ramstől hozzuk el azt. Respect!

Hosszabb észrevétel: majd este.
A snap előtti olvasásokból ma sem lettem okosabb. #ZHeverday

több mint 5 éve
12th member Seattle Seahawks 1 050
Csak az elso felidot lattam, de abban elegge megkerdojelezheto modon fujtak ellenunk a birok kulcsszituaciokban.

Inkabb most, mint a kovetkezo PO meccsen 😊
undisputedly
nem igazán volt érezhető a hazai pálya előnye de azért a mi javunkra is tévedtek több DPI-t is elengedtek, csak azok nem voltak kulcsszituációk a Chargers esetében.
Engem személy szerint a Bears elleni meccsünkre emlékeztet, ahol kb végig futottunk az eredmény után aztán egy Wilson pick6, majd egy utolsó nagy roham és végül elmarad a comeback. Nagyon sok hibával játszottunk és ez a Chargers verhető lett volna szerintem, de önmagunkat is megvertük a sok szabálytalansággal, valamint a playcalling megint borzasztó volt, nem ment a futás úgy de csak azt erőltettük. Wilson is nagyon pontatlan volt és megint sokat tartogatta a labdát amiből sok esetben lett 3rd & long szituáció
Jövőhéten nyerni kellenne, hogy még harcba maradjunk, de piszok nehéz lesz és nem tartom reálisnak, illetve kérdeses, hogy a sérültjeink, hogy épülnek fel. Ha Rams nyerni tudottt volna tegnap jobb lett volna nekünk, mert így muszáj nyerniük nekik is hgoy Saints-től ne maradjanak le.
Előzetesen én a novemberi 4 meccsünkre 2-2 tippeltem, a Chargers és packerst tartottam verhetőnek otthon, ebből egy elment így könnyen l ehet 1-3 is.
több mint 5 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 718 — SuperBowl Champions 2013/2014
Csak az elso felidot lattam, de abban elegge megkerdojelezheto modon fujtak ellenunk a birok kulcsszituaciokban.

Inkabb most, mint a kovetkezo PO meccsen 😊
több mint 5 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
“That’s just believing, and sticking with it,” Carroll said. “The coaches did a nice job adjusting. We had to adjust a couple things from first half to second half, and they did a good job, and the players could take advantage of that.
Ne már Carroll, Schottenheimer-t egy gyík középiskolai Def coordinator kiismerné egy negyed alatt...
Oszi
Namost én egy ilyen gyík középiskolai def coord voltam két évig egy gyík oregoni középiskolában... Mondjuk "gyémántot csak a gyémánt" vágja (ahogy az örök referencia Paksi Endre eztet megaszondta), szóval nagyon nem vettem magamra. 😛

Amúgy olvasgatlak titeket - a trollkodást szigorúan félretéve-.
De tényleg, most hagyjuk Bundi fokozott lelkesedését..., ami amúgy tök helyes.

EZ EGY RESET ÉV. Az a feladat, hogy a csapat erősödjön, nőjön, összeálljanak a fogaskerekek. Tök jó a mag, elemző szemével, nagyon nagy szórással működnek a csapategységek..., mert sok a szisztematikus hatás, ezeken dolgozni kell.
Dissident Aggressor
Elfogadom, hogy ez egy reset év. Én inkább azon aggódom nehogy az Allen lánytesó gondoljon egyet és már cuccolhatunk mi is Vegasba. Tegnap elég furcsán nézett a csaj. Nem tudom meccs után mi volt a helyzet.
garrett27
Paul most halt meg, Jo Lynn nagyon szerette őt. Ez a meccset egy picit körbelengte PA halála. Te hogy néznél??
Ne akarom átvinni bulvárba, szóval hagynám is, azt hogy egy ilyen napon hogyan játszottak páran, mert ez tényleg gusztustalan trollkodás lenne.
Szerintem pont leszarta azt ami a pályán történt, szerintem legfeljebb azon lepődött meg, hogy leigazoltuk Petermant (na ez a mocskos trollkodás).

Sending out an S.O.S
több mint 5 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 645 — Seahawks fan
“That’s just believing, and sticking with it,” Carroll said. “The coaches did a nice job adjusting. We had to adjust a couple things from first half to second half, and they did a good job, and the players could take advantage of that.
Ne már Carroll, Schottenheimer-t egy gyík középiskolai Def coordinator kiismerné egy negyed alatt...
Oszi
Namost én egy ilyen gyík középiskolai def coord voltam két évig egy gyík oregoni középiskolában... Mondjuk "gyémántot csak a gyémánt" vágja (ahogy az örök referencia Paksi Endre eztet megaszondta), szóval nagyon nem vettem magamra. 😛

Amúgy olvasgatlak titeket - a trollkodást szigorúan félretéve-.
De tényleg, most hagyjuk Bundi fokozott lelkesedését..., ami amúgy tök helyes.

EZ EGY RESET ÉV. Az a feladat, hogy a csapat erősödjön, nőjön, összeálljanak a fogaskerekek. Tök jó a mag, elemző szemével, nagyon nagy szórással működnek a csapategységek..., mert sok a szisztematikus hatás, ezeken dolgozni kell.
Dissident Aggressor
Elfogadom, hogy ez egy reset év. Én inkább azon aggódom nehogy az Allen lánytesó gondoljon egyet és már cuccolhatunk mi is Vegasba. Tegnap elég furcsán nézett a csaj. Nem tudom meccs után mi volt a helyzet.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.